Kód závodu          : 2833
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 13.06.2015
Místo konání        : Šárovcova Lhota
Mapa                : Hořický chlum, 1:10000
Pořadatel           : HOR - TJ Jiskra Hořice
Ředitel závodu      : Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí     : Vávra Radek - R3
Ředitel závodu      : Vojtěch Libor
Stavitel tratí      : Vávra Martin - R3

D10N 2.40 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podlešáková Monika       PHK0752 C OK 99 Hradec Králové     29:57          
  2. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  31:44   + 1:47 
  3. Novotná Vendula          PHK0777 C OK 99 Hradec Králové     34:04   + 4:07 
  4. Vodičková Veronika       LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice  39:15   + 9:18 
  5. Haasová Klára            LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice  39:23   + 9:26 
  6. Čečková Karolína         SHK0650 C OK Slavia Hradec Králov  40:04   + 10:07
  7. Machová Tereza           PHK0653 C OK 99 Hradec Králové     41:53   + 11:56
  8. Kay Nathalie             LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice  43:34   + 13:37
  9. Dvořáková Kateřina       LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice  48:14   + 18:17
 10. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  55:25   + 25:28
 11. Petrásová Michaela       LPU1088   OK Lokomotiva Pardubice  60:57   + 31:00
 12. Gurinová Gabriela        SJC0557   TJ Sportcentrum Jičín    72:57   + 43:00
 13. Hanlová Nikola           SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov na  75:35   + 45:38
 14. Hanlová Kristýna         SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov na  76:57   + 47:00
 15. Kuhnová Alžběta          LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice  77:31   + 47:34
 16. Stavrinou Kristýna       SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov na  79:34   + 49:37
 17. Dvořáková Anežka         LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice  87:38   + 57:41
 18. Kovaříková Daniela       SJC0651 C TJ Sportcentrum Jičín   109:30   + 79:33
     Pitrmucová Lucie         JIL0651 C OK Jilemnice              DISK          
     Holcová Nikola           LPU0699   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Votočková Amélie         JIL0750 C OK Jilemnice              DISK          
     Hájková Marie            VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Ježková Karolína         STH0556 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.30 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanová Markéta        STH0550 C SK Studenec              27:32          
  2. Neumannová Alžběta       PHK0650 C OK 99 Hradec Králové     31:01   + 3:29 
  3. Chrástová Magdaléna      STH0551 C SK Studenec              32:37   + 5:05 
  4. Cejpková Karolína        SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov na  35:33   + 8:01 
  5. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 C OK 99 Hradec Králové     37:04   + 9:32 
  6. Kuczerová Tereza         PHK0551 C OK 99 Hradec Králové     39:02   + 11:30
  7. Rychterová Lucie         PHK0557 C OK 99 Hradec Králové     40:29   + 12:57
  8. Mrskočová Markéta        LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice  41:39   + 14:07
  9. Kadaníková Tereza        LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice  43:31   + 15:59
 10. Morávková Zuzana         SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov na  43:58   + 16:26
 11. Kopecká Martina          PHK0555 C OK 99 Hradec Králové     44:59   + 17:27
 12. Doudová Alžběta          PHK0554 C OK 99 Hradec Králové     46:21   + 18:49
 13. Matušincová Anna         PHK0561 C OK 99 Hradec Králové     64:08   + 36:36
 14. Voláková Viktorie        BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteerin  83:41   + 56:09
     Příkazský Zuzana         PHK0654 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.00 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice  24:54          
  2. Suchá Simona             SHK0351 B OK Slavia Hradec Králov  27:35   + 2:41 
  3. Thýnová Martina          SHK0350 B OK Slavia Hradec Králov  28:53   + 3:59 
  4. Chvátilová Johana        PHK0450 C OK 99 Hradec Králové     29:21   + 4:27 
  5. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  29:25   + 4:31 
  6. Metelková Michaela       PHK0550 C OK 99 Hradec Králové     29:45   + 4:51 
  7. Knobová Agáta            VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:09   + 5:15 
  8. Randáková Adéla          VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:57   + 7:03 
  9. Karlová Anna             JIL0352 B OK Jilemnice             32:10   + 7:16 
 10. Kološová Veronika        LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice  33:22   + 8:28 
 11. Čapková Anna             PHK0451 C OK 99 Hradec Králové     34:03   + 9:09 
 12. Fejfarová Tereza         LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice  34:49   + 9:55 
 13. Procházková Kateřina     SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín    36:38   + 11:44
 14. Krejcarová Bára          BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteerin  38:43   + 13:49
 15. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:14   + 14:20
 16. Musilová Elena           KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí      39:39   + 14:45
 17. Vodičková Johana         LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice  41:28   + 16:34
 18. Suková Tereza            VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:42   + 16:48
 19. Hrnčířová Ivana          STH0351 C SK Studenec              42:04   + 17:10
 20. Kroniková Sylvie         SHK0450 C OK Slavia Hradec Králov  44:47   + 19:53
 21. Suková Majka             LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:03   + 20:09
 22. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     45:43   + 20:49
 23. Hanušová Kateřina        VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:03   + 26:09
 24. Jirásková Barbora        BRU0352 C Ulita-HOBRA Orienteerin  51:16   + 26:22
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.60 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáková Veronika        NER       NER                      32:07          
  2. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             41:03   + 8:56 
  3. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             44:57   + 12:50
  4. Petrásová Hana           LPU0377   OK Lokomotiva Pardubice  45:11   + 13:04
  5. Gottsteinová Ema         JIL04     OK Jilemnice             51:00   + 18:53
  6. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov na  60:34   + 28:27
  7. Brožková Tereza          KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí      68:51   + 36:44
  8. Kubešová Klára           LPU0499   OK Lokomotiva Pardubice  69:07   + 37:00
     Zajícová Radomíra        LPU0498   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.90 km, 115 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín    29:47          
  2. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov na  31:41   + 1:54 
  3. Chrástová Tereza         STH0251 B SK Studenec              33:19   + 3:32 
  4. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  34:39   + 4:52 
  5. Kubíčková Iva            ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk    36:14   + 6:27 
  6. Štreglová Zuzana         VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:15   + 6:28 
  7. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov na  36:27   + 6:40 
  8. Matějková Barbora        SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín    36:46   + 6:59 
  9. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         37:26   + 7:39 
 10. Kuchařová Rozálie        SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín    38:21   + 8:34 
 11. Shánělová Štěpánka       CHC0152 C K.O.B. Choceň            39:08   + 9:21 
 12. Kejmarová Jana           STH0152 C SK Studenec              39:22   + 9:35 
 13. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    40:37   + 10:50
 14. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  42:19   + 12:32
 14. Janků Anna               SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín    42:19   + 12:32
 16. Holečková Petra          SHK0250 B OK Slavia Hradec Králov  43:16   + 13:29
 17. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  44:43   + 14:56
 18. Suchánková Eliška        PHK0250 B OK 99 Hradec Králové     48:26   + 18:39
 19. Tumová Adéla             SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín    48:39   + 18:52
 20. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  49:51   + 20:04
 21. Dvořáková Anna           JIL0154 C OK Jilemnice             52:34   + 22:47
 22. Vejražková Róza          SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín    55:30   + 25:43
 23. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:51   + 37:04
     Machová Viktorie         PHK0252 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Holečková Michaela       ABM0259 C KOB Moira Brno            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 3.30 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brožková Lucie           KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí      36:16          
  2. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             38:26   + 2:10 
  3. Hnátnická Zuzana         ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk    38:44   + 2:28 
  4. Brancuská  Lenka         LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice  63:49   + 27:33
  5. Horáková Hana            LPU0253 C OK Lokomotiva Pardubice  71:13   + 34:57
  6. Balogová Markéta         VRL0255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:13   + 49:57
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.80 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlámalová Nikola         SJC9951 B TJ Sportcentrum Jičín    53:04          
  2. Chaloupková Kateřina     CHC0051 B K.O.B. Choceň            56:26   + 3:22 
  3. Matoušová Kateřina       VRL9955 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:24   + 6:20 
  4. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  59:47   + 6:43 
  5. Barnetová Veronika       ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk    65:25   + 12:21
  6. Truněčková Kateřina      PHK9953 C OK 99 Hradec Králové     72:39   + 19:35
  7. Hrnčířová Magda          STH0051 C SK Studenec              74:55   + 21:51
  8. Boková Ivana             ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk    79:43   + 26:39
  9. Nováková Markéta         KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí      82:21   + 29:17
 10. Charvátová Kateřina      SHK0050 C OK Slavia Hradec Králov  94:50   + 41:46
 11. Stará Tereza             VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  95:32   + 42:28
 12. Pachelová Anna           ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk   115:01   + 61:57
     Roušalová Denisa         SHK0052 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16D 3.70 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  59:12          
     Vrbatová Dominika        HOS0051 C TJ Tatran Hostinné        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.10 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zurynková Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        91:19          
  2. Kubečková Veronika       PHK9853 C OK 99 Hradec Králové    118:14   + 26:55
     Davidová Anežka          JIL9752 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 8.00 km, 285 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  77:06          
  2. Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice  81:17   + 4:11 
  3. Novotná Barbora          SHK8658 C OK Slavia Hradec Králov  82:18   + 5:12 
  4. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:29   + 5:23 
  5. Vítková Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové     82:48   + 5:42 
  6. Šmidrkalová Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         82:54   + 5:48 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.40 km, 280 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Müllerová Věra           VAM9051 R OOB Vamberk              64:06          
  2. Ulahelová Jana           LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:26   + 10:20
  3. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  76:26   + 12:20
  4. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  78:00   + 13:54
  5. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             83:19   + 19:13
  6. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     83:48   + 19:42
  7. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              83:50   + 19:44
  8. Stolinová Lenka          DOB8158 C KOB Dobruška             85:42   + 21:36
  9. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             86:13   + 22:07
 10. Andršová Jana            SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov na  88:37   + 24:31
 11. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:57   + 36:51
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.80 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafářová Ivana           CET8051 C TJ Loko Česká Třebová    61:30          
  2. Besedová Petra           CHT7654 C OOB SK Chrast            63:33   + 2:03 
  3. Vrbatová Petra           HOS8551 C TJ Tatran Hostinné       66:27   + 4:57 
  4. Koutná Hana              PHK9651 C OK 99 Hradec Králové     66:43   + 5:13 
  5. Kodytková Iva            VAM7751 C OOB Vamberk              68:15   + 6:45 
  6. Horká Marie              ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orl  68:48   + 7:18 
  7. Pěluchová Daniela        CHC8851 C K.O.B. Choceň            70:58   + 9:28 
  8. Kalinová Lucie           DLT8750 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  77:24   + 15:54
  9. Hostinská Jana           VAM8451 C OOB Vamberk              83:19   + 21:49
 10. Müllerová Petra          VAM9098 C OOB Vamberk              95:24   + 33:54
 11. Koutná Kateřina          PHK9351 C OK 99 Hradec Králové    102:03   + 40:33
     Hvězdová Ivana           NER       NER                       DISK          
     Poláková Lucie           VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 6.60 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavelcová Gabriela       NPA7851 C SK LOB Nová Paka         64:14          
  2. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             68:47   + 4:33 
  3. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  73:52   + 9:38 
  4. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              75:23   + 11:09
  5. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov na  77:08   + 12:54
  6. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        78:13   + 13:59
  7. Rychterová Kateřina      PHK7752 C OK 99 Hradec Králové     79:00   + 14:46
  8. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  79:54   + 15:40
  9. Suchá Eva                SHK7851 C OK Slavia Hradec Králov  80:20   + 16:06
 10. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        81:08   + 16:54
 11. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov na  85:04   + 20:50
 12. Růžičková Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové     86:30   + 22:16
 13. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov na  86:53   + 22:39
 14. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     87:01   + 22:47
 15. Vojtíšková Erika         LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice  93:07   + 28:53
 16. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  94:28   + 30:14
     Šedivá Petra             NPA7751 C SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 4.90 km, 150 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlkanova Hana            PHK7050 C OK 99 Hradec Králové     54:41          
  2. Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň            61:12   + 6:31 
  3. Hvězdová Dagmar          SJC7656 C TJ Sportcentrum Jičín    64:04   + 9:23 
  4. Štefanová Klára          STH7752 C SK Studenec              64:19   + 9:38 
  5. Dohnálková Jana          SHK7252 C OK Slavia Hradec Králov  65:45   + 11:04
  6. Hanušová Zdena           SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín    65:52   + 11:11
  7. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  66:51   + 12:10
  8. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             67:00   + 12:19
  9. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  68:43   + 14:02
 10. Smith Lucie              VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  69:48   + 15:07
 11. Kalenská Kateřina        STH7351 C SK Studenec              69:51   + 15:10
 12. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  70:42   + 16:01
 13. Štreglová Andrea         VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:43   + 16:02
 14. Tichá Kateřina           KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orl  72:05   + 17:24
 15. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  75:10   + 20:29
 16. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  76:00   + 21:19
 17. Slavíková Jana           SHK7352 C OK Slavia Hradec Králov  76:11   + 21:30
 18. Koutná Alena             PHK7052 C OK 99 Hradec Králové     77:55   + 23:14
 19. Janků Radka              SJC7353 C TJ Sportcentrum Jičín    79:10   + 24:29
 20. Justová Jana             PHK6153 C OK 99 Hradec Králové     81:19   + 26:38
 21. Lamichová Iva            PHK6353 C OK 99 Hradec Králové     81:21   + 26:40
 22. Fenclová Markéta         LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice  84:59   + 30:18
 23. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              85:17   + 30:36
 24. Chládková Eva            ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk    87:36   + 32:55
 25. Raková Miroslava         SHK7250 C OK Slavia Hradec Králov  87:49   + 33:08
 26. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     90:51   + 36:10
 27. Černá Petra              ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orl  91:30   + 36:49
 28. Hrnčířová Lenka          STH7251 C SK Studenec              96:16   + 41:35
 29. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  97:41   + 43:00
 30. Stará Petra              VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  99:37   + 44:56
 31. Vodičková Lenka          LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 112:32   + 57:51
 32. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod         116:16   + 61:35
     Weberová Zuzana          PHK6961 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kodytková Karolína       SHK7750 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov na   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 6.60 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            65:28          
  2. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    71:39   + 6:11 
  3. Waňková Dita             VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  91:18   + 25:50
  4. Pilná Libuše             VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  99:26   + 33:58
  5. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové    117:17   + 51:49
  6. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí     146:46   + 81:18
     Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     63:39   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.90 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Myslivcová Lenka         SHK7051 C OK Slavia Hradec Králov  55:29          
  2. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov na  59:05   + 3:36 
  3. Müllerová Zorka          VAM6767 C OOB Vamberk              65:14   + 9:45 
  4. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  68:54   + 13:25
  5. Hausvaterová Marcela     SHK6152 C OK Slavia Hradec Králov  70:39   + 15:10
  6. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  72:33   + 17:04
  7. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:05   + 18:36
  8. Jiřištová Hana           JIL6052 C OK Jilemnice             75:05   + 19:36
  9. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  77:03   + 21:34
 10. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  85:26   + 29:57
 11. Egrtová Jitka            SHK6354 C OK Slavia Hradec Králov  87:07   + 31:38
 12. Hlaváčková Renata        PHK7060 C OK 99 Hradec Králové     98:41   + 43:12
     Zalabová Martina         SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.90 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepnerová Dagmar         SHK5451 C OK Slavia Hradec Králov  43:39          
  2. Kulová Jana              VAM6550 C OOB Vamberk              52:09   + 8:30 
  3. Nožková Dagmar           ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk    52:26   + 8:47 
  4. Fundová Hana             SHK6752 C OK Slavia Hradec Králov  54:01   + 10:22
  5. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              55:01   + 11:22
  6. Divecká Růžena           SHK6753 C OK Slavia Hradec Králov  57:21   + 13:42
  7. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            58:21   + 14:42
  8. Hančová Hana             VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:26   + 15:47
  9. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            61:25   + 17:46
 10. Holečková Zdeňka         SHK6950 C OK Slavia Hradec Králov  61:38   + 17:59
 11. Bernartová Ivana         SHK6552 C OK Slavia Hradec Králov  62:19   + 18:40
 12. Krunková Bohuslava       SNA7053 C TJ START Náchod          66:02   + 22:23
 13. Lennerová Eva            LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice  73:28   + 29:49
 14. Vondráčková Zdeňka       SNA6251 C TJ START Náchod          75:19   + 31:40
 15. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  87:07   + 43:28
     Kološová Jana            LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 4.90 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Iva             SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín    65:12          
  2. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:40   + 4:28 
  3. Novotná Iva              SHK6151 C OK Slavia Hradec Králov  73:01   + 7:49 
  4. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     74:01   + 8:49 
  5. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:11   + 10:59
  6. Sombotová Alena          LTU6151 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  96:46   + 31:34
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.90 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  44:32          
  2. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  46:11   + 1:39 
  3. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         49:16   + 4:44 
  4. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  49:26   + 4:54 
  5. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  54:09   + 9:37 
  6. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     55:59   + 11:27
  7. Svobodová Eva            SHK5853 C OK Slavia Hradec Králov  56:47   + 12:15
  8. Baštová Alena            LPU5752 C OK Lokomotiva Pardubice  57:02   + 12:30
  9. Langrová Eva             SNA5351 C TJ START Náchod          58:15   + 13:43
 10. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  59:08   + 14:36
 11. Gazdačková Jana          SHK5851 C OK Slavia Hradec Králov  60:50   + 16:18
 12. Filipová Dagmar          SHK5651 C OK Slavia Hradec Králov  62:15   + 17:43
 13. Tichá Jiřina             DOB6050 C KOB Dobruška             66:04   + 21:32
 14. Dusílková Marie          SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov na  71:21   + 26:49
--------------------------------------------------------------------------------

D60C 3.90 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiranová Alena           PHK5351 C OK 99 Hradec Králové     54:43          
  2. Nováková Jana            NPA5552 C SK LOB Nová Paka         68:07   + 13:24
  3. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  72:53   + 18:10
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.40 km, 115 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:45          
  2. Martincová Helena        ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk    54:46   + 0:01 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  58:33   + 3:48 
  4. Malá Marie               LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice  71:07   + 16:22
  5. Lhotská Hana             ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk    73:20   + 18:35
  6. Ehlová Iva               SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov na  77:37   + 22:52
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.40 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trunec Tadeáš            LPU0670   OK Lokomotiva Pardubice  29:15          
  2. Kopecký Matyáš           SJC0702 C TJ Sportcentrum Jičín    34:11   + 4:56 
  3. Votoček Michal           JIL0601 C OK Jilemnice             34:42   + 5:27 
  4. Krejčí Martin            KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orl  38:19   + 9:04 
  5. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         40:17   + 11:02
  6. Čermák Martin            PHK0502 C OK 99 Hradec Králové     42:34   + 13:19
  7. Dlabola Jakub            SJC0602 C TJ Sportcentrum Jičín    46:21   + 17:06
  8. Hlaváček Pavel           PHK0601 C OK 99 Hradec Králové     46:37   + 17:22
  9. Pfeifer Erik             STH0502 C SK Studenec              48:39   + 19:24
 10. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  71:06   + 41:51
     Dvořák Vojtěch           LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kopecký Michal           SJC0801 C TJ Sportcentrum Jičín     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pompach Lukáš            PHK0500 C OK 99 Hradec Králové     22:30          
  2. Šeps Daniel              SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov na  25:08   + 2:38 
  3. Štefan Jan               STH0500 C SK Studenec              31:42   + 9:12 
  4. Šípek Ondřej             LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice  31:47   + 9:17 
  5. Málek David              PHK0504 C OK 99 Hradec Králové     32:30   + 10:00
  6. Háp Matěj                PHK0501 C OK 99 Hradec Králové     33:24   + 10:54
  7. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          35:54   + 13:24
  8. Juška Michal             LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice  36:31   + 14:01
  9. Janků Štěpán             SJC0501 C TJ Sportcentrum Jičín    38:42   + 16:12
 10. Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:53   + 17:23
 11. Štichhauer Adam          LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice  41:27   + 18:57
 12. Pavelec Matěj            NPA0501 C SK LOB Nová Paka         42:30   + 20:00
 13. Morávek Martin           SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov na  45:13   + 22:43
 14. Kutáček Ondřej           LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:54   + 35:24
 15. Stavrinou David          SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov na  70:04   + 47:34
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.60 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 B OK 99 Hradec Králové     25:06          
  2. Štregl Matyáš            VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:22   + 4:16 
  3. Waněk Hubert             VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:29   + 4:23 
  4. Fábera David             SHK0305 C OK Slavia Hradec Králov  29:32   + 4:26 
  5. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  32:11   + 7:05 
  6. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov na  32:20   + 7:14 
  7. Lenfeld Denis            NPA0405 C SK LOB Nová Paka         32:52   + 7:46 
  8. Černík Adam              SHK0404 C OK Slavia Hradec Králov  33:32   + 8:26 
  9. Krpata Michal            LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice  33:59   + 8:53 
 10. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  35:17   + 10:11
 11. Dohnálek Tomáš           SHK0403 C OK Slavia Hradec Králov  35:39   + 10:33
 12. Šitina Tomáš             LTU0300 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:50   + 10:44
 13. Štichhauer Daniel        LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice  35:52   + 10:46
 14. Šípek Stanislav          SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov na  36:07   + 11:01
 15. Ráček Jan                KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí      37:28   + 12:22
 16. Novák Stanislav          NPA0404 C SK LOB Nová Paka         38:26   + 13:20
 17. Neumann Matěj            PHK0400 C OK 99 Hradec Králové     39:18   + 14:12
 18. Grundman Viktor          CHC0301 C K.O.B. Choceň            42:37   + 17:31
 19. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:23   + 18:17
 20. Haas Filip               LPU0401 C OK Lokomotiva Pardubice  43:51   + 18:45
 21. Choutka Matěj            NPA0402 C SK LOB Nová Paka         43:54   + 18:48
 22. Typlt Tomáš              NPA0406 C SK LOB Nová Paka         44:44   + 19:38
 23. Fencl Jáchym             LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice  49:07   + 24:01
 24. Pirožek Vojtěch          LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:17   + 28:11
 25. Keřka Adam               LPU0406 C OK Lokomotiva Pardubice  56:59   + 31:53
 26. Šedivka Pavel            LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:11   + 32:05
 27. Juška Jiří               LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice  63:25   + 38:19
 28. Pokorný Dominik          SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov na  64:44   + 39:38
 29. Mühlbach Ivo             STH0401 C SK Studenec              65:03   + 39:57
 30. Makovský Vojtěch         SHK0301 C OK Slavia Hradec Králov  65:43   + 40:37
 31. Fajfer Filip             NPA0401 C SK LOB Nová Paka         67:21   + 42:15
 32. Dostál Jiří              LPU0308 C OK Lokomotiva Pardubice  69:38   + 44:32
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 3.00 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Adam               LPU0347   OK Lokomotiva Pardubice  33:21          
  2. Hladký Filip             KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orl  36:19   + 2:58 
  3. Kuhn Vojtěch             LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice  36:25   + 3:04 
  4. Pávek Ondřej             KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí      45:24   + 12:03
  5. Jelínek Tomáš            LPU0407 C OK Lokomotiva Pardubice  48:46   + 15:25
  6. Suchánek Adam            PHK0403 C OK 99 Hradec Králové     52:48   + 19:27
  7. Filsak Rafael            SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín    53:04   + 19:43
  8. Růžička Jan              SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín    58:55   + 25:34
  9. Tesař Zdeněk             SJC0401 C TJ Sportcentrum Jičín    59:02   + 25:41
 10. Marhold Stanislav        CHC0402 C K.O.B. Choceň            68:46   + 35:25
 11. Lacina Jindřich          LPU0348   OK Lokomotiva Pardubice 111:26   + 78:05
     Hájek Matěj              VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.20 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov na  35:02          
  2. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     35:45   + 0:43 
  3. Tuma Matěj               SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín    37:56   + 2:54 
  4. Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec              38:46   + 3:44 
  5. Zalaba Tomáš             SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín    41:02   + 6:00 
  6. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      41:53   + 6:51 
  7. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             43:19   + 8:17 
  8. Mühlbach Aleš            STH0104 C SK Studenec              44:06   + 9:04 
  9. Link Lukáš               STH0205 C SK Studenec              46:12   + 11:10
 10. Pipek Ondřej             LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice  46:25   + 11:23
 11. Vlastník Matouš          JIL0201 C OK Jilemnice             47:16   + 12:14
 12. Kučera Jan               PHK0100 C OK 99 Hradec Králové     48:55   + 13:53
 13. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  49:01   + 13:59
 14. Macek Ondřej             LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice  49:13   + 14:11
 15. Tomeš Matyáš             SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov na  49:43   + 14:41
 16. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov na  49:57   + 14:55
 17. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            52:20   + 17:18
 18. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  52:36   + 17:34
 19. Pachel Jakub             ZAM0202 B OB T.J. Sokol Žamberk    53:10   + 18:08
 20. Hanák Dominik            LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:43   + 20:41
 21. Franta Jonáš             SJC0201 B TJ Sportcentrum Jičín    56:25   + 21:23
 22. Bárta Šimon              PHK0202 B OK 99 Hradec Králové     56:26   + 21:24
 23. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  56:29   + 21:27
 24. Porkert Jan              SHK0100 C OK Slavia Hradec Králov  57:20   + 22:18
 25. Gottstein Jonáš          JIL0107 C OK Jilemnice             58:53   + 23:51
 26. Poláček Radim            PHK0201 C OK 99 Hradec Králové     60:28   + 25:26
 27. Locker Daniel            SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov na  62:49   + 27:47
 28. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Loko Česká Třebová    76:24   + 41:22
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.70 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krampera Tomáš           VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:12          
  2. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:56   + 6:44 
  3. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:12   + 7:00 
  4. Růžička Radek            LPU0201 C OK Lokomotiva Pardubice  44:37   + 9:25 
  5. Zima Milan               LTU0202 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  95:45   + 60:33
     Rusz Rostislav           KUN0101 C TJ Sokol Kunvald          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 6.40 km, 285 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     53:10          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  57:01   + 3:51 
  3. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  58:02   + 4:52 
  4. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            61:02   + 7:52 
  5. Roudný Václav            LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice  67:48   + 14:38
  6. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      68:15   + 15:05
  7. Šabata Milan             SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov na  68:31   + 15:21
  8. Tichý Radomír            SHK0000 B OK Slavia Hradec Králov  68:56   + 15:46
  9. Šklíba Michal            SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov na  70:05   + 16:55
 10. Kučera Kryšpín           PHK9900 C OK 99 Hradec Králové     75:05   + 21:55
 11. Doleček Vojtěch          ZAM9903 C OB T.J. Sokol Žamberk    79:09   + 25:59
 12. Konvalinka Jindřich      LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice  81:05   + 27:55
 13. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             84:17   + 31:07
 14. Juhász Matěj             LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  85:58   + 32:48
 15. Semiginovský Šimon       SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín    91:25   + 38:15
 16. Hůlek Matěj              PHK9904 C OK 99 Hradec Králové     95:33   + 42:23
 17. Macko Lukáš              SJC9901 B TJ Sportcentrum Jičín    97:47   + 44:37
 18. Karásek Matěj            SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín   101:10   + 48:00
 19. Kulhavý Tadeáš           LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 111:20   + 58:10
 20. Jansa Radek              BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteerin 121:01   + 67:51
     Hašek Patrik             LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 104:34   + 51:24
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 8.00 km, 285 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Starý Ondra              VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:45          
  2. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  81:43   + 19:58
  3. Žák Jan                  LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice  82:19   + 20:34
  4. Paukert Lukáš            KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí      84:09   + 22:24
  5. Faltejsek Jan            PHK9802 C OK 99 Hradec Králové     93:10   + 31:25
  6. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov na  96:17   + 34:32
  7. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov na 103:07   + 41:22
     Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Vandas Daniel            PHK9805 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.70 km, 480 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  96:52          
  2. Malý Aleš                JIL8702 C OK Jilemnice            105:28   + 8:36 
  3. Černý Martin             JIL8703 C OK Jilemnice            111:34   + 14:42
  4. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod         125:42   + 28:50
     Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.00 km, 285 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polák Vlastimil          VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:50          
  2. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         76:00   + 0:10 
  3. Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod          76:59   + 1:09 
  4. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            79:02   + 3:12 
  5. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            79:40   + 3:50 
  6. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            83:24   + 7:34 
  7. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            84:34   + 8:44 
  8. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  84:35   + 8:45 
  9. Zlámal David             SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín    86:34   + 10:44
 10. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        86:56   + 11:06
 11. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  87:35   + 11:45
 12. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  87:46   + 11:56
 13. Wohanka Pavel            VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:19   + 17:29
 14. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  93:52   + 18:02
 15. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            94:42   + 18:52
 16. Kupka Jaroslav           ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orl  95:15   + 19:25
 17. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  96:54   + 21:04
 17. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  96:54   + 21:04
 19. Lán Filip                SHK8003 C OK Slavia Hradec Králov  99:07   + 23:17
 20. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk             102:37   + 26:47
 21. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk             103:09   + 27:19
 22. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 103:30   + 27:40
 23. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 106:52   + 31:02
 24. Wohanka Petr             VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:19   + 31:29
 25. Dušek Martin             ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk   108:47   + 32:57
 26. Lehár Adam               LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 111:06   + 35:16
 27. Vrbata Michal            VRL7507 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:15   + 37:25
     Černý Vojtěch            JIL9006 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 7.90 km, 245 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoň Zdeněk            NPA8301 C SK LOB Nová Paka         83:56          
  2. Nymsa Zdeněk             TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orli  85:20   + 1:24 
  3. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  94:21   + 10:25
  4. Sojka Lukáš              ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orl  98:35   + 14:39
  5. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška            119:03   + 35:07
  6. Andrš Petr               ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk   121:00   + 37:04
  7. Růžička Daniel           KOR9000   OB DDM Kostelec nad Orl 128:02   + 44:06
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 10.30 km, 330 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Jiří               NPA7502 C SK LOB Nová Paka         72:48          
  2. Antoš Filip              NPA8001 C SK LOB Nová Paka         83:04   + 10:16
  3. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov na  92:43   + 19:55
  4. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  92:58   + 20:10
  5. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  96:12   + 23:24
  6. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  96:48   + 24:00
  7. Kunart Tomáš             PHK7205 C OK 99 Hradec Králové    100:14   + 27:26
  8. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí     103:05   + 30:17
  9. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin 111:05   + 38:17
 10. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov 112:25   + 39:37
 11. Korbel Michal            CHC7703 C K.O.B. Choceň           112:39   + 39:51
 12. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové    116:41   + 43:53
 13. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                   117:56   + 45:08
 14. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 122:55   + 50:07
 15. Śafář Miroslav           CET7001 C TJ Loko Česká Třebová   135:43   + 62:55
 16. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov 138:34   + 65:46
     Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov na   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 6.10 km, 200 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Zdeněk             SJC7401 C TJ Sportcentrum Jičín    60:57          
  2. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             65:55   + 4:58 
  3. Froš Štěpán              LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice  72:41   + 11:44
  4. Háp Petr                 PHK7201 C OK 99 Hradec Králové     73:43   + 12:46
  5. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  75:58   + 15:01
  6. Čapek Miroslav           PHK7603 C OK 99 Hradec Králové     80:13   + 19:16
  7. Kuhn Jiří                LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice  82:09   + 21:12
  8. Pitrmuc Jan              JIL7703 C OK Jilemnice             83:06   + 22:09
  9. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  85:54   + 24:57
 10. Hladký Tomáš             KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orl  87:24   + 26:27
 11. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     87:39   + 26:42
 12. Koutný Pavel             PHK7108 C OK 99 Hradec Králové     89:27   + 28:30
 13. Rusz Roman               KUN7201 C TJ Sokol Kunvald         90:16   + 29:19
 14. Műller Kamil             VAM7501 C OOB Vamberk              94:30   + 33:33
 15. Krummer Jiří             CHC7301 C K.O.B. Choceň            99:30   + 38:33
 16. Justa Jaromír            PHK6101 C OK 99 Hradec Králové    100:56   + 39:59
 17. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec             107:11   + 46:14
 18. Dohnálek Pavel           SHK7100 C OK Slavia Hradec Králov 107:28   + 46:31
 19. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli 111:12   + 50:15
 20. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov na 117:30   + 56:33
 21. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk             131:08   + 70:11
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 10.30 km, 330 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     92:24          
  2. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     93:42   + 1:18 
  3. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  95:33   + 3:09 
  4. Háp Pavel                PHK7101 C OK 99 Hradec Králové     97:01   + 4:37 
  5. Volák Pavel              BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteerin  99:31   + 7:07 
  6. Souček Karel             SHK6601 C OK Slavia Hradec Králov 152:32   + 60:08
     Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 7.40 km, 215 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  68:04          
  2. Killar Marek             LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:50   + 5:46 
  3. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             75:22   + 7:18 
  4. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  82:07   + 14:03
  5. Myslivec Tomáš           SHK7002 C OK Slavia Hradec Králov  83:29   + 15:25
  6. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            83:56   + 15:52
  7. Faltejsek Pavel          PHK7003 C OK 99 Hradec Králové     84:20   + 16:16
  8. Kober Michal             LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice  85:48   + 17:44
  9. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov na  88:24   + 20:20
 10. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  88:43   + 20:39
 11. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      89:05   + 21:01
 12. Růžička Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové     89:08   + 21:04
 13. Kubát Miroslav           VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  92:08   + 24:04
 14. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  94:34   + 26:30
 15. Ježek Jiří               PHK6201 C OK 99 Hradec Králové    100:10   + 32:06
 16. Fikejs Vladimír          ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk   104:05   + 36:01
 17. Müller Robert            VAM6900 C OOB Vamberk             107:35   + 39:31
 18. Procházka Pavel          KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí     112:55   + 44:51
 19. Votoček Tomáš            JIL7041 C OK Jilemnice            118:23   + 50:19
 20. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov 118:42   + 50:38
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 5.50 km, 190 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Pavel            SHK6104 C OK Slavia Hradec Králov  68:58          
  2. Chládek Josef            ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk    71:04   + 2:06 
  3. Cinkan Zdeněk            LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice  72:56   + 3:58 
  4. Řehák Pavel              SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín    73:17   + 4:19 
  5. Imlauf Martin            SNA6301 C TJ START Náchod          74:07   + 5:09 
  6. Dvořák Luboš             LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice  75:28   + 6:30 
  7. Brancuský Zdeněk         LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice  76:20   + 7:22 
  8. Svoboda Miloslav         SHK5901 C OK Slavia Hradec Králov  77:09   + 8:11 
  9. Kment Libor              LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice  77:53   + 8:55 
 10. Langr Stanislav          SNA5403 C TJ START Náchod          80:10   + 11:12
 11. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:10   + 15:12
 12. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            84:51   + 15:53
 13. Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald         84:57   + 15:59
 14. Krejčí Jaroslav          LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  85:21   + 16:23
 15. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            87:20   + 18:22
 16. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     87:46   + 18:48
 17. Divecký Josef            SHK6102 C OK Slavia Hradec Králov  88:30   + 19:32
 18. Tryzna Pavel             VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  90:27   + 21:29
 19. Funda Michal             SHK6403 C OK Slavia Hradec Králov  91:29   + 22:31
 20. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov na  92:07   + 23:09
 21. Andrš Milan              ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk    96:53   + 27:55
 22. Šváb Pavel               BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteerin 118:52   + 49:54
 23. Šimek Martin             LPU7044   OK Lokomotiva Pardubice 124:45   + 55:47
 24. Vrbata Josef             HOS7001 C TJ Tatran Hostinné      131:13   + 62:15
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 7.40 km, 215 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Půlpán Roman             CHC6501 C K.O.B. Choceň            80:02          
  2. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  81:44   + 1:42 
  3. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:21   + 3:19 
  4. Kotlář Vladimír          VAM5401 C OOB Vamberk              87:08   + 7:06 
  5. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         90:57   + 10:55
  6. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové    101:12   + 21:10
  7. Sombota Jiří             LTU5901 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 102:07   + 22:05
  8. Starý Pavel              VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:39   + 26:37
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.80 km, 175 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     56:22          
  2. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     59:51   + 3:29 
  3. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  62:54   + 6:32 
  4. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  65:55   + 9:33 
  5. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:17   + 10:55
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         73:00   + 16:38
  7. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              74:28   + 18:06
  8. Holeček Petr             SHK5900 C OK Slavia Hradec Králov  75:51   + 19:29
  9. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            83:57   + 27:35
 10. Tůma Miloš               DOB5600 C KOB Dobruška             97:13   + 40:51
 11. Hanč Pavel               VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:31   + 46:09
     Beneš Josef              SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 4.90 km, 160 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  60:42          
  2. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  61:28   + 0:46 
  3. Vízek Luděk              SHK6001 C OK Slavia Hradec Králov  63:49   + 3:07 
  4. Procházka Jiří           LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:47   + 12:05
  5. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  74:03   + 13:21
  6. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             76:19   + 15:37
  7. Fejlek Vojtěch           SHK5202 C OK Slavia Hradec Králov  78:54   + 18:12
  8. Sejkora Miroslav         KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orl 100:15   + 39:33
  9. Hostinský Jiří           LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 111:45   + 51:03
     Lulay Miloš              LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60C 5.80 km, 175 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  54:46          
  2. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:58   + 6:12 
  3. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  65:11   + 10:25
  4. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  66:41   + 11:55
  5. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:51   + 12:05
  6. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    69:07   + 14:21
  7. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         69:11   + 14:25
  8. Vondrouš Jaroslav        PHK5201 C OK 99 Hradec Králové     70:35   + 15:49
  9. Tichý Boris              DOB5500 C KOB Dobruška             72:06   + 17:20
 10. Mrštík Václav            LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice  72:19   + 17:33
 11. Pohl Zdeněk              SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov na  81:47   + 27:01
 12. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             93:56   + 39:10
 13. Stárek Jiří              SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov na  95:17   + 40:31
 14. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  99:03   + 44:17
     Junek Petr               STH5501 C SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 4.10 km, 135 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílek Vratislav          SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín    51:24          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín    60:39   + 9:15 
  3. Novák Karel              NPA5001 C SK LOB Nová Paka         63:32   + 12:08
  4. Sokolář Zdeněk           SNA4501 C TJ START Náchod          67:16   + 15:52
  5. Šponar Josef             ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk    67:21   + 15:57
  6. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     67:52   + 16:28
  7. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk    68:48   + 17:24
  8. Čepelka Petr             LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice  78:45   + 27:21
     Vítek Zdeněk             SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov na   DISK          
     Daníček Josef            SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov na   DISK          
     Weber Petr               PHK3901 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Jiran Václav             PHK4701 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.90 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zemánek Bohumil          VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:29          
  2. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  60:22   + 5:53 
  3. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     62:16   + 7:47 
     Koudelka Karel           LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.40 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK       OK 99 Hradec Králové     32:17          
  2. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              33:59   + 1:42 
  3. Tuma Jaroslav            SJC7305   TJ Sportcentrum Jičín    35:20   + 3:03 
  4. Málková Michaela         PHK       OK 99 Hradec Králové     35:31   + 3:14 
  5. Jirásek Petr             BRU0700 C Ulita-HOBRA Orienteerin  38:08   + 5:51 
  6. Krummerová Veronika      CHC0652 C K.O.B. Choceň            39:21   + 7:04 
  7. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  39:33   + 7:16 
  8. Ruszová Svatava          KUN0751 C TJ Sokol Kunvald         42:37   + 10:20
  9. Čapková Markéta          PHK       OK 99 Hradec Králové     46:15   + 13:58
 10. Horák Filip              NER       NER                      46:25   + 14:08
 11. Kunartová Dominika       PHK0888 C OK 99 Hradec Králové     46:35   + 14:18
 12. Růžičková Magdaléna      PHK       OK 99 Hradec Králové     46:42   + 14:25
 13. Kunart Lukáš             PHK       OK 99 Hradec Králové     47:09   + 14:52
 14. Šafář Jakub              CET1103 C TJ Loko Česká Třebová    48:58   + 16:41
 15. Kadaník Petr             LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice  49:07   + 16:50
 16. Novotný Vít              NER       NER                      49:13   + 16:56
 16. Čečka Matěj              SHK0900   OK Slavia Hradec Králov  49:13   + 16:56
 18. Holečková Kateřina       ABM0553 C KOB Moira Brno           49:51   + 17:34
 19. Hanušová Markéta         VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:02   + 17:45
 20. Příkazský Josef          PHK       OK 99 Hradec Králové     50:50   + 18:33
 21. Choutková+Valentová      NER       NER                      50:57   + 18:40
 22. Place Michaela           VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:58   + 19:41
 23. Kuříková Markéta         NER       NER                      52:15   + 19:58
 24. Vrbata Michal            VRL0603 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:46   + 20:29
 25. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  52:50   + 20:33
 26. Podlesák Martin          NER       NER                      53:02   + 20:45
 27. Samlerová Adéla          NNN0750   Neregistrovaní           55:02   + 22:45
 28. Knob Viktor              VRL0602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:51   + 23:34
 29. Mikysková Adéla          VAM0550 C OOB Vamberk              60:23   + 28:06
 30. Samler Ondřej            NNN0900   Neregistrovaní           60:47   + 28:30
 31. Samlerová Jolana         NNN9600   Neregistrovaní           60:49   + 28:32
 32. Place Izabela            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:15   + 28:58
 33. Lacinová Monika          NER       NER                      63:05   + 30:48
 34. Roubalová Anna           PHK       OK 99 Hradec Králové     64:22   + 32:05
 35. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  65:42   + 33:25
 36. Bárta 3těpán             PHK       OK 99 Hradec Králové     67:00   + 34:43
 37. Hepnerová Tereza         SHK1150 C OK Slavia Hradec Králov  67:34   + 35:17
 38. Kraus Petr               SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín    72:43   + 40:26
 39. Šimková Barbora          LPU0696   OK Lokomotiva Pardubice  74:30   + 42:13
 40. Wohanková Michaela       VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:41   + 43:24
 41. Juška Vojta              NER       NER                      82:33   + 50:16
 42. Jansová Lenka            BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteerin  87:18   + 55:01
 43. Šolcová Hana             LPU7954 C OK Lokomotiva Pardubice  90:49   + 58:32
 44. Jirout Vilém             SNA       TJ START Náchod          93:33   + 61:16
 45. Stolina David            DOB       KOB Dobruška            111:19   + 79:02
     Polák Petr               NER       NER                       DISK          
     Korbelová Eliška         CHC       K.O.B. Choceň             DISK          
     Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod           DISK          
     Besedová Barborka        CHT1051 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.30 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Filip              SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  26:46          
  2. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov na  34:03   + 7:17 
  3. Suchý Petr               SHK7800 C OK Slavia Hradec Králov  34:09   + 7:23 
  4. Hanl Vratislav           SRK1113   SOOB Spartak Rychnov na  37:47   + 11:01
  5. Kutáček Petr             LTU7900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:00   + 14:14
  6. Sedloňová Aneta          SNA       TJ START Náchod          41:11   + 14:25
  7. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            41:30   + 14:44
  8. Taraszová Olga           KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  42:22   + 15:36
  9. Choutka                  NER       NER                      44:52   + 18:06
 10. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  45:17   + 18:31
 11. Wohanková Kateřina       VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:31   + 21:45
 12. Samlerová Darina         7XC8051   Samlerovi                49:16   + 22:30
 13. Pfeiferová Erika         STH7051 C SK Studenec              50:02   + 23:16
 14. Sedloň Josef             SNA       TJ START Náchod          50:50   + 24:04
 15. Machová Iveta            NER       NER                      51:06   + 24:20
 16. Mühldach Martin          NER       NER                      52:54   + 26:08
 17. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:37   + 26:51
 18. Boháčová  Alena          KUN7451   TJ Sokol Kunvald         54:20   + 27:34
 19. Grundman Václav          NER       NER                      54:43   + 27:57
 20. Krummerová Martina       CHC       K.O.B. Choceň            58:22   + 31:36
 21. Choutková Lenka          NER       NER                      64:58   + 38:12
 22. Horáková Eva             NER       NER                      66:01   + 39:15
 23. Procingerová Ilona       NER       NER                      70:12   + 43:26
 24. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:18   + 43:32
 25. Grundmanová Lenka        NER       NER                      70:20   + 43:34
 26. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  74:49   + 48:03
 27. Milá Lenka               NER       NER                      90:49   + 64:03
 28. Šimková Olga             LPU5599   OK Lokomotiva Pardubice  90:55   + 64:09
 29. Hanušová Bohdana         LPU5598   OK Lokomotiva Pardubice  90:56   + 64:10
 30. Máslo Miroslav           SHK4001 C OK Slavia Hradec Králov 106:12   + 79:26
     Tichá Gabriela           KOR9950 C OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Hammová Dita             KOR7050   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Trunec Václav            NER       NER                       DISK          
     Truncová Nora            NER       NER                       DISK          
     Kováčik Vojta            NER       NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.10 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Martin         LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:49          
  2. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     59:51   + 3:02 
  3. Kunartová Lenka          PHK7852 C OK 99 Hradec Králové     67:09   + 10:20
  4. Petrásová Simona         LPU7499   OK Lokomotiva Pardubice  73:10   + 16:21
  5. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     79:08   + 22:19
  6. Motl Jaroslav            NER       NER                      83:51   + 27:02
  7. Kuchyňka Pavel           NER       NER                      97:18   + 40:29
  8. Chaloupka Stanislav      CHC6703 C K.O.B. Choceň           100:07   + 43:18
  9. Jireš František          NER       NER                     121:35   + 64:46
 10. Zelenková Lenka          NER       NER                     121:50   + 65:01
--------------------------------------------------------------------------------