Kód závodu          : 2749
Název               : Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3)
Datum               : 03.09.2014
Místo konání        : PRAHA 3
Mapa                : Pražačka na Balkáně
Pořadatel           : EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Ředitel závodu      : Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí     : Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí      : Fantová Libuše
JURY                : Němečková Jarmila, Jiřištová Zuzana, Arnošt Kamil

D10L 1.50 km, 62 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fibírová Lucie           FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta P  14:50          
  2. Lošťáková Sára           LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:58   + 5:08 
  3. Lošťáková Ela            LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:59   + 11:09
  4. Bartalošová Anežka       NNN0851 C Neregistrovaní           29:27   + 14:37
  5. Bohatá Marie             UVP0650 C Slovan Praha             33:51   + 19:01
  6. Bulířová Žofie           NNN11   C Neregistrovaní           60:59   + 46:09
--------------------------------------------------------------------------------

D10 0.90 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poborská Eliška          EKP     C VŠTJ Ekonom Praha         7:29          
  2. Pračková Ema             RIC0451 C OB Říčany                 8:37   + 1:08 
  3. Malečková Hana           PGP0550 C SK Praga                  8:48   + 1:19 
  4. De Heij Laura            RIC0450 C OB Říčany                 9:23   + 1:54 
  5. Haková Michaela          PGP0451 C SK Praga                 10:10   + 2:41 
  6. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                15:00   + 7:31 
  7. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                32:38   + 25:09
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.10 km, 54 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         11:20          
  2. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 12:06   + 0:46 
  3. Fantová Kateřina         EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha        12:21   + 1:01 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.60 km, 54 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                12:01          
  2. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        14:06   + 2:05 
  3. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               21:56   + 9:55 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.60 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Repiská Amálie           RIC9851 C OB Říčany                16:52          
  2. Formánková Anna          RIC9950 C OB Říčany                20:53   + 4:01 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.60 km, 46 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehlíková Anna          RIC9750 C OB Říčany                15:28          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 2.20 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       14:16          
  2. Tichovská Martina        PGP8658 R SK Praga                 14:34   + 0:18 
  3. Dlouhá Marie             DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        15:26   + 1:10 
  4. Margoldová Barbora       DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka        15:36   + 1:20 
  5. Procházková Marie        KAM9554 A SK Kamenice              15:39   + 1:23 
  6. Mrázková Romana          SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín    15:49   + 1:33 
  7. Mechlová Lenka           SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králov  15:56   + 1:40 
  8. Jiřištová Zuzana         DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka        16:00   + 1:44 
  9. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno  16:16   + 2:00 
 10. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                16:22   + 2:06 
 11. Foglarová Kamila         DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        16:25   + 2:09 
 12. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        16:30   + 2:14 
 13. Křivancová Zdeňka        LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun     16:40   + 2:24 
 14. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  16:51   + 2:35 
 15. Hrabánková Klára         PGP9654 A SK Praga                 17:11   + 2:55 
 16. Novotná Barbora          SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králov  17:31   + 3:15 
 17. Peterová Věra            DOB8751 C KOB Dobruška             17:47   + 3:31 
 18. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        18:11   + 3:55 
 19. Schütznerová Lucie       DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka        18:14   + 3:58 
 20. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     18:21   + 4:05 
 21. Vildmonová Pavla         LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun     18:26   + 4:10 
 22. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 18:54   + 4:38 
 23. Hančová Marie            SNA8255 C TJ START Náchod          18:58   + 4:42 
 24. Mertová Eva              DOB8551 C KOB Dobruška             19:08   + 4:52 
 25. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 19:11   + 4:55 
 26. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 19:13   + 4:57 
 27. Bartalošová Jana         NNN8150 C Neregistrovaní           19:36   + 5:20 
 28. Végsöová Markéta         DOB8850 C KOB Dobruška             20:05   + 5:49 
 29. Přecechtělová Tereza     DOB8971 C KOB Dobruška             20:13   + 5:57 
 30. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             20:27   + 6:11 
 31. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                21:08   + 6:52 
 32. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               21:32   + 7:16 
 33. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          21:49   + 7:33 
 34. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 22:05   + 7:49 
 35. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         22:06   + 7:50 
 36. Lacigová Michaela        PGP8150 C SK Praga                 22:14   + 7:58 
 37. Staňková Veronika        33D9150 C USV TU Dresden           22:33   + 8:17 
 38. Čečrdlová Marcela        EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        23:38   + 9:22 
 39. Aschermannová Petra      KAM9354 C SK Kamenice              23:58   + 9:42 
 40. Kamererová Valerie       KAM9452 A SK Kamenice              24:57   + 10:41
 41. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          26:57   + 12:41
 42. Hanzlíčková Martina      EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha        27:15   + 12:59
 43. Jaroměřská Tereza        EKP9353 C VŠTJ Ekonom Praha        28:35   + 14:19
 44. Dančáková Michaela       VRL8052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:16   + 17:00
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.60 km, 46 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  12:58          
  2. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        13:15   + 0:17 
  3. Bezpalcová Zuzana        OKP     C SK OK 24 Praha           15:42   + 2:44 
  4. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                16:37   + 3:39 
  5. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    17:01   + 4:03 
  6. Bohatá Pavla             UVP7450 C Slovan Praha             17:22   + 4:24 
  7. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 18:02   + 5:04 
  8. Paurová Lenka            NNN2    C Neregistrovaní           19:03   + 6:05 
  9. Haková Magda             PGP7651 C SK Praga                 20:22   + 7:24 
 10. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                21:52   + 8:54 
 11. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         22:38   + 9:40 
 12. Janderová Markéta        DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov  22:58   + 10:00
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.60 km, 46 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                14:44          
  2. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           19:12   + 4:28 
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.50 km, 44 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        14:17          
  2. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        14:38   + 0:21 
  3. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        17:46   + 3:29 
  4. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             19:25   + 5:08 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.50 km, 44 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         25:26          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.50 km, 62 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Antonín            NNN31   C Neregistrovaní           15:15          
  2. Meier David              VSP0606 C USK Praha                15:22   + 0:07 
  3. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 20:13   + 4:58 
  4. Černý Matouš             NNN32   C Neregistrovaní           20:49   + 5:34 
  5. Jirásek Šimon            ROZ0602 C OK Roztoky               36:29   + 21:14
     Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky                DISK          
     Cylek Ondřej             VSP0501 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 0.90 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             TAP0403 C KOB TRETRA Praha          7:07          
  2. Holeček Štěpán           RIC0401 C OB Říčany                 7:35   + 0:28 
  3. Hejsek Lukáš             KAM0400 C SK Kamenice              11:56   + 4:49 
  4. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                13:15   + 6:08 
  5. Kulhan Matyáš            RIC0500 C OB Říčany                18:41   + 11:34
  6. Bulíř Jáchym             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         23:19   + 16:12
  7. Bohatý Jan               UVP0400 C Slovan Praha             23:41   + 16:34
     Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                 DISK          
     Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.10 km, 54 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                  9:28          
  2. Hejsek Filip             KAM0204 B SK Kamenice               9:46   + 0:18 
  3. Čtrnáct František        PGP0401 C SK Praga                  9:54   + 0:26 
  4. Sedláček Jaroslav        ROZ0300 C OK Roztoky               10:20   + 0:52 
  5. Tůma Šimon               TAP0400 C KOB TRETRA Praha         10:35   + 1:07 
  6. Votruba Jan              RIC0201 C OB Říčany                12:23   + 2:55 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.60 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Jiří             TAP0000 C KOB TRETRA Praha         14:42          
  2. Janovský Tomáš           PGP0101 B SK Praga                 14:52   + 0:10 
  3. Kožina Štěpán            NNN28   C Neregistrovaní           15:08   + 0:26 
  4. Pockley Jakub            RIC0000 C OB Říčany                15:18   + 0:36 
  5. Forst Antonín            MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha        15:53   + 1:11 
  6. Jirásek Kryštof          ROZ0101 C OK Roztoky               18:04   + 3:22 
  7. Pethö Alex               RIC0100 C OB Říčany                20:49   + 6:07 
  8. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 23:56   + 9:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 3.40 km, 99 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázek Jan               SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín    16:25          
  2. Drahokoupil Aleš         CHT8501 R OOB SK Chrast            17:18   + 0:53 
  3. Kettner Vojtěch          KAM9601 A SK Kamenice              17:36   + 1:11 
  4. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 17:45   + 1:20 
  5. Navrátil Šimon           PGP9702 A SK Praga                 18:04   + 1:39 
  6. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       18:11   + 1:46 
  7. Kettner Lukáš            KAM9403 R SK Kamenice              18:25   + 2:00 
  8. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             18:29   + 2:04 
  9. Veselý Jakub             PGP9503 R SK Praga                 18:34   + 2:09 
 10. Arnošt Kamil             VSP7301 C USK Praha                18:37   + 2:12 
 11. Illner Vojtěch           DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka        18:43   + 2:18 
 12. Fibír Tomáš              FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta P  18:48   + 2:23 
 13. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          18:51   + 2:26 
 14. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        19:08   + 2:43 
 15. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             19:19   + 2:54 
 16. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              19:26   + 3:01 
 17. Kovář Miroslav           SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín    19:27   + 3:02 
 17. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                 19:27   + 3:02 
 19. Žemlík Pavel             TUV7135 C SOK TJ Turnov            19:48   + 3:23 
 20. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        19:50   + 3:25 
 21. Fišer Jiří               SLP8503 C OOB Slavia Praha         20:02   + 3:37 
 22. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 20:03   + 3:38 
 23. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         20:06   + 3:41 
 24. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        20:20   + 3:55 
 25. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 20:23   + 3:58 
 25. Hanč Petr                DOB8022 C KOB Dobruška             20:23   + 3:58 
 27. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        20:25   + 4:00 
 28. Klomínský Václav         KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n  20:35   + 4:10 
 29. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        20:41   + 4:16 
 30. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        21:00   + 4:35 
 31. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         21:01   + 4:36 
 32. Janas Petr               XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM         21:02   + 4:37 
 33. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                21:24   + 4:59 
 34. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         21:30   + 5:05 
 35. Špacír Jan               UOL8805 C SK UP Olomouc            21:34   + 5:09 
 36. Ďoubal Jan               DOB8600 C KOB Dobruška             21:50   + 5:25 
 37. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                22:00   + 5:35 
 38. Sajal Martin             EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha        22:32   + 6:07 
 39. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     22:43   + 6:18 
 39. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         22:43   + 6:18 
 41. Lepšík Petr              BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor       22:50   + 6:25 
 42. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                22:51   + 6:26 
 43. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          22:52   + 6:27 
 44. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha         22:57   + 6:32 
 45. Vaňkát Honza             64C8600 C Ekonom Praha Outdoor     23:01   + 6:36 
 46. Jiráček Josef            SBK8501 C KOB Start Blansko        23:15   + 6:50 
 47. Souček Tomáš             PHK8202 C OK 99 Hradec Králové     23:22   + 6:57 
 48. Prášil Ondřej            SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín    23:42   + 7:17 
 49. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             23:46   + 7:21 
 50. Bukvai Miloš             25S8500 C Považská Bystrica        23:50   + 7:25 
 51. Hýbl Lukáš               PGP7504 C SK Praga                 24:03   + 7:38 
 52. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         24:04   + 7:39 
 53. Šimon Václav             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     24:08   + 7:43 
 54. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      24:59   + 8:34 
 55. Kučerka David            LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvíno  25:22   + 8:57 
 56. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          25:26   + 9:01 
 57. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                25:43   + 9:18 
 58. Borovička Tomáš          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  26:08   + 9:43 
 59. Havlůj František         DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka        26:16   + 9:51 
 60. Prášek Přemysl           KAM9305 C SK Kamenice              26:38   + 10:13
 61. Žáček Martin             FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta P  26:59   + 10:34
 62. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 27:04   + 10:39
 63. Matoušek Petr            DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka        27:11   + 10:46
 64. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       28:04   + 11:39
 65. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          28:05   + 11:40
 66. Král Luboš               PVP8400 C VSK Přírodověda          28:15   + 11:50
 67. Oľhava Richard           ASU8849 C Magnus Orienteering      28:16   + 11:51
 68. Kuběna Rudolf            9VC8700 C OK SUDOP                 28:57   + 12:32
 69. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             30:26   + 14:01
 70. Šedivý Ondřej            KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n  32:38   + 16:13
 71. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          32:41   + 16:16
 72. Švácha Hynek             NNN29   C Neregistrovaní           35:16   + 18:51
     Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 2.10 km, 68 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbaník Robert           VLI7002 C Slavia Liberec orientee  22:31          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.20 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                20:57          
  2. Mikuláš Radek            PGP6404 C SK Praga                 22:02   + 1:05 
  3. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  22:20   + 1:23 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        15:53          
  2. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 18:53   + 3:00 
  3. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               21:11   + 5:18 
  4. Adrián Petr              EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha        24:47   + 8:54 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.10 km, 68 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        19:25          
  2. Čadil Jan                FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta P  20:54   + 1:29 
  3. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               23:58   + 4:33 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.50 km, 44 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  13:10          
  2. Fujan Sláva              DKL4800 C KOB Kladno               13:36   + 0:26 
     Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.50 km, 62 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváček Vojtěch         6MC0700 C Atletický oddíl TJ Soko  14:26          
  2. Hlaváčková Lucie         6MC1050 C Atletický oddíl TJ Soko  14:37   + 0:11 
  3. Matoušek Petr            DKP0808 C Oddíl OB Kotlářka        14:44   + 0:18 
  4. Broumová Johana          NNN26   C Neregistrovaní           16:25   + 1:59 
  5. Semerová Sofie           9XC0750 C -                        18:54   + 4:28 
  6. Slavíčková Adéla         NNN12   C Neregistrovaní           20:07   + 5:41 
  7. Seidlová Barora          EKP     C VŠTJ Ekonom Praha        22:39   + 8:13 
  8. Seidl Marek              EKP     C VŠTJ Ekonom Praha        22:56   + 8:30 
  9. Forst Albert             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha        23:03   + 8:37 
 10. Mrázková Berta           NNN23   C Neregistrovaní           24:51   + 10:25
 11. Štěpánková Emma          PGP     C SK Praga                 25:07   + 10:41
 12. Malečková Pavlína        PGP0850 C SK Praga                 25:26   + 11:00
 13. Foršt Bruno              NNN14   C Neregistrovaní           25:39   + 11:13
 14. Hřebíková Markéta        51C0950 C RAPAMAVI Satalice        25:54   + 11:28
 15. Voves Lukáš              9ZC1100 C Vovsovi                  26:01   + 11:35
 16. Hroudová Veronika        NNN8    C Neregistrovaní           26:10   + 11:44
 17. Fibírová Adéla           NNN3    C Neregistrovaní           27:22   + 12:56
 18. Forštová Ema             NNN13   C Neregistrovaní           29:09   + 14:43
 19. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        45:14   + 30:48
     Čermanovy Thea a Sofie   NNN25   C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.60 km, 54 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavotínek Petr          6YC8900 C Neregistrovaní           10:25          
  2. Uvízlová Radka           NNN18   C Neregistrovaní           11:16   + 0:51 
  3. Bouřil Lukáš             9XC8700 C -                        12:26   + 2:01 
  4. Sedlecký Libor           NNN9    C Neregistrovaní           13:44   + 3:19 
  5. Jelínek Martin           NNN17   C Neregistrovaní           14:08   + 3:43 
  6. Sedlecký Robert          NNN10   C Neregistrovaní           14:49   + 4:24 
  7. Forštová Jitka           NNN15   C Neregistrovaní           17:12   + 6:47 
  8. Blahová Pavla            EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha        17:57   + 7:32 
  9. Kazdová Dana             NNN21   C Neregistrovaní           18:38   + 8:13 
 10. Horňáková Hana           NNN19   C Neregistrovaní           21:05   + 10:40
 11. Sedláček Kryštof         ROZ9909 C OK Roztoky               27:43   + 17:18
 12. Matej Erik               NNN7    C Neregistrovaní           28:50   + 18:25
 12. Matej Daniel             NNN6    C Neregistrovaní           28:50   + 18:25
 14. Petrová Martina          6YC6850 C Neregistrovaní           32:07   + 21:42
 15. Kápičková Michaela       9RC9550 C Neregistrovaná - Kápičk  32:15   + 21:50
 16. Píšová Jitka             NNN1    C Neregistrovaní           37:35   + 27:10
 17. Benešová Věra            NNN24   C Neregistrovaní           42:00   + 31:35
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.10 km, 66 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dnebovský František      NNN20   C Neregistrovaní           16:52          
  2. Ledvina Tomáš            66C6300 C Amateri                  19:58   + 3:06 
  3. Glasová Ester            7KC8350 C GC                       20:00   + 3:08 
  4. Glas Petr                NNN5    C Neregistrovaní           20:30   + 3:38 
  5. Sláma Jiří               8LC8301 C eNca.cz                  21:15   + 4:23 
  6. Vobořilová Markéta       SJC8854 C TJ Sportcentrum Jičín    21:45   + 4:53 
  7. Hejsek Jiří              KAM6900 C SK Kamenice              23:33   + 6:41 
  8. Salgueiro Eva            DKL8450 C KOB Kladno               23:41   + 6:49 
  9. Molhanec Michal          9XC8100 C -                        25:16   + 8:24 
 10. Hlaváčková Klára         6MC7750 C Atletický oddíl TJ Soko  26:05   + 9:13 
 11. Nováková Alice           NNN4    C Neregistrovaní           27:31   + 10:39
 12. Glass Jáchym             NNN22   C Neregistrovaní           29:34   + 12:42
 13. Drábková Michaela        9UC9250 C MisHa TEAM               41:23   + 24:31
     Vetýška Marek            NNN27   C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------