Kód závodu : 2917
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 25.04.2015
Místo konání : ZŠ Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10
Mapa : 1 : 4 000; ekv. 2m; ISSOM 2007; stav duben 2015; formát A4
Pořadatel : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu : Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí : Posselt Martin - R2
Stavitel tratí : Picek Jan - R1
Kategorie: D21L
D21L 2.10 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 12:51
2. Šafka Brožková Dana SJC8156 E TJ Sportcentrum Jičín 12:57 + 0:06
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 13:21 + 0:30
4. Mullis Kateřina PGP7756 C SK Praga 13:27 + 0:36
5. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 13:39 + 0:48
6. Hrstková Vladěna ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno 13:43 + 0:52
7. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 13:55 + 1:04
7. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 13:55 + 1:04
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno 13:58 + 1:07
10. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 14:04 + 1:13
11. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 14:05 + 1:14
12. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 14:06 + 1:15
13. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 14:37 + 1:46
14. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 14:39 + 1:48
15. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 15:13 + 2:22
16. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 15:24 + 2:33
17. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 15:32 + 2:41
18. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 15:35 + 2:44
19. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 15:37 + 2:46
20. Izydorczyk Urszula 88P9650 MKS Jelenia Góra 15:43 + 2:52
21. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 16:06 + 3:15
22. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 16:39 + 3:48
23. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 16:50 + 3:59
24. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 17:19 + 4:28
25. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 17:58 + 5:07
26. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 18:05 + 5:14
27. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 18:09 + 5:18
28. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 18:14 + 5:23
29. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 18:23 + 5:32
30. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 18:33 + 5:42
31. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 19:50 + 6:59
32. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 20:48 + 7:57
33. Hnátková Anna EKP9250 C VŠTJ Ekonom Praha 21:11 + 8:20
34. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 21:12 + 8:21
35. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta P 21:40 + 8:49
36. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 21:54 + 9:03
37. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 22:07 + 9:16
38. Hanajová Káťa SMR8451 C SK SNS Smržovka 23:48 + 10:57
Brožová Aneta TUR9453 C OOB TJ Turnov DISK
--------------------------------------------------------------------------------