Kód závodu : 2573
Název : Oblastní žebříček
Datum : 21.09.2014
Místo konání : Praha - Chodov, ZŠ Mikulova
Mapa : Central park
Pořadatel : PGP - SK Praga
Ředitel závodu : Matějů Martina
Hlavní rozhodčí : Flašar Jan - R3
Stavitel tratí : Landovský Tomáš
Kategorie: H21L
H21L 3.40 km, 21 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 17:56
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 18:37 + 0:41
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 18:46 + 0:50
4. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 18:52 + 0:56
5. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 19:05 + 1:09
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 19:41 + 1:45
6. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 19:41 + 1:45
6. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 19:41 + 1:45
9. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 19:56 + 2:00
9. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 19:56 + 2:00
9. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 19:56 + 2:00
12. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 20:08 + 2:12
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 20:09 + 2:13
14. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 20:14 + 2:18
15. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 20:29 + 2:33
16. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 20:42 + 2:46
17. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 20:44 + 2:48
18. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 20:59 + 3:03
19. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 21:11 + 3:15
20. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 21:21 + 3:25
21. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 21:23 + 3:27
22. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 21:34 + 3:38
23. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 3:51
24. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 21:48 + 3:52
25. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n 21:54 + 3:58
26. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 21:55 + 3:59
27. Doruk Balkan C 22:39 + 4:43
28. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 22:51 + 4:55
29. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvíno 22:55 + 4:59
30. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 22:59 + 5:03
30. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 22:59 + 5:03
32. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 23:01 + 5:05
33. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 23:17 + 5:21
34. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 23:30 + 5:34
35. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n 23:33 + 5:37
36. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta P 23:35 + 5:39
37. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P 23:42 + 5:46
38. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 23:43 + 5:47
39. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 24:09 + 6:13
40. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 24:23 + 6:27
41. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta P 24:24 + 6:28
42. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvíno 24:33 + 6:37
43. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 24:35 + 6:39
44. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 6:41
45. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:06 + 7:10
46. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 25:12 + 7:16
47. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvíno 25:14 + 7:18
48. Lužnický Jiří NNN85 C Neregistrovaní 25:19 + 7:23
49. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta P 25:42 + 7:46
50. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 25:57 + 8:01
51. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvíno 26:19 + 8:23
52. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n 26:22 + 8:26
53. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 26:42 + 8:46
54. Fleiberk Tomáš C 27:15 + 9:19
55. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 27:21 + 9:25
56. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 28:51 + 10:55
57. Malec Oldřich SLA9400 C SKOB Slaný 29:29 + 11:33
58. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 29:34 + 11:38
59. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 30:23 + 12:27
60. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n 30:57 + 13:01
61. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 31:01 + 13:05
62. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 31:31 + 13:35
63. Stránský Matěj MFP7802 C VŠSK MFF UK Praha 32:03 + 14:07
64. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 33:21 + 15:25
Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvíno DISK
--------------------------------------------------------------------------------