Kód závodu : 2713
Název : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum : 06.09.2015
Místo konání : Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel : MLA - MLOK Mariánské Lázně
Ředitel závodu : Michalec Jan - R2
Hlavní rozhodčí : Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí : Milota Josef - R2
JURY : Janata Martin, Netuka Jan, Wolf Daniel
Kategorie: D21E
D21E 4.95 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 35:51
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 36:06 + 0:15
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 38:15 + 2:24
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovic 38:34 + 2:43
5. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 38:48 + 2:57
6. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 39:02 + 3:11
7. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 39:19 + 3:28
8. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 40:16 + 4:25
9. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 40:17 + 4:26
10. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 4:43
11. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 4:52
12. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 40:55 + 5:04
13. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 41:05 + 5:14
14. Šafka Brožková Dana SJC8156 TJ Sportcentrum Jičín 41:15 + 5:24
15. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 41:18 + 5:27
16. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králov 42:28 + 6:37
17. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 7:10
18. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 7:11
19. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 7:28
20. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 7:51
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovic 44:25 + 8:34
22. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 44:39 + 8:48
23. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 45:39 + 9:48
24. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:14 + 10:23
25. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 10:33
26. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 46:46 + 10:55
27. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 46:47 + 10:56
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 47:35 + 11:44
29. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 48:53 + 13:02
Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DNS
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS
--------------------------------------------------------------------------------