Kód závodu          : 2890
Název               : Mistrovství oblasti v nočním OB
Datum               : 21.03.2015
Místo konání        : Praha-Přední Kopanina
Mapa                : Juliána
Pořadatel           : PGP - SK Praga
Ředitel závodu      : Vlach Martin - R3
Hlavní rozhodčí     : Matějů Martina - R2
Stavitel tratí      : Landovský Tomáš - R2
Kategorie: H21

H21 7.60 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          55:44          
  2. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            57:55   + 2:11 
  3. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 59:28   + 3:44 
  4. Arnošt Kamil             DOR7301 C OK Dobříš                59:36   + 3:52 
  5. Illner Vojtěch           DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka        59:51   + 4:07 
  6. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              59:57   + 4:13 
  7. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 61:34   + 5:50 
  8. Šimon Václav             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     63:03   + 7:19 
  9. Kalous Vladislav         EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha        63:22   + 7:38 
 10. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     64:51   + 9:07 
 11. Johanovský Tomáš         DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka        66:19   + 10:35
 12. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 66:46   + 11:02
 13. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        67:15   + 11:31
 14. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  68:06   + 12:22
 15. Hlaváč Jaroslav          EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha        69:53   + 14:09
 16. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        72:48   + 17:04
 17. Novák Libor              OKP9100 C SK OK 24 Praha           74:11   + 18:27
 18. Kolář Jakub              LBE9501 C TJ Lokomotiva Beroun     76:21   + 20:37
 19. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          81:26   + 25:42
 20. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 85:21   + 29:37
 21. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        85:33   + 29:49
 22. Žáček Martin             FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta P 111:19   + 55:35
--------------------------------------------------------------------------------