Kód závodu          : 2825
Název               : Veřejný závod (Jarní pohár)
Datum               : 21.03.2015
Místo konání        : Běleč nad Orlicí
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Černý Michal
Hlavní rozhodčí     : Šabatka Zdeněk - R3
Ředitel závodu      : Černý Michal
Stavitel tratí      : Kubíček Radek - R3

D12 3.00 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  22:06          
  2. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  25:18   + 3:12 
  3. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     29:07   + 7:01 
  4. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  29:37   + 7:31 
  5. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         30:32   + 8:26 
  6. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     31:11   + 9:05 
  7. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  31:19   + 9:13 
  8. Ďoubalíková Lenka        CHT0351   OOB SK Chrast            37:17   + 15:11
  9. Komárková Jindra         SJH0453   SJH Jindřichův Hradec    38:43   + 16:37
 10. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     39:18   + 17:12
 11. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      71:35   + 49:29
 12. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:42   + 49:36
     Svobodová                          SAK Lenora               52:42   + 30:36
--------------------------------------------------------------------------------

D14 4.20 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov na  28:24          
  2. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov na  30:53   + 2:29 
  3. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:40   + 5:16 
  4. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  38:50   + 10:26
  5. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  40:20   + 11:56
  6. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         41:11   + 12:47
  7. Tichá Marie              TZL0253   SKOB Zlín                41:29   + 13:05
  8. Zimová Eliška            LTU0250   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:00   + 25:36
  9. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     59:25   + 31:01
 10. Suchánková Eliška        PHK0250   OK 99 Hradec Králové     59:51   + 31:27
 11. Šuráňová Pavlína         TZL0257   SKOB Zlín                65:37   + 37:13
 12. Ďoubalíková Marie        CHT0153   OOB SK Chrast            67:51   + 39:27
 13. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      76:21   + 47:57
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 7.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malinová Apolena         SHK9952   OK Slavia Hradec Králov  56:00          
  2. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  56:33   + 0:33 
  3. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       59:24   + 3:24 
  4. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            60:40   + 4:40 
  5. Chaloupková Veronika     CHC9852   K.O.B. Choceň            61:26   + 5:26 
  6. Waňková Martina          VRL9951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:29   + 5:29 
  7. Kalenská Dominika        STH9958   SK Studenec              62:16   + 6:16 
  8. Kavánková Iva            TZL9753   SKOB Zlín                62:31   + 6:31 
  9. Roškotová Lucie          TUR9753   OOB TJ Turnov            63:22   + 7:22 
 10. Kavalírová Julie         PHK9753   OK 99 Hradec Králové     63:24   + 7:24 
 11. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       63:38   + 7:38 
 12. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                63:44   + 7:44 
 13. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            64:37   + 8:37 
 14. Tichá Veronika           TZL9951   SKOB Zlín                65:27   + 9:27 
     Nejezchlebová Barbora    TUR9755   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 6.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  49:28          
  2. Auerműllerová Anna       ZBM0060   SK Žabovřesky Brno       53:31   + 4:03 
  3. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  55:51   + 6:23 
  4. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            56:31   + 7:03 
  5. Filipová Tereza          LPU0050   OK Lokomotiva Pardubice  58:09   + 8:41 
  6. Nedbálková Hana          ZBM9755   SK Žabovřesky Brno       62:02   + 12:34
  7. Kmentová Barbora         LPU9957   OK Lokomotiva Pardubice  90:45   + 41:17
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 8.80 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Tereza          DKP9751   Oddíl OB Kotlářka        62:18          
  2. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  65:01   + 2:43 
  3. Šňupárková Anna          DKP9652   Oddíl OB Kotlářka        65:42   + 3:24 
  4. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     66:36   + 4:18 
  5. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  69:44   + 7:26 
  6. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  70:18   + 8:00 
  7. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  70:40   + 8:22 
  8. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno       73:22   + 11:04
  9. Staňková Lucie           ASU8756   Magnus Orienteering      73:41   + 11:23
 10. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                74:15   + 11:57
 11. Košťálová Petra          DKP8256   Oddíl OB Kotlářka        74:25   + 12:07
 12. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     74:57   + 12:39
 13. Setínková Eva            DKP8759   Oddíl OB Kotlářka        76:04   + 13:46
 14. Chromá Adéla             ZBM8870   SK Žabovřesky Brno       76:22   + 14:04
 15. Petrželová Tereza        LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:03   + 14:45
 16. Veljačiková Hana         PGP9756   SK Praga                 84:47   + 22:29
 17. Wurzelová Hana           OSN8972   SK Orientační sporty No  85:14   + 22:56
 18. Hradecká Petra           DOK6850   OK Doksy                 98:03   + 35:45
     Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 7.20 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chládková Simona         LPU9658   OK Lokomotiva Pardubice  48:22          
  2. Kulhavá Eliška           LPU9657   OK Lokomotiva Pardubice  51:41   + 3:19 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  53:08   + 4:46 
  3. Koderičová Tereza        PHK9666   OK 99 Hradec Králové     53:08   + 4:46 
  5. Reslová Hana             SRK9352   SOOB Spartak Rychnov na  54:22   + 6:00 
  6. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:41   + 6:19 
  7. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       54:55   + 6:33 
  8. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             55:26   + 7:04 
  9. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  57:02   + 8:40 
 10. Zákravská Šárka          SNA8951   TJ START Náchod          57:04   + 8:42 
 11. Macková Petra            LCE8560   OOB TJ Slovan Luhačovic  57:07   + 8:45 
 12. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  57:34   + 9:12 
 13. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              57:36   + 9:14 
 14. Klimplová Lenka          LPU7951   OK Lokomotiva Pardubice  57:53   + 9:31 
 15. Dékány Pavla             LCE9052   OOB TJ Slovan Luhačovic  58:56   + 10:34
 16. Ďoubalíková Veronika     CHT7351   OOB SK Chrast            59:27   + 11:05
 17. Cahlová Blanka           LCE9051   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:41   + 11:19
 18. Myslivcová Lenka         SHK7051   OK Slavia Hradec Králov  60:03   + 11:41
 19. Koláriková Lucie         TZL9451   SKOB Zlín                61:21   + 12:59
 20. Ulahelová Jana           LTU8451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:49   + 13:27
 21. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         62:17   + 13:55
 22. Vlažná Lucie             LCE8751   OOB TJ Slovan Luhačovic  62:32   + 14:10
 23. Végsöová Markéta         DOB8850   KOB Dobruška             63:21   + 14:59
 23. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov na  63:21   + 14:59
 25. Myslivcová Markéta       SHK9650   OK Slavia Hradec Králov  63:48   + 15:26
 26. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  63:58   + 15:36
 26. Ondřejová Dita Terezie   SHK8550   OK Slavia Hradec Králov  63:58   + 15:36
 28. Končáková Klára          LCE9555   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:26   + 16:04
 29. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       64:56   + 16:34
 30. Petrová Daniela          LPU8454   OK Lokomotiva Pardubice  65:03   + 16:41
 31. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     65:39   + 17:17
 32. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             66:00   + 17:38
 33. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             67:19   + 18:57
 34. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov na  67:32   + 19:10
 35. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     67:37   + 19:15
 36. Sršňová Kateřina         VAM8150   OOB Vamberk              67:43   + 19:21
 37. Švecová Iva              CHT7151   OOB SK Chrast            68:00   + 19:38
 38. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                68:10   + 19:48
 39. Šádková Martina          PHK9653   OK 99 Hradec Králové     68:41   + 20:19
 40. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              69:07   + 20:45
 41. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        69:26   + 21:04
 42. Kozumplíková Alice       RBK8151   SK Radioklub Blansko     69:29   + 21:07
 43. Andršová Jana            SRK8756   SOOB Spartak Rychnov na  69:38   + 21:16
 44. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  70:14   + 21:52
 44. Mertová Eva              DOB8551   KOB Dobruška             70:14   + 21:52
 46. Teplá Hana               SHK6561   OK Slavia Hradec Králov  71:16   + 22:54
 47. Hegerová Petra           RBK9355   SK Radioklub Blansko     71:45   + 23:23
 48. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     72:18   + 23:56
 49. Přecechtělová Tereza     DOB8971   KOB Dobruška             72:43   + 24:21
 50. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 73:22   + 25:00
 51. Mrštíková Květa          LPU8753   OK Lokomotiva Pardubice  73:36   + 25:14
 52. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:58   + 25:36
 53. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  74:08   + 25:46
 54. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  74:18   + 25:56
 55. Staroňová Hana           VAM8850   OOB Vamberk              74:23   + 26:01
 56. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  77:04   + 28:42
 57. Holasová Šarka           AOP7853   Přátelé orientačního bě  77:25   + 29:03
 58. Waňková Dita             VRL7151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:16   + 30:54
 59. Chládková Zuzana         ZAM9153   OB T.J. Sokol Žamberk    81:25   + 33:03
 60. Krejčíková Marie         TZL9252   SKOB Zlín                82:55   + 34:33
 61. Hausmannová Klára        EKP8651   VŠTJ Ekonom Praha        84:17   + 35:55
 62. Besedová Petra           CHT7654   OOB SK Chrast            84:59   + 36:37
 63. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     87:44   + 39:22
 64. Pěluchová Daniela        CHC8851   K.O.B. Choceň            88:20   + 39:58
 65. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        88:49   + 40:27
 66. Kalenská Kateřina        STH7351   SK Studenec              89:16   + 40:54
 67. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             98:14   + 49:52
 68. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha          100:00   + 51:38
 69. Mikanová Kateřina        EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha       104:40   + 56:18
 70. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí     112:28   + 64:06
 71. Jelínková Hana           CTB8152   SK OB Chotěboř          160:44   + 112:22
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 5.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              41:21          
  2. Wurzelová Dana           CHT6654   OOB SK Chrast            42:37   + 1:16 
  3. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  43:47   + 2:26 
  4. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  44:22   + 3:01 
  5. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov na  47:35   + 6:14 
  6. Hlavová Miroslava        KON6389   KOB Konice               52:01   + 10:40
  7. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  55:44   + 14:23
  8. Košková Vlasta           LLI6351   TJ Loko Liberec          56:09   + 14:48
  9. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  57:57   + 16:36
 10. Krejčíková Monika        TZL6262   SKOB Zlín                63:25   + 22:04
 11. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  63:33   + 22:12
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  49:57          
  2. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            50:26   + 0:29 
  3. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      51:41   + 1:44 
  4. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              51:42   + 1:45 
  5. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     54:50   + 4:53 
  6. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  55:45   + 5:48 
  7. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  56:29   + 6:32 
  8. Koblížková Hana          ZAM5851   OB T.J. Sokol Žamberk    57:40   + 7:43 
  9. Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:27   + 9:30 
 10. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  59:30   + 9:33 
 11. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  61:31   + 11:34
 12. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            62:52   + 12:55
 13. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  64:36   + 14:39
 14. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  66:28   + 16:31
 15. Macháčková Jana          SHK6450   OK Slavia Hradec Králov  69:34   + 19:37
 16. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:18   + 20:21
 17. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:26   + 20:29
 18. Chládková Eva            ZAM7051   OB T.J. Sokol Žamberk    73:19   + 23:22
 19. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  77:54   + 27:57
 20. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            78:45   + 28:48
 21. Žandová Hana             CTB7052   SK OB Chotěboř           81:33   + 31:36
 22. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     85:23   + 35:26
     Fenclová Markéta         LPU7155   OK Lokomotiva Pardubice  79:12   + 29:15
     Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  82:06   + 32:09
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 4.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlažná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:20          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     41:55   + 1:35 
  3. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  42:06   + 1:46 
  4. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            44:46   + 4:26 
  5. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:08   + 4:48 
  6. Smičková Eva             KON5887   KOB Konice               46:30   + 6:10 
  7. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         53:47   + 13:27
  8. Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka        75:25   + 35:05
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  49:37          
  2. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  49:43   + 0:06 
  3. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  51:18   + 1:41 
  4. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         53:31   + 3:54 
  5. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:01   + 8:24 
  6. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  63:47   + 14:10
  7. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         65:34   + 15:57
--------------------------------------------------------------------------------

DE 11.90 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  73:10          
  2. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  73:17   + 0:07 
  3. Svobodná Šárka           DKP8850   Oddíl OB Kotlářka        73:30   + 0:20 
  4. Poloprutská Markéta      TUR9252   OOB TJ Turnov            74:50   + 1:40 
  5. Čepová Daniela           PHK8951   OK 99 Hradec Králové     74:51   + 1:41 
  6. Novotná Barbora          SHK8658   OK Slavia Hradec Králov  74:52   + 1:42 
  7. Myslivcová Pavla         SHK9352   OK Slavia Hradec Králov  75:22   + 2:12 
  8. Šístková Iveta           LPU8654   OK Lokomotiva Pardubice  75:30   + 2:20 
  9. Patscheider Lia          18I2050   The national Italian     78:04   + 4:54 
 10. Horová Pavla             LPU9457   OK Lokomotiva Pardubice  78:13   + 5:03 
 11. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  78:23   + 5:13 
 12. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        79:54   + 6:44 
 13. Košárková Iva            AOP8152   Přátelé orientačního bě  80:15   + 7:05 
 14. Hrušková Barbora         ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       80:35   + 7:25 
 15. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       83:29   + 10:19
 16. Hlubučková Kristýna      KAM9551   SK Kamenice              84:23   + 11:13
 17. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       87:31   + 14:21
 18. Matrasová Kateřina       CHT8353   OOB SK Chrast            90:21   + 17:11
 19. Hrobařová Lenka          TJN7754   OOB TJ Tatran Jablonec  102:43   + 29:33
 20. Hendrychová Zuzana       ZBM8954   SK Žabovřesky Brno      107:05   + 33:55
 21. Vokurková Marta          TJN7950   OOB TJ Tatran Jablonec  108:56   + 35:46
 22. Černíková Barbora        DOB7878   KOB Dobruška            144:54   + 71:44
     Westher Maria            41S2050   Sweden                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

DH10 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651   Přátelé orientačního bě  26:33          
  2. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov na  28:07   + 1:34 
  3. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  30:50   + 4:17 
  4. Háp Matěj                PHK0501   OK 99 Hradec Králové     31:56   + 5:23 
  5. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        32:06   + 5:33 
  6. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         35:38   + 9:05 
  7. Fryšová Eva                        SAK Lenora               36:39   + 10:06
  8. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:59   + 11:26
  9. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  38:49   + 12:16
 10. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     38:50   + 12:17
 11. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         39:40   + 13:07
 12. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     41:26   + 14:53
 13. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     41:42   + 15:09
 14. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     42:27   + 15:54
 15. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     42:32   + 15:59
 16. Komárková Zbyňka         SJH0751   SJH Jindřichův Hradec    44:49   + 18:16
 17. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  47:40   + 21:07
 18. Mitkovová Jindřiška      LTU0550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:59   + 24:26
 19. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  52:46   + 26:13
 20. Čečka Matěj              SHK0900   OK Slavia Hradec Králov  59:09   + 32:36
 21. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:34   + 33:01
     Holas Štěpán             AOP0900   Přátelé orientačního bě   DISK          
     Müllerová Kateřina       VAM0750   OOB Vamberk              44:46   + 18:13
     Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov  73:28   + 46:55
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Hubert             VRL0302   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:02          
  2. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  30:43   + 1:41 
  3. Kolář Šimon              HOR0400   TJ Jiskra Hořice         33:07   + 4:05 
  4. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:35   + 4:33 
  5. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov na  34:04   + 5:02 
  6. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  35:20   + 6:18 
  7. Šípek Stanislav          SRK0304   SOOB Spartak Rychnov na  35:53   + 6:51 
  8. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         36:32   + 7:30 
  9. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     37:39   + 8:37 
 10. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  38:36   + 9:34 
 11. Fencl Jáchym             LPU0301   OK Lokomotiva Pardubice  39:01   + 9:59 
 12. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  39:12   + 10:10
 13. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         40:30   + 11:28
 14. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  40:32   + 11:30
 15. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         43:15   + 14:13
 16. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:55   + 14:53
 17. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:24   + 16:22
 18. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  46:41   + 17:39
 19. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         53:06   + 24:04
 20. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:02   + 29:00
 21. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:16   + 30:14
 22. Suchánek Adam            PHK0403   OK 99 Hradec Králové     61:16   + 32:14
 23. Pokorný Dominik          SRK0301   SOOB Spartak Rychnov na  65:46   + 36:44
 24. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové    134:11   + 105:09
     Černík David             DOB0303   KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 6.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         42:14          
  2. Paleček Ondřej           SRK0103   SOOB Spartak Rychnov na  42:16   + 0:02 
  3. Šafář Martin             KSU0105   Klub vytrvalostních spo  42:31   + 0:17 
  4. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  46:15   + 4:01 
  5. Chovanec Václav          TZL0201   SKOB Zlín                46:44   + 4:30 
  6. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      55:18   + 13:04
  7. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  57:43   + 15:29
  8. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     63:51   + 21:37
  9. Kučera Jan               PHK0100   OK 99 Hradec Králové     64:00   + 21:46
 10. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  66:28   + 24:14
 11. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  69:29   + 27:15
 12. Hanák Dominik            LTU0200   OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:28   + 36:14
 13. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:48   + 37:34
 14. Jakeš Josef              TYN0101   OOB SK Týniště nad Orli  85:15   + 43:01
 15. Zima Milan               LTU0202   OOB TJ Lokomotiva Trutn 108:40   + 66:26
     Satranský Martin         NPA0201   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 11.40 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pryjma Fryderyk          JPV9803   Oddíl OS SK Prostějov    63:51          
  2. Černocký Libor           LCE9803   OOB TJ Slovan Luhačovic  69:27   + 5:36 
  3. Podmolík Josef           TZL9701   SKOB Zlín                73:10   + 9:19 
  4. Melichar Vojtěch         LLI9802   TJ Loko Liberec          73:42   + 9:51 
  5. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                75:32   + 11:41
  6. Brantner Niklas          ZBM9831   SK Žabovřesky Brno       77:12   + 13:21
  7. Šiška Petr               TZL9801   SKOB Zlín                84:58   + 21:07
  8. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov na  93:22   + 29:31
  9. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     94:10   + 30:19
 10. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       95:13   + 31:22
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 9.50 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  65:06          
  2. Šrámek Ondřej            KSU9909   Klub vytrvalostních spo  65:56   + 0:50 
  3. Melichar Petr            LLI0001   TJ Loko Liberec          73:36   + 8:30 
  4. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      74:03   + 8:57 
  5. Podmolík Jonáš           TZL0001   SKOB Zlín                76:27   + 11:21
  6. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  83:02   + 17:56
  7. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  84:06   + 19:00
  8. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  92:25   + 27:19
  9. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř           92:47   + 27:41
 10. Bradáč Jakub             LLI0002   TJ Loko Liberec          93:23   + 28:17
 11. Košek Jan                LLI9801   TJ Loko Liberec          93:34   + 28:28
     Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 16.40 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kettner Vojtěch          KAM9601   SK Kamenice              95:13          
  2. Mudrák Štěpán            LCE9601   OOB TJ Slovan Luhačovic  95:32   + 0:19 
  3. Kettner Lukáš            KAM9403   SK Kamenice              95:47   + 0:34 
  4. Kolárik Tomáš            TZL9302   SKOB Zlín                98:10   + 2:57 
  5. Šmelík Martin            ASU9644   Magnus Orienteering      98:44   + 3:31 
  6. Slezák Jiří              LCE9001   OOB TJ Slovan Luhačovic  99:43   + 4:30 
  7. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno      100:44   + 5:31 
  8. Kovář Miroslav           SJC8104   TJ Sportcentrum Jičín   100:54   + 5:41 
  9. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic 101:29   + 6:16 
 10. Slezák Zdeněk            LCE8902   OOB TJ Slovan Luhačovic 101:50   + 6:37 
 11. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo 105:38   + 10:25
 12. Kašpar Michal            TZL9308   SKOB Zlín               105:40   + 10:27
 13. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No 108:23   + 13:10
 14. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee 109:35   + 14:22
 15. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno      110:10   + 14:57
 16. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška            112:30   + 17:17
 17. Drábek Jan               ZBM8511   SK Žabovřesky Brno      113:21   + 18:08
 18. Zicha Jiří               LCE7708   OOB TJ Slovan Luhačovic 113:30   + 18:17
 18. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast           113:30   + 18:17
 20. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno      116:12   + 20:59
 21. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška            119:42   + 24:29
 22. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory       121:19   + 26:06
 23. Zajíc Josef              LOV7601   lepus.cz                127:50   + 32:37
 24. Škoda Jáchym             SNA8702   TJ START Náchod         152:34   + 57:21
 25. Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř          183:35   + 88:22
     Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 13.50 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Udržal Tomáš             LPU8002   OK Lokomotiva Pardubice  74:57          
  2. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  75:59   + 1:02 
  3. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  78:16   + 3:19 
  4. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                78:19   + 3:22 
  5. Zbranek Roman            ASU8808   Magnus Orienteering      80:36   + 5:39 
  6. Košárek Pavel            AOP7102   Přátelé orientačního bě  81:27   + 6:30 
  7. Štěrba Zbyněk            LPU8304   OK Lokomotiva Pardubice  82:23   + 7:26 
  8. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  82:26   + 7:29 
  9. Paclík Roman             SHK7801   OK Slavia Hradec Králov  82:28   + 7:31 
 10. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             82:34   + 7:37 
 11. Bořil Tomáš              ZBM8833   SK Žabovřesky Brno       82:44   + 7:47 
 12. Khýn Vítězslav           ASU8304   Magnus Orienteering      83:22   + 8:25 
 13. Kazda Ondřej             SJC8202   TJ Sportcentrum Jičín    84:26   + 9:29 
 14. Petras Tomáš             VAM8801   OOB Vamberk              84:32   + 9:35 
 15. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        86:00   + 11:03
 16. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  86:01   + 11:04
 17. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 88:59   + 14:02
 18. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  89:23   + 14:26
 19. Rusý Tomáš               KAM9301   SK Kamenice              89:36   + 14:39
 20. Šňupárek Václav          DKP9500   Oddíl OB Kotlářka        91:12   + 16:15
 21. Handl Jindřich           SRK9201   SOOB Spartak Rychnov na  91:42   + 16:45
 22. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     93:21   + 18:24
 23. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  96:29   + 21:32
 24. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             96:31   + 21:34
 25. Šrámek Jaromír           KSU5801   Klub vytrvalostních spo  96:52   + 21:55
 26. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         97:21   + 22:24
 27. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  97:54   + 22:57
 28. Vlažný Jan               LCE8901   OOB TJ Slovan Luhačovic  97:58   + 23:01
 29. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov na 103:05   + 28:08
 30. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha       103:36   + 28:39
 30. Panovec Jan              VIC8931   OB Vizovice             103:36   + 28:39
 32. Hlaváč Jaroslav          EKP9205   VŠTJ Ekonom Praha       104:45   + 29:48
 33. Kurfürst Pavel           FSP7400   VŠTJ Stavební fakulta P 106:54   + 31:57
 34. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka       107:11   + 32:14
 35. Macka Radek              LCE8110   OOB TJ Slovan Luhačovic 109:17   + 34:20
 36. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice 109:24   + 34:27
 37. Vančura Martin           TJN8002   OOB TJ Tatran Jablonec  110:27   + 35:30
 38. Kovář Jindřich           MAS6800   KČT Aš                  112:23   + 37:26
 39. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                113:17   + 38:20
 40. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov 116:01   + 41:04
 41. Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast           117:08   + 42:11
 42. Dubrovský Lukáš          SHK8400   OK Slavia Hradec Králov 118:04   + 43:07
 43. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava              118:55   + 43:58
 44. Lehár Adam               LPU9114   OK Lokomotiva Pardubice 119:08   + 44:11
 45. Kalina Miroslav          EKP8211   VŠTJ Ekonom Praha       119:39   + 44:42
 46. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha       125:10   + 50:13
 47. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov 126:59   + 52:02
 48. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin 127:08   + 52:11
 49. Komárek Arnošt           SJH7702   SJH Jindřichův Hradec   128:29   + 53:32
 50. Sedlák Radek             SRK7503   SOOB Spartak Rychnov na 130:45   + 55:48
 51. Dušek Martin             ZAM9602   OB T.J. Sokol Žamberk   132:53   + 57:56
 52. Havlůj František         DKP8308   Oddíl OB Kotlářka       135:31   + 60:34
 53. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice        141:09   + 66:12
 54. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk             146:47   + 71:50
 55. Liščinský Tomáš          ZBM8411   SK Žabovřesky Brno      150:43   + 75:46
 56. Šmol Marcel              DOK7300   OK Doksy                154:15   + 79:18
 57. Koštejn Pavel            DOK7100   OK Doksy                162:04   + 87:07
 58. Vít David                EKP7200   VŠTJ Ekonom Praha       196:32   + 121:35
     Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Moravec Jakub            KAM9702   SK Kamenice               DISK          
     Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.00 km, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702   OK Slavia Hradec Králov  58:33          
  2. Navrátil Tomáš           ASU8817   Magnus Orienteering      70:28   + 11:55
  3. Skalický Matyáš          KUO9605   KOB Ústí nad Orlicí      71:22   + 12:49
  4. Jirásek Aleš             LPU7601   OK Lokomotiva Pardubice  71:28   + 12:55
  5. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      73:13   + 14:40
  6. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  76:01   + 17:28
  7. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 77:22   + 18:49
  8. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  78:03   + 19:30
  9. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          79:47   + 21:14
 10. Lán Filip                SHK8003   OK Slavia Hradec Králov  80:30   + 21:57
 11. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      83:37   + 25:04
 12. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            83:44   + 25:11
 13. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  92:37   + 34:04
 14. Tomalík Ondřej           SHK8904   OK Slavia Hradec Králov  93:15   + 34:42
 15. Štancl Daniel            KUO9501   KOB Ústí nad Orlicí     100:06   + 41:33
 16. Andrš Petr               ZAM8401   OB T.J. Sokol Žamberk   110:35   + 52:02
 17. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov 113:13   + 54:40
 18. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška            113:24   + 54:51
 19. Krunčík Pavel            66C8501   Amateri                 114:18   + 55:45
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 8.60 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           60:30          
  2. Kaplan Jan               LPU6401   OK Lokomotiva Pardubice  61:31   + 1:01 
  3. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  62:23   + 1:53 
  4. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  64:04   + 3:34 
  5. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  65:07   + 4:37 
  6. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         66:13   + 5:43 
  7. Láznička Robert          TZL6309   SKOB Zlín                66:45   + 6:15 
  8. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  67:06   + 6:36 
  9. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 68:01   + 7:31 
 10. Myslivec Tomáš           SHK7002   OK Slavia Hradec Králov  68:49   + 8:19 
 11. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:28   + 9:58 
 12. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             72:18   + 11:48
 13. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      72:21   + 11:51
 14. Teplý Jiří               SHK6401   OK Slavia Hradec Králov  72:58   + 12:28
 15. Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic  73:59   + 13:29
 16. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             75:07   + 14:37
 17. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov na  76:28   + 15:58
 18. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        79:32   + 19:02
 19. Galík Svatopluk          TZL6301   SKOB Zlín                80:35   + 20:05
 20. Žanda Jan                CTB6701   SK OB Chotěboř           82:37   + 22:07
 21. Pryjma Tomasz            58P2000   Ks Spójnia Warszawa      91:11   + 30:41
 22. Lederer Pavel            DOK6600   OK Doksy                 93:34   + 33:04
 23. Krejčík Zbyněk           TZL5704   SKOB Zlín                98:20   + 37:50
 24. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:42   + 60:12
     Podmolík Tomáš           TZL6915   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              54:30          
  2. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  63:33   + 9:03 
  3. Pulec Pavel              VBM6201   VSK Mendelu Brno         69:23   + 14:53
  4. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         73:50   + 19:20
  5. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     77:55   + 23:25
  6. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  78:26   + 23:56
  7. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          78:38   + 24:08
  8. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          78:47   + 24:17
  9. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  79:59   + 25:29
 10. Hlava Miroslav           KON6515   KOB Konice               80:18   + 25:48
 11. Kment Libor              LPU6703   OK Lokomotiva Pardubice  81:10   + 26:40
 12. Chládek Josef            ZAM5901   OB T.J. Sokol Žamberk    81:35   + 27:05
 13. Procházka Radek          LPU6504   OK Lokomotiva Pardubice  84:47   + 30:17
 14. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            85:44   + 31:14
 15. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  86:18   + 31:48
 16. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      87:18   + 32:48
 17. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            88:16   + 33:46
 18. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  89:37   + 35:07
 19. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  93:23   + 38:53
 20. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         96:49   + 42:19
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 6.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         48:48          
  2. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  52:21   + 3:33 
  3. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  52:40   + 3:52 
  4. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  53:01   + 4:13 
  5. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  54:58   + 6:10 
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         55:57   + 7:09 
  7. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     58:19   + 9:31 
  7. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    58:19   + 9:31 
  9. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  58:54   + 10:06
 10. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   59:55   + 11:07
 11. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  60:14   + 11:26
 12. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     62:29   + 13:41
 13. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               62:45   + 13:57
 14. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              63:28   + 14:40
 15. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov na  64:49   + 16:01
 16. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         67:09   + 18:21
 17. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  69:26   + 20:38
 18. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   70:30   + 21:42
 19. Holeček Petr             SHK5900   OK Slavia Hradec Králov  70:46   + 21:58
 20. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  70:56   + 22:08
 21. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov na  73:56   + 25:08
 22. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov na  75:03   + 26:15
 23. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         78:26   + 29:38
 24. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  87:23   + 38:35
     Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:01          
  2. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                55:04   + 7:03 
  3. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         56:35   + 8:34 
  4. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  56:43   + 8:42 
  5. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  57:22   + 9:21 
  6. Orálek Miroslav          TTR5201   OOB Třebíč               58:05   + 10:04
  7. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  58:49   + 10:48
  8. Zlesák Milan             CHT5101   OOB SK Chrast            63:01   + 15:00
  9. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:05   + 16:04
 10. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  65:02   + 17:01
 11. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  65:03   + 17:02
 12. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              73:00   + 24:59
 13. Košek Ladislav           LLI5903   TJ Loko Liberec          77:58   + 29:57
 14. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     78:14   + 30:13
 15. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  78:51   + 30:50
 16. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov na  87:53   + 39:52
 17. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  88:32   + 40:31
--------------------------------------------------------------------------------

HE 17.60 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brlica Pavel             ZBM9302   SK Žabovřesky Brno       90:48          
  2. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  91:37   + 0:49 
  3. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  93:32   + 2:44 
  4. Hubáček Jonáš            LCE9501   OOB TJ Slovan Luhačovic  93:33   + 2:45 
  5. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  94:19   + 3:31 
  6. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 94:29   + 3:41 
  7. Polster Thomas           ZBM9433   SK Žabovřesky Brno       96:11   + 5:23 
  8. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         96:12   + 5:24 
  9. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            96:14   + 5:26 
 10. Horyna Roman             LCE7602   OOB TJ Slovan Luhačovic  96:15   + 5:27 
 11. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       97:24   + 6:36 
 12. Horák Patrik             TUR9502   OOB TJ Turnov            97:36   + 6:48 
 13. Kamenický Jakub          PHK9104   OK 99 Hradec Králové     99:35   + 8:47 
 14. Holuša Jakub             AOP8801   Přátelé orientačního bě 102:14   + 11:26
 15. Azeb Karim               PHK9110   OK 99 Hradec Králové    102:21   + 11:33
 16. Janata Martin            DKP8306   Oddíl OB Kotlářka       102:43   + 11:55
 17. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                102:58   + 12:10
 18. Wolf Daniel              TUR9100   OOB TJ Turnov           104:45   + 13:57
 19. Král Václav              SSU8243   SK Severka Šumperk      106:32   + 15:44
 20. Hewelt Maciej            SSU9000   SK Severka Šumperk      113:42   + 22:54
 21. Holas Tomáš              AOP7802   Přátelé orientačního bě 117:43   + 26:55
 22. Sýkora Jan               AOP9201   Přátelé orientačního bě 120:26   + 29:38
 23. Fátor Jan                DOB7907   KOB Dobruška            123:10   + 32:22
 24. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice 123:49   + 33:01
 25. Kolář Radek              BRU6901   Ulita-HOBRA Orienteerin 167:46   + 76:58
 26. Vokurka Jan              TJN7501   OOB TJ Tatran Jablonec  170:45   + 79:57
     Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Chromý Adam              ZBM8841   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 7.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pátek Michal             CHC8603   K.O.B. Choceň            46:12          
  2. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  52:16   + 6:04 
  3. Klapal Michal            VAM8802   OOB Vamberk              55:12   + 9:00 
  4. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         56:46   + 10:34
  5. Lepšík Petr              BOR8202   OK Jiskra Nový Bor       57:02   + 10:50
  6. Killar Marek             LTU6801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:34   + 12:22
  7. Šklíba Michal            SRK9900   SOOB Spartak Rychnov na  59:56   + 13:44
  8. Skalický Johan           KUO9901   KOB Ústí nad Orlicí      62:37   + 16:25
  9. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     63:52   + 17:40
 10. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  64:23   + 18:11
 11. Jirčák Ondřej            SRK8805   SOOB Spartak Rychnov na  64:28   + 18:16
 12. Kronika Miroslav         22C7100   KlubStart.cz             64:54   + 18:42
 13. Nárovec Václav                     SAK Lenora               65:19   + 19:07
 14. Sýkora Bohumil           CHC8601   K.O.B. Choceň            65:38   + 19:26
 15. Bradáč Stanislav         LLI7201   TJ Loko Liberec          66:45   + 20:33
 16. Kučera Kryšpín           PHK9900   OK 99 Hradec Králové     67:55   + 21:43
 17. Hauptfleisch Filip       44C       Neregistrovaní           68:12   + 22:00
 18. Trejbal Václav           SHK9604   OK Slavia Hradec Králov  69:18   + 23:06
 19. Juhász Matěj             LTU9900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:30   + 25:18
 20. Peřinka Šimon            BBM9700   BETA URSUS Orienteering  71:53   + 25:41
 21. Kahoun Adam              LTU9903   OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:09   + 25:57
 22. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  72:59   + 26:47
 23. Švec Jiří                CHT7201   OOB SK Chrast            74:56   + 28:44
 24. Čechová Iva                        SAK Lenora               76:05   + 29:53
 25. Kociánová Barbora        44C       Neregistrovaní           76:31   + 30:19
 26. Lounek Jakub                       SAK Lenora               81:09   + 34:57
 27. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  82:06   + 35:54
 28. Procházková Alexandra    VLI7051   Slavia Liberec orientee  83:06   + 36:54
 29. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         85:26   + 39:14
 30. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  88:02   + 41:50
 31. Kratochvílová Silvie               SAK Lenora               91:47   + 45:35
 32. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        95:16   + 49:04
 33. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  97:25   + 51:13
 34. Švec Michal              KUO       KOB Ústí nad Orlicí      99:12   + 53:00
 35. Lebedínský Aleš          NNN7801   Neregistrovaní          101:38   + 55:26
 36. Novotný František        4801      PHK OK 99 Hradec Králov 105:38   + 59:26
 37. Machová Iveta                      SAK Lenora              106:25   + 60:13
 38. Krčálová Eva             OSN8450   SK Orientační sporty No 114:00   + 67:48
 39. Rochlová Katka                     SAK Lenora              115:55   + 69:43
 40. Beier Petr                         SAK Lenora              118:40   + 72:28
 41. Žalský Šlechtislav       LTU0002   OOB TJ Lokomotiva Trutn 138:57   + 92:45
     Vítová Markéta           EKP8454   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Pievac Mila                        SAK Lenora                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------