Kód závodu          : 2538
Název               : Magnus cup - E2
Datum               : 09.08.2014
Pořadatel           : ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu      : Strachota Jaroslav - R1
Hlavní rozhodčí     : Navrátil Tomáš - R1
Ředitel závodu      : Strachota Jaroslav - R1
Stavitel tratí      : Jirka Michal - R2

D10 2.00 km, 130 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holubářová Viktorie      KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí      27:54          
  2. Vorlová Eva              ASU0499 C Magnus Orienteering      28:06   + 0:12 
  3. Navrátilová Marie        ASU0599 C Magnus Orienteering      33:47   + 5:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.20 km, 145 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudenk Zuzana            28P     C UNTS Warszawa            34:17          
  2. Černochová Michaela      PLU0351 C TJ Sokol Plumlov         40:35   + 6:18 
  3. Pulda Aleksandra         STB0299 C TJ Stadion Nový Bor      41:44   + 7:27 
  4. Sroka Malgorzata         WKA     C                          42:23   + 8:06 
  5. Greschnerová Tereza      ASU0299 C Magnus Orienteering      51:56   + 17:39
  6. Lignar Julia             WKA     C                          60:00   + 25:43
  7. Bednaříková Emma         VLI0359 C Slavia Liberec orientee  61:12   + 26:55
  8. Herynková Kateřina       ASU0397 C Magnus Orienteering      64:32   + 30:15
  9. Wójcik Natalia           WKA     C                          82:46   + 48:29
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.90 km, 140 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíbová Veronika        SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov na  32:06          
  2. Biederman Adrianna       WKA     C                          33:15   + 1:09 
  3. Chrástová Tereza         STH0251 B SK Studenec              37:18   + 5:12 
  4. Dzierwa Hania            WKA     C                          37:35   + 5:29 
  5. Ohlaszeny Zuzanna        WKA     C                          49:26   + 17:20
  6. Ĺwica Katarzyna          STB0099 C TJ Stadion Nový Bor      58:51   + 26:45
  7. Janik Urszula            WKA     C                          60:37   + 28:31
  8. Ludwig Milena            WKA     C                          62:45   + 30:39
  9. Benešová Barbora         ASU0096 C Magnus Orienteering      66:50   + 34:44
 10. Kania Alicja             WKA     C                          92:04   + 59:58
 11. Bednaříková Adéla        VLI0059 C Slavia Liberec orientee  92:18   + 60:12
 12. Topór Magdalena          WKA     C                          95:54   + 63:48
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.00 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzietek Barbara          WKA     C                          45:48          
  2. Bugaj Kasia              WKA     C                          53:31   + 7:43 
  3. Listek Marta             WKA     C                          55:33   + 9:45 
  4. Plhalová Šárka           ASU0097 A Magnus Orienteering      57:54   + 12:06
  5. Antonowicz Anna Maria    28P9850 C UNTS Warszawa            64:35   + 18:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21 6.40 km, 320 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa            63:12          
  2. Etterle-Biederman LiliannWKA     C                          69:08   + 5:56 
  3. Szeliga Malgorzata       STB9399 R TJ Stadion Nový Bor      71:03   + 7:51 
  4. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       73:14   + 10:02
  5. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             75:47   + 12:35
  6. Hrobařová Lenka          TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec   84:35   + 21:23
  7. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      90:06   + 26:54
  8. Zebrowska Barbara        28P9550 C UNTS Warszawa            95:51   + 32:39
  9. Tesařová Marcela         AOP9450 R Přátelé orientačního bě  97:28   + 34:16
 10. Černíková Barbora        DOB7878 C KOB Dobruška            127:40   + 64:28
     Jančová Jana             VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.00 km, 265 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Přátelé orientačního bě  56:47          
  2. Bukovácová Alena         27S7450 C Farmaceut Bratislava     65:30   + 8:43 
  3. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov na  66:58   + 10:11
  4. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           91:17   + 34:30
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 235 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Salichová Gabriela       OOP     C TJ Opava                 73:25          
  2. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  77:57   + 4:32 
  3. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod         122:41   + 49:16
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.20 km, 250 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  57:38          
  2. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      66:59   + 9:21 
  3. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB Moira Brno           72:19   + 14:41
  4. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       73:28   + 15:50
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.70 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmausová Irena           TJN6099 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:18          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.70 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudzieczková Danuta      KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín        73:52          
  2. Trávníčková Jitka        KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín        89:36   + 15:44
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.40 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvicová Ludmila        ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory        62:11          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      65:54   + 3:43 
  3. Pospíšilová Jana         LDC4451 C KOB Děčín                69:46   + 7:35 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 130 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjolek Jan               BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek     22:01          
  2. Bednařík Vilém           VLI0509 C Slavia Liberec orientee  22:31   + 0:30 
  3. Antonowicz Jan           28P0600 C UNTS Warszawa            23:55   + 1:54 
  4. Černoch Martin           PLU0500 C TJ Sokol Plumlov         26:30   + 4:29 
  5. Pulda Eryk               STB0403 C TJ Stadion Nový Bor      26:42   + 4:41 
  6. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      28:40   + 6:39 
  7. Štoudek Martin           ASU0448 C Magnus Orienteering      30:45   + 8:44 
  8. Wojcik Pawel             WKA     C                          31:58   + 9:57 
  9. Pachnik Jędrzej          19P0600 C Tukan Iwiny              36:20   + 14:19
 10. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          43:46   + 21:45
 11. Hohn Matěj               ASU0548 C Magnus Orienteering      73:07   + 51:06
     Bukovác Filip            27S0500 C Farmaceut Bratislava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.40 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický František      STE0204 B SK SKI-OB Šternberk      26:09          
  2. Rygiel Szymon            19P0400 C Tukan Iwiny              30:55   + 4:46 
  3. Peňáz Radek              VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrb  32:12   + 6:03 
  4. Pachnik Stanislaw        STB0303 C TJ Stadion Nový Bor      35:23   + 9:14 
  5. Sikorski Marcin          47P0200 C LUKS Azymek Zdzieszowic  40:55   + 14:46
  6. Peňáz Vojtěch            VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrb  43:35   + 17:26
  7. Beneš Jan                ASU0249 C Magnus Orienteering      49:40   + 23:31
  8. Zobaník Radek            RAD0201 C TJ Sokol Radslavice      49:48   + 23:39
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.40 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krzysztynski Michal      WKA     C                          30:28          
  2. Stanek Jerzy             WKA     C                          32:41   + 2:13 
  3. Hyla Damian              47P0100 C LUKS Azymek Zdzieszowic  40:57   + 10:29
  4. Baran Grzegorz           WKA     C                          44:41   + 14:13
  5. Kijak Jakub              WKA     C                          48:04   + 17:36
--------------------------------------------------------------------------------

H18 5.00 km, 300 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matuš Vojtěch            VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrb  44:05          
  2. BIederman Marcin         WKA     C                          48:12   + 4:07 
  3. Mašata Metoděj           PHK9905 A OK 99 Hradec Králové     52:47   + 8:42 
  4. Baran Jan                WKA     C                          56:08   + 12:03
  5. Wolowczyk Michal         28P9700 C UNTS Warszawa            58:05   + 14:00
  6. Topór Michal             WKA     C                          60:17   + 16:12
  7. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   71:31   + 27:26
  8. Šklíba Michal            SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov na  73:19   + 29:14
  9. Kania Adam               WKA     C                          82:02   + 37:57
 10. Brož Dominik             FYD9801 C Jizerský klub OB Frýdla  94:54   + 50:49
 11. Zobaník Michal           RAD9901 C TJ Sokol Radslavice     102:55   + 58:50
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 8.90 km, 470 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grabowski Maciej         28P8100 C UNTS Warszawa            63:52          
  2. Semík Ondřej             KAM9401 E SK Kamenice              67:00   + 3:08 
  3. Mokrý Stanislav          ABM9202 R KOB Moira Brno           67:09   + 3:17 
  4. Bukovác Maroš            27S7600 C Farmaceut Bratislava     71:35   + 7:43 
  5. Wolowczyk Krzysztof      28P9501 C UNTS Warszawa            71:53   + 8:01 
  6. Hrobař Štěpán            ASU9106 R Magnus Orienteering      75:36   + 11:44
  7. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          81:45   + 17:53
  8. Terpai Dmytro            28P8500 C UNTS Warszawa            83:01   + 19:09
  9. Mokrý Ondřej             ABM9410 A KOB Moira Brno           84:30   + 20:38
 10. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     86:33   + 22:41
 11. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      86:48   + 22:56
 12. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        87:24   + 23:32
 13. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       98:48   + 34:56
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.80 km, 365 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100 C SK UP Olomouc            60:25          
  2. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  61:00   + 0:35 
  3. Pachnik Dariusz          STB6901 C TJ Stadion Nový Bor      67:21   + 6:56 
  4. Hala Lukáš               KAR8501 C SK Karlovice             71:05   + 10:40
  5. Obrátil Štěpán           ABM9409 A KOB Moira Brno           73:25   + 13:00
  6. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              74:50   + 14:25
  7. Bubela Tomáš             KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín        77:47   + 17:22
  8. Štěpánek Milan           KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí      79:37   + 19:12
  9. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  79:38   + 19:13
 10. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      93:39   + 33:14
 11. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        94:09   + 33:44
 12. Vančura Martin           TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec   98:14   + 37:49
 13. Kovář Petr               XX1     C                         105:30   + 45:05
 14. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee 114:31   + 54:06
 15. Krmíček Vojtěch          6YC8200 C Neregistrovaní          119:58   + 59:33
 16. Wieszaczewski Jacek      21P     C Orientop Wroclaw        135:32   + 75:07
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.70 km, 270 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     50:13          
  2. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov na  53:33   + 3:20 
  3. Biederman Pawel          WKA     C                          53:48   + 3:35 
  4. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Přátelé orientačního bě  64:40   + 14:27
  5. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             66:42   + 16:29
  6. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov na  69:45   + 19:32
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.80 km, 225 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      54:59          
  2. Dyzio Wlodzimierz        WKA     C                          56:14   + 1:15 
  3. Wolowczyk Marek          28P6300 C UNTS Warszawa            56:21   + 1:22 
  4. Pernica Jiří             UOL6501 C SK UP Olomouc            58:29   + 3:30 
  5. Černík Milan             KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín        66:07   + 11:08
  6. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB Moira Brno           66:57   + 11:58
  7. Procházka Tomáš          LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice  68:27   + 13:28
  8. Antonowicz Jerzy         28P6800 C UNTS Warszawa            76:36   + 21:37
  9. Chládek Josef            ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk    84:12   + 29:13
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.20 km, 235 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         42:05          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  43:41   + 1:36 
  3. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                44:26   + 2:21 
  4. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           47:25   + 5:20 
  5. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Přátelé orientačního bě  50:46   + 8:41 
  6. Pospíšil Jaromír         LDC5301 C KOB Děčín                51:50   + 9:45 
  7. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             58:24   + 16:19
  8. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov        70:31   + 28:26
  9. Novák Miroslav           3AC5500 C NER - Novakovi           83:07   + 41:02
     Horký Jan                UOL4600 C SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.70 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       47:51          
  2. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov na  48:09   + 0:18 
  3. Šponar Josef             ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk    50:48   + 2:57 
  4. Mrkvica Miroslav         ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory        54:50   + 6:59 
  5. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk    56:58   + 9:07 
  6. Juřina Robert            FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdla  61:50   + 13:59
  7. Zaoral Jan               KAR     C SK Karlovice             73:34   + 25:43
  8. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Přátelé orientačního bě 117:32   + 69:41
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 130 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paluska Karol            FBA     C Farmaceut Bratislava     29:36          
  2. Plhal Lukáš              ASUXX22 C Magnus Orienteering      33:00   + 3:24 
  3. Navrátil Pavel           ASUXX12 C Magnus Orienteering      36:21   + 6:45 
  4. Dammfeld Adam            XX3     C                          41:09   + 11:33
  5. Hyla Natalia             XX3     C                          43:45   + 14:09
  6. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      44:13   + 14:37
  7. Novák Teodor             3AC     C NER - Novakovi           49:10   + 19:34
  8. Stiborová Blanka         KAR7650 C SK Karlovice             53:01   + 23:25
  9. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 C Magnus Orienteering      69:03   + 39:27
 10. Ondruchová Anna          ASU0699 C Magnus Orienteering      70:26   + 40:50
 11. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        74:35   + 44:59
 12. Brychlecová Saša                 C                          76:49   + 47:13
 13. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      85:31   + 55:55
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 130 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:00          
  2. Strachota Michal         TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec   22:28   + 3:28 
  3. Horký Jan                UOL7100 C SK UP Olomouc            25:52   + 6:52 
  4. Kufa Isabela             XX6     C                          28:11   + 9:11 
  5. Černoch Petr             PLU     C TJ Sokol Plumlov         28:28   + 9:28 
  6. Bobek Jan                XXX     C                          29:27   + 10:27
  7. Jeřábková Zuzana         UOL9453 C SK UP Olomouc            34:12   + 15:12
  8. Hyjek Adam               47P6100 C LUKS Azymek Zdzieszowic  37:23   + 18:23
  9. Palusková Katarína       FBA     C Farmaceut Bratislava     37:50   + 18:50
 10. Bartášek Jiří            ASUXX33 C Magnus Orienteering      38:08   + 19:08
 11. Strachotová Anna         XX2     C                          39:40   + 20:40
 12. Peňázová Hana            VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrb  40:25   + 21:25
 13. Světnický Alexandr       STE6333 C SK SKI-OB Šternberk      40:33   + 21:33
 14. Dammfeld Karolina        XX3     C                          41:23   + 22:23
 15. Horká Soňa               UOL7150 C SK UP Olomouc            42:08   + 23:08
 16. Salich Radomír           OOP7601 C TJ Opava                 45:49   + 26:49
 17. Brabcová Jana            ZBM     C SK Žabovřesky Brno       46:46   + 27:46
 18. Obrátil Miroslav         ABM6502 C KOB Moira Brno           50:59   + 31:59
 19. Černíková Dana           KVS7050 C SKOB Kobra Vsetín        52:19   + 33:19
 20. Sedláková Jarmila        KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín        54:42   + 35:42
 21. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering      56:15   + 37:15
 22. Lhotská Hana             ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk    57:13   + 38:13
 23. Karlová Eva              XX4     C                          73:47   + 54:47
 24. Jankovcová Marie         TJP3950 C TJ Sokol Troja           97:38   + 78:38
     Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 3.90 km, 200 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krčmarský David                  C                          48:53          
  2. Holubář David            KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí      54:28   + 5:35 
  3. Brychlec Lukáš           XX4     C                          55:46   + 6:53 
  4. Chládková Zuzana         ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk    55:57   + 7:04 
  5. Puternicka Joanna        22P8750 C KInO Stowarzysze Warsza  59:58   + 11:05
  6. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                63:02   + 14:09
  7. Macek Karel              ASUXX11 C Magnus Orienteering      66:00   + 17:07
  8. Volný Jiří               SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava      66:32   + 17:39
  9. Míček Radan              SBR     C SKOB Bruntál             77:46   + 28:53
 10. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek     78:46   + 29:53
 11. Vorel Milan                      C                         101:17   + 52:24
 12. Paluska Josef            FBA     C Farmaceut Bratislava    126:21   + 77:28
--------------------------------------------------------------------------------