Kód závodu          : 2605
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 01.11.2014
Místo konání        : Mšec
Mapa                : Ostrov
Pořadatel           : SLA - SKOB Slaný
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí     : Hrdličková Ludmila - R1
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Stavitel tratí      : Hanák Jan - R2
JURY                : Janovský Tomáš, Voltrová Svatava, Němečková Jarmila

D10 2.10 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     19:32          
  2. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                19:50   + 0:18 
  3. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        22:14   + 2:42 
  4. Čechová Klára            SLA0552   SKOB Slaný               24:11   + 4:39 
  5. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                24:40   + 5:08 
  6. Pavlíčková Hana          KPY0450   SKOB TJ Sokol Kralupy n  24:41   + 5:09 
  7. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               25:52   + 6:20 
  8. Haková Michaela          PGP0451   SK Praga                 26:45   + 7:13 
  9. Škáchová Viktorie        KAM0650   SK Kamenice              27:21   + 7:49 
 10. Balejová Julie           KAM0551   SK Kamenice              27:29   + 7:57 
 11. Jirkovská Magdaléna      SLA0550   SKOB Slaný               27:50   + 8:18 
 11. Ziebová Veronika         NEJ0450   TJ Jiskra Nejdek         27:50   + 8:18 
 13. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                28:26   + 8:54 
 14. Čechmánková Anna         PVP0450   VSS Přírodověda Praha    28:28   + 8:56 
 15. Jedličková Kristýna      KAM0455   SK Kamenice              28:54   + 9:22 
 16. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                29:21   + 9:49 
 17. Trešlová Veronika        KAM0457   SK Kamenice              29:59   + 10:27
 18. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      30:29   + 10:57
 19. Kohoutová Zdeňka         DKL0651   KOB Kladno               30:49   + 11:17
 20. Škáchová Zuzana          KAM0651   SK Kamenice              33:01   + 13:29
 21. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  34:59   + 15:27
 22. Machová Anna             LME0451   SK Los Mělník            36:00   + 16:28
 23. Huková Rebeka                                               41:04   + 21:32
 24. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                41:22   + 21:50
 25. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                41:48   + 22:16
 26. Vlašimská Bára                                              49:33   + 30:01
 27. Štěpánková Julie         KAM0458   SK Kamenice              51:51   + 32:19
 28. Sedláčková Eliška        ROU0450   SKOB Roudnice nad Labem  56:36   + 37:04
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.20 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahutová Martinka       MFP0550   VŠSK MFF UK Praha        22:55          
  2. Izáková Eva              EKP0651   VŠTJ Ekonom Praha        25:35   + 2:40 
  3. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   26:24   + 3:29 
  4. Polívková Beáta          RIC0652   OB Říčany                30:44   + 7:49 
  5. Milotová Barbora         KAM0753   SK Kamenice              31:52   + 8:57 
  6. Baldriánová Eva          VSP0751   USK Praha                32:58   + 10:03
  7. Chramostová Amálie       NNN       Neregistrovaní           33:53   + 10:58
  8. Jedličková Josefína      VSP0651   USK Praha                35:45   + 12:50
  9. Márová Barbora           9JC0650   neregistrovaní - Všenor  36:59   + 14:04
 10. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  39:10   + 16:15
 11. Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                43:39   + 20:44
  MS Mojžíšková Klára         KAM0461   SK Kamenice              30:33   + 7:38 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 10 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fišarová Eliška          KRL0355   Kometa Kralovice         19:14          
  2. Nádeníčková Iva          NEJ0350   TJ Jiskra Nejdek         21:36   + 2:22 
  3. Mojžíšková Lucie         KAM0253   SK Kamenice              23:50   + 4:36 
  4. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                23:57   + 4:43 
  5. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         25:50   + 6:36 
  6. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        26:53   + 7:39 
  7. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                27:19   + 8:05 
  8. Kašparová Barbora        SLA0251   SKOB Slaný               28:52   + 9:38 
  9. Sládečková Barbora       RIC0250   OB Říčany                28:55   + 9:41 
 10. Kastnerová Jessica       DOR0250   OK Dobříš                29:12   + 9:58 
 11. Pokorná Linda            PGP0350   SK Praga                 30:10   + 10:56
 12. Baťhová Zuzana           KAM0354   SK Kamenice              30:24   + 11:10
 13. Gabriela Řeháková        NNN0x08   Neregistrovaní           30:46   + 11:32
 14. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                32:14   + 13:00
 15. Jirkovská Kateřina       SLA0350   SKOB Slaný               35:02   + 15:48
 16. Dobiášová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem  38:19   + 19:05
 17. Buková Anežka            ROU0351   SKOB Roudnice nad Labem  45:43   + 26:29
 18. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        50:09   + 30:55
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.70 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tokárová Regina          NEJ0151   TJ Jiskra Nejdek         30:20          
  2. Semíková Lucie           KAM0250   SK Kamenice              30:22   + 0:02 
  3. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                30:40   + 0:20 
  4. Škáchová Magdalena       KAM0151   SK Kamenice              34:20   + 4:00 
  5. Nádeníčková Pavla        NEJ0150   TJ Jiskra Nejdek         35:55   + 5:35 
  6. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        36:00   + 5:40 
  7. Černá Kateřina           MLA0251   MLOK Mariánské Lázně     36:09   + 5:49 
  8. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               36:34   + 6:14 
  9. Šimšová Barbora          MFP0150   VŠSK MFF UK Praha        38:02   + 7:42 
 10. Rosendorfová Lenka       TAP0153   KOB TRETRA Praha         40:49   + 10:29
 11. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               41:55   + 11:35
 12. Hanzalová Marie Anna     RIC0150   OB Říčany                42:08   + 11:48
 13. Míchalová Šárka          KPY0050   SKOB TJ Sokol Kralupy n  42:38   + 12:18
 14. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        44:51   + 14:31
 15. Šlechtová Tereza         KRL0152   Kometa Kralovice         47:41   + 17:21
 16. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               49:37   + 19:17
 17. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               59:08   + 28:48
 18. Jirkovská Michaela       SLA0150   SKOB Slaný               69:05   + 38:45
 19. Kyralová Anna            KAM0052   SK Kamenice              91:21   + 61:01
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.40 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zimmerová Kateřina       ZVO9852   OB SK Zvole              35:26          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               39:28   + 4:02 
  3. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                40:16   + 4:50 
  4. Kolářová Johana          PGP9952   SK Praga                 40:22   + 4:56 
  5. Hájková Eliška           ZVO9851   OB SK Zvole              42:05   + 6:39 
  6. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                45:01   + 9:35 
  7. Repiská Amálie           RIC9851   OB Říčany                48:45   + 13:19
  8. Pohořalá Anna            ROU9954   SKOB Roudnice nad Labem  50:51   + 15:25
  9. Albrechtová Iveta        KAM9950   SK Kamenice              51:21   + 15:55
 10. Kyselová Nela            ROU9951   SKOB Roudnice nad Labem  60:30   + 25:04
 11. Lišková Hana             KPY9951   SKOB TJ Sokol Kralupy n  64:18   + 28:52
 12. Hrdličková Ludmila       SLA9851   SKOB Slaný               68:54   + 33:28
 13. Štorová Anna             ROU9999   SKOB Roudnice nad Labem  89:33   + 54:07
     Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
  MS Dittrtová Lucie          DKL       KOB Kladno                              
--------------------------------------------------------------------------------

D18 6.20 km, 195 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               70:34          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 6.20 km, 195 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 57:04          
  2. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        59:39   + 2:35 
  3. Štoková Mariana          DKP8158   Oddíl OB Kotlářka        59:55   + 2:51 
  4. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                65:12   + 8:08 
  5. Mikulášová Helena        PGP9353   SK Praga                 66:03   + 8:59 
  6. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     67:58   + 10:54
  7. Filipová Zdeňka          KRP8251   SK KOURA                 68:16   + 11:12
  8. Tomešová Daniela         SJC8451   TJ Sportcentrum Jičín    69:19   + 12:15
  9. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                72:09   + 15:05
 10. Sládková Helena          TAP9151   KOB TRETRA Praha         72:38   + 15:34
 11. Kudrnáčová Lucie         KAM8850   SK Kamenice              73:56   + 16:52
 12. Němečková Hana           PGP9051   SK Praga                 74:39   + 17:35
 13. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB TRETRA Praha         75:14   + 18:10
 14. Rydlová Eva              FSP8989   VŠTJ Stavební fakulta P  75:28   + 18:24
 15. Bartošová Ivana          KRP8751   SK KOURA                 76:25   + 19:21
 16. Winkler Hanna            LPM8051   OK Lokomotiva Plzeň      78:55   + 21:51
 17. Stehlíková Anna          RIC9750   OB Říčany                81:50   + 24:46
 18. Dudíková Magdaléna       LBE8799   TJ Lokomotiva Beroun     87:23   + 30:19
 19. Šebková Jana             SCP9250   OK Sparta Praha         101:17   + 44:13
 20. Kristýna Benešová        NNN0x19   Neregistrovaní          120:58   + 63:54
 21. Šinovská Kristýna        ROU9351   SKOB Roudnice nad Labem 138:19   + 81:15
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 9.20 km, 310 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Vendula           PGP8153   SK Praga                 71:13          
  2. Košárková Iva            AOP8152   Přátelé orientačního bě  73:44   + 2:31 
  3. Straube Hanka            31D7350   SV Lengefeld             74:56   + 3:43 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                76:41   + 5:28 
  5. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        81:00   + 9:47 
  6. Šimšová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        82:23   + 11:10
  7. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 90:03   + 18:50
  8. Křivancová Zdeňka        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun     90:42   + 19:29
  9. Škáchová Petra           KAM7054   SK Kamenice              92:15   + 21:02
 10. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        92:59   + 21:46
 11. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 98:11   + 26:58
 12. Marková Anna             LBE9250   TJ Lokomotiva Beroun     99:53   + 28:40
 13. Chumová Jana             SLP7451   OOB Slavia Praha         99:59   + 28:46
 14. Matějková Hana           DKP8954   Oddíl OB Kotlářka       102:47   + 31:34
 15. Albrechtová Eva          KAM7850   SK Kamenice             103:20   + 32:07
 16. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha        112:04   + 40:51
 17. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                114:33   + 43:20
 18. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                116:21   + 45:08
 19. Karasová Jana            FSP6153   VŠTJ Stavební fakulta P 129:39   + 58:26
     Hlubučková Kristýna      KAM9551   SK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35K 3.80 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      43:43          
  2. Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník            49:02   + 5:19 
  3. Stauchová Iva                                               50:35   + 6:52 
  4. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                50:57   + 7:14 
  5. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                54:17   + 10:34
  6. Martínková Kateřina      KPY7350   SKOB TJ Sokol Kralupy n  59:14   + 15:31
  7. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                63:47   + 20:04
  8. Kyselová Jana            ROU7050   SKOB Roudnice nad Labem  75:19   + 31:36
  9. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               81:17   + 37:34
 10. Javůrková Gabriela       VSP7260   USK Praha                85:34   + 41:51
     Kopecká Alena            VSP7250   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35L 6.20 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        55:16          
  2. Arnoštová Kateřina       VSP7652   USK Praha                55:36   + 0:20 
  3. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                59:52   + 4:36 
  4. Longinová Lenka          TAP7151   KOB TRETRA Praha         60:17   + 5:01 
  5. Králová Michaela         MFP7959   VŠSK MFF UK Praha        62:06   + 6:50 
  6. Hofmanová Michaela       LPM7751   OK Lokomotiva Plzeň      65:12   + 9:56 
  7. Forštová Jitka           PGP7558   SK Praga                 65:25   + 10:09
  8. Semíková Iva             KAM6850   SK Kamenice              66:06   + 10:50
  9. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           69:11   + 13:55
 10. Weislová Eva             TJP6750   TJ Sokol Troja           69:20   + 14:04
 11. Dobiášová Hana           ROU7451   SKOB Roudnice nad Labem  73:42   + 18:26
 12. Izáková Ivana            EKP7453   VŠTJ Ekonom Praha        73:59   + 18:43
 13. Bredlerová Tereza        SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   77:21   + 22:05
 14. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 78:30   + 23:14
 15. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               79:09   + 23:53
 16. Bernardová Martina       DOR7751   OK Dobříš                82:26   + 27:10
 17. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  84:56   + 29:40
 18. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  85:25   + 30:09
 19. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               87:10   + 31:54
 20. Haková Magda             PGP7651   SK Praga                 91:09   + 35:53
 21. Tichá Dagmar             DKP7250   Oddíl OB Kotlářka        98:53   + 43:37
 22. Hlavatá Pavla            45X7050   PAT Praha               101:37   + 46:21
 23. Dudíková Hana            LBE5550   TJ Lokomotiva Beroun    121:32   + 66:16
 24. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem 126:05   + 70:49
--------------------------------------------------------------------------------

D45K 3.30 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohlová Alena            KPY6051   SKOB TJ Sokol Kralupy n  35:41          
  2. Lustigová Lenka          DKP6652   Oddíl OB Kotlářka        36:51   + 1:10 
  3. Tokárová Regina          NEJ6950   TJ Jiskra Nejdek         40:38   + 4:57 
  4. Svobodová Lenka          ROU6650   SKOB Roudnice nad Labem  41:25   + 5:44 
  5. Brousilová Petra         PGP6951   SK Praga                 42:58   + 7:17 
  6. Čápová Irena             SCP6450   OK Sparta Praha          45:16   + 9:35 
  7. Hlubučková Šárka         KAM6851   SK Kamenice              46:44   + 11:03
  8. Machová Petra            LME6952   SK Los Mělník            49:02   + 13:21
  9. Ledvinová Jana           66C6350   Amateri                  71:47   + 36:06
     Veronika Hrubá           NNN0x35   Neregistrovaní            DISK          
     Hartlová Blanka          ODV6350   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45L 4.30 km, 185 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               40:48          
  2. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        47:30   + 6:42 
  3. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        48:00   + 7:12 
  4. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    49:32   + 8:44 
  5. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                51:44   + 10:56
  6. Červinková Jitka         OKP6451   SK OK 24 Praha           52:26   + 11:38
  7. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         53:16   + 12:28
  8. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        54:25   + 13:37
  9. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Sokol Hostivice       54:48   + 14:00
 10. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        55:32   + 14:44
 11. Nováková Irena           OKP6651   SK OK 24 Praha           57:04   + 16:16
 12. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        58:45   + 17:57
 13. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 60:37   + 19:49
 14. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          61:46   + 20:58
 15. Jeřábková Jana           PGP6151   SK Praga                 63:03   + 22:15
 16. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 63:26   + 22:38
 17. Čechmánková Helena       OKP6450   SK OK 24 Praha           63:43   + 22:55
 18. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           67:15   + 26:27
 19. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB TRETRA Praha         67:26   + 26:38
 20. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              68:41   + 27:53
 21. Syslová Drahomíra        PGP5650   SK Praga                 80:25   + 39:37
 22. Čermáková Šárka          5XC6950   SK Nepoměřice            80:28   + 39:40
 23. Malačková Jana           DVP6151   TJ Sokol Praha Spořilov  81:48   + 41:00
 24. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        83:36   + 42:48
     Šebková Helena           SCP6750   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.80 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             51:00          
  2. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         54:36   + 3:36 
  3. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           55:42   + 4:42 
  4. Gabrielová Šárka         ONO5950   SKOB Ostrov              57:16   + 6:16 
  5. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         59:56   + 8:56 
  6. Matějů Ladislava         UVP4750   Slovan Praha             66:22   + 15:22
  7. Jůzková Jaroslava        SCP5250   OK Sparta Praha          67:53   + 16:53
  8. Benešová Zdeňka          SOB5500   SOBSA                   132:43   + 81:43
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.30 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  65:18          
--------------------------------------------------------------------------------

D75 3.30 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dolečková Míla           TJP3650   TJ Sokol Troja          128:24          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.40 km, 10 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               29:11          
  2. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                30:22   + 1:11 
  3. Bláha Vojtěch            SJP0501   KČT Slavoj Praha         30:32   + 1:21 
  4. Nápravník Jiří           LME0401   SK Los Mělník            32:35   + 3:24 
  5. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         33:04   + 3:53 
  6. Dudla Teodor             DOR0401   OK Dobříš                33:24   + 4:13 
  7. Černý Jonáš              MLA0501   MLOK Mariánské Lázně     33:50   + 4:39 
  8. Šiler Martin             KAM       SK Kamenice              34:55   + 5:44 
  9. Rudolf Matyáš            DKP0702   Oddíl OB Kotlářka        36:07   + 6:56 
 10. Bláha Matyáš             SJP0500   KČT Slavoj Praha         36:14   + 7:03 
 11. Mišoň Daniel             KAM0500   SK Kamenice              38:31   + 9:20 
 12. Milota Jakub             KAM0503   SK Kamenice              39:39   + 10:28
 13. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB TRETRA Praha         41:11   + 12:00
 14. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                43:23   + 14:12
 15. Hejsek Lukáš             KAM0400   SK Kamenice              44:38   + 15:27
 16. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 45:57   + 16:46
 17. Bernard Vilém            DOR0400   OK Dobříš                53:55   + 24:44
 18. Čech Zdeněk              ROZ0601   OK Roztoky               54:53   + 25:42
 19. Košina Tobiáš                                               55:52   + 26:41
 20. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                63:28   + 34:17
 21. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                66:06   + 36:55
 22. Šťastný Tomáš            TAP0401   KOB TRETRA Praha         67:34   + 38:23
 23. Kuc Radim                SCP0400   OK Sparta Praha          69:47   + 40:36
 24. Jiras Jenda              DOR0505   OK Dobříš                70:50   + 41:39
     Král Adam                MFP0507   VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Jirkovský Jan            SLA0500   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.20 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bárta Zikmund            ZVO0410   OB SK Zvole              18:16          
  2. Kuc David                SCP0600   OK Sparta Praha          25:34   + 7:18 
  3. Izák Daniel              EKP0400   VŠTJ Ekonom Praha        25:41   + 7:25 
  4. Král Samuel              MFP0801   VŠSK MFF UK Praha        26:09   + 7:53 
  5. Daniel Schnabl           RIC0402   OB Říčany                26:45   + 8:29 
  6. Jedlička Aleš            VSP0800   USK Praha                27:38   + 9:22 
  7. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               28:38   + 10:22
  8. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              29:20   + 11:04
  9. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         29:31   + 11:15
 10. Vanžura David            ROU0649   SKOB Roudnice nad Labem  30:01   + 11:45
 11. Kosák Eliáš              9JC0700   neregistrovaní - Všenor  31:48   + 13:32
 12. Vondra Tomáš             FSP0500   VŠTJ Stavební fakulta P  34:27   + 16:11
 13. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec   35:41   + 17:25
 14. Schnabl David            RIC0508   OB Říčany                38:53   + 20:37
 15. Polívka Ondřej           ROU0648   SKOB Roudnice nad Labem  41:46   + 23:30
 16. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         42:39   + 24:23
 17. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno               44:51   + 26:35
 18. Kosák Jonáš              9JC0600   neregistrovaní - Všenor  45:05   + 26:49
 19. Kourek Vojtěch           TAP06XX   KOB TRETRA Praha         46:36   + 28:20
 20. Bernard Robin            DOR0600   OK Dobříš                47:58   + 29:42
 21. Baťha Jan                KAM       SK Kamenice              54:52   + 36:36
 22. Čechmánek Václav         PVP0600   VSS Přírodověda Praha    78:12   + 59:56
 23. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                93:14   + 74:58
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.70 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tokár Radim              NEJ0300   TJ Jiskra Nejdek         28:33          
  2. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                34:57   + 6:24 
  3. Lustig Adam              DKP0202   Oddíl OB Kotlářka        35:10   + 6:37 
  4. Víteček Jáchym           DKP0204   Oddíl OB Kotlářka        35:23   + 6:50 
  5. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        35:29   + 6:56 
  6. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                36:22   + 7:49 
  7. Hejsek Filip             KAM0204   SK Kamenice              37:05   + 8:32 
  8. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                37:20   + 8:47 
  9. Bolehovský Daniel        EKP0508   VŠTJ Ekonom Praha        39:27   + 10:54
 10. Hamet Petr               DOR0202   OK Dobříš                41:29   + 12:56
 11. Melišík Martin           TAP0200   KOB TRETRA Praha         42:29   + 13:56
 12. Sedláček Jaroslav        ROZ0300   OK Roztoky               43:38   + 15:05
 13. Renda Michal             KAM0207   SK Kamenice              45:52   + 17:19
 14. Hnízdil Matěj            KAS0301   KOB Kamenický Šenov      46:16   + 17:43
 15. Kyral Maxmilián          KAM0305   SK Kamenice              48:08   + 19:35
 16. Martínek Jaroslav        KPY0300   SKOB TJ Sokol Kralupy n  51:41   + 23:08
 17. Jedlička Jakub           KAM0404   SK Kamenice              52:06   + 23:33
 18. Průša Jan                OLP0201   PSK Olymp Praha          52:26   + 23:53
 19. Kolář Matyáš             SLA0300   SKOB Slaný               54:07   + 25:34
 20. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                54:31   + 25:58
 21. Baldrián Tomáš           VSP0405   USK Praha                58:18   + 29:45
 22. Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                    58:21   + 29:48
 23. Cvrček Adam              DOR0204   OK Dobříš                59:57   + 31:24
 24. Dudla Maxmilián          DOR0200   OK Dobříš                61:29   + 32:56
 25. Svoboda Luděk            DKL0200   KOB Kladno               62:00   + 33:27
 26. Albrecht Adam            KAM0203   SK Kamenice              67:50   + 39:17
 27. Swart Benjamin           DKL0300   KOB Kladno               90:02   + 61:29
 28. František Hrubý          NNN0x36   Neregistrovaní          115:45   + 87:12
     Mrózek Adam              KAM0209   SK Kamenice               DISK          
     Kolský Pavel             PGP0204   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.40 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Siegl Matyáš             MFP0103   VŠSK MFF UK Praha        31:31          
  2. Šimša Martin             MFP0300   VŠSK MFF UK Praha        32:24   + 0:53 
  3. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 34:33   + 3:02 
  4. Longin Jan               TAP0103   KOB TRETRA Praha         36:51   + 5:20 
  5. Javůrek Emil             VSP0100   USK Praha                38:39   + 7:08 
  6. Víšek Martin             KAM0102   SK Kamenice              38:48   + 7:17 
  7. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                39:54   + 8:23 
  8. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  39:57   + 8:26 
  9. Janeček Jiří             TAP0000   KOB TRETRA Praha         41:19   + 9:48 
 10. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        41:53   + 10:22
 11. Bartoň Michal            KAM0107   SK Kamenice              46:34   + 15:03
 12. Bartoš Václav            MLA0101   MLOK Mariánské Lázně     46:58   + 15:27
 13. Tachezy Jan              DCE0100   KOB Dobřichovice         48:57   + 17:26
 14. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        49:29   + 17:58
 15. Forst Antonín            MFP0101   VŠSK MFF UK Praha        49:40   + 18:09
 16. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               51:57   + 20:26
 17. Pohořalý Hugo            ROU0103   SKOB Roudnice nad Labem  54:03   + 22:32
 18. Havelka Ondřej           TAP0108   KOB TRETRA Praha         62:00   + 30:29
 19. Čech Richard             SLA0001   SKOB Slaný               68:05   + 36:34
 20. Vrkota Tomáš             DKL0103   KOB Kladno               83:21   + 51:50
 21. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               83:49   + 52:18
     Šťastný Petr             TAP0106   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 7.00 km, 195 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jíra Tomáš               KAM9802   SK Kamenice              47:14          
  2. Mikeš Jan                TAP9802   KOB TRETRA Praha         59:57   + 12:43
  3. Borovička Tomáš          FSP9801   VŠTJ Stavební fakulta P  61:46   + 14:32
  4. Zieba Jakub              NEJ9800   TJ Jiskra Nejdek         72:03   + 24:49
  5. Bambousek Jan            DOR9800   OK Dobříš                91:38   + 44:24
  6. Zemko Zdeněk             SLA9900   SKOB Slaný              105:54   + 58:40
  7. Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno              106:24   + 59:10
  8. Neumann Jindřich         PVP9900   VSS Přírodověda Praha   115:32   + 68:18
     Bartoň Pavel             KAM9800   SK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 9.20 km, 310 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Aleš               ODV9805   TJ Aero Odolena Voda     77:11          
  2. Bartoš Vojtěch           MLA9802   MLOK Mariánské Lázně     79:18   + 2:07 
  3. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  83:18   + 6:07 
  4. Šebek Petr               DKP9903   Oddíl OB Kotlářka        92:13   + 15:02
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 7.60 km, 230 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Arnošt Kamil             VSP7301   USK Praha                52:53          
  2. Blažek Martin            ZVO7505   OB SK Zvole              53:22   + 0:29 
  3. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                57:19   + 4:26 
  4. Svoboda Jakub            ROU9301   SKOB Roudnice nad Labem  57:27   + 4:34 
  5. Hýbl Lukáš               PGP7504   SK Praga                 58:10   + 5:17 
  6. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        60:27   + 7:34 
  7. Hrouda Martin            FSP7612   VŠTJ Stavební fakulta P  60:58   + 8:05 
  8. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB Kamenický Šenov      61:08   + 8:15 
  9. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                61:36   + 8:43 
 10. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                61:41   + 8:48 
 11. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        62:28   + 9:35 
 12. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     62:32   + 9:39 
 13. Nitsch Karel             FSP7611   VŠTJ Stavební fakulta P  65:03   + 12:10
 14. Dneboský František       24C8000   OK Vršovice              65:54   + 13:01
 15. Vlach Martin             PGP8605   SK Praga                 66:02   + 13:09
 16. Komín David              PGP7405   SK Praga                 66:37   + 13:44
 17. Šimša Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        67:03   + 14:10
 18. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          68:29   + 15:36
 19. Junek Vladimír           TJP8400   TJ Sokol Troja           68:35   + 15:42
 20. Chum Jaroslav            SLP6601   OOB Slavia Praha         68:50   + 15:57
 21. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        69:36   + 16:43
 22. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        69:40   + 16:47
 23. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        70:22   + 17:29
 24. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      72:22   + 19:29
 25. Maška Marek              MKP8800   SK Meteor Kačerov Praha  74:04   + 21:11
 26. Němec Tomáš              9VC8100   OK SUDOP                 77:00   + 24:07
 27. Koč Zdeněk               MKP4700   SK Meteor Kačerov Praha  78:41   + 25:48
 28. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        79:31   + 26:38
 29. Klusáček Radim           BOR7710   OK Jiskra Nový Bor       81:39   + 28:46
 30. Ryjáček Jan              LPM8004   OK Lokomotiva Plzeň      84:28   + 31:35
 31. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   85:05   + 32:12
 32. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          86:39   + 33:46
 33. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                89:22   + 36:29
 34. Červinka Jaroslav        OKP9000   SK OK 24 Praha           93:02   + 40:09
 35. Borovička Milan          FSP6104   VŠTJ Stavební fakulta P 117:27   + 64:34
 36. Tomaščin Jaroslav        MKP5800   SK Meteor Kačerov Praha 119:00   + 66:07
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 11.40 km, 415 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janata Martin            DKP8306   Oddíl OB Kotlářka        69:39          
  2. Semík Ondřej             KAM9401   SK Kamenice              70:43   + 1:04 
  3. Navrátil Boris           AOP9202   Přátelé orientačního bě  71:04   + 1:25 
  4. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        80:14   + 10:35
  5. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 81:31   + 11:52
  6. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 81:57   + 12:18
  7. Kapal Tomáš              KAM9402   SK Kamenice              85:02   + 15:23
  8. Semík Luboš              KAM6201   SK Kamenice              85:40   + 16:01
  9. Černý Martin             TAP8902   KOB TRETRA Praha         87:53   + 18:14
 10. Blahuta Marek            MFP7301   VŠSK MFF UK Praha        88:18   + 18:39
 11. Semík Vojtěch            KAM9100   SK Kamenice              88:47   + 19:08
 12. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        89:17   + 19:38
 13. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 89:21   + 19:42
 14. Janas Petr               XBM7103   PELL’S MTBO TEAM         89:23   + 19:44
 15. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  92:40   + 23:01
 16. Šimon Václav             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun     94:17   + 24:38
 17. Khel Richard             SCP7500   OK Sparta Praha          97:48   + 28:09
 18. Vondra Jiří              FSP7600   VŠTJ Stavební fakulta P  98:47   + 29:08
 19. Siegl Roman              MFP6700   VŠSK MFF UK Praha        98:48   + 29:09
 20. Forejt Michal            ROU9002   SKOB Roudnice nad Labem 102:40   + 33:01
 21. Beneš Filip              TAP8701   KOB TRETRA Praha        105:27   + 35:48
 22. Tůma Martin              6YC8202   Neregistrovaní          118:06   + 48:27
 23. Lužnický Jiří            6YC8501   Neregistrovaní          127:24   + 57:45
 24. Doležal Martin           PGP8100   SK Praga                128:19   + 58:40
     Košárek Pavel            AOP7102   Přátelé orientačního bě   DISK          
     Tichovský Martin         PGP6100   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35K 6.20 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    63:25          
  2. Nádeníček Josef          NEJ7000   TJ Jiskra Nejdek         63:57   + 0:32 
  3. Řehák Miroslav           KAD7101   Originální Vivalín Team  66:27   + 3:02 
  4. Izák Pavel               LME7102   SK Los Mělník           132:23   + 68:58
  5. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                146:50   + 83:25
--------------------------------------------------------------------------------

H35L 10.00 km, 290 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Aleš                MFP7808   VŠSK MFF UK Praha        71:00          
  2. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 71:48   + 0:48 
  3. Tomeš Petr               SJC7531   TJ Sportcentrum Jičín    72:59   + 1:59 
  4. Bílý Milan               JES7001   KOS Jesenice             74:17   + 3:17 
  5. Bolehovský Pavel         EKP7103   VŠTJ Ekonom Praha        74:57   + 3:57 
  6. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   76:39   + 5:39 
  7. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SKOB TJ Sokol Kralupy n  77:33   + 6:33 
  8. Kurfürst Pavel           FSP7400   VŠTJ Stavební fakulta P  79:27   + 8:27 
  9. Čechmánek Vladimír       OKP5802   SK OK 24 Praha           81:20   + 10:20
 10. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               82:58   + 11:58
 11. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        83:23   + 12:23
 12. Víteček Jan              DKP7201   Oddíl OB Kotlářka        83:57   + 12:57
 13. Kubát Petr               NNN       Neregistrovaní           92:51   + 21:51
 14. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        94:27   + 23:27
 15. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                97:06   + 26:06
 16. Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně     98:21   + 27:21
 17. Sládeček Petr            RIC7702   OB Říčany               100:06   + 29:06
 18. Milota Jan               KAM7200   SK Kamenice             106:37   + 35:37
 19. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany               110:12   + 39:12
 20. Helle Jiří               ROU7701   SKOB Roudnice nad Labem 111:07   + 40:07
 21. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš               114:32   + 43:32
 22. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha               114:58   + 43:58
 23. Jedlička Adam            KAM7700   SK Kamenice             116:08   + 45:08
 24. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice        118:26   + 47:26
 25. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun    136:32   + 65:32
--------------------------------------------------------------------------------

H45K 6.20 km, 195 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         53:55          
  2. Šebek Martin             SCP6700   OK Sparta Praha          61:51   + 7:56 
  3. Ledvina Tomáš            66C6300   Amateri                  69:49   + 15:54
  4. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            79:13   + 25:18
  5. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               80:45   + 26:50
  6. Hlubuček Tomáš           KAM6603   SK Kamenice              88:34   + 34:39
  7. Bazika Miroslav          TJP6401   TJ Sokol Troja          104:45   + 50:50
  8. Hofman Petr              LPM6500   OK Lokomotiva Plzeň     107:34   + 53:39
     Quadrát Bedřich                                              DISK          
     Zumr David                                                   DISK          
     Hartl Zdeněk             ODV6300   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45L 7.60 km, 230 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                65:37          
  2. Rakovec Michal           SCP6901   OK Sparta Praha          65:59   + 0:22 
  3. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  68:29   + 2:52 
  4. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        71:08   + 5:31 
  5. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        71:53   + 6:16 
  6. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Sokol Hostivice       74:24   + 8:47 
  7. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          77:22   + 11:45
  8. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           77:25   + 11:48
  9. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          78:20   + 12:43
 10. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        80:15   + 14:38
 11. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha         81:17   + 15:40
 12. Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha        85:03   + 19:26
 13. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         88:03   + 22:26
 14. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              93:53   + 28:16
 15. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky              100:01   + 34:24
 16. Sysel Zdeněk             PGP5200   SK Praga                100:16   + 34:39
 17. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka       103:08   + 37:31
 18. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem 120:58   + 55:21
 19. Blažek Vladimír          5XC6900   SK Nepoměřice           123:44   + 58:07
     Svátek Vojtěch           SLP6701   OOB Slavia Praha          DISK          
     Řada Richard             DKP6701   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 6.20 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   66:03          
  2. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         66:52   + 0:49 
  3. Kudrnáč Martin           KAM5901   SK Kamenice              71:27   + 5:24 
  4. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   72:24   + 6:21 
  5. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        73:22   + 7:19 
  6. Dudík Petr               LBE5500   TJ Lokomotiva Beroun     73:55   + 7:52 
  7. Doležal Miroslav         PGP5501   SK Praga                 75:32   + 9:29 
  8. Janovič Ondřej           SKV5901   TJ Slovan Karlovy Vary   80:48   + 14:45
  9. Grivalský Michal         PGP5900   SK Praga                 84:11   + 18:08
 10. Bartoš Vratislav         KRP5401   SK KOURA                 86:30   + 20:27
 11. Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno               86:40   + 20:37
 12. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                87:27   + 21:24
 13. Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun     90:45   + 24:42
 14. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha         106:15   + 40:12
 15. Beneš Radovan            SOB5600   SOBSA                   127:08   + 61:05
     Kolský Saša              PGP5000   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.30 km, 185 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Böhm Eduard              17A4800   ASKÖ Salzburg-Henndorf   50:30          
  2. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          54:18   + 3:48 
  3. Lebduška Petr            ROU4702   SKOB Roudnice nad Labem  54:54   + 4:24 
  4. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         59:29   + 8:59 
  5. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         61:27   + 10:57
  6. Suchý Karel              PGP4300   SK Praga                 65:50   + 15:20
  7. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     66:49   + 16:19
  8. Javůrek Jaromír          NNN0x16   Neregistrovaní           67:33   + 17:03
  9. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           68:56   + 18:26
 10. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  72:20   + 21:50
 11. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          76:05   + 25:35
 12. Duda František           KPY4600   SKOB TJ Sokol Kralupy n  78:34   + 28:04
 13. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 80:35   + 30:05
 14. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          96:22   + 45:52
     Matějů Ivan              UVP4600   Slovan Praha              DISK          
     Šerák Zdeněk             MKP4200   SK Meteor Kačerov Praha   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.80 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 53:12          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         62:06   + 8:54 
  3. Vondra Jaroslav          FSP3300   VŠTJ Stavební fakulta P  73:04   + 19:52
  4. Hanák Milan              FSP3400   VŠTJ Stavební fakulta P  90:40   + 37:28
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 10 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Melišík              NNN0x33   Neregistrovaní           21:37          
  2. Vágnerová Adéla          SLA0850   SKOB Slaný               22:53   + 1:16 
  3. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 25:37   + 4:00 
  4. Bakeš Jan                LME0503   SK Los Mělník            25:55   + 4:18 
  5. Matoušek Filip           KAM0801   SK Kamenice              26:02   + 4:25 
  6. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               28:00   + 6:23 
  7. Tolar Ondrej             RIC0701   OB Říčany                28:49   + 7:12 
  8. Krausová Emma            NNN0x03   Neregistrovaní           29:15   + 7:38 
  9. Ema Forštová             NNN0x09   Neregistrovaní           29:41   + 8:04 
 10. Dudlová Noemi            DOR0950   OK Dobříš                30:02   + 8:25 
 11. Blahutová Lucie          MFP0951   VŠSK MFF UK Praha        30:29   + 8:52 
 12. Semíková Julie           KAM0351   SK Kamenice              31:12   + 9:35 
 13. Kohoutková Lucie         TAP       KOB TRETRA Praha         32:41   + 11:04
 14. Sýkora Vít               NNN0x31   Neregistrovaní           33:14   + 11:37
 15. Šubrt Ondřej                                                33:19   + 11:42
 16. Svobodová Andrea         SLA       SKOB Slaný               33:40   + 12:03
 17. Kocmanová Adéla          SLA       SKOB Slaný               34:40   + 13:03
 17. Štoková Sofie                                               34:40   + 13:03
 19. Bulířová Žofie           TAP08XX   KOB TRETRA Praha         35:19   + 13:42
 20. Kurfürstová Marie        FSP1050   VŠTJ Stavební fakulta P  35:43   + 14:06
 21. Rod Matyáš               VSP0803   USK Praha                35:46   + 14:09
 22. Chumová Adéla            SLP0950   OOB Slavia Praha         35:49   + 14:12
 23. Zumrová Nikola                                              36:25   + 14:48
 24. Šimůnková Michaela       NNN0850   Neregistrovaní           36:52   + 15:15
 25. Quadrátová Emma                                             37:25   + 15:48
 26. Janata Diviš                                                37:53   + 16:16
 27. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         38:26   + 16:49
 28. Šebestová Barbora        TAP7604   KOB TRETRA Praha         38:38   + 17:01
 29. Chramostová Julie                                           39:00   + 17:23
 30. Brousilová Lucie         PGP0650   SK Praga                 39:04   + 17:27
 31. Petr Schnabl             NNN0x13   Neregistrovaní           39:25   + 17:48
 32. Sýkora Tomáš             NNN0x30   Neregistrovaní           40:04   + 18:27
 33. Bruno Foršt              NNN0x14   Neregistrovaní           40:13   + 18:36
 34. Jakub Schnabl            NNN0x11   Neregistrovaní           40:24   + 18:47
 35. Dittrtová Rozálie        LME0650   SK Los Mělník            40:35   + 18:58
 36. Marečková Zuzana         LME0651   SK Los Mělník            40:36   + 18:59
 37. Hradil Michal            HCE0404   TJ Sokol Hostivice       40:38   + 19:01
 38. Šeborová Kačka           DKL0951   KOB Kladno               41:10   + 19:33
 38. Jan Mathauser            NNN0x06   Neregistrovaní           41:10   + 19:33
 40. Hejsková Magdalena       KAM0850   SK Kamenice              41:52   + 20:15
 41. Kubátová Marie                                              42:54   + 21:17
 42. Vondrová Eliška          FSP8052   VŠTJ Stavební fakulta P  43:26   + 21:49
 43. Janatová Violka          DKP0950   Oddíl OB Kotlářka        43:31   + 21:54
 44. Žák Jan                                                     43:54   + 22:17
 45. Hradil Martin            HCE0405   TJ Sokol Hostivice       44:26   + 22:49
 45. Vivian Samma             DKP0750   Oddíl OB Kotlářka        44:26   + 22:49
 47. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        44:59   + 23:22
 48. Hoffmanová Anna                                             45:00   + 23:23
 49. Širicová Anna            HCE0454   TJ Sokol Hostivice       45:28   + 23:51
 50. Čablová Magdalena        SLA       SKOB Slaný               46:15   + 24:38
 51. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                47:10   + 25:33
 52. Uhlířová Marie Milada    LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     47:24   + 25:47
 53. Štěpánková Emma                                             48:39   + 27:02
 54. Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník            49:10   + 27:33
 55. Šimková Šárka            LME1150   SK Los Mělník            49:19   + 27:42
 56. Vlašimská Karolína                                          49:45   + 28:08
 57. Václavík Martin                                             49:58   + 28:21
 58. Matyáš a Patricie KosťoviNNN0x15   Neregistrovaní           51:06   + 29:29
 59. Václavíková Amálie                                          53:53   + 32:16
 60. Václavíková Anna                                            54:53   + 33:16
 61. Vágenknechtová Eliška                                       57:05   + 35:28
 62. Šubrtová Barbora                                            57:55   + 36:18
 63. Vágenknechtová Monika                                       59:00   + 37:23
 64. Pastuszek Lukáš                                             59:40   + 38:03
 65. Bažata Alberto           KAM0702   SK Kamenice              60:06   + 38:29
 66. Žáková Simona                                               61:05   + 39:28
 67. Hrnčálová Adéla                                             62:58   + 41:21
 68. Štok Jan                                                    66:17   + 44:40
 69. Janata Matěj             DKP1111   Oddíl OB Kotlářka        67:27   + 45:50
 70.  Kourkovi                TAPXXXX   KOB TRETRA Praha         67:37   + 46:00
 71. Lenk Daniel              DOR0510   OK Dobříš                73:29   + 51:52
 72. Šuk Kryštof              POD0x21                            80:43   + 59:06
 73. Dobiáš Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem  86:53   + 65:16
 73. Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem  86:53   + 65:16
 75. Lounek Alexandr          POD0x20                            95:00   + 73:23
 76. Novák Jan                                                  104:49   + 83:12
 77. Novák David                                                104:50   + 83:13
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.10 km, 10 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1.  Pokorná                                                    16:44          
  2. Melišíková Radka                                            17:15   + 0:31 
  3. Janata Tomáš                                                17:50   + 1:06 
  4. Hampl Vojta              NNN0x40   Neregistrovaní           18:57   + 2:13 
  5. Hamplová Magdaléna       NNN0x41   Neregistrovaní           19:02   + 2:18 
  6. Kohout Zdeněk            DKL7200   KOB Kladno               19:40   + 2:56 
  7. Rendová Iva              KAM7065   SK Kamenice              20:18   + 3:34 
  8. Sýkorová Blanka          NNN0x32   Neregistrovaní           20:33   + 3:49 
  9. Malačka Milan                                               20:48   + 4:04 
 10. Černý Michal             ROU7549   SKOB Roudnice nad Labem  22:59   + 6:15 
 11. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              23:10   + 6:26 
 12. Kolská Monika            NNN0x43   Neregistrovaní           23:30   + 6:46 
 13. Ziebová Lenka            NEJ7251   TJ Jiskra Nejdek         24:01   + 7:17 
 14. Kučera Petr              DOR7700   OK Dobříš                25:47   + 9:03 
 15. Monika Jírová            NNN0x02   Neregistrovaní           26:14   + 9:30 
 16. Rejšková Alena                                              26:29   + 9:45 
 17. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               26:30   + 9:46 
 18. Janasová Barbora         XBM7150   PELL’S MTBO TEAM         26:55   + 10:11
 19. Zieba Jaroslav           NEJ6500   TJ Jiskra Nejdek         27:23   + 10:39
 20. Tolarová Ivana           RIC7650   OB Říčany                27:36   + 10:52
 21. Fér Jonáš                POD0x23                            27:45   + 11:01
 22. Walder Jiří                                                 27:57   + 11:13
 23. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        28:50   + 12:06
 24. Horák Ivan                                                  30:12   + 13:28
 25. Kvíz Vladimír            NNN0x42   Neregistrovaní           32:37   + 15:53
 26. Bláhová Kateřina         SJP7350   KČT Slavoj Praha         33:16   + 16:32
 26. Augusta Jiří             VSP7421   USK Praha                33:16   + 16:32
 28. Tachezy Ruth                                                33:42   + 16:58
 29. Punčochofová Simona                                         34:00   + 17:16
 29. Hronová Katarina                                            34:00   + 17:16
 31. Kučerová Berenika        9JC8050   neregistrovaní - Všenor  35:14   + 18:30
 32. Havlíčková Kateřina      DOR7650   OK Dobříš                36:53   + 20:09
 33. Lišková Hana             KPY6650   SKOB TJ Sokol Kralupy n  37:19   + 20:35
 34. Míchalová Marcela        KPY6850   SKOB TJ Sokol Kralupy n  37:22   + 20:38
 35. Berounská Anna                                              37:50   + 21:06
 36. Dobiáš Jaromír           ROU6802   SKOB Roudnice nad Labem  39:10   + 22:26
 37. Berounská Adéla                                             39:36   + 22:52
 38. Buková Zdeňka            ROU7057   SKOB Roudnice nad Labem  40:11   + 23:27
 39. Márová Kateřina          9JC7350   neregistrovaní - Všenor  40:24   + 23:40
 40. Bakešová Anna + maminka  LME0351   SK Los Mělník            41:20   + 24:36
 41. Jedličková Tereza        KAM7960   SK Kamenice              41:24   + 24:40
 42. Tesař Jakub              SLP0100   OOB Slavia Praha         43:32   + 26:48
 43. Weislová Eliška          DKP       Oddíl OB Kotlářka        43:44   + 27:00
 44. Kučerová Bára            DOR7851   OK Dobříš                45:31   + 28:47
 45. Hatala Anton                                                48:00   + 31:16
 46. Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                 48:01   + 31:17
 47. Sirgl Sebastian                                             48:40   + 31:56
 48. Fullsach David           DOR8000   OK Dobříš                52:02   + 35:18
 49. Šnaková Eva              POD                                53:25   + 36:41
 50. Tesař Roman              SLP       OOB Slavia Praha         56:42   + 39:58
 51. Votípková Jana           8LC8450   eNca.cz                  56:50   + 40:06
 52. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 59:17   + 42:33
 53. Javůrková Eliška         NNN0x17   Neregistrovaní           70:58   + 54:14
 54. Walderová Kateřina                                          72:38   + 55:54
--------------------------------------------------------------------------------

T5 4.70 km, 145 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodejš Zdeněk            VSP7202   USK Praha                42:31          
  2. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           43:39   + 1:08 
  3. Hamáčková Kristýna       NNN       Neregistrovaní           45:17   + 2:46 
  4. Purkyt Ondřej            TAP       KOB TRETRA Praha         45:47   + 3:16 
  5. Stauch Michal                                               47:14   + 4:43 
  6. Němeček Karel                                               47:22   + 4:51 
  7. Burdík Jan                                                  47:57   + 5:26 
  8. Lustig Matyáš            DKP9507   Oddíl OB Kotlářka        48:33   + 6:02 
  9. Filip Milan              KRP8301   SK KOURA                 48:40   + 6:09 
 10. Knotek Kamil ml.         OLP8502   PSK Olymp Praha          49:05   + 6:34 
 11. Kavková Radon                                               49:37   + 7:06 
 12. Samek Jakub                                                 50:21   + 7:50 
 13. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          51:04   + 8:33 
 14. Cvrček Antonín           TAP90XX   KOB TRETRA Praha         54:08   + 11:37
 15. Peška Ladislav                                              55:05   + 12:34
 16. Nigrin Radek             DOR7202   OK Dobříš                55:40   + 13:09
 17. Sviták Petr                                                 58:56   + 16:25
 18. Balej Jiří               KAM7201   SK Kamenice              59:04   + 16:33
 19. Svitáková Ivana                                             59:59   + 17:28
 20. Valtr Pavel              MFP6600   VŠSK MFF UK Praha        60:04   + 17:33
 20. Hejsek Jiří              KAM6900   SK Kamenice              60:04   + 17:33
 22. Picka Jan                PVP       VSS Přírodověda Praha    60:50   + 18:19
 23. Hejsková Bohumila        KAM6865   SK Kamenice              61:05   + 18:34
 24. Soukup Petr                                                 61:34   + 19:03
 25. Štok Jan                                                    64:17   + 21:46
 26. Hrnčálová Markéta        NNN0x50   Neregistrovaní           67:10   + 24:39
 27. Sehnal Tomáš             POD                                67:27   + 24:56
 28. Siegler Jan              8XC8200   NER - Neregistrovaní     67:39   + 25:08
 29. Čech Zdeněk                                                 67:41   + 25:10
 30. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                73:57   + 31:26
 31. Mikulášová Martina       PGP9852   SK Praga                 74:44   + 32:13
 32. Javůrek Tomáš            VSP0302   USK Praha                74:45   + 32:14
 33. Bartoš Pavel             KRP9801   SK KOURA                 75:52   + 33:21
 34. Kazdová Dana             24C8150   OK Vršovice              76:13   + 33:42
 35. Jílková Radka            ZBP7751   OOB SK Zbraslav          80:06   + 37:35
 36. Jiráňová Irena           JES6750   KOS Jesenice             83:43   + 41:12
 37. Kramoliš Jan             PVP5000   VSS Přírodověda Praha    85:30   + 42:59
 38. Hrachovinová Hana        NNN0x37   Neregistrovaní           85:53   + 43:22
 39. Khelová Petra            8CC7850   OK Mariánská Hora        88:41   + 46:10
 40. Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem  88:59   + 46:28
 41. Lustig Zdeněk            DKP5601   Oddíl OB Kotlářka        91:12   + 48:41
 42. Bažant Ivo               8LC7700   eNca.cz                  93:58   + 51:27
 43. Průša Ondřej             OLP9601   PSK Olymp Praha         101:08   + 58:37
 44. Kunčarová Eva            8XC8950   NER - Neregistrovaní    109:47   + 67:16
 45. Pavel Kosť               NNN0x01   Neregistrovaní          122:41   + 80:10
     Jankovcová Marie         TJP3950   TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T7 7.00 km, 195 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polívka Petr                                                79:59          
  2. Bulíř Jiří               NNN       Neregistrovaní           83:18   + 3:19 
  3. Kužel Václav             8LC8300   eNca.cz                  84:49   + 4:50 
  4. Votípka Václav           8LC7400   eNca.cz                  94:51   + 14:52
  5. Martin Kuciel            NNN0x18   Neregistrovaní           95:07   + 15:08
  6. Lounek Jakub             POD0x22                            96:39   + 16:40
  7. Bulířová Blanka          NNN       Neregistrovaní           98:44   + 18:45
  8. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš               106:24   + 26:25
  9. Sláma Jiří               8LC8301   eNca.cz                 121:45   + 41:46
--------------------------------------------------------------------------------