Kód závodu          : 3148
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 18.06.2016
Místo konání        : Šebetov
Mapa                : U Zeleného kříže (1 : 15 000) , Pod Karlovem (1 : 10 000)
Pořadatel           : KON - KOB Konice
Ředitel závodu      : Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí     : Procházka Josef - R2
Ředitel závodu      : Komínek Jaroslav
Stavitel tratí      : Hlava Miroslav - R1, Zimmermann Jakub - R3

D10C 2.20 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 C TJ TESLA BRNO            19:07          
  2. Kurečková Klára          ABM0657 C Klub orientačního běhu   20:33   + 1:26 
  3. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Brno - Žabovřesky     22:25   + 3:18 
  4. Kusáková Valentýna       TZL0651 C Sportovní klub orientač  22:54   + 3:47 
  5. Rychlá Karolína          KRN0757 C TJ Lokomotiva Krnov, z.  26:58   + 7:51 
  6. Kubáňová Tereza          TBM0756 C TJ TESLA BRNO            29:02   + 9:55 
  7. Ehlová Martina           TBM0655 C TJ TESLA BRNO            29:03   + 9:56 
  8. Zatloukalová Julie       STE0650 C Sportovní klub SKI - OB  35:22   + 16:15
  9. Taslerová Martina        ABM0757 C Klub orientačního běhu   36:23   + 17:16
 10. Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo  37:03   + 17:56
 11. Palátová Renáta          ABM0655 C Klub orientačního běhu   37:45   + 18:38
 12. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Brno - Žabovřesky     41:39   + 22:32
 13. Dobrovolná Anna          TBM0758 C TJ TESLA BRNO            42:57   + 23:50
 14. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  45:55   + 26:48
 15. Seidenglanzová Johana    SSU0650 C SK Severka Šumperk       52:04   + 32:57
 16. Kotrle Sylvia            STE0652 C Sportovní klub SKI - OB  54:17   + 35:10
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.50 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B Klub orientačního běhu   25:00          
  2. Procházková Doubravka    ADA0651 C Spartak Adamov           25:57   + 0:57 
  3. Batani Valentina         TZL0551 C Sportovní klub orientač  26:03   + 1:03 
  4. Neumannová Kristýna      STE0550 C Sportovní klub SKI - OB  28:43   + 3:43 
  5. Smékalová Karolína       UOL0451 B Spolek orientačních běž  30:44   + 5:44 
  6. Mrkvičková Ema           TZL0451 B Sportovní klub orientač  31:03   + 6:03 
  7. Haltofová Romana         TRI0451 B TJ TŽ Třinec             31:27   + 6:27 
  8. Ondrová Anna             ZBM0553 C SK Brno - Žabovřesky     31:46   + 6:46 
  9. Smékalová Viktorie       UOL0450 B Spolek orientačních běž  32:06   + 7:06 
 10. Lukašáková Sára          STE0450 B Sportovní klub SKI - OB  33:08   + 8:08 
 11. Knyplová Tereza          KSU0464 C Klub vytrvalostních spo  34:18   + 9:18 
 12. Pospíšilová Stella       STE0551 C Sportovní klub SKI - OB  34:43   + 9:43 
 13. Dušková Tereza           TBM0554 C TJ TESLA BRNO            39:48   + 14:48
 14. Vorlová Eva              ASU0499 C Magnus Orienteering z.s  39:58   + 14:58
 15. Batani Valeria           TZL0550 C Sportovní klub orientač  40:48   + 15:48
 16. Finstrlová Julie         ZBM0552 C SK Brno - Žabovřesky     41:28   + 16:28
 17. Čelechovská Radka        UBM0451 C Klub orientačních sport  41:55   + 16:55
 18. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             42:49   + 17:49
 19. Skoumalová Petra         KSU0484 C Klub vytrvalostních spo  43:23   + 18:23
 20. Miková Lenka             TBM0460 B TJ TESLA BRNO            43:34   + 18:34
 21. Navrátilová Marie        ASU0599 C Magnus Orienteering z.s  46:07   + 21:07
 22. Heclová Marie            KSU0454 C Klub vytrvalostních spo  48:10   + 23:10
 23. Lubrichová Veronika      STE0451 C Sportovní klub SKI - OB  50:08   + 25:08
 24. Matochová Adéla          TZL0552 C Sportovní klub orientač  52:05   + 27:05
 25. Paštéková Jolana         ZBM0556 C SK Brno - Žabovřesky     71:21   + 46:21
 26. Baláčová Natálie         TBM0560 C TJ TESLA BRNO            77:05   + 52:05
     Králová Denisa           TBM0559 C TJ TESLA BRNO             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.60 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251 A Klub orientačního běhu   40:36          
  2. Marková Ema              STE0252 A Sportovní klub SKI - OB  44:41   + 4:05 
  3. Hájková Lucie            SOP0350 A TJ Slezan Opava          45:59   + 5:23 
  4. Tichá Marie              TZL0253 B Sportovní klub orientač  47:03   + 6:27 
  5. Šmelíková Dorota         LCE0260 B TJ Slovan Luhačovice ,   51:15   + 10:39
  6. Mulíčková Markéta        ABM0362 B Klub orientačního běhu   53:32   + 12:56
  7. Vedrová Ela              TBM0357 B TJ TESLA BRNO            54:07   + 13:31
  8. Tesařová Tereza          KSU0393 B Klub vytrvalostních spo  54:34   + 13:58
  9. Hubáčková Dagmar         LCE0351 B TJ Slovan Luhačovice ,   55:16   + 14:40
  9. Bednaříková Sára         LCE0252 B TJ Slovan Luhačovice ,   55:16   + 14:40
 11. Kočová Halina            TZL0255 B Sportovní klub orientač  56:09   + 15:33
 12. Panovcová Anita          OTK0351 B TJ Jiskra Otrokovice, z  57:22   + 16:46
 13. Tichá Julie              TZL0252 B Sportovní klub orientač  58:07   + 17:31
 14. Mrózek Teresa            TRI0251 B TJ TŽ Třinec             58:14   + 17:38
 15. Pišová Adéla             LCE0551 C TJ Slovan Luhačovice ,   62:00   + 21:24
 16. Lukšíková Eliška         ZBM0256 C SK Brno - Žabovřesky     62:41   + 22:05
 17. Pišová Barbora           LCE0251 B TJ Slovan Luhačovice ,   63:22   + 22:46
 18. Sedlářová Jolana         TBM0359 B TJ TESLA BRNO            64:11   + 23:35
 19. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 64:50   + 24:14
 20. Mudráková Eliška         LCE0352 B TJ Slovan Luhačovice ,   67:23   + 26:47
 21. Smolková Sabina          STE0250 B Sportovní klub SKI - OB  68:40   + 28:04
 22. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B TJ Slovan Luhačovice ,   69:06   + 28:30
 23. Šuráňová Pavlína         TZL0257 B Sportovní klub orientač  72:24   + 31:48
 24. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         72:29   + 31:53
     Králová Jolana           TBM0360 B TJ TESLA BRNO             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.10 km, 140 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Vlaďka         UOL0253 C Spolek orientačních běž  41:57          
  2. Černochová Michaela      PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov         47:15   + 5:18 
  3. Hovořáková Karolína      ZBM0351 C SK Brno - Žabovřesky     53:07   + 11:10
  4. Šneiderová Daniela       ASU0398 C Magnus Orienteering z.s  56:55   + 14:58
  5. Raclavská Zuzana         UOL0251 C Spolek orientačních běž  58:08   + 16:11
  6. Greschnerová Tereza      ASU0299 C Magnus Orienteering z.s  63:40   + 21:43
  7. Bašeová Klára            ZBM0252 B SK Brno - Žabovřesky     65:52   + 23:55
  8. Pospíšilová Helena       STE0253 C Sportovní klub SKI - OB  67:19   + 25:22
  9. Hartmannová Anna         PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov         73:09   + 31:12
 10. Hegedüšová Viktorie      KSU0353 C Klub vytrvalostních spo  83:15   + 41:18
 11. Čásková Adéla            UOL0351 C Spolek orientačních běž  85:32   + 43:35
     Raclavská Lenka          UOL0252 C Spolek orientačních běž   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.60 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  54:22          
  2. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Brno - Žabovřesky     55:25   + 1:03 
  3. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice z.s.         56:09   + 1:47 
  4. Nešporová Alžběta        TZL0051 A Sportovní klub orientač  56:23   + 2:01 
  5. Kundratová Lucie         TZL0058 B Sportovní klub orientač  57:01   + 2:39 
  6. Kastner Ylvi             12A0050 C                          57:39   + 3:17 
  7. Poláková Lenka           SOP0151 A TJ Slezan Opava          62:27   + 8:05 
  8. Ressová Tereza           LCE0052 B TJ Slovan Luhačovice ,   63:02   + 8:40 
  9. Špringlová Kamila        TBM0050 B TJ TESLA BRNO            65:04   + 10:42
 10. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             66:35   + 12:13
 11. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             67:34   + 13:12
 12. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering z.s  68:24   + 14:02
 13. Baštařová Anna           ZBM0059 B SK Brno - Žabovřesky     69:30   + 15:08
 14. Radová Kateřina          ABM0199 B Klub orientačního běhu   70:35   + 16:13
 15. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Lokomotiva Česká Tře  70:38   + 16:16
 16. Pšenčíková Adéla         KSU0050 B Klub vytrvalostních spo  74:40   + 20:18
 17. Špendlíková Kamila       LCE0051 B TJ Slovan Luhačovice ,   75:27   + 21:05
 18. Šabršulová Natálie       LCE0054 B TJ Slovan Luhačovice ,   94:22   + 40:00
 19. Malotová Kamila          LCE0055 B TJ Slovan Luhačovice ,  100:20   + 45:58
 20. Skoupá Vendula           STE0152 B Sportovní klub SKI - OB 103:10   + 48:48
 21. Novotná Tereza           ZLH0051 B TJ Zlaté Hory           109:08   + 54:46
 22. Plášková Anna            LCE0152 B TJ Slovan Luhačovice ,  112:08   + 57:46
 23. Boučková Anna            TBM0051 B TJ TESLA BRNO           119:11   + 64:49
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.60 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefková Klára           TBM0059 C TJ TESLA BRNO            60:27          
  2. Čeleďová Justýna         TZL0152 C Sportovní klub orientač  74:42   + 14:15
  3. Vránová Eliška           UOL0151 C Spolek orientačních běž  86:14   + 25:47
  4. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice z.s.         86:44   + 26:17
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.50 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gassner Jasmina          12A9900 C                          54:03          
  2. Liberdová Jana           TRI9852 A TJ TŽ Třinec             59:38   + 5:35 
  3. Fukalová Hana            AOP9850 A Orientační Běh Opava, z  63:40   + 9:37 
  4. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava, z  64:09   + 10:06
  5. Zatloukalová Romana      SSU9950 B SK Severka Šumperk       66:21   + 12:18
  6. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Brno - Žabovřesky     68:13   + 14:10
  7. Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Brno - Žabovřesky     71:12   + 17:09
  8. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             74:31   + 20:28
  9. Novotná Klára            ZLH9851 B TJ Zlaté Hory            83:41   + 29:38
 10. Soldánová Tereza         JPV9899 A Oddíl orientačního spor  84:18   + 30:15
     Křečková Jana            ZPV9999 B Klub orientačního běhu    DISK          
     Švidrnochová Lenka       SOP9952 B TJ Slezan Opava           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.60 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Formánková Anna          RIC9950 C Sportovní, o.p.s.        70:41          
  2. Pangrácová Marie         NES     C ČSNS                     83:58   + 13:17
  3. Hornová Lenka            NES     C ČSNS                     89:24   + 18:43
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.20 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec            139:12          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.10 km, 390 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 E TJ TESLA BRNO            74:34          
  2. Kociánová Lenka          VBM8553 C Vysokoškolský sportovní  74:51   + 0:17 
  3. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Brno - Žabovřesky     75:45   + 1:11 
  4. Chromá Kateřina          ZBM9451 R SK Brno - Žabovřesky     77:28   + 2:54 
  5. Kavánková Iva            TZL9753 A Sportovní klub orientač  79:46   + 5:12 
  6. Jeřábková Jitka          TZL9453 C Sportovní klub orientač  81:21   + 6:47 
  7. Batani Hana              TZL7351 C Sportovní klub orientač  81:23   + 6:49 
  8. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C TJ TESLA BRNO            81:59   + 7:25 
  9. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             82:54   + 8:20 
 10. Gassner Anika            12A9650 C                          86:03   + 11:29
 11. Horčičková Eva           UOL7051 C Spolek orientačních běž  86:26   + 11:52
 12. Chovancová Zuzana        TZL9754 A Sportovní klub orientač  86:31   + 11:57
 13. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering z.s  86:56   + 12:22
 13. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             86:56   + 12:22
 15. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C Sportovní klub orientač  88:45   + 14:11
 16. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             90:41   + 16:07
 17. Wysocka Malwina          23P8500 C                          90:44   + 16:10
 18. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering z.s  91:58   + 17:24
 19. Skyvová Kristýna         STE7054 C Sportovní klub SKI - OB  92:58   + 18:24
 20. Slováčková Věra          TZL8181 C Sportovní klub orientač  94:48   + 20:14
 21. Krejčíková Marie         TZL9252 C Sportovní klub orientač  95:26   + 20:52
 22. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C Vysokoškolský sportovní  99:05   + 24:31
 23. Rychlá Pavlína           KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z. 100:45   + 26:11
 24. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering z.s 101:27   + 26:53
 25. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení          110:52   + 36:18
 26. Šestáková Petra          RBK9357 C SK Radioklub Blansko    111:00   + 36:26
 27. Vlachová Tereza          AOV8750 C TJ Baník Ostrava OKD    111:01   + 36:27
 28. Rešová Kateřina          ASU9090 C Magnus Orienteering z.s 122:46   + 48:12
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.10 km, 260 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáčková Veronika        TBM7374 C TJ TESLA BRNO            64:53          
  2. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Lokomotiva Česká Tře  79:57   + 15:04
  3. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Lokomotiva Česká Tře  79:58   + 15:05
  4. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     88:16   + 23:23
  5. Záveská Anna             DOB8851 C Klub orientačního běhu   88:26   + 23:33
  6. Pešková Jana             CET8251 C TJ Lokomotiva Česká Tře  91:29   + 26:36
  7. Valentová Vendula        LCE8851 C TJ Slovan Luhačovice ,   96:44   + 31:51
  8. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B 109:36   + 44:43
  9. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo 112:50   + 47:57
 10. Panaszek Justyna         96P9553 C                         118:57   + 54:04
 11. Szczęsnowicz Natalia     96P9552 C                         120:20   + 55:27
 12. Drašarová Eva            8XC8650 C                         122:36   + 57:43
 13. Ciarkowska Marzena       96P9551 C                         135:10   + 70:17
 14. Muchová Barbora          6KC8550 C                         155:02   + 90:09
     Piasecka Joanna          96P9554 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.20 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holinková Hana           ZPV6777 C Klub orientačního běhu   61:58          
  2. Dittrichová Andrea       SKM7750 C Klub orientačního běhu   74:23   + 12:25
  3. Zbraňková Magda          STE7352 C Sportovní klub SKI - OB  88:56   + 26:58
  4. Karásková Marcela        ZPV6970 C Klub orientačního běhu   93:21   + 31:23
  5. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 95:11   + 33:13
  6. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava, z  97:22   + 35:24
  7. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT-OB Holešov          100:02   + 38:04
     Mudráková Tereza         LCE7252 C TJ Slovan Luhačovice ,    DISK          
     Bukovacová Alena         ZBM7454 C SK Brno - Žabovřesky      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.90 km, 230 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C TJ TESLA BRNO            59:30          
  2. Čechová Marcela          TBM7659 C TJ TESLA BRNO            62:22   + 2:52 
  3. Schwabová Kateřina       TBM7371 C TJ TESLA BRNO            63:14   + 3:44 
  4. Radová Martina           ABM7451 C Klub orientačního běhu   64:18   + 4:48 
  5. Ryglová Kateřina         TBM7372 C TJ TESLA BRNO            65:23   + 5:53 
  6. Mulíčková Eva            ABM7469 C Klub orientačního běhu   67:02   + 7:32 
  7. Procházková Lucie        ADA7651 C Spartak Adamov           68:26   + 8:56 
  8. Ehlová Pavla             TBM7377 C TJ TESLA BRNO            71:30   + 12:00
  9. Ševčíková Pavla          TBM7355 C TJ TESLA BRNO            72:26   + 12:56
 10. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Brno - Žabovřesky     73:03   + 13:33
 11. Mokrá Regina             ABM6854 C Klub orientačního běhu   73:23   + 13:53
 12. Firešová Andrea          ZBM7353 C SK Brno - Žabovřesky     77:02   + 17:32
 13. Doušková Vlasta          TBM7060 C TJ TESLA BRNO            78:45   + 19:15
 14. Siatková Silvie          ZLH7451 C TJ Zlaté Hory            78:49   + 19:19
 15. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Brno - Žabovřesky     79:00   + 19:30
 16. Strýčková Monika         ADA7454 C Spartak Adamov           79:08   + 19:38
 17. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Brno - Žabovřesky     80:16   + 20:46
 18. Ondráčková Adéla         KSU7676 C Klub vytrvalostních spo  80:26   + 20:56
 19. Plachá Andrea            JPV7676 C Oddíl orientačního spor  82:16   + 22:46
 20. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         83:30   + 24:00
 21. Odehnalová Kamila        ABM7052 C Klub orientačního běhu   84:17   + 24:47
 22. Richterová Nataša        ADA7451 C Spartak Adamov           84:22   + 24:52
 23. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  88:02   + 28:32
 24. Obrátilová Naďa          ABM6654 C Klub orientačního běhu   88:30   + 29:00
 25. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  88:38   + 29:08
 26. Miková Iva               TBM7071 C TJ TESLA BRNO            91:21   + 31:51
 27. Čelechovská Zora         UBM7451 C Klub orientačních sport  97:13   + 37:43
 28. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering z.s 106:02   + 46:32
 29. Mlčková Jana             KSU7383 C Klub vytrvalostních spo 106:24   + 46:54
 30. Taslerová Renata         UBM7651 C Klub orientačních sport 108:51   + 49:21
 31. Tesařová Jitka           RBK6451 C SK Radioklub Blansko    109:45   + 50:15
 32. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo 110:08   + 50:38
 33. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering z.s 111:30   + 52:00
 34. Klangová Bohumila        ZBM7676 C SK Brno - Žabovřesky    114:37   + 55:07
 35. Tachovská Kamila         ZBM7655 C SK Brno - Žabovřesky    115:22   + 55:52
 36. Poláčková Monika         JPV7552 C Oddíl orientačního spor 115:27   + 55:57
 37. Stryková Vlasta          KSU7667 C Klub vytrvalostních spo 121:38   + 62:08
 38. Urbánková Lenka          NNNXX65 C                         130:49   + 71:19
 39. Golinowska Ela           96P8151 C                         148:45   + 89:15
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.50 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  59:50          
  2. Janků Renata             STE7251 C Sportovní klub SKI - OB  70:53   + 11:03
  3. Fukátková Miroslava      VIC7658 C OB Vizovice z.s.         72:53   + 13:03
  4. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava, z  73:23   + 13:33
  5. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  80:12   + 20:22
  6. Chovancová Jana          TZL7352 C Sportovní klub orientač  88:01   + 28:11
  7. Kundratová Jana          TZL7350 C Sportovní klub orientač  92:30   + 32:40
  8. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   97:13   + 37:23
  9. Procházková Martina      SOP7351 C TJ Slezan Opava         116:34   + 56:44
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.90 km, 230 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice ,   55:59          
  2. Hiršová Marcela          VBM7079 C Vysokoškolský sportovní  60:42   + 4:43 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava, z  61:32   + 5:33 
  4. Kašparová Ivana          UOL6951 C Spolek orientačních běž  63:23   + 7:24 
  5. Vavrysová Iva            LCE6359 C TJ Slovan Luhačovice ,   63:38   + 7:39 
  6. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       66:26   + 10:27
  7. Hájková Jitka            SOP7150 C TJ Slezan Opava          70:55   + 14:56
  8. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering z.s  71:16   + 15:17
  9. Kuchařová Ada            TBM5855 C TJ TESLA BRNO            75:53   + 19:54
 10. Chroustová Petra         VBM6655 C Vysokoškolský sportovní  76:33   + 20:34
 11. Křečková Petra           ZPV7076 C Klub orientačního běhu   76:37   + 20:38
 12. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava, z  80:04   + 24:05
 13. Sedláčková Jana          HLV7060 C KČT-OB Holešov           81:52   + 25:53
 14. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Brno - Žabovřesky     87:43   + 31:44
 15. Šimková Hana             UOL6653 C Spolek orientačních běž  95:05   + 39:06
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.30 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Jana             TBM6969 C TJ TESLA BRNO            53:27          
  2. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice z.s.         61:48   + 8:21 
  3. Neumannová Kamila        STE6751 C Sportovní klub SKI - OB  61:54   + 8:27 
  4. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl orientačního spor  65:39   + 12:12
  5. Jašková Monika           TBM6363 C TJ TESLA BRNO            70:54   + 17:27
  6. Šišmová Hana             TYN6850 C Sportovní klub Týniště   73:10   + 19:43
  7. Ženčáková Marie          47C6850 C                          73:43   + 20:16
  8. Špacírová Danuše         UOL5852 C Spolek orientačních běž  77:27   + 24:00
  9. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       82:55   + 29:28
 10. Novotná Jitka            ZLH7050 C TJ Zlaté Hory            86:08   + 32:41
 11. Kotrlová Gita            UOL6953 C Spolek orientačních běž  87:13   + 33:46
 12. Justová Jana             PHK6153 C OK 99 Hradec Králové, z  89:44   + 36:17
 13. Felklová Jarmila         47C6050 C                          92:15   + 38:48
 14. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl orientačního spor  92:58   + 39:31
 15. Zatloukalová Eva         SSU7050 C SK Severka Šumperk       95:05   + 41:38
 16. Tomanová Elena           ABM6666 C Klub orientačního běhu  118:52   + 65:25
 17. Suchá Helena             ABM6664 C Klub orientačního běhu  162:30   + 109:03
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.60 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferdusová Eva            LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice ,   60:04          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451 C Spolek orientačních běž  60:26   + 0:22 
  3. Hájová Jana              TZL6051 C Sportovní klub orientač  60:37   + 0:33 
  4. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava, z  62:09   + 2:05 
  5. Pijáková Iveta           2DS65XX C                          62:25   + 2:21 
  6. Denysenko Tamara         38S6150 C                          67:21   + 7:17 
  7. Jelínková Jana           TZL6556 C Sportovní klub orientač  73:05   + 13:01
  8. Koláriková Irena         TZL6351 C Sportovní klub orientač  73:10   + 13:06
  9. Vlažná Mirka             LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice ,   74:11   + 14:07
 10. Slezáková Jitka          LCE6351 C TJ Slovan Luhačovice ,   76:44   + 16:40
 11. Valentová Eva            LCE6051 C TJ Slovan Luhačovice ,   78:54   + 18:50
 12. Bravená Alexandra        VBM6155 C Vysokoškolský sportovní  82:18   + 22:14
 13. Sochorová Hana           HAV6250 C Sportovní klub orientač  97:00   + 36:56
 14. Schäferová Jana          TZL6566 C Sportovní klub orientač  98:20   + 38:16
 15. Peřinková Irena          BBM6550 C Beta Ursus Orienteering 100:33   + 40:29
     Krejčíková Monika        TZL6262 C Sportovní klub orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.30 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stackeová Anna           LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice ,   69:20          
  2. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C Vysokoškolský sportovní  72:59   + 3:39 
  3. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C Vysokoškolský sportovní  74:27   + 5:07 
     Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Brno - Žabovřesky      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.70 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           ZBM5662 C SK Brno - Žabovřesky     54:36          
  2. Eremiášová Jana          TBM5451 C TJ TESLA BRNO            66:21   + 11:45
  3. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     75:11   + 20:35
  4. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  75:46   + 21:10
  5. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C Spolek orientačních běž  86:39   + 32:03
  6. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko    116:10   + 61:34
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.70 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C Sportovní klub orientač  63:34          
  2. Wysocka Jolanta          24P5650 C                          79:00   + 15:26
  3. Cigošová Anna            TBM5253 C TJ TESLA BRNO            99:10   + 35:36
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.10 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD, o  55:45          
  2. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP Sportovní klub p  59:52   + 4:07 
  3. Novotná Ludmila          ZLH4850 C TJ Zlaté Hory            65:39   + 9:54 
  4. Vlachová Renata          AOV4450 C TJ Baník Ostrava OKD     68:35   + 12:50
  5. Suchánková Libuše        SOP4851 C TJ Slezan Opava          70:07   + 14:22
  6. Liščinská Eva            TBM4451 C TJ TESLA BRNO            85:30   + 29:45
--------------------------------------------------------------------------------

DH10N 2.00 km, 110 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800 C Sportovní klub SKI - OB  21:24          
  2. Čechová Johana           TBM0888 C TJ TESLA BRNO            21:51   + 0:27 
  3. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava, z  22:14   + 0:50 
  4. Ševčík Filip             TBM0802 C TJ TESLA BRNO            22:35   + 1:11 
  5. Pernička Martin          TZL0800 C Sportovní klub orientač  22:42   + 1:18 
  6. Mikuš Matěj              PTE0808 C TJ Sokol Ptení           22:49   + 1:25 
  7. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  24:54   + 3:30 
  8. Weignerová Tereza        1XX0700 C                          25:02   + 3:38 
  9. Strýčková Bára           ADA0852 C Spartak Adamov           25:21   + 3:57 
 10. Kundratová Eva           TZL0950 C Sportovní klub orientač  26:19   + 4:55 
 11. Skřivanková Anna         1XC0800 C                          26:27   + 5:03 
 12. Fendrychová Klára        STE0750 C Sportovní klub SKI - OB  27:55   + 6:31 
 13. Kišková Adéla            PLU0850 C TJ SOKOL Plumlov         27:57   + 6:33 
 14. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava, z  28:15   + 6:51 
 15. Klapková Alžběta         PTE0852 C TJ Sokol Ptení           28:47   + 7:23 
 16. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering z.s  29:30   + 8:06 
 17. Novotný Miloš            TZL0702 C Sportovní klub orientač  30:16   + 8:52 
 18. Ptáčková Julie           TBM0980 C TJ TESLA BRNO            30:22   + 8:58 
 19. Ryglová Adéla            TBMXXXX C TJ TESLA BRNO            31:42   + 10:18
 20. Hájková Lucie            CET0751 C TJ Lokomotiva Česká Tře  32:54   + 11:30
 21. Vernerová Hana           TBM0780 C TJ TESLA BRNO            33:05   + 11:41
 22. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering z.s  35:18   + 13:54
 23. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  35:51   + 14:27
 24. Eliášek Patrik           LBM     C TJ Lokomotiva Ingstav B  36:44   + 15:20
 25. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  37:57   + 16:33
 26. Křupka Tadeáš            KON0606 C Klub orientačního běhu   39:27   + 18:03
 27. Příhodová Veronika       PTE0750 C TJ Sokol Ptení           44:22   + 22:58
 28. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  50:39   + 29:15
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.40 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607 C TJ TESLA BRNO            18:23          
  2. Ptáček Jonáš             TBM0717 C TJ TESLA BRNO            19:42   + 1:19 
  3. Koča Vojtěch             ZBM0602 C SK Brno - Žabovřesky     21:17   + 2:54 
  4. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     21:21   + 2:58 
  5. Vedra Tobiáš             TBM0621 C TJ TESLA BRNO            21:39   + 3:16 
  6. Urválek Jan              TBM0707 C TJ TESLA BRNO            23:36   + 5:13 
  7. Kučera Tomáš             ZBM0605 C SK Brno - Žabovřesky     23:47   + 5:24 
  8. Mudrák Daniel            TBM0629 C TJ TESLA BRNO            24:40   + 6:17 
  9. Pernička Václav          TZL0602 C Sportovní klub orientač  25:22   + 6:59 
 10. Mudrák Šimon             LCE0601 C TJ Slovan Luhačovice ,   25:47   + 7:24 
 11. Šána Robert              KSU0616 C Klub vytrvalostních spo  25:55   + 7:32 
 12. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         26:43   + 8:20 
 13. Svirák Jonatan           TBM0608 C TJ TESLA BRNO            26:45   + 8:22 
 14. Šmelík Daniel            VBA0701 C Športový klub VAZKA Bra  26:58   + 8:35 
 15. Strakoš Ondřej           TZL0601 C Sportovní klub orientač  27:13   + 8:50 
 16. Hladík Martin                    C                          27:54   + 9:31 
 17. Jordan Alexandr          KSU07XY C Klub vytrvalostních spo  28:03   + 9:40 
 18. Kundrata Vít             TZL0700 C Sportovní klub orientač  28:34   + 10:11
 19. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  29:49   + 11:26
 20. Bulička Martin           ZBM0807 C SK Brno - Žabovřesky     31:59   + 13:36
 21. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering z.s  32:06   + 13:43
 22. Folprecht Matyáš         TBM0606 C TJ TESLA BRNO            32:19   + 13:56
 23. Schwab Filip             TBM0710 C TJ TESLA BRNO            32:56   + 14:33
 24. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  34:12   + 15:49
 25. Hájek Dominik            CET0601 C TJ Lokomotiva Česká Tře  34:57   + 16:34
 26. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering z.s  37:29   + 19:06
 27. Honner Jaroslav          TZL0701 C Sportovní klub orientač  37:50   + 19:27
 28. Volkov Maksym            38S0700 C                          43:24   + 25:01
 29. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  48:51   + 30:28
 30. Palát Přemek             TTR0601 C Oddíl orientačního běhu  50:31   + 32:08
 31. Pěček Jakub              SKM0700 C Klub orientačního běhu   54:03   + 35:40
 32. Ohnutek David            KSU07XX C Klub vytrvalostních spo  62:59   + 44:36
 33. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Brno - Žabovřesky     76:40   + 58:17
     Ondráček Viktor          KSU0600 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.50 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušek Tomáš             TBM0401 B TJ TESLA BRNO            20:42          
  2. Janků Martin             STE0404 B Sportovní klub SKI - OB  24:19   + 3:37 
  3. Bukovác Filip            ZBM0501 C SK Brno - Žabovřesky     25:53   + 5:11 
  4. Gryc Ondřej              TBM0406 B TJ TESLA BRNO            26:10   + 5:28 
  5. Ehl Ondřej               TBM0404 C TJ TESLA BRNO            27:16   + 6:34 
  6. Šemnický Jakub           TZL0400 B Sportovní klub orientač  27:49   + 7:07 
  7. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             28:28   + 7:46 
  8. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Brno - Žabovřesky     28:49   + 8:07 
  9. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         30:54   + 10:12
 10. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         31:20   + 10:38
 11. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  31:50   + 11:08
 12. Rada Štěpán              ABM0404 B Klub orientačního běhu   31:57   + 11:15
 13. Strýček Jan              ADA0503 C Spartak Adamov           32:07   + 11:25
 14. Štorek Jan               JPV0505 C Oddíl orientačního spor  32:44   + 12:02
 15. Štoudek Martin           ASU0448 C Magnus Orienteering z.s  33:04   + 12:22
 16. Odehnal Tomáš            ADA0500 C Spartak Adamov           33:24   + 12:42
 17. Marek Vojtěch            ZBM0410 C SK Brno - Žabovřesky     35:07   + 14:25
 18. Hanousek Matěj           RBK0404 C SK Radioklub Blansko     35:23   + 14:41
 19. Šperlich Jan             KSU0403 C Klub vytrvalostních spo  36:26   + 15:44
 20. Opravil Vojtěch          KSU0515 C Klub vytrvalostních spo  37:32   + 16:50
 21. Beneš Jindřich           KON0404 B Klub orientačního běhu   38:25   + 17:43
 22. Tomášek Adam             CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na  40:17   + 19:35
 23. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering z.s  43:17   + 22:35
 24. Kovář Radim              CET0501 C TJ Lokomotiva Česká Tře  44:23   + 23:41
 25. Baše Matěj               ZBM0509 C SK Brno - Žabovřesky     45:53   + 25:11
 26. Račanský Jakub           UBM0503 C Klub orientačních sport  47:33   + 26:51
 27. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Brno - Žabovřesky     48:22   + 27:40
 28. Pavelka Ondřej           KSU0404 C Klub vytrvalostních spo  52:29   + 31:47
 29. Kroul Jiří               KSU0505 C Klub vytrvalostních spo  53:40   + 32:58
 30. Kasza Tomáš              ZBM0512 C SK Brno - Žabovřesky     54:22   + 33:40
 31. Němec Filip              TZL0503 C Sportovní klub orientač  54:32   + 33:50
 32. Dvořák Tobiáš            VBM0401 C Vysokoškolský sportovní  55:17   + 34:35
 33. Karásek Antonín          PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov         61:47   + 41:05
 34. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     63:29   + 42:47
 35. Pěček Dominik            SKM0401 C Klub orientačního běhu   65:43   + 45:01
 36. Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko     68:48   + 48:06
 37. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Brno - Žabovřesky     85:04   + 64:22
     Fousek Vojtěch           RBK0403 C SK Radioklub Blansko      DISK          
     Ševčík Daniel            TBM0508 C TJ TESLA BRNO             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.00 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A TJ TESLA BRNO            42:04          
  2. Světnický František      STE0204 A Sportovní klub SKI - OB  47:52   + 5:48 
  3. Haltof Marek             TRI0200 B TJ TŽ Třinec             48:51   + 6:47 
  4. Svoboda Radek            STE0207 B Sportovní klub SKI - OB  50:34   + 8:30 
  5. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava, z  50:37   + 8:33 
  6. Lukašák Šimon            STE0202 B Sportovní klub SKI - OB  51:48   + 9:44 
  7. Valík Adam               AOP0301 B Orientační Běh Opava, z  52:06   + 10:02
  8. Coufal Jáchym            ZBM0200 B SK Brno - Žabovřesky     54:32   + 12:28
  9. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava, z  54:48   + 12:44
 10. Bartík Filip             TZL0202 B Sportovní klub orientač  58:58   + 16:54
 11. Štábl Adam               KSU0401 B Klub vytrvalostních spo  62:00   + 19:56
 12. Lička Adam               TBM0326 B TJ TESLA BRNO            62:28   + 20:24
 13. Doležal Matyáš           STE0208 B Sportovní klub SKI - OB  63:07   + 21:03
 14. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       63:49   + 21:45
 15. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  69:46   + 27:42
 16. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  69:50   + 27:46
 17. Blank Noah               SKM0201 B Klub orientačního běhu   71:01   + 28:57
 18. Palát Tomáš              ABM0307 B Klub orientačního běhu   71:14   + 29:10
 19. Palát Bohuslav           TTR0201 B Oddíl orientačního běhu  73:41   + 31:37
 20. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Brno - Žabovřesky     73:50   + 31:46
 21. Mielec Radomír           AOV0301 B TJ Baník Ostrava OKD     75:13   + 33:09
 22. Kundrata Jan             TZL0203 B Sportovní klub orientač  78:31   + 36:27
 23. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  82:56   + 40:52
 24. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  83:38   + 41:34
 25. Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec             86:31   + 44:27
 26. Novotný Erik             ZLH0301 B TJ Zlaté Hory            89:25   + 47:21
 27. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín       101:09   + 59:05
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.10 km, 205 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čelechovský Matěj        UBM0202 C Klub orientačních sport  50:00          
  2. Dostál František         UOL0201 C Spolek orientačních běž  53:27   + 3:27 
  3. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C Klub orientačních sport  63:21   + 13:21
  4. Minx Oliver              JPV0303 C Oddíl orientačního spor  78:08   + 28:08
  5. Štorek David             JPV0202 C Oddíl orientačního spor  81:41   + 31:41
  6. Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Brno - Žabovřesky     86:24   + 36:24
  7. Doseděl Štěpán           STE0206 C Sportovní klub SKI - OB  93:37   + 43:37
  8. Novák Rostislav          PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov         98:22   + 48:22
  9. Hájek Tomáš              STE0200 C Sportovní klub SKI - OB 108:37   + 58:37
 10. Račanský Jan             UBM0302 C Klub orientačních sport 119:19   + 69:19
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.60 km, 330 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Michal           STE0007 A Sportovní klub SKI - OB  49:06          
  2. Wolfram Jakob            12A0103 C                          58:55   + 9:49 
  3. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  62:20   + 13:14
  4. Féder Medard             LCE0111 A TJ Slovan Luhačovice ,   62:35   + 13:29
  5. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava, z  66:12   + 17:06
  6. Gryc Vojtěch             TBM0106 A TJ TESLA BRNO            67:13   + 18:07
  7. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  67:27   + 18:21
  8. Zentrich Dušan           LCE0012 B TJ Slovan Luhačovice ,   67:29   + 18:23
  9. Milán Tomáš              TBM0111 A TJ TESLA BRNO            68:52   + 19:46
 10. Kroul Josef              KSU0044 B Klub vytrvalostních spo  70:17   + 21:11
 11. Vavřík Tomáš             MOV0004 B Sportovní klub orientač  72:37   + 23:31
 12. Adámek Filip             ABM0101 B Klub orientačního běhu   74:50   + 25:44
 13. Rajnoha David            TBM0003 B TJ TESLA BRNO            79:11   + 30:05
 14. Poštulka Lukáš           STE0104 B Sportovní klub SKI - OB  88:34   + 39:28
 15. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             92:58   + 43:52
 16. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       95:18   + 46:12
 17. Šimek Štěpán             UOL0104 B Spolek orientačních běž  99:26   + 50:20
 18. Grulich Ondřej           KSU0049 B Klub vytrvalostních spo  99:54   + 50:48
 19. Neumann David            STE0101 B Sportovní klub SKI - OB 118:28   + 69:22
     Panovec Kryštof          LCE0011 A TJ Slovan Luhačovice ,    DISK          
     Bitto Maxim              LCE0003 B TJ Slovan Luhačovice ,    DISK          
     Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.00 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášek Ondřej           CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na  70:14          
  2. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl orientačního spor  95:52   + 25:38
  3. Šudřich Tomáš            KON0013 C Klub orientačního běhu   96:24   + 26:10
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.90 km, 360 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčička Vít             UOL9919 A Spolek orientačních běž  64:40          
  2. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             67:38   + 2:58 
  3. Král Jan                 ZBM9904 B SK Brno - Žabovřesky     71:57   + 7:17 
  4. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  72:09   + 7:29 
  5. Tesař Vojtěch            AOP9900 B Orientační Běh Opava, z  76:40   + 12:00
  6. Florián Vojtěch          ABM9901 B Klub orientačního běhu   84:38   + 19:58
  7. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Brno - Žabovřesky     85:08   + 20:28
  8. Holesz Sebastian         TRI9902 A TJ TŽ Třinec             89:14   + 24:34
  9. Chaloupka Josef          UOL9801 B Spolek orientačních běž  92:14   + 27:34
 10. Kašpar Petr              JPV9915 B Oddíl orientačního spor  93:37   + 28:57
 11. Gilík Marek              SOP9904 C TJ Slezan Opava         103:31   + 38:51
 12. Zvoníček Jan             SKM9801 B Klub orientačního běhu  105:06   + 40:26
 13. Ondráček Radek           KSU9933 B Klub vytrvalostních spo 109:02   + 44:22
 14. Procházka Jakub          SOP9903 B TJ Slezan Opava         109:53   + 45:13
     Gedeon Dominik           KSU9900 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.60 km, 330 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Honkyš Jan               JPV9912 C Oddíl orientačního spor  99:06          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 9.00 km, 410 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             85:50          
  2. Poštulka Tomáš           STE9700 B Sportovní klub SKI - OB  86:59   + 1:09 
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 6.60 km, 315 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černocký Libor           LCE9803 A TJ Slovan Luhačovice ,   46:58          
  2. Kamenický Jeroným        OSN9549 R SK Orientační sporty No  52:30   + 5:32 
  3. Slíva Jan                LCE9602 A TJ Slovan Luhačovice ,   58:13   + 11:15
  4. Bukovac Maroš            ZBM7605 C SK Brno - Žabovřesky     60:13   + 13:15
  5. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  72:32   + 25:34
  6. Mikuš Oldřich            PTE8204 C TJ Sokol Ptení           77:45   + 30:47
  7. Minařík Luboš            TBM5711 C TJ TESLA BRNO            81:36   + 34:38
  8. Vlach Jan                JPV8237 C Oddíl orientačního spor  82:28   + 35:30
  9. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Brno - Žabovřesky     83:04   + 36:06
 10. Dressler Jan             SBK7911 C Klub orientačního běhu   83:59   + 37:01
 11. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          85:11   + 38:13
 12. Watson Kevin             RBK8101 C SK Radioklub Blansko     88:29   + 41:31
 13. Obrátil Štěpán           ABM9409 C Klub orientačního běhu   89:39   + 42:41
 14. Kurečka Robert           ABM7210 C Klub orientačního běhu   91:16   + 44:18
 15. Sadílek Jan              TZL9601 B Sportovní klub orientač  97:02   + 50:04
 16. Chmelař Martin           ASU9505 C Magnus Orienteering z.s 101:17   + 54:19
     Špičák František         CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na   DISK          
     Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 11.80 km, 485 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              ZBM8841 R SK Brno - Žabovřesky     81:34          
  2. Čech Radovan             TBM7835 C TJ TESLA BRNO            81:55   + 0:21 
  3. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        84:41   + 3:07 
  4. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  84:43   + 3:09 
  5. Kozák Osvald             TBM8201 R TJ TESLA BRNO            85:07   + 3:33 
  6. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Brno - Žabovřesky     85:50   + 4:16 
  7. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering z.s  85:53   + 4:19 
  8. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R Sportovní klub orientač  87:09   + 5:35 
  8. Vedra David              TBM7402 C TJ TESLA BRNO            87:09   + 5:35 
 10. Kolárik Jan              TZL9003 C Sportovní klub orientač  87:29   + 5:55 
 11. Perůtka Jan              LCE8801 C TJ Slovan Luhačovice ,   87:45   + 6:11 
 12. Henek Vladan             VBM8002 C Vysokoškolský sportovní  89:02   + 7:28 
 13. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  90:07   + 8:33 
 14. Rychlý Pavel             KRN8505 C TJ Lokomotiva Krnov, z.  90:09   + 8:35 
 15. Palát Petr               ABM7415 C Klub orientačního běhu   90:22   + 8:48 
 16. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  91:11   + 9:37 
 17. Mikel David              TZL9703 A Sportovní klub orientač  93:25   + 11:51
 18. Ehl Jiří                 TBM7701 C TJ TESLA BRNO            93:41   + 12:07
 19. Sklenář Martin           AOP9501 R Orientační Běh Opava, z  98:56   + 17:22
 20. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             99:09   + 17:35
 21. Slezák Jiří              LCE9001 C TJ Slovan Luhačovice ,  100:02   + 18:28
 22. Novák Pavel              CTB7001 C Sportovní klub Chotěboř 100:09   + 18:35
 23. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl orientačního spor 100:56   + 19:22
 24. Slováček Tomáš           TZL8002 C Sportovní klub orientač 102:07   + 20:33
 25. Mazal Zdeněk             VBM8103 C Vysokoškolský sportovní 103:39   + 22:05
 26. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko    103:51   + 22:17
 27. Vlach Jiří               AOV7900 C TJ Baník Ostrava OKD    106:43   + 25:09
 28. Otruba Marek             PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov        108:37   + 27:03
 29. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl orientačního spor 109:17   + 27:43
 30. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Brno - Žabovřesky    109:28   + 27:54
 31. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 109:40   + 28:06
 32. Václavek Tomáš           STE5809 C Sportovní klub SKI - OB 111:54   + 30:20
 33. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko    112:31   + 30:57
 34. Šmelík Juraj             LCE6603 C TJ Slovan Luhačovice ,  113:20   + 31:46
 35. Skyva Petr               STE6501 C Sportovní klub SKI - OB 115:35   + 34:01
 36. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering    116:15   + 34:41
 37. Kunčar Vít               LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice ,  118:21   + 36:47
 38. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering z.s 118:37   + 37:03
 39. Fendrych Michal          STE7607 C Sportovní klub SKI - OB 119:04   + 37:30
 40. Dvorský Petr             SKM9601 C Klub orientačního běhu  123:51   + 42:17
 41. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl orientačního spor 130:40   + 49:06
 42. Rohan Tomáš              ASU9009 C Magnus Orienteering z.s 133:55   + 52:21
 43. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering    164:21   + 82:47
 44. Krajcar Ivo              SKM9501 C Klub orientačního běhu  170:24   + 88:50
     Horyna Roman             LCE7602 R TJ Slovan Luhačovice ,    DISK          
     Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Brno - Žabovřesky      DISK          
     Pudel Jarda              STE7505 C Sportovní klub SKI - OB   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.40 km, 420 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Brno - Žabovřesky     72:43          
  2. Kašpar Michal            TZL9308 C Sportovní klub orientač  73:18   + 0:35 
  3. Schmid Vladimír          ADA8701 C Spartak Adamov           78:20   + 5:37 
  4. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  80:57   + 8:14 
  5. Ptáček Ondřej            TBM7120 C TJ TESLA BRNO            81:43   + 9:00 
  6. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Brno - Žabovřesky     82:16   + 9:33 
  7. Jaros Mariusz            96P9511 C                          87:06   + 14:23
  8. Novotný Jiří             TZL8001 C Sportovní klub orientač  90:12   + 17:29
  9. Kůr Jiří                 ZBM8304 C SK Brno - Žabovřesky     92:16   + 19:33
 10. Kožoušek Adam            ZBM8512 C SK Brno - Žabovřesky     92:53   + 20:10
 11. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Brno - Žabovřesky     93:18   + 20:35
 12. Jurek Radim                      C                          93:55   + 21:12
 13. Procházka Jiří           ADA7512 C Spartak Adamov           98:30   + 25:47
 14. Kulich Martin            ZBM9009 C SK Brno - Žabovřesky     99:17   + 26:34
 15. Kořan Pavel              VBM7401 C Vysokoškolský sportovní 100:44   + 28:01
 16. Verner Tomáš             VBM8204 C Vysokoškolský sportovní 115:36   + 42:53
 17. Toman Filip              ABM9309 C Klub orientačního běhu  115:51   + 43:08
 18. Andrš Petr               ZAM8401 C Tělocvičná jednota Soko 118:12   + 45:29
 19. Toman Viktor             1ZS9300 C                         118:40   + 45:57
 20. Karásek Michal           ZPV7900 C Klub orientačního běhu  132:34   + 59:51
 21. Vizner Vojtěch           TBM9412 C TJ TESLA BRNO           147:18   + 74:35
 22. Kaňovský Adam            RBK9301 C SK Radioklub Blansko    157:09   + 84:26
     Drašar Martin            8XC8400 C                           DISK          
     Hrazdil Jiří             9BC8400 C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 9.00 km, 410 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C Klub orientačního běhu   73:00          
  2. Janků Marek              STE7102 C Sportovní klub SKI - OB  78:32   + 5:32 
  3. Mudrák Stanislav         LCE6701 C TJ Slovan Luhačovice ,   80:59   + 7:59 
  4. Matoušek Jiří            SSU7504 C SK Severka Šumperk       81:16   + 8:16 
  5. Rigó Marek               ODR7101 C Sportovní klub orientač  81:30   + 8:30 
  6. Milán Pavel              TBM7227 C TJ TESLA BRNO            82:26   + 9:26 
  7. Golinowski Paweł         96P8111 C                          84:09   + 11:09
  8. Hepnar Luboš             STE6307 C Sportovní klub SKI - OB  96:20   + 23:20
  9. Rytíř Michal             SKM7325 C Klub orientačního běhu   99:15   + 26:15
 10. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  99:54   + 26:54
 11. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko    100:03   + 27:03
 12. Svěchota Milan           MOV7202 C Sportovní klub orientač 101:38   + 28:38
 13. Slezák Libor             LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice ,  103:26   + 30:26
 14. Sedlář Petr              TBM7319 C TJ TESLA BRNO           103:49   + 30:49
 15. Mielec Jaromír           AOV6901 C TJ Baník Ostrava OKD    106:58   + 33:58
 16. Karásek Martin           ZPV7301 C Klub orientačního běhu  114:44   + 41:44
 17. Silnoušek Jiří           STE7200 C Sportovní klub SKI - OB 133:47   + 60:47
 18. Poštulka Zdenek          STE6600 C Sportovní klub SKI - OB 145:29   + 72:29
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 7.40 km, 350 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rada Pavel               ABM7401 C Klub orientačního běhu   67:22          
  2. Smolka Martin            STE7100 C Sportovní klub SKI - OB  71:12   + 3:50 
  3. Račanský Jan             UBM7903 C Klub orientačních sport  72:51   + 5:29 
  4. Kubáň Pavel              TBM7506 C TJ TESLA BRNO            78:32   + 11:10
  5. Odehnal Roman            ABM6909 C Klub orientačního běhu   79:17   + 11:55
  6. Mulíček Ondřej           ABM7405 C Klub orientačního běhu   86:37   + 19:15
  7. Kroul Josef              KSU7302 C Klub vytrvalostních spo  88:15   + 20:53
  8. Hubáček Libor            LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice ,   88:21   + 20:59
  9. Vondrouš Jaroslav        PHK5201 C OK 99 Hradec Králové, z  91:29   + 24:07
 10. Humlíček René            UBM7101 C Klub orientačních sport  92:00   + 24:38
 11. Kučera Viktor            ZBM7608 C SK Brno - Žabovřesky     92:49   + 25:27
 12. Tasler David             UBM7105 C Klub orientačních sport  93:22   + 26:00
 13. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Brno - Žabovřesky     97:28   + 30:06
 14. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  97:58   + 30:36
 15. Bartášek Jiří            ASU7448 C Magnus Orienteering z.s  99:18   + 31:56
 16. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering z.s  99:54   + 32:32
 17. Seidenglanz Marek        SSU7401 C SK Severka Šumperk      104:25   + 37:03
 18. Opravil Pavel            KSU7502 C Klub vytrvalostních spo 105:25   + 38:03
 19. Volkov Alexander         38S8000 C                         105:26   + 38:04
 20. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo 105:43   + 38:21
 21. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo 108:00   + 40:38
 22. Doležal Zdeněk           6YC7401 C                         110:16   + 42:54
 23. Možný Stanislav          SSU7700 C SK Severka Šumperk      112:47   + 45:25
 24. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C Klub orientačních sport 113:16   + 45:54
 25. Král Milan               ZLH7201 C TJ Zlaté Hory           118:01   + 50:39
 26. Baše Tomáš               9BC7400 C                         119:20   + 51:58
 27. Siatka Radim             ZLH7200 C TJ Zlaté Hory           120:54   + 53:32
 28. Dušek Vladimír           TBM7400 C TJ TESLA BRNO           122:38   + 55:16
 29. Janda Jiří               NES     C ČSNS                    125:31   + 58:09
 30. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo 131:43   + 64:21
 31. Horký Tomáš              TBM6747 C TJ TESLA BRNO           132:54   + 65:32
 32. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko    135:45   + 68:23
 33. Zbořil Ctirad            UOL7200 C Spolek orientačních běž 153:54   + 86:32
 34. Pešek Kamil              CET8002 C TJ Lokomotiva Česká Tře 166:10   + 98:48
     Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering z.s   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.40 km, 420 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava, z  73:05          
  2. Horký Jan                UOL7100 C Spolek orientačních běž  74:29   + 1:24 
  3. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava, z  80:56   + 7:51 
  4. Pernička Petr            TZL7336 C Sportovní klub orientač  87:03   + 13:58
  5. Vlček Roman              SKM7000 C Klub orientačního běhu   98:56   + 25:51
  6. Pěček Vítězslav          SKM7104 C Klub orientačního běhu  106:46   + 33:41
  7. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská  107:52   + 34:47
  8. Kašpar Jaroslav          UOL7004 C Spolek orientačních běž 114:01   + 40:56
  9. Féder Medard             LCE7311 C TJ Slovan Luhačovice ,  123:44   + 50:39
 10. Vrána Jan                6HX7300 C                         190:31   + 117:26
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 360 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering z.s  74:25          
  2. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava, z  74:50   + 0:25 
  3. Šuráň René               LCE7034 C TJ Slovan Luhačovice ,   77:44   + 3:19 
  4. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl orientačního spor  78:13   + 3:48 
  5. Holinka Martin           ZPV6712 C Klub orientačního běhu   79:42   + 5:17 
  6. Král Jan                 TBM6901 C TJ TESLA BRNO            82:31   + 8:06 
  7. Klaška Jan                       C                          83:14   + 8:49 
  8. Novotný Tomáš            ZLH7001 C TJ Zlaté Hory            83:54   + 9:29 
  9. Vavrys Petr              LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice ,   85:19   + 10:54
 10. Vrubel Karel             TZL6401 C Sportovní klub orientač  88:10   + 13:45
 11. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava, z  88:25   + 14:00
 12. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT-OB Holešov           89:18   + 14:53
 13. Sochor Tomáš             HAV6301 C Sportovní klub orientač  90:10   + 15:45
 14. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice z.s.         94:19   + 19:54
 15. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Brno - Žabovřesky     94:29   + 20:04
 16. Galík Svatopluk          TZL6301 C Sportovní klub orientač 102:15   + 27:50
 17. Václavek Jiří            STE5701 C Sportovní klub SKI - OB 102:24   + 27:59
 18. Svoboda Martin           BFM6701 C Sportovní klub orientač 105:19   + 30:54
 19. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava, z 105:40   + 31:15
 20. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C Sportovní klub orientač 127:58   + 53:33
 21. Hájek Martin             KYL6801 C SK SP Kylešovice        129:16   + 54:51
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 6.20 km, 255 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C TJ TESLA BRNO            55:53          
  2. Křeček Miroslav          ZPV6213 C Klub orientačního běhu   68:07   + 12:14
  3. Svoboda Petr             ABM7124 C Klub orientačního běhu   71:24   + 15:31
  4. Tomášek Jiří             CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na  74:01   + 18:08
  5. Navrátil Antonín         UOL5301 C Spolek orientačních běž  76:53   + 21:00
  6. Kotrle Miroslav          UOL7005 C Spolek orientačních běž  81:24   + 25:31
  7. Jašek Milan              TBM6201 C TJ TESLA BRNO            83:22   + 27:29
  8. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     85:31   + 29:38
  9. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl orientačního spor  85:56   + 30:03
 10. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec             86:25   + 30:32
 11. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           91:03   + 35:10
 12. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         91:29   + 35:36
 13. Zatloukal Radek          STE7000 C Sportovní klub SKI - OB  99:34   + 43:41
 14. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl orientačního spor 100:21   + 44:28
 15. Vavřík René              MOV7000 C Sportovní klub orientač 100:58   + 45:05
 16. Šišma Pavel              TYN6901 C Sportovní klub Týniště  103:27   + 47:34
 17. Justa Jaromír            PHK6101 C OK 99 Hradec Králové, z 104:37   + 48:44
 18. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo 110:10   + 54:17
 19. Zatloukal Tomáš          SSU6700 C SK Severka Šumperk      110:23   + 54:30
 20. Roubalík Radovan         3SX6400 C                         111:24   + 55:31
 21. Mika Ladislav            TBM6801 C TJ TESLA BRNO           116:19   + 60:26
 22. Světnický Alexandr       STE6333 C Sportovní klub SKI - OB 117:00   + 61:07
 23. Strýček Jiří             ADA6701 C Spartak Adamov          117:28   + 61:35
 24. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C Sportovní klub orientač 123:19   + 67:26
 25. Plachý Martin            JPV6515 C Oddíl orientačního spor 127:29   + 71:36
 26. Kasza Ladislav           ZBM7100 C SK Brno - Žabovřesky    127:36   + 71:43
 27. Hruška Tomáš             ZBM6401 C SK Brno - Žabovřesky    127:52   + 71:59
 28. Raclavský Vladislav      UOL6600 C Spolek orientačních běž 128:43   + 72:50
  MS Grycová Kateřina         TBM0058 A TJ TESLA BRNO             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.40 km, 350 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gassner Ferri            12A6600 C                          65:16          
  2. Mlynárik Peter           ZBM6526 C SK Brno - Žabovřesky     79:55   + 14:39
  3. Ženčák Jaroslav          47C6100 C                          81:41   + 16:25
  4. Šimek Roman              UOL6503 C Spolek orientačních běž  83:18   + 18:02
  5. Řeháček Petr             SBR6302 C Sportovní klub orientač  85:09   + 19:53
  6. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 85:41   + 20:25
  7. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C Klub orientačního běhu   88:55   + 23:39
  8. Pernica Jiří             UOL6501 C Spolek orientačních běž  98:10   + 32:54
  9. Sklenář Josef            SBR6601 C Sportovní klub orientač 104:30   + 39:14
 10. Strakoš Bohumil          TZL6345 C Sportovní klub orientač 109:50   + 44:34
 11. Kantor Roman             TRI6501 C TJ TŽ Třinec            113:36   + 48:20
 12. Vodička Luděk            SBR5501 C Sportovní klub orientač 117:37   + 52:21
 13. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava, z 129:11   + 63:55
     Panovec Vladan           OTK6201 C TJ Jiskra Otrokovice, z   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.60 km, 315 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Piják Jaroslav           2DS61XX C                          65:17          
  2. Lužný Ladislav           HAV6000 C Sportovní klub orientač  69:34   + 4:17 
  3. Hirš Libor               VBM6000 C Vysokoškolský sportovní  76:43   + 11:26
  4. Plášek Martin            LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice ,   81:29   + 16:12
  5. Lanc Marian              TZL5806 C Sportovní klub orientač  82:47   + 17:30
  6. Slováček Rudolf          TZL5402 C Sportovní klub orientač  83:36   + 18:19
  7. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C Vysokoškolský sportovní  85:10   + 19:53
  8. Juračka Zdeněk           HAV5702 C Sportovní klub orientač  86:07   + 20:50
  9. Koudelný Jiří            TTR5401 C Oddíl orientačního běhu  88:34   + 23:17
 10. Uhmann Petr              TBM5103 C TJ TESLA BRNO            89:48   + 24:31
 11. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 93:39   + 28:22
 12. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C TJ TESLA BRNO            94:04   + 28:47
 13. Maceček Otakar           MOV6102 C Sportovní klub orientač  98:58   + 33:41
 14. Cigoš Pavel                      C                         101:06   + 35:49
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.50 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kršák Karel              VIC5902 C OB Vizovice z.s.         56:23          
  2. Hrouza Jan               KRN5401 C TJ Lokomotiva Krnov, z.  57:00   + 0:37 
  3. Doseděl Emil             STE6100 C Sportovní klub SKI - OB  58:25   + 2:02 
  4. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     59:37   + 3:14 
  5. Felkl Luděk              47C6000 C                          65:06   + 8:43 
  6. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     65:16   + 8:53 
  7. Vojtášek Jan             SBR5301 C Sportovní klub orientač  67:02   + 10:39
  8. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  70:28   + 14:05
  9. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     79:13   + 22:50
 10. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     84:07   + 27:44
 11. Potěšil Václav           VBM5613 C Vysokoškolský sportovní  91:36   + 35:13
     Frydrychovský Josef      UOL5900 C Spolek orientačních běž   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.50 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Vít              TZL5102 C Sportovní klub orientač  67:46          
  2. Ptáček Ladislav          BBM5300 C Beta Ursus Orienteering  96:09   + 28:23
  3. Bednář Jan               UOL5402 C Spolek orientačních běž 101:58   + 34:12
  4. Jelínek Roman            ADA5506 C Spartak Adamov          106:37   + 38:51
  MS Háj Bohumil              TZL5601 C Sportovní klub orientač  65:15   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.50 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C Sportovní klub orientač  58:31          
  2. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  58:49   + 0:18 
  3. Babák Jiří               ZLH4801 C TJ Zlaté Hory            67:33   + 9:02 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C Sportovní klub orientač  71:17   + 12:46
  5. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP Sportovní klub p  72:48   + 14:17
  6. Novotný Stanisl          ZLH4800 C TJ Zlaté Hory            73:02   + 14:31
  7. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Lokomotiva Česká Tře  76:11   + 17:40
  8. Peška Antonín            HLV4801 C KČT-OB Holešov           76:21   + 17:50
  9. Šidla Antonín            OTK4601 C TJ Jiskra Otrokovice, z  78:18   + 19:47
 10. Wysocki Andrzej          24P5100 C                          83:26   + 24:55
 11. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C Vysokoškolský sportovní  86:00   + 27:29
 12. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 89:05   + 30:34
 13. Šmakal Pavel             TZL4801 C Sportovní klub orientač  95:47   + 37:16
 14. Watson Ian               RBKXXXX C SK Radioklub Blansko    101:09   + 42:38
 15. Jurčák Karel             SOP5101 C TJ Slezan Opava         106:32   + 48:01
 16. Denemarek Oldřich        BBM5100 C Beta Ursus Orienteering 109:38   + 51:07
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.70 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažek Václav            SBR4701 C Sportovní klub orientač  78:08          
  2. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD, o  85:25   + 7:17 
  3. Gottfried Jan            UOL4602 C Spolek orientačních běž 102:27   + 24:19
     Šubrt Zdeněk             UOL4201 C Spolek orientačních běž   DISK          
     Richter Rudolf           ADA5113 C Spartak Adamov            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.30 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD, o  61:52          
  2. Láznička Alois           TZL3613 C Sportovní klub orientač  65:50   + 3:58 
  3. Bauer Emil               VBM4410 C Vysokoškolský sportovní  67:01   + 5:09 
  4. Dufek Jan                TBM4231 C TJ TESLA BRNO            67:14   + 5:22 
  5. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       67:52   + 6:00 
  6. Horký Jan                UOL4600 C Spolek orientačních běž  75:42   + 13:50
  7. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C Sportovní klub orientač  98:54   + 37:02
  8. Beneš Karel              HAV4201 C Sportovní klub orientač 100:15   + 38:23
  9. Šidla Jiří               OTK4001 C TJ Jiskra Otrokovice, z 117:27   + 55:35
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.70 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C Klub orientačního běhu   92:21          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 110 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C TJ TESLA BRNO            18:10          
  2. Šnajdr Jakub             PTE0700 C TJ Sokol Ptení           21:27   + 3:17 
  3. Čech Viktor              AOP0801 C Orientační Běh Opava, z  22:32   + 4:22 
  4. Watson Helena            RBK     C SK Radioklub Blansko     23:02   + 4:52 
  5. Kolaříková Sofie         SBK0955 C Klub orientačního běhu   23:08   + 4:58 
  6. Vavrdová Karolína        PTE0880 C TJ Sokol Ptení           24:06   + 5:56 
  7. Dittrich Matouš          SKM1000 C Klub orientačního běhu   24:38   + 6:28 
  8. Divilová Regina          TZL     C Sportovní klub orientač  25:02   + 6:52 
  9. Slováček Ondřej          TZL0902 C Sportovní klub orientač  25:22   + 7:12 
 10. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Brno - Žabovřesky     25:37   + 7:27 
 11. Baláč Jan                        C                          25:38   + 7:28 
 12. Valyavka Viktoriya       38S0850 C                          25:40   + 7:30 
 13. Watson Henry             RBK     C SK Radioklub Blansko     26:22   + 8:12 
 14. Krejčiříková Zuzana      BBM1150 C Beta Ursus Orienteering  26:27   + 8:17 
 15. Mudrák Matouš            LCE     C TJ Slovan Luhačovice ,   26:29   + 8:19 
 15. Kubáň Patrik             TBM1001 C TJ TESLA BRNO            26:29   + 8:19 
 17. Fendrychová Laura        STE1050 C Sportovní klub SKI - OB  27:06   + 8:56 
 18. Dosedělová Tereza        PTE0755 C TJ Sokol Ptení           27:36   + 9:26 
 19. Šnajdrová Nikol          PTE1050 C TJ Sokol Ptení           28:28   + 10:18
 20. Procházka Ferdinand      ADA1001 C Spartak Adamov           28:38   + 10:28
 21. Volkova Maja             38S0950 C                          28:46   + 10:36
 22. Koča František           ZBM1100 C SK Brno - Žabovřesky     28:56   + 10:46
 23. Eliášek Jakub            LBM     C TJ Lokomotiva Ingstav B  29:01   + 10:51
 24. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 29:41   + 11:31
 25. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Brno - Žabovřesky     29:58   + 11:48
 26. Jašek Vít                ABR1111 C A-team Bruntál           30:48   + 12:38
 27. Tříska David             PTE     C TJ Sokol Ptení           31:29   + 13:19
 28. Verner Jan               TBM1114 C TJ TESLA BRNO            33:09   + 14:59
 29. Skácelová Beata          NNNXXYY C                          33:34   + 15:24
 30. Křupka Ondřej            KON0717 C Klub orientačního běhu   33:38   + 15:28
 31. Nováková Anna Marie      CTB0951 C Sportovní klub Chotěboř  33:47   + 15:37
 32. Kučerová Tereza          ZBM0957 C SK Brno - Žabovřesky     34:07   + 15:57
 33. Plachý Matyáš            JPV1010 C Oddíl orientačního spor  34:14   + 16:04
 34. Vrba Antonín             PTE     C TJ Sokol Ptení           34:15   + 16:05
 35. Paštéková Vendula        ZBM0852 C SK Brno - Žabovřesky     34:22   + 16:12
 36. Mudráková Natálie                C                          34:31   + 16:21
 37. Mareček Libor            KSU0707 C Klub vytrvalostních spo  35:55   + 17:45
 38. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  35:57   + 17:47
 39. Jelínek Jindřich                 C                          36:29   + 18:19
 40. Jelínek Vojtěch                  C                          36:36   + 18:26
 41. Šicha Matěj                      C                          36:41   + 18:31
 42. Šichová Zuzana                   C                          37:01   + 18:51
 43. Kolařík Sebastián        SBK1111 C Klub orientačního běhu   37:02   + 18:52
 44. Lasota Jakub             NNN     C                          37:17   + 19:07
 45. Koňařík Vojtéch          SVS0701 C Orientklub Vsetín        37:37   + 19:27
 46. Weigner Radek            1XX7700 C                          37:43   + 19:33
 47. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Brno - Žabovřesky     38:32   + 20:22
 48. Watson Magdalena         RBK     C SK Radioklub Blansko     40:11   + 22:01
 49. Janků Michala            STE1150 C Sportovní klub SKI - OB  41:14   + 23:04
 50. Aleš Mikuláš             ZBM1017 C SK Brno - Žabovřesky     41:41   + 23:31
 51. Tříska Jakub             PTE     C TJ Sokol Ptení           41:42   + 23:32
 52. Růžička Matěj            KSU0901 C Klub vytrvalostních spo  41:44   + 23:34
 53. Alešová Anna             ZBM1077 C SK Brno - Žabovřesky     41:58   + 23:48
 54. Folprecht Mia                    C                          42:39   + 24:29
 55. Kroul František          KSU1010 C Klub vytrvalostních spo  43:12   + 25:02
 56. Hanousková Veronika čip pRBK     C SK Radioklub Blansko     43:38   + 25:28
 57. Svěrák Samuel                    C                          44:30   + 26:20
 58. Vedrová Anika            TBM1351 C TJ TESLA BRNO            45:29   + 27:19
 59. Kozák Vojtěch            TBM1101 C TJ TESLA BRNO            46:00   + 27:50
 60. Ryglová Beáta            TBMYYY  C TJ TESLA BRNO            48:06   + 29:56
 61. Beránková Julie          ZBM0956 C SK Brno - Žabovřesky     54:39   + 36:29
 62. Tomíčková Eliška         19X1050 C                          58:41   + 40:31
 63. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  83:20   + 65:10
 64. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava, z  89:52   + 71:42
     Punčochářová Adéla       PTE0851 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Vrbová Marie             PTE0850 C TJ Sokol Ptení            DISK          
     Sedláček Matěj           HLV1000 C KČT-OB Holešov            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P5 3.30 km, 195 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lička Lukáš              VBM7301 C Vysokoškolský sportovní  37:01          
  2. Hanousek Kamil           RBKXXYY C SK Radioklub Blansko     37:26   + 0:25 
  3. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  37:41   + 0:40 
  4. Kroutil Petr             ZBM7803 C SK Brno - Žabovřesky     40:49   + 3:48 
  5. Králová Vilma            TZL9952 C Sportovní klub orientač  41:51   + 4:50 
  6. Vorel Milan                      C                          42:00   + 4:59 
  7. Tomíčková Dana           19X8050 C                          42:26   + 5:25 
  8. Černoch Petr             PLU7201 C TJ SOKOL Plumlov         44:18   + 7:17 
  9. Křesťanová Gabriela      TRI9251 C TJ TŽ Třinec             45:24   + 8:23 
 10. Ondráček Martin          KSU7222 C Klub vytrvalostních spo  45:53   + 8:52 
 11. Ševčík Robert            TBM7010 C TJ TESLA BRNO            46:24   + 9:23 
 12. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT-OB Holešov           47:34   + 10:33
 13. Baše Martin              3FC8400 C                          47:56   + 10:55
 14. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     48:16   + 11:15
 14. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             48:16   + 11:15
 16. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  48:49   + 11:48
 17. Beránek Miroslav         ZBM     C SK Brno - Žabovřesky     49:42   + 12:41
 18. Tomíček Oldřich          19X     C                          49:51   + 12:50
 19. Šichová Radka                    C                          51:18   + 14:17
 20. Folprecht Jaroslav               C                          51:36   + 14:35
 21. Mikšíková Kateřina       PTE7375 C TJ Sokol Ptení           51:42   + 14:41
 22. Verner Leoš                      C                          52:11   + 15:10
 23. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  55:03   + 18:02
 24. Palátová Lenka           TTR7551 C Oddíl orientačního běhu  55:50   + 18:49
 25. Dobrovolný Vladimír              C                          56:12   + 19:11
 26. Jurčák David             SOP7808 C TJ Slezan Opava          57:26   + 20:25
 27. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Lokomotiva Česká Tře  57:32   + 20:31
 28. Králová Dana             TBM7650 C TJ TESLA BRNO            59:32   + 22:31
 29. Kurečková Dana           ABM7666 C Klub orientačního běhu   59:50   + 22:49
 30. Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec             60:19   + 23:18
 31. Chroustová Michaela      VBM     C Vysokoškolský sportovní  63:51   + 26:50
 32. Chmelařová Blanka        25C6750 C                          63:58   + 26:57
 33. Mrkvičková Jitka         TZL     C Sportovní klub orientač  68:54   + 31:53
 34. Poláček Tomáš            JPV0520 C Oddíl orientačního spor  72:30   + 35:29
 35. Poláček Luboš            JPV     C Oddíl orientačního spor  74:08   + 37:07
 36. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  74:34   + 37:33
 37. Musilová Jana            ASUXXYY C Magnus Orienteering z.s  75:49   + 38:48
 38. Ježková Ilona                    C                          76:57   + 39:56
 39. Fousková Leona           RBK7452 C SK Radioklub Blansko     77:38   + 40:37
 40. Blank Radka              SKM     C Klub orientačního běhu   78:09   + 41:08
 41. Roubalíková Iva          3SX6450 C                          79:47   + 42:46
 42. Rajnohová Pavla          UBM7654 C Klub orientačních sport  80:37   + 43:36
 43. Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Brno - Žabovřesky     81:57   + 44:56
 44. Poštulková Milada        STE6850 C Sportovní klub SKI - OB  82:02   + 45:01
 45. Kuchařová Anna           4HCYYYY C                          82:18   + 45:17
 46. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           82:21   + 45:20
 47. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  82:52   + 45:51
 48. Bašová Hana              PHK8556 C OK 99 Hradec Králové, z  89:00   + 51:59
 49. Minaříková Dagmar                C                          89:49   + 52:48
 50. Fajstlová Adéla          PTE0152 C TJ Sokol Ptení           91:27   + 54:26
 51. Humlíčková Jana          UBM7351 C Klub orientačních sport  91:39   + 54:38
 52. Svobodová Mariana        BFM6751 C Sportovní klub orientač 117:00   + 79:59
 53. Vývodová Zuzana          MOV6952 C Sportovní klub orientač 117:54   + 80:53
     Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering z.s   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.50 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Michal             PTE8403 C TJ Sokol Ptení           51:04          
  2. Chromá Adéla             ZBM8870 C SK Brno - Žabovřesky     76:15   + 25:11
  3. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     79:47   + 28:43
  4. Velešíková Monika        96C7701 C                          89:10   + 38:06
  5. Stehlík Miroslav                 C                          93:24   + 42:20
  6. Poklop Lubomír           UOL5601 C Spolek orientačních běž  93:50   + 42:46
  7. Javůrek Antonín                  C                         119:12   + 68:08
  8. Urbánek Petr             NNNXX61 C                         125:20   + 74:16
  9. Novotný Marek                    C                         160:49   + 109:45
     Růžičková Jana           KSU7797 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Galle Jiří               NNNYXXX C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------