Kód závodu          : 2701
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 16.05.2015
Místo konání        : Visalaje
Mapa                : Visalaje 2015
Pořadatel           : AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Ředitel závodu      : Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí     : Krejčíková Monika - R1
Ředitel závodu      : Hrubý Miroslav - R3
Stavitel tratí      : Vlach Oldřich - R2
Klubové výsledky    : SSU (17)

D10N 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  8. Seidenglanzová Johana    SSU0650 C SK Severka Šumperk       56:41   + 24:22
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.80 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 16. Zatloukalová Hana        SSU0158 B SK Severka Šumperk       52:14   + 20:15
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.20 km, 240 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  6. Zatloukalová Romana      SSU9950 A SK Severka Šumperk       46:45   + 6:46 
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.90 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  8. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       43:44   + 7:58 
  9. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       44:14   + 8:28 
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.50 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  9. Zatloukalová Eva         SSU7050 C SK Severka Šumperk       99:43   + 58:13
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.80 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  5. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 C SK Severka Šumperk       50:45   + 16:40
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.70 km, 465 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 14. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       71:19   + 18:35
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.30 km, 500 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  9. Vosáhlo Jan              SSU9701 B SK Severka Šumperk      113:25   + 41:24
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.20 km, 640 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 20. Krtička Luděk            SSU7847 C SK Severka Šumperk      106:02   + 29:06
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.00 km, 535 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 13. Kašpar Jaroslav          SSU7004 C SK Severka Šumperk       97:17   + 28:34
 22. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk      110:00   + 41:17
 24. Sita Vratislav           SSU7341 C SK Severka Šumperk      112:46   + 44:03
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.30 km, 370 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  9. Seidenglanz Marek        SSU7401 C SK Severka Šumperk       85:11   + 19:33
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.80 km, 320 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  7. Zatloukal Tomáš          SSU6700 C SK Severka Šumperk       75:54   + 13:27
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 2.70 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       33:58   + 0:16 
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.80 km, 335 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Kašparová Ivana          SSU6951 C SK Severka Šumperk       64:07   + 11:17
--------------------------------------------------------------------------------