Kód závodu          : 2505
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 01.06.2014
Pořadatel           : VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Ředitel závodu      : Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí     : Klech Richard - R1
Stavitel tratí      : Matuš Vojtěch

D10N 3.30 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martínková Lenka         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  23:28          
  2. Vojteskova Aneta         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  24:34   + 1:06 
  3. Říhová Barbora           KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:35   + 2:07 
  4. Tomčíková Eliška         VRB0555 C SK při gymnáziu OOB Vrb  25:43   + 2:15 
  5. Zahradníková Kateřina    BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek     31:41   + 8:13 
  6. Flaume Emma              NNN     C Neregistrovaní           38:03   + 14:35
  7. Kotůlková Martina        AOP0650 C Přátelé orientačního bě  40:02   + 16:34
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.80 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švidrnochová Eliška      MOV0451 C SKOB Ostrava             24:22          
  2. Haltofová Romana         TRI0451 C TJ TŽ Třinec             27:13   + 2:51 
  3. Klechová Karolína        AOP0452 C Přátelé orientačního bě  28:47   + 4:25 
  4. Kovalčíková Anna         AOP0453 C Přátelé orientačního bě  30:27   + 6:05 
  5. Procnerová Veronika      BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek     32:35   + 8:13 
  6. Bruková Petra            TRI0450 C TJ TŽ Třinec             42:18   + 17:56
  7. Kotůlková Renáta         AOP0451 C Přátelé orientačního bě  56:54   + 32:32
  8. Good Keliska             7JC     C                          72:55   + 48:33
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.20 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lucie            AOP0350 B Přátelé orientačního bě  20:24          
  2. Ciencialová Daniela      TRI0254 B TJ TŽ Třinec             27:00   + 6:36 
  3. Navrátilová Adéla        TRI0250 C TJ TŽ Třinec             27:54   + 7:30 
  4. Mrozek Teresa            TRI0251 B TJ TŽ Třinec             28:06   + 7:42 
  5. Supiková Kateřina        TRI0351 C TJ TŽ Třinec             30:34   + 10:10
  6. Kantorová Anna           TRI0352 B TJ TŽ Třinec             33:00   + 12:36
  7. Švihelová Viktorie       KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  42:13   + 21:49
  8. Wieclawová Klára         KRN0350 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:20   + 25:56
     Flaume Nora              NNN     C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.60 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Lenka            AOP0050 B Přátelé orientačního bě  25:34          
  2. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             26:43   + 1:09 
  3. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      33:30   + 7:56 
     Warcopová Kateřina       TRI0150 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.90 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      27:42          
  2. Čechová Klára            AOP9951 A Přátelé orientačního bě  30:41   + 2:59 
  3. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             30:51   + 3:09 
  4. Švidrnochová Lenka       MOV9951 B SKOB Ostrava             45:24   + 17:42
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.20 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabelová Markéta         TRI9656 A TJ TŽ Třinec             35:15          
  2. Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec             40:10   + 4:55 
  3. Svěchotová Natálie       MOV9751 B SKOB Ostrava             42:29   + 7:14 
  4. Kaufmanová Ivana         TRI9761 B TJ TŽ Třinec             43:39   + 8:24 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 4.60 km, 155 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sklenářová Radka         LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:54          
  2. Junová Gabriela          KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:49   + 2:55 
  3. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             49:49   + 5:55 
  4. Wysocka Malwina          24P8500 C Slask O-Team             52:08   + 8:14 
  5. Kopcová Michaela         KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  52:19   + 8:25 
  6. Moravcová Lucie          SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava      54:21   + 10:27
  7. Svobodová Klára          SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava      56:02   + 12:08
  8. Galatíková Lucie         SBR9550 B SKOB Bruntál             58:10   + 14:16
  9. Válková Zuzana           SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava      59:58   + 16:04
 10. Pietraszková Lenka       OOP8250 C TJ Opava                 66:32   + 22:38
 11. Vellechová Radka         MOV8051 C SKOB Ostrava             71:46   + 27:52
 12. Procházková Marie        SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava      72:01   + 28:07
 13. Fujáková Katka           HAV8550 C SKOB Baník Havířov       75:57   + 32:03
 14. Stoszková Jana           AOP8850 C Přátelé orientačního bě  81:21   + 37:27
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.90 km, 90 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             40:24          
  2. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Baník Havířov       48:02   + 7:38 
  3. Glabazňová Jana          AOP6151 C Přátelé orientačního bě  52:30   + 12:06
  4. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 53:57   + 13:33
  5. Hájková Jitka            AOP7150 C Přátelé orientačního bě  54:51   + 14:27
  6. Proboszová Zuzana        HAV7250 C SKOB Baník Havířov       57:48   + 17:24
  7. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Baník Havířov       60:26   + 20:02
  8. Brodová Gabriela         SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  60:57   + 20:33
  9. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    66:48   + 26:24
 10. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Přátelé orientačního bě  67:27   + 27:03
 11. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      71:04   + 30:40
 12. Švidrnochová Hana        MOV7751 C SKOB Ostrava             71:33   + 31:09
 13. Bogucka Jaroszek anna    42P7050 C MUKS Gliwice             82:20   + 41:56
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.40 km, 65 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               42:25          
  2. Tesařová Bohumila        TRI6957 C TJ TŽ Třinec             42:42   + 0:17 
  3. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             46:55   + 4:30 
  4. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             49:45   + 7:20 
  5. Opletalová Pavlína       HAV6652 C SKOB Baník Havířov       50:10   + 7:45 
  6. Sochorová Hana           HAV6250 C SKOB Baník Havířov       72:49   + 30:24
  7. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             75:43   + 33:18
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.90 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     47:16          
  2. Hájková Ludmila          OOP5751 C TJ Opava                 51:02   + 3:46 
  3. Novotná Ludmila          OOP4850 C TJ Opava                 53:13   + 5:57 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.30 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bíčánek Jan              TRI0502 C TJ TŽ Třinec             21:14          
  2. Damek Ondřej             TRI0503 C TJ TŽ Třinec             21:39   + 0:25 
  3. Buryan Jan               MOV0400 C SKOB Ostrava             23:08   + 1:54 
  4. Daněk Vít                KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  23:46   + 2:32 
  5. Bjolek Jan               BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek     24:57   + 3:43 
  6. Tkáč Karel               KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  26:14   + 5:00 
  7. Borunský Matěj           AOP0600 C Přátelé orientačního bě  28:58   + 7:44 
  8. Šír Matěj                KRN0700 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:51   + 8:37 
  9. Malý Tomáš               VRB0414 C SK při gymnáziu OOB Vrb  33:15   + 12:01
 10. Langer Adam              VRB0424 C SK při gymnáziu OOB Vrb  33:40   + 12:26
 11. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             38:02   + 16:48
 12. Pscolka Petr             HAV     C SKOB Baník Havířov       38:17   + 17:03
 13. Sikora Matěj             TRI0501 C TJ TŽ Třinec             71:04   + 49:50
     Juřeník Jakub            MOV0601 C SKOB Ostrava              DISK          
  MS Jurčík Martin            KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:36   + 7:22 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.80 km, 50 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrozek Pawel             TRI0401 C TJ TŽ Třinec             24:11          
  2. Kovařík Tomáš            TRI0400 C TJ TŽ Třinec             25:19   + 1:08 
  3. Vojáček Jan              BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek     73:59   + 49:48
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.30 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Adam               AOP0301 C Přátelé orientačního bě  18:45          
  2. Mielec Radomír           AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava     25:54   + 7:09 
  3. Haltof Marek             TRI0200 C TJ TŽ Třinec             25:56   + 7:11 
  4. Peňáz Radek              VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrb  29:20   + 10:35
  5. Peňáz Vojtěch            VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrb  29:44   + 10:59
  6. Vébr Tomáš               HAV0200 B SKOB Baník Havířov       33:03   + 14:18
  7. Luzny Martin             HAV     C SKOB Baník Havířov       47:32   + 28:47
  8. Vojáček Tomáš            BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek     49:14   + 30:29
  9. Rohner Přemek            KRN0304 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  52:58   + 34:13
 10. Broda Aleš               SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  55:41   + 36:56
 11. Bjolek Michal            BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek     59:05   + 40:20
  MS Koryčan Tomáš            VRB9901 C SK při gymnáziu OOB Vrb  32:59   + 14:14
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.00 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             23:06          
  2. Valík Tomáš              AOP0001 B Přátelé orientačního bě  27:00   + 3:54 
  3. Kovařík Martin           TRI0101 B TJ TŽ Třinec             29:13   + 6:07 
  4. Urban Michal             KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  33:26   + 10:20
  5. Gros Filip               OOP0000 C TJ Opava                 35:56   + 12:50
  6. Vavřík Tomáš             LOV0000 C lepus.cz                 38:16   + 15:10
  7. Tuharský Erik            TRI0100 C TJ TŽ Třinec             39:32   + 16:26
  8. Dorčák Jan               MOV0103 B SKOB Ostrava             41:41   + 18:35
  9. Kaděra Vojta             HAV0000 B SKOB Baník Havířov       43:22   + 20:16
 10. Staněk Ondra             HAV0002 C SKOB Baník Havířov       44:17   + 21:11
 11. Juna Michal              KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  45:10   + 22:04
 12. Buryan Patrik            MOV0005 C SKOB Ostrava             45:49   + 22:43
 13. Švec František           KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  47:27   + 24:21
 14. Tkáč Milan               KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  49:43   + 26:37
 15. Sikora Jakub             TRI0003 B TJ TŽ Třinec             55:02   + 31:56
 16. Juna Tomáš               KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  70:41   + 47:35
     Martínek Jan             KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.20 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             24:34          
  2. Lanc Vojtěch             TRI9807 A TJ TŽ Třinec             27:26   + 2:52 
  3. Jurczyk Maciej           51P9800 C UKS Sparta Czyżowice     31:05   + 6:31 
  4. Tesař Vojtěch            AOP9900 B Přátelé orientačního bě  33:28   + 8:54 
  5. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             42:33   + 17:59
  6. Prikryl Tomas            VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  61:42   + 37:08
     Navrátil Adam            TRI9900 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.80 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             34:33          
  2. Svoboda František        SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava      41:35   + 7:02 
  3. Padrta Pavel             MOV9700 B SKOB Ostrava             44:03   + 9:30 
  4. Pasek Marcin             11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  50:02   + 15:29
--------------------------------------------------------------------------------

H21 5.30 km, 205 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  44:10          
  2. Kopec Tomáš              KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:46   + 2:36 
  3. Jurczyk Tomasz           51P9400 C UKS Sparta Czyżowice     49:39   + 5:29 
  4. Peths Jan                KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  49:47   + 5:37 
  5. Žaloudík Jiří            LOV8601 C lepus.cz                 50:12   + 6:02 
  6. Sklenář Martin           SBR9501 A SKOB Bruntál             55:21   + 11:11
  7. Borgiel Jarosław         11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  57:59   + 13:49
  8. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  63:07   + 18:57
  9. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     66:14   + 22:04
 10. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  66:27   + 22:17
 11. Peterek Vít              AOP8600 C Přátelé orientačního bě  67:08   + 22:58
 12. Pospíšil Petr            SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava      67:44   + 23:34
 13. Stoszek Jakub            AOP8300 C Přátelé orientačního bě  69:25   + 25:15
 14. Hala Lukáš               KAR8501 C SK Karlovice             69:55   + 25:45
 15. Kostka Petr              MOV8200 C SKOB Ostrava             79:32   + 35:22
 16. Minarčík Tomáš           KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  81:24   + 37:14
 17. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      83:38   + 39:28
 18. Ticháček Jan             AOP8000 C Přátelé orientačního bě  86:57   + 42:47
 19. Mutina Václav            BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek     88:37   + 44:27
 20. Zeman Radek              NNN     C Neregistrovaní           92:40   + 48:30
 21. Smolka Ondřej            SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava      98:01   + 53:51
 22. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov       121:07   + 76:57
     Jaroszek Jakub           42P9800 C MUKS Gliwice              DISK          
     Jaroszek Radosław        42P9400 C MUKS Gliwice              DISK          
     Mutina Jiří              BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.50 km, 170 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                38:32          
  2. Valík Luděk              AOP7101 C Přátelé orientačního bě  38:49   + 0:17 
  3. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             39:38   + 1:06 
  4. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Přátelé orientačního bě  39:49   + 1:17 
  5. Borunský Tomáš           AOP7402 C Přátelé orientačního bě  41:40   + 3:08 
  6. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             42:00   + 3:28 
  7. Vébr Radek               HAV7103 C SKOB Baník Havířov       45:35   + 7:03 
  8. Ryšavý Jiří              MOV5803 C SKOB Ostrava             46:29   + 7:57 
  9. Mastela Rafal            11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  46:59   + 8:27 
 10. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             50:17   + 11:45
 11. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             51:32   + 13:00
 12. Valyavka Volodymyr       SVK     C                          52:20   + 13:48
 13. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             54:37   + 16:05
 14. Juřeník Jiří             MOV7901 C SKOB Ostrava             55:16   + 16:44
 15. Cienciala Petr           TRI7600 C TJ TŽ Třinec             66:20   + 27:48
 16. Kotůlek Jan              AOP7801 C Přátelé orientačního bě  66:39   + 28:07
 17. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava             85:19   + 46:47
     Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.10 km, 135 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Jiří               AOP6702 C Přátelé orientačního bě  35:18          
  2. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 39:39   + 4:21 
  3. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Přátelé orientačního bě  43:08   + 7:50 
  4. Peřinka Jan              AOP6301 C Přátelé orientačního bě  44:58   + 9:40 
  5. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             45:06   + 9:48 
  5. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      45:06   + 9:48 
  7. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             47:20   + 12:02
  8. Kantor Roman             TRI6501 C TJ TŽ Třinec             48:46   + 13:28
  9. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  49:17   + 13:59
 10. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             50:13   + 14:55
 11. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      52:27   + 17:09
 12. Sochor Tomáš             HAV6301 C SKOB Baník Havířov       57:15   + 21:57
 13. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec             58:14   + 22:56
 14. Hájek Martin             KYL6801 C SK SP Kylešovice         62:30   + 27:12
 15. Břečka Tomáš             AOP6800 C Přátelé orientačního bě  71:46   + 36:28
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.40 km, 95 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     34:56          
  2. Hrouza Tomáš             KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  37:25   + 2:29 
  3. Novotný Stanisl          OOP4800 C TJ Opava                 40:37   + 5:41 
  4. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     41:44   + 6:48 
  5. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             41:45   + 6:49 
  6. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      42:40   + 7:44 
  7. Sukeník Mojmír           KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:55   + 8:59 
  8. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     44:11   + 9:15 
  9. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      50:25   + 15:29
 10. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 53:46   + 18:50
 11. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             55:24   + 20:28
 12. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava      57:19   + 22:23
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     36:46          
  2. Klech Josef              HOB4701 C SKOB Horní Benešov       39:01   + 2:15 
  3. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     49:31   + 12:45
  4. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             55:07   + 18:21
  5. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     60:09   + 23:23
  6. Opletal Jaroslav         TRI3700 C TJ TŽ Třinec             64:12   + 27:26
  7. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Přátelé orientačního bě  66:43   + 29:57
  8. Kašpar Josef             HOB4601 C SKOB Horní Benešov       73:47   + 37:01
  9. Chylík Pavol             MOV4901 C SKOB Ostrava             87:25   + 50:39
 10. Vyhnalik Zdenek          KAR     C SK Karlovice             87:52   + 51:06
--------------------------------------------------------------------------------

P3 3.10 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovařík Martin           TRI7700 C TJ TŽ Třinec             31:56          
  2. Hrouzová Jiřina          KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:53   + 7:57 
  3. Jurčák David             SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava      41:43   + 9:47 
  4. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             43:44   + 11:48
  5. Filipek Daniel           TRI7200 C TJ TŽ Třinec             46:55   + 14:59
  6. Good Ludmila             7JC     C                          52:24   + 20:28
  7. Říhová Pavlína           KRN7777 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:47   + 22:51
  8. Good Martin              7JC     C                          54:54   + 22:58
  9. Pannová Vendula          NNN9551 C Neregistrovaní           55:01   + 23:05
 10. Freith Martin            BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek     60:14   + 28:18
 11. Smrečková Emilka         7JC8750 C                          62:18   + 30:22
 12. Vébrová Šárka            HAV7050 C SKOB Baník Havířov       62:24   + 30:28
 13. Zahradníková Kateřina    BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek     68:21   + 36:25
 14. Magrini Nikola           SBR0001 C SKOB Bruntál             69:47   + 37:51
 15. Mrozková Olga            TRI7350 C TJ TŽ Třinec             70:37   + 38:41
 16. Vavrikova Iveta          NNN     C Neregistrovaní           70:56   + 39:00
 17. Svestkova Magda          SOP     C OOB TJ Slezan Opava      72:58   + 41:02
 18. Vellech Aleš             MOV8000 C SKOB Ostrava             77:11   + 45:15
 19. Buryanová Kateřina       MOV7351 C SKOB Ostrava             78:19   + 46:23
 20. Ryšavá Ilona             MOV6251 C SKOB Ostrava             83:12   + 51:16
 21. Hulová Petra             7JC8950 C                          90:42   + 58:46
 22. Haltofová Marie          TRI7050 C TJ TŽ Třinec            105:39   + 73:43
     Kertezsova Hana          KAR7950 C SK Karlovice              DISK          
     Bíčánek Milan            TRI7701 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P5 4.90 km, 155 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               55:23          
  2. Král Jiří                ODR7300 C SKOB Odry                65:07   + 9:44 
  3. Czasch Jan               7JC8400 C                          70:31   + 15:08
  4. Nováček Martin           7JC8900 C                          88:43   + 33:20
  5. Vavřík René              LOV7000 C lepus.cz                 93:23   + 38:00
  6. Ohnoutka Marek           VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb 112:32   + 57:09
  7. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    128:48   + 73:25
  8. Bolacky Marek            SOP     C OOB TJ Slezan Opava     134:04   + 78:41
     Vojacek Tomas            BFM     C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------