Kód závodu          : 2617
Název               : Grand Prix Silesia 2014 - vložený sprint
Datum               : 01.08.2014
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Kostková Jana - R3
Hlavní rozhodčí     : Valík Luděk - R2
Ředitel závodu      : Kostková Jana - R3
Stavitel tratí      : Holas Tomáš - R3

D10 0.90 km, 20 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651 C Přátelé orientačního bě  42:17          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 0.90 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sroka Małgorzata         41P0252 C WKS Wawel Kraków         21:28          
  2. Krčková Helena           AOP0251 C Přátelé orientačního bě  21:42   + 0:14 
  3. Pulda Aleksandra         19P0200 C Tukan Iwiny              23:28   + 2:00 
  4. Lignar Julia             41P0251 C WKS Wawel Kraków         24:08   + 2:40 
  5. Wójcik Natalia           41P0253 C WKS Wawel Kraków         24:29   + 3:01 
  6. Pluta Aleksandra         DOB0351 C KOB Dobruška             25:56   + 4:28 
  7. ZIETEK ALEKSANDRA        31P0352 C UKS ARKADY Raszkow       26:40   + 5:12 
  8. ZUKOWSKA JULIA           31P0351 C UKS ARKADY Raszkow       27:52   + 6:24 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.20 km, 45 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Biederman Adrianna       41P0052 C WKS Wawel Kraków         17:17          
  2. Ludwig Milena            41P0054 C WKS Wawel Kraków         21:11   + 3:54 
  3. Garbacik Maja            41P0053 C WKS Wawel Kraków         25:28   + 8:11 
  4. Topór Magdalena          41P0151 C WKS Wawel Kraków         32:38   + 15:21
  5. Pluta Magdalena          DOB0050 C KOB Dobruška             33:00   + 15:43
  6. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B TJ Slavia Hradec Králov  34:54   + 17:37
  7. Janik Urszula            41P0051 C WKS Wawel Kraków         37:48   + 20:31
  8. Ľwica Katarzyna          19P0051 C Tukan Iwiny              44:13   + 26:56
  9. Kania Alicja             41P0152 C WKS Wawel Kraków         47:24   + 30:07
 10. Ohlaszeny Zuzanna        41P0153 C WKS Wawel Kraków         53:05   + 35:48
 11. Světloňová Štěpánka      9AC0050 C OB Ostrava               70:36   + 53:19
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.70 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 A SK UP Olomouc            23:21          
  2. Wziętek Barbara          41P9851 C WKS Wawel Kraków         31:39   + 8:18 
  3. Listek Marta             41P9951 C WKS Wawel Kraków         35:46   + 12:25
  4. Belicova Lenka           VZA9950 C Slávia ŽU Žilina         51:20   + 27:59
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.30 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             35:50          
  2. Vývodová Jana            MOV9852 A SKOB Ostrava             43:31   + 7:41 
  3. Kaufmanová Ivana         TRI9761 B TJ TŽ Třinec             47:36   + 11:46
--------------------------------------------------------------------------------

D21 2.40 km, 115 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Szeliga Małgorzata       19P9350 C Tukan Iwiny              29:09          
  2. Tichá Tereza             SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec    32:03   + 2:54 
  3. Fukalová Martina         AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava     36:05   + 6:56 
  4. Šiková Karolína          LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň      37:02   + 7:53 
  5. Waszczuk Aleksandra      82P0051 C UKS Traper Zlocieniec    37:10   + 8:01 
  6. Jeřábková Jitka          TZL9453 A SKOB Zlín                38:39   + 9:30 
  7. Světloňová Lucie         AOV9252 C OOB TJ Baník Ostrava     39:49   + 10:40
  8. Chvalová Věra            LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň      40:07   + 10:58
  9. Kaasiku Evely            13E     C OK JOKA                  40:30   + 11:21
 10. Piastrouskaya Viola      28P9150 C UNTS Warszawa            40:44   + 11:35
 11. Rozkošná Taťána          EKP8155 C VŠTJ Ekonom Praha        42:18   + 13:09
 12. Matyba Anna              DOB9650 C KOB Dobruška             44:09   + 15:00
 13. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            48:02   + 18:53
 14. Sabelová Markéta         TRI9656 A TJ TŽ Třinec             50:07   + 20:58
 15. Puternicka Joanna        22P8750 C KInO Stowarzysze Warsza  55:23   + 26:14
 16. Tesařová Marcela         AOP9450 A Přátelé orientačního bě  56:01   + 26:52
 17. Kuberková Lucie          LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň      59:38   + 30:29
 18. Galatíková Lucie         SBR9550 C SKOB Bruntál             74:53   + 45:44
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.30 km, 95 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Etterle-Biederman Liliann41P7351 C WKS Wawel Kraków         37:33          
  2. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        43:26   + 5:53 
  3. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            49:59   + 12:26
  4. Kroniková Jana           SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králov  50:31   + 12:58
  5. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             74:32   + 36:59
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.40 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  23:59          
  2. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          38:50   + 14:51
  3. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  44:11   + 20:12
  4. Cristina Del Campo       14E0051 C Colmenar                 49:04   + 25:05
  MS Gallo Martina            AOP7951 C Přátelé orientačního bě  52:12   + 28:13
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.20 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poopuu Siiri             13E     C OK JOKA                  31:38          
  2. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SK UP Olomouc            49:39   + 18:01
  3. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      62:31   + 30:53
--------------------------------------------------------------------------------

H10 0.80 km, 20 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Timik              SBR0501 C SKOB Bruntál             11:15          
  2. BIENIEK MAKSYM           31P0401 C UKS ARKADY Raszkow       18:55   + 7:40 
  3. Pulda Eryk               19P0500 C Tukan Iwiny              19:29   + 8:14 
  4. Wójcik Paweł             41P0501 C WKS Wawel Kraków         25:25   + 14:10
--------------------------------------------------------------------------------

H12 0.90 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Adam               AOP0301 C Přátelé orientačního bě   9:00          
  2. Pachnik Stanisław        19P0300 C Tukan Iwiny              12:20   + 3:20 
  3. Čech Vít                 AOP0302 C Přátelé orientačního bě  15:04   + 6:04 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.20 km, 35 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanek Jerzy             41P0101 C WKS Wawel Kraków         19:53          
  2. Valík Tomáš              AOP0001 B Přátelé orientačního bě  25:03   + 5:10 
  3. Baran Grzegorz           41P0102 C WKS Wawel Kraków         26:17   + 6:24 
  4. Kijak Jakub              41P0002 C WKS Wawel Kraków         28:02   + 8:09 
  5. Krzysztyński Michał      41P0001 C WKS Wawel Kraków         33:03   + 13:10
  6. Garstka Kamil            DOB0001 C KOB Dobruška             38:21   + 18:28
  7. Zurkiewicz Krzysztof     DOB0100 C KOB Dobruška             40:22   + 20:29
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.00 km, 80 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Biederman Marcin         41P9802 C WKS Wawel Kraków         24:15          
  2. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             25:39   + 1:24 
  3. Topór Michał             41P9801 C WKS Wawel Kraków         41:08   + 16:53
  4. Pelikán Lukáš            MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha        52:02   + 27:47
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.40 km, 115 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matuš Vojtěch            VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrb  28:51          
  2. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             35:09   + 6:18 
  3. Baran Jan                41P9701 C WKS Wawel Kraków         36:16   + 7:25 
  4. Kania Adam               41P9601 C WKS Wawel Kraków         66:40   + 37:49
  5. Pešek Martin             LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň      67:01   + 38:10
--------------------------------------------------------------------------------

H21 2.70 km, 140 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Filip              AOP9301 E Přátelé orientačního bě  22:53          
  2. Podzinski Rafał          PHK9100 C OK 99 Hradec Králové     25:41   + 2:48 
  3. Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice  28:59   + 6:06 
  4. Hadač Miroslav           AOP6501 C Přátelé orientačního bě  30:37   + 7:44 
  5. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška             31:13   + 8:20 
  6. Pachnik Wojciech         19P9100 C Tukan Iwiny              31:15   + 8:22 
  7. Garbacik Michał          41P9501 C WKS Wawel Kraków         34:09   + 11:16
  8. Jurczyk Tomasz           51P9400 C UKS Sparta Czyżowice     34:19   + 11:26
  9. Fišer Jiří               SLP8503 C OOB Slavia Praha         34:49   + 11:56
 10. Kubelka Tomáš            LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice  36:00   + 13:07
 11. Wolowczyk Krzysztof      28P9501 C UNTS Warszawa            38:20   + 15:27
 12. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    40:05   + 17:12
 13. Klabouch Martin          FZA     C                          40:38   + 17:45
 14. Šilhavý Jakub            LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň      41:08   + 18:15
 15. Rozkošný Karel           EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha        41:33   + 18:40
 16. Valeš Jiří               LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň      41:57   + 19:04
 17. Mazan Bartłomiej         17P0001 C WKS żląsk Wroclaw        42:08   + 19:15
 18. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        42:12   + 19:19
 19. Jurczyk Maciej           51P9800 C UKS Sparta Czyżowice     43:27   + 20:34
 20. Popule Tomáš             LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň      46:58   + 24:05
 21. Žebrák Zbyněk            LOV7101 C lepus.cz                 47:13   + 24:20
 22. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             47:14   + 24:21
 23. Marchuk Ilya             28P8700 C UNTS Warszawa            47:27   + 24:34
 24. Svoboda Michael          8BC9900 C FWOC                     49:07   + 26:14
 25. Mak Raphael              35H     C Hong Kong Orienteering   50:07   + 27:14
 26. Tichý Martin             TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův   57:34   + 34:41
 27. Haering Jan              LME7500 C SK Los Mělník            57:54   + 35:01
 28. Horký Jan                UOL0    C SK UP Olomouc            59:48   + 36:55
 29. Minarčík Tomáš           KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  63:45   + 40:52
 30. Sova František           LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň      75:00   + 52:07
 31. Vonášek Adam             LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň      76:50   + 53:57
 32. Svoboda Robert           8BC6500 C FWOC                     78:01   + 55:08
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.60 km, 125 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 33:36          
  2. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta P  40:09   + 6:33 
  3. Slovák Miroslav          SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králov  42:33   + 8:57 
  4. Biederman Paweł          41P7101 C WKS Wawel Kraków         45:40   + 12:04
  5. Staszak Artur            28P7001 C UNTS Warszawa            46:56   + 13:20
  6. Svoboda Ondřej           SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králov  47:02   + 13:26
  7. Bejvl Jakub              LME7100 C SK Los Mělník            47:18   + 13:42
  8. Furucz Ján               27S7200 C Farmaceut Bratislava     48:49   + 15:13
  9. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov na  54:15   + 20:39
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.80 km, 80 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100 C SK UP Olomouc            20:25          
  2. Pachnik Dariusz          19P6900 C Tukan Iwiny              23:13   + 2:48 
  3. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             30:55   + 10:30
  4. Prieto Jose Manuel       14E0001 C Colmenar                 38:19   + 17:54
  5. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          38:44   + 18:19
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.40 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poopuu Paul              13E     C OK JOKA                  23:35          
  2. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:24   + 0:49 
  3. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             25:57   + 2:22 
--------------------------------------------------------------------------------