Kód závodu : 3020
Název : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum : 01.05.2016
Místo konání : Trutnov - Horní Staré Město
Mapa : Zámecké skály 1:10000
Pořadatel : LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov, SHK - OK Slavia Hradec Králové
Ředitel závodu : Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí : Netuka Jan - R1
Stavitel tratí : Petržela Jan - R3
JURY : Kozáková Zdenka, Wolf Daniel, Matras Tomáš
Kategorie: H21C
H21C 4.07 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních spo 25:39
2. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovic 26:58 + 1:19
3. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 6:18
4. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 32:30 + 6:51
5. Srb Tomáš BOR8801 OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 7:09
6. Charvát Jiří STH9204 SK Studenec 33:26 + 7:47
7. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 33:27 + 7:48
8. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 7:54
9. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 8:00
10. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 34:25 + 8:46
11. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 35:46 + 10:07
12. Valach Marek TAP9703 KOB TRETRA Praha 37:41 + 12:02
13. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 39:06 + 13:27
14. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:15 + 15:36
15. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec 43:15 + 17:36
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 43:32 + 17:53
17. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 47:28 + 21:49
18. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 47:58 + 22:19
19. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec 48:13 + 22:34
20. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 49:40 + 24:01
21. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 50:32 + 24:53
22. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 53:49 + 28:10
23. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 56:15 + 30:36
24. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 68:17 + 42:38
Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka DISK
--------------------------------------------------------------------------------