Kód závodu          : 2823
Název               : Cena východních Čech - E3
Datum               : 30.08.2015
Místo konání        : Mikuleč
Mapa                : 1:10000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Lenner Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí     : Víchová Ladislava - R3
Stavitel tratí      : Fencl Jiří
Kategorie: H21A

H21A 9.70 km, 170 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      56:17          
  2. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  57:21   + 1:04 
  3. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       57:42   + 1:25 
  4. Horák Patrik             TUR9502 R OOB TJ Turnov            58:34   + 2:17 
  5. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno       59:18   + 3:01 
  6. Dragowski Kuba           TUR9003 C OOB TJ Turnov            59:52   + 3:35 
  7. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            60:44   + 4:27 
  8. Sýkora Vojtěch           LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovic  60:45   + 4:28 
  9. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               61:42   + 5:25 
 10. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      62:15   + 5:58 
 11. Dzioba Mateusz           88P9500 C MKS Jelenia Góra         62:57   + 6:40 
 12. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  66:03   + 9:46 
 13. Szeliga Bartosz          88P9600 C MKS Jelenia Góra         66:28   + 10:11
 14. Podsiadly Mateusz        17P9500 C WKS ľląsk Wroclaw        67:19   + 11:02
 15. Nowak Maciej             88P9601 C MKS Jelenia Góra         67:24   + 11:07
 16. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  67:43   + 11:26
 17. Grzegorz Wróblewski      23PXX05 C OK!Sport                 68:05   + 11:48
 18. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     68:11   + 11:54
 19. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      68:36   + 12:19
 20. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      70:05   + 13:48
 21. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  70:52   + 14:35
 22. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              71:42   + 15:25
 23. Horáček Petr             PHK9602 A OK 99 Hradec Králové     72:06   + 15:49
 24. Slíva Jan                LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovic  72:22   + 16:05
 25. Kamenický Jeroným        OSN9549 R SK Orientační sporty No  73:23   + 17:06
 26. Bravený Vít              ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno       74:26   + 18:09
 27. Jalový Vlastimil         RBK8604 C SK Radioklub Blansko     75:01   + 18:44
 28. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     75:32   + 19:15
 29. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         75:52   + 19:35
 30. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:56   + 19:39
 31. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  76:19   + 20:02
 32. Křivda Martin            CHC9501 R K.O.B. Choceň            76:36   + 20:19
 33. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       76:42   + 20:25
 34. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        76:55   + 20:38
 35. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  77:23   + 21:06
 36. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       77:28   + 21:11
 37. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  79:25   + 23:08
 38. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               80:23   + 24:06
 39. Krajcar Ivo              SKM9501 B KOB Směr Kroměříž        82:57   + 26:40
 40. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  83:08   + 26:51
 41. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  86:39   + 30:22
 42. Šrubař Michal            MBM8606 C O-mikron                 87:30   + 31:13
 43. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            89:11   + 32:54
 44. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  91:39   + 35:22
 45. Vondra Jiří              FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P  99:21   + 43:04
 46. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno        103:09   + 46:52
     Nečas Tomáš              TZL8801 C SKOB Zlín                 DISK          
     Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Píro Matěj               TTR8802 C OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------