Kód závodu          : 3022
Název               : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 29.05.2016
Místo konání        : Černá Voda
Mapa                : 1:10 000
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Schuster Martin
Hlavní rozhodčí     : Fiala Jan - R1
Ředitel závodu      : Schuster Martin
Stavitel tratí      : Hadač Miroslav - R1

D10C 2.60 km, 100 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Banasiak Anna            49P0650 C DFS Wroclaw              28:34          
  2. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  30:10   + 1:36 
  3. Fibírová Lucie           FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta P  33:09   + 4:35 
  4. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  34:10   + 5:36 
  5. Mianowska Tosia          28P0750 C UNTS Warszawa            36:12   + 7:38 
  6. Chabiera Filomena        28P0751 C UNTS Warszawa            36:26   + 7:52 
  7. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        37:17   + 8:43 
  8. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  37:31   + 8:57 
  9. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:08   + 9:34 
 10. Šaňáková Marie           UOL0651 C SOB Olomouc              40:41   + 12:07
 11. Zawada Marcelina         19P0752 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  49:07   + 20:33
 12. Halewicz Julia           19P     C UKS "Orientpark.pl" Iwi  49:14   + 20:40
 13. Kopecká Nela             UOL0650 C SOB Olomouc              49:42   + 21:08
 14. Zatloukalová Julie       STE0650 C SK SKI-OB Šternberk      51:00   + 22:26
 15. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  53:43   + 25:09
 16. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      53:50   + 25:16
 17. Szeliga Sonia            19P0750 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  53:58   + 25:24
 18. Kowalczyk Honorata       19P0650 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  54:51   + 26:17
 19. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               73:06   + 44:32
 20. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava    129:55   + 101:21
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.70 km, 110 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lukašáková Sára          STE0450 B SK SKI-OB Šternberk      28:04          
  2. Batani Valentina         TZL0551 C SKOB Zlín                30:34   + 2:30 
  3. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              31:11   + 3:07 
  4. Banasiak Joanna          49P0450 C DFS Wroclaw              31:42   + 3:38 
  5. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     32:57   + 4:53 
  6. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              35:46   + 7:42 
  7. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        35:52   + 7:48 
  8. Navrátilová Marie        ASU0599 C Magnus Orienteering      35:59   + 7:55 
  9. Zawada Karolina          19P0551 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  37:01   + 8:57 
 10. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                37:46   + 9:42 
 11. Šánová Julie             KSU0494 B Klub vytrvalostních spo  38:36   + 10:32
 12. Skoumalová Petra         KSU0484 C Klub vytrvalostních spo  40:29   + 12:25
 13. Vorlová Eva              ASU0499 C Magnus Orienteering      46:42   + 18:38
 14. Kovalčíková Anna         AOP0453 C Orientační Běh Opava     47:11   + 19:07
 15. Batani Valeria           TZL0550 C SKOB Zlín                48:11   + 20:07
 16. Knyplová Tereza          KSU0464 C Klub vytrvalostních spo  50:30   + 22:26
 17. Kowalczyk Wiktoria       19P0450 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  51:34   + 23:30
 18. Wittiw Miriam            33P0450 C Echo Twardogóra          52:20   + 24:16
 19. Klechová Karolína        AOP0452 C Orientační Běh Opava     63:11   + 35:07
 20. Good Eliška              SBR0550 C SKOB Bruntál             86:17   + 58:13
 21. Matochová Adéla          TZL0552 C SKOB Zlín                88:14   + 60:10
     Cetlová Magdalena        AOP0552 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Pachmannová Katka        AOP0551 C Orientační Běh Opava      DISK          
     Kolaříková Eliška        TZL0452 C SKOB Zlín                 DISK          
     Konečná Julie            KSU0550 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Jílková Lenka            KON0666 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.60 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    39:54          
  2. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      42:20   + 2:26 
  3. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        44:45   + 4:51 
  4. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      45:38   + 5:44 
  5. Hubáčková Dagmar         LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovic  46:22   + 6:28 
  6. Tichá Marie              TZL0253 B SKOB Zlín                47:15   + 7:21 
  7. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              54:18   + 14:24
  8. Šmelíková Dorota         LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:57   + 15:03
  9. Bednaříková Sára         LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovic  56:11   + 16:17
 10. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB Moira Brno           56:37   + 16:43
 11. Šuráňová Pavlína         TZL0257 B SKOB Zlín                58:00   + 18:06
 12. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  60:01   + 20:07
 13. Pišová Adéla             LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovic  60:09   + 20:15
 14. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 61:07   + 21:13
 15. Mrózek Teresa            TRI0251 B TJ TŽ Třinec             61:13   + 21:19
 16. Sedlářová Jolana         TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno        61:48   + 21:54
 17. Tesařová Tereza          KSU0393 B Klub vytrvalostních spo  63:42   + 23:48
 18. Chabiera Lena            28P0351 C UNTS Warszawa            64:47   + 24:53
 19. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  66:22   + 26:28
 20. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      66:38   + 26:44
 21. Borzym Izabela           27P0201 C BKS Wataha Warszawa      67:33   + 27:39
 22. Černochová Michaela      PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov         68:27   + 28:33
 23. Greschnerová Tereza      ASU0299 C Magnus Orienteering      71:42   + 31:48
 24. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  72:28   + 32:34
 25. Kočová Halina            TZL0255 B SKOB Zlín                73:59   + 34:05
 26. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         77:30   + 37:36
 27. Králová Jolana           TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno        82:33   + 42:39
 28. Piecek Emilia            19P0350 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  82:53   + 42:59
 29. Becmer Aleksandra        49P0250 C DFS Wroclaw              89:44   + 49:50
 30. Mazurek Joanna           49P0350 C DFS Wroclaw             139:07   + 99:13
     Pachmannová Bára         AOP0351 C Orientační Běh Opava      DISK          
  MS Szajer Paulina           49P9700 C DFS Wroclaw              92:16   + 52:22
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.20 km, 130 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Vlaďka         UOL0253 C SOB Olomouc              49:39          
  2. Raclavská Zuzana         UOL0251 C SOB Olomouc              51:34   + 1:55 
  3. Šneiderová Daniela       ASU0398 C Magnus Orienteering      51:53   + 2:14 
  4. Hegedüšová Viktorie      KSU0353 C Klub vytrvalostních spo  68:13   + 18:34
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 4.90 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         42:30          
  2. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    43:15   + 0:45 
  3. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  46:44   + 4:14 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  48:00   + 5:30 
  5. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       49:03   + 6:33 
  6. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  49:19   + 6:49 
  7. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        50:36   + 8:06 
  8. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      51:20   + 8:50 
  9. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  52:10   + 9:40 
 10. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      52:52   + 10:22
 11. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              53:35   + 11:05
 12. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  54:35   + 12:05
 13. Rydlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   54:48   + 12:18
 14. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                54:53   + 12:23
 15. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            55:18   + 12:48
 16. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         55:30   + 13:00
 17. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              57:24   + 14:54
 18. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              57:38   + 15:08
 19. Tokárová Regina          NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek         57:56   + 15:26
 20. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       58:48   + 16:18
 21. Držková Berenika         LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice  59:11   + 16:41
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             59:15   + 16:45
 23. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               59:28   + 16:58
 24. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        59:47   + 17:17
 25. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                59:48   + 17:18
 26. Šrámková Hana            RIC0051 A OB Říčany                60:34   + 18:04
 27. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       62:04   + 19:34
 28. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  62:22   + 19:52
 29. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  62:34   + 20:04
 30. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      63:52   + 21:22
 31. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      64:25   + 21:55
 32. Šlechtová Tereza         KRL0152 A Kometa Kralovice         66:28   + 23:58
 33. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             66:52   + 24:22
 34. Nádeníčková Pavla        NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek         68:17   + 25:47
 35. Mianowska Julia          28P0150 C UNTS Warszawa            68:55   + 26:25
 36. Olszanka Gabriela        23P0151 C OK!Sport                 70:18   + 27:48
 37. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        72:26   + 29:56
 38. Kubíčková Iva            LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice  81:30   + 39:00
 39. Staszak Alicja           28P0151 C UNTS Warszawa            89:11   + 46:41
     Ĺwica Katarzyna          19P0051 C UKS "Orientpark.pl" Iwi   DISK          
     Susek Julia              23P0150 C OK!Sport                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.50 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        50:39          
  2. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:43   + 1:04 
  3. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                55:01   + 4:22 
  4. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      60:30   + 9:51 
  5. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  64:50   + 14:11
  6. Šabršulová Natálie       LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovic  65:32   + 14:53
  7. Hajduková Jana           KSU0197 B Klub vytrvalostních spo  65:54   + 15:15
  8. Plášková Anna            LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovic  68:28   + 17:49
  9. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                71:46   + 21:07
 10. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             73:30   + 22:51
 11. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        74:12   + 23:33
 12. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  75:26   + 24:47
 13. Malotová Kamila          LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovic  81:54   + 31:15
 14. Boučková Anna            TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno        88:48   + 38:09
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.80 km, 160 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vránová Eliška           UOL0151 C SOB Olomouc              75:05          
  2. Štefková Klára           TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno        76:32   + 1:27 
  3. Čeleďová Justýna         TZL0152 C SKOB Zlín                85:19   + 10:14
  4. Mokrá Michaela           ABM0063 C KOB Moira Brno           86:53   + 11:48
  5. Zatloukalová Hana        SSU0158 C SK Severka Šumperk       87:16   + 12:11
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.60 km, 240 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     52:11          
  2. Čechová Tereza           SJI9852 A OK Jihlava               54:38   + 2:27 
  3. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  54:48   + 2:37 
  4. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                59:34   + 7:23 
  5. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  60:11   + 8:00 
  6. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 61:04   + 8:53 
  7. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  61:45   + 9:34 
  8. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  62:23   + 10:12
  9. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                62:38   + 10:27
 10. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              62:53   + 10:42
 11. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        63:19   + 11:08
 12. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       65:24   + 13:13
 13. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       65:39   + 13:28
 14. Šmelíková Tereza         LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovic  65:44   + 13:33
 15. Korpasová Tereza         LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav B  66:43   + 14:32
 16. Galla Zofia              1VP9852 C HKS Azymut Mochy         67:08   + 14:57
 17. Seidel Julia             1VP9951 C HKS Azymut Mochy         67:23   + 15:12
 18. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       67:24   + 15:13
 19. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 68:02   + 15:51
 20. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     68:32   + 16:21
 21. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      68:53   + 16:42
 22. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              70:20   + 18:09
 22. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       70:20   + 18:09
 24. Kinkorová Tereza         LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň      70:29   + 18:18
 25. Liberdová Jana           TRI9852 A TJ TŽ Třinec             72:30   + 20:19
 26. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            74:25   + 22:14
 27. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            74:36   + 22:25
 28. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       76:03   + 23:52
 29. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       76:10   + 23:59
 30. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      81:08   + 28:57
 31. Pilcová Sabina           JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov    82:31   + 30:20
 32. Hrabánková Zuzana        PGP9950 A SK Praga                 83:06   + 30:55
 33. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            83:26   + 31:15
 34. Zimmerová Kateřina       KAM9850 A OK Kamenice              96:34   + 44:23
 35. Škarková Kateřina        PGP9955 C SK Praga                 97:38   + 45:27
 36. Marek Wiktoria           28P9950 C UNTS Warszawa            98:48   + 46:37
 37. Hudská Ludmila           TUR9851 C OOB TJ Turnov            99:18   + 47:07
 38. Albrechtová Iveta        KAM9950 B OK Kamenice             100:32   + 48:21
 39. Chaloupková Veronika     CHC9852 B K.O.B. Choceň           105:30   + 53:19
 40. Murawska Marta           1VP9851 C HKS Azymut Mochy        107:39   + 55:28
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.40 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Utíkalová Kateřina       TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno        62:19          
  2. Zatloukalová Romana      SSU9950 B SK Severka Šumperk       69:46   + 7:27 
  3. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       70:25   + 8:06 
  4. Vlachová Kateřina        KON9898 A KOB Konice               73:51   + 11:32
  5. Kůstková Daniela         VIC9898 B OB Vizovice              74:34   + 12:15
  6. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        79:06   + 16:47
  7. Slovenčíková Eliška      VIC9959 B OB Vizovice              82:47   + 20:28
  8. Švidrnochová Lenka       SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava      96:17   + 33:58
     Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Soldánová Tereza         JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.40 km, 180 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonowicz Anna Maria    28P9850 C UNTS Warszawa            67:45          
  2. Habigerová Jana          KSU9888 C Klub vytrvalostních spo  86:21   + 18:36
     Porada Lilianna          12P9850 C UKS Reflex Rybnik         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 7.10 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  58:36          
  2. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        59:16   + 0:40 
  3. Weiler Virág             17H9650 C Hungarian Team           59:40   + 1:04 
  4. Novotná Klára            PHK9751 A OK 99 Hradec Králové     62:05   + 3:29 
  5. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      63:45   + 5:09 
  6. Wanczyk Zuzanna          25P9752 C PUKS Mlode Orly          65:05   + 6:29 
  7. Hiršová Gabriela         ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno       65:51   + 7:15 
  8. Szuromi Luca             17H9652 C Hungarian Team           66:21   + 7:45 
  9. GOLDMANN Julia           17H9694 C Hungarian Team           66:41   + 8:05 
 10. Matyba Anna              34P9651 C WKS Grunwald Poznań      66:43   + 8:07 
 11. Sárközy Zsófia           17H9954 C Hungarian Team           68:40   + 10:04
 12. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             68:55   + 10:19
 13. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             69:18   + 10:42
 14. Viniczai Csenge          17H9751 C Hungarian Team           70:52   + 12:16
 15. Péntek Gréti             17H9691 C Hungarian Team           72:10   + 13:34
 16. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      72:24   + 13:48
 17. Becze Rita               17H9654 C Hungarian Team           72:36   + 14:00
 18. Gorczyca Maria           55P9700 C Grunwald Poznań          73:00   + 14:24
 19. Hanáková Magda           KRL9651 A Kometa Kralovice         73:14   + 14:38
 20. Kovářová Lenka           LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:09   + 15:33
 21. Jansová Doubravka        LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice  74:25   + 15:49
 22. Dominiak Dagmara         25P9751 C PUKS Mlode Orly          74:30   + 15:54
 23. Linková Alena            TUR9751 A OOB TJ Turnov            75:02   + 16:26
 24. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  75:08   + 16:32
 25. Kavánková Iva            TZL9753 A SKOB Zlín                75:11   + 16:35
 26. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno       75:55   + 17:19
 27. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  76:26   + 17:50
 28. Liszka Eszter            17H9651 C Hungarian Team           76:42   + 18:06
 29. Chovancová Zuzana        TZL9754 A SKOB Zlín                76:58   + 18:22
 30. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 77:10   + 18:34
 31. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 78:03   + 19:27
 32. Kožinová Zuzana          PGP9650 A SK Praga                 80:44   + 22:08
 33. Šimůnková Gabriela       TAP9755 A KOB TRETRA Praha         81:13   + 22:37
 34. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             81:31   + 22:55
 35. Kameníková Andrea        BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor       81:47   + 23:11
 36. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      88:53   + 30:17
 37. KOVACS Eszter            17H9692 C Hungarian Team           89:32   + 30:56
 38. Roškotová Lucie          TUR9753 A OOB TJ Turnov            93:09   + 34:33
     Šádková Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Koderičová Tereza        PHK9666 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Vališová Martina         OSN9696 R SK Orientační sporty No   DISK          
     Smrčková Dominika        KSU9799 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Lavičková Michaela       PGP9656 B SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.10 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec            100:45          
  2. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno      106:11   + 5:26 
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 9.00 km, 350 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  74:13          
  2. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     78:08   + 3:55 
  3. Hlavová Jindra           ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno       78:10   + 3:57 
  4. Mechlová Lenka           SHK9051 R OK Slavia Hradec Králov  78:27   + 4:14 
  5. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       79:00   + 4:47 
  6. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  80:05   + 5:52 
  7. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 80:52   + 6:39 
  8. Topinková Monika         PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     80:55   + 6:42 
  9. Procházková Marie        KAM9554 R OK Kamenice              81:59   + 7:46 
 10. Kolínová Kristýna        DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka        82:10   + 7:57 
 11. Dlouhá Marie             DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        82:49   + 8:36 
 12. Tichovská Martina        PGP8658 E SK Praga                 83:14   + 9:01 
 13. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  84:32   + 10:19
 14. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        86:26   + 12:13
 15. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              86:39   + 12:26
 16. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  87:05   + 12:52
 17. Valešová Jana            PHK9154 C OK 99 Hradec Králové     87:40   + 13:27
 18. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              90:11   + 15:58
 19. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        91:05   + 16:52
 20. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           91:17   + 17:04
 21. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            92:03   + 17:50
 22. Górska Kinga             39P8950 C UMKS Orkan Ostróda       93:54   + 19:41
 23. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       94:13   + 20:00
 24. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       94:35   + 20:22
 25. Pabich Maria             66P7606 C UKS Azymut Pabianice     95:20   + 21:07
 26. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  96:56   + 22:43
 27. Szeliga Malgorzata       19P9350 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  97:14   + 23:01
 28. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            98:02   + 23:49
 29. Čermáková Magdalena      LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovic 105:22   + 31:09
 30. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering     109:44   + 35:31
     Kulhavá Šárka            LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Pietrowskaja Wioletta    28P9150 C UNTS Warszawa             DISK          
     Hrušková Barbora         ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Hlavová Hana             ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 7.50 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             66:14          
  2. Teplá Karolína           SHK9251 C OK Slavia Hradec Králov  72:27   + 6:13 
  3. Matějů Martina           PGP8556 R SK Praga                 73:16   + 7:02 
  4. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               75:05   + 8:51 
  5. Udržalová Pavla          LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice  75:57   + 9:43 
  6. Hepnerová Martina        SHK8152 R OK Slavia Hradec Králov  76:02   + 9:48 
  7. Šístková Iveta           LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice  76:16   + 10:02
  8. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       77:32   + 11:18
  9. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  77:35   + 11:21
 10. Hermanová Zuzana         LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice  78:19   + 12:05
 11. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK Orientační sporty No  78:30   + 12:16
 12. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               78:45   + 12:31
 13. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                79:42   + 13:28
 14. Kosová Štěpánka          LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice  80:07   + 13:53
 14. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        80:07   + 13:53
 16. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       82:58   + 16:44
 17. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       83:12   + 16:58
 18. Kopcová Michaela         KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  84:48   + 18:34
 19. Dundrová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            85:01   + 18:47
 20. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                85:06   + 18:52
 21. Wysocka Malwina          23P8500 C OK!Sport                 85:43   + 19:29
 22. Przyczková Michaela      LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice  86:36   + 20:22
 23. Mašláňová Hana           TZL7979 C SKOB Zlín                87:25   + 21:11
 24. Petrželová Tereza        LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  87:28   + 21:14
 25. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                87:43   + 21:29
 26. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 88:16   + 22:02
 27. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         88:32   + 22:18
 28. Doleželová Kateřina      LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice  90:39   + 24:25
 29. Kocińska Agnieszka       39P8750 C UMKS Orkan Ostróda       91:29   + 25:15
 30. Chroustová Lenka         ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno       92:03   + 25:49
 31. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      94:45   + 28:31
 32. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                95:27   + 29:13
 33. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       96:09   + 29:55
 34. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno  96:44   + 30:30
 35. Kazdová Lenka            SJC8484 C Sportcentrum Jičín       96:56   + 30:42
 36. Klimplová Lenka          LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice  97:25   + 31:11
 37. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  97:57   + 31:43
 38. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       99:37   + 33:23
 39. Szlendak Joanna          LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovic 104:41   + 38:27
 40. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering     105:13   + 38:59
 41. Šrámková Michaela        SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec   106:19   + 40:05
 42. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB TRETRA Praha        108:26   + 42:12
 43. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno        109:25   + 43:11
 44. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha        118:51   + 52:37
 45. Ĺlusarczyk Katarzyna     23P8951 C OK!Sport                120:20   + 54:06
 46. Barrable Sarah-Jane      31G8450 C South London Orienteers 139:27   + 73:13
     Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast             DISK          
     Benešová Jana            SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.80 km, 240 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 81:14          
  2. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      82:12   + 0:58 
  3. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      83:03   + 1:49 
  4. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        83:35   + 2:21 
  5. Svobodná Madla           DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka        84:03   + 2:49 
  6. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  84:35   + 3:21 
  7. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení           86:58   + 5:44 
  8. Sukeníková Zuzana        KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  87:38   + 6:24 
  9. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       88:55   + 7:41 
 10. Czajka Iza               23P8250 C OK!Sport                 91:37   + 10:23
 11. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     93:01   + 11:47
 12. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          97:10   + 15:56
 13. MiĹkiewicz Martyna       23P8950 C OK!Sport                 97:29   + 16:15
 14. Podešvová Vlasta         ADA9251 C OOB Spartak Adamov       97:52   + 16:38
 15. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic 100:11   + 18:57
 16. Sýkorová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň           101:37   + 20:23
 17. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                101:55   + 20:41
 18. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 102:47   + 21:33
 19. Jirků Martina            TUR8750 C OOB TJ Turnov           107:59   + 26:45
     Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.30 km, 210 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulvova Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            74:11          
  2. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         83:54   + 9:43 
  3. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               89:08   + 14:57
  4. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  93:44   + 19:33
  5. Fidrmucová Linda         UOL8650 C SOB Olomouc              98:30   + 24:19
     Svobodná Šárka           DKP8850 R Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.80 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  56:56          
  2. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        61:52   + 4:56 
  3. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        67:15   + 10:19
  4. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           69:06   + 12:10
  5. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        72:29   + 15:33
  6. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  81:58   + 25:02
  7. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB TRETRA Praha         87:07   + 30:11
  8. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     94:04   + 37:08
  9. Kurfürstová Magdalena    FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta P 111:33   + 54:37
 10. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany               116:08   + 59:12
 11. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                124:10   + 67:14
 12. Jílková Hana             KON8080 C KOB Konice              126:51   + 69:55
 13. Golinowska Elzbieta      1VP8051 C HKS Azymut Mochy        157:46   + 100:50
     Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Skripniková Kateřina     FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta P   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.50 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            58:45          
  2. Otrubová Johana          KON7852 C KOB Konice               61:56   + 3:11 
  3. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  72:13   + 13:28
  4. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  72:44   + 13:59
  5. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov        74:30   + 15:45
  6. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      76:01   + 17:16
  7. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        81:19   + 22:34
  8. Fibírová Zuzana          FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta P  87:20   + 28:35
  9. Ondráčková Adéla         KSU7676 C Klub vytrvalostních spo  88:32   + 29:47
 10. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             92:04   + 33:19
 11. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     93:20   + 34:35
 12. Siatková Silvie          ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory       106:57   + 48:12
 13. Smrčková Věra            KSU7373 C Klub vytrvalostních spo 107:34   + 48:49
 14. Kopecká Jitka            UOL7750 C SOB Olomouc             112:24   + 53:39
 15. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering     113:56   + 55:11
 16. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc             138:28   + 79:43
 17. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     176:17   + 117:32
 18. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo 191:23   + 132:38
  MS Kubes Jaromir            PLU     C TJ SOKOL Plumlov         81:08   + 22:23
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.60 km, 190 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     60:23          
  2. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  68:27   + 8:04 
  3. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      73:58   + 13:35
  4. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                77:11   + 16:48
  5. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  79:15   + 18:52
  6. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                84:21   + 23:58
  7. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                90:26   + 30:03
  8. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha               113:25   + 53:02
  9. Mianowska Dorota         28P7450 C UNTS Warszawa           117:10   + 56:47
 10. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     118:18   + 57:55
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.60 km, 180 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             45:56          
  2. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    51:08   + 5:12 
  3. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         51:31   + 5:35 
  4. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:04   + 8:08 
  5. Ciencialová Bohumila     TRI6957 C TJ TŽ Třinec             60:36   + 14:40
  6. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       62:04   + 16:08
  7. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        62:13   + 16:17
  8. Wolek Ewa                28P6802 C UNTS Warszawa            62:49   + 16:53
  9. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        63:34   + 17:38
 10. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              65:14   + 19:18
 11. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      67:33   + 21:37
 12. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  67:49   + 21:53
 13. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       68:38   + 22:42
 14. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        68:47   + 22:51
 15. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                70:34   + 24:38
 16. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        71:05   + 25:09
 17. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        73:10   + 27:14
 18. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  74:28   + 28:32
 19. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB TRETRA Praha         77:34   + 31:38
 20. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             83:46   + 37:50
 21. Wolowczyk Mariola        28P6851 C UNTS Warszawa            90:16   + 44:20
     Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.40 km, 170 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    64:12          
  2. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              71:58   + 7:46 
  3. Benrothová Irena         5YC7151 C Benroth                  76:47   + 12:35
  4. Netuková Hana            SHK7052 C OK Slavia Hradec Králov  81:14   + 17:02
  5. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              83:44   + 19:32
  6. Zatloukalová Eva         SSU7050 C SK Severka Šumperk       93:41   + 29:29
  7. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      96:47   + 32:35
  8. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava    116:21   + 52:09
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.40 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        58:05          
  2. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             62:58   + 4:53 
  3. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             66:27   + 8:22 
  4. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                66:32   + 8:27 
  5. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  69:53   + 11:48
  6. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             78:08   + 20:03
  7. Dittrichová Lenka        KON6285 C KOB Konice               78:43   + 20:38
  8. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                78:47   + 20:42
  9. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          79:35   + 21:30
 10. Czerkawska Urszula       1SP6250 C Neregistrovaní - Czerka  80:36   + 22:31
 11. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               84:28   + 26:23
 12. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              92:05   + 34:00
 13. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 100:15   + 42:10
     Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.80 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  55:21          
  2. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        65:20   + 9:59 
  3. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         70:15   + 14:54
  4. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   77:57   + 22:36
  5. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         79:10   + 23:49
  6. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  85:02   + 29:41
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 4.10 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             64:57          
  2. Pavlíková Hana           ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory        70:22   + 5:25 
  3. Štáblová Jitka           HSU5350 C Horizont klub Šumperk    75:17   + 10:20
  4. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              89:37   + 24:40
  5. Čadilová Alena           HSU5050 C Horizont klub Šumperk   126:25   + 61:28
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.60 km, 140 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                49:34          
  2. Wysocka Jolanta          14P5650 C UKS Kometa Gliwice       62:18   + 12:44
  3. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  65:58   + 16:24
  4. Olbrycht Anna            73P5650 C OLBnO                   172:24   + 122:50
  MS Horváth Magda            17H5750 C Hungarian Team           47:58   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.50 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Christine Roberts        32G5151 C EBOR                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.60 km, 100 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šána Robert              KSU0616 C Klub vytrvalostních spo  25:55          
  2. Pachnik Jędrzej          19P0600 C UKS "Orientpark.pl" Iwi  28:07   + 2:12 
  3. Pernička Václav          TZL0602 C SKOB Zlín                29:01   + 3:06 
  4. Skripnik Nikola          FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta P  31:06   + 5:11 
  5. Pernička Martin          TZL0800 C SKOB Zlín                31:19   + 5:24 
  6. Kundrata Vít             TZL0700 C SKOB Zlín                32:15   + 6:20 
  7. Polášek Filip            KSU0818 C Klub vytrvalostních spo  36:15   + 10:20
  8. Kotkowiak Bartosz        1HP0601 C BnO Szczecin             38:15   + 12:20
  9. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      38:31   + 12:36
 10. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      40:12   + 14:17
 11. Skripnik Matouš          FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta P  43:08   + 17:13
 12. Křupka Tadeáš            KON0606 C KOB Konice               48:34   + 22:39
     Ondráček Viktor          KSU0600 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.90 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                23:36          
  2. Ehl Ondřej               TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno        25:03   + 1:27 
  3. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  27:13   + 3:37 
  4. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        27:55   + 4:19 
  5. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               28:54   + 5:18 
  6. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                28:57   + 5:21 
  7. Šemnický Jakub           TZL0400 B SKOB Zlín                32:24   + 8:48 
  8. Janků Martin             STE0404 B SK SKI-OB Šternberk      32:55   + 9:19 
  9. Novosad Pavel            TZL0404 B SKOB Zlín                33:25   + 9:49 
 10. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             34:57   + 11:21
 11. Hustý Adam               TZL0403 C SKOB Zlín                37:13   + 13:37
 12. Štoudek Martin           ASU0448 C Magnus Orienteering      40:16   + 16:40
 13. Šperlich Jan             KSU0403 C Klub vytrvalostních spo  41:32   + 17:56
 14. Sláma Šimon              LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:30   + 18:54
 15. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  42:39   + 19:03
 16. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          43:12   + 19:36
 17. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         44:08   + 20:32
 18. Opravil Vojtěch          KSU0515 C Klub vytrvalostních spo  47:54   + 24:18
 19. Jelewski Karol           33P0500 C Echo Twardogóra          50:35   + 26:59
 20. Vítek Filip              AOP0401 C Orientační Běh Opava     55:01   + 31:25
 21. Daněk Vít                KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  55:46   + 32:10
 22. Polášek Vít              KSU0402 C Klub vytrvalostních spo  58:03   + 34:27
 23. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      63:05   + 39:29
 24. Pavelka Ondřej           KSU0404 C Klub vytrvalostních spo  67:53   + 44:17
 25. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      73:34   + 49:58
 26. Tomanek Lukáš            KSU0502 C Klub vytrvalostních spo  73:48   + 50:12
     Kotkowiak Piotr          1HP0401 C BnO Szczecin              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.40 km, 170 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        39:58          
  2. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      43:18   + 3:20 
  3. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     44:32   + 4:34 
  4. Lukašák Šimon            STE0202 B SK SKI-OB Šternberk      45:33   + 5:35 
  5. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  47:41   + 7:43 
  6. Chaloupský Jakub         PHK0302 B OK 99 Hradec Králové     48:10   + 8:12 
  7. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         49:14   + 9:16 
  8. Haltof Marek             TRI0200 B TJ TŽ Třinec             50:04   + 10:06
  9. Štábl Adam               KSU0401 B Klub vytrvalostních spo  51:19   + 11:21
 10. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             51:35   + 11:37
 11. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                51:38   + 11:40
 12. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        53:20   + 13:22
 13. Valík Adam               AOP0301 B Orientační Běh Opava     54:23   + 14:25
 14. Pipek Ondřej             LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice  55:01   + 15:03
 15. Peňáz Vojtěch            VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně  57:52   + 17:54
 16. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      58:22   + 18:24
 17. Coufal Jáchym            ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno       58:37   + 18:39
 18. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava     58:54   + 18:56
 19. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                59:49   + 19:51
 20. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  60:06   + 20:08
 21. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 60:35   + 20:37
 22. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                61:09   + 21:11
 23. Kula Mateusz             1HP0203 C BnO Szczecin             63:56   + 23:58
 24. Matuš Vít                VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně  64:51   + 24:53
 25. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                67:02   + 27:04
 26. Jirka Matyáš             ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov        68:57   + 28:59
 27. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB Moira Brno           69:38   + 29:40
 28. Peňáz Radek              VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně  71:45   + 31:47
 29. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     74:57   + 34:59
 30. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        76:32   + 36:34
 31. Biernat Michal           1HP0201 C BnO Szczecin             80:12   + 40:14
 32. Toborek Jakub            49P0300 C DFS Wroclaw              82:33   + 42:35
 33. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  83:41   + 43:43
 34. Cych Maksymilian         33P0301 C Echo Twardogóra          86:47   + 46:49
 35. Kondys Jakub             1HP0202 C BnO Szczecin             92:10   + 52:12
 36. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín        92:47   + 52:49
 37. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      92:53   + 52:55
 38. Nowakowski Maciej        27P0200 C BKS Wataha Warszawa     107:31   + 67:33
 39. Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec            143:10   + 103:12
     Gierus Mateusz           33P0302 C Echo Twardogóra           DISK          
     Pachnik Stanislaw        19P0300 C UKS "Orientpark.pl" Iwi   DISK          
     Peterka Jakub            LLI0404 B TJ Loko Liberec           DISK          
     Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.70 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurčík Martin            KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:02          
     Gruss Zdeněk             VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 7.10 km, 260 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             53:43          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  54:05   + 0:22 
  3. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               55:23   + 1:40 
  4. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  55:58   + 2:15 
  5. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      56:00   + 2:17 
  6. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          60:34   + 6:51 
  7. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  61:02   + 7:19 
  8. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       62:05   + 8:22 
  9. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      62:16   + 8:33 
 10. Milán Tomáš              TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno        66:18   + 12:35
 11. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              67:01   + 13:18
 12. Choros Tomasz            25P0001 C PUKS Mlode Orly          67:40   + 13:57
 13. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                68:19   + 14:36
 14. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 68:47   + 15:04
 15. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             69:32   + 15:49
 16. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  70:36   + 16:53
 17. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec    71:16   + 17:33
 18. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  71:24   + 17:41
 19. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  72:34   + 18:51
 20. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       73:07   + 19:24
 21. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        73:35   + 19:52
 22. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   73:46   + 20:03
 23. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        75:57   + 22:14
 24. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        76:32   + 22:49
 25. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň      76:48   + 23:05
 26. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  77:18   + 23:35
 27. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 77:34   + 23:51
 28. Byrczek Jan              14P0000 C UKS Kometa Gliwice       79:30   + 25:47
 29. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň      80:27   + 26:44
 30. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            87:07   + 33:24
 31. Ogdowski Bartlomiej      1CP0000 C UKS Siódemka Rumia      110:02   + 56:19
 32. Sloma Grzegorz           19P0100 C UKS "Orientpark.pl" Iwi 120:56   + 67:13
     Petersburski Krystian    1HP0001 C BnO Szczecin              DISK          
     Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Průša Kryštof            VSP0102 A USK Praha                 DISK          
     Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.00 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:28          
  2. Grebík Radim             ASU0101 B Magnus Orienteering      59:12   + 4:44 
  3. Kroul Josef              KSU0044 B Klub vytrvalostních spo  62:12   + 7:44 
  4. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  66:08   + 11:40
  5. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        66:28   + 12:00
  6. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       70:30   + 16:02
  7. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  71:26   + 16:58
  8. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              72:30   + 18:02
  9. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           72:46   + 18:18
 10. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          74:26   + 19:58
 11. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             75:05   + 20:37
 12. Bitto Maxim              LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovic  78:38   + 24:10
 13. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             82:14   + 27:46
 14. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        82:50   + 28:22
 15. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      89:30   + 35:02
 16. Prachař Matouš           UOL0000 B SOB Olomouc             101:02   + 46:34
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.80 km, 190 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Forst Antonín            MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha        68:44          
  2. Zimmer Jan               ZVO0001 C OB SK Zvole              86:20   + 17:36
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 8.90 km, 320 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 A OK 99 Hradec Králové     59:19          
  2. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     61:21   + 2:02 
  3. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              62:38   + 3:19 
  4. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            64:33   + 5:14 
  5. Sýkora Vojtěch           LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovic  65:31   + 6:12 
  6. Dekrét Jakub             ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno       66:37   + 7:18 
  7. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       67:37   + 8:18 
  8. Pryjma Fryderyk          JPV9803 A Oddíl OS SK Prostějov    67:48   + 8:29 
  9. Koštejn Vít              DOK9800 A OK Doksy                 68:09   + 8:50 
 10. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       68:47   + 9:28 
 11. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        68:51   + 9:32 
 12. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  69:05   + 9:46 
 13. Sláma Dušan              ASU9843 A Magnus Orienteering      69:15   + 9:56 
 14. Starý Ondra              VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:47   + 11:28
 15. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     71:41   + 12:22
 16. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     73:16   + 13:57
 17. Rutka Jan                28P9800 C UNTS Warszawa            73:36   + 14:17
 18. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  73:56   + 14:37
 19. Černocký Libor           LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovic  74:26   + 15:07
 20. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              74:37   + 15:18
 21. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  75:25   + 16:06
 22. Vystavěl Ondřej          JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov    75:41   + 16:22
 23. Gebrt Jan                SHK9801 A OK Slavia Hradec Králov  76:02   + 16:43
 24. Bartoš Vojtěch           PGP9809 A SK Praga                 79:09   + 19:50
 25. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            79:24   + 20:05
 26. Holesz Sebastian         TRI9902 A TJ TŽ Třinec             80:16   + 20:57
 27. Cuprys Gracjan           1VP9901 C HKS Azymut Mochy         80:50   + 21:31
 28. Horčička Vít             UOL9919 A SOB Olomouc              83:37   + 24:18
 29. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              83:59   + 24:40
 30. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               84:23   + 25:04
 31. Kočí Josef               JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov    85:58   + 26:39
 32. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  86:36   + 27:17
 33. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             87:55   + 28:36
 34. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          90:10   + 30:51
 35. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   90:45   + 31:26
 36. Kašpar Ludvík            BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor       91:29   + 32:10
 37. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí      91:37   + 32:18
 38. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               93:50   + 34:31
 39. Šiška Petr               TZL9801 A SKOB Zlín                94:36   + 35:17
 40. Procházka Zdeněk         SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava      98:28   + 39:09
 41. Hubáček Filip            JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov   102:32   + 43:13
 42. Mossakowski Wojtek       28P9802 C UNTS Warszawa           105:14   + 45:55
     Pek Daniel               SHK9803 A OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.90 km, 280 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupka Josef          UOL9801 B SOB Olomouc              69:06          
  2. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           73:39   + 4:33 
  3. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       77:11   + 8:05 
  4. Gedeon Dominik           KSU9900 B Klub vytrvalostních spo  77:53   + 8:47 
  5. Doležal Vít              SJC9802 B Sportcentrum Jičín       78:44   + 9:38 
  6. Šnyrch Jakub             ABM9906 B KOB Moira Brno           79:06   + 10:00
  7. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           80:19   + 11:13
  8. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       80:24   + 11:18
  9. Ingršt Matěj             ABM9907 B KOB Moira Brno           88:45   + 19:39
 10. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               89:54   + 20:48
 11. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      99:47   + 30:41
 12. Zvoníček Jan             SKM9801 B KOB Směr Kroměříž       101:38   + 32:32
 13. Gilík Marek              SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava     121:42   + 52:36
     Ondráček Radek           KSU9933 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 10.00 km, 370 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              66:34          
  2. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          71:28   + 4:54 
  3. Dalos Máté               17H9700 C Hungarian Team           72:02   + 5:28 
  4. Zacher Márton            17H9803 C Hungarian Team           73:10   + 6:36 
  5. Egei Patrik              17H9801 C Hungarian Team           73:18   + 6:44 
  6. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  73:40   + 7:06 
  7. Burda Matěj              BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor       74:50   + 8:16 
  8. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     75:11   + 8:37 
  9. Miavecz Balázs           17H9800 C Hungarian Team           76:04   + 9:30 
 10. Peregi Dániel            17H9701 C Hungarian Team           76:47   + 10:13
 11. Wolf Filip               TUR9701 A OOB TJ Turnov            76:53   + 10:19
 12. Navrátil Šimon           PGP9702 A SK Praga                 78:00   + 11:26
 13. Ormay Mihály             17H9901 C Hungarian Team           80:22   + 13:48
 14. Kuca Kacper              41P9900 C WKS Wawel Kraków         81:47   + 15:13
 15. Biederman Marcin         41P     C WKS Wawel Kraków         82:13   + 15:39
 16. Bořil Jan                SJI9700 A OK Jihlava               83:00   + 16:26
 17. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                83:11   + 16:37
 18. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                83:12   + 16:38
 19. Skalický Matyáš          KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí      85:00   + 18:26
 20. Matuš Vojtěch            VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně  85:19   + 18:45
 21. Porgányi Márk            17H9703 C Hungarian Team           85:37   + 19:03
 22. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  87:24   + 20:50
 23. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   88:27   + 21:53
 24. Slíva Jan                LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovic  88:56   + 22:22
 25. Kelbl Vladimír           ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno       89:55   + 23:21
 26. Moravec Jakub            KAM9702 A OK Kamenice              92:47   + 26:13
 27. Werner Michal            PGP9705 A SK Praga                 93:06   + 26:32
 28. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                 93:29   + 26:55
 29. Semrád Ladislav          CHC9701 A K.O.B. Choceň            93:41   + 27:07
 30. Vacek Vojtěch            SJI9602 R OK Jihlava               98:18   + 31:44
 31. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha        100:08   + 33:34
 32. Jurica Jan               LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 102:31   + 35:57
 33. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín      109:09   + 42:35
 34. Fleiss Sebastian         2JD9601 C Berliner TSC            109:34   + 43:00
 35. Weiler Vince             17H9904 C Hungarian Team          111:30   + 44:56
 36. Hortobágyi Ákos          17H9802 C Hungarian Team          131:22   + 64:48
     Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava                DISK          
     Wolowczyk Michal         28P9700 C UNTS Warszawa             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.80 km, 310 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             94:54          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 13.80 km, 540 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              97:40          
  2. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            99:38   + 1:58 
  3. Bakó Áron                17H9202 C Hungarian Team          102:08   + 4:28 
  4. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 102:16   + 4:36 
  5. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 102:33   + 4:53 
  6. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 102:36   + 4:56 
  7. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno       103:32   + 5:52 
  8. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno      104:13   + 6:33 
  9. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      105:29   + 7:49 
 10. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic 106:03   + 8:23 
 11. Janata Martin            DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka       106:10   + 8:30 
 12. Bravený Vít              ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno      106:55   + 9:15 
 13. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee 107:20   + 9:40 
 14. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín               108:46   + 11:06
 15. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec            108:56   + 11:16
 16. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                109:17   + 11:37
 17. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno      109:59   + 12:19
 18. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                110:49   + 13:09
 19. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 112:13   + 14:33
 20. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec            112:17   + 14:37
 21. Švirák Ondřej            ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno      112:47   + 15:07
 22. Baumholczer Máté         17H9201 C Hungarian Team          113:17   + 15:37
 23. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno      113:46   + 16:06
 24. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo 114:24   + 16:44
 25. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov           115:29   + 17:49
 26. Tugyi Levente            17H9404 C Hungarian Team          116:00   + 18:20
 27. Kisvölcsey Ákos          17H7201 C Hungarian Team          116:25   + 18:45
 28. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     116:44   + 19:04
 29. Wolowczyk Krzysztof      28P9501 C UNTS Warszawa           118:00   + 20:20
 30. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov 118:30   + 20:50
 31. Horvát Petr              ASU9447 R Magnus Orienteering     121:13   + 23:33
 32. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk      127:50   + 30:10
 33. Bugár Gergely            17H9203 C Hungarian Team          131:44   + 34:04
 34. Fehérvári Dániel         17H9402 C Hungarian Team          148:13   + 50:33
 35. Galicz Karol             27P8600 C BKS Wataha Warszawa     173:54   + 76:14
     Liszka Krisztián         17H9204 C Hungarian Team            DISK          
     Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                 DISK          
     Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.30 km, 500 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  91:12          
  2. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           93:46   + 2:34 
  3. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              95:52   + 4:40 
  4. Dragowski Kuba           TUR9003 C OOB TJ Turnov            96:37   + 5:25 
  5. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            97:40   + 6:28 
  6. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         98:52   + 7:40 
  7. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  99:02   + 7:50 
  8. Losman Petr              PHK7901 R OK 99 Hradec Králové     99:29   + 8:17 
  9. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava              101:23   + 10:11
 10. Fodor Petr               TUR8103 R OOB TJ Turnov           103:54   + 12:42
 11. Pavlovec Jan             BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor      105:13   + 14:01
 12. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno       105:41   + 14:29
 13. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové    106:12   + 15:00
 14. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno      107:07   + 15:55
 15. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                107:12   + 16:00
 16. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 107:13   + 16:01
 17. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec         107:37   + 16:25
 18. Neumann Josef            33D8400 C USV TU Dresden          109:08   + 17:56
 19. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín               109:49   + 18:37
 20. Kopec Tomáš              KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 110:12   + 19:00
 21. Pachnik Wojciech         19P9100 C UKS "Orientpark.pl" Iwi 110:20   + 19:08
 22. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno      110:50   + 19:38
 23. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín               111:34   + 20:22
 24. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno        112:39   + 21:27
 25. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast           112:56   + 21:44
 26. Jirka Michal             PTE8403 C TJ Sokol Ptení          113:05   + 21:53
 27. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec  113:22   + 22:10
 28. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      113:59   + 22:47
 29. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové    115:05   + 23:53
 30. Marchuk Ilya             28P8700 C UNTS Warszawa           116:14   + 25:02
 31. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov           116:35   + 25:23
 32. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka       117:15   + 26:03
 33. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava            117:28   + 26:16
 34. Fibír Tomáš              FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta P 117:48   + 26:36
 35. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha        118:00   + 26:48
 36. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice             119:23   + 28:11
 37. Waněk Adam               LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 119:57   + 28:45
 38. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava            120:18   + 29:06
 39. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo 120:51   + 29:39
 40. Deml Tomáš               LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 123:12   + 32:00
 41. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín               124:31   + 33:19
 42. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný              125:10   + 33:58
 43. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov        125:32   + 34:20
 44. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno      126:30   + 35:18
 45. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod         126:53   + 35:41
 46. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 127:15   + 36:03
 47. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž       127:21   + 36:09
 48. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     129:26   + 38:14
 49. Wojnowicz Marek          19P9201 C UKS "Orientpark.pl" Iwi 130:40   + 39:28
 50. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      131:59   + 40:47
 51. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast           135:15   + 44:03
 52. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha               137:47   + 46:35
 53. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov           141:32   + 50:20
 54. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové    148:10   + 56:58
 55. SCULTETY Marton          17H9415 C Hungarian Team          148:34   + 57:22
 56. Dobra Tom                29G9200 C University of Bristol O 151:45   + 60:33
     Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Prasal Jakub             25P9501 C PUKS Mlode Orly           DISK          
     Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Madej Mateusz            19P9101 C UKS "Orientpark.pl" Iwi   DISK          
     Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov          DISK          
     Kobr Tomáš               VLI8901 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Kamenický Jeroným        OSN9549 R SK Orientační sporty No   DISK          
     Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                 DISK          
     Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
     Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                  DISK          
     Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 11.30 km, 440 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  88:45          
  2. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       89:39   + 0:54 
  3. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB Moira Brno           92:54   + 4:09 
  4. Müller Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové     94:16   + 5:31 
  5. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                94:59   + 6:14 
  6. Štěrba Zbyněk            LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice  95:53   + 7:08 
  7. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            99:09   + 10:24
  8. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  99:33   + 10:48
  9. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     99:35   + 10:50
 10. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast           100:23   + 11:38
 11. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 101:32   + 12:47
 12. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko    102:25   + 13:40
 13. Halama Jakub             KSU7940 C Klub vytrvalostních spo 102:34   + 13:49
 14. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                102:59   + 14:14
 15. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov 107:52   + 19:07
 16. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk     109:25   + 20:40
 17. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov   110:04   + 21:19
 18. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice             110:28   + 21:43
 19. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VŠTJ Stavební fakulta P 111:17   + 22:32
 20. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov           111:53   + 23:08
 21. Hyka Jan                 TUR9002 C OOB TJ Turnov           112:46   + 24:01
 22. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha        121:24   + 32:39
 23. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha        121:50   + 33:05
 24. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno      122:09   + 33:24
 25. Hrouda Martin            FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta P 123:13   + 34:28
 26. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov   127:01   + 38:16
 27. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc             132:55   + 44:10
 28. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko    136:39   + 47:54
 29. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n. 137:55   + 49:10
 30. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic 139:02   + 50:17
 31. Dragowski Piotr          23P8200 C OK!Sport                140:17   + 51:32
 32. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering    144:13   + 55:28
 33. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast           144:17   + 55:32
 34. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering    147:18   + 58:33
 35. Krajcar Ivo              SKM9501 C KOB Směr Kroměříž       151:03   + 62:18
 36. JAROSI Adam              17H9416 C Hungarian Team          207:26   + 118:41
     Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Lučan Vladimír           LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč                DISK          
     Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Kunčar Vít               LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Hostaš Petr              TUR9001 C OOB TJ Turnov             DISK          
     Kuriak Jakub             VZA9301 C Slávia ŽU Žilina          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 9.30 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  84:58          
  2. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                93:50   + 8:52 
  3. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin 108:07   + 23:09
  4. Humlíček Aleš            ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno      109:59   + 25:01
  5. Pátek Richard            ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno      132:26   + 47:28
     Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 7.30 km, 260 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stoklasa Bohumil         PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov         76:08          
  2. Benroth Jakub            TZL9002 C SKOB Zlín               106:38   + 30:30
  3. Hrazdil Jiří             9BC8400 C NNN                     113:41   + 37:33
  4. Podhrázský Zbyšek        MBM8242 C O-mikron                117:23   + 41:15
     Jedlička Lukáš           SHK8100 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.90 km, 320 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        69:42          
  2. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        78:44   + 9:02 
  3. Jedlička Michal          SHK7309 C OK Slavia Hradec Králov  80:04   + 10:22
  4. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta P  82:33   + 12:51
  5. Golinowski Pawel         1VP7901 C HKS Azymut Mochy         85:01   + 15:19
  6. Tkaczuk Tomasz           66P7900 C UKS Azymut Pabianice     85:06   + 15:24
  7. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      89:36   + 19:54
  8. Cych Piotr               33P6800 C Echo Twardogóra          90:55   + 21:13
  9. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                94:59   + 25:17
 10. Plesinski Mariusz        1VP7301 C HKS Azymut Mochy         95:05   + 25:23
 11. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  97:00   + 27:18
 12. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        98:36   + 28:54
 13. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta P  99:02   + 29:20
 14. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      99:34   + 29:52
 15. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha         100:17   + 30:35
 16. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo 101:56   + 32:14
 17. Binar Robert             UOL7500 C SOB Olomouc             105:41   + 35:59
 18. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava            118:40   + 48:58
 19. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno       121:25   + 51:43
 20. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno          123:35   + 53:53
 21. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk      130:50   + 61:08
 22. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava    132:01   + 62:19
 23. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk     190:00   + 120:18
     Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.30 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      70:27          
  2. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      73:06   + 2:39 
  3. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               76:56   + 6:29 
  4. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      77:07   + 6:40 
  5. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo  83:45   + 13:18
  6. Kroul Josef              KSU7302 C Klub vytrvalostních spo  87:05   + 16:38
  7. Mašláň Jakub             TZL7801 C SKOB Zlín                88:50   + 18:23
  8. Horčička Petr            UOL7007 C SOB Olomouc              88:57   + 18:30
  9. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             90:59   + 20:32
 10. Hubáček Libor            LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovic  92:33   + 22:06
 11. Kůstka Marek             VIC6403 C OB Vizovice              93:34   + 23:07
 12. Sláma Lumír              LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovic  94:31   + 24:04
 13. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              96:55   + 26:28
 14. Opravil Pavel            KSU7502 C Klub vytrvalostních spo 100:06   + 29:39
 15. Šafek Jiří               ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno      100:35   + 30:08
 16. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo 102:48   + 32:21
 17. Siatka Radim             ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory       103:16   + 32:49
 18. Bartášek Jiří            ASU7448 C Magnus Orienteering     111:21   + 40:54
 19. Zbořil Ctirad            UOL7200 C SOB Olomouc             113:19   + 42:52
 20. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering     115:52   + 45:25
 21. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n. 116:37   + 46:10
 22. Možný Stanislav          SSU7700 C SK Severka Šumperk      120:51   + 50:24
 23. Smrček Petr              KSU7401 C Klub vytrvalostních spo 120:55   + 50:28
 24. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo 123:26   + 52:59
 25. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     154:52   + 84:25
 26. Good Martin              SBR7800 C SKOB Bruntál            171:58   + 101:31
     Pilat Miroslav           NNN     C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.40 km, 300 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barrable Nick            19G7400 C South Yorkshire Oriente  66:36          
  2. Dénes Zoltán             17H7200 C Hungarian Team           70:13   + 3:37 
  3. Mankus Guntars                   C                          74:32   + 7:56 
  4. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              75:12   + 8:36 
  5. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                76:48   + 10:12
  6. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                87:21   + 20:45
  7. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                97:28   + 30:52
  8. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec   105:11   + 38:35
  9. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo 106:40   + 40:04
 10. Mianowski Rafal          28P7300 C UNTS Warszawa           108:26   + 41:50
 11. Porada Robert            12P7200 C UKS Reflex Rybnik       110:36   + 44:00
 12. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No 111:29   + 44:53
 13. Kašpar Jaroslav          UOL7004 C SOB Olomouc             111:31   + 44:55
 14. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž       117:23   + 50:47
 15. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové    124:02   + 57:26
 16. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec            131:38   + 65:02
     Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 280 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škvor Martin             KAM6700 C OK Kamenice              69:31          
  2. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      72:05   + 2:34 
  3. Ratajczak Piotr          23P6901 C OK!Sport                 73:26   + 3:55 
  4. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               73:47   + 4:16 
  5. Dzik Miroslaw            86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa G  77:32   + 8:01 
  6. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               79:08   + 9:37 
  7. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  80:29   + 10:58
  8. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    84:44   + 15:13
  9. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    87:35   + 18:04
 10. Šuráň René               LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:06   + 19:35
 11. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                89:10   + 19:39
 12. Szczygiel Marcin         49P7100 C DFS Wroclaw              91:01   + 21:30
 13. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     92:00   + 22:29
 14. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        93:07   + 23:36
 15. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   95:47   + 26:16
 16. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        96:01   + 26:30
 17. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                97:06   + 27:35
 18. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             97:43   + 28:12
 19. Pachnik Dariusz          19P6900 C UKS "Orientpark.pl" Iwi 103:13   + 33:42
 20. Staszak Artur            28P7000 C UNTS Warszawa           105:57   + 36:26
 21. Mokrý Pavel              ABM6801 C KOB Moira Brno          113:15   + 43:44
 22. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               138:00   + 68:29
     Borcin Peter                     C                           DISK          
     Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice               DISK          
     Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
  MS Becmer Dariusz           49P0151 C DFS Wroclaw             106:56   + 37:25
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.50 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  81:11          
  2. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              81:57   + 0:46 
  3. Navrátil Antonín         UOL5301 C SOB Olomouc              84:35   + 3:24 
  4. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  93:41   + 12:30
  5. Zatloukal Tomáš          SSU6700 C SK Severka Šumperk      112:27   + 31:16
  6. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava            112:51   + 31:40
  7. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava            134:55   + 53:44
  8. Labudík Milan            VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně 139:16   + 58:05
  9. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc             148:43   + 67:32
     Benroth Miroslav         5YC7101 C Benroth                   DISK          
  MS Mazurek Piotr            49P0302 C DFS Wroclaw               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.10 km, 260 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  68:09          
  2. Chachurski Ryszard       45P6300 C KU AZS WAT Warszawa      76:10   + 8:01 
  3. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          76:53   + 8:44 
  4. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              80:17   + 12:08
  5. Wolowczyk Marek          28P6300 C UNTS Warszawa            80:25   + 12:16
  6. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              82:18   + 14:09
  7. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        82:29   + 14:20
  8. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              83:17   + 15:08
  9. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  86:32   + 18:23
 10. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          88:25   + 20:16
 11. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       88:40   + 20:31
 12. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             92:25   + 24:16
 12. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 92:25   + 24:16
 14. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             93:24   + 25:15
 15. Huzan Peter              33G6500 C British Army OC          95:07   + 26:58
 16. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        97:21   + 29:12
 17. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  98:29   + 30:20
 18. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             99:28   + 31:19
 19. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov   101:37   + 33:28
 20. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov       103:36   + 35:27
 21. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor      108:41   + 40:32
 22. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava     111:11   + 43:02
     Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.00 km, 230 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C SKOB Havířov             53:22          
  2. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         58:47   + 5:25 
  3. Bromley Gardner Charles  33G6000 C British Army OC          60:36   + 7:14 
  4. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  61:14   + 7:52 
  5. Drągowski Robert         23P5900 C OK!Sport                 61:20   + 7:58 
  6. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 62:38   + 9:16 
  7. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                63:09   + 9:47 
  8. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         64:06   + 10:44
  9. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:46   + 15:24
 10. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             68:56   + 15:34
 11. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                69:24   + 16:02
 12. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 73:40   + 20:18
 13. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         73:42   + 20:20
 14. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             74:19   + 20:57
 15. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               81:04   + 27:42
 16. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  81:21   + 27:59
 17. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  81:37   + 28:15
 18. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  85:11   + 31:49
 19. Konstanciak Andrzej      23P5901 C OK!Sport                 91:52   + 38:30
 20. Juračka Zdeněk           HAV5702 C SKOB Havířov             92:25   + 39:03
 21. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        98:02   + 44:40
 22. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n. 100:45   + 47:23
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.00 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     56:02          
  2. Hrouza Tomáš             KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  61:13   + 5:11 
  3. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     68:18   + 12:16
  4. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  69:40   + 13:38
  5. Vojtášek Jan             SBR5301 C SKOB Bruntál             83:04   + 27:02
  6. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     96:12   + 40:10
     Czerkawski Waclaw        1SP6000 C Neregistrovaní - Czerka   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.40 km, 210 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hones Sepp               26A5400 C HSV Ried                 66:45          
  2. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            71:06   + 4:21 
  3. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  79:50   + 13:05
  4. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  82:04   + 15:19
  5. Olbrycht Janusz          73P5500 C OLBnO                    96:12   + 29:27
  6. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 111:34   + 44:49
  7. Jelínek Roman            ADA5506 C OOB Spartak Adamov      113:31   + 46:46
     Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                 DISK          
     Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.70 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         53:20          
  2. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                60:25   + 7:05 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        60:54   + 7:34 
  4. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:08   + 7:48 
  5. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        64:19   + 10:59
  6. Trzpil Lech              23P4900 C OK!Sport                 68:28   + 15:08
  7. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             68:42   + 15:22
  8. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  68:46   + 15:26
  9. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  72:50   + 19:30
 10. Edward Bartkowiak        55P4800 C Grunwald Poznań          76:42   + 23:22
 11. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka        78:13   + 24:53
 12. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             80:26   + 27:06
 13. Wysocki Andrzej          14P5100 C UKS Kometa Gliwice       81:31   + 28:11
 14. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      85:24   + 32:04
 15. Sponar Jan               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno        88:46   + 35:26
 16. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov        92:00   + 38:40
 17. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  98:22   + 45:02
 18. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov        109:02   + 55:42
 19. Wollenberg Bernd         2JD4801 C Berliner TSC            111:48   + 58:28
 20. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava            123:20   + 70:00
 21. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň           129:36   + 76:16
     Peterka Josef            LLI4702 C TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.80 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       65:35          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     67:42   + 2:07 
  3. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        68:47   + 3:12 
  4. Waldemar Pietkiewicz     55P4301 C Grunwald Poznań          97:35   + 32:00
  5. Blimke Roman             1WP4601 C Neregistrovaní - Blimke  98:43   + 33:08
  6. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                99:07   + 33:32
  7. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál            128:27   + 62:52
     Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.60 km, 130 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov       130:50          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.30 km, 100 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     27:01          
  2. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        27:28   + 0:27 
  3. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        29:15   + 2:14 
  4. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     29:25   + 2:24 
  5. Skorpil Marek            SJC0900 C Sportcentrum Jičín       30:35   + 3:34 
  6. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                31:13   + 4:12 
  7. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                31:34   + 4:33 
  8. Maslan Prokop            TZL     C SKOB Zlín                31:41   + 4:40 
  9. Betak Ondra              NNN     C Neregistrovaní           33:40   + 6:39 
 10. Rozsívalová Adéla        KON0760 C KOB Konice               34:28   + 7:27 
 11. Rozsíval Martin          KON1022 C KOB Konice               34:33   + 7:32 
 12. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 35:05   + 8:04 
 13. Slamova Julie            LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  35:10   + 8:09 
 14. Chachurski Mieszko       28P0701 C UNTS Warszawa            36:43   + 9:42 
 15. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  37:19   + 10:18
 16. Fodorová Natálie         TUR1155 C OOB TJ Turnov            39:28   + 12:27
 17. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          40:33   + 13:32
 18. Podhrázský Tomáš         ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno       41:33   + 14:32
 19. Koňařík Vojtéch          SVS0701 C Orientklub Vsetín        41:44   + 14:43
 20. Maslanova Ema            TZL     C SKOB Zlín                42:12   + 15:11
 21. Jašek Vít                ABR1111 C A-team NOVO Bruntál      42:39   + 15:38
 22. Kroul František          KSU1010 C Klub vytrvalostních spo  43:12   + 16:11
 23. Peňáz Jan                VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně  43:41   + 16:40
 24. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  43:43   + 16:42
 25. Malý David               VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně  43:49   + 16:48
 26. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        44:07   + 17:06
 27. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              45:30   + 18:29
 28. Fibír Jakub              FSP0900 C VŠTJ Stavební fakulta P  45:33   + 18:32
 29. Stiborová Blanka         KAR7650 C SK Karlovice             47:38   + 20:37
 30. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  48:12   + 21:11
 31. Szczygiel Hanna          49P0700 C DFS Wroclaw              48:19   + 21:18
 32. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  48:22   + 21:21
 33. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        49:07   + 22:06
 34. Možný Šimon              SSU0800 C SK Severka Šumperk       49:26   + 22:25
 35. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     51:09   + 24:08
 36. Trckovi                  NNN     C Neregistrovaní           51:24   + 24:23
 37. Mrkvica Jan              ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory        52:50   + 25:49
 38. Pietraszková Hana        OOP1050 C TJ Opava                 53:53   + 26:52
 39. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  54:36   + 27:35
 40. Vítek Tadeáš             AOP     C Orientační Běh Opava     56:56   + 29:55
 41. Banasiak Emilia          49P9701 C DFS Wroclaw              57:36   + 30:35
 42. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  58:52   + 31:51
 43. Pietraszková Zuzana      OOP0750 C TJ Opava                 58:56   + 31:55
 43. Pietraszková Magdalena   OOP1151 C TJ Opava                 58:56   + 31:55
 45. Forst Albert             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha        59:55   + 32:54
 46. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         63:07   + 36:06
 47. Kříž Jan                 TTR1201 C OOB Třebíč               64:13   + 37:12
 48. Hanák Kryštof            SLA1100 C SKOB Slaný               64:31   + 37:30
 49. Kazdová Rozárie          SJC1350 C Sportcentrum Jičín       83:12   + 56:11
 50. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     92:56   + 65:55
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.40 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        32:00          
  2. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            35:45   + 3:45 
  3. Peňáz Radek              VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně  37:56   + 5:56 
  4. Pietraszek Martin        OOP8100 C TJ Opava                 38:46   + 6:46 
  5. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            38:53   + 6:53 
  6. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  40:21   + 8:21 
  7. Uhnavá Markéta           ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno       40:37   + 8:37 
  8. Schejbalova Karina       NNN     C Neregistrovaní           43:29   + 11:29
  9. Pietraszková Lenka       OOP8250 C TJ Opava                 43:57   + 11:57
 10. Ondráček Martin          KSU7222 C Klub vytrvalostních spo  44:26   + 12:26
 11. Peňázová Hana            VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně  45:33   + 13:33
 12. Roubalík Radovan         3SX6400 C ZŠ Těšetice              45:58   + 13:58
 13. Nebesky Daniel           NNN     C Neregistrovaní           46:56   + 14:56
 14. Duda Tonda               TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec   47:12   + 15:12
 15. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  48:03   + 16:03
 16. Felkl Luděk              47C6000 C ASPV OA Šumperk          49:22   + 17:22
 17. Melicharkova Kristyna    TZL9090 C SKOB Zlín                50:06   + 18:06
 18. Kvapil Ladislav          ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory        50:41   + 18:41
 19. Kroulová Markéta         KSU7474 C Klub vytrvalostních spo  50:46   + 18:46
 20. Křupka Tomáš             KON7717 C KOB Konice               53:34   + 21:34
 21. Weiler Zsolt             17H6200 C Hungarian Team           53:48   + 21:48
 22. Felklová Jarmila         47C6050 C ASPV OA Šumperk          54:31   + 22:31
 23. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:54   + 25:54
 24. Dragowska Marzena                C                          58:00   + 26:00
 25. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně  58:51   + 26:51
 26. TOTH Agnes               17H9090 C Hungarian Team           59:57   + 27:57
 27. Poborska Jana            PGP     C SK Praga                 63:58   + 31:58
 28. Duda Miroslav            NNN     E Neregistrovaní           64:53   + 32:53
 29. Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec             67:09   + 35:09
 30. Groh Alexander           NNN     C Neregistrovaní           67:22   + 35:22
 31. Křesťanová Gabriela      TRI9251 C TJ TŽ Třinec             68:24   + 36:24
 32. Slámová Alena            NNN0099 C Neregistrovaní           77:16   + 45:16
 33. Pilatova Petra           NNN     C Neregistrovaní           78:10   + 46:10
 33. Haider Anna              26A5650 C HSV Ried                 78:10   + 46:10
 35. Musilová Jana            ASUXXXX C Magnus Orienteering      81:57   + 49:57
 36. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  82:30   + 50:30
 37. Šaňáková Šárka           UOL7655 C SOB Olomouc              83:45   + 51:45
 38. Roubalíková Iva          3SX6450 C ZŠ Těšetice             101:19   + 69:19
 39. Vývodová Zuzana          MOV6952 C SKOB Ostrava            113:23   + 81:23
 40. Ilczyk Agata             23P8251 C OK!Sport                137:34   + 105:34
 41. Vrtalová Gabriela        UOL7050 C SOB Olomouc             138:08   + 106:08
     Brhelova Luisa           NNN     C Neregistrovaní            DISK          
     Skonieczny Andrzej       29P5701 C Paulinum J.G.             DISK          
     Zimmer Jiří              ZVO6601 C OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.40 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Tomáš           ASU8601 C Magnus Orienteering      40:02          
  2. Asaf Avner               NNN     C Neregistrovaní           40:49   + 0:47 
  3. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      45:29   + 5:27 
  4. Pokorný David            SRK9701 B SOOB Spartak Rychnov n.  46:46   + 6:44 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:53   + 14:51
  6. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  56:25   + 16:23
  7. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        56:48   + 16:46
  8. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             61:58   + 21:56
  9. Suchý Matěj              ASU8942 C Magnus Orienteering      64:43   + 24:41
 10. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      71:22   + 31:20
 11. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              83:21   + 43:19
 12. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      91:57   + 51:55
 13. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  98:35   + 58:33
 14. Thiemel Jiří             ASU8948 C Magnus Orienteering     104:27   + 64:25
 15. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc             125:14   + 85:12
     Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------