Kód závodu : 2697
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
Datum : 23.05.2015
Místo konání : Valašské Meziříčí, Základní škola Křižná
Mapa : Žerotín, 1:4000, e=2 m
Pořadatel : ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu : Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí : Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí : Hrobař Štěpán - R1
Kategorie: D21A
D21A 1.90 km, 26 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 13:35
2. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 13:58 + 0:23
3. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králov 14:29 + 0:54
4. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 14:46 + 1:11
5. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 14:48 + 1:13
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 14:51 + 1:16
7. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 14:58 + 1:23
8. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 15:05 + 1:30
9. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního bě 15:11 + 1:36
10. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovic 15:19 + 1:44
11. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 15:35 + 2:00
12. Kosová Štěpánka LPU9460 R OK Lokomotiva Pardubice 15:52 + 2:17
13. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 15:57 + 2:22
14. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 16:21 + 2:46
15. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic 16:23 + 2:48
16. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 16:56 + 3:21
17. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 17:05 + 3:30
18. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 17:18 + 3:43
19. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 17:34 + 3:59
20. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 17:52 + 4:17
21. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních spo 22:33 + 8:58
21. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 22:33 + 8:58
Kamererová Valerie KAM9452 C SK Kamenice DISK
Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron DISK
--------------------------------------------------------------------------------