Kód závodu : 3271
Název : Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Datum : 20.03.2016
Místo konání : Michnovka
Mapa : Medenec, Medeneček
Pořadatel : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu : Veselý Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí : Kubíček Radek - R3
Stavitel tratí : Kubát Jan - R3
Kategorie: H21B
H21B 10.92 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Biederman Marcin SHK9805 OK Slavia Hradec Králov 54:13
2. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 55:57 + 1:44
3. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 56:35 + 2:22
4. Kuca Kacper SHK9911 OK Slavia Hradec Králov 57:00 + 2:47
5. Baran Jan SHK9702 OK Slavia Hradec Králov 57:35 + 3:22
6. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 58:10 + 3:57
7. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n. 58:50 + 4:37
8. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 59:55 + 5:42
9. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 60:08 + 5:55
10. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 60:18 + 6:05
11. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovic 61:50 + 7:37
12. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 62:08 + 7:55
13. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 62:25 + 8:12
14. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 62:35 + 8:22
15. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 62:37 + 8:24
16. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 63:24 + 9:11
17. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec 64:45 + 10:32
18. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 64:53 + 10:40
19. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 66:34 + 12:21
20. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 66:47 + 12:34
21. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov n. 67:15 + 13:02
22. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 67:42 + 13:29
23. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 67:53 + 13:40
24. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 68:34 + 14:21
25. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králov 69:44 + 15:31
26. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 69:54 + 15:41
27. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 70:32 + 16:19
28. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sáz 71:57 + 17:44
29. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 72:28 + 18:15
29. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králov 72:28 + 18:15
31. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 75:20 + 21:07
32. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 76:20 + 22:07
33. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orl 79:16 + 25:03
34. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 81:24 + 27:11
35. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty No 85:50 + 31:37
Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov DISK
--------------------------------------------------------------------------------