Kód závodu          : 2987
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 04.10.2015
Místo konání        : Písek, Havírky
Mapa                : Havírky, 1:10000, stav duben 2015
Pořadatel           : OPI - Orientační sporty Písek
Ředitel závodu      : Blažek Vojtěch - R3
Hlavní rozhodčí     : Paulerová Eva - R3
Stavitel tratí      : Hartvich Otto - R3
JURY                : Rychtecký Josef, Hošek Lubomír, Vébr Jiří

D10 1.70 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janosikova Eva           VCB0502   TJ OB České Budějovice   20:52          
  2. Blazková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    22:11   + 1:19 
  3. Kosobudová Anna          KTA0551   SK Kotnov Tábor          22:44   + 1:52 
  4. Janosíková Marie         VCB0752   TJ OB České Budějovice   23:56   + 3:04 
  5. Pekarová Nela            VTA0552   vebr-sport               25:44   + 4:52 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.50 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Safaríková Lucie         CST0351   OB Strakonice            29:47          
  2. Teringlová Vendula       VCB0451   TJ OB České Budějovice   32:52   + 3:05 
  3. Solarová Tereza          VSP0452   USK Praha                38:35   + 8:48 
  4. Balková Markéta          OPI0450   Orientační sporty Písek  41:47   + 12:00
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.40 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Katerina      KTA0253   SK Kotnov Tábor          32:33          
  2. Svobodová Anna           KTA0151   SK Kotnov Tábor          33:32   + 0:59 
  3. Sevcíková Katerina       PCB0151   SKP České Budějovice     37:38   + 5:05 
  4. Rudová Magdaléna         VTA0254   vebr-sport               38:02   + 5:29 
  5. Príbenská Barbora        KTA0255   SK Kotnov Tábor          38:32   + 5:59 
  6. Procházková Tereza       OPI0150   Orientační sporty Písek  43:40   + 11:07
  7. Korenová Katerina        OPI0152   Orientační sporty Písek  44:28   + 11:55
  8. Brousilová Katerina      OPI0153   Orientační sporty Písek  49:13   + 16:40
  9. Heczková Rachel          OPI0154   Orientační sporty Písek  55:10   + 22:37
 10. Balkova Tereza           XYZ1239                            65:07   + 32:34
 11. Stráchalová Diana        KRE0150   OOB TJ Sokol Křemže      67:07   + 34:34
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.50 km, 130 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blazková Katerina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    46:45          
  2. Svobodová Jana           KTA9951   SK Kotnov Tábor          58:55   + 12:10
  3. Körnerová Emma           OPI0050   Orientační sporty Písek  73:55   + 27:10
  4. Ash Kristina             OCB0051   OC České Budějovice      75:41   + 28:56
  5. Janovská Gabriela        OPI0051   Orientační sporty Písek  77:52   + 31:07
  6. Rudová Anna              VTA0051   vebr-sport               79:41   + 32:56
  7. Nováková Katerina        KRE0052   OOB TJ Sokol Křemže      95:22   + 48:37
--------------------------------------------------------------------------------

D21 4.70 km, 155 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        45:00          
  2. Margoldová Barbora       DKP8654   Oddíl OB Kotlářka        45:30   + 0:30 
  3. Hulcová Pavla            KSH7753   OOB TJ Kašperské Hory    46:02   + 1:02 
  4. Balcarová Jana           PHK8753   OK 99 Hradec Králové     51:34   + 6:34 
  5. Teringlová Martina       VCB7851   TJ OB České Budějovice   52:17   + 7:17 
  6. Hancová Marie            SNA8255   TJ START Náchod          54:33   + 9:33 
  7. Míková Lenka             KSU7653   Klub vytrvalostních spo  55:36   + 10:36
  8. Végsöová Markéta         DOB8850   KOB Dobruška             56:13   + 11:13
  9. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             60:41   + 15:41
 10. Hoskova Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             63:59   + 18:59
 11. Sedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        64:08   + 19:08
 12. Peterová Vera            DOB8751   KOB Dobruška             65:19   + 20:19
 13. Machová Miroslava        KRE9451   OOB TJ Sokol Křemže      66:36   + 21:36
 14. Mertová Eva              DOB8551   KOB Dobruška             74:21   + 29:21
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 4.20 km, 150 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jandová Katerina         OPI8951   Orientační sporty Písek  78:10          
  2. Valícková Lucie          XYZ7751                            94:17   + 16:07
     Slotova Jarmila          TAP86XX   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.20 km, 150 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudecková Helena         KTA6951   SK Kotnov Tábor          51:29          
  2. Dulovcová Marie          KRE7051   OOB TJ Sokol Křemže      55:32   + 4:03 
  3. Solarová Zuzana          VSP7750   USK Praha                56:10   + 4:41 
  4. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          57:35   + 6:06 
  5. Flasarová Marie          KCK5756   KOB Český Krumlov        62:13   + 10:44
  6. Kosobudová Lenka         KTA7351   SK Kotnov Tábor          63:37   + 12:08
  7. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VŠTJ Stavební fakulta P  69:26   + 17:57
  8. Svobodová Martina        KTA7151   SK Kotnov Tábor          72:59   + 21:30
  9. Soudková Alena           TCB5851   SK Technik České Budějo  73:35   + 22:06
 10. Nováková Alena           KRE7450   OOB TJ Sokol Křemže      75:32   + 24:03
 11. Blazková Markéta         SJH7550   SJH Jindřichův Hradec    85:20   + 33:51
 12. Klimesová Lenka          KRE7501   OOB TJ Sokol Křemže      86:56   + 35:27
 13. Pelcová Pavla            CST7454   OB Strakonice            99:29   + 48:00
 14. Böhmová Hana             CST8051   OB Strakonice           102:28   + 50:59
 15. Nováková Pavlína         PVD7151   OOB TJ Sokol Pražák     108:27   + 56:58
     Veselá Eva               VCB7853   TJ OB České Budějovice    DISK          
     Machová Ivana            KRE6451   OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Dolezalová Blanka        XYZ7951                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.50 km, 130 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovarícková Darja        KRE6352   OOB TJ Sokol Křemže      59:17          
  2. Troupová Vladena         KRE6351   OOB TJ Sokol Křemže      62:39   + 3:22 
  3. Perinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  65:40   + 6:23 
  4. Gottfriedová Marcela     VCB7055   TJ OB České Budějovice   66:12   + 6:55 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.30 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boucková Ludmila         OCB4351   OC České Budějovice      69:33          
  2. Hudecková Alena          KTA4351   SK Kotnov Tábor          80:40   + 11:07
--------------------------------------------------------------------------------

DF 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalousová Jolana         EKP0760   VŠTJ Ekonom Praha        25:48          
  2. Valickova Pavla          XYZ1111                            27:02   + 1:14 
  3. Janovská Monika          XYZ0051                            29:20   + 3:32 
  4. Maresová Karolína        MIL0750   Tesil Milevsko           29:50   + 4:02 
  5. Vozobulova Viktorie      XYZ1245                            31:33   + 5:45 
  6. Vlková Justyna           XYZ0751                            35:21   + 9:33 
  7. Holeckova Katerina       XYZ8589                            35:53   + 10:05
     Valickova Julie          XYZ1222                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.70 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Solar Adam               VSP0603   USK Praha                17:30          
  2. Teringl Vojtech          VCB0702   TJ OB České Budějovice   20:33   + 3:03 
  3. Sobotka Radim            OPI0300   Orientační sporty Písek  23:09   + 5:39 
  4. Pelc Tadeás              CST0601   OB Strakonice            37:58   + 20:28
  5. Kalous Tomás             EKP0601   VŠTJ Ekonom Praha        50:30   + 33:00
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.50 km, 7 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelc Matyás              CST0401   OB Strakonice            33:55          
  2.  Friedelovi*mimo soutěž  XYZXXXY                            59:44   + 25:49
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.00 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pobuda Vojtech           SJH0302   SJH Jindřichův Hradec    42:57          
  2. Novák Jakub              KRE0201   OOB TJ Sokol Křemže      68:35   + 25:38
  3. Lukes Prokop             VTA0201   vebr-sport               83:20   + 40:23
  4. Mikulás Jan              VCB0103   TJ OB České Budějovice  117:24   + 74:27
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.80 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomás Patera             XYZ4152                           102:33          
     Hos Filip                OPI0001   Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.50 km, 175 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruta Vojtech             KTA9701   SK Kotnov Tábor          71:14          
  2. Ash Adam                 OCB9701   OC České Budějovice      76:07   + 4:53 
--------------------------------------------------------------------------------

H21 5.60 km, 200 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamaryt Tomás            VPM8807   KOS Slavia VŠ Plzeň      38:35          
  2. Makovsky Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         40:24   + 1:49 
  3. Balcar Ales              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     42:50   + 4:15 
  4. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             44:53   + 6:18 
  5. Tichy Tomás              SJH9201   SJH Jindřichův Hradec    46:33   + 7:58 
  6. Hosek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             49:17   + 10:42
  7. Hejzlar Josef            VCB5601   TJ OB České Budějovice   49:40   + 11:05
  8. Lestínsky Tomás          DOB7801   KOB Dobruška             50:41   + 12:06
  9. Kalous Vladislav         EKP7702   VŠTJ Ekonom Praha        51:21   + 12:46
 10. Doubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             53:14   + 14:39
 11. Klimes Petr              KRE7701   OOB TJ Sokol Křemže      53:18   + 14:43
 12. Sístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          53:37   + 15:02
 13. Hanc Petr                VRL8001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:55   + 15:20
 14. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice            53:58   + 15:23
 15. Tichy Martin             SJH6401   SJH Jindřichův Hradec    54:37   + 16:02
 16. Hulec Filip              PCB9401   SKP České Budějovice     57:03   + 18:28
 17. Vébr Jirí                KTA6901   SK Kotnov Tábor          58:50   + 20:15
 18. Sedivy Jirí              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        59:47   + 21:12
 19. Kurfürst Pavel           FSP7400   VŠTJ Stavební fakulta P  60:03   + 21:28
 20. Hosek Lubomír            VCB6101   TJ OB České Budějovice   61:47   + 23:12
 21. Teringl Radek            VCB6502   TJ OB České Budějovice   62:41   + 24:06
 22. Hulec Jakub              KSH8401   OOB TJ Kašperské Hory    68:52   + 30:17
 23. Lzícar Martin            DOB8803   KOB Dobruška             69:15   + 30:40
 24. Novák Radek              PVD9601   OOB TJ Sokol Pražák      71:04   + 32:29
 25. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             73:58   + 35:23
 26. Sebl Ondrej              DKP9009   Oddíl OB Kotlářka        77:05   + 38:30
 27. Bican Dominik            OPI8600   Orientační sporty Písek  88:20   + 49:45
 28. Jísa Ondrej              KRE9303   OOB TJ Sokol Křemže      93:49   + 55:14
     Jiri Malis               DKP8106   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Keclík Jakub             XYZ9101                             DISK          
     Beniska Michal           XYZ7474                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.50 km, 175 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Kouba                XYZ3569                            76:56          
  2. Boucek Jakub             OCB9501   OC České Budějovice     119:22   + 42:26
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.50 km, 175 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sevcík Marek             PCB6701   SKP České Budějovice     44:40          
  2. Janosík Radek            VCB7402   TJ OB České Budějovice   46:05   + 1:25 
  3. Kopecky Martin           OPI7401   Orientační sporty Písek  50:22   + 5:42 
  4. Kubat Petr               XYZ4587                            52:31   + 7:51 
  5. Herman Daniel            SRK7102   SOOB Spartak Rychnov na  53:30   + 8:50 
  6. Solar Jan                VSP7303   USK Praha                53:39   + 8:59 
  7. Blazek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    53:44   + 9:04 
  8. Sobotka Petr             OPI8000   Orientační sporty Písek  54:37   + 9:57 
  9. Pesta Jirí               MIL7201   Tesil Milevsko           55:58   + 11:18
 10. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  56:55   + 12:15
 11. Mares Ladislav           MIL7202   Tesil Milevsko           57:29   + 12:49
 12. Zizka Premysl            MIL7301   Tesil Milevsko           58:48   + 14:08
 13. Dolezel Tomas            KTA7701   SK Kotnov Tábor          62:26   + 17:46
 14. Janda Libor              OPI7500   Orientační sporty Písek  64:24   + 19:44
 15. Kosobud Dusan            KTA7201   SK Kotnov Tábor          65:59   + 21:19
 16. Pobuda Michal            SJH7403   SJH Jindřichův Hradec    80:52   + 36:12
     Psenicka Jirí            TCB6301   SK Technik České Budějo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.80 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flasar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        42:46          
  2. Funda Jirí               API6401   OK Andante Písek         45:35   + 2:49 
  3. Blabla Zdenek            PCB5901   SKP České Budějovice     47:47   + 5:01 
  4. Kavka Jirí               SCP5900   OK Sparta Praha          55:42   + 12:56
  5. Pasek Frantisek          KAM7600   SK Kamenice              65:55   + 23:09
  6. Soudek Vojtech           TCB5601   SK Technik České Budějo  69:55   + 27:09
  7. Psenicka Miloslav        TCB6101   SK Technik České Budějo  71:18   + 28:32
     Busík Milan              KTA6301   SK Kotnov Tábor           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.00 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denemarek Oldrich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  58:40          
  2. Safarík Bedrich          CST4601   OB Strakonice            61:23   + 2:43 
  3. nechyba jiri             61C5300   Stara Hut                84:29   + 25:49
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.90 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychtecky Josef          VCB4801   TJ OB České Budějovice   42:21          
  2. Grundel Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    46:23   + 4:02 
  3. Boucek Václav            OCB4101   OC České Budějovice      53:44   + 11:23
  4. Ondruska Vladimír        MIL4601   Tesil Milevsko           64:27   + 22:06
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojdar Jakub             XYZ0359                            18:08          
  2. Hojdar Jan               XYZ0358                            20:20   + 2:12 
  3. Janosik Ivan             VCB1002   TJ OB České Budějovice   24:39   + 6:31 
  4. Pilar Frantisek          XYZ1256                            27:14   + 9:06 
  5. Kalousová Adéla          EKP0950   VŠTJ Ekonom Praha        28:24   + 10:16
  6. Sobotková Lada           OPI0650   Orientační sporty Písek  29:32   + 11:24
  7. Paterova Anicka          XYZ0099                            29:58   + 11:50
  8. Minarík Josef            VCB0903   TJ OB České Budějovice   32:07   + 13:59
  9. Minarík Frantisek        VCB1103   TJ OB České Budějovice   32:08   + 14:00
 10. Velatova Tereza          XYZ0255                            32:11   + 14:03
 11. Safarik Vojtech          CST0901   OB Strakonice            32:14   + 14:06
 12. Mikulás Ondrej           VCB1104   TJ OB České Budějovice   32:30   + 14:22
 13. Toncarová Katka          PVD0951   OOB TJ Sokol Pražák      32:32   + 14:24
 14. Teringlová Veronika      VCB1251   TJ OB České Budějovice   34:10   + 16:02
 15. Kurfürstová Marie        FSP1050   VŠTJ Stavební fakulta P  34:39   + 16:31
 16. Novák Michal             KRE1100   OOB TJ Sokol Křemže      34:48   + 16:40
 17. Maresová Tereza          MIL1050   Tesil Milevsko           35:09   + 17:01
 18. Pobudova Marie           SJH1050   SJH Jindřichův Hradec    35:26   + 17:18
 19. Blazkova Amalie          OPI0951   Orientační sporty Písek  35:35   + 17:27
 20. Kouba Jan                XYZ5896                            37:50   + 19:42
 21. Míka Ondrej              XYZ6530                            38:35   + 20:27
 22. Hulec Frantisek a Karlík KSH1101   OOB TJ Kašperské Hory    39:04   + 20:56
 23. Vanko Antonin            XYZ8888                            44:59   + 26:51
 24. Perina Martin            OPI0901   Orientační sporty Písek  52:14   + 34:06
 25. Vozobule Stepan          XYZ4149                            56:52   + 38:44
 26. Holecková Kristyn a LenkaXYZ0052                            56:56   + 38:48
 27. Loskot Marek             XYZ0901                            59:25   + 41:17
 28. Harsa Frantisek          XYZ1301                            59:41   + 41:33
 29. Herink Vasik Lukas       XYZ7777                            64:27   + 46:19
 30. Sedivy Martin            XYZ9999                            81:58   + 63:50
     Kopecká Kveta            OPI8050   Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HF 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovar Vit                XYZ7479                            24:16          
  2. Sobotka Ivo              OPI0600   Orientační sporty Písek  30:13   + 5:57 
  3. Pobuda Jan               SJH0601   SJH Jindřichův Hradec    33:46   + 9:30 
  4. Novák Vítek              KRE0600   OOB TJ Sokol Křemže      44:19   + 20:03
  5. Solar Daniel             VSP0901   USK Praha                50:55   + 26:39
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojdar Ivan              XYZ0325                            43:44          
  2. Kalousová Radka          EKP7550   VŠTJ Ekonom Praha        47:13   + 3:29 
  3. Hojdarova Alena          XYZ0326                            47:53   + 4:09 
  4. Hulec Vladimír           PCB6201   SKP České Budějovice     56:53   + 13:09
  5. Bucek Ondrej             XYZ0388                            61:56   + 18:12
  6. Obermayer Jan            XYZ0389                            66:43   + 22:59
  7. Janosikova Olga          VCBXXXX   TJ OB České Budějovice   66:58   + 23:14
  8. Vána Richard             XYZ7201                            67:00   + 23:16
  9. Velat Vladimir           XYZ4875                            71:33   + 27:49
 10. Langr Jan                BOR3601   OK Jiskra Nový Bor       74:16   + 30:32
 11. Vanko Ondrej             XYZ4444                            75:41   + 31:57
 12. Zahrádka Jirí            XYZ7801                            75:54   + 32:10
 13. Bogusovská Dita          XYZ7551                            84:13   + 40:29
 14. Vyhnal Premysl           XYZ6933                            91:20   + 47:36
 15. Balek Zdenek             XYZ2696                            93:58   + 50:14
 16. Kovár Libor              XYZ7502                            96:41   + 52:57
 17. Balkova Miluse           XYZ6969                           100:29   + 56:45
 18. Eva Droppová             XYZ8989                           105:05   + 61:21
 19. Gottfried Adam           VCB0005   TJ OB České Budějovice  109:16   + 65:32
 20. Kolar Ondrej             XYZ6934                           118:43   + 74:59
     Holecek Zdenek           XYZ7503                             DISK          
     Zubal Zdenek             XYZ0201                             DISK          
     Hyspler Robin            XYZ6932                             DISK          
     Zubal Zdenek             XYZ6897                             DISK          
     Hromádka Jirí            XYZ8001                             DISK          
     Maxera Krystof           XYZ7448                             DISK          
     Neubauer Jan a Hana      XYZ5665                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------