Kód závodu : 3032
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)
Datum : 02.10.2016
Místo konání : Pustá Rybná
Mapa : kategorie D/H 16 - 40 1:15000, ostatní kategorie 1:10000
Pořadatel : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu : Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí : Zitka Adam - R1
Stavitel tratí : Kaplan Jan - R2
Kategorie: D21C
D21C 7.90 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 61:24
2. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 62:33 + 1:09
3. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvíno 64:00 + 2:36
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 65:42 + 4:18
5. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních spo 66:02 + 4:38
6. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 66:36 + 5:12
7. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 66:39 + 5:15
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 67:09 + 5:45
9. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 67:36 + 6:12
10. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 67:43 + 6:19
11. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 67:51 + 6:27
12. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 68:00 + 6:36
13. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 68:57 + 7:33
14. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 69:48 + 8:24
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 70:25 + 9:01
16. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 71:12 + 9:48
17. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 71:32 + 10:08
18. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 72:39 + 11:15
19. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 73:02 + 11:38
20. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 73:23 + 11:59
21. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 73:41 + 12:17
22. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec 75:06 + 13:42
23. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 75:18 + 13:54
24. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 75:37 + 14:13
25. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 75:39 + 14:15
26. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 76:00 + 14:36
27. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 76:10 + 14:46
28. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orientee 77:51 + 16:27
29. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 79:28 + 18:04
30. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 79:45 + 18:21
31. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís 81:03 + 19:39
32. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 82:17 + 20:53
33. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 87:34 + 26:10
34. Morandini Hanga 17H9251 C Hungarian Team 99:32 + 38:08
35. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 103:17 + 41:53
Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králov DISK
--------------------------------------------------------------------------------