Kód závodu : 2765
Název : Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1
Datum : 03.04.2015
Místo konání : Zahrádky
Mapa : Dračí skály
Pořadatel : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu : Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí : Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí : Illner Jakub - R3
Kategorie: H21A
H21A 7.90 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Peterka Vojtech LLI7502 TJ Loko Liberec 63:51
2. Svihovsky Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 64:03 + 0:12
3. Rychly Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:13 + 0:22
4. von Dalowski Felix 18D7900 Post SV Dresden 66:39 + 2:48
5. Cervinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 66:47 + 2:56
6. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 67:45 + 3:54
7. Riebisch Martin 71D8700 TU Dresden 68:00 + 4:09
8. Kopec Tomás KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:12 + 4:21
9. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 71:38 + 7:47
10. Tichy Tomás SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 72:53 + 9:02
11. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 73:31 + 9:40
12. Martan Jirí VLI7300 Slavia Liberec orientee 73:39 + 9:48
13. Pabich Tomasz 35P0009 Polish Junior Team 74:44 + 10:53
14. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 74:56 + 11:05
15. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:15 + 11:24
16. Krasuski Marcin 26P7200 Warsaw Heroes 76:25 + 12:34
17. Rewig Thomas 71D8200 TU Dresden 77:47 + 13:56
18. Pilkowski Tadeusz 71P0021 UKS Kusy Warszawa 80:35 + 16:44
19. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 80:47 + 16:56
20. Svensson Leif 26S0002 OK Tisaren 81:54 + 18:03
21. Dragowski Piotr 23P8200 OK!Sport 82:05 + 18:14
22. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 82:33 + 18:42
23. Lundén Viktor 93S0013 Avesta OK 83:15 + 19:24
24. Gylver Sindre Engzelius 31N9401 NTNUI 83:21 + 19:30
25. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 84:36 + 20:45
26. Lubis Michal 66P0002 UKS Azymut Pabianice 85:52 + 22:01
27. Graumann Bodo 23D0003 ESV Lok Berlin-Schönewe 90:33 + 26:42
28. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 90:47 + 26:56
29. Buhler Stefan 71D9100 TU Dresden 98:24 + 34:33
30. Richter Friedmar 71D8100 TU Dresden 100:00 + 36:09
31. Boeck Sascha 71D8900 TU Dresden 110:52 + 47:01
32. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport 117:58 + 54:07
33. Smol Marcel DOK7300 OK Doksy 123:06 + 59:15
--------------------------------------------------------------------------------