Kód závodu          : 2893
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 12.04.2015
Místo konání        : Velká Černoc
Mapa                : Liščí rokle - jih
Pořadatel           : SLA - SKOB Slaný
Ředitel závodu      : Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí     : Hrdličková Ludmila - R1
Stavitel tratí      : Hanák Jan - R3

D10 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           PGP0550 C SK Praga                 24:55          
  2. Balejová Julie           KAM0551 C SK Kamenice              27:12   + 2:17 
  3. Škáchová Zuzana          KAM0651 C SK Kamenice              30:38   + 5:43 
  4. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                32:22   + 7:27 
  5. Zemková Pavlína          SLA0551 C SKOB Slaný               32:34   + 7:39 
  6. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             32:42   + 7:47 
  7. Jirglová Natálie         KAM0552 C SK Kamenice              33:21   + 8:26 
  8. Švecová Karolína         ZVO0557 C OB SK Zvole              34:41   + 9:46 
  9. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                35:48   + 10:53
 10. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                37:25   + 12:30
 11. Čechová Klára            SLA0552 C SKOB Slaný               39:42   + 14:47
 12. Jirkovská Magdaléna      SLA0550 C SKOB Slaný               43:37   + 18:42
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štemberová Bára          TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec   23:11          
  2. Botková Josefína         KNC0551 C OOB TJ Sokol Kostelec n  25:13   + 2:02 
  3. Vlašaná Karolína         DOR07     OK Dobříš                25:36   + 2:25 
  4. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 26:38   + 3:27 
  5. Přibíková Agáta          PGP0651 C SK Praga                 27:00   + 3:49 
  6. Kolencová Sára           HCE0651 C TJ Sokol Hostivice       27:27   + 4:16 
  7. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         27:47   + 4:36 
  8. Lošťáková Sára           LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:00   + 4:49 
  9. Chramostová Julie        KAM0652 C SK Kamenice              28:14   + 5:03 
 10. Rendová Kateřina         KAM0550 C SK Kamenice              28:16   + 5:05 
 11. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 28:42   + 5:31 
 12. Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                31:36   + 8:25 
 13. Buková Hana              ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem  31:40   + 8:29 
 14. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                34:20   + 11:09
 15. Žemlová Barbora          KAM0751 C SK Kamenice              35:14   + 12:03
 16. Malečková Pavlína        PGP0850 C SK Praga                 36:52   + 13:41
 17. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                42:46   + 19:35
 18. Neuerová Anna            DOR0656   OK Dobříš                50:40   + 27:29
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Dorotea            DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka        16:47          
  2. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                17:51   + 1:04 
  3. Hankovcová Helena        KAM0350 B SK Kamenice              18:17   + 1:30 
  4. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                20:12   + 3:25 
  5. Janečková Josefína       EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha        20:32   + 3:45 
  6. Jedličková Kristýna      KAM0455 C SK Kamenice              21:40   + 4:53 
  7. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         22:14   + 5:27 
  8. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                22:46   + 5:59 
  9. Baťhová Zuzana           KAM0354 C SK Kamenice              23:34   + 6:47 
 10. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  24:22   + 7:35 
 11. Botková Alžběta          KNC0352 C OOB TJ Sokol Kostelec n  25:23   + 8:36 
 12. Černá Ema                ROU0451 C SKOB Roudnice nad Labem  25:49   + 9:02 
 13. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              26:43   + 9:56 
 14. Víšková Veronika         KAM0452 C SK Kamenice              27:23   + 10:36
 15. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                27:36   + 10:49
 16. Cincibusová Lenka        FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta P  28:01   + 11:14
 17. Šimšová Pavla            MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha        28:18   + 11:31
 18. Pokorná Linda            PGP0350 C SK Praga                 29:17   + 12:30
 19. Trešlová Veronika        KAM0457 C SK Kamenice              29:35   + 12:48
 20. Škáchová Viktorie        KAM0650 C SK Kamenice              30:05   + 13:18
 21. Mojžíšková Klára         KAM0356 C SK Kamenice              30:54   + 14:07
 22. Chramostová Amálie       KAM0355 C SK Kamenice              31:26   + 14:39
 23. Sluková Adéla            KAM0357 C SK Kamenice              32:10   + 15:23
 24. Neubauerová Anna         DOR0456   OK Dobříš                34:12   + 17:25
 25. Kramlová Barbora         ZVO0452 C OB SK Zvole              34:18   + 17:31
 26. Štěpánková Julie         KAM0458 C SK Kamenice              36:10   + 19:23
 27. Kubová Kristýna          KAM0454 C SK Kamenice              36:30   + 19:43
 28. Pračková Ema             RIC0451 C OB Říčany                39:20   + 22:33
 29. Buková Anežka            ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem  41:10   + 24:23
 30. Teršl Anna               KAM0456 C SK Kamenice              43:15   + 26:28
 31. Švecová Anežka           ZVO0352 C OB SK Zvole              46:04   + 29:17
 32. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                50:08   + 33:21
 33. Berounská Adéla          VSP0352 C USK Praha                82:01   + 65:14
     Nováková Karolína        KAM0453 C SK Kamenice               DISK          
     Bartoňová Tereza         TAP0350 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semíková Lucie           KAM0250 B SK Kamenice              21:04          
  2. Bejvlová Karolína        LME0250 B SK Los Mělník            23:09   + 2:05 
  3. Martanová Elin           VLI0252 B Slavia Liberec orientee  23:33   + 2:29 
  4. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        23:40   + 2:36 
  5. Chaloupková Hana         KAM0252 B SK Kamenice              25:15   + 4:11 
  6. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        25:57   + 4:53 
  7. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                29:10   + 8:06 
  8. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        31:46   + 10:42
  9. Geislerová Aneta         DKL0151 C KOB Kladno               32:44   + 11:40
 10. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               37:53   + 16:49
 11. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                41:47   + 20:43
 12. Štěpánková Ema           KAM0255 C SK Kamenice              42:04   + 21:00
 13. Jirkovská Kateřina       SLA0350 C SKOB Slaný               48:32   + 27:28
 14. Berounská Anna           VSP0256 C USK Praha                49:28   + 28:24
 15. Jirglová Anna            KAM0256 C SK Kamenice              58:35   + 37:31
 16. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 58:54   + 37:50
 17. Halamová Barbora         TAP0150 C KOB TRETRA Praha         60:19   + 39:15
 18. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         68:22   + 47:18
 19. Mojžíšková Lucie         KAM0253 C SK Kamenice              70:37   + 49:33
     Kašparová Barbora        SLA0251 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               28:17          
  2. Šafková Sofie            KAM0153 B SK Kamenice              30:01   + 1:44 
  3. Aschermannová Karolína   KAM0051 A SK Kamenice              30:09   + 1:52 
  4. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  30:30   + 2:13 
  5. Šrámková Hana            RIC0051 B OB Říčany                32:13   + 3:56 
  6. Machová Marie            LME0050 B SK Los Mělník            33:08   + 4:51 
  7. Vyhnálková Marie         RIC0151 B OB Říčany                33:48   + 5:31 
  8. Illnerová Kateřina       DKP9950 C Oddíl OB Kotlářka        34:17   + 6:00 
  9. Škáchová Magdalena       KAM0151 B SK Kamenice              34:49   + 6:32 
 10. Pelikánová Máša          MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha        36:50   + 8:33 
 11. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 37:38   + 9:21 
 12. Míchalová Šárka          KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:54   + 16:37
 13. Lišková Hana             KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:58   + 16:41
 14. Kyselová Nela            ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem  46:48   + 18:31
 15. Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                48:54   + 20:37
 16. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               50:51   + 22:34
 17. Kolářová Johana          PGP9952 B SK Praga                 56:15   + 27:58
 18. Škarková Kateřina        PGP9955 C SK Praga                 61:11   + 32:54
 19. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               61:58   + 33:41
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 28:39          
  2. Hájková Eliška           KAM9851 B SK Kamenice              36:50   + 8:11 
  3. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B SK Kamenice              38:39   + 10:00
  4. Kopecká Eliška           KNC9850 B OOB TJ Sokol Kostelec n  41:51   + 13:12
  5. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               43:01   + 14:22
  6. Repiská Amálie           RIC9851 B OB Říčany                46:44   + 18:05
  7. Nováková Adéla           OKP9750 C SK OK 24 Praha           50:20   + 21:41
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Sokol Hostivice       35:58          
  2. Stehlíková Anna          RIC9750 C OB Říčany                39:53   + 3:55 
  3. Šeborová Tereza          DKL8150 C KOB Kladno               44:49   + 8:51 
  4. Cikhardtová Balzhima     TAP8751 C KOB TRETRA Praha         44:50   + 8:52 
  5. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:21   + 17:23
  6. Křenková Blanka          LLI8450 C TJ Loko Liberec          55:13   + 19:15
  7. Pavlová Petra            CHC8552 C K.O.B. Choceň            57:37   + 21:39
  8. Zajícová Markéta         TAP9054 C KOB TRETRA Praha         58:41   + 22:43
  9. Bártíková Irena          VSP7461 C USK Praha                77:59   + 42:01
 10. Prouzová Jitka           DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka        82:11   + 46:13
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                30:03          
  2. Šafka Brožková Dana      SJC8156 E TJ Sportcentrum Jičín    32:04   + 2:01 
  3. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        32:20   + 2:17 
  4. Hlubučková Kristýna      KAM9551 R SK Kamenice              33:14   + 3:11 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                33:58   + 3:55 
  6. Mullis Kateřina          PGP7756 C SK Praga                 34:24   + 4:21 
  7. Matějů Martina           PGP8556 E SK Praga                 36:01   + 5:58 
  8. Dlouhá Marie             DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        36:29   + 6:26 
  9. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 36:57   + 6:54 
 10. Ryšavá Vendula           PGP8153 C SK Praga                 37:43   + 7:40 
 11. Foglarová Kamila         DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        37:54   + 7:51 
 12. Prchalová Ivana          SMR8754 C SK SNS Smržovka          37:59   + 7:56 
 13. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 38:55   + 8:52 
 14. Dlouhá Hana              DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka        39:19   + 9:16 
 15. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          40:57   + 10:54
 16. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 41:30   + 11:27
 17. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 43:48   + 13:45
 18. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 43:59   + 13:56
 19. Škáchová Petra           KAM7054 C SK Kamenice              44:00   + 13:57
 20. Košťálová Petra          DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka        44:25   + 14:22
 21. Hrabánková Klára         PGP9654 A SK Praga                 45:12   + 15:09
 22. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                45:56   + 15:53
 23. Myslivečková Zuzana      TUR9253 C OOB TJ Turnov            45:59   + 15:56
 24. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 48:22   + 18:19
 25. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        48:57   + 18:54
 26. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         49:31   + 19:28
 27. Albrechtová Eva          KAM7850 C SK Kamenice              49:45   + 19:42
 28. Křivancová Zdeňka        LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun     50:04   + 20:01
 29. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB TRETRA Praha         50:29   + 20:26
 30. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 52:09   + 22:06
 31. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 52:50   + 22:47
 32. Landovská Anna           PGP9251 C SK Praga                 53:49   + 23:46
 33. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 54:22   + 24:19
 34. Kettnerová Dana          SHK8950 C OK Slavia Hradec Králov  55:10   + 25:07
 35. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 55:12   + 25:09
 36. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     55:35   + 25:32
 37. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 56:43   + 26:40
 38. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         57:07   + 27:04
 39. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  59:36   + 29:33
 40. Klapalová Hana           VAM8850 C OOB Vamberk              60:42   + 30:39
 41. Rydlová Eva              FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta P  65:06   + 35:03
 42. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          70:47   + 40:44
 43. Vejrostová Lenka         KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  78:52   + 48:49
 44. Karasová Jana            FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta P  79:18   + 49:15
 45. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:55   + 49:52
 46. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                82:43   + 52:40
     Kavková Radana           SCP8950 C OK Sparta Praha           DISK          
     Kavková Marie            NNNXXX8   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.30 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650 C USK Praha                32:00          
  2. Gajdová Kristýna         VSP7752 C USK Praha                32:34   + 0:34 
  3. Arnoštová Kateřina       DOR7652 C OK Dobříš                32:58   + 0:58 
  4. Klapalová Pavla          VSP7099 C USK Praha                33:37   + 1:37 
  5. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha        34:43   + 2:43 
  6. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 35:13   + 3:13 
  7. Kováříková Erika         KAM7252 C SK Kamenice              35:46   + 3:46 
  8. Forštová Jitka           PGP7558 C SK Praga                 36:14   + 4:14 
  9. Škvorová Zuzana          KAM7350 C SK Kamenice              37:51   + 5:51 
 10. Semíková Iva             KAM6850 C SK Kamenice              37:52   + 5:52 
 11. Hankovcová Lenka         KAM7053 C SK Kamenice              39:58   + 7:58 
 12. Longinová Lenka          TAP7151 C KOB TRETRA Praha         40:24   + 8:24 
 13. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    41:21   + 9:21 
 14. Žemlová Eva              KAM7550 C SK Kamenice              41:40   + 9:40 
 15. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                42:36   + 10:36
 16. Koppová Ingrid           SLP7960 C OOB Slavia Praha         43:07   + 11:07
 17. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 43:27   + 11:27
 18. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                44:02   + 12:02
 19. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                44:10   + 12:10
 20. Průchová Martina         DKL7052 C KOB Kladno               44:23   + 12:23
 21. Kubcová Lenka            DOB7451 C KOB Dobruška             45:18   + 13:18
 22. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 45:29   + 13:29
 23. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  46:40   + 14:40
 24. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 47:14   + 15:14
 25. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            49:11   + 17:11
 26. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta P  49:41   + 17:41
 27. Reichlová Jana           MKP7550 C SK Meteor Kačerov Praha  49:45   + 17:45
 28. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:57   + 17:57
 29. Rejšková Alena           KAM7750 C SK Kamenice              50:00   + 18:00
 30. Hejnalová Hana           PHK6151 C OK 99 Hradec Králové     50:06   + 18:06
 31. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB TRETRA Praha         50:45   + 18:45
 32. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  50:58   + 18:58
 33. Přibíková Monika         PGP7256 C SK Praga                 51:09   + 19:09
 34. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  51:18   + 19:18
 35. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               51:32   + 19:32
 36. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 52:40   + 20:40
 37. Dudíková Hana            DOR5550 C OK Dobříš                53:31   + 21:31
 38. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                56:18   + 24:18
 39. Stauchová Iva            3LC7450   Lipence                  57:28   + 25:28
 40. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                58:01   + 26:01
 41. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        58:56   + 26:56
 42. Chaloupková Dana         KAM7150 C SK Kamenice              60:01   + 28:01
 43. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         66:09   + 34:09
 44. Halamová Anna            TAP7350 C KOB TRETRA Praha         68:53   + 36:53
 45. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno               69:22   + 37:22
 46. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                93:54   + 61:54
     Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.80 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komersová Jana           KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n  29:39          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               30:03   + 0:24 
  3. Valentová Helena         OKP6550 C SK OK 24 Praha           30:11   + 0:32 
  4. Čiháková Lenka           KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n  32:09   + 2:30 
  5. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta P  33:28   + 3:49 
  6. Slavíková Kateřina       PGP6650 C SK Praga                 34:08   + 4:29 
  7. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        34:36   + 4:57 
  8. Havlíčková Jindra        KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n  37:02   + 7:23 
  9. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           39:18   + 9:39 
 10. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 39:21   + 9:42 
 11. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        39:53   + 10:14
 12. Kohoutová Pavla          KNC6251 C OOB TJ Sokol Kostelec n  40:58   + 11:19
 13. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         41:37   + 11:58
 14. Svobodová Lenka          ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem  42:01   + 12:22
 15. Hlavatá Pavla            45X7050   PAT Praha                43:13   + 13:34
 16. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         43:32   + 13:53
 17. Lustigová Lenka          DKP6652 C Oddíl OB Kotlářka        44:17   + 14:38
 18. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            45:25   + 15:46
 19. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           45:34   + 15:55
 20. Hlubučková Šárka         KAM6851 C SK Kamenice              45:45   + 16:06
 21. Čápová Irena             SCP6450 C OK Sparta Praha          46:40   + 17:01
 22. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        47:22   + 17:43
 23. Šebková Helena           DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka        47:59   + 18:20
 24. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 49:23   + 19:44
 25. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 49:28   + 19:49
 26. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         49:46   + 20:07
 27. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 50:58   + 21:19
 28. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        53:39   + 24:00
 29. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                55:12   + 25:33
 30. Malačková Jana           DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov  55:34   + 25:55
 31. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              56:12   + 26:33
 32. Kyselová Jana            ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem  56:21   + 26:42
 33. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Sokol Hostivice       57:56   + 28:17
 34. Svitáková Ivana          OLP6851 C PSK Olymp Praha          58:08   + 28:29
 35. Slezáčková Věra          KAS6550 C KOB Kamenický Šenov      60:13   + 30:34
 36. Čermáková Gabriela       KAM6752 C SK Kamenice              61:43   + 32:04
 37. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        67:48   + 38:09
     Čechmánková Helena       OKP6450 C SK OK 24 Praha            DISK          
     Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Hrubá Veronika           NNNXXX3   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        31:05          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          32:33   + 1:28 
  3. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB Start Blansko        33:05   + 2:00 
  4. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                33:51   + 2:46 
  5. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               33:55   + 2:50 
  6. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        35:22   + 4:17 
  7. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         36:52   + 5:47 
  8. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 40:15   + 9:10 
  9. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             43:19   + 12:14
 10. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          43:37   + 12:32
 11. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        45:24   + 14:19
 12. Šilerová Zdena           KNC5750 C OOB TJ Sokol Kostelec n  45:27   + 14:22
 13. Dlasková Anna            DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka        46:00   + 14:55
 14. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           48:44   + 17:39
 15. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         54:30   + 23:25
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Eva             TEP4851 C Tempo Praha              33:11          
  2. Krausová Marie           LLI4451 C TJ Loko Liberec          40:55   + 7:44 
  3. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 44:39   + 11:28
  4. Brabcová Jindra          LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  50:47   + 17:36
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651 C KČT Slavoj Praha         71:30          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šiler Martin             KAM0501 C SK Kamenice              19:05          
  2. Jíra Filip               ROZ0500 C OK Roztoky               19:47   + 0:42 
  3. Nový Jáchym              DOR0502 C OK Dobříš                20:00   + 0:55 
  4. Heller Jiří              ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem  20:40   + 1:35 
  5. Marhold Václav           ZVO0501 C OB SK Zvole              21:51   + 2:46 
  6. Husák Ondřej             SLA0600 C SKOB Slaný               23:07   + 4:02 
  7. Španěl Benedikt          DOR0508 C OK Dobříš                24:00   + 4:55 
  8. Bárta Viktor             ZVO0601 C OB SK Zvole              25:13   + 6:08 
  9. Bláha Vojtěch            SJP0501 C KČT Slavoj Praha         25:24   + 6:19 
 10. Bulíř Jáchym             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         26:18   + 7:13 
 11. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                30:28   + 11:23
 12. Nemšovský Filip          VSP0500 C USK Praha                31:57   + 12:52
 13. Jirkovský Jan            SLA0500 C SKOB Slaný               32:06   + 13:01
 14. Mišoň Daniel             KAM0500 C SK Kamenice              33:06   + 14:01
 15. Bláha Matyáš             SJP0500 C KČT Slavoj Praha         34:12   + 15:07
 16. Meier David              VSP0606 C USK Praha                35:16   + 16:11
 17. Milota Jakub             KAM0503 C SK Kamenice              43:10   + 24:05
 18. Městka Václav            VSP0600 C USK Praha                48:54   + 29:49
 19. Bartaloš Matyáš          PGP0503 C SK Praga                 54:36   + 35:31
 20. Louša Vojtěch            KPY0600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:52   + 36:47
     Krumlovský Tomáš         RIC0507 C OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlák René              ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem  17:21          
  2. Zápotocký Jiří           SLA0800 C SKOB Slaný               17:51   + 0:30 
  3. Brettl Filip             PGP0600 C SK Praga                 20:45   + 3:24 
  4. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               23:57   + 6:36 
  5. Bláha Šimon              SJP0700 C KČT Slavoj Praha         24:30   + 7:09 
  6. Skripnik Matouš          FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta P  25:11   + 7:50 
  7. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:33   + 8:12 
  8. Kuttelwascher Adam       HCEXXX4   TJ Sokol Hostivice       25:45   + 8:24 
  9. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  27:05   + 9:44 
 10. Skripnik Nikola          FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta P  28:37   + 11:16
 11. Vondra Tomáš             FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta P  31:12   + 13:51
 12. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 31:15   + 13:54
 13. Vanžura David            ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem  31:28   + 14:07
 14. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        33:38   + 16:17
 15. Toman Ondřej             HCEXXX3   TJ Sokol Hostivice       33:45   + 16:24
 16. Štembera Vítek           TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:32   + 21:11
 17. Havlák Štěpán            ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem  40:08   + 22:47
 18. Hradil Martin            HCE0600 C TJ Sokol Hostivice       44:22   + 27:01
 19. Geisler Richard          DKL0700 C KOB Kladno               47:51   + 30:30
 20. Krumlovský Vojtěch       RIC0703 C OB Říčany                48:08   + 30:47
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářík Tomáš            KAM0300 B SK Kamenice              20:59          
  2. Chaloupka Viktor         KAM0301 B SK Kamenice              21:43   + 0:44 
  3. Sedláček Jaroslav        ROZ0300 B OK Roztoky               23:45   + 2:46 
  4. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                24:38   + 3:39 
  5. Průša Dominik            VSP0406 C USK Praha                25:10   + 4:11 
  6. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                27:42   + 6:43 
  7. Baldrian Tomáš           VSP0405 C USK Praha                30:06   + 9:07 
  8. Štáfek Ondřej            DKL0400 C KOB Kladno               30:50   + 9:51 
  9. Janda Jakub              DOR0403 C OK Dobříš                32:12   + 11:13
 10. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 32:28   + 11:29
 11. Hnízdil Matěj            KAS0301 C KOB Kamenický Šenov      33:15   + 12:16
 12. Zakouřil Matyáš          VSP0400 C USK Praha                33:26   + 12:27
 13. Bejvl Marek              LME0400 C SK Los Mělník            36:08   + 15:09
 14. Kolář Matyáš             SLA0300 C SKOB Slaný               36:31   + 15:32
 15. Jedlička Jakub           KAM0404 C SK Kamenice              40:47   + 19:48
 16. Trnka Marek              VSP0402 C USK Praha                51:52   + 30:53
 17. Hrubý František          NNNXXX2   Neregistrovaní           51:57   + 30:58
 18. Hejsek Lukáš             KAM0400 C SK Kamenice              53:42   + 32:43
 19. Pačes Marek              KNC0402 C OOB TJ Sokol Kostelec n  54:32   + 33:33
 20. Kabát Martin             EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha        56:19   + 35:20
 21. Nigrin Matouš            DOR0303 C OK Dobříš                63:10   + 42:11
 22. Marhold Přemysl          ZVO0301 C OB SK Zvole              69:00   + 48:01
 23. Reichl Martin            MKP0400 C SK Meteor Kačerov Praha  69:15   + 48:16
 24. Španěl Vojtěch           DOR0407 C OK Dobříš                73:14   + 52:15
 25. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  77:14   + 56:15
     Šťastný Tomáš            TAP0401 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Antonín            DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka        25:37          
  2. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            25:56   + 0:19 
  3. Šimša Martin             MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha        26:31   + 0:54 
  4. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        29:19   + 3:42 
  5. Víšek Martin             KAM0102 B SK Kamenice              33:42   + 8:05 
  6. Longin Jan               TAP0103 B KOB TRETRA Praha         34:18   + 8:41 
  7. Hankovec Hugo            KAM0201 B SK Kamenice              34:38   + 9:01 
  8. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                34:51   + 9:14 
  9. Forst Antonín            MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha        35:24   + 9:47 
 10. Klaška Martin            DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka        35:49   + 10:12
 11. Průša Kryštof            VSP0102 C USK Praha                36:01   + 10:24
 12. Pohořalý Hugo            ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem  36:44   + 11:07
 13. Škvor Adam               KAM0202 B SK Kamenice              36:53   + 11:16
 14. Melichna Matěj           DKL0102 C KOB Kladno               37:36   + 11:59
 15. Melišík Martin           TAP0200 C KOB TRETRA Praha         37:56   + 12:19
 16. Bartoň Michal            KAM0107 B SK Kamenice              38:04   + 12:27
 17. Hejsek Filip             KAM0204 B SK Kamenice              38:36   + 12:59
 18. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:43   + 15:06
 19. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 41:06   + 15:29
 20. Marhold Ondřej           ZVO0101 C OB SK Zvole              41:49   + 16:12
 21. Renda Michal             KAM0207 B SK Kamenice              42:06   + 16:29
 22. Lustig Adam              DKP0202 B Oddíl OB Kotlářka        43:15   + 17:38
 23. Husák Zdeněk             SLA0201 B SKOB Slaný               44:33   + 18:56
 24. Borovička Matěj          KNC0202 C OOB TJ Sokol Kostelec n  45:22   + 19:45
 25. Svoboda Jáchym           ROZ0200 C OK Roztoky               45:51   + 20:14
 26. Svoboda Luděk            DKL0200 C KOB Kladno               48:50   + 23:13
 27. Blaha Petr               KAM0104 B SK Kamenice              52:39   + 27:02
 28. Buk Ondřej               ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem  52:46   + 27:09
 29. Víteček Jáchym           DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka        53:44   + 28:07
 30. Janeček Ondřej           SOB0201 C SOBSA                    55:23   + 29:46
 31. Volek Jaroslav           KNC0100 C OOB TJ Sokol Kostelec n  55:26   + 29:49
 32. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 55:27   + 29:50
 33. Albrecht Adam            KAM0203 C SK Kamenice              59:36   + 33:59
 34. Průša Jan                DKL0201 C KOB Kladno               60:08   + 34:31
 35. Cvrček Adam              DOR0204   OK Dobříš                61:14   + 35:37
 36. Reichl Tomáš             MKP0100 C SK Meteor Kačerov Praha  62:51   + 37:14
 37. Dudla Maxmilián          DOR0200 C OK Dobříš                63:57   + 38:20
 38. Šťastný Petr             TAP0106 C KOB TRETRA Praha         69:21   + 43:44
 39. Mrózek Adam              KAM0209 C SK Kamenice              72:38   + 47:01
     Malačka Milan            DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Vrkota Tomáš             DKL0103 C KOB Kladno                DISK          
     Pecháček Vít             RIC0101 C OB Říčany                 DISK          
     Hrdlička Jan             SLA0200 C SKOB Slaný                DISK          
     Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno                DISK          
     Škácha Vít               KAM0309 B SK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  29:27          
  2. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 30:25   + 0:58 
  3. Šafka Sebastian          KAM0101 A SK Kamenice              31:27   + 2:00 
  4. Gajda Jan                KAM0105 A SK Kamenice              37:21   + 7:54 
  5. Šebek Petr               DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka        38:16   + 8:49 
  6. Sladkovský Jaromír       TAP9902 C KOB TRETRA Praha         43:07   + 13:40
  7. Ždimera Jan              PGP9903 C SK Praga                 44:26   + 14:59
  8. Čech Richard             SLA0001 C SKOB Slaný               46:39   + 17:12
  9. Janeček Jiří             TAP0000 C KOB TRETRA Praha         47:00   + 17:33
 10. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                47:12   + 17:45
 11. Varga Ondřej             KNC9900 B OOB TJ Sokol Kostelec n  50:05   + 20:38
 12. Janda Ondřej             DOR0100 B OK Dobříš                52:42   + 23:15
 13. Zemko Zdeněk             SLA9900 B SKOB Slaný               59:52   + 30:25
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borovička Tomáš          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  35:03          
  2. Brázdil Petr             PGP9707 B SK Praga                 38:51   + 3:48 
  3. Černohorský Mikuláš      RIC9800 C OB Říčany                40:52   + 5:49 
  4. Moravec Jakub            KAM9702 C SK Kamenice              42:02   + 6:59 
  5. Novák Aleš               PGP9808 B SK Praga                 42:40   + 7:37 
  6. Pelikán Lukáš            MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha        43:21   + 8:18 
  7. Beneš Jan                DKL9800 B KOB Kladno               58:52   + 23:49
  8. Kalista Michael          LBE9701 C TJ Lokomotiva Beroun     59:29   + 24:26
     Bambousek Jan            DOR9800 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 4.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buk Michal               ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem  38:48          
  2. Kolář Jakub              LBE9501 C TJ Lokomotiva Beroun     53:41   + 14:53
  3. Průša Ondřej             DKL9600 C KOB Kladno               84:48   + 46:00
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.60 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 30:22          
  2. Fodor Petr               TUR8103 R OOB TJ Turnov            32:58   + 2:36 
  3. Kettner Vojtěch          KAM9601 A SK Kamenice              33:27   + 3:05 
  4. Procházka Pavel          PGP9002 C SK Praga                 33:59   + 3:37 
  5. Kettner Lukáš            KAM9403 R SK Kamenice              34:38   + 4:16 
  6. Semík Ondřej             KAM9401 E SK Kamenice              35:32   + 5:10 
  7. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 35:39   + 5:17 
  8. Matějů Luboš             PGP7601 R SK Praga                 36:28   + 6:06 
  9. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        36:55   + 6:33 
 10. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 37:00   + 6:38 
 11. Kozák Petr               KAM6501 C SK Kamenice              37:15   + 6:53 
 12. Arnošt Kamil             DOR7301 C OK Dobříš                38:45   + 8:23 
 13. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          38:54   + 8:32 
 14. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 38:55   + 8:33 
 15. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín                39:13   + 8:51 
 16. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               39:47   + 9:25 
 17. Istolahti Tuomo          31F8900   Finland - non registere  39:51   + 9:29 
 18. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                 40:14   + 9:52 
 19. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        40:44   + 10:22
 20. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            41:00   + 10:38
 21. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              41:17   + 10:55
 22. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 41:30   + 11:08
 23. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          41:39   + 11:17
 24. Šafka Jan                SLP7704 C OOB Slavia Praha         42:07   + 11:45
 25. Škvor Martin             KAM6700 C SK Kamenice              42:09   + 11:47
 26. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 42:54   + 12:32
 27. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 43:15   + 12:53
 28. Semík Luboš              KAM6201 C SK Kamenice              43:16   + 12:54
 29. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 43:35   + 13:13
 30. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             43:36   + 13:14
 31. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        43:41   + 13:19
 32. Šimon Václav             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     43:43   + 13:21
 33. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         44:29   + 14:07
 34. Vlášek Jakub             TAP9702 B KOB TRETRA Praha         44:35   + 14:13
 35. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 44:59   + 14:37
 36. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  45:16   + 14:54
 37. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        45:36   + 15:14
 38. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            46:04   + 15:42
 39. Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava               46:30   + 16:08
 40. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         47:50   + 17:28
 41. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  47:59   + 17:37
 42. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        48:35   + 18:13
 43. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         49:00   + 18:38
 44. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 49:09   + 18:47
 45. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      49:15   + 18:53
 46. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        49:26   + 19:04
 47. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        49:42   + 19:20
 48. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        49:46   + 19:24
 49. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:59   + 19:37
 49. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:59   + 19:37
 51. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         50:16   + 19:54
 52. Hrouda Martin            FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta P  50:27   + 20:05
 53. Kapal Tomáš              KAM9402 C SK Kamenice              50:29   + 20:07
 54. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     54:12   + 23:50
 55. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        54:23   + 24:01
 56. Šimek Tomáš              FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta P  54:38   + 24:16
 57. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                55:02   + 24:40
 58. Valach Marek             TAP9703 C KOB TRETRA Praha         55:03   + 24:41
 59. Novák Libor              OKP9100 C SK OK 24 Praha           55:12   + 24:50
 60. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 55:37   + 25:15
 61. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                55:51   + 25:29
 62. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           56:29   + 26:07
 63. Junek Vladimír           TJP8400 C TJ Sokol Troja           56:30   + 26:08
 64. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 57:07   + 26:45
 65. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        57:14   + 26:52
 66. Besta Lukáš              KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n  57:17   + 26:55
 67. Vondra Jiří              FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta P  57:23   + 27:01
 68. Khel Richard             SCP7500 C OK Sparta Praha          57:29   + 27:07
 69. Vrabec Tomáš             SCP8700 C OK Sparta Praha          58:51   + 28:29
 70. Lukavec Petr             SMR7800 C SK SNS Smržovka          59:10   + 28:48
 71. Nitsch Karel             FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta P  59:41   + 29:19
 72. Čabla Robert             NNNXXX1   Neregistrovaní           60:49   + 30:27
 73. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        62:26   + 32:04
 74. Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka        62:28   + 32:06
 75. Eiselt Jan               LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:50   + 32:28
 76. Žáček Martin             FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta P  62:56   + 32:34
 77. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:07   + 37:45
 78. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           69:43   + 39:21
 79. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  74:29   + 44:07
 80. Šedivý Ondřej            KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n  75:03   + 44:41
 81. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                91:40   + 61:18
     Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Veselý Jakub             PGP9503 R SK Praga                  DISK          
  MS Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               43:12   + 12:50
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 34:54          
  2. Beránek Petr             BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor       41:13   + 6:19 
  3. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 46:35   + 11:41
  4. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           47:29   + 12:35
  5. Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:44   + 18:50
  6. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       54:14   + 19:20
  7. Křenek Tomáš             LLI8300 C TJ Loko Liberec          54:53   + 19:59
  8. Toušek Filip             ZBP7102 C OOB SK Zbraslav          55:19   + 20:25
  9. Líbal Jakub              ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem  59:24   + 24:30
 10. Červinka Jaroslav        OKP9000 C SK OK 24 Praha           61:34   + 26:40
 11. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  64:42   + 29:48
 12. Prouza Jaromír           DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka        65:35   + 30:41
 13. Borovička Milan          FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta P  76:58   + 42:04
 14. Němec Tomáš              9VC8100   OK SUDOP                 89:09   + 54:15
     Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.70 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                37:50          
  2. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta P  38:43   + 0:53 
  3. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 41:59   + 4:09 
  4. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                43:54   + 6:04 
  5. Žemla Tomáš              KAM7105 C SK Kamenice              44:18   + 6:28 
  6. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               44:22   + 6:32 
  7. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        45:48   + 7:58 
  8. Hankovec Petr            KAM7101 C SK Kamenice              49:30   + 11:40
  9. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        51:03   + 13:13
 10. Hill Richard             21G7600   Airienteers              51:36   + 13:46
 11. Vinš Pavel               DKL6900 C KOB Kladno               53:51   + 16:01
 12. Štáfek Pavel             DKL7401 C KOB Kladno               54:39   + 16:49
 13. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        54:56   + 17:06
 14. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 55:44   + 17:54
 15. Geisler Michal           DKL7500 C KOB Kladno               56:12   + 18:22
 16. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                56:49   + 18:59
 17. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                57:14   + 19:24
 18. Jandera Tomáš            DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov  57:23   + 19:33
 19. Španěl Ondřej            DOR7100 C OK Dobříš                58:22   + 20:32
 20. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    62:35   + 24:45
 21. Jedlička Adam            KAM7700 C SK Kamenice              63:54   + 26:04
 22. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:42   + 26:52
 23. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  64:50   + 27:00
 24. Šafka Jan                KAM6604 C SK Kamenice              68:15   + 30:25
 25. Škácha Michal            KAM7102 C SK Kamenice              68:38   + 30:48
 26. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                69:24   + 31:34
 27. Chaloupka Přemysl        KAM7100 C SK Kamenice              75:43   + 37:53
 28. Izák Petr                LME7800 C SK Los Mělník            76:09   + 38:19
 29. Balej Jiří               KAM7201 C SK Kamenice              76:24   + 38:34
 30. Čermák Daniel            EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha        77:43   + 39:53
 31. Vít David                EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha        78:20   + 40:30
 32. Stauch Michal            3LC7300   Lipence                  78:50   + 41:00
 33. Louša Ladislav           KPY7300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  94:58   + 57:08
 34. Kolenec Jan              HCE8000 C TJ Sokol Hostivice      104:07   + 66:17
     Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.80 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               30:40          
  2. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         33:02   + 2:22 
  3. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 33:58   + 3:18 
  4. Krausz Milan             FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta P  34:04   + 3:24 
  5. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        34:06   + 3:26 
  6. Bláha Jan                SJP6800 C KČT Slavoj Praha         35:36   + 4:56 
  7. Cincibus Pavel           FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta P  36:16   + 5:36 
  8. Slavík Viktor            PGP6300 C SK Praga                 38:13   + 7:33 
  9. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        38:14   + 7:34 
 10. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:22   + 7:42 
 11. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                38:26   + 7:46 
 12. Reichl Michal            MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha  38:30   + 7:50 
 13. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 39:33   + 8:53 
 14. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        40:19   + 9:39 
 15. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         40:33   + 9:53 
 16. Šebek Martin             DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka        40:46   + 10:06
 17. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        42:16   + 11:36
 18. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Sokol Hostivice       42:17   + 11:37
 19. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        43:05   + 12:25
 20. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB TRETRA Praha         43:10   + 12:30
 21. Jun Drahomír             KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n  43:13   + 12:33
 22. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             43:36   + 12:56
 23. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka        43:39   + 12:59
 24. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          43:44   + 13:04
 25. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          44:10   + 13:30
 26. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  45:26   + 14:46
 27. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun     47:23   + 16:43
 28. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              47:26   + 16:46
 29. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  47:29   + 16:49
 30. Liška Jindřich           KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:51   + 17:11
 31. Ždimera Zdeněk           LME7000 C SK Los Mělník            48:53   + 18:13
 32. Hlubuček Tomáš           KAM6603 C SK Kamenice              51:47   + 21:07
 33. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               54:57   + 24:17
 34. Sysel Zdeněk             PGP5200 C SK Praga                 55:41   + 25:01
 35. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  57:52   + 27:12
 36. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        57:54   + 27:14
 37. Bazika Miroslav          TJP6401 C TJ Sokol Troja           59:10   + 28:30
 38. Pohnán Radek             KNC7002 C OOB TJ Sokol Kostelec n  64:39   + 33:59
 39. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               68:39   + 37:59
 40. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  69:06   + 38:26
 41. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        70:31   + 39:51
 42. Kozelka Jan              LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  79:09   + 48:29
 43. Kubů Jaroslav            OLP6701 C PSK Olymp Praha          88:10   + 57:30
     Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                 DISK          
     Vrabec Martin            SCP6100 C OK Sparta Praha           DISK          
     Longin Miloš             TAP6201 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         35:18          
  2. Čadil Jan                FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta P  36:29   + 1:11 
  3. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Sokol Hostivice       36:48   + 1:30 
  4. Knotek Kamil             OLP5701 C PSK Olymp Praha          37:56   + 2:38 
  5. Dudík Petr               DOR5500 C OK Dobříš                39:57   + 4:39 
  6. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   40:03   + 4:45 
  7. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               40:17   + 4:59 
  8. Koč Lumír                MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha  40:56   + 5:38 
  9. Doležal Miroslav         PGP5501 C SK Praga                 41:29   + 6:11 
 10. Brumek Stanislav         DKL5201 C KOB Kladno               41:41   + 6:23 
 11. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 45:05   + 9:47 
 12. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                49:26   + 14:08
 13. Lustig Zdeněk            DKP5601 C Oddíl OB Kotlářka        50:24   + 15:06
 14. Svobodný Petr            DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka        54:09   + 18:51
 15. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          61:08   + 25:50
     Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        29:26          
  2. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 31:35   + 2:09 
  3. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         32:05   + 2:39 
  4. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         33:32   + 4:06 
  5. Fujan Sláva              DKL4800 C KOB Kladno               33:37   + 4:11 
  6. Kraus Jan                LLI4501 C TJ Loko Liberec          35:58   + 6:32 
  7. Valeška Rudolf           LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Cho  36:31   + 7:05 
  8. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          36:51   + 7:25 
  9. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           38:48   + 9:22 
 10. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                44:01   + 14:35
 11. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  47:02   + 17:36
 12. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  54:48   + 25:22
 13. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         55:14   + 25:48
 14. Hamáček Bohuslav         LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun     60:21   + 30:55
     Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 38:40          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501 C KČT Slavoj Praha         38:52   + 0:12 
  3. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          42:25   + 3:45 
  4. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta P  58:14   + 19:34
  5. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n  60:47   + 22:07
  6. Hanák Milan              FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta P  62:00   + 23:20
  7. Chloupek Radek           SLP4001 C OOB Slavia Praha         65:47   + 27:07
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mařík Tonda              FSP       VŠTJ Stavební fakulta P  18:34          
  2. Brettl Tobiáš            PGP0900 C SK Praga                 20:45   + 2:11 
  3. Kaftanová Barbora        TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   22:39   + 4:05 
  4. Maříková Alžběta         FSP       VŠTJ Stavební fakulta P  23:12   + 4:38 
  5. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                23:21   + 4:47 
  6. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  24:08   + 5:34 
  7. Svoboda František        ROZ0700 C OK Roztoky               24:51   + 6:17 
  8. Kolenec Jan              HCE0800 C TJ Sokol Hostivice       25:49   + 7:15 
  9. Španěl Filip             DOR0704   OK Dobříš                26:22   + 7:48 
 10. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        27:00   + 8:26 
 11. Šubrt Ondřej             TAP0801 C KOB TRETRA Praha         27:34   + 9:00 
 12. Hradil Michal            HCE0900 C TJ Sokol Hostivice       28:02   + 9:28 
 13. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 28:37   + 10:03
 14. Besta Radek              KNC0800   OOB TJ Sokol Kostelec n  29:24   + 10:50
 15. Hejsková Magdalena       KAM0850 C SK Kamenice              29:25   + 10:51
 16. Krumlovská Barbora       RIC8050 C OB Říčany                30:27   + 11:53
 17. Řezáčová Marie           NNN       Neregistrovaní           31:36   + 13:02
 18. Müller Jáchym            HCEXXX1   TJ Sokol Hostivice       32:56   + 14:22
 19. Blahová Karolína         KAM0752 C SK Kamenice              33:07   + 14:33
 20. Vanžura Pavel            ROU       SKOB Roudnice nad Labem  33:13   + 14:39
 21. Pilař František          NNNXXX6   Neregistrovaní           33:27   + 14:53
 22. Ptáčková Veronika        PGP0551 C SK Praga                 33:30   + 14:56
 23. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 33:34   + 15:00
 24. Hřebíková Markéta        51C0950   RAPAMAVI Satalice        33:36   + 15:02
 25. Hřebík Vilém             51C1100   RAPAMAVI Satalice        33:39   + 15:05
 26. Pokorná Ema              PGP       SK Praga                 34:09   + 15:35
 27. Bašus Ondřej             SCP       OK Sparta Praha          34:28   + 15:54
 28. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                35:18   + 16:44
 29. Bočkai Standa            NNN       Neregistrovaní           35:34   + 17:00
 30. Pohnán Matyáš            KNC       OOB TJ Sokol Kostelec n  35:51   + 17:17
 31. Kubátová Marie           NNN       Neregistrovaní           36:08   + 17:34
 32. Kubec Adam               DOB0900 C KOB Dobruška             36:41   + 18:07
 33. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB TRETRA Praha         37:10   + 18:36
 34. Žemlová Magdalena        KAM0950 C SK Kamenice              37:14   + 18:40
 35. Uhlířová Marie           LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun     38:04   + 19:30
 36. Berka Ondřej             TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:19   + 19:45
 37. Uhlířová Eliška          LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun     38:40   + 20:06
 38.  Slukovi                 KAM       SK Kamenice              39:50   + 21:16
 39. Hill Daisy Petra         NNNXX10   Neregistrovaní           43:52   + 25:18
 40. Šeborová Kačka           DKL0951 C KOB Kladno               44:36   + 26:02
 41. Matouš Toman             HCE       TJ Sokol Hostivice       45:44   + 27:10
 42. Bestová Tereza           KNC0600   OOB TJ Sokol Kostelec n  46:58   + 28:24
 43. Mullis Carolina May      DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        48:44   + 30:10
 44. Müller Karel             HCE1000 C TJ Sokol Hostivice       50:14   + 31:40
 45. Kuželová Hana            NNN       Neregistrovaní           53:00   + 34:26
 46. Kuželová Kateřina        NNN       Neregistrovaní           53:22   + 34:48
 47. Kuttelwascher Marek      HCEXXX2   TJ Sokol Hostivice       54:23   + 35:49
 48. Nitsch Ondřej            FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta P  55:10   + 36:36
 49. Nedbalová Klára          MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha        57:30   + 38:56
 50. Nedbalová Magdalena      MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha        58:29   + 39:55
 51. Šenkýřová Barbora        NNN1150   Neregistrovaní           68:59   + 50:25
 52. Timvan Dongen            DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka        72:09   + 53:35
 53. Bozděch Vojta            PGP1000 C SK Praga                 75:01   + 56:27
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            NNN       Neregistrovaní           18:23          
  2. Jedličková Tereza        KAM7950 C SK Kamenice              18:39   + 0:16 
  3. Hejsková Bohumila        KAM6952   SK Kamenice              19:32   + 1:09 
  4. Jírová Monika            NNN       Neregistrovaní           20:28   + 2:05 
  5. Gottliebová Petra        KPY8751 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  21:11   + 2:48 
  6. Nentvichová Romana       DOR6651   OK Dobříš                21:55   + 3:32 
  7. Petrová Martina          NNN       Neregistrovaní           23:14   + 4:51 
  8. Tachezy Ruth             DOR6451   OK Dobříš                24:01   + 5:38 
  9. Víšková Alena            KAM7451 C SK Kamenice              24:10   + 5:47 
 10. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  24:40   + 6:17 
 11. Rendová Iva              KAM7152   SK Kamenice              25:01   + 6:38 
 12. Přibíková Ema            NNN       Neregistrovaní           25:06   + 6:43 
 13. Popová Veronika          TAP0253 C KOB TRETRA Praha         25:45   + 7:22 
 14. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  26:14   + 7:51 
 15. Přibylová Jana           MFPXXX1   VŠSK MFF UK Praha        26:26   + 8:03 
 16. Janák Martin             MFPXXX2   VŠSK MFF UK Praha        26:30   + 8:07 
 17. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš                26:46   + 8:23 
 18. Šilerová Kamila          KAM       SK Kamenice              26:49   + 8:26 
 19. Popová Nika              NNN       Neregistrovaní           26:59   + 8:36 
 20. Jandová Jana             DOR7151   OK Dobříš                28:23   + 10:00
 21. Lišková Hana             KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  28:34   + 10:11
 22. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               29:27   + 11:04
 23. Mojžíšek Tomáš           KAM       SK Kamenice              30:03   + 11:40
 24. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          30:28   + 12:05
 25. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              32:21   + 13:58
 26. Kraml Martin             NNN       Neregistrovaní           32:49   + 14:26
 27. Voborská Jana            PGP8454 C SK Praga                 33:04   + 14:41
 28. Šámal Petr               NNNXXX4   Neregistrovaní           33:47   + 15:24
 29. Šámal Štěpán             NNNXXX5   Neregistrovaní           34:37   + 16:14
 30. Pohnánová Iveta          KNC       OOB TJ Sokol Kostelec n  35:27   + 17:04
 31. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        35:50   + 17:27
 32. Havláková Daniela        ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem  36:49   + 18:26
 33. Hill Radka               NNNXXX9   Neregistrovaní           36:50   + 18:27
 34. Trnková Katka            NNN       Neregistrovaní           38:20   + 19:57
 35. Neubauerová Kateřina     DOR       OK Dobříš                39:22   + 20:59
 36. Bláhová Kateřina         SJP7350 C KČT Slavoj Praha         39:41   + 21:18
 37. Tichá Ivana              KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n  39:46   + 21:23
 38. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 40:46   + 22:23
 39. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  42:47   + 24:24
 40. Jirofová Michala         KAM       SK Kamenice              43:06   + 24:43
 41. Sviták Petr              NNN       Neregistrovaní           43:12   + 24:49
 42. Albrecht Vladimír        KAM7800 C SK Kamenice              43:18   + 24:55
 43. Štěpánková Adéla         KAM       SK Kamenice              43:50   + 25:27
 44. Prouzová Zuzana          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        49:54   + 31:31
 45. Žolimeva Vít             LME       SK Los Mělník            52:00   + 33:37
 46. Pěkná Eva                ROU       SKOB Roudnice nad Labem  56:58   + 38:35
 47. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 57:38   + 39:15
     Berounská Helena         VSP7270   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4 Ultimat 3.50 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                29:52          
  2. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                30:58   + 1:06 
  3. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          31:33   + 1:41 
  4. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                36:17   + 6:25 
  5. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               40:04   + 10:12
  6. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               42:03   + 12:11
  7. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                43:25   + 13:33
  8. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 65:43   + 35:51
--------------------------------------------------------------------------------

T4 4.10 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          45:04          
  2. Táborský Ondřej          TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec   46:39   + 1:35 
  3. Kubát Petr               NNN       Neregistrovaní           47:58   + 2:54 
  4. Dudla Michal             DOR7403 C OK Dobříš                48:37   + 3:33 
  5. Tesař Jan                SCP8500   OK Sparta Praha          49:20   + 4:16 
  6. Pilař Marek              NNNXXX7   Neregistrovaní           56:29   + 11:25
  7. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                59:29   + 14:25
  8. Nigrin Radek             DOR7202 C OK Dobříš                60:11   + 15:07
  9. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  61:00   + 15:56
 10. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                62:35   + 17:31
 11. Pohořalá Anna            ROU       SKOB Roudnice nad Labem  63:14   + 18:10
 12. Hřebík Pavel             51C7400   RAPAMAVI Satalice        68:49   + 23:45
 13. Vrabcová Jindra          SCP6151 C OK Sparta Praha          69:17   + 24:13
 14. Šlapánek René            ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem  71:00   + 25:56
 15. Šiler Michal             KAM       SK Kamenice              71:11   + 26:07
 16. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka        72:07   + 27:03
 17. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        75:16   + 30:12
 18. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem  77:16   + 32:12
 19. Kopáček Vojtěch          DOR9100   OK Dobříš                80:49   + 35:45
 20. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 88:03   + 42:59
 21. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  88:46   + 43:42
 22. Tichý Ondřej             NNN       Neregistrovaní           89:03   + 43:59
 23. Švec Karel               NNN       Neregistrovaní           89:33   + 44:29
 24. Berková Květa            TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec   90:49   + 45:45
 25. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           92:53   + 47:49
 26. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           92:56   + 47:52
 27. Khelová Petra            SCP7850 C OK Sparta Praha         100:03   + 54:59
 28. Chramosta Tomáš          KAM7601   SK Kamenice             108:04   + 63:00
 29. Buková Zdeňka            ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 111:57   + 66:53
 30. Černá Eliška             SCP9050 C OK Sparta Praha         117:49   + 72:45
     Hřebíková Radka          51C7750   RAPAMAVI Satalice         DISK          
     Wohanka Richard          NNN       Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------