Kód závodu : 2925
Název : Oblastní žebříček
Datum : 03.10.2015
Místo konání : Horní Hanychov
Mapa : Palouček, 1:10000, ekvidistance 5m, stav září 2015, autor Miroslav Horáček
Pořadatel : VLI - Slavia Liberec orienteering
Ředitel závodu : Kolaja Ehlerová Jana - R3
Hlavní rozhodčí : Henych Petr - R2
Stavitel tratí : Kobr Tomáš - R3
JURY : Luštická Lucie, Bílý Petr, Peterka Vojtěch
Kategorie: H21K
H21K 3.80 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 30:35
2. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec 30:45 + 0:10
3. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 30:53 + 0:18
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 31:55 + 1:20
5. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec 32:33 + 1:58
6. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 33:49 + 3:14
7. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 34:19 + 3:44
8. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 34:42 + 4:07
9. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 37:17 + 6:42
10. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 37:30 + 6:55
11. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec 39:17 + 8:42
12. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 39:21 + 8:46
13. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec 39:26 + 8:51
14. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec 39:29 + 8:54
14. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 39:29 + 8:54
16. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 39:51 + 9:16
17. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 40:28 + 9:53
18. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 41:13 + 10:38
19. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:25 + 11:50
20. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec 42:54 + 12:19
21. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 42:59 + 12:24
22. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 43:15 + 12:40
23. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orientee 43:21 + 12:46
24. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec 43:58 + 13:23
25. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 44:50 + 14:15
26. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orientee 45:35 + 15:00
27. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 46:10 + 15:35
28. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 48:31 + 17:56
29. Just David CHA7602 OK Chrastava 48:49 + 18:14
30. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 48:53 + 18:18
31. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 49:21 + 18:46
32. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 51:59 + 21:24
33. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 52:29 + 21:54
34. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 53:08 + 22:33
35. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 53:55 + 23:20
36. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 55:02 + 24:27
37. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 56:19 + 25:44
38. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 56:31 + 25:56
39. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Tepli 59:16 + 28:41
40. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 64:40 + 34:05
41. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 66:19 + 35:44
42. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 66:20 + 35:45
43. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 66:47 + 36:12
Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava DISK
Synek Marcel DOK7600 OK Doksy DISK
Kopecký volno Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov DISK
--------------------------------------------------------------------------------