Kód závodu          : 3086
Název               : Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 04.06.2016
Místo konání        : Ivančice, sportovní hala
Mapa                : Ivančice, M=1:4000, E=2m
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Aleš David - R1
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3

D10 1.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno         8:25          
  2. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno         9:25   + 1:00 
  3. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering   9:26   + 1:01 
  4. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        10:46   + 2:21 
  5. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        11:09   + 2:44 
  6. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       11:13   + 2:48 
  7. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                12:00   + 3:35 
  8. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       12:13   + 3:48 
  9. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        12:25   + 4:00 
 10. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        12:26   + 4:01 
 11. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB Moira Brno           12:36   + 4:11 
 12. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    13:51   + 5:26 
 13. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  14:26   + 6:01 
 14. Řeháková Mirka           SKV0652 C TJ Slovan Karlovy Vary   15:07   + 6:42 
 15. Pejchalová Veronika      SJI0652 C OK Jihlava               15:51   + 7:26 
 16. Háková Eliška            JEO0651 C Ještědská oblast         16:48   + 8:23 
 17. Patermannová Marie       TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno        19:27   + 11:02
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       VCO0551 C Východočeská oblast      10:07          
  2. Stoklasová Zuzana        VYS0451 C Oblast Vysočina          10:32   + 0:25 
  3. Štraitová Jolana         POB0454 C Pražská oblast           10:38   + 0:31 
  4. Batani Valentina         VAL0561 C Valašská oblast          10:46   + 0:39 
  5. Černá Ema                STC0451 C Středočeská oblast       10:53   + 0:46 
  6. Richtrová Kamila         ZCO0451 C Západočeská oblast       10:54   + 0:47 
  7. Lukašáková Sára          HAN0451 C Hanácká oblast           10:56   + 0:49 
  8. Hanušová Kateřina        VCO0556 C Východočeská oblast      11:01   + 0:54 
  9. Dittrichová Lucie        VAL0550 C Valašská oblast          11:03   + 0:56 
 10. Batani Valeria           VAL0560 C Valašská oblast          11:27   + 1:20 
 11. Švidrnochová Eliška      MSK0450 C Moravskoslezský kraj     11:34   + 1:27 
 12. Štefanová Markéta        VCO0554 C Východočeská oblast      11:36   + 1:29 
 13. Randáková Adéla          VCO0552 C Východočeská oblast      11:50   + 1:43 
 14. Smékalová Viktorie       HAN0453 C Hanácká oblast           11:53   + 1:46 
 14. Holubářová Viktorie      VCO0559 C Východočeská oblast      11:53   + 1:46 
 16. Pišová Adéla             VAL0551 C Valašská oblast          11:54   + 1:47 
 17. Čapková Anna             VCO0558 C Východočeská oblast      11:56   + 1:49 
 18. Knobová Agáta            VCO0553 C Východočeská oblast      12:08   + 2:01 
 19. Šauli Kateřina           ZCO0452 C Západočeská oblast       12:10   + 2:03 
 20. Pelantová Martina        STC0550 C Středočeská oblast       12:13   + 2:06 
 21. De Heij Laura            STC0450 C Středočeská oblast       12:15   + 2:08 
 21. Beranová Hana            POB0452 C Pražská oblast           12:15   + 2:08 
 23. Chvátilová Johana        VCO0557 C Východočeská oblast      12:17   + 2:10 
 24. Finstrlová Julie         JMO0552 C Jihomoravská oblast      12:18   + 2:11 
 25. Malečková Hana           POB0551 C Pražská oblast           12:19   + 2:12 
 26. Srbová Michaela          VYS0552 C Oblast Vysočina          12:20   + 2:13 
 27. Haltofová Romana         MSK0451 C Moravskoslezský kraj     12:24   + 2:17 
 28. Floriánková Františka    POB0553 C Pražská oblast           12:25   + 2:18 
 29. Bruková Petra            MSK0453 C Moravskoslezský kraj     12:35   + 2:28 
 30. Kulová Laura             ZCO0552 C Západočeská oblast       12:44   + 2:37 
 31. Ziebová Veronika         ZCO0453 C Západočeská oblast       12:56   + 2:49 
 32. Binarová Adéla           HAN0450 C Hanácká oblast           12:58   + 2:51 
 33. Pračková Ema             STC0551 C Středočeská oblast       13:15   + 3:08 
 34. Podrábská Alžběta        JEO0452 C Ještědská oblast         13:18   + 3:11 
 35. Vorlová Eva              HAN0456 C Hanácká oblast           13:22   + 3:15 
 36. Matochová Adéla          VAL0562 C Valašská oblast          13:28   + 3:21 
 37. Kopecká Valentýna        POB0453 C Pražská oblast           13:32   + 3:25 
 38. Dušková Tereza           JMO0554 C Jihomoravská oblast      13:34   + 3:27 
 39. Smékalová Karolína       HAN0452 C Hanácká oblast           13:39   + 3:32 
 40. Holíková Simona          ZCO0551 C Západočeská oblast       13:40   + 3:33 
 41. Staňková Radka           ZCO0450 C Západočeská oblast       13:47   + 3:40 
 42. Novotná Michaela         JEO0552 C Ještědská oblast         13:54   + 3:47 
 43. Rybková Vendula          MSK0454 C Moravskoslezský kraj     14:07   + 4:00 
 44. Doleželová Anna          VYS0651 C Oblast Vysočina          14:10   + 4:03 
 45. Škáchová Viktorie        STC0650 C Středočeská oblast       14:11   + 4:04 
 45. Víšková Veronika         STC0452 C Středočeská oblast       14:11   + 4:04 
 47. Novotná Barbora          JEO0553 C Ještědská oblast         14:15   + 4:08 
 48. Kosobudová Anna          JCO0551 C Jihočeská oblast         14:16   + 4:09 
 49. Kovalčíková Anna         HAN0454 C Hanácká oblast           14:17   + 4:10 
 50. Marečková Ema            VYS0452 C Oblast Vysočina          14:21   + 4:14 
 51. Ondrová Anna             JMO0553 C Jihomoravská oblast      14:41   + 4:34 
 52. Pospíšilová Stella       HAN     C Hanácká oblast           14:56   + 4:49 
 53. Miková Lenka             JMO0460 C Jihomoravská oblast      14:57   + 4:50 
 54. Bartošová Marie          ZCO0454 C Západočeská oblast       15:02   + 4:55 
 55. Nejedlá Klára            ZCO0457 C Západočeská oblast       15:05   + 4:58 
 56. Kolarczyková Eliška      MSK0550 C Moravskoslezský kraj     15:06   + 4:59 
 57. Chrástová Magdaléna      VCO0555 C Východočeská oblast      15:07   + 5:00 
 58. Švecová Karolína         STC0552 C Středočeská oblast       15:13   + 5:06 
 59. Zaňková Natálie          JEO0450 C Ještědská oblast         15:14   + 5:07 
 60. Zmarzláková Olga         ZCO0553 C Západočeská oblast       15:47   + 5:40 
 61. Benešová Tereza          JCO0553 C Jihočeská oblast         17:06   + 6:59 
 62. Blažková Veronika        VYS0551 C Oblast Vysočina          17:42   + 7:35 
 63. Jedličková Kristýna      STC0453 C Středočeská oblast       17:52   + 7:45 
 64. Trešlová Veronika        STC0454 C Středočeská oblast       17:55   + 7:48 
 65. Dynková Alžběta          VAL0454 C Valašská oblast          18:15   + 8:08 
 66. Králová Denisa           JMO0559 C Jihomoravská oblast      19:07   + 9:00 
 67. Nepustilová Kateřina     VYS0553 C Oblast Vysočina          19:08   + 9:01 
 68. Šánová Julie             HAN0457 C Hanácká oblast           19:51   + 9:44 
 69. Procnerová Veronika      MSK0455 C Moravskoslezský kraj     21:13   + 11:06
 70. Pilná Klára              VYS0453 C Oblast Vysočina          21:14   + 11:07
 71. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        24:34   + 14:27
 72. Šestáková Marie          JEO0451 C Ještědská oblast         24:35   + 14:28
     Neumannová Kristýna      HAN     C Hanácká oblast            DISK          
     Přílepková Radka         JCO0651 C Jihočeská oblast          DISK          
     Urbánková Eva            ZCO0650 C Západočeská oblast        DISK          
     Dítková Markéta          ZCO0456 C Západočeská oblast        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Kateřina           ZCO0250 C Západočeská oblast       10:51          
  2. Chrástová Tereza         VCO0351 C Východočeská oblast      11:00   + 0:09 
  3. Bejvlová Karloína        STC0250 C Středočeská oblast       11:06   + 0:15 
  4. Dittrichová Michaela     VAL0252 C Valašská oblast          11:11   + 0:20 
  5. Karlová Anna             VCO0356 C Východočeská oblast      11:15   + 0:24 
  6. Koberová Kateřina        VCO0352 C Východočeská oblast      11:19   + 0:28 
  7. Marková Ema              HAN0250 C Hanácká oblast           11:24   + 0:33 
  8. Holečková Petra          VCO0355 C Východočeská oblast      11:26   + 0:35 
  9. Pekařová Jana            JEO0258 C Ještědská oblast         11:29   + 0:38 
 10. Blažková Kateřina        VYS0252 C Oblast Vysočina          11:36   + 0:45 
 11. Chaloupková Hana         STC0252 C Středočeská oblast       11:48   + 0:57 
 12. Šmelíková Dorota         VAL0254 C Valašská oblast          12:01   + 1:10 
 13. Hubáčková Dagmar         VAL0350 C Valašská oblast          12:02   + 1:11 
 14. Rydlová Magdaléna        JEO0250 C Ještědská oblast         12:04   + 1:13 
 15. Titzová Adéla            POB0254 C Pražská oblast           12:05   + 1:14 
 16. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       12:08   + 1:17 
 17. Sanna Karin              POB0250 C Pražská oblast           12:14   + 1:23 
 18. Růžičková Vendula        JEO0256 C Ještědská oblast         12:29   + 1:38 
 18. Řeháková Gabriela        ZCO0354 C Západočeská oblast       12:29   + 1:38 
 20. Tichá Julie              VAL0262 C Valašská oblast          12:35   + 1:44 
 21. Fejfarová Tereza         VCO0358 C Východočeská oblast      12:38   + 1:47 
 22. Bednaříková Emma         JEO0353 C Ještědská oblast         12:44   + 1:53 
 23. Raclavská Vlaďka         HAN0251 C Hanácká oblast           12:48   + 1:57 
 23. Nedomlelová Lucie        JEO0252 C Ještědská oblast         12:48   + 1:57 
 25. Mrózek Teresa            MSK0251 C Moravskoslezský kraj     12:58   + 2:07 
 26. Starková Terezie         VYS0251 C Oblast Vysočina          13:00   + 2:09 
 27. Nevěřilová Kateřina      VAL0253 C Valašská oblast          13:04   + 2:13 
 28. Hankovcová Helena        STC0353 C Středočeská oblast       13:06   + 2:15 
 29. Vedrová Ela              JMO0357 C Jihomoravská oblast      13:09   + 2:18 
 30. Smolková Sabina          HAN0252 C Hanácká oblast           13:12   + 2:21 
 31. Fišarová Eliška          ZCO0350 C Západočeská oblast       13:13   + 2:22 
 32. Bernatíková Hana         MSK0250 C Moravskoslezský kraj     13:15   + 2:24 
 33. Podrábská Marie          JEO0255 C Ještědská oblast         13:19   + 2:28 
 34. Kočová Halina            VAL0265 C Valašská oblast          13:26   + 2:35 
 35. Janečková Josefína       POB0352 C Pražská oblast           13:28   + 2:37 
 35. Thýnová Martina          VCO0357 C Východočeská oblast      13:28   + 2:37 
 37. Kovářová Lucie           ZCO0353 C Západočeská oblast       13:35   + 2:44 
 38. Šuráňová Pavlína         VAL0257 C Valašská oblast          13:40   + 2:49 
 39. Kosobudová Kateřina      JCO0253 C Jihočeská oblast         13:41   + 2:50 
 39. Sobotková Klára          VYS0351 C Oblast Vysočina          13:41   + 2:50 
 41. Vandasová Adéla          VCO0353 C Východočeská oblast      13:45   + 2:54 
 42. Vítová Lucie             ZCO0253 C Západočeská oblast       14:02   + 3:11 
 43. Mulíčková Markéta        JMO0362 C Jihomoravská oblast      14:08   + 3:17 
 44. Linková Lucie            JEO0253 C Ještědská oblast         14:12   + 3:21 
 45. Kašparová Barbora        STC0251 C Středočeská oblast       14:14   + 3:23 
 46. Bednaříková Sára         VAL0250 C Valašská oblast          14:15   + 3:24 
 47. Šneiderová Daniela       HAN0355 C Hanácká oblast           14:34   + 3:43 
 48. Beranová Eva             POB0253 C Pražská oblast           14:40   + 3:49 
 48. Kuchařová Rozálie        VCO0354 C Východočeská oblast      14:40   + 3:49 
 50. Jirkovská Kateřina       STC0350 C Středočeská oblast       14:42   + 3:51 
 51. Švihelová Viktorie       MSK0353 C Moravskoslezský kraj     14:45   + 3:54 
 52. Příběnská Barbora        JCO0255 C Jihočeská oblast         14:47   + 3:56 
 53. Nádeníčková Iva          ZCO0352 C Západočeská oblast       14:54   + 4:03 
 54. Němečková Kateřina       HAN0354 C Hanácká oblast           14:56   + 4:05 
 54. Šritrová Lenka           JEO0254 C Ještědská oblast         14:56   + 4:05 
 56. Dočkalová Klára          VYS0253 C Oblast Vysočina          15:00   + 4:09 
 57. Kovářová Jana            VCO0359 C Východočeská oblast      15:05   + 4:14 
 58. Hájková Lucie            MSK0350 C Moravskoslezský kraj     15:13   + 4:22 
 59. Tichá Marie              VAL0263 C Valašská oblast          15:14   + 4:23 
 60. Slámová Taťána           VYS0254 C Oblast Vysočina          15:18   + 4:27 
 61. Tesařová Tereza          HAN0350 C Hanácká oblast           15:35   + 4:44 
 62. Hovořáková Karolína      JMO0351 C Jihomoravská oblast      15:52   + 5:01 
 63. Nejedlová Josefína       JEO0354 C Ještědská oblast         15:57   + 5:06 
 64. Švecová Anežka           STC0352 C Středočeská oblast       16:04   + 5:13 
 65. Pachmannová Bára         HAN0353 C Hanácká oblast           16:11   + 5:20 
 66. Řadová Lucie             POB0257 C Pražská oblast           16:15   + 5:24 
 67. Vitebská Eliška          JEO0350 C Ještědská oblast         16:20   + 5:29 
 68. Budská Anna              JEO0259 C Ještědská oblast         16:25   + 5:34 
 69. Greschnerová Tereza      HAN0253 C Hanácká oblast           16:32   + 5:41 
 70. Rudová Magdaléna         JCO0254 C Jihočeská oblast         16:59   + 6:08 
 71. Bašeová Klára            JMO0252 C Jihomoravská oblast      17:02   + 6:11 
 72. Pišová Barbora           VAL0251 C Valašská oblast          17:26   + 6:35 
 73. Marešová Klára           ZCO0252 C Západočeská oblast       17:33   + 6:42 
 74. Lukšíková Eliška         JMO0256 C Jihomoravská oblast      17:38   + 6:47 
 75. Králová Jolana           JMO0360 C Jihomoravská oblast      17:51   + 7:00 
 76. Patermannová Eliška      JMO0369 C Jihomoravská oblast      19:02   + 8:11 
 77. Barnatová Klára          JMO0352 C Jihomoravská oblast      19:40   + 8:49 
 78. Černochová Michaela      HAN0352 C Hanácká oblast           26:36   + 15:45
 79. Aujezdecká Magdaléna     JCO0258 C Jihočeská oblast         27:47   + 16:56
 79. Nešporová Marie          VYS0353 C Oblast Vysočina          27:47   + 16:56
 81. Přílepková Jana          JCO0353 C Jihočeská oblast         31:23   + 20:32
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 2.10 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         13:54          
  2. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       14:41   + 0:47 
  3. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    14:57   + 1:03 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  15:12   + 1:18 
  5. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                15:18   + 1:24 
  6. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  15:19   + 1:25 
  7. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  15:25   + 1:31 
  8. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       15:31   + 1:37 
  9. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               15:37   + 1:43 
 10. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        15:57   + 2:03 
 11. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        16:00   + 2:06 
 12. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  16:07   + 2:13 
 12. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      16:07   + 2:13 
 14. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  16:13   + 2:19 
 15. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            16:19   + 2:25 
 16. Rydlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:20   + 2:26 
 17. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       16:22   + 2:28 
 18. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      16:29   + 2:35 
 19. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        16:37   + 2:43 
 20. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  16:38   + 2:44 
 21. Tokárová Regina          NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek         16:40   + 2:46 
 22. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             16:45   + 2:51 
 23. Nádeníčková Pavla        NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek         16:47   + 2:53 
 24. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         16:49   + 2:55 
 25. Šlechtová Tereza         KRL0152 A Kometa Kralovice         16:53   + 2:59 
 26. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                16:58   + 3:04 
 27. Shánělová Štěpánka       CHC0152 B K.O.B. Choceň            17:02   + 3:08 
 28. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      17:08   + 3:14 
 29. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      17:23   + 3:29 
 29. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         17:23   + 3:29 
 31. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  17:26   + 3:32 
 32. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              17:52   + 3:58 
 33. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.  18:00   + 4:06 
 33. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              18:00   + 4:06 
 35. Kubíčková Iva            LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice  18:23   + 4:29 
 36. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  18:24   + 4:30 
 37. Rudová Anna              VTA0051 C vebr-sport               19:19   + 5:25 
 38. Svobodová Anna           KTA0151 B SK Kotnov Tábor          19:45   + 5:51 
 39. Šabršulová Natálie       LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovic  21:14   + 7:20 
 40. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                22:18   + 8:24 
 41. Nováková Barbora         VTA0152 C vebr-sport               22:24   + 8:30 
     Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.80 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíbová Míša            TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:47          
  2. Mašínová Anna            TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec   13:12   + 0:25 
  3. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       13:38   + 0:51 
  4. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           13:57   + 1:10 
  5. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  14:21   + 1:34 
  6. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:49   + 2:02 
  7. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        14:55   + 2:08 
  8. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        15:05   + 2:18 
  9. Gombíková Johana         ZBM0061 B SK Žabovřesky Brno       15:08   + 2:21 
 10. Blahová Pavla            EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha        15:19   + 2:32 
 11. Radová Kateřina          ABM0199 B KOB Moira Brno           15:20   + 2:33 
 12. Benešová Klára           VTA0153 C vebr-sport               18:34   + 5:47 
 13. Drábková Eliška          TTR0151 C OOB Třebíč               19:05   + 6:18 
     Štefková Klára           TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 2.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           SJI9852 A OK Jihlava               13:17          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 A OB Říčany                13:50   + 0:33 
  3. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     14:03   + 0:46 
  4. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  14:12   + 0:55 
  5. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  14:16   + 0:59 
  6. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 14:36   + 1:19 
  7. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 14:38   + 1:21 
  8. Korpasová Tereza         LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav B  14:46   + 1:29 
  9. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       14:48   + 1:31 
 10. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            15:08   + 1:51 
 10. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             15:08   + 1:51 
 12. Šmelíková Tereza         LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:20   + 2:03 
 13. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  15:27   + 2:10 
 13. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       15:27   + 2:10 
 15. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       15:28   + 2:11 
 16. Liberdová Jana           TRI9852 A TJ TŽ Třinec             15:34   + 2:17 
 17. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        15:38   + 2:21 
 18. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       15:39   + 2:22 
 19. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                15:41   + 2:24 
 20. Kinkorová Tereza         LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň      15:42   + 2:25 
 21. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      15:48   + 2:31 
 22. Fukalová Hana            AOP9850 A Orientační Běh Opava     15:57   + 2:40 
 23. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            16:01   + 2:44 
 24. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  16:05   + 2:48 
 25. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      16:06   + 2:49 
 26. Pilcová Sabina           JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov    16:10   + 2:53 
 27. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     16:22   + 3:05 
 28. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       16:31   + 3:14 
 29. Hanousková Renata        LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovic  16:42   + 3:25 
 30. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              16:49   + 3:32 
 31. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       16:50   + 3:33 
 32. Kopecká Johana           VSP9950 B USK Praha                16:53   + 3:36 
 32. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     16:53   + 3:36 
 34. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            16:57   + 3:40 
 35. Zatloukalová Romana      SSU9950 B SK Severka Šumperk       17:01   + 3:44 
 36. Zimmerová Kateřina       KAM9850 A OK Kamenice              17:16   + 3:59 
 37. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              17:32   + 4:15 
 38. Svobodová Jana           KTA9951 B SK Kotnov Tábor          18:48   + 5:31 
 39. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         19:21   + 6:04 
     Kolářová Johana          SLA9950 B SKOB Slaný                DISK          
     Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        16:47          
  2. Nechutová Aneta          PZR9951 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:15   + 0:28 
  3. Dvořáková Klára          CHT9852 B OOB SK Chrast            17:24   + 0:37 
  4. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               17:28   + 0:41 
  5. Hauerlandová Natálie     LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  22:05   + 5:18 
  6. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   24:00   + 7:13 
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 2.20 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Klára            PHK9751 A OK 99 Hradec Králové     13:13          
  2. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          13:34   + 0:21 
  3. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  13:56   + 0:43 
  4. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        14:00   + 0:47 
  5. Hiršová Gabriela         ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno       14:17   + 1:04 
  6. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      14:29   + 1:16 
  7. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             14:34   + 1:21 
  8. Slavíková Silvie         PGP9751 A SK Praga                 14:59   + 1:46 
  9. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             15:16   + 2:03 
 10. Vališová Martina         OSN9696 R SK Orientační sporty No  15:19   + 2:06 
 11. Chovancová Zuzana        TZL9754 A SKOB Zlín                15:28   + 2:15 
 12. Linková Alena            TUR9751 A OOB TJ Turnov            15:32   + 2:19 
 13. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno       15:42   + 2:29 
 14. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             15:48   + 2:35 
 15. Kavánková Iva            TZL9753 A SKOB Zlín                15:56   + 2:43 
 16. Roškotová Lucie          TUR9753 A OOB TJ Turnov            16:05   + 2:52 
 17. Hanáková Magda           KRL9651 A Kometa Kralovice         16:32   + 3:19 
 18. Šádková Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové     16:35   + 3:22 
 19. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  16:37   + 3:24 
 20. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      16:50   + 3:37 
 21. Smrčková Dominika        KSU9799 A Klub vytrvalostních spo  16:58   + 3:45 
 22. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      17:01   + 3:48 
 23. Kožinová Zuzana          PGP9650 A SK Praga                 17:18   + 4:05 
     Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 2.40 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Topinková Monika         PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     14:31          
  2. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  14:32   + 0:01 
  3. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     14:33   + 0:02 
  4. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       14:51   + 0:20 
  5. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 14:57   + 0:26 
  6. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  15:01   + 0:30 
  7. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       15:10   + 0:39 
  8. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       15:12   + 0:41 
  9. Tichovská Martina        PGP8658 E SK Praga                 15:15   + 0:44 
 10. Hlavová Jindra           ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno       15:19   + 0:48 
 11. Chromá Kateřina          ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno       15:29   + 0:58 
 11. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            15:29   + 0:58 
 13. Hrušková Barbora         ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       15:42   + 1:11 
 14. Kolínová Kristýna        DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka        16:03   + 1:32 
 15. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       16:08   + 1:37 
 16. Procházková Marie        KAM9554 R OK Kamenice              16:11   + 1:40 
 17. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           16:24   + 1:53 
 18. Teplá Karolína           SHK9251 C OK Slavia Hradec Králov  17:06   + 2:35 
 19. Košárková Iva            AOP8152 R Orientační Běh Opava     17:17   + 2:46 
 20. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  17:38   + 3:07 
 21. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            17:47   + 3:16 
 22. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     17:49   + 3:18 
 23. Šimková Johanka          ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno       17:50   + 3:19 
 24. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       18:29   + 3:58 
 25. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        18:55   + 4:24 
     Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.00 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepnerová Martina        SHK8152 R OK Slavia Hradec Králov  15:02          
  2. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              15:05   + 0:03 
  3. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               15:18   + 0:16 
  3. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  15:18   + 0:16 
  5. Doleželová Kateřina      LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice  15:19   + 0:17 
  6. Ryšavá Vendula           PGP8153 C SK Praga                 15:31   + 0:29 
  7. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      15:34   + 0:32 
  8. Tesařová Marcela         AOP9450 C Orientační Běh Opava     15:38   + 0:36 
  9. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  15:45   + 0:43 
 10. Benešová Jana            SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec    15:54   + 0:52 
 11. Hlubučková Kristýna      KAM9551 R OK Kamenice              15:55   + 0:53 
 12. Vávrová Veronika         ASU8598 C Magnus Orienteering      15:56   + 0:54 
 13. Čermáková Magdalena      LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:00   + 0:58 
 14. Soukupová Lucie          SJC8951 C Sportcentrum Jičín       16:15   + 1:13 
 15. Šrámková Michaela        SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec    16:19   + 1:17 
 16. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            16:21   + 1:19 
 17. Novotná Barbora          SHK8658 C OK Slavia Hradec Králov  16:23   + 1:21 
 18. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        16:24   + 1:22 
 18. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                16:24   + 1:22 
 20. Horáková Veronika        TUR8751 C OOB TJ Turnov            16:37   + 1:35 
 21. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            16:38   + 1:36 
 22. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       16:42   + 1:40 
 23. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:46   + 1:44 
 23. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             16:46   + 1:44 
 25. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                16:49   + 1:47 
 26. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      17:10   + 2:08 
 27. Mrštíková Květa          LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice  17:18   + 2:16 
 28. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      17:24   + 2:22 
 28. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                17:24   + 2:22 
 30. Tomešová Daniela         SJC8451 C Sportcentrum Jičín       17:31   + 2:29 
 31. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 17:35   + 2:33 
 32. Urbanová Johana          PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:42   + 2:40 
 33. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     17:45   + 2:43 
 34. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      18:08   + 3:06 
 35. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   18:19   + 3:17 
 36. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       18:38   + 3:36 
 37. Šestáková Petra          RBK9357 C SK Radioklub Blansko     18:54   + 3:52 
 38. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                19:14   + 4:12 
 39. Moučková Andrea          RBK9257 C SK Radioklub Blansko     19:18   + 4:16 
 40. Stehlíková Jana          ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno       21:02   + 6:00 
 41. Hegerová Petra           RBK9355 C SK Radioklub Blansko     21:26   + 6:24 
     Mesiarkinová Kamila      ASU8282 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.90 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       15:18          
  2. Srbová Alena             SJI7951 C OK Jihlava               16:53   + 1:35 
  3. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        18:44   + 3:26 
  4. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  19:00   + 3:42 
  5. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       19:11   + 3:53 
  6. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  19:44   + 4:26 
     Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rajnošková Lea           BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrc  18:09          
  2. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               20:07   + 1:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.10 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        16:06          
  2. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        16:15   + 0:09 
  3. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         16:17   + 0:11 
  4. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            16:18   + 0:12 
  5. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       16:24   + 0:18 
  6. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              16:44   + 0:38 
  7. Dítkova Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   16:47   + 0:41 
  8. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        17:11   + 1:05 
  8. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  17:11   + 1:05 
 10. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                17:17   + 1:11 
 11. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     17:30   + 1:24 
 12. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 17:31   + 1:25 
 13. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      17:42   + 1:36 
 14. Firešová Andrea          ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno       18:02   + 1:56 
 15. Radová Martina           ABM7451 C KOB Moira Brno           18:07   + 2:01 
 16. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:13   + 2:07 
 16. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     18:13   + 2:07 
 18. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    18:24   + 2:18 
 19. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     18:33   + 2:27 
 19. Patermannová Šárka       NNN8100 C Neregistrovaní           18:33   + 2:27 
 21. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       18:34   + 2:28 
 22. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      18:35   + 2:29 
 23. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  18:39   + 2:33 
 24. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  18:59   + 2:53 
 25. Cicvárková Lucie         ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno       19:06   + 3:00 
 26. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        19:08   + 3:02 
 27. Bukovacová Alena         ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno       19:13   + 3:07 
 28. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       19:38   + 3:32 
 29. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                19:55   + 3:49 
 30. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               19:57   + 3:51 
 31. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  20:33   + 4:27 
 32. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  20:35   + 4:29 
 33. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   20:51   + 4:45 
 34. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň      21:41   + 5:35 
 34. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  21:41   + 5:35 
 36. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  21:45   + 5:39 
 37. Tachovská Kamila         ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno       21:46   + 5:40 
 38. Jirkovská Pavlína        SLA7250 C SKOB Slaný               23:15   + 7:09 
 39. Klangová Bohumila        ZBM7676 C SK Žabovřesky Brno       23:29   + 7:23 
 40. Dvořáčková Jana          TTR8154 C OOB Třebíč               23:36   + 7:30 
 41. Kurečková Dana           ABM7666 C KOB Moira Brno           24:05   + 7:59 
 42. Kosobudová Lenka         KTA7351 C SK Kotnov Tábor          24:39   + 8:33 
 43. Šnyrchová Jitka          ABM7653 C KOB Moira Brno           26:15   + 10:09
 44. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              27:14   + 11:08
     Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             12:55          
  2. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  13:29   + 0:34 
  3. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              14:43   + 1:48 
  4. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  15:00   + 2:05 
  5. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň      15:08   + 2:13 
  6. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              15:11   + 2:16 
  7. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:27   + 2:32 
  8. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        15:40   + 2:45 
  9. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     16:10   + 3:15 
 10. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      16:50   + 3:55 
 11. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                16:57   + 4:02 
 12. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             17:13   + 4:18 
 13. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  18:29   + 5:34 
 14. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:23   + 6:28 
 15. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  19:24   + 6:29 
 16. Otrusinová Helena        ABM7054 C KOB Moira Brno           19:43   + 6:48 
 17. Svobodová Martina        KTA7151 C SK Kotnov Tábor          19:47   + 6:52 
 18. Kašparová Irena          SLA6852 C SKOB Slaný               20:24   + 7:29 
 19. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              20:38   + 7:43 
 20. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                21:54   + 8:59 
 21. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           22:01   + 9:06 
 22. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        23:33   + 10:38
 23. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:43   + 10:48
 24. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          26:35   + 13:40
     Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        16:06          
  2. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                16:08   + 0:02 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:49   + 0:43 
  4. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  18:47   + 2:41 
  5. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:23   + 4:17 
  6. Podhorská Věra           CJI5252 C Fajn Club Jihlava        20:49   + 4:43 
  7. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     23:09   + 7:03 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srb Vladimír             SJI0701 C OK Jihlava                9:17          
  2. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko      9:25   + 0:08 
  3. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno        9:44   + 0:27 
  4. Koča Vojtěch             ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno       10:04   + 0:47 
  5. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        10:10   + 0:53 
  6. Mairich Filip            JEO0602 C Ještědská oblast         10:32   + 1:15 
  7. Ptáček Jonáš             TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno        10:42   + 1:25 
  8. Novák Matyáš             CTB0601 C SK OB Chotěboř           10:53   + 1:36 
  9. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        10:56   + 1:39 
 10. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        11:49   + 2:32 
 11. Podrábský Ctibor         JEO0700 C Ještědská oblast         12:11   + 2:54 
 12. Míka Albert              JEO0601 C Ještědská oblast         12:12   + 2:55 
 13. Mudrák Daniel            TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno        12:28   + 3:11 
 14. Cicvárek Radim           ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno       13:03   + 3:46 
 15. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        13:05   + 3:48 
 16. Dejnožka Martin          JEO0600 C Ještědská oblast         13:42   + 4:25 
 17. Richter Rudolf           ADA0601 C OOB Spartak Adamov       13:45   + 4:28 
 18. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        15:17   + 6:00 
 19. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               16:06   + 6:49 
 20. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       17:03   + 7:46 
 21. Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno        19:29   + 10:12
 22. Coufal Petr              SJI0703 C OK Jihlava               21:38   + 12:21
 23. Ševčík Filip             TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno        21:51   + 12:34
     Cicvárek Martin          ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Frýba Matyáš             SJI0700 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.70 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Martin             STC0402 C Středočeská oblast       10:00          
  1. Doušek Tomáš             JMO0401 C Jihomoravská oblast      10:00   + 0:00 
  3. Tkáč Matěj               JEO0400 C Ještědská oblast         10:12   + 0:12 
  4. Průša Dominik            POB0403 C Pražská oblast           10:34   + 0:34 
  5. Gryc Ondřej              JMO0406 C Jihomoravská oblast      10:37   + 0:37 
  6. Štábl Adam               HAN0401 C Hanácká oblast           10:44   + 0:44 
  7. Ehl Ondřej               JMO0404 C Jihomoravská oblast      11:00   + 1:00 
  8. Kurz Ondřej              ZCO0500 C Západočeská oblast       11:02   + 1:02 
  9. Tůma Šimon               POB0402 C Pražská oblast           11:06   + 1:06 
 10. Pekárek Tobias           VAL0502 C Valašská oblast          11:36   + 1:36 
 11. Kovařík Tomáš            MSK0400 C Moravskoslezský kraj     11:38   + 1:38 
 12. Dohnálek Tomáš           VCO0406 C Východočeská oblast      11:42   + 1:42 
 12. Haas Filip               VCO0404 C Východočeská oblast      11:42   + 1:42 
 14. Štěrba Marek             ZCO0400 C Západočeská oblast       11:46   + 1:46 
 15. Zabořil Ondřej           JEO0403 C Ještědská oblast         11:53   + 1:53 
 16. Prášil Tomáš             VYS0502 C Oblast Vysočina          11:55   + 1:55 
 17. Beneš Jindřich           HAN0400 C Hanácká oblast           12:01   + 2:01 
 18. Čtrnáct František        POB0400 C Pražská oblast           12:06   + 2:06 
 18. Typlt Tomáš              VCO0407 C Východočeská oblast      12:06   + 2:06 
 20. Zřídkaveselý Adam        JMO0505 C Jihomoravská oblast      12:08   + 2:08 
 21. Novák Stanislav          VCO0409 C Východočeská oblast      12:12   + 2:12 
 22. Choutka Matej            VCO0403 C Východočeská oblast      12:17   + 2:17 
 23. Novosad Pavel            VAL0404 C Valašská oblast          12:18   + 2:18 
 24. Cícha Václav             VYS0402 C Oblast Vysočina          12:27   + 2:27 
 25. Bednařík Vilém           JEO0502 C Ještědská oblast         12:48   + 2:48 
 26. Orany Vojtěch            VYS0401 C Oblast Vysočina          12:50   + 2:50 
 27. Šemnický Jakub           VAL0400 C Valašská oblast          12:54   + 2:54 
 27. Donda Jiří               ZCO0401 C Západočeská oblast       12:54   + 2:54 
 29. Baldrian Tomáš           POB0404 C Pražská oblast           13:17   + 3:17 
 30. Štěrbák Josef            JMO0409 C Jihomoravská oblast      13:20   + 3:20 
 30. Černý Jonáš              ZCO0503 C Západočeská oblast       13:20   + 3:20 
 32. Jíra Filip               STC0500 C Středočeská oblast       13:24   + 3:24 
 33. Štichhauer Daniel        VCO0405 C Východočeská oblast      13:25   + 3:25 
 34. Bíčánek Jan              MSK0502 C Moravskoslezský kraj     13:29   + 3:29 
 35. Štábl Patrik             HAN0600 C Hanácká oblast           13:41   + 3:41 
 36. Hustý Adam               VAL0403 C Valašská oblast          13:43   + 3:43 
 37. Kasza Tomáš              JMO0512 C Jihomoravská oblast      13:51   + 3:51 
 37. Vítek Matěj              VYS0501 C Oblast Vysočina          13:51   + 3:51 
 39. Svoboda Antonín          ZCO0600 C Západočeská oblast       13:59   + 3:59 
 40. Pokorný Jan              JEO0401 C Ještědská oblast         14:01   + 4:01 
 41. Jedlička Jakub           STC0401 C Středočeská oblast       14:22   + 4:22 
 42. Janas Adam               POB0401 C Pražská oblast           14:29   + 4:29 
 43. Janoch Samuel            ZCO0502 C Západočeská oblast       14:30   + 4:30 
 44. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     14:35   + 4:35 
 44. Bukovác Filip            JMO0501 C Jihomoravská oblast      14:35   + 4:35 
 46. Sikora Matěj             MSK0500 C Moravskoslezský kraj     14:42   + 4:42 
 47. Neuman Matěj             VCO0401 C Východočeská oblast      14:44   + 4:44 
 48. Marek Vojtěch            JMO0410 C Jihomoravská oblast      14:49   + 4:49 
 49. Stehlík Šimon            ZCO0506 C Západočeská oblast       14:53   + 4:53 
 50. Bejvl Marek              STC0400 C Středočeská oblast       14:58   + 4:58 
 51. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          15:07   + 5:07 
 52. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  15:11   + 5:11 
 53. Mrózek Pawel             MSK0401 C Moravskoslezský kraj     15:12   + 5:12 
 54. Zakouřil Matyáš          POB0409 C Pražská oblast           15:21   + 5:21 
 55. Štoudek Martin           HAN0402 C Hanácká oblast           15:35   + 5:35 
 56. Janoch Mikuláš           ZCO0700 C Západočeská oblast       16:18   + 6:18 
 57. Beneš Roman              SJI0403 C OK Jihlava               16:20   + 6:20 
 58. Šeps Daniel              VCO0408 C Východočeská oblast      16:34   + 6:34 
 59. Šperlich Jan             HAN0403 C Hanácká oblast           16:41   + 6:41 
 60. Fousek Vojtěch           RBK0403 C SK Radioklub Blansko     16:44   + 6:44 
 61. Pěnička Jan              JEO0500 C Ještědská oblast         16:57   + 6:57 
 62. Janků Martin             HAN0404 C Hanácká oblast           17:26   + 7:26 
 63. Zelený Vladan            JMO0405 C Jihomoravská oblast      17:28   + 7:28 
 64. Saur Filip               JEO0501 C Ještědská oblast         17:37   + 7:37 
 65. Damek Ondřej             MSK0501 C Moravskoslezský kraj     17:39   + 7:39 
 66. Haslinger Leopold        JEO0402 C Ještědská oblast         17:48   + 7:48 
 67. Gregor Jáchym            VYS0403 C Oblast Vysočina          17:54   + 7:54 
 68. Hybeš Michal             VYS0404 C Oblast Vysočina          18:06   + 8:06 
 69. Němec Filip              VAL0503 C Valašská oblast          18:08   + 8:08 
 70. Štrait Vilém             POB0700 C Pražská oblast           18:15   + 8:15 
 71. Janků Štěpán             SJC0501 C Sportcentrum Jičín       18:42   + 8:42 
 72. Krček Jan                HAN0500 C Hanácká oblast           18:43   + 8:43 
 73. Svoboda Jan              JCO0701 C Jihočeská oblast         18:58   + 8:58 
 74. Žalud Jan                JCO0401 C Jihočeská oblast         19:17   + 9:17 
 75. Hanousek Matěj           RBK0404 C SK Radioklub Blansko     19:46   + 9:46 
 76. Baše Matěj               JMO0509 C Jihomoravská oblast      20:24   + 10:24
 77. Kirschner Damian         MSK0503 C Moravskoslezský kraj     20:30   + 10:30
 78. Novotný Jakub            VYS0504 C Oblast Vysočina          20:54   + 10:54
 79. Bjolek Jan               MSK0600 C Moravskoslezský kraj     21:17   + 11:17
 80. Černoch Martin           HAN0501 C Hanácká oblast           21:44   + 11:44
 81. Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno        22:18   + 12:18
 82. Chalabala Šimon          JMO0407 C Jihomoravská oblast      23:18   + 13:18
 83. Hejna Viktor             POB     C Pražská oblast           23:25   + 13:25
 84. Beneš Tomáš              SJI0501 C OK Jihlava               30:38   + 20:38
     Rada Štěpán              JMO0400 C Jihomoravská oblast       DISK          
     Tachovský Jáchym         JMO0502 C Jihomoravská oblast       DISK          
     Milán Jakub              JMO0411 C Jihomoravská oblast       DISK          
     Kolář Šimon              VCO0402 C Východočeská oblast       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richtr Lukáš             ZCO0200 C Západočeská oblast       11:19          
  2. Světnický František      HAN0202 C Hanácká oblast           11:26   + 0:07 
  2. Mareček Šimon            VYS0201 C Oblast Vysočina          11:26   + 0:07 
  4. Lukašák Šimon            HAN0201 C Hanácká oblast           11:31   + 0:12 
  5. Nechanický Jan           VYS0202 C Oblast Vysočina          11:43   + 0:24 
  6. Kostka Jiří              HAN0204 C Hanácká oblast           11:45   + 0:26 
  7. Synek Petr               JEO0201 C Ještědská oblast         11:46   + 0:27 
  8. Štefan Vít               VCO0204 C Východočeská oblast      12:00   + 0:41 
  9. Rücker Jan               VCO0203 C Východočeská oblast      12:03   + 0:44 
 10. Coufal Jáchym            JMO0200 C Jihomoravská oblast      12:12   + 0:53 
 11. Tokár Radim              ZCO0300 C Západočeská oblast       12:23   + 1:04 
 12. Tuma Matěj               VCO0207 C Východočeská oblast      12:25   + 1:06 
 13. Kurz Šimon               ZCO0202 C Západočeská oblast       12:31   + 1:12 
 14. Kožina Štěpán            POB0300 C Pražská oblast           12:32   + 1:13 
 15. Štergl Matyáš            VCO0208 C Východočeská oblast      12:36   + 1:17 
 16. Haltof Marek             MSK0200 C Moravskoslezský kraj     12:41   + 1:22 
 17. Kovářík Tomáš            STC0300 C Středočeská oblast       12:51   + 1:32 
 18. Macek Ondřej             VCO0206 C Východočeská oblast      12:52   + 1:33 
 19. Čech Vít                 HAN0304 C Hanácká oblast           13:06   + 1:47 
 20. Bolehovský Michal        POB0205 C Pražská oblast           13:12   + 1:53 
 21. Šauli Filip              ZCO0301 C Západočeská oblast       13:18   + 1:59 
 22. Bjolek Michal            MSK0306 C Moravskoslezský kraj     13:23   + 2:04 
 23. Valík Adam               HAN0303 C Hanácká oblast           13:30   + 2:11 
 24. Sedláček Jaroslav        STC0302 C Středočeská oblast       13:41   + 2:22 
 25. Škácha Vít               STC0304 C Středočeská oblast       13:45   + 2:26 
 26. Chovanec Václav          VAL0201 C Valašská oblast          13:47   + 2:28 
 27. Bialožyt Marek           MSK0300 C Moravskoslezský kraj     13:53   + 2:34 
 28. Waněk Hubert             VCO0202 C Východočeská oblast      13:59   + 2:40 
 29. Oncirk Jan               ZCO0302 C Západočeská oblast       14:00   + 2:41 
 30. Dejnožka Vojtěch         JEO0303 C Ještědská oblast         14:20   + 3:01 
 31. Tkáč Juraj               VYS0204 C Oblast Vysočina          14:21   + 3:02 
 32. Pipek Ondřej             VCO0205 C Východočeská oblast      14:23   + 3:04 
 33. Bradáč David             JEO0202 C Ještědská oblast         14:24   + 3:05 
 34. Janas Petr               POB0203 C Pražská oblast           14:26   + 3:07 
 35. Šabata Radek             VCO0209 C Východočeská oblast      14:28   + 3:09 
 36. Svoboda Radek            HAN0203 C Hanácká oblast           14:32   + 3:13 
 37. Kundrata Jan             VAL0203 C Valašská oblast          14:35   + 3:16 
 38. Bartík Filip             VAL0202 C Valašská oblast          14:36   + 3:17 
 39. Hankovec Hugo            STC0201 C Středočeská oblast       14:38   + 3:19 
 40. Lička Adam               JMO0301 C Jihomoravská oblast      14:48   + 3:29 
 41. Urbánek Adam             JMO0302 C Jihomoravská oblast      14:51   + 3:32 
 42. Palát Tomáš              JMO0307 C Jihomoravská oblast      14:55   + 3:36 
 43. Hřivna Jakub             POB0302 C Pražská oblast           15:00   + 3:41 
 44. Hecl František           HAN0206 C Hanácká oblast           15:08   + 3:49 
 45. Kolský Pavel             POB     C Pražská oblast           15:16   + 3:57 
 46. Mielec Radomír           MSK0302 C Moravskoslezský kraj     15:32   + 4:13 
 47. Vitebský Lukáš           JEO0300 C Ještědská oblast         15:33   + 4:14 
 48. Jelínek Kryštof          VYS0303 C Oblast Vysočina          15:37   + 4:18 
 49. Musil Štěpán             JMO0305 C Jihomoravská oblast      15:41   + 4:22 
 50. Flegl Martin             VCO0201 C Východočeská oblast      15:46   + 4:27 
 51. Venhoda Matěj            VYS0302 C Oblast Vysočina          15:48   + 4:29 
 52. Peňáz Vojtěch            MSK0305 C Moravskoslezský kraj     15:53   + 4:34 
 53. Novotný Tomáš            TTR0349 C OOB Třebíč               15:56   + 4:37 
 54. Novotný Vojtěch          TTR0249 C OOB Třebíč               16:02   + 4:43 
 55. Kraus Jakub              JMO0304 C Jihomoravská oblast      16:03   + 4:44 
 56. Řehoř Vojta              JEO0304 C Ještědská oblast         16:13   + 4:54 
 57. Doležal Matyáš           HAN0205 C Hanácká oblast           16:17   + 4:58 
 58. Palát Bohuslav           VYS0205 C Oblast Vysočina          16:45   + 5:26 
 58. Spěváček Vojtěch         ZCO0209 C Západočeská oblast       16:45   + 5:26 
 60. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        17:04   + 5:45 
 61. Šustr Antonín            ZCO0203 C Západočeská oblast       17:07   + 5:48 
 62. Chaloupka Viktor         STC0301 C Středočeská oblast       17:10   + 5:51 
 63. Peňáz Radek              MSK0304 C Moravskoslezský kraj     17:16   + 5:57 
 64. Milota Břetislav         ZCO0305 C Západočeská oblast       18:03   + 6:44 
 65. Tachovský Matyáš         JMO0208 C Jihomoravská oblast      18:13   + 6:54 
 65. Kohoutek Oldřich         ZCO0304 C Západočeská oblast       18:13   + 6:54 
 67. Kovář Ondřej             ZCO0204 C Západočeská oblast       18:31   + 7:12 
 68. Kolář Matyáš             POB0306 C Pražská oblast           19:09   + 7:50 
 69. Močuba Václav Josef      VYS0206 C Oblast Vysočina          19:33   + 8:14 
 70. Hejduk Zdeněk            ZCO0201 C Západočeská oblast       20:45   + 9:26 
 71. Kyral Maxmilián          STC0303 C Středočeská oblast       20:55   + 9:36 
 72. Lill Petr                ZCO0208 C Západočeská oblast       24:29   + 13:10
 73. Dvořáček Jakub           VYS0304 C Oblast Vysočina          27:51   + 16:32
 74. Lukeš Prokop             JCO0201 C Jihočeská oblast         37:15   + 25:56
     Stryk Štěpán             HAN0302 C Hanácká oblast            DISK          
     Kopecký Jan              VYS0203 C Oblast Vysočina           DISK          
     Lesák Ondřej             JEO0305 C Ještědská oblast          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 2.30 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      13:28          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  13:55   + 0:27 
  3. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             14:01   + 0:33 
  4. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  14:23   + 0:55 
  5. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              14:28   + 1:00 
  6. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  14:37   + 1:09 
  7. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  14:39   + 1:11 
  8. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          15:01   + 1:33 
  9. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     15:13   + 1:45 
 10. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  15:17   + 1:49 
 11. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             15:26   + 1:58 
 12. Měšťan Ondřej            TAP0100 B KOB TRETRA Praha         15:40   + 2:12 
 13. Synek Antonín            DOK0001 B OK Doksy                 15:41   + 2:13 
 14. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 15:42   + 2:14 
 15. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               15:43   + 2:15 
 16. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  15:44   + 2:16 
 16. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            15:44   + 2:16 
 18. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:49   + 2:21 
 19. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  15:50   + 2:22 
 20. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      15:56   + 2:28 
 21. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       15:58   + 2:30 
 22. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                15:59   + 2:31 
 23. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  16:03   + 2:35 
 24. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 16:11   + 2:43 
 25. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        16:23   + 2:55 
 26. Newiak Nick              NEJ0101 B TJ Jiskra Nejdek         16:45   + 3:17 
 27. Milán Tomáš              TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno        16:56   + 3:28 
 28. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        16:58   + 3:30 
 29. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       17:13   + 3:45 
 30. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             17:19   + 3:51 
 31. Průša Kryštof            VSP0102 A USK Praha                17:27   + 3:59 
 32. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             17:31   + 4:03 
 33. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        17:33   + 4:05 
 34. Bitto Maxim              LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovic  18:00   + 4:32 
 35. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           18:40   + 5:12 
 36. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              18:53   + 5:25 
 37. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        18:57   + 5:29 
 38. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                19:52   + 6:24 
 39. Bartoš Václav            PGP0105 C SK Praga                 19:59   + 6:31 
 40. Blaha Petr               KAM0104 B OK Kamenice              20:31   + 7:03 
 41. Dědek Matěj              TAP0001 B KOB TRETRA Praha         20:35   + 7:07 
 42. Svoboda Martin           TBM0105 C KOS TJ Tesla Brno        21:21   + 7:53 
     Nagy Josef               TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 1.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  13:32          
  2. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:51   + 2:19 
  3. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        16:53   + 3:21 
  4. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               18:29   + 4:57 
  5. Semiginovský Šimon       SJC0005 C Sportcentrum Jičín       19:11   + 5:39 
  6. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava               20:35   + 7:03 
  7. Kalas Tomáš              PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:53   + 8:21 
     Vecko Jan                NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 2.60 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:35          
  2. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       14:04   + 0:29 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            14:12   + 0:37 
  4. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     14:15   + 0:40 
  5. Vystavěl Ondřej          JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov    14:20   + 0:45 
  6. Vandas Daniel            PHK9805 A OK 99 Hradec Králové     14:23   + 0:48 
  7. Pek Daniel               SHK9803 A OK Slavia Hradec Králov  14:31   + 0:56 
  8. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     14:32   + 0:57 
  9. Dekrét Jakub             ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno       14:39   + 1:04 
 10. Kočí Josef               JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov    14:47   + 1:12 
 11. Koštejn Vít              DOK9800 A OK Doksy                 14:59   + 1:24 
 12. Černocký Libor           LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:02   + 1:27 
 13. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       15:12   + 1:37 
 14. Horčička Vít             UOL9919 A SOB Olomouc              15:13   + 1:38 
 15. Starý Ondra              VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:17   + 1:42 
 16. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  15:18   + 1:43 
 17. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    15:23   + 1:48 
 18. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  15:34   + 1:59 
 19. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  15:36   + 2:01 
 20. Gebrt Jan                SHK9801 A OK Slavia Hradec Králov  15:49   + 2:14 
 21. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:51   + 2:16 
 21. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              15:51   + 2:16 
 23. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  16:15   + 2:40 
 24. Šiška Petr               TZL9801 A SKOB Zlín                16:24   + 2:49 
 25. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          16:34   + 2:59 
 26. Holesz Sebastian         TRI9902 A TJ TŽ Třinec             16:36   + 3:01 
 27. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               16:41   + 3:06 
 28. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             16:53   + 3:18 
 29. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        16:55   + 3:20 
 30. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            17:23   + 3:48 
 31. Šebek Petr               DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka        17:34   + 3:59 
 32. Hubáček Filip            JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov    17:44   + 4:09 
 33. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           17:59   + 4:24 
 34. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   18:06   + 4:31 
 35. Matějka Lukáš            LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:14   + 4:39 
 36. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            18:21   + 4:46 
 37. Novák Aleš               PGP9808 B SK Praga                 18:23   + 4:48 
 38. Láznička Václav          TZL9901 A SKOB Zlín                18:31   + 4:56 
 39. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       18:40   + 5:05 
 40. Kašpar Ludvík            BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor       18:41   + 5:06 
 41. Procházka Zdeněk         SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava      18:44   + 5:09 
 42. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       18:57   + 5:22 
 43. Michek David             TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec   19:08   + 5:33 
 43. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí      19:08   + 5:33 
 45. Hasal Martin             PGP9804 B SK Praga                 19:33   + 5:58 
 46. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              19:41   + 6:06 
 47. Tesař Vojtěch            AOP9900 B Orientační Běh Opava     20:20   + 6:45 
 48. Borovička Tomáš          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  20:51   + 7:16 
 49. Sláma Dušan              ASU9843 A Magnus Orienteering      23:18   + 9:43 
 50. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  26:17   + 12:42
     Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice               DISK          
     Gedeon Dominik           KSU9900 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Bartoš Vojtěch           PGP9809 A SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 2.20 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doležal Vít              SJC9802 B Sportcentrum Jičín       13:36          
  2. Kašpar Petr              JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov    15:17   + 1:41 
  3. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           15:21   + 1:45 
  4. Šnyrch Jakub             ABM9906 B KOB Moira Brno           15:51   + 2:15 
  5. Novák Filip              TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:05   + 2:29 
  6. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           17:06   + 3:30 
  7. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava               17:55   + 4:19 
  8. Zieba Jakub              NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek         18:17   + 4:41 
  9. Hybeš David              CHT9903 B OOB SK Chrast            26:39   + 13:03
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 2.60 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  13:37          
  2. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               14:09   + 0:32 
  3. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava     14:16   + 0:39 
  4. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          14:18   + 0:41 
  5. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     14:32   + 0:55 
  6. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              14:35   + 0:58 
  7. Vacek Vojtěch            SJI9602 R OK Jihlava               15:13   + 1:36 
  8. Kelbl Vladimír           ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno       15:23   + 1:46 
  9. Skalický Matyáš          KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí      15:24   + 1:47 
 10. Slíva Jan                LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:54   + 2:17 
 11. Burda Matěj              BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor       15:56   + 2:19 
 12. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                16:01   + 2:24 
 13. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:06   + 2:29 
 14. Wolf Filip               TUR9701 A OOB TJ Turnov            16:08   + 2:31 
 15. Jurica Jan               LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice  16:10   + 2:33 
 15. Semrád Ladislav          CHC9701 A K.O.B. Choceň            16:10   + 2:33 
 17. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                16:27   + 2:50 
 18. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  16:32   + 2:55 
 19. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         16:37   + 3:00 
 20. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         17:28   + 3:51 
 21. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                 19:38   + 6:01 
 21. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             19:38   + 6:01 
 23. Pokorný David            SRK9701 B SOOB Spartak Rychnov n.  19:44   + 6:07 
     Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín        DISK          
     Navrátil Šimon           PGP9702 A SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 2.80 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       13:19          
  2. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       13:33   + 0:14 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       13:38   + 0:19 
  4. Schuster Marek           AOP9303 E Orientační Běh Opava     14:03   + 0:44 
  5. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       14:15   + 0:56 
  6. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  14:17   + 0:58 
  7. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  14:20   + 1:01 
  8. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             14:21   + 1:02 
  9. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  14:27   + 1:08 
 10. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       14:30   + 1:11 
 11. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      14:36   + 1:17 
 11. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                 14:36   + 1:17 
 13. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              14:44   + 1:25 
 14. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  14:45   + 1:26 
 15. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       14:49   + 1:30 
 16. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       14:50   + 1:31 
 17. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno       14:56   + 1:37 
 18. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        14:59   + 1:40 
 19. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             15:00   + 1:41 
 20. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 15:13   + 1:54 
 20. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                15:13   + 1:54 
 22. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  15:23   + 2:04 
 23. Horvát Petr              ASU9447 R Magnus Orienteering      15:25   + 2:06 
 24. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            15:31   + 2:12 
 25. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        15:33   + 2:14 
 26. Navrátil Boris           AOP9202 C Orientační Běh Opava     15:34   + 2:15 
 27. Kamenický Jakub          PHK9104 R OK 99 Hradec Králové     15:37   + 2:18 
 28. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      15:47   + 2:28 
 29. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     15:52   + 2:33 
 30. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              16:01   + 2:42 
 31. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      16:13   + 2:54 
 32. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  16:36   + 3:17 
 33. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:02   + 3:43 
 34. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  17:16   + 3:57 
 35. Fr?yd J?rgen             36N0000 C Larvik OK                20:03   + 6:44 
 36. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 20:58   + 7:39 
     Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín        DISK          
     Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering                     
     Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové                    
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.60 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losman Petr              PHK7901 R OK 99 Hradec Králové     14:24          
  2. Mušínský Tomáš           ASU9348 C Magnus Orienteering      14:37   + 0:13 
  3. Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov            14:38   + 0:14 
  4. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  14:41   + 0:17 
  5. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        14:56   + 0:32 
  6. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            14:58   + 0:34 
  7. Pavlovec Jan             BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor       14:59   + 0:35 
  8. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     15:00   + 0:36 
  9. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        15:05   + 0:41 
 10. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      15:06   + 0:42 
 11. Kamenický Jeroným        OSN9549 R SK Orientační sporty No  15:12   + 0:48 
 12. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  15:15   + 0:51 
 13. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        15:18   + 0:54 
 13. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              15:18   + 0:54 
 15. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 15:19   + 0:55 
 16. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         15:22   + 0:58 
 17. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           15:23   + 0:59 
 18. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:24   + 1:00 
 19. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            15:25   + 1:01 
 20. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         15:26   + 1:02 
 21. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            15:31   + 1:07 
 21. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 15:31   + 1:07 
 23. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       15:32   + 1:08 
 24. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         15:37   + 1:13 
 25. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                15:40   + 1:16 
 26. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB Moira Brno           15:45   + 1:21 
 27. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                15:51   + 1:27 
 27. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              15:51   + 1:27 
 29. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               15:58   + 1:34 
 30. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       16:00   + 1:36 
 31. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                16:01   + 1:37 
 32. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            16:07   + 1:43 
 33. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  16:08   + 1:44 
 34. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           16:10   + 1:46 
 35. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     16:11   + 1:47 
 36. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          16:14   + 1:50 
 37. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 16:21   + 1:57 
 38. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        16:22   + 1:58 
 39. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               16:23   + 1:59 
 40. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      16:26   + 2:02 
 41. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      16:29   + 2:05 
 42. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 16:30   + 2:06 
 43. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             16:31   + 2:07 
 44. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 16:32   + 2:08 
 45. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:34   + 2:10 
 46. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        16:40   + 2:16 
 46. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            16:40   + 2:16 
 48. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     16:43   + 2:19 
 49. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       16:45   + 2:21 
 50. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        16:46   + 2:22 
 51. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         16:50   + 2:26 
 52. Košárek Pavel            AOP7102 C Orientační Běh Opava     16:51   + 2:27 
 53. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      16:59   + 2:35 
 54. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           17:01   + 2:37 
 55. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       17:05   + 2:41 
 56. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       17:09   + 2:45 
 57. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        17:33   + 3:09 
 58. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       17:40   + 3:16 
 59. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              17:48   + 3:24 
 60. Stehlík Martin           ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno       18:07   + 3:43 
 61. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      18:45   + 4:21 
 62. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      18:56   + 4:32 
 63. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  19:30   + 5:06 
 64. Navrátil Tomáš           ASU8817 C Magnus Orienteering      19:38   + 5:14 
 65. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 20:51   + 6:27 
     Müller Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Deml Tomáš               LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno            DISK          
     Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov             DISK          
     Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň                           
     Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko                    
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.50 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:27          
  2. Drahokoupil Aleš         CHT8501 C OOB SK Chrast            15:45   + 0:18 
  3. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       16:12   + 0:45 
  4. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     16:14   + 0:47 
  5. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                16:18   + 0:51 
  6. Avner Asaf               OOL9200 C SK Haná orienteering     16:30   + 1:03 
  7. Šurgan Štefan            TUR7900 C OOB TJ Turnov            16:35   + 1:08 
  8. Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava               16:49   + 1:22 
  9. Bukovac Maroš            ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno       16:52   + 1:25 
  9. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     16:52   + 1:25 
 11. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering      16:56   + 1:29 
 12. Hrobař Štěpán            ASU9106 C Magnus Orienteering      17:04   + 1:37 
 13. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       17:15   + 1:48 
 14. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        17:18   + 1:51 
 15. Mižúr Šimon              ASU9443 C Magnus Orienteering      17:52   + 2:25 
 16. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            17:56   + 2:29 
 17. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:58   + 2:31 
 18. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            18:03   + 2:36 
 19. Černý Michal             PHK8005 C OK 99 Hradec Králové     18:09   + 2:42 
 20. Zlámal David             SJC9603 B Sportcentrum Jičín       18:26   + 2:59 
 21. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee  18:37   + 3:10 
 22. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       18:41   + 3:14 
 23. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      18:46   + 3:19 
 24. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:04   + 3:37 
 25. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   19:26   + 3:59 
 26. Žák Jan                  LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice  19:38   + 4:11 
 27. Picek Jan                TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:42   + 4:15 
 28. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              19:49   + 4:22 
 29. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                19:58   + 4:31 
 30. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                 20:34   + 5:07 
 31. Eiselt Jan               LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:38   + 5:11 
 32. Vébr Jiří                KTA6901 C SK Kotnov Tábor          21:03   + 5:36 
 33. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       21:16   + 5:49 
 34. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  21:40   + 6:13 
 34. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    21:40   + 6:13 
 36. Kunčar Vít               LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  22:10   + 6:43 
 37. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB Moira Brno           22:11   + 6:44 
 38. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        23:23   + 7:56 
 39. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        23:42   + 8:15 
 40. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  24:38   + 9:11 
 41. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:36   + 10:09
 42. Kosobud Dušan            KTA7201 C SK Kotnov Tábor          25:58   + 10:31
 43. Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec   27:34   + 12:07
 44. Holas Štěpán             SJC8702 C Sportcentrum Jičín       29:15   + 13:48
     Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                   DISK          
     Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Kožoušek Adam            ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 1.90 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Choutka Jaroslav         BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrc  18:57          
  2. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            19:26   + 0:29 
  3. Hrazdil Jiří             9BC8400 C NNN                      19:28   + 0:31 
  4. Coufal Petr              3MC8000 C FBŠ Jihlava              19:44   + 0:47 
  5. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       20:04   + 1:07 
  6. Kovář Jan                NNN8103 C Neregistrovaní           21:24   + 2:27 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Martin          TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno        14:54          
  2. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      14:57   + 0:03 
  3. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       15:42   + 0:48 
  4. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                16:12   + 1:18 
  5. Dvořáček Jiří            OSN7502 C SK Orientační sporty No  16:49   + 1:55 
  6. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            16:56   + 2:02 
  7. Močuba Stanislav Andy    OSN8001 C SK Orientační sporty No  17:01   + 2:07 
  8. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 18:27   + 3:33 
  9. Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:43   + 3:49 
 10. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        18:44   + 3:50 
 11. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:51   + 3:57 
 11. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   18:51   + 3:57 
 13. Cicvárek Ivo             ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno       18:58   + 4:04 
 14. Auermüller Vít           65X6700 C žabovřesky brno          19:13   + 4:19 
 15. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        19:34   + 4:40 
 16. Musil Radek              1DC7600 C Targa Orienteering       19:40   + 4:46 
 17. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               19:50   + 4:56 
 18. Šafek Jiří               ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno       19:51   + 4:57 
 19. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     19:52   + 4:58 
 20. Dvořáček Jan             TTR7701 C OOB Třebíč               20:07   + 5:13 
 21. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       20:16   + 5:22 
 22. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 20:42   + 5:48 
 23. Ruda Petr                VTA7301 C vebr-sport               20:57   + 6:03 
 24. Nepustil Petr            OSN7700 C SK Orientační sporty No  21:01   + 6:07 
 25. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  21:11   + 6:17 
 26. Dejnožka Jiří            TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:13   + 6:19 
 27. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   21:50   + 6:56 
 28. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  21:58   + 7:04 
 29. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB Moira Brno           22:21   + 7:27 
 30. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  22:22   + 7:28 
 31. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        22:26   + 7:32 
 32. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  23:03   + 8:09 
 33. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              23:53   + 8:59 
 33. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      23:53   + 8:59 
 35. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     23:56   + 9:02 
 36. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        24:41   + 9:47 
 37. Vykydal Radek            NNN8101 C Neregistrovaní           26:27   + 11:33
     Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný                DISK          
     Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Ševčík Petr              ONO7200 C SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.30 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                14:57          
  2. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        15:29   + 0:32 
  3. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        16:08   + 1:11 
  4. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      16:10   + 1:13 
  5. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    16:26   + 1:29 
  6. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        16:54   + 1:57 
  7. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       17:15   + 2:18 
  8. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        17:16   + 2:19 
  9. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  17:29   + 2:32 
 10. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        17:30   + 2:33 
 11. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              17:37   + 2:40 
 12. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  18:02   + 3:05 
 13. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              18:05   + 3:08 
 14. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB Moira Brno           18:09   + 3:12 
 15. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  18:34   + 3:37 
 16. Kurz Zdeněk              VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň      18:49   + 3:52 
 17. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       18:58   + 4:01 
 18. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    19:13   + 4:16 
 19. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     19:18   + 4:21 
 20. Král Jan                 TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno        19:19   + 4:22 
 21. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                19:54   + 4:57 
 22. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    20:16   + 5:19 
 23. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               20:18   + 5:21 
 24. Rydl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:25   + 5:28 
 25. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    20:26   + 5:29 
 26. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         20:54   + 5:57 
 27. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               21:22   + 6:25 
 28. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   21:32   + 6:35 
 29. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        21:41   + 6:44 
 30. Šebek Martin             DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka        22:04   + 7:07 
 31. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               22:10   + 7:13 
 32. Kohoutek Oldřich         BSO7100 C KOB Baník Sokolov        22:13   + 7:16 
 33. Melichar Jaromír         LLI6301 C TJ Loko Liberec          22:25   + 7:28 
 34. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            23:01   + 8:04 
 35. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  23:21   + 8:24 
 36. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:29   + 8:32 
 37. Drábek Petr              TTR6701 C OOB Třebíč               23:31   + 8:34 
 38. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:14   + 9:17 
 39. Beneš Martin             SJI6900 C OK Jihlava               25:06   + 10:09
 40. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        25:49   + 10:52
 41. Kasza Ladislav           ZBM7100 C SK Žabovřesky Brno       26:06   + 11:09
 42. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           29:23   + 14:26
 43. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     31:21   + 16:24
 44. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  33:18   + 18:21
 45. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:57   + 21:00
     Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Sláma Jaroslav           OSN6901 C SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.90 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     14:55          
  2. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       15:32   + 0:37 
  3. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 16:17   + 1:22 
  4. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             17:17   + 2:22 
  5. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            18:17   + 3:22 
  6. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               18:47   + 3:52 
  7. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:57   + 5:02 
  8. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                20:32   + 5:37 
  9. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  22:16   + 7:21 
 10. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            23:14   + 8:19 
 11. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     23:40   + 8:45 
 12. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     24:39   + 9:44 
     Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.50 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                15:00          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:12   + 0:12 
  3. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                16:41   + 1:41 
  4. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK FREE Jihlava          16:53   + 1:53 
  5. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        17:17   + 2:17 
  6. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                17:39   + 2:39 
  7. Šnyrch František         ABM4902 C KOB Moira Brno           19:04   + 4:04 
  8. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        19:20   + 4:20 
  9. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     21:26   + 6:26 
 10. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    21:29   + 6:29 
 11. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                22:01   + 7:01 
 12. Richter Rudolf           ADA5113 C OOB Spartak Adamov       44:49   + 29:49
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Votava Vojtěch           VLI1201 C Slavia Liberec orientee   8:29          
  2. Korecká Eva              CHT1054 C OOB SK Chrast             9:33   + 1:04 
  3. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        10:26   + 1:57 
  4. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       10:30   + 2:01 
  5. Prášil Šimon                     C                          12:08   + 3:39 
  6. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  12:19   + 3:50 
  7. Křivánková Hana                  C                          12:23   + 3:54 
  8. Pejchalová Zuzana        SJI0850 C OK Jihlava               13:17   + 4:48 
  9. Koča František           ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno       13:26   + 4:57 
 10. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  13:30   + 5:01 
 11. Verner Jan               TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno        13:33   + 5:04 
 12. Mrázková Berta           SJC1151 C Sportcentrum Jičín       13:45   + 5:16 
 13. Nepustilová Hana         OSN0999 C SK Orientační sporty No  13:55   + 5:26 
 14. Krejčiříková Zuzana              C                          13:57   + 5:28 
 15. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  14:13   + 5:44 
 16. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       14:37   + 6:08 
 17. Musilová Iva                     C                          14:48   + 6:19 
 18. Kroutilová Eliška        ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno       14:50   + 6:21 
 19. Coufalová Júlia          SJI0950 C OK Jihlava               15:16   + 6:47 
 20. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          15:34   + 7:05 
 21. Novotná Julie            SJI0951 C OK Jihlava               15:49   + 7:20 
 22. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč               16:08   + 7:39 
 23. Dvořáčková Eliška        TTR0951 C OOB Třebíč               16:14   + 7:45 
 24. Mudráková Natálie                C                          17:18   + 8:49 
 24. Dušková Aneta                    C                          17:18   + 8:49 
 26. Marvan Tomáš                     C                          17:52   + 9:23 
 27. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  18:12   + 9:43 
 28. Lička Jakub              VBM0503 C VSK Mendelu Brno         18:16   + 9:47 
 29. Aleš Mikuláš             ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno       18:24   + 9:55 
 30. Baláčová Jana                    C                          18:55   + 10:26
 31. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                19:12   + 10:43
 32. Alešová Anna             ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno       19:17   + 10:48
 33. Kurthová Amélie                  C                          20:38   + 12:09
 34. Kurthová Julie                   C                          20:39   + 12:10
 35. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     21:32   + 13:03
 36. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           21:47   + 13:18
 37. Minařík Daniel                   C                          21:56   + 13:27
 38. Jalová Kristýna          RBK1152 C SK Radioklub Blansko     24:35   + 16:06
 39. Minařík Petr                     C                          25:07   + 16:38
 40. Močuba Jan Nepomuk       OSN0600 C SK Orientační sporty No  26:11   + 17:42
 41. Kozák Vojtěch            TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno        27:39   + 19:10
 42. Močubová Magdaléna Marie OSN1357 C SK Orientační sporty No  28:36   + 20:07
 43. Zelená Berenika                  C                          34:16   + 25:47
 44. Heroudek Bonifác                 C                          48:36   + 40:07
     Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Petr             NNN0002 C Neregistrovaní           12:39          
  2. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     12:47   + 0:08 
  3. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                12:53   + 0:14 
  4. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               13:40   + 1:01 
  5. Procházka Radek                  C                          13:56   + 1:17 
  6. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     14:19   + 1:40 
  7. Verner Leoš                      C                          14:28   + 1:49 
  8. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               15:30   + 2:51 
  9. Chlebková Jenifer                C                          16:28   + 3:49 
 10. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   16:29   + 3:50 
 11. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        16:39   + 4:00 
 12. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     17:37   + 4:58 
 13. Pecek Ondrej                     C                          17:50   + 5:11 
 13. Králová Dana             TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno        17:50   + 5:11 
 15. Pokorný Jan              SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:43   + 6:04 
 16. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      19:16   + 6:37 
 17. Melichárková Kristýna            C                          19:32   + 6:53 
 18. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           21:05   + 8:26 
 19. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               22:31   + 9:52 
 20. Dvořák Petr              CHT7202 C OOB SK Chrast            22:52   + 10:13
 21. Urbánková Lenka          NNN0000 C Neregistrovaní           24:04   + 11:25
 22. Baláč Radek                      C                          25:18   + 12:39
 23. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  27:04   + 14:25
 24. Svobodová Hana           67C7100 C LesoBloudi               32:33   + 19:54
 25. Oulická Hana                     C                          36:16   + 23:37
 26. Froese Petra             8XC8051 C NER - Neregistrovaní     37:00   + 24:21
 27. Muselík Mikuláš                  C                          39:21   + 26:42
 28. Otrusinová Jana          ABM9560 C KOB Moira Brno           44:21   + 31:42
 29. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                49:56   + 37:17
 30. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                60:41   + 48:02
     Kroutil Petr             ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------