Kód závodu          : 2966
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 19.09.2015
Místo konání        : Březina
Mapa                : Křtiny- 1:10000, E = 5 m
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Zháňal Jan - R1
Hlavní rozhodčí     : Drábek Jan - R3
Stavitel tratí      : Přikryl Petr, Mokrý Stanislav

D10N 2.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        19:07          
  2. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        19:27   + 0:20 
  3. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:31   + 1:24 
  4. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  21:45   + 2:38 
  5. Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno       28:17   + 9:10 
  6. Bendíková Veronika       ABM0656 C KOB Moira Brno           33:12   + 14:05
  7. Musilová Anna            NER     C                          44:27   + 25:20
     Weignerová Tereza        5RC0750 C NNN                       DISK          
     Němcová Linda            VBM0552 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 C KOB Směr Kroměříž        14:54          
  2. Procházková Doubravka    ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov    15:48   + 0:54 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno       17:50   + 2:56 
  4. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        18:01   + 3:07 
  5. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        18:08   + 3:14 
  6. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       20:02   + 5:08 
  7. Matochová Adélka         TZL0552 C SKOB Zlín                20:39   + 5:45 
  8. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       21:46   + 6:52 
  9. Doušková Hana            TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno        22:31   + 7:37 
 10. Batani Valentina         TZL0551 C SKOB Zlín                22:53   + 7:59 
 11. Batani Valeria           TZL0550 C SKOB Zlín                23:27   + 8:33 
 12. Dušková Tereza           TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno        24:12   + 9:18 
 13. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        24:13   + 9:19 
 14. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB Moira Brno           26:35   + 11:41
 15. Nádeníčková Anna         ABM0556 C KOB Moira Brno           27:02   + 12:08
 16. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        28:21   + 13:27
 17. Králová Denisa           TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno        28:42   + 13:48
 18. Patermannová Marie       TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno        31:51   + 16:57
 19. Havlová Natálie          ZBM0554 C SK Žabovřesky Brno       36:57   + 22:03
  MS Matušová Monika          TZL0258 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.30 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB Moira Brno           15:26          
  2. Panovcová Anita          OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovic  15:56   + 0:30 
  3. Barnatová Klára          ZBM1299 C SK Žabovřesky Brno       19:07   + 3:41 
  4. Sedlářová Jolana         TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno        21:00   + 5:34 
  5. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                21:28   + 6:02 
  6. Miková Lenka             TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno        23:47   + 8:21 
  7. Králová Jolana           TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno        24:06   + 8:40 
  8. Patermannová Eliška      TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno        31:25   + 15:59
  9. Hovořáková Karolína      ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno       38:03   + 22:37
 10. Pánková Klára            1WX0450 C                          66:10   + 50:44
 11. Klieštíková Šárka        18C0450 C SK Radiosport Bílovice   73:57   + 58:31
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Radová Kateřina          ABM0199 B KOB Moira Brno           40:27          
  2. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        44:22   + 3:55 
  3. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                53:55   + 13:28
  4. Bašeová Klára            ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno       58:27   + 18:00
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korpasová Lucie          LBM0151 A TJ Lokomotiva Ingstav B  46:56          
  2. Utíkalová Kateřina       TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno        51:42   + 4:46 
  3. Baštařová Anna           ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno       56:08   + 9:12 
  4. Bastlová Pavla           ABM0061 C KOB Moira Brno           86:29   + 39:33
  5. Gombíková Johana         ZBM0061 C SK Žabovřesky Brno       90:24   + 43:28
  6. Müllerová Erika          OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 106:36   + 59:40
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        44:42          
  2. Komárková Silvie         TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno        56:08   + 11:26
  3. Navrátilová Tereza       TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno        67:11   + 22:29
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       46:50          
  2. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               51:47   + 4:57 
  3. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        52:06   + 5:16 
  4. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        52:24   + 5:34 
  5. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      53:39   + 6:49 
  6. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        55:04   + 8:14 
  7. Matulová Lucie           ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov    56:02   + 9:12 
  8. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        57:29   + 10:39
  9. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        57:51   + 11:01
 10. Chloupková Barbora       VBM8455 C VSK Mendelu Brno         61:30   + 14:40
 11. Čechová Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno         63:50   + 17:00
 12. Kožinová Zuzana          PGP9650 A SK Praga                 64:58   + 18:08
 13. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               65:09   + 18:19
 14. Matulová Iva             ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov    65:39   + 18:49
 15. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                65:50   + 19:00
 16. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         70:58   + 24:08
 17. Podešvová Vlasta         ADA9251 C OOB TJ Spartak Adamov    72:20   + 25:30
 18. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         74:15   + 27:25
 19. Beržinská Soňa           SBK8554 C KOB Start Blansko        76:39   + 29:49
 20. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  77:01   + 30:11
 21. Bouzková Katka           SVS8151 C Orientklub Vsetín        82:07   + 35:17
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 5.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyszová Natália          84S8850 C Akademik TU Košice       52:40          
  2. Drašarová Eva            8XC8650 C NER - Neregistrovaní     58:21   + 5:41 
  3. Zavadilová Simona        PTI8485 C Sportovní klub Ptení     61:10   + 8:30 
  4. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   62:00   + 9:20 
  5. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB Start Blansko        70:25   + 17:45
  6. Otrusinová Olga          VBM8652 C VSK Mendelu Brno         73:26   + 20:46
  7. Zedníková Michaela               C                          83:35   + 30:55
  8. Vlková Karolína          LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav B  88:04   + 35:24
  9. Maliňáková Dana          SVS8250 C Orientklub Vsetín        91:40   + 39:00
 10. Štefková Lucie           VBM8254 C VSK Mendelu Brno         95:27   + 42:47
     Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                39:29          
  2. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                44:16   + 4:47 
  3. Vyškovská Radka          ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín      46:50   + 7:21 
  4. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           47:26   + 7:57 
  5. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        50:25   + 10:56
  6. Humlíčková Kateřina      ZBM7664 C SK Žabovřesky Brno       51:33   + 12:04
  7. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         52:38   + 13:09
  8. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                53:51   + 14:22
  9. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        54:32   + 15:03
 10. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        55:01   + 15:32
 11. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        55:08   + 15:39
 12. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         55:23   + 15:54
 13. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        56:24   + 16:55
 14. Kundratová Jana          JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín      57:30   + 18:01
 15. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        60:46   + 21:17
 16. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        63:33   + 24:04
 17. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        70:35   + 31:06
 18. Chromčáková Jitka        JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín      75:43   + 36:14
 19. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  79:39   + 40:10
 20. Patermannová Šárka       75X8050 C Neregistrovaní - Paterm  81:51   + 42:22
 21. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov    84:31   + 45:02
 22. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        99:11   + 59:42
 23. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB Moira Brno          135:07   + 95:38
     Firešová Andrea          ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno        46:08          
  2. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:12   + 4:04 
  3. Maliňáková Eva           KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín        54:11   + 8:03 
  4. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        60:22   + 14:14
  5. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB Moira Brno           60:27   + 14:19
  6. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                68:38   + 22:30
  7. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        71:18   + 25:10
  8. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                73:28   + 27:20
  9. Tužilová Michaela        ZBM7099 C SK Žabovřesky Brno       78:04   + 31:56
 10. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                82:40   + 36:32
 11. Starčuková Jana          TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno       103:09   + 57:01
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                35:03          
  2. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        41:02   + 5:59 
  3. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     46:18   + 11:15
  4. Cigošová Anna            TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno        49:52   + 14:49
  5. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                52:34   + 17:31
  6. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        54:42   + 19:39
  7. Štáblová Jitka           HSU5350 C Horizont klub Šumperk    65:19   + 30:16
  8. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     65:54   + 30:51
  9. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  66:12   + 31:09
 10. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                90:48   + 55:45
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Daniel            TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno        16:06          
  2. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        16:32   + 0:26 
  3. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        17:39   + 1:33 
  4. Němec Filip              TZL0549 C SKOB Zlín                18:14   + 2:08 
  5. Kundrata Vít             JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín      18:58   + 2:52 
  6. Denemarek Max            BBM0800 C BETA URSUS Orienteering  20:09   + 4:03 
  7. Račanský Jiří            TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno        22:35   + 6:29 
  8. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        26:34   + 10:28
  9. Ševčík Filip             TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno        28:55   + 12:49
 10. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       29:47   + 13:41
 11. Martinek Matyáš          TZL0548 C SKOB Zlín                29:54   + 13:48
 12. Pernička Martin          TZL0800 C SKOB Zlín                44:08   + 28:02
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        13:05          
  2. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno       13:49   + 0:44 
  3. Pekárek Tobias           TZL0502 C SKOB Zlín                14:20   + 1:15 
  4. Ptáček Jonáš             TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno        17:08   + 4:03 
  5. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        18:44   + 5:39 
  6. Kraus Tobiáš             ZBM0510 C SK Žabovřesky Brno       19:22   + 6:17 
  7. Cicvárek Radim           ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno       19:41   + 6:36 
  8. Račanský Jakub           UBM0503 C MENISKOS Brno            20:21   + 7:16 
  9. Strakoš Ondřej           TZL0601 C SKOB Zlín                21:18   + 8:13 
 10. Kučera Tomáš             ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno       21:33   + 8:28 
 11. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       22:23   + 9:18 
 12. Bulička Martin           ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno       23:47   + 10:42
 13. Fuchs Marek              TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno        24:33   + 11:28
 14. Pernička Václav          TZL0602 C SKOB Zlín                25:32   + 12:27
 15. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno       30:42   + 17:37
 16. Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko     30:55   + 17:50
 17. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        31:27   + 18:22
 18. Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno        33:42   + 20:37
 19. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno       37:27   + 24:22
     Cicvárek Martin          ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.80 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        19:40          
  2. Ehl Ondřej               TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno        20:25   + 0:45 
  3. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB Moira Brno           20:44   + 1:04 
  4. Musil Štěpán             VBM0302 C VSK Mendelu Brno         21:53   + 2:13 
  5. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       22:32   + 2:52 
  6. Kraus Jakub              ZBM0304 C SK Žabovřesky Brno       23:36   + 3:56 
  7. Štěrbák Josef            ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno       25:10   + 5:30 
  8. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     33:00   + 13:20
  9. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       35:05   + 15:25
 10. Račanský Jan             UBM0302 C MENISKOS Brno            38:53   + 19:13
 11. Šemnický Jakub           TZL0400 B SKOB Zlín                38:54   + 19:14
 12. Račanský Matěj           TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno        38:59   + 19:19
 13. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB Moira Brno           40:08   + 20:28
 14. Fousek Vojtěch           RBK0403 C SK Radioklub Blansko     46:40   + 27:00
 15. Šnyrch Azíz              ABM0405 C KOB Moira Brno           58:08   + 38:28
 16. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C MENISKOS Brno            73:42   + 54:02
 17. Hartman Matyáš           TZL     C SKOB Zlín                80:52   + 61:12
     Mendlík Daniel           ZBM0305 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Čeleďová Justína         TZL     C SKOB Zlín                92:50   + 73:10
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grebík Radim             KVS0100 B SKOB Kobra Vsetín        32:09          
  2. Coufal Jáchym            ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno       47:42   + 15:33
  3. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                47:43   + 15:34
  4. Němec Ondřej             VBM0102 C VSK Mendelu Brno         48:01   + 15:52
  5. Lukáš Martin             TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno        50:36   + 18:27
  6. Janda Přemek             TZL0103 C SKOB Zlín                58:58   + 26:49
  7. Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno       67:54   + 35:45
  8. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín        77:57   + 45:48
  9. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           82:03   + 49:54
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        45:14          
  2. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           48:16   + 3:02 
  3. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        48:39   + 3:25 
  4. Rajnoha David            UBM0003 B MENISKOS Brno            52:05   + 6:51 
  5. Jirgl Karel              TBM9902 C KOS TJ Tesla Brno        54:59   + 9:45 
  6. Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic  60:31   + 15:17
  7. Hartman Vojtěch          TZL9904 B SKOB Zlín                62:15   + 17:01
  8. Syrový Lukáš             77X0000 C Neregistrovaní - Syrový 134:54   + 89:40
--------------------------------------------------------------------------------

H18 6.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švestka Vít              KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín        81:34          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.60 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      59:42          
  2. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        61:51   + 2:09 
  3. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           63:33   + 3:51 
  4. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        63:52   + 4:10 
  5. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  65:21   + 5:39 
  6. Hlaváč Ondřej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        68:56   + 9:14 
  7. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB Moira Brno           69:24   + 9:42 
  8. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        69:27   + 9:45 
  9. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        70:08   + 10:26
 10. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           70:51   + 11:09
 11. Ptáček Pavel             BBM9600 A BETA URSUS Orienteering  71:28   + 11:46
 12. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 73:41   + 13:59
 13. Rada Pavel               ABM7401 C KOB Moira Brno           78:38   + 18:56
 14. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         79:04   + 19:22
 15. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        79:06   + 19:24
 16. Redlich Tomáš            MAS8200 C KČT Aš                   80:59   + 21:17
 17. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   81:48   + 22:06
 18. Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč               83:06   + 23:24
 19. Kozumplík Aleš           VBM8403 C VSK Mendelu Brno         83:50   + 24:08
 20. Liščinský Zdeněk         TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno        83:59   + 24:17
 21. Bubela Tomáš             KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín        85:31   + 25:49
 22. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         88:45   + 29:03
 23. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov    88:46   + 29:04
 24. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     90:24   + 30:42
 25. Krajcar Ivo              SKM9501 B KOB Směr Kroměříž        92:05   + 32:23
 26. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                 98:42   + 39:00
 27. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno        100:32   + 40:50
 28. Toman Filip              ABM9309 C KOB Moira Brno          106:01   + 46:19
 29. Eliáš Jan                ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno      109:46   + 50:04
 30. Strachota Tomáš          1VX8001 C                         116:10   + 56:28
 31. Bouzek Petr              SVS7901 C Orientklub Vsetín       121:35   + 61:53
 32. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      126:25   + 66:43
 33. Burdilák Radek           MBM8533 C O-mikron                130:19   + 70:37
 34. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno        167:59   + 108:17
     Ptáček Patrik            BBM9800 A BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                63:45          
  2. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  65:17   + 1:32 
  3. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   67:28   + 3:43 
  4. Nováček Radek            TTR8701 C OOB Třebíč               68:33   + 4:48 
  5. Rouš Pavel               VBM8102 C VSK Mendelu Brno         71:15   + 7:30 
  6. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                75:01   + 11:16
  7. Novotný Petr             6PC8000 C Neregistrovaný - Novotn  77:21   + 13:36
  8. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov        102:01   + 38:16
  9. Leitner Matej            84S9101 C Akademik TU Košice      105:06   + 41:21
 10. Drašar Martin            8XC8400 C NER - Neregistrovaní    124:33   + 60:48
     Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 8.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Martin          TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno        51:47          
  2. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        58:39   + 6:52 
  3. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        61:40   + 9:53 
  4. Strejček Petr            TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno        62:25   + 10:38
  5. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        63:04   + 11:17
  6. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                66:11   + 14:24
  7. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            67:10   + 15:23
  8. Humlíček Aleš            ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno       69:01   + 17:14
  9. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  71:25   + 19:38
 10. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB Moira Brno           71:29   + 19:42
 11. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno       72:13   + 20:26
 12. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        73:30   + 21:43
 13. Pohořalý Jiří            OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  74:47   + 23:00
 14. Klieštík Jiří            18C8000 C SK Radiosport Bílovice   75:29   + 23:42
 15. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        76:50   + 25:03
 16. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno           77:51   + 26:04
 17. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        78:52   + 27:05
 18. Zentrich David           OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  79:16   + 27:29
 19. Klimánek Martin          ABM7703 C KOB Moira Brno           80:24   + 28:37
 20. Klaska Jan               NER     C                          86:17   + 34:30
 21. Zejda Jiří               ABM7805 C KOB Moira Brno           91:31   + 39:44
 22. Evstafev Ivan            69C8000 C Neregistrovaní - Evstaf  93:47   + 42:00
 23. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         94:17   + 42:30
 24. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        94:31   + 42:44
 25. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        94:46   + 42:59
 26. Ryšavý Miloš             ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno       95:34   + 43:47
 27. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno           109:41   + 57:54
 28. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno       116:24   + 64:37
 29. Vykydal Radek            75X8000 C Neregistrovaní - Paterm 143:50   + 92:03
 30. Starčuk Zenon            TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno       159:03   + 107:16
     Pospíšil Jiří            PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        47:15          
  2. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        50:05   + 2:50 
  3. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                51:55   + 4:40 
  4. Adámek Libor             ABM6707 C KOB Moira Brno           53:28   + 6:13 
  5. Král Jan                 XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM  54:26   + 7:11 
  6. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        55:23   + 8:08 
  7. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         57:10   + 9:55 
  8. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         58:23   + 11:08
  9. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  59:16   + 12:01
 10. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                59:25   + 12:10
 11. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                62:07   + 14:52
 12. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     64:43   + 17:28
 13. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        69:22   + 22:07
 14. Vítek Zbyněk             PTI6622 C Sportovní klub Ptení     70:47   + 23:32
 15. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   71:15   + 24:00
 16. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                72:22   + 25:07
 17. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         75:23   + 28:08
 18. Kazda Bohumil            RBK6201 C SK Radioklub Blansko     82:09   + 34:54
 19. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        84:03   + 36:48
 20. Fuchs Vladimír           NNN6100 C Neregistrovaní           90:52   + 43:37
 21. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko    102:10   + 54:55
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice              43:09          
  2. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        43:18   + 0:09 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        44:24   + 1:15 
  4. Šuler Josef              TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno        46:54   + 3:45 
  5. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         47:11   + 4:02 
  6. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                54:53   + 11:44
  7. Pěček Vítězslav          SKM4903 C KOB Směr Kroměříž        55:00   + 11:51
  8. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov    55:49   + 12:40
  9. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  56:06   + 12:57
 10. Štípek Rostislav         TZL5702 C SKOB Zlín                56:38   + 13:29
 11. Věžník Antonín           ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov    62:08   + 18:59
 12. Hrbas Vladimír           KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín        62:22   + 19:13
 13. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:00   + 20:51
 14. Maliňák Josef            SVS5501 C Orientklub Vsetín        64:04   + 20:55
 15. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        65:20   + 22:11
 16. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        67:13   + 24:04
 17. Šnyrch František         ABM4902 C KOB Moira Brno           67:40   + 24:31
 18. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     68:33   + 25:24
 19. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  70:31   + 27:22
 20. Chromčák František       JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín      74:40   + 31:31
 21. Chalupa Tomáš            KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín        75:15   + 32:06
 22. Fráňa Pavel              65C5900 C SK Radiosport Bílovice   78:41   + 35:32
 23. Durmon Petr              TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno        78:55   + 35:46
     Přikryl Kamil            PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská    DISK          
     Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                41:09          
  2. Chmelík Milan            ABM4501 C KOB Moira Brno           46:55   + 5:46 
  3. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                49:05   + 7:56 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        15:46          
  2. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        19:31   + 3:45 
  3. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        20:41   + 4:55 
  4. Růžička Matěj            NER     C                          21:11   + 5:25 
  5. Veselá Magdalena         NER     C                          21:16   + 5:30 
  6. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       22:50   + 7:04 
  7. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        22:51   + 7:05 
  8. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        23:12   + 7:26 
  9. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  25:04   + 9:18 
 10. Ježková Ivana            RBK1298 C SK Radioklub Blansko     25:35   + 9:49 
 11. Ježek David              RBK1246 C SK Radioklub Blansko     25:43   + 9:57 
 12. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov    25:59   + 10:13
 13. Bartnatová Magda         NER     C                          26:30   + 10:44
 14. Mudráková Natálie        NER     C                          27:06   + 11:20
 15. Růžičková Adéla          NER     C                          27:34   + 11:48
 16. Frkal Jiří               NER     C                          28:01   + 12:15
 17. Hiklová Eva              7DC0750 C NT-team                  28:02   + 12:16
 18. Kundratová Eva           JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín      28:14   + 12:28
 19. Buličková Klára          ZBM1250 C SK Žabovřesky Brno       28:20   + 12:34
 20. Malý Matyáš              TBM     C KOS TJ Tesla Brno        28:50   + 13:04
 21. Pekárek David            TZL     C SKOB Zlín                29:11   + 13:25
 22. Barnatová Táňa           NER     C                          29:39   + 13:53
 23. Stašková Tereza          ZBM     C SK Žabovřesky Brno       30:04   + 14:18
 24. Žižková Klára            NER     C                          30:43   + 14:57
 25. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       30:44   + 14:58
 26. Stašková Sofie           ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno       30:57   + 15:11
 27. Berka Petr               NER     C                          31:45   + 15:59
 28. Evstafeva Simona         69C1050 C Neregistrovaní - Evstaf  31:47   + 16:01
 29. Pospíšil Matěj           PBM1247 C TJ Spartak 1. Brněnská   33:31   + 17:45
 30. Denemarek Albert         BBM     C BETA URSUS Orienteering  33:39   + 17:53
 31. Lasota Jakub             ZBM     C SK Žabovřesky Brno       34:20   + 18:34
 32. Novotná Helena           NER     C                          35:02   + 19:16
 33. Janíková Anna            PBM1292 C TJ Spartak 1. Brněnská   35:48   + 20:02
 34. Pospíšil Martin          PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská   35:49   + 20:03
 35. Šidla Dalibor            TZL     C SKOB Zlín                35:56   + 20:10
 36. Eliášová Marta           ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno       38:12   + 22:26
 37. Eliáš Václav             ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno       38:13   + 22:27
 38. Šicha Matěj              NER     C                          38:49   + 23:03
 39. Šichová Zuzka            NER     C                          38:52   + 23:06
 40. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        39:23   + 23:37
 41. Ježek Filip              RBK1245 C SK Radioklub Blansko     39:59   + 24:13
 42. Zavrik Andrej            NER     C                          41:05   + 25:19
 43. Jirglová Kristýna        TBM1057 C KOS TJ Tesla Brno        41:22   + 25:36
 44. Krejčiříková Zuzana      BBM1150 C BETA URSUS Orienteering  42:13   + 26:27
 45. La Carbonara Matteo      TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno        42:33   + 26:47
 45. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        42:33   + 26:47
 47. Ryglová Adéla            TBM     C KOS TJ Tesla Brno        42:34   + 26:48
 48. Navrátil Jáchym          JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín      43:20   + 27:34
 49. Navrátil Daniel          JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín      43:47   + 28:01
 50. Skácelová Beáta          NER     C                          45:06   + 29:20
 51. Paděra Lukáš             NER     C                          46:36   + 30:50
 52. Kučerová Tereza          ZBM     C SK Žabovřesky Brno       46:57   + 31:11
 53. Stříteský Tomáš          ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín      47:46   + 32:00
 54. Skácel Viktor            NER     C                          47:51   + 32:05
 55. Janíková Klára           PBM1291 C TJ Spartak 1. Brněnská   51:36   + 35:50
 56. Kříž Jan                 TTR1201 C OOB Třebíč               56:52   + 41:06
 57. La Carbonara Noemi       TBM     C KOS TJ Tesla Brno        57:12   + 41:26
 58. Robotková Tereza         PBM     C TJ Spartak 1. Brněnská   61:08   + 45:22
 59. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno       61:14   + 45:28
 60. Ramachová Anna           PBM     C TJ Spartak 1. Brněnská   61:25   + 45:39
 61. Janík Jan                NER     C                          63:09   + 47:23
 62. Stachoň Štěpán           ZBM1247 C SK Žabovřesky Brno       67:56   + 52:10
 63. Pánek Matouš             1WX1300 C                          76:10   + 60:24
 64. Pánková Markéta          1WX1150 C                          76:39   + 60:53
 65. Havlíčková Anežka        ZBM1298 C SK Žabovřesky Brno       80:10   + 64:24
 66. Otrusinová Klára         NER     C                         117:20   + 101:34
     Veselý Vítězslav         NER     C                           DISK          
     Pospíšil Jan             TBM0616 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Jindřich           TBM9110 C KOS TJ Tesla Brno        26:24          
  2. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  26:37   + 0:13 
  3. Musil Radek              NER     C                          29:11   + 2:47 
  4. Dušek Václav             PTI7619 C Sportovní klub Ptení     29:52   + 3:28 
  5. Ševčík Robert            TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno        32:30   + 6:06 
  6. La Carbonara Hana        TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno        33:24   + 7:00 
  7. Novotný Tomáš            1UX7701 C                          38:50   + 12:26
  8. La Carbonara Claudio     TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno        39:37   + 13:13
  9. Račanský Martin          NER     C                          40:20   + 13:56
 10. Jurčová Michaela         MBM8989 C O-mikron                 40:37   + 14:13
 11. Urbánek Petr             14X0000 C Neregistrovaní Urbánkov  43:04   + 16:40
 12. Kraus Martin             NER     C                          43:07   + 16:43
 13. Dosedla Pavel            NER     C                          43:30   + 17:06
 14. Weigner Radek            5RC7700 C NNN                      43:37   + 17:13
 15. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        43:43   + 17:19
 16. Jirásková Dora           89C0051 C Neregistrovaní - Jirásk  45:34   + 19:10
 17. Mikušová Ivana           PTI8365 C Sportovní klub Ptení     45:37   + 19:13
 18. Jakubková Vendula        ABM9262 C KOB Moira Brno           46:50   + 20:26
 19. Pikula Stanislav         NER     C                          47:18   + 20:54
 20. Stříteský Tomáš          ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín      47:46   + 21:22
 21. Folprecht Jaroslav       NER     C                          48:29   + 22:05
 22. Pospíšilová Iva          PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská   48:52   + 22:28
 23. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     49:47   + 23:23
 24. Finstrlová Alena         ZBM     C SK Žabovřesky Brno       49:54   + 23:30
 25. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:33   + 25:09
 26. Kunc Vladimír            NER     C                          51:35   + 25:11
 27. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     52:40   + 26:16
 28. Obdržálková Veronika     NER     C                          54:37   + 28:13
 28. Obdržálek Milan          13X6912 C Neregistrovaní Obdržálk  54:37   + 28:13
 30. Vizner Vojtěch           85X9600 C Neregistrovani - Vizner  55:41   + 29:17
 31. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         56:25   + 30:01
 32. Kačín Miroslav           NER     C                          57:35   + 31:11
 33. Hartman Radek            TZL     C SKOB Zlín                58:21   + 31:57
 34. Obdržálková Radmila      13X7050 C Neregistrovaní Obdržálk  59:45   + 33:21
 35. Veselá Lucie             89C0052 C Neregistrovaní - Jirásk  60:31   + 34:07
 36. Doušek Ivo               TBM     C KOS TJ Tesla Brno        63:03   + 36:39
 37. Pánek Tomáš              NER     C                          63:13   + 36:49
 38. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  63:25   + 37:01
 39. Urbánková Lenka          14X0050 C Neregistrovaní Urbánkov  65:49   + 39:25
 40. Robotková Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   66:20   + 39:56
 41. Dobrovolný Vladimír      NER     C                          69:39   + 43:15
 42. Schrotlová Daniela       NER     C                          76:18   + 49:54
 43. Vítková Miroslava        PTI6952 C Sportovní klub Ptení     81:39   + 55:15
 44. Němcová Romana           VBM7754 C VSK Mendelu Brno         88:36   + 62:12
 45. Michalík Ivan            XBM6834 C PELLŽS ABND RACING TEAM  89:01   + 62:37
 46. Mikušková Radka          NER     C                          90:13   + 63:49
 47. Mrkvičková Jitka         TZL0098 C SKOB Zlín                91:30   + 65:06
 48. Kycl Lukáš               LBM9998 C TJ Lokomotiva Ingstav B  91:39   + 65:15
 49. Danzinger Dalibor        NER     C                         100:32   + 74:08
 50. Rajnohová Pavla          UBM7654 C MENISKOS Brno           106:06   + 79:42
 51. Mrkvičková Alena         TZL0099 C SKOB Zlín               118:40   + 92:16
 52. Kycl Michal a Ondřej     LBM9999 C TJ Lokomotiva Ingstav B 123:20   + 96:56
     Jelínková Irena          NER     C                           DISK          
     Vizner Ondřej            NER     C                           DISK          
     Klíčová Tereza           NER     C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------