Kód závodu          : 2716
Název               : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 12.09.2015
Místo konání        : Telč
Mapa                : Telč
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí      : Kratochvíl Martin - R1
JURY                : Zháňal Jan, Kolínová Kristýna, Poklop Martin

D10 0.90 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        KAM0650 C SK Kamenice               6:55          
  2. Pecková Tereza           EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha         7:18   + 0:23 
  3. Srbová Michaela          SJI0551 C OK Jihlava                8:03   + 1:08 
  4. Blažková Veronika        SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec     8:38   + 1:43 
  5. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering   8:50   + 1:55 
  6. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    11:38   + 4:43 
  7. Holíková Simona          NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek         12:35   + 5:40 
  8. Pitrmucová Lucie         JIL0651 C OK Jilemnice             14:23   + 7:28 
  9. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    14:33   + 7:38 
 10. Folprechtová Julie       VSP0653 C USK Praha                19:52   + 12:57
 11. Škáchová Zuzana          KAM0651 C SK Kamenice              20:03   + 13:08
 12. Floriánková Františka    VSP0550 C USK Praha                21:10   + 14:15
 13. Lošťáková Sára           LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  27:22   + 20:27
     Mácová Amálie            SJI0650 C OK Jihlava                DISK          
  MS Slámová Taťána           OSN0250 B SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 0.90 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbanová Anna            SJH0753 C SJH Jindřichův Hradec     7:48          
  2. Kopencová Anna           SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec    11:49   + 4:01 
  3. Pejchalová Veronika      SJI0652 C OK Jihlava               11:54   + 4:06 
  4. Malečková Pavlína        PGP0850 C SK Praga                 13:32   + 5:44 
  5. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                14:42   + 6:54 
  6. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        24:13   + 16:25
  7. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                24:14   + 16:26
  8. Beranová Marie           SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec    28:30   + 20:42
     Kuhnová Alžběta          LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Vítková Hana             SJI0750 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.40 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka         9:34          
  2. Fejfarová Tereza         LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice  10:29   + 0:55 
  3. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                10:42   + 1:08 
  4. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                11:14   + 1:40 
  5. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB Moira Brno           11:18   + 1:44 
  6. Hankovcová Helena        KAM0350 B SK Kamenice              11:30   + 1:56 
  7. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  11:38   + 2:04 
  8. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  11:45   + 2:11 
  9. Kovářová Lucie           VPM0350 C KOS Slavia VŠ Plzeň      11:51   + 2:17 
 10. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  11:58   + 2:24 
 10. Lukašáková Sára          STE0450 B SK SKI-OB Šternberk      11:58   + 2:24 
 12. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  12:12   + 2:38 
 13. Nádeníčková Iva          NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek         12:25   + 2:51 
 14. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  12:38   + 3:04 
 15. Staňková Radka           VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň      12:41   + 3:07 
 16. Kroniková Sylvie         SHK0450 C OK Slavia Hradec Králov  12:53   + 3:19 
 17. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  12:54   + 3:20 
 18. Bartošová Marie          MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně     13:04   + 3:30 
 19. Richtrová Kamila         VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň      13:06   + 3:32 
 20. Ziebová Veronika         NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek         13:20   + 3:46 
 21. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                13:37   + 4:03 
 22. Procházková Kateřina     SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín    13:40   + 4:06 
 23. Malečková Hana           PGP0550 C SK Praga                 14:10   + 4:36 
 24. Aschermannová Klára      VSP0454 C USK Praha                14:34   + 5:00 
 25. Vitebská Eliška          TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec   14:38   + 5:04 
 26. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         14:40   + 5:06 
 27. Šemberová Anděla         SJC0451 C TJ Sportcentrum Jičín    15:40   + 6:06 
 28. Marečková Ema            OSN0450 C SK Orientační sporty No  15:49   + 6:15 
 29. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    17:05   + 7:31 
 30. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             17:06   + 7:32 
 31. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               17:12   + 7:38 
 32. Gottsteinová Ema         JIL0451 C OK Jilemnice             17:42   + 8:08 
 33. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             17:48   + 8:14 
 34. Petříková Adéla          MAS0352 C KČT Aš                   18:38   + 9:04 
 35. Růžičková Eliška         SJC0452 C TJ Sportcentrum Jičín    21:14   + 11:40
 36. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                22:30   + 12:56
 37. Vodičková Johana         LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice  23:30   + 13:56
 38. Křížková Marie           MAS0450 C KČT Aš                   24:08   + 14:34
     Mikešová Tereza          RUZ0351 C TJ Růžená                 DISK          
  MS Novotná Jitka            NNN9996 C Neregistrovaní           12:49   + 3:15 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korpasová Lucie          LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav B  10:14          
  2. Semíková Lucie           KAM0250 B SK Kamenice              10:32   + 0:18 
  2. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    10:32   + 0:18 
  4. Šklíbová Míša            TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec   10:36   + 0:22 
  4. Tokárová Regina          NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek         10:36   + 0:22 
  6. Černá Kateřina           MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně     10:38   + 0:24 
  7. Bejvlová Karolína        LME0250 A SK Los Mělník            10:41   + 0:27 
  8. Matějková Barbora        SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín    10:55   + 0:41 
  9. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                11:04   + 0:50 
 10. Nedomlelová Lucie        TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:12   + 0:58 
 10. Marková Ema              STE0252 B SK SKI-OB Šternberk      11:12   + 0:58 
 12. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      11:18   + 1:04 
 13. Rydlová Magdaléna        TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:23   + 1:09 
 14. Hlaváčová Anežka         TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno        11:27   + 1:13 
 15. Kinštová Tereza          SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec    11:36   + 1:22 
 16. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       11:38   + 1:24 
 17. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                11:45   + 1:31 
 18. Rydlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:48   + 1:34 
 19. Shánělová Štěpánka       CHC0152 B K.O.B. Choceň            11:54   + 1:40 
 20. Janků Anna               SJC0252 A TJ Sportcentrum Jičín    11:56   + 1:42 
 21. Linková Lucie            TUR0251 B OOB TJ Turnov            11:57   + 1:43 
 22. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  11:58   + 1:44 
 23. Klacková Štěpánka        SJC0253 C TJ Sportcentrum Jičín    12:07   + 1:53 
 23. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  12:07   + 1:53 
 25. Škáchová Magdalena       KAM0151 A SK Kamenice              12:14   + 2:00 
 26. Nádeníčková Pavla        NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek         12:19   + 2:05 
 26. Najmanová Agáta          DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka        12:19   + 2:05 
 26. Dvořáková Anna           JIL0154 C OK Jilemnice             12:19   + 2:05 
 29. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        12:38   + 2:24 
 30. Růžičková Vendula        CHA0252 C OK Chrastava             12:56   + 2:42 
 31. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      13:16   + 3:02 
 32. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        13:17   + 3:03 
 33. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                13:36   + 3:22 
 34. Křížová Daniela          MAS0250 C KČT Aš                   13:48   + 3:34 
 35. Marešová Klára           NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek         14:02   + 3:48 
 36. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:19   + 4:05 
 37. Baloghová Lída           TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:21   + 4:07 
 38. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  14:22   + 4:08 
 39. Tumová Adéla             SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín    14:52   + 4:38 
 40. Mulíčková Zuzana         ABM0157 B KOB Moira Brno           15:31   + 5:17 
 41. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            15:33   + 5:19 
 42. Lišková Adélka           CHA0254 C OK Chrastava             15:38   + 5:24 
 42. Staňková Markéta         VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň      15:38   + 5:24 
 44. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             15:40   + 5:26 
 45. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               16:01   + 5:47 
 46. Blahová Pavla            EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha        16:08   + 5:54 
 47. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                16:27   + 6:13 
 48. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                16:38   + 6:24 
 49. Kuchařová Rozálie        SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín    17:32   + 7:18 
 50. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      18:22   + 8:08 
 51. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        18:47   + 8:33 
 52. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 18:54   + 8:40 
 53. Šritrová Lenka           TUV0252 B SOK TJ Turnov            18:58   + 8:44 
 54. Dočkalová Klára          SJI0250 C OK Jihlava               24:15   + 14:01
     Hornychová Karolína      TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 1.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 A SK UP Olomouc            12:47          
  2. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  14:14   + 1:27 
  3. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     14:29   + 1:42 
  4. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  14:30   + 1:43 
  5. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         14:52   + 2:05 
  6. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       15:02   + 2:15 
  7. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  15:09   + 2:22 
  7. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        15:09   + 2:22 
  9. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       15:10   + 2:23 
 10. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  15:12   + 2:25 
 11. Plhalová Šárka           ASU0097 A Magnus Orienteering      15:14   + 2:27 
 12. Šmelíková Tereza         LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:34   + 2:47 
 12. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    15:34   + 2:47 
 14. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     15:38   + 2:51 
 15. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      15:40   + 2:53 
 16. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            15:43   + 2:56 
 17. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       15:44   + 2:57 
 18. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 15:51   + 3:04 
 19. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  15:54   + 3:07 
 20. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            16:00   + 3:13 
 21. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  16:08   + 3:21 
 22. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              16:09   + 3:22 
 23. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                16:12   + 3:25 
 24. Kováříková Marie         KAM0050 A SK Kamenice              16:18   + 3:31 
 25. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             16:21   + 3:34 
 26. Aschermannová Karolína   KAM0051 A SK Kamenice              16:26   + 3:39 
 27. Tichá Veronika           TZL9951 B SKOB Zlín                16:28   + 3:41 
 28. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  16:30   + 3:43 
 29. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                16:35   + 3:48 
 30. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  16:39   + 3:52 
 31. Albrechtová Iveta        KAM9950 C SK Kamenice              16:46   + 3:59 
 32. Zlámalová Nikola         SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín    16:56   + 4:09 
 33. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     17:00   + 4:13 
 34. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       17:05   + 4:18 
 35. Waňková Martina          VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:08   + 4:21 
 36. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      17:17   + 4:30 
 37. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             17:18   + 4:31 
 38. Hájková Lenka            AOP0050 A Orientační Běh Opava     18:22   + 5:35 
 39. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  18:39   + 5:52 
 40. Hrabánková Zuzana        PGP9950 A SK Praga                 18:47   + 6:00 
 41. Zatloukalová Romana      SSU9950 A SK Severka Šumperk       19:26   + 6:39 
 42. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        19:27   + 6:40 
 43. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  19:43   + 6:56 
 44. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný               19:48   + 7:01 
 45. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  21:39   + 8:52 
 46. Štefková Klára           TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno        24:41   + 11:54
 47. Cych Agnieszka           PHK9966 B OK 99 Hradec Králové     36:44   + 23:57
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.50 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           13:06          
  2. Nechutová Aneta          PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:34   + 0:28 
  3. Utíkalová Kateřina       TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno        13:52   + 0:46 
  3. Hrnčířová Magda          STH0051 C SK Studenec              13:52   + 0:46 
  5. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  13:55   + 0:49 
  6. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        14:54   + 1:48 
  7. Urbanová Markéta         STH9953 B SK Studenec              15:14   + 2:08 
  8. Sobotková Anna           PGP0050 B SK Praga                 16:30   + 3:24 
     Pejšková Eva             JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
  MS Habigerová Jana          KSU9888 C Klub vytrvalostních spo  16:35   + 3:29 
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 2.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           SJI9852 A OK Jihlava               15:54          
  2. Novotná Klára            PHK9751 A OK 99 Hradec Králové     16:00   + 0:06 
  3. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                17:33   + 1:39 
  4. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        17:34   + 1:40 
  5. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             17:35   + 1:41 
  6. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             17:57   + 2:03 
  7. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 18:00   + 2:06 
  8. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 18:10   + 2:16 
  9. Vavrysová Barbara        LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovic  18:26   + 2:32 
 10. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno       18:31   + 2:37 
 11. Kavánková Iva            TZL9753 A SKOB Zlín                18:32   + 2:38 
 12. Linková Alena            TUR9751 A OOB TJ Turnov            18:34   + 2:40 
 13. Jansová Doubravka        LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice  18:43   + 2:49 
 14. Roškotová Lucie          TUR9753 A OOB TJ Turnov            18:45   + 2:51 
 15. Peňázová Veronika        SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec    18:49   + 2:55 
 16. Korpasová Tereza         LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav B  19:03   + 3:09 
 17. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  19:12   + 3:18 
 18. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      19:13   + 3:19 
 19. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        19:15   + 3:21 
 20. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 19:16   + 3:22 
 20. Šimůnková Gabriela       TAP9755 A KOB TRETRA Praha         19:16   + 3:22 
 22. Kinkorová Tereza         LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň      19:23   + 3:29 
 23. Hanousková Renata        LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovic  19:28   + 3:34 
 24. Kaufmanová Ivana         TRI9761 A TJ TŽ Třinec             19:30   + 3:36 
 25. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       19:34   + 3:40 
 26. Chovancová Zuzana        TZL9754 A SKOB Zlín                19:41   + 3:47 
 27. Hojná Dominika           SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec    19:47   + 3:53 
 28. Soldánová Tereza         JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov    19:49   + 3:55 
 29. Hájková Eliška           KAM9851 A SK Kamenice              19:54   + 4:00 
 30. Švancárová Veronika      KSU9853 A Klub vytrvalostních spo  20:08   + 4:14 
 31. Kovářová Lenka           LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:13   + 4:19 
 32. Zimmerová Kateřina       KAM9850 A SK Kamenice              20:28   + 4:34 
 33. Pilcová Sabina           JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov    20:34   + 4:40 
 34. Kohoutová Barbora        BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor       20:40   + 4:46 
 35. Kameníková Andrea        BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor       21:43   + 5:49 
 36. Smrčková Dominika        KSU9799 A Klub vytrvalostních spo  21:54   + 6:00 
 37. Parkanová Veronika       SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec    22:31   + 6:37 
 38. Vacková Anna             SJI9854 A OK Jihlava               23:10   + 7:16 
 39. Kavalírová Julie         PHK9753 A OK 99 Hradec Králové     23:45   + 7:51 
     Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dundáčková Julie         SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec    15:18          
  2. Komárková Silvie         TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno        15:19   + 0:01 
  3. Dvořáková Klára          CHT9852 B OOB SK Chrast            16:55   + 1:37 
  4. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        18:25   + 3:07 
  5. Moravčíková Hana         CHT9751 C OOB SK Chrast            21:16   + 5:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 2.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štičková Anna            LLI9651 R TJ Loko Liberec          16:42          
  2. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  17:33   + 0:51 
  3. Cych Weronika            PHK9696 R OK 99 Hradec Králové     17:44   + 1:02 
  4. Vališová Martina         OSN9696 R SK Orientační sporty No  18:21   + 1:39 
  5. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      18:24   + 1:42 
  6. Kulhavá Eliška           LPU9657 E OK Lokomotiva Pardubice  18:44   + 2:02 
  7. Doleželová Kateřina      LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice  18:51   + 2:09 
  8. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             18:59   + 2:17 
  9. Koderičová Tereza        PHK9666 A OK 99 Hradec Králové     19:22   + 2:40 
 10. Hlubučková Kristýna      KAM9551 R SK Kamenice              19:30   + 2:48 
 11. Kožinová Zuzana          PGP9650 A SK Praga                 19:32   + 2:50 
 12. Procházková Marie        KAM9554 R SK Kamenice              19:46   + 3:04 
 13. Bořánková Karolína       KAM9550 E SK Kamenice              20:08   + 3:26 
 14. Svobodová Lenka          PHK9551 R OK 99 Hradec Králové     20:12   + 3:30 
 15. Matyba Anna              DOB9650 B KOB Dobruška             20:24   + 3:42 
 16. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  20:54   + 4:12 
 17. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      21:10   + 4:28 
 18. Šádková Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové     21:13   + 4:31 
 19. Hrabánková Klára         PGP9654 A SK Praga                 21:20   + 4:38 
 20. Machusová Karolína       SSU9666 A SK Severka Šumperk       24:51   + 8:09 
 21. Habigerová Radka         KSU9559 B Klub vytrvalostních spo  26:12   + 9:30 
 22. Hiršová Gabriela         ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno       34:22   + 17:40
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 2.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     16:46          
  2. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  16:58   + 0:12 
  3. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  16:59   + 0:13 
  4. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  17:01   + 0:15 
  5. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       17:07   + 0:21 
  6. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       17:21   + 0:35 
  7. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       17:22   + 0:36 
  8. Topinková Monika         PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     17:32   + 0:46 
  9. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       17:34   + 0:48 
 10. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        17:38   + 0:52 
 11. Sklenářová Radka         LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:52   + 1:06 
 12. Hrušková Barbora         ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno       17:58   + 1:12 
 13. Čepová Daniela           PHK8951 R OK 99 Hradec Králové     18:08   + 1:22 
 14. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           18:20   + 1:34 
 15. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       18:34   + 1:48 
 15. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  18:34   + 1:48 
 17. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       18:39   + 1:53 
 18. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        18:40   + 1:54 
 19. Horová Pavla             LPU9457 E OK Lokomotiva Pardubice  18:43   + 1:57 
 20. Tichovská Martina        PGP8658 E SK Praga                 18:49   + 2:03 
 21. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            18:57   + 2:11 
 22. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       19:00   + 2:14 
 23. Košárková Iva            AOP8152 R Orientační Běh Opava     19:15   + 2:29 
 23. Dlouhá Marie             DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        19:15   + 2:29 
 25. Mechlová Lenka           SHK9051 R OK Slavia Hradec Králov  19:16   + 2:30 
 26. Hlavová Hana             ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno       19:19   + 2:33 
 27. Udržalová Pavla          LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice  19:43   + 2:57 
 28. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            20:14   + 3:28 
 29. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            20:32   + 3:46 
     Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakobová Adélka          PGP9056 R SK Praga                 17:28          
  2. Doležalová Monika        KAM8851 R SK Kamenice              18:02   + 0:34 
  3. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                18:28   + 1:00 
  4. Hrstková Vladěna         ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno       18:42   + 1:14 
  5. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           18:53   + 1:25 
  6. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       19:05   + 1:37 
  7. Benešová Jana            SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec    19:10   + 1:42 
  8. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            19:38   + 2:10 
  9. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  19:43   + 2:15 
 10. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            19:54   + 2:26 
 11. Čermáková Magdalena      LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovic  19:56   + 2:28 
 12. Šrámková Michaela        SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec    19:58   + 2:30 
 13. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      20:01   + 2:33 
 14. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB TRETRA Praha         20:07   + 2:39 
 15. Foglarová Kamila         DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        20:08   + 2:40 
 16. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                20:16   + 2:48 
 17. Sedláčková Oldřiška      BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       20:18   + 2:50 
 18. Chroustová Lenka         ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno       20:25   + 2:57 
 19. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  20:30   + 3:02 
 20. Lehárová Alžběta         LPU9456 R OK Lokomotiva Pardubice  20:35   + 3:07 
 21. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  20:37   + 3:09 
 22. Kamererová Valerie       KAM9452 C SK Kamenice              20:46   + 3:18 
 23. Kuncová Eliška           SSU8951 R SK Severka Šumperk       20:48   + 3:20 
 23. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 20:48   + 3:20 
 25. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      20:53   + 3:25 
 26. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       20:58   + 3:30 
 27. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     21:00   + 3:32 
 28. Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice  21:07   + 3:39 
 28. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               21:07   + 3:39 
 30. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            21:14   + 3:46 
 31. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 21:20   + 3:52 
 32. Šákrová Michaela         BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor       21:26   + 3:58 
 33. Mrštíková Květa          LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice  21:28   + 4:00 
 34. Dlouhá Hana              DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka        21:35   + 4:07 
 35. Dundrová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            21:40   + 4:12 
 36. Mesiarkinová Kamila      MBM8282 C O-mikron                 21:54   + 4:26 
 37. Šilhavá Lucie            LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň      21:58   + 4:30 
 38. Ulahelová Jana           LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:00   + 4:32 
 39. Košťálová Petra          DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka        22:01   + 4:33 
 40. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            22:18   + 4:50 
 41. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      22:23   + 4:55 
 42. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      22:46   + 5:18 
 43. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         22:51   + 5:23 
 44. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       23:02   + 5:34 
 45. Přecechtělová Tereza     DOB8971 C KOB Dobruška             23:03   + 5:35 
 46. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 23:06   + 5:38 
 47. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  23:13   + 5:45 
 48. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     23:23   + 5:55 
 49. Chromá Adéla             ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno       23:24   + 5:56 
 50. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     23:27   + 5:59 
 51. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         24:10   + 6:42 
 52. Matějů Martina           PGP8556 E SK Praga                 24:57   + 7:29 
 53. Burdová Adéla            BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor       31:56   + 14:28
 54. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            35:31   + 18:03
     Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Rybář Oleg               LTU7801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:51   + 16:23
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         14:31          
  2. Jiříková Dana            TAP9055 C KOB TRETRA Praha         15:29   + 0:58 
  3. Myslivečková Zuzana      TUR9253 C OOB TJ Turnov            15:46   + 1:15 
  4. Zayats Inna              LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň      15:53   + 1:22 
  5. Galatíková Lucie         ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno       15:56   + 1:25 
  5. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        15:56   + 1:25 
  5. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 15:56   + 1:25 
  8. König Lucie              AOP8851 C Orientační Běh Opava     16:00   + 1:29 
  9. Svobodná Madla           DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka        16:09   + 1:38 
 10. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  16:25   + 1:54 
 11. Smoradová Barbora        ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno       16:36   + 2:05 
 12. Šmídová Stanislava       CHT8751 C OOB SK Chrast            16:40   + 2:09 
 13. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           16:49   + 2:18 
 14. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Sokol Hostivice       16:51   + 2:20 
 15. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         16:52   + 2:21 
 16. Ondráčková Lucie         CTB9254 C SK OB Chotěboř           16:59   + 2:28 
 17. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      17:15   + 2:44 
 18. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       17:20   + 2:49 
 19. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:22   + 2:51 
 20. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:23   + 2:52 
 21. Aschermannová Petra      KAM9354 C SK Kamenice              17:24   + 2:53 
 22. Mikanová Kateřina        EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha        17:42   + 3:11 
 23. Kalinová Markéta         EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha        17:45   + 3:14 
 24. Pavlová Petra            CHC8552 C K.O.B. Choceň            17:47   + 3:16 
 25. Peterová Věra            DOB8751 C KOB Dobruška             17:54   + 3:23 
 26. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  17:59   + 3:28 
 27. Urbanová Johana          PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:01   + 3:30 
 28. Štefková Lucie           VBM8254 C VSK Mendelu Brno         18:47   + 4:16 
 29. Hanzlíčková Martina      EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha        19:52   + 5:21 
 30. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  20:30   + 5:59 
 31. Míková Michaela          SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec    20:51   + 6:20 
 32. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  21:28   + 6:57 
 33. Pěluchová Daniela        CHC8851 C K.O.B. Choceň            21:59   + 7:28 
 34. Jarešová Lucie           EKP9855 C VŠTJ Ekonom Praha        23:33   + 9:02 
 35. Rajnošková Lea           BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrc  23:52   + 9:21 
 36. Šinovská Kristýna        ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem  23:54   + 9:23 
 37. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  24:19   + 9:48 
 38. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast            31:14   + 16:43
     Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kubešová Eva             RUZ8151 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrusinová Helena        ABM7054 C KOB Moira Brno           20:35          
  2. Otrusinová Jana          ABM9560 A KOB Moira Brno           20:54   + 0:19 
  3. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    21:13   + 0:38 
  4. Kurečková Dana           ABM7666 C KOB Moira Brno           22:48   + 2:13 
  5. Hofhanzlová Hana         RUZ7951 C TJ Růžená                24:46   + 4:11 
  6. Pittnerová Lenka         RUZ7150 C TJ Růžená                27:58   + 7:23 
  7. Peterková Viktorie       LLI7551 C TJ Loko Liberec          28:48   + 8:13 
  8. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř           33:04   + 12:29
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.90 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  14:36          
  2. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              14:56   + 0:20 
  3. Horčičková Eva           UOL7051 C SK UP Olomouc            14:57   + 0:21 
  4. Valášková Šárka          KAM6951 C SK Kamenice              15:01   + 0:25 
  5. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            15:10   + 0:34 
  6. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                15:50   + 1:14 
  7. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  15:52   + 1:16 
  8. Folprechtová Kateřina    VSP7460 C USK Praha                16:10   + 1:34 
  9. Matoušková Jana          SSU7951 C SK Severka Šumperk       16:15   + 1:39 
 10. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  16:16   + 1:40 
 11. Škáchová Petra           KAM7054 C SK Kamenice              16:22   + 1:46 
 12. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov na  16:26   + 1:50 
 13. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             16:30   + 1:54 
 14. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        16:44   + 2:08 
 15. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              16:57   + 2:21 
 16. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  17:02   + 2:26 
 17. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      17:15   + 2:39 
 18. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  17:17   + 2:41 
 19. Švadlenová Ivana         CHC7151 C K.O.B. Choceň            17:20   + 2:44 
 20. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:31   + 2:55 
 21. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           17:35   + 2:59 
 22. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     17:36   + 3:00 
 23. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov na  17:46   + 3:10 
 23. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    17:46   + 3:10 
 25. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             17:47   + 3:11 
 26. Radová Martina           ABM7451 C KOB Moira Brno           17:54   + 3:18 
 26. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        17:54   + 3:18 
 28. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  18:03   + 3:27 
 29. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        18:28   + 3:52 
 30. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    19:08   + 4:32 
 31. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  19:11   + 4:35 
 32. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:14   + 4:38 
 33. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    19:19   + 4:43 
 34. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     19:26   + 4:50 
 35. Forstereviczová Jana     DOR7653 C OK Dobříš                19:28   + 4:52 
 36. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                19:35   + 4:59 
 36. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                19:35   + 4:59 
 36. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                19:35   + 4:59 
 36. Hanušová Zdena           SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín    19:35   + 4:59 
 40. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:36   + 5:00 
 41. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     20:08   + 5:32 
 42. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      20:26   + 5:50 
 43. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:38   + 6:02 
 44. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             20:59   + 6:23 
 45. Hašková Eva              VPM7352 C KOS Slavia VŠ Plzeň      21:19   + 6:43 
 45. Waňková Dita             VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:19   + 6:43 
 47. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 21:34   + 6:58 
 48. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 21:53   + 7:17 
 49. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               23:51   + 9:15 
 50. Janderová Markéta        DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov  24:26   + 9:50 
 51. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                25:35   + 10:59
 52. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          27:22   + 12:46
     Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč                DISK          
     Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         15:38          
  2. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  15:56   + 0:18 
  2. Kašparová Ivana          SSU6951 C SK Severka Šumperk       15:56   + 0:18 
  4. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              16:01   + 0:23 
  5. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             16:57   + 1:19 
  6. Bochenková Jana          EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha        17:23   + 1:45 
  7. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          18:31   + 2:53 
  8. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            18:42   + 3:04 
  9. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    18:43   + 3:05 
 10. Klusáčková Jitka         TTR6152 C OOB Třebíč               19:05   + 3:27 
 11. Zalabová Martina         SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín    19:13   + 3:35 
 12. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         19:22   + 3:44 
 13. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  20:01   + 4:23 
 14. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          20:03   + 4:25 
 15. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  20:16   + 4:38 
 15. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:16   + 4:38 
 17. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:20   + 4:42 
 18. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                20:42   + 5:04 
 19. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    21:32   + 5:54 
 20. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           23:12   + 7:34 
 21. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            24:06   + 8:28 
 22. Schusterová Martina      AOP6551 C Orientační Běh Opava     24:54   + 9:16 
 23. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            25:26   + 9:48 
 24. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        25:42   + 10:04
 25. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           26:01   + 10:23
 26. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:55   + 13:17
     Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.70 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  17:21          
  2. Černíková Zdeňka         OSN5964 C SK Orientační sporty No  20:55   + 3:34 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:23   + 4:02 
  4. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  21:37   + 4:16 
  5. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             22:40   + 5:19 
  6. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:43   + 5:22 
  7. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        25:11   + 7:50 
  8. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                27:05   + 9:44 
  9. Rajnošková Marie         BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrc  29:40   + 12:19
 10. Kovářová Milena          SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec    31:58   + 14:37
     Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kurz Ondřej              VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň       7:38          
  2. Srb Vladimír             SJI0701 C OK Jihlava                7:43   + 0:05 
  3. Bednařík Vilém           VLI0509 C Slavia Liberec orientee   7:44   + 0:06 
  4. Prášil Tomáš             TTR0501 C OOB Třebíč                7:58   + 0:20 
  5. Novák Matyáš             CTB0601 C SK OB Chotěboř            8:39   + 1:01 
  6. Šubrt Vojtěch            DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka         9:03   + 1:25 
  7. Jelínek Filip            RUZ0500 C TJ Růžená                 9:10   + 1:32 
  8. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  10:06   + 2:28 
  9. Štichhauer Adam          LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice  10:08   + 2:30 
  9. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          10:08   + 2:30 
 11. Vítek Matěj              SJI0500 C OK Jihlava               10:14   + 2:36 
 12. Štěňha David             EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha        10:23   + 2:45 
 13. Vlach Timik              SBR0501 C SKOB Bruntál             10:26   + 2:48 
 14. Jíra Filip               ROZ0500 C OK Roztoky               11:01   + 3:23 
 15. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK Orientační sporty No  11:31   + 3:53 
 16. Pejchal Josef            OSN0500 C SK Orientační sporty No  11:53   + 4:15 
 17. Hendrych Vít             SJI0601 C OK Jihlava               11:59   + 4:21 
 18. Rosecký Adam             PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:38   + 6:00 
 19. Máca Dominik             SJI0503 C OK Jihlava               14:32   + 6:54 
 20. Forsterevicz Ondřej      DOR0509 C OK Dobříš                16:25   + 8:47 
 21. Hasman Jakub             VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň      16:40   + 9:02 
 22. Rachůnek Stanislav       SJI0602 C OK Jihlava               17:44   + 10:06
 23. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               21:59   + 14:21
 24. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               23:54   + 16:16
     Nový Jáchym              DOR0502 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 0.90 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhauer Vojtěch         SJI0505 C OK Jihlava                6:19          
  2. Sviták Václav            SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec    11:09   + 4:50 
  3. Černý Vojtěch            SJI0603 C OK Jihlava               14:25   + 8:06 
  4. Blažek Cyril             SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec    15:27   + 9:08 
  5. Beran Jáchym             SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec    16:22   + 10:03
  6. Folprecht Lukáš          VSP0802 C USK Praha                17:25   + 11:06
  7. Frýba Matyáš             SJI0700 C OK Jihlava               20:10   + 13:51
  8. Dočkal Matouš            SJI0900 C OK Jihlava               21:36   + 15:17
  9. Pobuda Jan               SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec    24:27   + 18:08
 10. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 32:58   + 26:39
     Jirků František          SJI0600 C OK Jihlava                DISK          
  MS Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          17:45   + 11:26
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno         9:52          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec   10:09   + 0:17 
  3. Valík Adam               AOP0301 B Orientační Běh Opava     10:10   + 0:18 
  4. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        10:16   + 0:24 
  5. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 10:29   + 0:37 
  6. Tokár Radim              NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek         10:44   + 0:52 
  7. Škácha Vít               KAM0309 B SK Kamenice              11:00   + 1:08 
  7. Tkáč Matěj               TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:00   + 1:08 
  9. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň      11:05   + 1:13 
 10. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   11:18   + 1:26 
 11. Blaha Jiří               EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha        11:27   + 1:35 
 12. Gajda Martin             KAM0405 B SK Kamenice              11:31   + 1:39 
 13. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                11:35   + 1:43 
 14. Bolehovský Daniel        EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha        12:05   + 2:13 
 15. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                12:23   + 2:31 
 16. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                12:31   + 2:39 
 16. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 12:31   + 2:39 
 18. Zabořil Ondřej           JEN0401 B OB Jenišovice            12:32   + 2:40 
 19. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    12:34   + 2:42 
 20. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB Moira Brno           12:39   + 2:47 
 21. Beneš Jindřich           KON0404 C KOB Konice               12:52   + 3:00 
 22. Mellan Jonáš             TUV0308 B SOK TJ Turnov            13:02   + 3:10 
 23. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                13:03   + 3:11 
 24. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               13:08   + 3:16 
 25. Juška Jiří               LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice  13:12   + 3:20 
 26. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    13:18   + 3:26 
 27. Blaha Michal             EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha        13:28   + 3:36 
 28. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        13:37   + 3:45 
 29. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               13:40   + 3:48 
 30. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB Moira Brno           14:07   + 4:15 
 31. Vitvar Radim             SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín    14:24   + 4:32 
 32. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                14:45   + 4:53 
 33. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  15:11   + 5:19 
 34. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:30   + 5:38 
 35. Fejfar Lukáš             LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice  16:00   + 6:08 
 36. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  16:16   + 6:24 
 37. Kuhn Vojtěch             LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice  16:20   + 6:28 
 38. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                16:34   + 6:42 
 39. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            16:48   + 6:56 
 40. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  17:21   + 7:29 
 41. Beneš Roman              SJI0403 C OK Jihlava               18:51   + 8:59 
 42. Filsak Rafael            SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín    19:01   + 9:09 
 43. Růžička Jan              SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín    19:18   + 9:26 
 44. Hudec Filip              SJI0304 C OK Jihlava               20:15   + 10:23
 45. Janků Martin             STE0404 C SK SKI-OB Šternberk      25:43   + 15:51
     Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Dohnal František         VSP0303 C USK Praha                 DISK          
     Fencl Jáchym             LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Gregor Jáchym            CTB0401 C SK OB Chotěboř            DISK          
     Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                  DISK          
     Peterka Jakub            LLI0404 B TJ Loko Liberec           DISK          
     Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 10:49          
  2. Gajda Jan                KAM0105 A SK Kamenice              11:03   + 0:14 
  3. Hasman Marek             VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň      11:30   + 0:41 
  4. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň      11:33   + 0:44 
  4. Malačka Milan            DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka        11:33   + 0:44 
  6. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  11:39   + 0:50 
  7. Gryc Vojtěch             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        11:53   + 1:04 
  8. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  12:00   + 1:11 
  9. Švarc Antonín            DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka        12:02   + 1:13 
 10. Janda Ondřej             DOR0100 B OK Dobříš                12:07   + 1:18 
 11. Budský Ondřej            TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:18   + 1:29 
 12. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      12:20   + 1:31 
 13. Synek Petr               DOK0200 B OK Doksy                 12:25   + 1:36 
 14. Šmol David               DOK0100 B OK Doksy                 12:36   + 1:47 
 15. Kostka Jiří              AOP0201 B Orientační Běh Opava     12:41   + 1:52 
 16. Hájek Kryštof            TUV0203 B SOK TJ Turnov            12:45   + 1:56 
 17. Hankovec Hugo            KAM0201 B SK Kamenice              13:08   + 2:19 
 17. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  13:08   + 2:19 
 19. Valášek Václav           KAM0100 B SK Kamenice              13:11   + 2:22 
 19. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 13:11   + 2:22 
 21. Macek Ondřej             LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice  13:15   + 2:26 
 22. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      13:19   + 2:30 
 23. Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň      13:25   + 2:36 
 24. Bolehovský Michal        EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha        13:37   + 2:48 
 25. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        13:42   + 2:53 
 26. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      13:48   + 2:59 
 27. Longin Jan               TAP0103 B KOB TRETRA Praha         13:52   + 3:03 
 28. Bradáč David             LLI0203 B TJ Loko Liberec          13:55   + 3:06 
 29. Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně     14:17   + 3:28 
 30. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             14:21   + 3:32 
 31. Cícha Matěj              TTR0102 C OOB Třebíč               14:24   + 3:35 
 32. Tkáč Juraj               SJI0200 C OK Jihlava               14:39   + 3:50 
 33. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:43   + 3:54 
 34. Burket Vojtěch           JIL0105 C OK Jilemnice             14:48   + 3:59 
 35. Bílý Jakub               LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:52   + 4:03 
 36. Rokos Michal             TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:11   + 4:22 
 37. Kovář Ondřej             VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň      15:19   + 4:30 
 38. Zabořil Vojta            JEN0101 C OB Jenišovice            15:23   + 4:34 
 39. Lukašák Šimon            STE0202 B SK SKI-OB Šternberk      15:27   + 4:38 
 40. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             15:38   + 4:49 
 41. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava               15:48   + 4:59 
 42. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:11   + 7:22 
 43. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:21   + 7:32 
 44. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      18:49   + 8:00 
 45. Močuba Václav Josef      OSN0202 C SK Orientační sporty No  20:46   + 9:57 
 46. Doucha Matěj             SJI0201 C OK Jihlava               30:54   + 20:05
     Škvor Adam               KAM0202 B SK Kamenice               DISK          
     Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava              DISK          
     Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč                DISK          
     Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň             DISK          
     Průša Kryštof            VSP0102 A USK Praha                 DISK          
     Divácký Štěpán           PZR0203 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 2.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      14:38          
  2. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    15:06   + 0:28 
  3. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  15:21   + 0:43 
  4. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            15:30   + 0:52 
  5. Hlaváč Ondřej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        15:32   + 0:54 
  6. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     15:49   + 1:11 
  7. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             15:51   + 1:13 
  8. Dekrét Jakub             ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno       16:04   + 1:26 
  9. Horčička Vít             UOL9919 A SK UP Olomouc            16:05   + 1:27 
 10. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  16:19   + 1:41 
 11. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     16:32   + 1:54 
 12. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň      16:47   + 2:09 
 13. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  16:50   + 2:12 
 13. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  16:50   + 2:12 
 15. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      16:51   + 2:13 
 16. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  17:04   + 2:26 
 17. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                17:31   + 2:53 
 18. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             17:39   + 3:01 
 19. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       17:44   + 3:06 
 20. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  17:45   + 3:07 
 21. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov na  18:03   + 3:25 
 22. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  18:17   + 3:39 
 23. Roudný Václav            LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice  18:21   + 3:43 
 24. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       18:23   + 3:45 
 25. Müller Jonáš             KSU9906 B Klub vytrvalostních spo  18:26   + 3:48 
 26. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               18:37   + 3:59 
 27. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      18:46   + 4:08 
 28. Kašpar Petr              JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov    19:02   + 4:24 
 29. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               19:20   + 4:42 
 30. Nagy Josef               TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec   19:24   + 4:46 
 31. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           19:47   + 5:09 
 31. Říčný Vojta              ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno       19:47   + 5:09 
 33. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          19:53   + 5:15 
 34. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  20:09   + 5:31 
 35. Láznička Václav          TZL9901 A SKOB Zlín                20:10   + 5:32 
 36. Panovec Kryštof          OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovic  20:44   + 6:06 
 37. Marek Jakub              LLI9900 B TJ Loko Liberec          21:18   + 6:40 
 38. Gedeon Dominik           KSU9900 B Klub vytrvalostních spo  22:01   + 7:23 
 39. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   22:14   + 7:36 
 40. Garstka Kamil            DOB0001 B KOB Dobruška             24:59   + 10:21
     Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
     Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Synek Antonín            DOK0001 B OK Doksy                 16:18          
  2. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            16:31   + 0:13 
  3. Valík Tomáš              AOP0001 B Orientační Běh Opava     16:32   + 0:14 
  4. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           16:54   + 0:36 
  5. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec    17:38   + 1:20 
  6. Čermák Jiří              CTB9903 B SK OB Chotěboř           18:40   + 2:22 
  7. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           18:53   + 2:35 
  8. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             20:19   + 4:01 
  9. Šnyrch Jakub             ABM9906 C KOB Moira Brno           20:52   + 4:34 
 10. Sedlář Jan               TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno        21:00   + 4:42 
 11. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            24:24   + 8:06 
 12. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 41:21   + 25:03
     Burkoň Vojtěch           CHT0003 C OOB SK Chrast             DISK          
     Hajný Vojtěch            JIL9902 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 2.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kočí Josef               JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov    14:37          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovic  14:39   + 0:02 
  3. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       14:55   + 0:18 
  4. Navrátil Šimon           PGP9702 A SK Praga                 15:00   + 0:23 
  5. Pryjma Fryderyk          JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov    15:27   + 0:50 
  6. Černocký Libor           LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:28   + 0:51 
  6. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     15:28   + 0:51 
  8. Bořil Jan                SJI9700 A OK Jihlava               15:40   + 1:03 
  9. Hausenblas Šimon         KAM9803 A SK Kamenice              15:41   + 1:04 
  9. Vandas Daniel            PHK9805 A OK 99 Hradec Králové     15:41   + 1:04 
 11. Wolf Filip               TUR9701 A OOB TJ Turnov            15:46   + 1:09 
 12. Starý Ondra              VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:48   + 1:11 
 13. Semrád Ladislav          CHC9701 A K.O.B. Choceň            16:03   + 1:26 
 14. Bartoš Vojtěch           PGP9809 A SK Praga                 16:10   + 1:33 
 15. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                16:17   + 1:40 
 16. Netuka Vojtěch           SHK9701 A OK Slavia Hradec Králov  16:27   + 1:50 
 17. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov na  16:33   + 1:56 
 18. Koštejn Vít              DOK9800 A OK Doksy                 16:34   + 1:57 
 19. Kanta Martin             LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice  16:39   + 2:02 
 20. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        16:45   + 2:08 
 21. Sosenko Szymon           CHC9804 C K.O.B. Choceň            16:55   + 2:18 
 22. Sláma Dušan              ASU9843 A Magnus Orienteering      16:56   + 2:19 
 23. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                16:59   + 2:22 
 24. Valášek Jiří             KAM9700 A SK Kamenice              17:05   + 2:28 
 25. Sedláček Ondřej          HLV9732 A KČT - OB Holešov         17:08   + 2:31 
 26. Baran Jan                92P9700 C Polish National Youth T  17:10   + 2:33 
 26. Pek Daniel               SHK9803 A OK Slavia Hradec Králov  17:10   + 2:33 
 28. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               17:18   + 2:41 
 28. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín    17:18   + 2:41 
 30. Šmaus Jan                TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec   17:20   + 2:43 
 31. Šiška Petr               TZL9801 A SKOB Zlín                17:31   + 2:54 
 32. Kelbl Vladimír           ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno       17:33   + 2:56 
 33. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          17:44   + 3:07 
 34. Ptáček Patrik            BBM9800 A BETA URSUS Orienteering  17:49   + 3:12 
 35. Kašpar Ludvík            BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor       17:52   + 3:15 
 36. Gebrt Jan                SHK9801 A OK Slavia Hradec Králov  17:59   + 3:22 
 37. Werner Michal            PGP9705 A SK Praga                 18:03   + 3:26 
 38. Okarma Jacek             CHC9803 C K.O.B. Choceň            18:09   + 3:32 
 39. Maňák Michal             PHK9801 A OK 99 Hradec Králové     18:11   + 3:34 
 40. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí      18:13   + 3:36 
 41. Michek David             TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec   18:29   + 3:52 
 42. Garstka Jakub            DOB9800 C KOB Dobruška             19:00   + 4:23 
 43. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   19:03   + 4:26 
 44. Novák Aleš               PGP9808 B SK Praga                 19:04   + 4:27 
 45. Ježek Ondřej             PGP9706 A SK Praga                 19:05   + 4:28 
 46. Najman Matouš            DKP9800 C Oddíl OB Kotlářka        19:14   + 4:37 
 47. Otruba Vojtěch           JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov    19:28   + 4:51 
 48. Hasal Martin             PGP9804 B SK Praga                 19:47   + 5:10 
 49. Kašpar Jakub             ASU9747 A Magnus Orienteering      19:58   + 5:21 
 50. Birnbaum Adam            BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor       21:48   + 7:11 
 51. Novák Filip              TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec   21:49   + 7:12 
 52. Hájek Jakub              SHK9802 A OK Slavia Hradec Králov  22:21   + 7:44 
     Biederman Marcin         92P9800 C Polish National Youth T   DISK          
     Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec              DISK          
     Vystavěl Ondřej          JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 1.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čermák Adam              PGP9701 B SK Praga                 13:22          
  2. Konečný Daniel           BBM9702 B BETA URSUS Orienteering  13:33   + 0:11 
  3. Hubáček Filip            JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov    14:01   + 0:39 
  4. Kún Josef                BBM9802 B BETA URSUS Orienteering  15:19   + 1:57 
  4. Šklíba Michal            SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov na  15:19   + 1:57 
  6. Doležal Vít              SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín    15:41   + 2:19 
  7. Hrouda Matěj             JIL9804 C OK Jilemnice             16:05   + 2:43 
  8. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering  18:30   + 5:08 
  9. Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering  18:54   + 5:32 
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 2.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               16:22          
  2. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava     16:40   + 0:18 
  3. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno       17:06   + 0:44 
  4. Kettner Vojtěch          KAM9601 E SK Kamenice              17:08   + 0:46 
  5. Horáček Petr             PHK9602 A OK 99 Hradec Králové     17:25   + 1:03 
  5. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:25   + 1:03 
  7. Veselý Jakub             PGP9503 R SK Praga                 17:26   + 1:04 
  8. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     17:27   + 1:05 
  8. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      17:27   + 1:05 
 10. Garbacik Michal          92P9500 C Polish National Youth T  18:04   + 1:42 
 11. Slíva Jan                LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovic  18:05   + 1:43 
 12. Ptáček Pavel             BBM9600 A BETA URSUS Orienteering  18:09   + 1:47 
 13. Pavlovec Jan             BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor       18:15   + 1:53 
 13. Kamenický Jeroným        OSN9549 R SK Orientační sporty No  18:15   + 1:53 
 15. Illner Vojtěch           DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka        18:25   + 2:03 
 16. Vacek Vojtěch            SJI9602 A OK Jihlava               18:28   + 2:06 
 17. Waněk Adam               LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice  18:30   + 2:08 
 18. Křivda Martin            CHC9501 R K.O.B. Choceň            18:46   + 2:24 
 19. Deml Tomáš               LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice  18:47   + 2:25 
 20. Burda Matěj              BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor       19:04   + 2:42 
 21. Zlámal David             SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín    19:22   + 3:00 
 22. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                 19:23   + 3:01 
 23. Jurica Jan               LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice  19:28   + 3:06 
 24. Kaczocha Przemyslaw      DOB9600 B KOB Dobruška             20:08   + 3:46 
 25. Walach Ondřej            TRI9601 A TJ TŽ Třinec             20:25   + 4:03 
 26. Málek Jan                PZR9505 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:00   + 4:38 
 27. Štál Jan                 SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín    21:24   + 5:02 
 28. Pešek Martin             LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň      21:39   + 5:17 
 29. Hledík Jakub             CHT9501 B OOB SK Chrast            22:50   + 6:28 
     Sklenář Martin           AOP9501 A Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 2.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       15:16          
  2. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     15:35   + 0:19 
  3. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 15:40   + 0:24 
  4. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       15:56   + 0:40 
  5. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  16:03   + 0:47 
  6. Mrázek Jan               SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín    16:14   + 0:58 
  7. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  16:29   + 1:13 
  7. Schuster Marek           AOP9303 E Orientační Běh Opava     16:29   + 1:13 
  9. Chromý Adam              ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno       16:37   + 1:21 
 10. Kamenický Jakub          PHK9104 E OK 99 Hradec Králové     16:44   + 1:28 
 11. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       16:47   + 1:31 
 12. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       16:52   + 1:36 
 13. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  16:58   + 1:42 
 14. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                 16:59   + 1:43 
 14. Wolf Daniel              TUR9100 R OOB TJ Turnov            16:59   + 1:43 
 16. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:01   + 1:45 
 17. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  17:03   + 1:47 
 18. Semík Ondřej             KAM9401 E SK Kamenice              17:05   + 1:49 
 19. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      17:06   + 1:50 
 20. Nožka Radek              LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice  17:10   + 1:54 
 21. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno       17:14   + 1:58 
 22. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      17:15   + 1:59 
 23. Fodor Petr               TUR8103 R OOB TJ Turnov            17:19   + 2:03 
 24. Hadač Filip              AOP9301 R Orientační Běh Opava     17:20   + 2:04 
 25. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       17:24   + 2:08 
 26. Dávidík Marian           SJC7702 E TJ Sportcentrum Jičín    17:25   + 2:09 
 27. Švirák Ondřej            ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno       17:26   + 2:10 
 28. Matějů Luboš             PGP7601 R SK Praga                 17:28   + 2:12 
 29. Komanec Václav           SHK8406 C OK Slavia Hradec Králov  17:34   + 2:18 
 30. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             17:35   + 2:19 
 31. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 17:38   + 2:22 
 32. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 17:39   + 2:23 
 33. Abolins Valters          62L0001 C                          17:42   + 2:26 
 34. Navrátil Boris           AOP9202 C Orientační Běh Opava     17:48   + 2:32 
 35. Dlabaja Štěpán           TZL8508 C SKOB Zlín                17:55   + 2:39 
 35. Janata Martin            DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka        17:55   + 2:39 
 37. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            17:59   + 2:43 
 38. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  18:08   + 2:52 
 38. Šmehlík Eduard           SHK8702 R OK Slavia Hradec Králov  18:08   + 2:52 
 40. Grundmann Jan            LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice  18:11   + 2:55 
 41. Beneš Jan                SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín    19:01   + 3:45 
 42. Kurmakaev Damir          44R0001 C Moscow                   20:35   + 5:19 
     Bravený Vít              ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov            15:55          
  2. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      15:57   + 0:02 
  3. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  15:58   + 0:03 
  4. Kořínek Tomáš            BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor       16:06   + 0:11 
  5. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           16:11   + 0:16 
  6. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       16:22   + 0:27 
  7. Gazda Viktor             TRI9203 C TJ TŽ Třinec             16:27   + 0:32 
  8. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         16:40   + 0:45 
  9. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:46   + 0:51 
 10. Štěrba Zbyněk            LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice  16:47   + 0:52 
 11. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:53   + 0:58 
 12. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                16:58   + 1:03 
 13. Skoupý Jan               STE9411 R SK SKI-OB Šternberk      17:00   + 1:05 
 14. Palas Jan                ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno       17:03   + 1:08 
 15. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        17:08   + 1:13 
 16. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             17:12   + 1:17 
 17. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       17:17   + 1:22 
 18. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  17:19   + 1:24 
 19. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            17:24   + 1:29 
 20. Lenner Miroslav          LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice  17:32   + 1:37 
 20. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      17:32   + 1:37 
 22. Klusáček Matěj           ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno       17:37   + 1:42 
 23. Košárek Pavel            AOP7102 C Orientační Běh Opava     17:40   + 1:45 
 24. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         17:41   + 1:46 
 25. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     17:44   + 1:49 
 26. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 17:45   + 1:50 
 26. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       17:45   + 1:50 
 28. Drahokoupil Aleš         CHT8501 R OOB SK Chrast            17:52   + 1:57 
 29. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     17:53   + 1:58 
 30. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 17:57   + 2:02 
 30. Azeb Karim               PHK9110 C OK 99 Hradec Králové     17:57   + 2:02 
 32. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     18:00   + 2:05 
 33. Kovář Miroslav           SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín    18:03   + 2:08 
 33. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           18:03   + 2:08 
 35. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        18:04   + 2:09 
 36. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            18:05   + 2:10 
 37. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            18:06   + 2:11 
 38. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            18:07   + 2:12 
 39. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     18:08   + 2:13 
 40. Hikl Tomáš               7DC8100 C NT-team                  18:10   + 2:15 
 41. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            18:11   + 2:16 
 41. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:11   + 2:16 
 43. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       18:14   + 2:19 
 44. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:17   + 2:22 
 45. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  18:26   + 2:31 
 46. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              18:27   + 2:32 
 47. Brož Marek               TUR8402 C OOB TJ Turnov            18:34   + 2:39 
 48. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        18:35   + 2:40 
 49. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             18:36   + 2:41 
 50. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            18:42   + 2:47 
 51. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            18:43   + 2:48 
 52. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 18:50   + 2:55 
 53. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  19:00   + 3:05 
 54. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 19:05   + 3:10 
 55. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  19:07   + 3:12 
 56. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         19:08   + 3:13 
 57. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         19:09   + 3:14 
 58. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         19:12   + 3:17 
 59. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            19:13   + 3:18 
 60. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     19:14   + 3:19 
 61. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  19:17   + 3:22 
 62. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 19:27   + 3:32 
     Tomanek Daniel           STE7401 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Dutkowski Mikolaj        DOB9200 R KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bukovac Palo             ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno       14:29          
  2. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      14:32   + 0:03 
  3. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           14:33   + 0:04 
  4. Mušínský Tomáš           ASU9348 C Magnus Orienteering      14:49   + 0:20 
  5. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  15:04   + 0:35 
  6. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              15:27   + 0:58 
  7. Rossmanith Vojtěch       AOP9302 C Orientační Běh Opava     15:31   + 1:02 
  8. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:33   + 1:04 
  9. Špicar Petr              SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín    15:40   + 1:11 
 10. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       15:50   + 1:21 
 11. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        15:52   + 1:23 
 12. Černý Michal             PHK8005 C OK 99 Hradec Králové     15:59   + 1:30 
 12. Potštejnský Jan          SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov na  15:59   + 1:30 
 14. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  16:00   + 1:31 
 15. Drobník Michal           SJC8709 C TJ Sportcentrum Jičín    16:05   + 1:36 
 15. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        16:05   + 1:36 
 17. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          16:12   + 1:43 
 17. Jansa Jiří               CHT8402 C OOB SK Chrast            16:12   + 1:43 
 19. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       16:14   + 1:45 
 20. Hlaváč Jaroslav          EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha        16:17   + 1:48 
 20. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            16:17   + 1:48 
 22. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         16:34   + 2:05 
 23. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  16:35   + 2:06 
 24. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           16:43   + 2:14 
 25. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  16:44   + 2:15 
 25. Hájek Adam               KAM9202 C SK Kamenice              16:44   + 2:15 
 27. Prášek Přemysl           KAM9305 C SK Kamenice              16:54   + 2:25 
 28. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               16:56   + 2:27 
 29. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  16:59   + 2:30 
 30. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     17:01   + 2:32 
 31. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     17:04   + 2:35 
 32. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     17:12   + 2:43 
 33. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                17:18   + 2:49 
 34. Kapal Tomáš              KAM9402 C SK Kamenice              17:21   + 2:52 
 35. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        17:23   + 2:54 
 35. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 17:23   + 2:54 
 37. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 17:43   + 3:14 
 38. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:47   + 3:18 
 39. Prášil Ondřej            SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín    17:50   + 3:21 
 40. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           17:53   + 3:24 
 41. Kasal Vít                ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno       17:54   + 3:25 
 42. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          18:02   + 3:33 
 43. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            18:20   + 3:51 
 44. Tichý Tomáš              SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec    18:35   + 4:06 
 45. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     18:38   + 4:09 
 46. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    18:41   + 4:12 
 47. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            18:43   + 4:14 
 48. Kozumplík Aleš           VBM8403 C VSK Mendelu Brno         18:47   + 4:18 
 49. Šilhavý Jakub            LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň      18:49   + 4:20 
 50. Svatoš Ondřej            EKP9304 C VŠTJ Ekonom Praha        18:51   + 4:22 
 51. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:53   + 4:24 
 52. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      19:00   + 4:31 
 53. Štěňha Martin            EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha        19:06   + 4:37 
 54. Jirčák Ondřej            SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov na  19:09   + 4:40 
 55. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        19:12   + 4:43 
 56. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       19:24   + 4:55 
 56. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  19:24   + 4:55 
 58. Rada Pavel               ABM7401 C KOB Moira Brno           19:44   + 5:15 
 59. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            20:00   + 5:31 
 60. Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast            20:06   + 5:37 
 61. Kovář Jaroslav           SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec    20:55   + 6:26 
 62. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  21:02   + 6:33 
 63. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                21:15   + 6:46 
 64. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  21:44   + 7:15 
 65. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             22:02   + 7:33 
 66. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  22:31   + 8:02 
 67. Pátek Richard            ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno       22:37   + 8:08 
 68. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:42   + 8:13 
 69. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  24:07   + 9:38 
 70. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  24:20   + 9:51 
 71. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  26:41   + 12:12
 72. Olexa Zdeněk             BBM8700 C BETA URSUS Orienteering  27:26   + 12:57
     Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Mikan Albert             EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha           DISK          
     Vondra Jiří              FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P   DISK          
     Šrubař Michal            MBM8606 C O-mikron                  DISK          
     Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švihovský Jaromír        SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín    12:57          
  2. Müller Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové     13:01   + 0:04 
  3. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  14:24   + 1:27 
  4. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       14:48   + 1:51 
  5. Eiselt Jan               LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:29   + 2:32 
  6. Žanda Matěj              CTB9201 C SK OB Chotěboř           16:29   + 3:32 
  7. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                17:00   + 4:03 
  8. Kopic Jiří               JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  18:23   + 5:26 
  9. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    19:37   + 6:40 
 10. Vacek Jan                TTR9303 C OOB Třebíč               19:51   + 6:54 
 11. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:52   + 9:55 
 12. Rosecký Karel            PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:49   + 13:52
 13. Janda Petr               CHT9101 C OOB SK Chrast            28:31   + 15:34
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            17:32          
  2. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       17:50   + 0:18 
  3. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      18:40   + 1:08 
  4. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  18:56   + 1:24 
  5. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       19:10   + 1:38 
  6. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                19:21   + 1:49 
  7. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          19:26   + 1:54 
  8. Beran Pavel              SJH7801 C SJH Jindřichův Hradec    19:38   + 2:06 
  9. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      19:54   + 2:22 
 10. Voráček Michal           PGP8009 C SK Praga                 20:33   + 3:01 
 11. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  20:36   + 3:04 
 12. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  20:47   + 3:15 
 12. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      20:47   + 3:15 
 14. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        21:09   + 3:37 
 15. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        21:19   + 3:47 
 16. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  21:33   + 4:01 
 17. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:35   + 4:03 
 18. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               21:46   + 4:14 
 19. Matoušek Jiří            SSU7504 C SK Severka Šumperk       21:49   + 4:17 
 20. Mareš Alexander          NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek         21:56   + 4:24 
 21. Holinka Martin           ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov        21:58   + 4:26 
 22. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    22:16   + 4:44 
 23. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         22:18   + 4:46 
 24. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                22:20   + 4:48 
 25. Šindelka Antonín         RBK7215 C SK Radioklub Blansko     22:25   + 4:53 
 26. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                22:40   + 5:08 
 27. Močuba Stanislav         OSN8001 C SK Orientační sporty No  22:45   + 5:13 
 28. Kovář Vladimír           VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň      22:50   + 5:18 
 29. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     22:54   + 5:22 
 30. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                22:56   + 5:24 
 31. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno           23:43   + 6:11 
 32. Choutka Jaroslav         BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrc  23:45   + 6:13 
 33. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    23:59   + 6:27 
 34. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          24:00   + 6:28 
 35. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    24:17   + 6:45 
 36. Jandera Tomáš            DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov  24:56   + 7:24 
 37. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    25:09   + 7:37 
 38. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          25:14   + 7:42 
 39. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                25:43   + 8:11 
 40. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  26:01   + 8:29 
 41. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  26:14   + 8:42 
 42. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast            27:15   + 9:43 
 43. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    27:34   + 10:02
 44. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      29:39   + 12:07
 45. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 30:52   + 13:20
 46. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  32:03   + 14:31
 47. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            36:22   + 18:50
 48. Škácha Michal            KAM7102 C SK Kamenice              36:37   + 19:05
  MS Aleš David               ASU7517 C Magnus Orienteering      22:25   + 4:53 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:20          
  2. Valášek Petr             KAM6600 C SK Kamenice              19:19   + 0:59 
  3. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          19:20   + 1:00 
  4. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              19:25   + 1:05 
  5. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       20:10   + 1:50 
  6. Killar Marek             LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:11   + 1:51 
  7. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        20:21   + 2:01 
  8. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  20:28   + 2:08 
  9. Šmaus Ivan               TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:43   + 2:23 
 10. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:11   + 2:51 
 11. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        21:28   + 3:08 
 12. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň      21:36   + 3:16 
 13. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    21:45   + 3:25 
 14. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       21:46   + 3:26 
 15. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         22:03   + 3:43 
 15. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  22:03   + 3:43 
 17. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               22:06   + 3:46 
 18. Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor       22:16   + 3:56 
 19. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:36   + 4:16 
 20. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     22:39   + 4:19 
 21. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  22:42   + 4:22 
 22. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            22:56   + 4:36 
 23. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  23:00   + 4:40 
 24. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     23:17   + 4:57 
 25. Hojný Jaroslav           SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec    23:23   + 5:03 
 26. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    23:28   + 5:08 
 27. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  23:31   + 5:11 
 28. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           23:34   + 5:14 
 29. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             23:54   + 5:34 
 30. Nádeníček Josef          NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek         24:08   + 5:48 
 31. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:23   + 6:03 
 32. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:44   + 7:24 
 33. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  25:59   + 7:39 
 34. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        26:13   + 7:53 
 35. Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald         26:34   + 8:14 
 36. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:10   + 8:50 
 37. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:32   + 9:12 
 38. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    29:36   + 11:16
 39. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    31:28   + 13:08
 40. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 32:31   + 14:11
     Trojan Jiří              SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      17:05          
  2. Lužný Ladislav           HAV6000 C SKOB Havířov             19:17   + 2:12 
  3. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         19:25   + 2:20 
  4. Černík Zdeněk            OSN6025 C SK Orientační sporty No  19:31   + 2:26 
  5. Řehák Pavel              SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín    19:58   + 2:53 
  6. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       20:15   + 3:10 
  7. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  20:24   + 3:19 
  8. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  20:25   + 3:20 
  9. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 20:32   + 3:27 
 10. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   21:51   + 4:46 
 11. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          21:55   + 4:50 
 12. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C SKOB Havířov             22:23   + 5:18 
 13. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK FREE Jihlava          22:29   + 5:24 
 14. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        23:27   + 6:22 
 15. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          23:43   + 6:38 
 15. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:43   + 6:38 
 17. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  23:46   + 6:41 
 18. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            24:23   + 7:18 
 19. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               24:28   + 7:23 
 20. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         24:32   + 7:27 
 21. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  24:57   + 7:52 
 22. Gawel Jiří               BBM5700 C BETA URSUS Orienteering  26:15   + 9:10 
 23. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             26:51   + 9:46 
 24. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  27:49   + 10:44
 25. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            28:07   + 11:02
 26. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  29:14   + 12:09
 27. Jelínek Luboš            RUZ5504 C TJ Růžená                33:15   + 16:10
 28. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            36:11   + 19:06
     Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč                DISK          
     Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha   DISK          
     Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald          DISK          
     Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
     Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín    18:00          
  2. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        19:07   + 1:07 
  3. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        21:49   + 3:49 
  4. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    22:12   + 4:12 
  5. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  24:21   + 6:21 
  6. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             24:50   + 6:50 
  7. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            43:21   + 25:21
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 0.90 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast             8:18          
  2. Blažek Vojtěch           NNN9999 C Neregistrovaní            8:52   + 0:34 
  3. Pejchalová Zuzana        SJI0850 C OK Jihlava                9:13   + 0:55 
  4. Kuhn Štěpán              NNN9992 C Neregistrovaní            9:19   + 1:01 
  5. Urban Jáchym             NNN9997 C Neregistrovaní            9:31   + 1:13 
  6. Matrasová Marie          CHT1451 C OOB SK Chrast             9:39   + 1:21 
  7. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  10:29   + 2:11 
  8. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          10:37   + 2:19 
  9. Venhauer Štěpán          NNN9989 C Neregistrovaní           10:38   + 2:20 
 10. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  11:16   + 2:58 
 11. Polednová Helena         RUZ1250 C TJ Růžená                11:20   + 3:02 
 12. Věžník Roman             TTR1111 C OOB Třebíč               11:31   + 3:13 
 13. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  11:49   + 3:31 
 14. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         12:01   + 3:43 
 15. Mazzarese Aiden          FJI1501 C SK FREE Jihlava          12:17   + 3:59 
 16. Kopenec Šimon            SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec    12:25   + 4:07 
 17. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        12:47   + 4:29 
 18. Věžníková Veronika       TTR0999 C OOB Třebíč               13:00   + 4:42 
 19. Sanna Vivian             DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka        13:15   + 4:57 
 20. Věžníková Natálie        TTR0777 C OOB Třebíč               13:21   + 5:03 
 21. Beran Antonín            SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec    13:43   + 5:25 
 22. Kalinová Ella            EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha        13:50   + 5:32 
 23. Míchal Jakub             SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec    14:03   + 5:45 
 24. Mazzarese David          FJI1101 C SK FREE Jihlava          14:18   + 6:00 
 25. Kalinová Lisa            EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha        14:40   + 6:22 
 26. Kubešová Kristýna        RUZ1050 C TJ Růžená                16:00   + 7:42 
 27. Kubešová Klára           RUZ1251 C TJ Růžená                16:11   + 7:53 
 28. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               16:26   + 8:08 
 29. Chumová Lada             SLP1250 C OOB Slavia Praha         19:18   + 11:00
 30. Kolín Jonáš              DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka        19:48   + 11:30
 31. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  20:06   + 11:48
 32. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    20:24   + 12:06
 33. Močuba Jan Nepomuk       OSN0600 C SK Orientační sporty No  21:58   + 13:40
 34. Bubeníková Nicol         SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec    29:25   + 21:07
 35. Kuhn Tomáš               NNN9991 C Neregistrovaní           50:42   + 42:24
     Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šádková Lucie            PHK9654 B OK 99 Hradec Králové      8:08          
  2. Dejnožka Jiří            TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec    8:53   + 0:45 
  2. Čermák Matyáš            KAM9501 C SK Kamenice               8:53   + 0:45 
  4. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec              8:57   + 0:49 
  5. Aschermann Jan           NNN9990 C Neregistrovaní            9:44   + 1:36 
  6. Kovářová Lenka           SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec    10:06   + 1:58 
  6. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   10:06   + 1:58 
  8. Kuhn Jiří                LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice  10:17   + 2:09 
  9. Venhauer Jaroslav        NNN9987 C Neregistrovaní           10:52   + 2:44 
 10. Lazárek Zbyněk           RUZ9301 C TJ Růžená                12:02   + 3:54 
 11. Hlaváčková Petra         PHK0052 C OK 99 Hradec Králové     12:06   + 3:58 
 12. Míchal Jiří              NNN9994 C Neregistrovaní           12:21   + 4:13 
 13. Lazárková Dita           RUZ8753 C TJ Růžená                13:20   + 5:12 
 14. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno               15:50   + 7:42 
 15. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               15:55   + 7:47 
 16. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               16:26   + 8:18 
 17. Šístková Iveta           LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice  18:17   + 10:09
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                18:51   + 10:43
 19. Močubová Veronika        OSN8383 C SK Orientační sporty No  19:34   + 11:26
 20. Hanáková Zuzana          NNN0008 C Neregistrovaní           21:55   + 13:47
 21. Vacková Iva              TTR6451 C OOB Třebíč               22:35   + 14:27
 22. Langr Jan                BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor       24:09   + 16:01
 23. Dytrychová Andrea        NNN9988 C Neregistrovaní           30:44   + 22:36
 24. Jedličková Lucie         SHK1050 C OK Slavia Hradec Králov  33:24   + 25:16
--------------------------------------------------------------------------------