Kód závodu          : 2878
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 28.03.2015
Místo konání        : Slavičín – sportovní hala u fotbalového hřiště
Mapa                : Slavičín,1: 4 000, E=2,5 m, stav únor 2015
Pořadatel           : LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Ředitel závodu      : Plášek Martin
Hlavní rozhodčí     : Slezák Libor - R1
Stavitel tratí      : Cahel Marek - R1
Kategorie: H21C

H21C 2.70 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       15:46          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:55   + 0:09 
  3. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:45   + 0:59 
  4. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:54   + 1:08 
  5. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:57   + 1:11 
  6. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      17:06   + 1:20 
  7. Nečas Jiří               TZL9101 R SKOB Zlín                17:07   + 1:21 
  8. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  17:10   + 1:24 
  9. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              17:15   + 1:29 
 10. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                18:04   + 2:18 
 11. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                18:07   + 2:21 
 12. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                18:35   + 2:49 
 13. Sklenář Martin           AOP9501 A Přátelé orientačního bě  18:49   + 3:03 
 14. Šiška Petr               TZL9801 A SKOB Zlín                18:50   + 3:04 
 15. Nečas Tomáš              TZL8801 C SKOB Zlín                19:49   + 4:03 
 16. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                21:22   + 5:36 
 17. Macka Radek              LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovic  22:33   + 6:47 
 18. Krajcar Ivo              SKM9501 B KOB Směr Kroměříž        22:58   + 7:12 
 19. Měrka Roman              VIC8308 C OB Vizovice              23:34   + 7:48 
 20. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín        24:28   + 8:42 
 21. Štípek Rostislav         TZL5702 C SKOB Zlín                26:45   + 10:59
 22. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                28:34   + 12:48
 23. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                29:43   + 13:57
     Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------