Kód závodu          : 3148
Název               : Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 18.06.2016
Místo konání        : Šebetov
Mapa                : U Zeleného kříže (1 : 15 000) , Pod Karlovem (1 : 10 000)
Pořadatel           : KON - KOB Konice
Ředitel závodu      : Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí     : Procházka Josef - R2
Stavitel tratí      : Hlava Miroslav - R1, Zimmermann Jakub - R3
Kategorie: D21B

D21B 8.10 km, 390 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 E TJ TESLA BRNO            74:34          
  2. Kociánová Lenka          VBM8553 C Vysokoškolský sportovní  74:51   + 0:17 
  3. Odehnalová Tereza        ZBM9757 A SK Brno - Žabovřesky     75:45   + 1:11 
  4. Chromá Kateřina          ZBM9451 R SK Brno - Žabovřesky     77:28   + 2:54 
  5. Kavánková Iva            TZL9753 A Sportovní klub orientač  79:46   + 5:12 
  6. Jeřábková Jitka          TZL9453 C Sportovní klub orientač  81:21   + 6:47 
  7. Batani Hana              TZL7351 C Sportovní klub orientač  81:23   + 6:49 
  8. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C TJ TESLA BRNO            81:59   + 7:25 
  9. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             82:54   + 8:20 
 10. Gassner Anika            12A9650 C                          86:03   + 11:29
 11. Horčičková Eva           UOL7051 C Spolek orientačních běž  86:26   + 11:52
 12. Chovancová Zuzana        TZL9754 A Sportovní klub orientač  86:31   + 11:57
 13. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering z.s  86:56   + 12:22
 13. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             86:56   + 12:22
 15. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C Sportovní klub orientač  88:45   + 14:11
 16. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             90:41   + 16:07
 17. Wysocka Malwina          23P8500 C                          90:44   + 16:10
 18. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering z.s  91:58   + 17:24
 19. Skyvová Kristýna         STE7054 C Sportovní klub SKI - OB  92:58   + 18:24
 20. Slováčková Věra          TZL8181 C Sportovní klub orientač  94:48   + 20:14
 21. Krejčíková Marie         TZL9252 C Sportovní klub orientač  95:26   + 20:52
 22. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C Vysokoškolský sportovní  99:05   + 24:31
 23. Rychlá Pavlína           KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z. 100:45   + 26:11
 24. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering z.s 101:27   + 26:53
 25. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení          110:52   + 36:18
 26. Šestáková Petra          RBK9357 C SK Radioklub Blansko    111:00   + 36:26
 27. Vlachová Tereza          AOV8750 C TJ Baník Ostrava OKD    111:01   + 36:27
 28. Rešová Kateřina          ASU9090 C Magnus Orienteering z.s 122:46   + 48:12
--------------------------------------------------------------------------------