Kód závodu          : 2964
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 13.06.2015
Místo konání        : Olomučany
Mapa                : Mácháč
Pořadatel           : ADA - OOB Spartak Adamov
Ředitel závodu      : Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí     : Truhlář Karel
Stavitel tratí      : Procházka Jiří

D10 2.45 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Doubravka    ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov    22:33          
  2. Finstrlová Julie         ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno       25:11   + 2:38 
  3. Dušková Tereza           TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno        25:39   + 3:06 
  4. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        25:51   + 3:18 
  5. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        26:16   + 3:43 
  6. Doušková Hana            TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno        27:11   + 4:38 
  7. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       28:19   + 5:46 
  8. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       32:24   + 9:51 
  9. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        33:47   + 11:14
 10. Ondrová Anna             ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno       34:39   + 12:06
 11. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        35:44   + 13:11
 12. Taslerová Martina        UBM0751 C MENISKOS Brno            40:32   + 17:59
 13. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB Moira Brno           41:47   + 19:14
 14. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       46:21   + 23:48
     Nádeníčková Anna         ABM0556 C KOB Moira Brno            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 2.65 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        30:05          
  2. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  32:05   + 2:00 
  3. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  44:39   + 14:34
  4. Pilařová Klára           ABM0751 C KOB Moira Brno           46:45   + 16:40
     Mašková Radka                    C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.35 km, 80 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        27:01          
  2. Miková Lenka             TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno        30:08   + 3:07 
  3. Taslerová Tereza         UBM0352 C MENISKOS Brno            30:54   + 3:53 
  4. Poloučková Hana          ABM0350 B KOB Moira Brno           32:08   + 5:07 
  5. Králová Jolana           TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno        36:38   + 9:37 
  6. Vyskočilová Karla        RBK0451 C SK Radioklub Blansko    107:17   + 80:16
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.35 km, 125 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Anežka         TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno        40:15          
  2. Radová Kateřina          ABM0199 C KOB Moira Brno           46:31   + 6:16 
  3. Králová Lucie            ZBM0159 C SK Žabovřesky Brno       64:17   + 24:02
     Bašeová Klára            ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Bastlová Pavla           ABM0061 C KOB Moira Brno           50:33   + 10:18
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.45 km, 145 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Auermüllerová Anna       ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno       42:37          
  2. Korpasová Lucie          LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav B  44:28   + 1:51 
  3. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       52:01   + 9:24 
  4. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        55:12   + 12:35
  5. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        57:25   + 14:48
  6. Utíkalová Kateřina       TBM9952 C KOS TJ Tesla Brno        62:30   + 19:53
  7. Ševčíková Kateřina       BBM9950 C BETA URSUS Orienteering  99:38   + 57:01
     Hrbáčková Markéta        ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.55 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       37:55          
  2. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno       44:40   + 6:45 
  3. Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno       47:29   + 9:34 
  4. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  49:19   + 11:24
  5. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       49:41   + 11:46
  6. Komárková Silvie         TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno        56:19   + 18:24
  7. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno       66:15   + 28:20
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.45 km, 245 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       45:48          
  2. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        52:26   + 6:38 
  3. Chromá Adéla             ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno       54:37   + 8:49 
  4. Chloupková Barbora       VBM8455 C VSK Mendelu Brno         58:10   + 12:22
  5. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         58:31   + 12:43
  6. Čechová Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno         61:07   + 15:19
  7. Korpasová Tereza         LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav B  61:44   + 15:56
  8. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         64:22   + 18:34
  9. Galatíková Lucie         ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno       68:03   + 22:15
 10. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         69:37   + 23:49
 11. Stachoňová Barbara       ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno       70:01   + 24:13
 12. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     70:45   + 24:57
 13. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  85:22   + 39:34
 14. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       86:27   + 40:39
 15. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  86:54   + 41:06
 16. Barranco Kateřina        VBM8253 C VSK Mendelu Brno         97:58   + 52:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.75 km, 155 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drašarová Eva            8XC8650 C NER - Neregistrovaní     47:11          
  2. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   51:06   + 3:55 
  3. Prokšová Blanka          CHA8350 C OK Chrastava             52:17   + 5:06 
  4. Stehlíková Jana          ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno       55:21   + 8:10 
  5. Taslerová Renata         UBM7651 C MENISKOS Brno            75:01   + 27:50
     Humlíčková Jana          UBM7351 C MENISKOS Brno             DISK          
     Vlková Karolína          LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.75 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        47:36          
  2. Vyškovská Radka          ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín      49:22   + 1:46 
  3. La Carbonara Hana        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno        52:25   + 4:49 
  4. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        52:57   + 5:21 
  5. Radová Martina           ABM7451 C KOB Moira Brno           54:03   + 6:27 
  6. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        54:52   + 7:16 
  7. Ryglová Kateřina         TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno        55:48   + 8:12 
  8. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           58:59   + 11:23
  9. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        60:36   + 13:00
 10. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         62:59   + 15:23
 11. Malá Alice               TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno        64:29   + 16:53
 12. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     64:40   + 17:04
 13. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB Moira Brno           65:10   + 17:34
 14. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB Moira Brno           67:18   + 19:42
 15. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       67:45   + 20:09
 16. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB Moira Brno           69:42   + 22:06
 17. Tesařová Jitka           RBK6451 C SK Radioklub Blansko     70:30   + 22:54
 18. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno       73:02   + 25:26
 19. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        76:37   + 29:01
 20. Firešová Andrea          ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno       79:48   + 32:12
 21. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            81:45   + 34:09
 22. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        94:42   + 47:06
 23. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB Moira Brno           98:24   + 50:48
     Suchá Helena             ABM6664 C KOB Moira Brno            DISK          
     Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.15 km, 180 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno        43:38          
  2. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        52:03   + 8:25 
  3. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         52:34   + 8:56 
  4. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         56:33   + 12:55
  5. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               56:40   + 13:02
  6. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         64:48   + 21:10
  7. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       70:59   + 27:21
     Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.55 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        44:57          
  2. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  85:31   + 40:34
  3. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        90:27   + 45:30
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.65 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        16:27          
  2. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        20:39   + 4:12 
  3. Račanský Jiří            TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno        21:11   + 4:44 
  4. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        23:00   + 6:33 
  5. Ptáček Jonáš             TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno        27:08   + 10:41
  6. Mudrák Daniel            TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno        29:22   + 12:55
  7. Svirák Jonatan           TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno        32:58   + 16:31
  8. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        40:41   + 24:14
  9. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       41:32   + 25:05
 10. Ševčík Filip             TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno        42:53   + 26:26
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.45 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        21:16          
  2. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno       21:50   + 0:34 
  3. Koča Vojtěch             ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno       24:59   + 3:43 
  4. Odehnal Tomáš            ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov    25:04   + 3:48 
  5. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        25:59   + 4:43 
  6. Cicvárek Radim           ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno       27:31   + 6:15 
  7. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     27:43   + 6:27 
  8. Hrouda Šimon             UBM0504 C MENISKOS Brno            27:58   + 6:42 
  9. Smutný Jakub             ABM0502 C KOB Moira Brno           30:05   + 8:49 
 10. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno       30:38   + 9:22 
 11. Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko     33:36   + 12:20
 12. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       33:38   + 12:22
 13. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        36:59   + 15:43
 14. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       37:21   + 16:05
 15. Kučera Tomáš             ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno       46:10   + 24:54
     Ondrouch Martin          ADA     C OOB TJ Spartak Adamov     DISK          
     Račanský Jakub           UBM0503 C MENISKOS Brno             DISK          
     Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.75 km, 75 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno        20:27          
  2. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        21:27   + 1:00 
  3. Gryc Ondřej              TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno        25:39   + 5:12 
  4. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB Moira Brno           28:17   + 7:50 
  5. Lička Adam               VBM0301 C VSK Mendelu Brno         30:56   + 10:29
  6. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB Moira Brno           31:53   + 11:26
  7. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       36:18   + 15:51
  8. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C MENISKOS Brno            37:24   + 16:57
  9. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     41:29   + 21:02
 10. Musil Štěpán             VBM0302 C VSK Mendelu Brno         43:26   + 22:59
 11. Marek Vojtěch            ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno       54:23   + 33:56
 12. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       64:27   + 44:00
 13. Račanský Matěj           TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno        89:02   + 68:35
     Kuchař Filip                     C                           DISK          
     Račanský Jan             UBM0302 C MENISKOS Brno             DISK          
     Fousek Vojtěch           RBK0403 C SK Radioklub Blansko      DISK          
     Chmelík Albert           ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Štěrbák Josef            ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.55 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Vojtěch             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        38:28          
  2. Milán Tomáš              TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno        42:31   + 4:03 
  3. Coufal Jáchym            ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno       44:48   + 6:20 
  4. Kligl Radim              TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno        51:24   + 12:56
  5. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            52:43   + 14:15
  6. Pelánek Ondřej           TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno        55:45   + 17:17
  7. Němec Ondřej             VBM0102 C VSK Mendelu Brno         58:00   + 19:32
  8. Adámek Filip             ABM0101 C KOB Moira Brno           61:30   + 23:02
  9. Hrouda Jakub             UBM0106 C MENISKOS Brno            85:12   + 46:44
     Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.45 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Ondřej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        43:46          
  2. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       48:34   + 4:48 
  3. Sedlář Jan               TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno        51:54   + 8:08 
  4. Ingršt Matěj             ABM9907 B KOB Moira Brno           54:26   + 10:40
  5. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           57:41   + 13:55
  5. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       57:41   + 13:55
  7. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           59:44   + 15:58
  8. Říčný Vojta              ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno       61:20   + 17:34
  9. Rajnoha David            UBM0003 B MENISKOS Brno            68:02   + 24:16
 10. Gregor Michal            ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno       76:10   + 32:24
 11. Šnyrch Jakub             ABM9906 C KOB Moira Brno           80:04   + 36:18
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.55 km, 250 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       46:06          
  2. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                52:24   + 6:18 
  3. Ptáček Patrik            BBM9800 A BETA URSUS Orienteering  58:07   + 12:01
  4. Kelbl Vladimír           ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno       58:25   + 12:19
  5. Konečný Daniel           BBM9702 B BETA URSUS Orienteering  64:24   + 18:18
  6. Kún Josef                BBM9802 B BETA URSUS Orienteering  83:44   + 37:38
  7. Humlíček Petr            UBM9701 C MENISKOS Brno           100:00   + 53:54
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.45 km, 360 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno       54:25          
  2. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        55:22   + 0:57 
  3. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           60:26   + 6:01 
  4. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           62:06   + 7:41 
  5. Stehlík Martin           ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno       63:58   + 9:33 
  6. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB Moira Brno           69:07   + 14:42
  7. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 69:37   + 15:12
  8. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       69:43   + 15:18
  9. Ptáček Pavel             BBM9600 A BETA URSUS Orienteering  70:27   + 16:02
 10. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        71:20   + 16:55
 11. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  72:35   + 18:10
 12. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     72:51   + 18:26
 13. Rada Pavel               ABM7401 C KOB Moira Brno           73:52   + 19:27
 14. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        74:18   + 19:53
 15. Stachoň Zdeněk           SKM8014 C KOB Směr Kroměříž        76:29   + 22:04
 16. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         79:01   + 24:36
 17. Brabec Jaroslav          ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno       81:46   + 27:21
 18. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       84:00   + 29:35
 19. Toman Filip              ABM9309 C KOB Moira Brno           87:16   + 32:51
 20. Jirásek Jakub            TTR8601 C OOB Třebíč               89:06   + 34:41
 21. Kůr Jiří                 ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno       93:00   + 38:35
 22. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB Moira Brno          101:46   + 47:21
 23. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno        110:57   + 56:32
     Švirák Ondřej            ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 5.45 km, 250 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Minarčík Tomáš           KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  53:36          
  2. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        58:35   + 4:59 
  3. Polouček Pavel           ABM7100 C KOB Moira Brno           63:05   + 9:29 
  4. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       64:21   + 10:45
  5. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        64:51   + 11:15
  6. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   69:40   + 16:04
  7. Novotný Petr             NOV     C                          74:50   + 21:14
  8. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB Moira Brno           74:51   + 21:15
  9. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  75:52   + 22:16
 10. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         79:17   + 25:41
 11. Janča Boris              6YC8203 C Neregistrovaní           82:06   + 28:30
 12. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          83:08   + 29:32
 13. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        85:40   + 32:04
 14. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno         98:57   + 45:21
 15. Brodecký Radek           RBK8004 C SK Radioklub Blansko    102:41   + 49:05
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.45 km, 240 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Martin          TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno        49:33          
  2. Hrouda Petr              VBM6900 C VSK Mendelu Brno         50:14   + 0:41 
  3. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   56:21   + 6:48 
  4. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       56:50   + 7:17 
  5. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        57:27   + 7:54 
  6. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        58:24   + 8:51 
  7. Štěrbák Eduard           ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno       59:26   + 9:53 
  8. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB Moira Brno           60:26   + 10:53
  8. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       60:26   + 10:53
 10. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            61:07   + 11:34
 11. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        61:18   + 11:45
 12. Tasler David             UBM7105 C MENISKOS Brno            69:01   + 19:28
 13. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            70:30   + 20:57
 14. Klimánek Martin          ABM7703 C KOB Moira Brno           70:51   + 21:18
 15. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        71:31   + 21:58
 16. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       72:16   + 22:43
 17. Smutný Radek             ABM6701 C KOB Moira Brno           73:58   + 24:25
 18. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     75:33   + 26:00
 19. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       75:48   + 26:15
 20. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB Moira Brno           77:40   + 28:07
 21. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno            84:39   + 35:06
 22. La Carbonara Claudio     TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno        88:16   + 38:43
 23. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        94:47   + 45:14
 24. Novotný Tomáš            8RC7702 C žádný                   131:48   + 82:15
     Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno            DISK          
     Kříž Pavel               TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.75 km, 280 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        49:27          
  2. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  55:26   + 5:59 
  3. Král Jan                 XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM  56:37   + 7:10 
  4. Adámek Libor             ABM6707 C KOB Moira Brno           58:47   + 9:20 
  5. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  61:13   + 11:46
  6. Galík Pavel              VBM6106 C VSK Mendelu Brno         62:11   + 12:44
  7. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  62:51   + 13:24
  8. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         66:13   + 16:46
  9. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   69:38   + 20:11
 10. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         76:02   + 26:35
 11. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     83:27   + 34:00
 12. Kazda Bohumil            RBK6201 C SK Radioklub Blansko     85:21   + 35:54
 13. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        85:45   + 36:18
 14. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno       100:09   + 50:42
 15. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč              121:48   + 72:21
 16. Tužil Petr               TUZ     C                         122:46   + 73:19
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.25 km, 170 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        49:44          
  2. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        50:26   + 0:42 
  3. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        50:40   + 0:56 
  4. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         52:25   + 2:41 
  5. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  57:16   + 7:32 
  6. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        59:35   + 9:51 
  7. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  74:16   + 24:32
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.45 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     57:48          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.85 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        21:30          
  2. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       28:51   + 7:21 
  3. Němeček Adam             UBM0702 C MENISKOS Brno            30:28   + 8:58 
  4. Mašková Saša                     C                          32:24   + 10:54
  5. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        32:51   + 11:21
  6. Skácel Viktor            SKA     C                          33:48   + 12:18
  7. Marek Filip              MAR07   C                          34:47   + 13:17
  8. Patermannová Marie       TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno        35:50   + 14:20
  9. Eliášek Patrik           LBM     C TJ Lokomotiva Ingstav B  36:22   + 14:52
 10. Patermannová Eliška      TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno        36:43   + 15:13
 11. Sadílek Josef            ZBM0800 C SK Žabovřesky Brno       39:05   + 17:35
 12. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       39:22   + 17:52
 13. Marková Eva              MAR09   C                          40:38   + 19:08
 14. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        41:39   + 20:09
 15. Eliášová Marta           ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno       43:11   + 21:41
 16. Eliáš Václav             ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno       44:16   + 22:46
 17. Svirák Samuel                    C                          44:50   + 23:20
 18. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  45:10   + 23:40
 19. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       46:13   + 24:43
 20. Pařízková Eliška         ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno       47:51   + 26:21
 21. Pařízek Jakub            ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno       49:17   + 27:47
 22. Kuchař Jáchym                    C                          49:53   + 28:23
 23. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       51:47   + 30:17
 24. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       53:03   + 31:33
 25. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        55:36   + 34:06
 26. Eliášek Jakub            LBM     C TJ Lokomotiva Ingstav B  61:33   + 40:03
 27. Sáňková Jitka            ADA     C OOB TJ Spartak Adamov    61:50   + 40:20
 28. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        62:54   + 41:24
 29. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        63:02   + 41:32
 30. Kučerová Tereza                  C                          67:25   + 45:55
 31. Malý Matyáš              TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno        73:52   + 52:22
 32. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       88:11   + 66:41
     Šmid Tibiáš              ADA     C OOB TJ Spartak Adamov     DISK          
     Bertschingerová Martina          C                           DISK          
     La Carbonara Noemi       TBM     C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Stříteský Tomáš          ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín       DISK          
     Kroutilová Eliška        ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.95 km, 130 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kroutil Petr             ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno       49:32          
  2. Fuchs Jan                FCH     C                          50:01   + 0:29 
  3. Jirásková Dora                   C                          51:20   + 1:48 
  4. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  53:49   + 4:17 
  5. Šimek Petr                       C                          54:10   + 4:38 
  6. Drašar Martin            8XC8400 C NER - Neregistrovaní     54:13   + 4:41 
  7. Hájková Radka            7NC6600 C Hubáčci                  54:21   + 4:49 
  8. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     54:43   + 5:11 
  9. Toufar Jiří                      C                          54:56   + 5:24 
 10. Vykydal Radek                    C                          55:02   + 5:30 
 11. Macků Jaromír            MCK     C                          56:26   + 6:54 
 12. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         56:35   + 7:03 
 13. Fuchsová Marcela         FCH     C                          56:54   + 7:22 
 14. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     57:32   + 8:00 
 15. Dosedlová Adéla                  C                          57:53   + 8:21 
 16. Patermannová Šárka               C                          58:19   + 8:47 
 17. Chmelík Petr             CHM     C                          58:59   + 9:27 
 18. Cidlík Zdeněk                    C                          61:20   + 11:48
 19. Tužilová Michaela        TUZ     C                          64:11   + 14:39
 20. Vedrová Dana                     C                          65:20   + 15:48
 21. Folprecht Jaroslav               C                          67:30   + 17:58
 22. Rajnohová Pavla          UBM7654 C MENISKOS Brno            70:43   + 21:11
 23. Vojna Tobiáš                     C                          75:26   + 25:54
 24. Králová Dana             XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM  75:40   + 26:08
 25. Tachovská Kamila                 C                          80:19   + 30:47
 26. Stříteský Tomáš          ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín      81:28   + 31:56
 27. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        83:26   + 33:54
 28. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  93:43   + 44:11
 29. Kurečková Dana           ABM7666 C KOB Moira Brno           97:39   + 48:07
 30. Fistrlová Alena                  C                         106:46   + 57:14
 31. Otrusinová Olga          VBM8652 C VSK Mendelu Brno        111:15   + 61:43
--------------------------------------------------------------------------------