Kód závodu          : 3086
Název               : Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 04.06.2016
Místo konání        : Ivančice, sportovní hala
Mapa                : Ivančice, M=1:4000, E=2m
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Aleš David - R1
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3
Kategorie: H21E

H21E 2.80 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       13:19          
  2. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       13:33   + 0:14 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       13:38   + 0:19 
  4. Schuster Marek           AOP9303 E Orientační Běh Opava     14:03   + 0:44 
  5. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       14:15   + 0:56 
  6. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  14:17   + 0:58 
  7. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  14:20   + 1:01 
  8. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             14:21   + 1:02 
  9. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  14:27   + 1:08 
 10. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       14:30   + 1:11 
 11. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      14:36   + 1:17 
 11. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                 14:36   + 1:17 
 13. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              14:44   + 1:25 
 14. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  14:45   + 1:26 
 15. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       14:49   + 1:30 
 16. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       14:50   + 1:31 
 17. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno       14:56   + 1:37 
 18. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        14:59   + 1:40 
 19. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             15:00   + 1:41 
 20. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 15:13   + 1:54 
 20. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                15:13   + 1:54 
 22. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  15:23   + 2:04 
 23. Horvát Petr              ASU9447 R Magnus Orienteering      15:25   + 2:06 
 24. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            15:31   + 2:12 
 25. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        15:33   + 2:14 
 26. Navrátil Boris           AOP9202 C Orientační Běh Opava     15:34   + 2:15 
 27. Kamenický Jakub          PHK9104 R OK 99 Hradec Králové     15:37   + 2:18 
 28. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      15:47   + 2:28 
 29. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     15:52   + 2:33 
 30. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              16:01   + 2:42 
 31. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      16:13   + 2:54 
 32. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  16:36   + 3:17 
 33. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:02   + 3:43 
 34. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  17:16   + 3:57 
 35. Fr?yd J?rgen             36N0000 C Larvik OK                20:03   + 6:44 
 36. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 20:58   + 7:39 
     Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín        DISK          
     Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering                     
     Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové                    
--------------------------------------------------------------------------------