Kód závodu          : 140503601
Název               : Český pohár MTBO - 1. kolo
Datum               : 03.05.2014
Místo konání        : Bynovec
Mapa                : Knížecí cesta, 1:15 000, e = 5 m, formát A3+
Pořadatel           : LDC - KOB Děčín
Ředitel závodu      : Stibal Ivan
Hlavní rozhodčí     : Horák Martin
Stavitel tratí      : Horák Martin

M14 7.30 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias Gehser            48D       OL-Team Wehrsdorf        50:07          
  2. Hruska Tomás             ABR0001   A-team NOVO Bruntál      52:11   + 2:04 
  3. Chaloupsky Jakub         XHK0302   GHOST RUBENA racing tea  55:31   + 5:24 
  4. Kameník David            BOR0003   OK Jiskra Nový Bor       60:30   + 10:23
  5. Kroc Krystof             VIV0100   GIGANT Orienteering      73:41   + 23:34
  6. Humlícek Tomás           SBK0101   KOB Start Blansko        76:21   + 26:14
--------------------------------------------------------------------------------

M17 13.10 km, 250 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hasek Jan                VPM0001   KOS Slavia VŠ Plzeň      75:26          
  2. Mison Matej              SMR9801   SK SNS Smržovka          78:01   + 2:35 
  3. Zemko Zdenek             SLA9900   SKOB Slaný              110:10   + 34:44
  4. Pelikán Lukás            SKL9800   SMS Team Kladno         122:14   + 46:48
  5. Háp Ondrej               XHK9702   GHOST RUBENA racing tea 123:53   + 48:27
  6. Kaspar Frantisek         SLA9800   SKOB Slaný              130:13   + 54:47
--------------------------------------------------------------------------------

M20 12.20 km, 450 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemet Michal             BOR9705   OK Jiskra Nový Bor      101:04          
  2. Jaroszek radoslaw        42P9400   MUKS Gliwice            101:18   + 0:14 
  3. Snupárek Václav          TZL9548   SKOB Zlín               108:24   + 7:20 
  4. Charvát Jan              VRL9601   OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:03   + 9:59 
  5. Hlavaty Ondrej           BUL9400   Bicykl Kříž Team Ústí n 136:43   + 35:39
  6. Petr Pavel               VLI9400   Slavia Liberec orientee 147:50   + 46:46
     Ludvík Matyás            STB9801   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 23.50 km, 540 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sevcík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno        99:35          
  2. Svoboda Honza            SMR7901   SK SNS Smržovka         101:41   + 2:06 
  3. Hradil Jirí              TZL8604   SKOB Zlín               103:07   + 3:32 
  4. Pospísek Marek           TBM8907   KOS TJ Tesla Brno       106:45   + 7:10 
  5. Ludvík Vojtech           STB9301   TJ Stadion Nový Bor     107:32   + 7:57 
  6. Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava              108:16   + 8:41 
  7. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha               110:01   + 10:26
  8. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál     110:47   + 11:12
  9. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno       110:52   + 11:17
 10. Bouchal Jirí             VPM8449   KOS Slavia VŠ Plzeň     112:17   + 12:42
 11. Tisnovsky Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno       112:19   + 12:44
 12. Obuskevic Jan            SMR7000   SK SNS Smržovka         114:32   + 14:57
 13. Peths Matej              ABR8501   A-team NOVO Bruntál     114:41   + 15:06
 14. Bures Pavel              XBM7549   PELL’S MTBO TEAM        115:09   + 15:34
 15. Kourimsky Jan            SLA7200   SKOB Slaný              116:07   + 16:32
 16. Maciej Gromadka          XP1                               117:14   + 17:39
 17. Stepánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno       118:06   + 18:31
 18. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha          119:18   + 19:43
 19. Pucherna Jan             ZUP7702   MTBO ČZU Praha          120:35   + 21:00
 20. Vanek Petr               XHK7600   GHOST RUBENA racing tea 121:22   + 21:47
 21. Hora Vojtech             VSP8301   USK Praha               122:14   + 22:39
 22. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno       122:22   + 22:47
 23. Jiran Jan                XHK7701   GHOST RUBENA racing tea 123:33   + 23:58
 24. Jalovy Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko    126:03   + 26:28
 25. Sajal Martin             EKP7803   VŠTJ Ekonom Praha       126:09   + 26:34
 26. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia VŠ Plzeň     127:35   + 28:00
 27. Andel Robert             VPM8001   KOS Slavia VŠ Plzeň     127:56   + 28:21
 28. Jasek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál     128:45   + 29:10
 29. Urban Miroslav           DMS7900   Dynamo Malá Skála       129:09   + 29:34
 30. Merenus Stepán           EKP8401   VŠTJ Ekonom Praha       130:00   + 30:25
 31. Hons Misi                SMR7700   SK SNS Smržovka         130:17   + 30:42
 32. Kopecky Pavel            VSP7800   USK Praha               130:23   + 30:48
 33. Honner Jaroslav          VPM7802   KOS Slavia VŠ Plzeň     133:11   + 33:36
 34. Laciga Zdenek            VSP5200   USK Praha               135:48   + 36:13
 35. Kalina Miroslav          EKP8211   VŠTJ Ekonom Praha       139:25   + 39:50
     Holger Mager             18D       Post SV Dresden           DISK          
     Stránsky Vojtech         KPY9000   SKOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 12.20 km, 450 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichácek Radek           SJC7801   Sportcentrum Jičín       98:14          
  2. Stenha Martin            EKP7608   VŠTJ Ekonom Praha        98:31   + 0:17 
  3. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno        99:29   + 1:15 
  4. Fajtl Jaroslav           VPM9001   KOS Slavia VŠ Plzeň     102:40   + 4:26 
  5. Kríz Libor               XHK7804   GHOST RUBENA racing tea 102:56   + 4:42 
  6. Novák Libor              OKP9100   SK OK 24 Praha          103:28   + 5:14 
  7. Lukavec Petr             SMR7800   SK SNS Smržovka         104:08   + 5:54 
  8. Husák Václav             XHK7702   GHOST RUBENA racing tea 105:39   + 7:25 
  9. Polák Jaroslav           CHA7500   OK Chrastava            107:36   + 9:22 
 10. Johanovsky Tomás         ZUP8500   MTBO ČZU Praha          109:44   + 11:30
 11. Moravec Stepán           SJI8101   OK Jihlava              110:48   + 12:34
 12. Jiran Václav             XBM7601   PELL’S MTBO TEAM        111:46   + 13:32
 13. Chmelar Lukás            XHK9100   GHOST RUBENA racing tea 112:23   + 14:09
 14. Buriánek Vojta           SMR7801   SK SNS Smržovka         113:46   + 15:32
 15. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín      114:45   + 16:31
 16. Pasek Frantisek          ZUP7601   MTBO ČZU Praha          115:09   + 16:55
 17. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:16   + 17:02
 18. Jirka Jakub              VPM7905   KOS Slavia VŠ Plzeň     115:22   + 17:08
 19. Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team           116:12   + 17:58
 20. Schwab Martin            TBM8101   KOS TJ Tesla Brno       117:57   + 19:43
 21. Kolár Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál     119:54   + 21:40
 22. Wallisch Jan             LIS7201   Schovanka               120:42   + 22:28
 23. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha       120:56   + 22:42
 24. Cerman Lukás             DMS8100   Dynamo Malá Skála       121:04   + 22:50
 25. Urban Jan                SBK7537   KOB Start Blansko       121:44   + 23:30
 26. Bergl Tomás              ZUP7800   MTBO ČZU Praha          122:27   + 24:13
 27. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor      124:05   + 25:51
 28. Senk Petr                VBA8001   ŠK VAZKA Bratislava     124:07   + 25:53
 29. Urválek Jan              TCB8101   SK Technik České Budějo 124:11   + 25:57
 30. Karlík Michal            VIV8000   GIGANT Orienteering     125:14   + 27:00
 31. Stáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno         126:50   + 28:36
 32. Stachon Zdenek           SBK8014   KOB Start Blansko       126:53   + 28:39
 33. Kolín Jan                EKP7700   VŠTJ Ekonom Praha       127:17   + 29:03
 34. Odvody Zdenek            XPU8206   PARDUBICE BIKERS        127:53   + 29:39
 35. Hruska Milos             ABR7501   A-team NOVO Bruntál     129:12   + 30:58
 36. Svarcbach Michal         KNC7001   OOB TJ Sokol Kostelec n 129:44   + 31:30
 37. Tománek Otakar           VLI8300   Slavia Liberec orientee 132:18   + 34:04
 38. Putík Jirí               VLI7505   Slavia Liberec orientee 136:02   + 37:48
 39. Hons Lukás               XPU8005   PARDUBICE BIKERS        136:23   + 38:09
 40. Jirácek Josef            SBK8501   KOB Start Blansko       139:09   + 40:55
     Pavlík Radek             ABR6849   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Drobník Lukás            SJC8500   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Netuka Martin            XHK7302   GHOST RUBENA racing tea   DISK          
     Parízek Petr             SMR7001   SK SNS Smržovka           DISK          
     Pucherna Petr            ZUP8002   MTBO ČZU Praha            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 17.10 km, 410 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín                85:16          
  2. Kovár Miroslav           SCP8103   OK Sparta Praha          87:12   + 1:56 
  3. Kratochvíl Karel         ABR7001   A-team NOVO Bruntál      91:05   + 5:49 
  4. Justa Pavel              XHK8701   GHOST RUBENA racing tea  91:47   + 6:31 
  5. Jedlicka Marek           XHK7502   GHOST RUBENA racing tea  93:32   + 8:16 
  6. Zák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál      94:20   + 9:04 
  7. Tomecek Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk           95:10   + 9:54 
  8. Tomes Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       96:07   + 10:51
  9. Boudny Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          96:51   + 11:35
 10. Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                98:10   + 12:54
 11. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha                98:22   + 13:06
 12. Nemsovsky Petr           ZUP7605   MTBO ČZU Praha           98:33   + 13:17
 13. Bocek Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno        99:12   + 13:56
 14. Tesar Daniel             VPM8203   KOS Slavia VŠ Plzeň      99:38   + 14:22
 15. Sebesta Petr             ZUP7604   MTBO ČZU Praha           99:52   + 14:36
 16. Hybl Lukás               VIP7504   SK VIPrahlo             103:06   + 17:50
 17. Pátek Richard            SBK7609   KOB Start Blansko       103:29   + 18:13
 18. Humlícek Ales            SBK7539   KOB Start Blansko       103:48   + 18:32
 19. Král Lubos               PVP8400   VSK Přírodověda         107:11   + 21:55
 20. Hlavác David             JIL7501   OK Jilemnice            107:43   + 22:27
 21. Buchtík Ales             XBM8201   PELL’S MTBO TEAM        108:17   + 23:01
 22. Safár Jan                PHK7700   OK 99 Hradec Králové    108:46   + 23:30
 23. Sochor Jan               SBK6922   KOB Start Blansko       118:17   + 33:01
 24. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee 120:05   + 34:49
 25. Karel Ohera              BLI7803   MTBO Bludný kořen       120:27   + 35:11
 26. Martin Istok             BLI8001   MTBO Bludný kořen       120:34   + 35:18
 27. Ancic Lubos              VBA8101   ŠK VAZKA Bratislava     121:01   + 35:45
 28. Sedlák Radek             XPU7501   PARDUBICE BIKERS        127:25   + 42:09
 29. Hodon Miroslav           VIV8100   GIGANT Orienteering     130:32   + 45:16
 30. Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee 132:39   + 47:23
     Sabatka Zdenek           XHK8900   GHOST RUBENA racing tea   DISK          
     Gebas Miroslav           XBM8102   PELL’S MTBO TEAM          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21C 13.40 km, 310 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bezouska Tomás           DMS7601   Dynamo Malá Skála        76:29          
  2. Tosner Michal            VPM7803   KOS Slavia VŠ Plzeň      78:30   + 2:01 
  3. Stregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:45   + 3:16 
  4. Goder Josef              ZUP8201   MTBO ČZU Praha           80:11   + 3:42 
  5. Bilan Martin             TBM8401   KOS TJ Tesla Brno        81:58   + 5:29 
  6. Kuzel Tomás              FSP7610   VŠTJ Stavební fakulta P  83:37   + 7:08 
  7. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                87:24   + 10:55
  8. Hegner Lukás             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň      87:59   + 11:30
  9. Havlícek Tomás           KNC8700   OOB TJ Sokol Kostelec n  89:06   + 12:37
 10. Havluj Frantisek         VSP8308   USK Praha                89:34   + 13:05
 11. Manásek Josef            89C7700   Neregistrovaní - Jirásk  92:51   + 16:22
 12. Nedopílek David          89C7600   Neregistrovaní - Jirásk  96:45   + 20:16
 13. Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno       100:04   + 23:35
 14. Cerhák Michal            SBK8228   KOB Start Blansko       108:04   + 31:35
 15. Vanecek Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha          109:53   + 33:24
 16. Srom Michal              XPU8515   PARDUBICE BIKERS        116:20   + 39:51
 17. Reif Jan                 TSU8604   LKT 80 Šumperk          126:48   + 50:19
--------------------------------------------------------------------------------

M40 Long 18.40 km, 440 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupsky David         XHK7103   GHOST RUBENA racing tea  89:02          
  2. Hasek Ondrej             VPM6902   KOS Slavia VŠ Plzeň      91:28   + 2:26 
  3. Král Jirí                TSU5941   LKT 80 Šumperk           92:23   + 3:21 
  4. Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha           94:24   + 5:22 
  5. Toloch Alexandr          VIV7000   GIGANT Orienteering      94:30   + 5:28 
  6. Král Jan                 XBM6903   PELL’S MTBO TEAM         95:26   + 6:24 
  7. Kroc Dalibor             VIV7400   GIGANT Orienteering      96:39   + 7:37 
  8. Zrník Tomás              VIV7118   GIGANT Orienteering      96:40   + 7:38 
  9. Tisnovsky Zdenek         TBM6620   KOS TJ Tesla Brno        98:23   + 9:21 
 10. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           99:32   + 10:30
 11. Radovan Mach             OKP6605   SK OK 24 Praha          100:47   + 11:45
 12. Novotny Petr             TZL6601   SKOB Zlín               104:31   + 15:29
 13. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha       105:37   + 16:35
 14. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný              106:08   + 17:06
 15. Kunz Martin              VIV7100   GIGANT Orienteering     106:59   + 17:57
 16. Bogar Leos               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor      107:29   + 18:27
 17. Náhlovsky David          TBM6512   KOS TJ Tesla Brno       108:23   + 19:21
 18. Ludomir Parfianowicz     XP1                               109:31   + 20:29
 19. Stregl Tomás             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:05   + 22:03
 20. Antos Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín      111:54   + 22:52
 21. Háp Pavel                XHK7101   GHOST RUBENA racing tea 112:13   + 23:11
 22. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo 113:07   + 24:05
 23. Kamenicky Radan          OSN6004   SK OS Nové Město n. M.  115:38   + 26:36
 24. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava     116:44   + 27:42
 25. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee 116:59   + 27:57
 26. Vesely Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha          122:49   + 33:47
 27. Ales Cabalka             XXX                               141:31   + 52:29
 28. Vít David                EKP7200   VŠTJ Ekonom Praha       149:10   + 60:08
     Skoupy Jan               VIV7001   GIGANT Orienteering       DISK          
     Svoboda Ivan             SMR6200   SK SNS Smržovka           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40 Short 12.90 km, 210 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kvapil Petr              TUR7410   OOB TJ Turnov            81:34          
  2. Charvát Roman            VRL6501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:46   + 1:12 
  3. Hlavaty Pavel            BUL6800   Bicykl Kříž Team Ústí n 100:36   + 19:02
--------------------------------------------------------------------------------

M50 12.90 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maennel Harald           BOR5501   OK Jiskra Nový Bor       72:30          
  2. Hejna Jirí               KNC6200   OOB TJ Sokol Kostelec n  74:51   + 2:21 
  3. Pospísek Zbynek          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno        76:51   + 4:21 
  4. Peter Heinrich           XG2                                77:22   + 4:52 
  5. Peths Pavel              ABR5801   A-team NOVO Bruntál      77:40   + 5:10 
  6. Fajtl Jaroslav           VPM6001   KOS Slavia VŠ Plzeň      78:26   + 5:56 
  7. Kopácek Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            80:56   + 8:26 
  8. Hans Koohler             49S       Trollhättans SOK         89:09   + 16:39
  9. Pribyl Ivan              PFP5900   VŠSK PedF UK Praha       89:57   + 17:27
 10. Ludvík Petr              STB5701   TJ Stadion Nový Bor      94:04   + 21:34
 11. Jánoska Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava      97:50   + 25:20
 12. Havlícek Ivo             KNC5800   OOB TJ Sokol Kostelec n 102:40   + 30:10
 13. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava    105:54   + 33:24
 14. Janda Lubos              CHT6001   OOB SK Chrast           106:53   + 34:23
     Kadlec Ludek             VEY5600   YETTI & PINGUIN           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 12.90 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nejedly Petr             TZL5101   SKOB Zlín                85:17          
  2. Müller Petr              JEP4800   Jehlanka Team            89:25   + 4:08 
  3. Lukavec Míla             SMR4900   SK SNS Smržovka         116:04   + 30:47
  4. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun    134:57   + 49:40
  5. Nemec Vladimír           SLA4202   SKOB Slaný              175:37   + 90:20
--------------------------------------------------------------------------------

Open famil 5.40 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             EKP0412   VŠTJ Ekonom Praha        37:31          
  2. Hrdlicková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               50:10   + 12:39
  3. Hrdlicka Jan             SLA0200   SKOB Slaný               61:35   + 24:04
--------------------------------------------------------------------------------

Open Long 20.80 km, 480 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Jaroslav           XXX                               136:18          
  2. Kai Muller               XXX                               154:11   + 17:53
  3. Sevcík Matej             EKP7908   VŠTJ Ekonom Praha       168:20   + 32:02
  4. Michal Burda             XXX                               172:09   + 35:51
     Codl Marek               EKP8903   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Pavel Kohout             XXX                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open Short 8.50 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Straussová Petra         XXX                                66:56          
  2. Martin Haertl            XXX                                76:39   + 9:43 
  3. Fremrová Jaroslava       LPM7900   OK Lokomotiva Plzeň      78:47   + 11:51
  4. Miroslav Skoupy          XXX                                79:19   + 12:23
  5. Klára Kucerová           XXX                               140:56   + 74:00
     Karel Stikar             XXX                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 7.30 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Streglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:37          
  2. Pelikánová Mása          SKL0050   SMS Team Kladno          62:22   + 8:45 
  3. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha                81:55   + 28:18
--------------------------------------------------------------------------------

W17 10.00 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Vilma            TZL9952   SKOB Zlín                71:43          
  2. Ciháková Barbora         KNC9950   OOB TJ Sokol Kostelec n  84:22   + 12:39
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 15.30 km, 400 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Martina        VSP8650   USK Praha                77:22          
  2. Drobníková Markéta       ZUP8452   MTBO ČZU Praha           84:37   + 7:15 
  3. Brezinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk           85:02   + 7:40 
  4. Anna Kaminska            XP1                                85:34   + 8:12 
  5. Paulícková Renata        SJI8057   OK Jihlava               85:54   + 8:32 
  6. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary   87:08   + 9:46 
  7. Skácelová Nadezda        TSU8889   LKT 80 Šumperk           87:26   + 10:04
  8. Fajtová Stanislava       VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava      88:44   + 11:22
  9. Nováková Katerina        OKP9450   SK OK 24 Praha           90:24   + 13:02
 10. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha                91:28   + 14:06
 11. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha                91:47   + 14:25
 12. Tomecková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk           91:49   + 14:27
 13. Dolezalová Vendula       VPM8787   KOS Slavia VŠ Plzeň      91:52   + 14:30
 14. Stanková Stepánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk           94:55   + 17:33
 15. Prchalová Ivana          SMR8754   SK SNS Smržovka          96:10   + 18:48
 16. Rysavá Vendula           ZUP8151   MTBO ČZU Praha           97:25   + 20:03
 17. Vlcková Iva              ZUP7551   MTBO ČZU Praha           97:38   + 20:16
 18. Kalinová Markéta         EKP8259   VŠTJ Ekonom Praha       100:17   + 22:55
 19. Seifertová Magda         TBM9150   KOS TJ Tesla Brno       101:55   + 24:33
 20. Lamichová Martina        XHK9150   GHOST RUBENA racing tea 102:40   + 25:18
 21. Jandová Diana            CHT9151   OOB SK Chrast           103:35   + 26:13
 22. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary  113:32   + 36:10
 23. Pajerová Ivana           EKP9051   VŠTJ Ekonom Praha       118:57   + 41:35
 24. Karolina Pacek           XP1                               133:44   + 56:22
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 13.00 km, 230 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fólová Martina           SMR8850   SK SNS Smržovka          61:35          
  2. Hasková Eva              VPM7352   KOS Slavia VŠ Plzeň      66:41   + 5:06 
  3. Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava               67:07   + 5:32 
  4. Kolínová Kristyna        EKP8450   VŠTJ Ekonom Praha        67:39   + 6:04 
  5. Jirásková Markéta        VSP7653   USK Praha                68:24   + 6:49 
  6. Parízková Verka          SMR7151   SK SNS Smržovka          69:06   + 7:31 
  7. Tichácková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       69:07   + 7:32 
  8. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       69:21   + 7:46 
  9. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        72:20   + 10:45
 10. Honsová Lenka            SMR7750   SK SNS Smržovka          72:46   + 11:11
 11. Hladká Jana              VPM8850   KOS Slavia VŠ Plzeň      73:04   + 11:29
 12. Rolná Janka              SMR8150   SK SNS Smržovka          73:58   + 12:23
 13. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       76:15   + 14:40
 14. Honnerová Blanka         VPM8051   KOS Slavia VŠ Plzeň      78:34   + 16:59
 15. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  78:41   + 17:06
 16. Kohoutová Barbora        BOR9850   OK Jiskra Nový Bor       78:57   + 17:22
 17. Tucková Dagmar           EKP8653   VŠTJ Ekonom Praha        80:16   + 18:41
 18. Humlícková Katerina      SBK7664   KOB Start Blansko        80:32   + 18:57
 19. Kalosová TerKa           SMR8950   SK SNS Smržovka          81:14   + 19:39
 20. Zandová Katerina         SKV8651   TJ Slovan Karlovy Vary   82:13   + 20:38
 21. Jasková Sárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál      82:30   + 20:55
 22. Havlícková Markéta       VPM8494   KOS Slavia VŠ Plzeň      83:24   + 21:49
 23. Odvodyová Sárka          XPU8352   PARDUBICE BIKERS         83:26   + 21:51
 24. Gebauerová Jana          SBK7951   KOB Start Blansko        85:02   + 23:27
 25. Hanicáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála        85:46   + 24:11
 26. Jenícková Radka          ZUP8759   MTBO ČZU Praha           85:56   + 24:21
 27. Horová Klára             VSP8455   USK Praha                86:31   + 24:56
 28. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB Start Blansko        87:05   + 25:30
 29. Khulová Petra            VPM8450   KOS Slavia VŠ Plzeň      87:11   + 25:36
 30. Thomas, Sylvia           48D       OL-Team Wehrsdorf        88:15   + 26:40
 31. Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha           89:51   + 28:16
 32. Salingerová Anna         ZUP7750   MTBO ČZU Praha           90:19   + 28:44
 33. Vanecková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha           92:15   + 30:40
 34. Divilová Lenka           TZL7400   SKOB Zlín                93:03   + 31:28
 35. Karlíková Zuzana         VIV8050   GIGANT Orienteering      93:28   + 31:53
 36. Svatosová Katerina       EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha        99:14   + 37:39
 37. Zuzana Trubáková         BLI8051   MTBO Bludný kořen       101:15   + 39:40
 38. Michálková Alice         VIV7650   GIGANT Orienteering     129:26   + 67:51
     Chaloupská Pavlína       XHK7051   GHOST RUBENA racing tea   DISK          
     Borufková Lenka          SMR8450   SK SNS Smržovka           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 11.20 km, 200 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Folprechtová Katerina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha           60:22          
  2. Rysavá Magdalena         ZUP7651   MTBO ČZU Praha           64:52   + 4:30 
  3. Hanzlícková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha        65:51   + 5:29 
  4. Kopecká Anezka           VSP8150   USK Praha                70:15   + 9:53 
  5. Honsová Petra            XPU8252   PARDUBICE BIKERS         70:19   + 9:57 
  6. Jedlicková Adéla         XHK8253   GHOST RUBENA racing tea  70:53   + 10:31
  7. Kratschmerová Katerina   TBM8558   KOS TJ Tesla Brno        71:54   + 11:32
  8. Knízková Anna            XPU8457   PARDUBICE BIKERS         72:51   + 12:29
  9. Zamrzlová Eva            EKP8758   VŠTJ Ekonom Praha        73:30   + 13:08
 10. Kopácková Iva            CHT8851   OOB SK Chrast            74:31   + 14:09
 11. Elis Masopustová         VLI8656   Slavia Liberec orientee  74:37   + 14:15
 12. Kadlecová Stepánka       VEY9050   YETTI & PINGUIN          76:45   + 16:23
 13. Vrabcová Tereza          EKP9061   VŠTJ Ekonom Praha        77:10   + 16:48
 14. Hanajová Káta            SMR8451   SK SNS Smržovka          78:58   + 18:36
 15. Siftancová Eva           DMS8050   Dynamo Malá Skála        79:06   + 18:44
 16. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        79:44   + 19:22
 17. Kvapilová Lenka          TUR8151   OOB TJ Turnov            80:04   + 19:42
 18. Kameníková Katerina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       81:45   + 21:23
 19. Streglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:06   + 21:44
 20. Prylová Pavla            ZUP7552   MTBO ČZU Praha           83:28   + 23:06
 21. Sedláková Hana           XPU7852   PARDUBICE BIKERS         86:49   + 26:27
--------------------------------------------------------------------------------

W40 11.20 km, 200 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       59:30          
  2. Rychterová Dana          SMR6950   SK SNS Smržovka          70:42   + 11:12
  3. Kroeber Andrea           BOR6551   OK Jiskra Nový Bor       73:44   + 14:14
  4. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor      74:32   + 15:02
  5. Svarcbachová Jaroslava   KNC6754   OOB TJ Sokol Kostelec n  76:02   + 16:32
  6. Ciháková Lenka           KNC6750   OOB TJ Sokol Kostelec n  81:43   + 22:13
  7. Hápová Sárka             XHK7157   GHOST RUBENA racing tea  90:04   + 30:34
  8. Kasparová Irena          SLA6852   SKOB Slaný               94:22   + 34:52
  9. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný              103:34   + 44:04
 10. Pelikánová Lucie         SKL6950   SMS Team Kladno         104:31   + 45:01
--------------------------------------------------------------------------------

W50 10.00 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk           59:40          
  2. Jánosková Tatjana        RBA6051   TJ Rapid Bratislava      73:33   + 13:53
  3. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                73:53   + 14:13
  4. Havlícková Jindra        KNC6150   OOB TJ Sokol Kostelec n  87:20   + 27:40
  5. Pospísková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno        97:39   + 37:59
  6. Radka Kuhnel             49S       Trollhättans SOK        100:37   + 40:57
  7. Reznícková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast           104:20   + 44:40
--------------------------------------------------------------------------------