Kód závodu          : 2841
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 07.11.2015
Místo konání        : Běleč nad Orlicí
Mapa                : Bělečský mlýn
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Šabatka Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí     : Kubát Pavel - R3
Stavitel tratí      : Kubátová Jana, Kubát Jan - R3
Kategorie: D21C

D21C 6.71 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  45:55          
  2. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            46:18   + 0:23 
  3. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:23   + 2:28 
  4. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        49:45   + 3:50 
  5. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     50:35   + 4:40 
  6. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     53:08   + 7:13 
  7. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  53:12   + 7:17 
  8. Zákravská Šárka          SNA8951   TJ START Náchod          54:05   + 8:10 
  9. Petráčková Klára         LPU9261   OK Lokomotiva Pardubice  54:15   + 8:20 
 10. Novotná Barbora          SHK8658   OK Slavia Hradec Králov  54:47   + 8:52 
 11. Ulahelová Jana           LTU8451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:39   + 9:44 
 12. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             56:23   + 10:28
 13. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             58:33   + 12:38
 14. Kopcová Michaela         KRN8456   KOS TJ Lokomotiva Krnov  59:08   + 13:13
 15. Kopecká Eliška           ASU9299   Magnus Orienteering      59:22   + 13:27
 16. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  59:26   + 13:31
 17. Andršová Jana            SRK8756   SOOB Spartak Rychnov na  59:40   + 13:45
 18. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     60:05   + 14:10
 19. Kazdová Lenka            SJC8484   TJ Sportcentrum Jičín    60:24   + 14:29
 20. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov na  65:27   + 19:32
 21. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  68:28   + 22:33
 22. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     77:46   + 31:51
 23. Držková Markéta          LPU7670   OK Lokomotiva Pardubice  79:59   + 34:04
     Fencíková Lucie          JHB9160   TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------