Kód závodu          : 3278
Název               : Velikonoce ve skalách 2016 - E2
Datum               : 26.03.2016
Místo konání        : Nová Skalka
Mapa                : Starý Bernštejn
Pořadatel           : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu      : Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí     : Pospíšil Ondřej - R2
Stavitel tratí      : Illner Jakub - R3
JURY                : Bořánek Petr, Horáček Michal, Janovský Tomáš

B3 2.86 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Törnqvist Lena           65S6350   Västerås SOK             49:45          
  2. Kocková Natalie          BOR9960   OK Jiskra Nový Bor       50:30   + 0:45 
  3. Toth-Buschmann Ilka      12H7250   Tipo TKE                 50:35   + 0:50 
  4. Cederberg Rune                     Ballerup OK              57:12   + 7:27 
  5. Kotkowiak Joanna                   BnO Szczecin             68:08   + 18:23
  6. Dźwigała Natalia         23P9551   OK!Sport                 79:54   + 30:09
  7. Dolejší Miloš            STB6701   TJ Stadion Nový Bor      83:55   + 34:10
  8. Yakhina Galina           12R8250   Individual Russia        99:43   + 49:58
  9. Kotkowiak Igor                     BnO Szczecin            111:39   + 61:54
     Miranda-Mieske Martha    13D7050   Kaulsdorfer OLV Berlin    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

B5 3.97 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  77:58          
  2. Mieske Anna              13D0150   Kaulsdorfer OLV Berlin  142:48   + 64:50
     Hlavacik Zdenko          17S5900   Ekonom Banska Bystrica    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palm Elin                65S0850   Västerås SOK             29:05          
  2. Ekertová Jana            VLI0750   Slavia Liberec orientee  31:46   + 2:41 
  3. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  32:14   + 3:09 
  4. Kovalčíková Alena        AOP0751   Orientační Běh Opava     33:36   + 4:31 
  5. Knaupová Jana            84D0850   MTV Braunschweig         34:57   + 5:52 
  6. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  35:37   + 6:32 
  7. Heřmánková Bára          TUR0850   OOB TJ Turnov            35:50   + 6:45 
  8. Červená Anna             ROU0651   SKOB Roudnice nad Labem  37:24   + 8:19 
  9. Lošťáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:19   + 9:14 
 10. Herrmann Charlotte       48D0850   OL-Team Wehrsdorf        40:04   + 10:59
 11. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950   MLOK Mariánské Lázně     42:10   + 13:05
 12. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               46:43   + 17:38
 13. Vlašímská Karolína       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   59:28   + 30:23
 14. Janatová Violka          DKP0950   Oddíl OB Kotlářka        66:17   + 37:12
 15. Goldflamová Mimi Irena   DKP0651   Oddíl OB Kotlářka        68:44   + 39:39
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       23:34          
  2. Holasová Barbora         AOP0651   Orientační Běh Opava     25:10   + 1:36 
  3. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    27:15   + 3:41 
  4. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              27:19   + 3:45 
  5. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              29:02   + 5:28 
  6. Gallo Natálie            AOP0652   Orientační Běh Opava     30:48   + 7:14 
  7. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  30:54   + 7:20 
  8. Götsch Iversen Ronja     34N0750   BUL Tromsø               31:49   + 8:15 
  9. Vlašímská Bára           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   31:59   + 8:25 
 10. Dvořáková Lucie          BBM0750   BETA URSUS Orienteering  33:42   + 10:08
 11. Malečková Pavlína        PGP0850   SK Praga                 35:07   + 11:33
 12. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  40:04   + 16:30
 13. Redlová Barbora          SLA0650   SKOB Slaný               42:47   + 19:13
 14. Dittrtová Rozálie        LME0650   SK Los Mělník            51:05   + 27:31
 15. Golinowska Ola                     Tukan Iwiny              61:36   + 38:02
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.69 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  24:32          
  2. Turakainen Veera         21F0450   Helsingin Suunnistajat   27:50   + 3:18 
  3. Ahlström Maja            65S0450   Västerås SOK             27:59   + 3:27 
  4. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  29:17   + 4:45 
  5. Marková Hana             LLI0450   TJ Loko Liberec          31:14   + 6:42 
  6. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  31:42   + 7:10 
  7. Mellanová Judita         TUV0559   SOK TJ Turnov            35:15   + 10:43
  8. Hájková Tereza           TUV0558   SOK TJ Turnov            36:06   + 11:34
  9. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  37:05   + 12:33
 10. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     38:18   + 13:46
 11. Malečková Hana           PGP0550   SK Praga                 43:24   + 18:52
 12. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  44:40   + 20:08
 13. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      46:37   + 22:05
 14. Kovalčíková Anna         AOP0453   Orientační Běh Opava     48:42   + 24:10
 15. Eades Fiona              28G0450   Interlopers              53:59   + 29:27
 16. Götsch Iversen Elisa     34N0450   BUL Tromsø               55:14   + 30:42
 17. Jirkovská Magdaléna      SLA0550   SKOB Slaný               57:28   + 32:56
 18. Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                 81:23   + 56:51
 19. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               84:27   + 59:55
 20. Dobiášová Anna           ROU0550   SKOB Roudnice nad Labem  89:50   + 65:18
 21. Pokorná Nela             PGP0552   SK Praga                160:47   + 136:15
 22. Papajová Sára            DKP0458   Oddíl OB Kotlářka       163:49   + 139:17
     Karpíšková Kateřina      LTP0450   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Kollenbach Louisa        38D0550   Ski-Club Helsa            DISK          
     Přibyl Adam                        KOB Děčín               122:35   + 98:03
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.28 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        LME0250   SK Los Mělník            31:27          
  2. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  33:16   + 1:49 
  3. Černá Kateřina           MLA0251   MLOK Mariánské Lázně     33:31   + 2:04 
  4. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  35:23   + 3:56 
  5. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  35:26   + 3:59 
  6. Krempińska Julia         66P7602   UKS Azymut Pabianice     36:38   + 5:11 
  7. Poborská Eliška          DKP0358   Oddíl OB Kotlářka        36:39   + 5:12 
  8. Linková Lucie            TUR0251   OOB TJ Turnov            37:07   + 5:40 
  9. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        37:33   + 6:06 
 10. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  37:59   + 6:32 
 11. Toth Barbara             12H0350   Tipo TKE                 39:10   + 7:43 
 12. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  39:13   + 7:46 
 13. Korb Leana Jete          24E1650   Värska OK Peko           39:21   + 7:54 
 14. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            39:25   + 7:58 
 15. Kašparová Barbora        SLA0251   SKOB Slaný               40:38   + 9:11 
 16. Šafaříková Lucie         CST0351   OB Strakonice            44:08   + 12:41
 17. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             45:00   + 13:33
 18. Podrábská Marie          VLI0251   Slavia Liberec orientee  48:07   + 16:40
 18. Larsson Ida              65S0250   Västerås SOK             48:07   + 16:40
 20. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  49:03   + 17:36
 21. Hall Amanda              65S0350   Västerås SOK             49:51   + 18:24
 22. Schneider Anne-Charlotte           OK Mark Brandenburg      51:11   + 19:44
 23. Miklušová Tamara         47S0250   Rapid Bratislava         54:12   + 22:45
 24. Novotná Viktorie         TJN0250   OOB TJ Tatran Jablonec   54:19   + 22:52
 25. Krčková Helena           AOP0251   Orientační Běh Opava     55:30   + 24:03
 26. Hector Cecilia           1US0350   Snättringe SK            56:27   + 25:00
 27. Šritrová Lenka           TUV0252   SOK TJ Turnov            56:32   + 25:05
 28. Lindgren Kristina        65S0351   Västerås SOK             58:17   + 26:50
 29. Christiansen Julie       33N0250   Kristiansand OK          63:33   + 32:06
 30. Mašatová Eliška          PHK0251   OK 99 Hradec Králové     63:57   + 32:30
 31. Popová Veronika          TAP0253   KOB TRETRA Praha         68:12   + 36:45
 32. Proesl Emily                       OLA TSV Deggendorf       69:20   + 37:53
 33. Dobiášová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem  70:01   + 38:34
 34. Söderlund Klara          93S0350   Avesta OK                70:21   + 38:54
 35. Jirkovská Kateřina       SLA0350   SKOB Slaný               72:57   + 41:30
 36. Buková Anežka            ROU0351   SKOB Roudnice nad Labem  75:58   + 44:31
 37. Kándlová Ema             DCE0351   KOB Dobřichovice         77:58   + 46:31
 38. Pokorná Linda            PGP0350   SK Praga                 80:27   + 49:00
 39. Kowsky Victoria                    OK Mark Brandenburg      81:19   + 49:52
     Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Budská Anna              TJN0253   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Popová Jana              TAP0252   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.37 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  46:09          
  2. Biederman Adrianna       SHK0053   OK Slavia Hradec Králov  46:25   + 0:16 
  3. Toth Blanka              12H0150   Tipo TKE                 48:55   + 2:46 
  4. Turakainen Venla         21F0050   Helsingin Suunnistajat   49:55   + 3:46 
  5. Sjöberg Ella             54S0050   Tullinge SK              50:16   + 4:07 
  6. Gumaelius Selma          1WS0000   Waxholms OK              52:11   + 6:02 
  7. Dolejší Kateřina         STB0199   TJ Stadion Nový Bor      53:26   + 7:17 
  8. Škáchová Magdalena       KAM0151   OK Kamenice              54:45   + 8:36 
  9. Längheim Lovisa          54S0051   Tullinge SK              54:46   + 8:37 
 10. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   55:15   + 9:06 
 11. Rydlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   56:03   + 9:54 
 12. Andersson Anna                     Pitea IF                 58:14   + 12:05
 13. Machová Marie            LME0050   SK Los Mělník            59:05   + 12:56
 14. Garbacik Maja            SHK0054   OK Slavia Hradec Králov  60:12   + 14:03
 15. Pavlová Martina          LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:01   + 15:52
 16. Leonhardt Charlotte      85D0150   LV Berlin                63:07   + 16:58
 17. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        63:19   + 17:10
 18. Hector Frida             1US0050   Snättringe SK            63:30   + 17:21
 19. Stodle Inga              33N0050   Kristiansand OK          63:32   + 17:23
 20. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   64:01   + 17:52
 21. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       65:25   + 19:16
 22. Susek Julia              23P0150   OK!Sport                 65:55   + 19:46
 23. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        65:56   + 19:47
 24. Ekeland Sigrid           33N0152   Kristiansand OK          67:37   + 21:28
 25. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  67:44   + 21:35
 26. Raus Serena              29I3800   Junior Team Trentino     69:39   + 23:30
 27. Pelikánová Máša          MFP0050   VŠSK MFF UK Praha        69:47   + 23:38
 28. Bockman Christiane       33N0153   Kristiansand OK          70:15   + 24:06
 29. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  71:32   + 25:23
 30. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      71:56   + 25:47
 31. Charvátová Kateřina      SHK0050   OK Slavia Hradec Králov  72:30   + 26:21
 32. Zimová Barbora           SHK0151   OK Slavia Hradec Králov  72:42   + 26:33
 33. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      72:46   + 26:37
 34. Olszanka Gabriela        23P0151   OK!Sport                 75:21   + 29:12
 35. Ramebäck Louise          1PS0150   Umeå OK                  76:47   + 30:38
 36. Kubald Marie             85D0050   LV Berlin                79:17   + 33:08
 37. Bolin Klara              54S0150   Tullinge SK              81:33   + 35:24
 38. Eades Mairi              28G0150   Interlopers              83:33   + 37:24
 39. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               87:37   + 41:28
 40. Knaack Lisa                        OK Mark Brandenburg      87:41   + 41:32
 41. Schulz Karoline Saxtorp            Ballerup OK              88:34   + 42:25
 42. Finkenstaedt Franziska   85D0151   LV Berlin                88:56   + 42:47
 43. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  89:26   + 43:17
 44. Matoušková Adéla         SLA0151   SKOB Slaný               92:25   + 46:16
 45. Bringezu Hanna           26D0050   OLV Potsdam              93:41   + 47:32
 46. Halíková Barbora         DKP0154   Oddíl OB Kotlářka        97:25   + 51:16
 47. Sadílková Iva            VIC0151   OB Vizovice             100:10   + 54:01
 48. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic 140:56   + 94:47
 49. Knaack Sarah                       OK Mark Brandenburg     182:27   + 136:18
     Stránská Dominika        DOK0051   OK Doksy                  DISK          
     Pradel Anna              29I5800   Junior Team Trentino      DISK          
     Sandell Sanna Aurora     33N0051   Kristiansand OK           DISK          
     Hepburn Tuva             33N0150   Kristiansand OK           DISK          
     Timonová Martina                   OK 99 Hradec Králové     59:46   + 13:37
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.89 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950   SOB Olomouc              48:23          
  2. Królik Kinga             66P7604   UKS Azymut Pabianice     53:53   + 5:30 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 56:19   + 7:56 
  4. Miklušová Tereza         47S9950   Rapid Bratislava         59:24   + 11:01
  5. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       59:45   + 11:22
  6. Malinová Apolena         SHK9952   OK Slavia Hradec Králov  60:28   + 12:05
  7. Čechová Klára            AOP9951   Orientační Běh Opava     60:36   + 12:13
  8. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  60:45   + 12:22
  9. Raudkepp Emily           24E9850   Värska OK Peko           61:33   + 13:10
 10. Tedhamre Kristina        1US9951   Snättringe SK            61:53   + 13:30
 11. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            65:16   + 16:53
 12. Karlsson Vilma           1US9952   Snättringe SK            65:44   + 17:21
 13. Fukalová Hana            AOP9850   Orientační Běh Opava     67:51   + 19:28
 14. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               69:35   + 21:12
 15. Wziętek Barbara                    OK Slavia Hradec Králov  69:38   + 21:15
 16. Nováková Lucie           BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       69:44   + 21:21
 17. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            69:56   + 21:33
 18. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       70:50   + 22:27
 19. Kubecová Kateřina        BOR9959   OK Jiskra Nový Bor       71:27   + 23:04
 20. Pilcová Sabina           JPV9898   Oddíl OS SK Prostějov    71:36   + 23:13
 21. Fürstová Anna            LLI9854   TJ Loko Liberec          72:39   + 24:16
 22. Žejdlíková Karolína      LTP9950   OOB TJ Lokomotiva Tepli  75:17   + 26:54
 23. Bosio Alize              29I2800   Junior Team Trentino     75:51   + 27:28
 24. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 77:03   + 28:40
 25. Soldánová Tereza         JPV9899   Oddíl OS SK Prostějov    78:25   + 30:02
 26. Wiberg Emma                        Skogslöparna             80:09   + 31:46
 27. Viikmaa Kristin          27E9850   Estonian Junior Team     83:53   + 35:30
 28. Blehner Marie Anna       27E9950   Estonian Junior Team     84:53   + 36:30
 29. Maschio Giulia           29I4800   Junior Team Trentino     86:05   + 37:42
 30. Kolářová Johana          SLA9950   SKOB Slaný               86:56   + 38:33
 31. Bugaj Katarzyna                    OK Slavia Hradec Králov  96:28   + 48:05
 32. Sundström Hanna          65S9950   Västerås SOK            100:47   + 52:24
 33. Jeřábková Ema            BOR9957   OK Jiskra Nový Bor      106:21   + 57:58
 34. Pohořalá Anna            ROU9954   SKOB Roudnice nad Labem 111:32   + 63:09
 35. Štefanyuková Eliška      CST9851   OB Strakonice           115:02   + 66:39
 36. Kyselová Nela            ROU9951   SKOB Roudnice nad Labem 115:56   + 67:33
 37. Zábranská Kristýna       SLA9852   SKOB Slaný              127:31   + 79:08
     Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Fureby Sofia             1US9950   Snättringe SK             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.04 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haug Marianne            27E9650   Estonian Junior Team     48:59          
  2. Yngvesson Klara          1PS9750   Umeå OK                  55:42   + 6:43 
  3. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            56:35   + 7:36 
  4. Dominiak Dagmara                   PUKS Młode Orły Nowy Dw  56:46   + 7:47 
  5. Kovářová Lenka           LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Tepli  57:34   + 8:35 
  6. Červená Adéla            SHK9755   OK Slavia Hradec Králov  59:06   + 10:07
  7. Tammemäe Marie           27E9750   Estonian Junior Team     60:21   + 11:22
  8. Junegard Frida           54S9750   Tullinge SK              60:29   + 11:30
  9. Roškotová Lucie          TUR9753   OOB TJ Turnov            62:38   + 13:39
 10. Dalla Santa Chiara       29I1800   Junior Team Trentino     68:44   + 19:45
 11. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               71:45   + 22:46
 12. Kusber Laura                       OK Mark Brandenburg      90:11   + 41:12
     Berggren Amanda          54S9700   Tullinge SK               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 7.27 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            61:46          
  2. Šafka Brožková Dana      SJC8156   Sportcentrum Jičín       62:00   + 0:14 
  3. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       67:15   + 5:29 
  4. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  69:35   + 7:49 
  5. Götsch Arntraut          34N7650   BUL Tromsø               69:54   + 8:08 
  6. Wiśniewska Hanna         17P9051   WKS Śląsk Wrocław        70:23   + 8:37 
  7. Buchmüller Saskia        25D9850   German O-Team            71:50   + 10:04
  8. Štičková Anna            LLI9651   TJ Loko Liberec          72:16   + 10:30
  8. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            72:16   + 10:30
 10. Mechlová Lenka           SHK9051   OK Slavia Hradec Králov  72:33   + 10:47
 11. Nieke Patricia           TUR9552   OOB TJ Turnov            73:07   + 11:21
 12. Siegert Patricia         25D9750   German O-Team            74:01   + 12:15
 13. Friedrichs Birte         25D9851   German O-Team            74:57   + 13:11
 14. Pabich Maria             66P7606   UKS Azymut Pabianice     75:36   + 13:50
 15. Klüser Ellen             25D9950   German O-Team            76:02   + 14:16
 16. Drągowska Maria          23P9550   OK!Sport                 76:07   + 14:21
 17. Müller Dorothea          TUR9758   OOB TJ Turnov            77:05   + 15:19
 18. Uiboupin Kerstin         25D9250   German O-Team            77:50   + 16:04
 19. Starke Paula             25D9650   German O-Team            78:23   + 16:37
 20. Tammemäe Piibe           27E9050   Estonian Junior Team     79:44   + 17:58
 21. Górska Kinga             39P8950   UMKS Orkan Ostróda       82:41   + 20:55
 22. Benešová Jana            SJH9451   SJH Jindřichův Hradec    83:26   + 21:40
 23. Folbrechtová Šárka       BOR9051   OK Jiskra Nový Bor       87:15   + 25:29
 24. Czajka Iza               23P8250   OK!Sport                 89:55   + 28:09
 25. Taufer Francesca         29I9650   Junior Team Trentino     93:45   + 31:59
 26. Novotná Barbora          SHK8658   OK Slavia Hradec Králov  95:05   + 33:19
 27. Jelínková Šárka          PGP9153   SK Praga                 96:55   + 35:09
 28. Rickmeyer Tina           71D8650   USV TU Dresden           97:39   + 35:53
 29. Šrámková Michaela        SJH9352   SJH Jindřichův Hradec    98:00   + 36:14
 30. Siess Małgorzata         66P7608   UKS Azymut Pabianice    111:53   + 50:07
 31. Gaigher Pamela           29I9250   Junior Team Trentino    123:14   + 61:28
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.68 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             64:52          
  1. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  64:52          
  3. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  70:42   + 5:50 
  4. Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov  74:24   + 9:32 
  5. Gerashchenko Dianora               OC München               75:10   + 10:18
  6. Neradová Alena           LIT8551   KOB Chemopetrol Litvíno  75:33   + 10:41
  7. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      76:52   + 12:00
  8. Šákrová Michaela         BOR8850   OK Jiskra Nový Bor       76:58   + 12:06
  9. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                78:38   + 13:46
 10. Dundrová Lucie           TUR8951   OOB TJ Turnov            79:21   + 14:29
 11. Nieke Corinna            71D9350   USV TU Dresden           80:40   + 15:48
 12. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           81:11   + 16:19
 13. Kopcová Michaela         KRN8456   KOS TJ Lokomotiva Krnov  81:18   + 16:26
 14. Sedláčková Oldřiška      BOR8752   OK Jiskra Nový Bor       81:59   + 17:07
 15. Jirásková Kateřina       PGP8852   SK Praga                 82:33   + 17:41
 16. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  85:43   + 20:51
 17. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  86:25   + 21:33
 18. Ježková Dominika         PGP9053   SK Praga                 88:03   + 23:11
 19. Wysocka Malwina          23P8500   OK!Sport                 89:21   + 24:29
 20. Porkka Paula             83F       Multisport               89:47   + 24:55
 21. Hradecká Petra           DOK6850   OK Doksy                 89:59   + 25:07
 22. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 90:35   + 25:43
 23. Westin Kjersti           PGP9255   SK Praga                 90:42   + 25:50
 24. Choutková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    91:26   + 26:34
 25. Tschischkale Kati        26D8750   OLV Potsdam              91:38   + 26:46
 26. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             93:29   + 28:37
 27. Dyzio Katarzyna                    OK Slavia Hradec Králov  94:04   + 29:12
 28. Jänich Isabell           13D8850   Kaulsdorfer OLV Berlin   94:23   + 29:31
 29. Kocińska Agnieszka       39P8750   UMKS Orkan Ostróda       94:36   + 29:44
 30. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 96:51   + 31:59
 31. Linhart Gisa             32A8950   HSV OL Wiener Neustadt  105:23   + 40:31
 32. Mesiarkinová Kamila      ASU8282   Magnus Orienteering     110:06   + 45:14
 33. Ślusarczyk Katarzyna     23P8951   OK!Sport                112:56   + 48:04
 34. Fátorová Barbora         DOB7878   KOB Dobruška            113:08   + 48:16
 35. Králová Vanda            BZP7150   Báječné ženy v orientač 122:20   + 57:28
     Trojecka Marta           39P8350   UMKS Orkan Ostróda        DISK          
     Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Firaha Tatsiana          39D9050   OL-Team Köln              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 5.44 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toužilová Martina        SHK8051   OK Slavia Hradec Králov  71:21          
  2. Rychlá Pavlína           KRN8559   KOS TJ Lokomotiva Krnov  77:27   + 6:06 
  3. Košková Anička           LLI9550   TJ Loko Liberec          79:19   + 7:58 
  4. Žitná Jana               SMB9251   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  79:35   + 8:14 
  5. Kovářová Julie           LTP8854   OOB TJ Lokomotiva Tepli  82:46   + 11:25
  6. Jarošová Klára           DCE7950   KOB Dobřichovice         83:40   + 12:19
  7. Zakouřilová Kamila       TUV8557   SOK TJ Turnov            85:04   + 13:43
  8. Kolmanová Josefa         LTP8653   OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:34   + 16:13
  9. Hlavacikova Erika        17S1452   Ekonom Banska Bystrica   90:18   + 18:57
 10. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                91:11   + 19:50
 11. Typltová Hana            OOL8750   SK Haná orienteering     93:38   + 22:17
 12. Venclová Veronika        ZAM8251   OB T.J. Sokol Žamberk    93:43   + 22:22
 13. Rückerová Petra                    Post SV Dresden          94:49   + 23:28
 14. Křenková Geislerová BlankLLI8450   TJ Loko Liberec         100:28   + 29:07
 15. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                100:36   + 29:15
 16. Topp Liesa Jelena        2LD9550   TSV Worpswede           100:54   + 29:33
 17. Cherniavsky Inessa       89D8150   OC München              102:02   + 30:41
 18. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice 102:50   + 31:29
 19. Hahne Louise             1PS9250   Umeå OK                 103:23   + 32:02
 20. Kalinová Lucie           RUM8750   ZOOB Rumburk            103:52   + 32:31
 21. Trappe Kathrin           86D8600   TOLF Berlin e.V.        104:13   + 32:52
 22. Müllerová Petra          VAM9098   OOB Vamberk             116:13   + 44:52
 23. Kalata Agnieszka         88P8950   MKS Paulinum Jelenia Gó 124:16   + 52:55
 24. Zedníková Michaela                 Neregistrovaní          144:05   + 72:44
     Jungandreas Petula       13D8550   Kaulsdorfer OLV Berlin    DISK          
     Myslivečková Zuzana      TUR9253   OOB TJ Turnov             DISK          
     Štěpánová Petra          OOL8950   SK Haná orienteering      DISK          
     Raudenská Lenka                    Neregistrovaní           98:15   + 26:54
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 5.49 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heřmánková Pavla         TUR7777   OOB TJ Turnov            57:06          
  2. Knaupová Ivana           84D7850   MTV Braunschweig         66:53   + 9:47 
  3. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 68:35   + 11:29
  4. Lošťáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:13   + 12:07
  5. Horáčková Kateřina       VLI8150   Slavia Liberec orientee  70:05   + 12:59
  6. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              76:53   + 19:47
  7. Podlipná Veronika        NPA8152   SK LOB Nová Paka         76:59   + 19:53
  8. Bialekova Martina        17S1402   Ekonom Banska Bystrica   90:56   + 33:50
  9. Anna Płytnik                       BnO Szczecin            144:30   + 87:24
 10. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem 152:31   + 95:25
     Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 4.56 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              52:54          
  2. Holasová Šarka           AOP7853   Orientační Běh Opava     65:09   + 12:15
  3. Valíková Petra           AOP7351   Orientační Běh Opava     65:40   + 12:46
  4. Kovalčíková Eva          AOP7852   Orientační Běh Opava     74:01   + 21:07
  5. Löhning Susanne          71D7850   USV TU Dresden           77:23   + 24:29
  6. Procházková Lucie        ADA7651   OOB Spartak Adamov       78:18   + 25:24
  7. Matoušková Markéta       SLA7352   SKOB Slaný               78:40   + 25:46
  8. Krasnokutská Magda       AOP7452   Orientační Běh Opava     81:51   + 28:57
  9. Strýčková Monika         ADA7454   OOB Spartak Adamov       83:31   + 30:37
 10. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  93:50   + 40:56
 11. Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník            98:41   + 45:47
 12. Šitrová Lucie            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň     112:25   + 59:31
 13. Golinowska Ela                     Tukan Iwiny             130:18   + 77:24
     Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40A 4.84 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zetterberg Anna          65S7201   Västerås SOK             54:05          
  2. Lindgren Anna K          65S7252   Västerås SOK             54:26   + 0:21 
  3. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  55:04   + 0:59 
  4. Zschäckel Daniela        85D7250   LV Berlin                59:30   + 5:25 
  5. Singman Palm Eva         65S7550   Västerås SOK             62:20   + 8:15 
  6. Weinert Ruta                       Post SV Dresden          64:08   + 10:03
  7. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 65:18   + 11:13
  8. Nygard Anna              65S7251   Västerås SOK             66:50   + 12:45
  9. Frenzel Friederike                 ESV Lok Berlin-Schönewe  67:27   + 13:22
 10. Schulz Maria Krogh                 Ballerup OK              70:00   + 15:55
 11. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      70:12   + 16:07
 12. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              71:20   + 17:15
 13. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     75:00   + 20:55
 14. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     76:00   + 21:55
 15. Dobiášová Hana           ROU7451   SKOB Roudnice nad Labem  77:10   + 23:05
 16. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            79:01   + 24:56
 17. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  79:34   + 25:29
 18. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  80:13   + 26:08
 19. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 80:44   + 26:39
 20. Kapischke Solveig                  OK Mark Brandenburg      84:11   + 30:06
 21. Miklušová Dagmar         47S7350   Rapid Bratislava         88:14   + 34:09
 22. Kaminskaite Edita                  berlin tsc               91:03   + 36:58
 23. Katarzyna Konc                     UKS Azymut Pabianice     94:09   + 40:04
 24. Kolářová Michaela        SLA7351   SKOB Slaný               95:05   + 41:00
 25. Lischewski Sandra        2GD7400   BSV Halle-Ammendorf      97:13   + 43:08
 26. Jirkovská Pavlína        SLA7250   SKOB Slaný              125:54   + 71:49
     Ahlström Malena          65S7200   Västerås SOK              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.86 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Magdalena        TUV7351   SOK TJ Turnov            66:04          
  2. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   67:49   + 1:45 
  3. Mellanová Veronika       TUV7251   SOK TJ Turnov            72:09   + 6:05 
  4. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:32   + 8:28 
  5. Pelcová Pavla            CST7454   OB Strakonice            74:42   + 8:38 
  6. Urbanová Edita           STE7454   SK SKI-OB Šternberk      75:13   + 9:09 
  7. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         77:52   + 11:48
  8. Broschová Lucie          RBK7451   SK Radioklub Blansko     79:11   + 13:07
  9. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  90:19   + 24:15
 10. Bredlerová Tereza        SKV7551   TJ Slovan Karlovy Vary   90:46   + 24:42
 11. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí     101:19   + 35:15
 12. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný              107:06   + 41:02
 13. Sztranek Iwona           66P7610   UKS Azymut Pabianice    114:34   + 48:30
 14. Hrubá Veronika                     Neregistrovaní          144:25   + 78:21
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 4.56 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Myslivcová Lenka         SHK7051   OK Slavia Hradec Králov  51:58          
  2. Sedlářová Pavla          AOP7052   Orientační Běh Opava     52:02   + 0:04 
  3. Kubald Katrin            85D6950   LV Berlin                54:44   + 2:46 
  4. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  54:46   + 2:48 
  5. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        55:56   + 3:58 
  6. Eades Lorna              28G6750   Interlopers              56:29   + 4:31 
  7. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         57:06   + 5:08 
  8. Bringezu Kristina        26D6950   OLV Potsdam              57:46   + 5:48 
  9. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         58:05   + 6:07 
 10. Bonek Claudia            66A6900   NF Wien                  58:16   + 6:18 
 11. Eichlerová Jana          KAS7051   KOB KAS                  58:34   + 6:36 
 12. Sundström Annika         65S7050   Västerås SOK             60:30   + 8:32 
 13. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        61:19   + 9:21 
 14. Marková Jana             LLI7152   TJ Loko Liberec          61:33   + 9:35 
 15. Pařízková Věrka          SMR7151   SK SNS Smržovka          61:48   + 9:50 
 16. Müllerová Zorka          3XX6700   POT                      62:07   + 10:09
 17. Turakainen Irene         21F7150   Helsingin Suunnistajat   63:17   + 11:19
 18. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            63:25   + 11:27
 19. Hall Anna                65S7150   Västerås SOK             64:08   + 12:10
 20. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    64:41   + 12:43
 21. Wolowczyk Mariola        28P6851   UNTS Warszawa            66:03   + 14:05
 22. Palme Guni                         Orienteering Klosterneu  66:59   + 15:01
 23. Dersch-Kollenbach Brigitt38D6750   Ski-Club Helsa           67:29   + 15:31
 24. Calvet Christine         42A7050   OLC Währing              72:15   + 20:17
 25. Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                    74:27   + 22:29
 26. Leonhardt Annette                  TSV Berlin               75:58   + 24:00
 27. Drechsel Ines            71D6850   USV TU Dresden           76:09   + 24:11
 28. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 76:12   + 24:14
 29. Kallhauge Gunilla        1US6350   Snättringe SK            76:45   + 24:47
 30. Aschacher Angelika       32A6950   HSV OL Wiener Neustadt   77:19   + 25:21
 31. Hlavatá Pavla            45X7050   PAT Praha                82:54   + 30:56
 32. Larsson Catarina         65S6850   Västerås SOK             88:41   + 36:43
 33. Boeck Ute                13D6750   Kaulsdorfer OLV Berlin   93:27   + 41:29
 34. Käding Kirsten           13D6751   Kaulsdorfer OLV Berlin   93:30   + 41:32
 35. Trykozko Urszula         53P6951   Team 360                 96:21   + 44:23
 36. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač 126:30   + 74:32
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.53 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílková Lenka          VIC7055   OB Vizovice              54:43          
  2. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               64:41   + 9:58 
  3. Svobodová Lucie          BOR7151   OK Jiskra Nový Bor       69:05   + 14:22
  4. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  71:25   + 16:42
  5. Kostková Jana            AOP7151   Orientační Běh Opava     74:58   + 20:15
  6. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              85:48   + 31:05
  7. Svobodová Lenka          ROU6650   SKOB Roudnice nad Labem 101:56   + 47:13
  8. Krákorová Iva                      Neregistrovaní          108:52   + 54:09
  9. Kyselová Jana            ROU7050   SKOB Roudnice nad Labem 109:55   + 55:12
 10. Kohler Marianne                    Ulu's Reisewelt         110:58   + 56:15
     Kašparová Irena          SLA6852   SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.86 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellmann Kerstin         71D6351   USV TU Dresden           44:10          
  2. Jarošová Petra           ZPV6666   KOB ZPV Prostějov        49:36   + 5:26 
  3. Huhtanen Meri            38F6450   Tampereen Pyrintö        51:05   + 6:55 
  4. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               51:30   + 7:20 
  5. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          54:02   + 9:52 
  6. Juckelandt Sabine        71D6350   USV TU Dresden           55:31   + 11:21
  7. Königsson Helena                   Robertsfors IK           56:33   + 12:23
  8. Košková Vlasta           LLI6351   TJ Loko Liberec          56:50   + 12:40
  9. Rossberg Cornelia        29D0000   USG Chemnitz             57:25   + 13:15
 10. Leideck Heike            71D6250   USV TU Dresden           57:33   + 13:23
 11. Pávková Jana             BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       59:18   + 15:08
 12. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  59:19   + 15:09
 13. Slezáčková Věra          KAS6550   KOB KAS                  60:52   + 16:42
 14. Cruse Katrin             24D6650   SV Robotron Dresden      60:54   + 16:44
 15. Hinkel Katja                       SV Robotron Dresden      61:30   + 17:20
 16. Müller Anke                        Post SV Dresden          63:36   + 19:26
 17. Jensch Monika                      OK Mark Brandenburg      64:00   + 19:50
 18. Nováková Irena           OKP6651   SK OK 24 Praha           64:55   + 20:45
 19. Ansorge Silke            24D8850   SV Robotron Dresden      65:21   + 21:11
 20. Červinková Jitka         OKP6451   SK OK 24 Praha           66:45   + 22:35
 21. Hufnagel Ingrid                    OLA TSV Deggendorf       67:35   + 23:25
 22. Kusber Anke                        OK Mark Brandenburg      68:28   + 24:18
 23. Graumann Heidi                     ESV Lok Berlin-Schönewe  71:21   + 27:11
 24. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            73:40   + 29:30
 25. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 74:37   + 30:27
 26. Jelínková Jana           TZL6556   SKOB Zlín                75:02   + 30:52
 27. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      79:15   + 35:05
 28. Veljačiková Markéta      SCP6451   OK Sparta Praha          80:44   + 36:34
 29. Jermanová Eva            TJN6150   OOB TJ Tatran Jablonec   82:36   + 38:26
 30. Wiedenfeld Ute           19D0000   SSV Planeta Radebeul     84:42   + 40:32
 31. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  85:36   + 41:26
 32. Landovská Ivana          PGP6251   SK Praga                 86:02   + 41:52
 33. Hector Elisabeth         1US6450   Snättringe SK            89:38   + 45:28
 34. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  93:35   + 49:25
 35. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering 106:52   + 62:42
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.53 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Humbel Ruth                        Ulu's Reisewelt          43:47          
  2. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 52:33   + 8:46 
  3. Denysenko Tamara         38S6150   VZA Žilina               54:46   + 10:59
  4. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     55:28   + 11:41
  5. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         56:20   + 12:33
  6. Janská Iva               LBM5795   TJ Lokomotiva Ingstav B  59:10   + 15:23
  7. Buhler Birgit            71D6150   USV TU Dresden           69:37   + 25:50
  8. Jeřábková Jana           OKP6150   SK OK 24 Praha           70:36   + 26:49
  9. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         77:24   + 33:37
 10. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:59   + 36:12
 11. Wróblewska Bogna         23P5950   OK!Sport                 80:53   + 37:06
 12. Gabrielová Šárka         ONO5950   SKOB Ostrov              83:55   + 40:08
 13. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  87:53   + 44:06
 14. Šámalová Hana            OKP6151   SK OK 24 Praha           89:29   + 45:42
 15. Jalová Marie             RBK5761   SK Radioklub Blansko    101:26   + 57:39
 16. Kubátová Ivana           BOR6152   OK Jiskra Nový Bor      102:44   + 58:57
     Pijáková Eva                       KOB Sokol Pezinok         DISK          
     Janošíková Jaroslava     UOL5858   SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.02 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opavová Stanislava       MLA5451   MLOK Mariánské Lázně     43:46          
  2. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          44:45   + 0:59 
  3. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                45:08   + 1:22 
  4. Korejčíková Dáďa         LLI5550   TJ Loko Liberec          50:06   + 6:20 
  5. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         50:24   + 6:38 
  6. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          50:54   + 7:08 
  7. Eriksson Kerstin         1US5650   Snättringe SK            51:03   + 7:17 
  8. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            56:04   + 12:18
  9. Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor       71:38   + 27:52
 10. Böhmová Eva              TJN5450   OOB TJ Tatran Jablonec  104:20   + 60:34
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.65 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       41:41          
  2. Horáčková Stanislava     VLI4950   Slavia Liberec orientee  45:13   + 3:32 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:41   + 7:00 
  4. Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee  53:06   + 11:25
  5. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           57:16   + 15:35
  6. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  67:10   + 25:29
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.65 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haenelt Dr. Beatrix      1QD4650   SV IHW Alex 78 Berlin    47:43          
  2. Michel Birgitt                     TV Jahn Wolfsburg        51:22   + 3:39 
  3. Krausová Marie           LLI4451   TJ Loko Liberec          54:02   + 6:19 
  4. Lemnitzer Erika          13D4250   Kaulsdorfer OLV Berlin   54:10   + 6:27 
  5. Pospíšilová Jana         LDC4451   KOB Děčín                54:11   + 6:28 
  6. Dvořáková Ladislava      PGP4451   SK Praga                 61:06   + 13:23
  7. Štrojsová Jaroslava      KAS4350   KOB KAS                  62:34   + 14:51
  8. Nejezchlebová Věra       KAS4551   KOB KAS                  69:06   + 21:23
  9. Maija Jansone            39L4450   RIGA SENIORS            101:20   + 53:37
     Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva, o.s. Cho   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holas Štěpán             AOP0900   Orientační Běh Opava     26:10          
  2. Toth Martin              12H0700   Tipo TKE                 27:29   + 1:19 
  3. Weinert Tim                        Post SV Dresden          27:59   + 1:49 
  4. Kovalčík Petr            AOP0901   Orientační Běh Opava     28:46   + 2:36 
  5. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         30:27   + 4:17 
  6. Havlák Štěpán            ROU0801   SKOB Roudnice nad Labem  31:46   + 5:36 
  7. Coufal Kryštof           ROU0603   SKOB Roudnice nad Labem  32:28   + 6:18 
  8. Kouřil Vojta             KPY0700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:05   + 11:55
  9. Gallo Ondřej                       Orientační Běh Opava     42:55   + 16:45
 10. Lorenc Tadeáš            45X0600   PAT Praha                45:52   + 19:42
 11. Pop Jonáš                TAP0600   KOB TRETRA Praha         62:09   + 35:59
 12. Golinowski Piotr                   Tukan Iwiny              68:36   + 42:26
 13. Zetterberg Hugo          65S0700   Västerås SOK            116:05   + 89:55
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   19:35          
  2. Brosch Ondřej            RBK0606   SK Radioklub Blansko     22:27   + 2:52 
  3. Borunský Matěj           AOP0600   Orientační Běh Opava     25:10   + 5:35 
  4. Palm Erik                65S0600   Västerås SOK             27:31   + 7:56 
  5. Knaup Jonas              84D0600   MTV Braunschweig         30:16   + 10:41
  6. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  31:47   + 12:12
  7. Pelc Tadeáš              CST0601   OB Strakonice            31:55   + 12:20
  8. Kuc David                SCP0600   OK Sparta Praha          33:37   + 14:02
  9. Volkov Maksym            38S0700   VZA Žilina               33:54   + 14:19
 10. Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov            36:42   + 17:07
 11. Jelínek Jakub            AOP0601   Orientační Běh Opava     36:50   + 17:15
 12. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               39:16   + 19:41
 13. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:19   + 20:44
 14. Havlák René              ROU0602   SKOB Roudnice nad Labem  63:23   + 43:48
 15. Bartosz Kotkowiak                  BnO Szczecin             74:42   + 55:07
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.69 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolehovský Daniel        EKP0508   VŠTJ Ekonom Praha        23:10          
  2. Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec          24:17   + 1:07 
  3. Weinert Florian                    Post SV Dresden          27:36   + 4:26 
  4. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  28:00   + 4:50 
  5. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         28:23   + 5:13 
  6. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 28:32   + 5:22 
  7. Kolář Šimon              HOR0400   TJ Jiskra Hořice         31:07   + 7:57 
  8. Herrmann Joseph          48D0500   OL-Team Wehrsdorf        32:14   + 9:04 
  9. Strýček Jan              ADA0503   OOB Spartak Adamov       33:18   + 10:08
 10. Siegert Marek            71D0400   USV TU Dresden           33:56   + 10:46
 11. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  34:08   + 10:58
 12. Pelc Matyáš              CST0401   OB Strakonice            34:20   + 11:10
 13. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  34:46   + 11:36
 14. Hoetzel Hugo             JEN0503   OB Jenišovice            35:36   + 12:26
 15. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  36:01   + 12:51
 16. Lange Jonas                        SV IHW Alex 78 e. V.     36:08   + 12:58
 17. Kuc Radim                SCP0400   OK Sparta Praha          38:48   + 15:38
 18. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              39:26   + 16:16
 19. Černý Jonáš              MLA0501   MLOK Mariánské Lázně     40:48   + 17:38
 20. Heřmánek Petr            TUR0500   OOB TJ Turnov            45:50   + 22:40
 21. Bringezu Antonio         26D0500   OLV Potsdam              45:57   + 22:47
 22. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        46:13   + 23:03
 23. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            49:21   + 26:11
 24. Bláha Matyáš             SJP0500   KČT Slavoj Praha         52:06   + 28:56
 25. Bláha Vojtěch            SJP0501   KČT Slavoj Praha         53:01   + 29:51
 26. Krček Jan                AOP0500   Orientační Běh Opava     61:07   + 37:57
 27. Dvořák Jakub             BBM0502   BETA URSUS Orienteering  61:27   + 38:17
 28. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         65:51   + 42:41
 29. Piotr Kotkowiak                    BnO Szczecin             67:47   + 44:37
 30. Košina Tobiáš            SKV0502   TJ Slovan Karlovy Vary   70:44   + 47:34
 31. Kudre Timo               24E0500   Värska OK Peko           91:35   + 68:25
     Pohlschmidt Tobias                 OK Mark Brandenburg      54:16   + 31:06
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.71 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     32:12          
  2. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        32:31   + 0:19 
  3. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 33:14   + 1:02 
  4. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     35:38   + 3:26 
  5. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   38:37   + 6:25 
  6. Škácha Vít               KAM0309   OK Kamenice              38:54   + 6:42 
  7. Růžička Radek            LPU0201   OK Lokomotiva Pardubice  39:19   + 7:07 
  8. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  40:08   + 7:56 
  9. Rudert Henrik            85D0200   LV Berlin                40:11   + 7:59 
 10. Bradáč David             LLI0203   TJ Loko Liberec          40:39   + 8:27 
 11. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        41:21   + 9:09 
 12. Bettega Tiziano          29I5600   Junior Team Trentino     41:23   + 9:11 
 13. Hájek Kryštof            TUV0203   SOK TJ Turnov            43:07   + 10:55
 13. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 43:07   + 10:55
 15. Lidström Lauri Erik      1US0203   Snättringe SK            43:32   + 11:20
 16. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  44:24   + 12:12
 17. Hřivna Jakub             PGP0305   SK Praga                 45:12   + 13:00
 18. Michał Biernat                     BnO Szczecin             46:28   + 14:16
 19. Čech Vít                 AOP0302   Orientační Běh Opava     47:10   + 14:58
 20. Mahla Mihkel             24E0300   Värska OK Peko           49:26   + 17:14
 21. Sztranek Jan             66P7611   UKS Azymut Pabianice     49:57   + 17:45
 22. Mellan Jonáš             TUV0308   SOK TJ Turnov            50:01   + 17:49
 23. Bringezu Theo            26D0200   OLV Potsdam              50:20   + 18:08
 24. Pobuda Vojtěch           SJH0302   SJH Jindřichův Hradec    51:31   + 19:19
 25. Storch Grischa           85D0300   LV Berlin                52:28   + 20:16
 26. Wolgast John             1US0201   Snättringe SK            53:37   + 21:25
 27. Ekert Tomáš              VLI0302   Slavia Liberec orientee  59:40   + 27:28
 28. Průša Jan                DKL0201   KOB Kladno               60:28   + 28:16
 29. Hnízdil Matěj            KAS0301   KOB KAS                  60:31   + 28:19
 30. Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                    65:02   + 32:50
 31. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     66:05   + 33:53
 32. Hejna Hynek              LLI0300   TJ Loko Liberec          68:02   + 35:50
 33. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:06   + 39:54
 34. Jakub Kondys                       BnO Szczecin             81:47   + 49:35
 35. Wolgast Jacob            1US0202   Snättringe SK            86:56   + 54:44
 36. Biolik Emil              46P0300   Trackcourse             104:26   + 72:14
     Bern David               1US0200   Snättringe SK             DISK          
     Ahlström Emil            65S0200   Västerås SOK              DISK          
     Ahlström Lucas           65S0300   Västerås SOK              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.08 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryngelsson Ruben        54S0000   Tullinge SK              47:18          
  2. Melichar Petr            LLI0001   TJ Loko Liberec          50:32   + 3:14 
  3. Vesilind Kaarel          27E0000   Estonian Junior Team     51:34   + 4:16 
  4. Bonek Erik               66A0100   NF Wien                  52:40   + 5:22 
  5. Runde David              33N0101   Kristiansand OK          54:21   + 7:03 
  6. Bettega Damiano          29I6600   Junior Team Trentino     54:48   + 7:30 
  7. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   54:59   + 7:41 
  8. Lidmar Jesper            1US0100   Snättringe SK            56:13   + 8:55 
  9. Mareš Vít                BOR0000   OK Jiskra Nový Bor       56:30   + 9:12 
 10. Kalisiak Dawid           66P0002   UKS Azymut Pabianice     57:25   + 10:07
 11. Jerzy Stanek                       OK Slavia Hradec Králov  57:37   + 10:19
 12. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 58:35   + 11:17
 13. Pytten Kristian          33N0000   Kristiansand OK          58:48   + 11:30
 14. Aurebekk Marius          33N0001   Kristiansand OK          59:10   + 11:52
 15. Näslund Benjamin                   Skogslöparna             59:50   + 12:32
 16. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       61:30   + 14:12
 17. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 62:01   + 14:43
 18. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  63:49   + 16:31
 19. Galbavý Matěj            CHA0000   OK Chrastava             64:05   + 16:47
 20. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 64:56   + 17:38
 20. Newiak Nick              NEJ0101   TJ Jiskra Nejdek         64:56   + 17:38
 22. Palumbo Pietro           29I1700   Junior Team Trentino     65:46   + 18:28
 23. Lidström Lauri Ivar      1US0001   Snättringe SK            65:47   + 18:29
 24. Kapischke Arne                     OK Mark Brandenburg      65:54   + 18:36
 25. Valík Tomáš              AOP0001   Orientační Běh Opava     67:27   + 20:09
 26. Bek Jiří                 CHA0103   OK Chrastava             68:22   + 21:04
 27. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        68:32   + 21:14
 28. Janeček Jiří             SOB0001   SOBSA                    69:01   + 21:43
 29. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  69:35   + 22:17
 30. Bauer Leon                         OK Mark Brandenburg      69:40   + 22:22
 31. Pompura Daniel                     Terezka Banska Bystrica  69:59   + 22:41
 32. Törnqvist Sixten         65S0000   Västerås SOK             70:32   + 23:14
 33. Gaio Silvio              29I2700   Junior Team Trentino     70:51   + 23:33
 34. Vavřík Tomáš             MOV0004   SKOB Ostrava             71:01   + 23:43
 35. Šmol David               DOK0100   OK Doksy                 73:56   + 26:38
 36. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   74:33   + 27:15
 37. Růta Matyáš                        OOB TJ Tatran Jablonec   76:29   + 29:11
 38. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:35   + 29:17
 39. Choroś Tomasz                      PUKS Młode Orły Nowy Dw  77:17   + 29:59
 40. Kallhauge Mattias        1US0000   Snättringe SK            77:34   + 30:16
 41. Forst Antonín            MFP0101   VŠSK MFF UK Praha        79:24   + 32:06
 42. Lindgren Pontus          65S0100   Västerås SOK             79:49   + 32:31
 43. Kollenbach Valentin      38D0000   Ski-Club Helsa           87:40   + 40:22
 44. Vávra Pavel              BOR0101   OK Jiskra Nový Bor       91:53   + 44:35
 45. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  95:40   + 48:22
 46. Bartoš Václav            PGP0105   SK Praga                103:54   + 56:36
 47. Pohořalý Hugo            ROU0103   SKOB Roudnice nad Labem 108:13   + 60:55
     Lindevik Sander          33N0102   Kristiansand OK           DISK          
     Bradáč Jakub             LLI0002   TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.11 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hennseler Ole            25D9800   German O-Team            57:08          
  2. Bonek Jannis             66A9900   NF Wien                  60:30   + 3:22 
  3. Lynnebakken Vetle        33N9802   Kristiansand OK          61:51   + 4:43 
  4. Friedländer Emil                   SV Robotron Dresden      61:52   + 4:44 
  5. Jensen Kristian Reierse  33N9804   Kristiansand OK          61:54   + 4:46 
  6. Chupek Jakub             JPV9911   Oddíl OS SK Prostějov    61:58   + 4:50 
  7. Imark Victor             54S9801   Tullinge SK              62:16   + 5:08 
  8. Pytten Marius            33N9901   Kristiansand OK          62:34   + 5:26 
  9. Vystavěl Ondřej          JPV9807   Oddíl OS SK Prostějov    64:06   + 6:58 
 10. Biederman Marcin         SHK9805   OK Slavia Hradec Králov  67:08   + 10:00
 11. Room Andres              27E9900   Estonian Junior Team     67:43   + 10:35
 12. Pähn Lauri               27E9800   Estonian Junior Team     68:55   + 11:47
 13. Kočí Josef               JPV9824   Oddíl OS SK Prostějov    68:58   + 11:50
 14. Kütt Oliver              27E9801   Estonian Junior Team     69:58   + 12:50
 15. Gawlitza Franz                     SV Robotron Dresden      70:28   + 13:20
 16. Huhtanen Kiri            38F9800   Tampereen Pyrintö        71:44   + 14:36
 17. Karlsson Tobias          1US9900   Snättringe SK            72:03   + 14:55
 18. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            72:17   + 15:09
 19. Janeček Mirek            TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec   72:25   + 15:17
 20. Kapischke Henning                  OK Mark Brandenburg      72:26   + 15:18
 21. Ekeland Einar            33N9902   Kristiansand OK          72:44   + 15:36
 22. Bartoš Vojtěch           PGP9809   SK Praga                 74:06   + 16:58
 23. Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov            74:16   + 17:08
 24. Klein Cedrik             71D9901   USV TU Dresden           78:21   + 21:13
 25. Dekret Jakub             17S1400   Ekonom Banska Bystrica   81:14   + 24:06
 26. Zernant Kaarel Hendrik   27E9802   Estonian Junior Team     81:22   + 24:14
 27. Novák Aleš               PGP9808   SK Praga                 82:51   + 25:43
 28. Topór Michał                       OK Slavia Hradec Králov  83:05   + 25:57
 29. Myhre Vegard             33N9803   Kristiansand OK          83:18   + 26:10
 30. Melichar Vojtěch         LLI9802   TJ Loko Liberec          83:29   + 26:21
 31. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   84:41   + 27:33
 32. Skalický Johan           KUO9901   KOB Ústí nad Orlicí      89:02   + 31:54
 33. Runde John Olav          33N9800   Kristiansand OK          90:11   + 33:03
 34. Castellaz Maurizio       29I4700   Junior Team Trentino     91:12   + 34:04
 35. Košek Jan                LLI9801   TJ Loko Liberec          91:34   + 34:26
 36. Aas Sigurd Svaland       33N9801   Kristiansand OK          91:36   + 34:28
 37. Tesař Vojtěch            AOP9900   Orientační Běh Opava     91:58   + 34:50
 38. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      92:01   + 34:53
 39. Arkäng Lukas             54S9901   Tullinge SK             100:04   + 42:56
 40. Nicolao Erik             29I7600   Junior Team Trentino    100:46   + 43:38
 41. Pelikán Lukáš            MFP9800   VŠSK MFF UK Praha       112:02   + 54:54
 42. Ormö Fredrik             1US9800   Snättringe SK           112:30   + 55:22
 43. Langenhan Julian         85D9800   LV Berlin               129:37   + 72:29
 44. Knaack Tobias                      OK Mark Brandenburg     139:30   + 82:22
     Dalfollo Alessio         29I9800   Junior Team Trentino      DISK          
     Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Bek Ondřej               CHA9904   OK Chrastava              DISK          
     Dlouhý Petr              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka       100:06   + 42:58
--------------------------------------------------------------------------------

H20 8.25 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamolz Anton             18D9602   Post SV Dresden          64:15          
  2. Hanisch Matias Hodne     33N9600   Kristiansand OK          64:27   + 0:12 
  3. Mašata Matěj             PHK9601   OK 99 Hradec Králové     67:58   + 3:43 
  4. Brunet Fabio             29I9801   Junior Team Trentino     68:57   + 4:42 
  5. Reinhartsen Torkel       33N9701   Kristiansand OK          69:28   + 5:13 
  6. Aashamar Johannes Bakke  33N9700   Kristiansand OK          69:57   + 5:42 
  7. Baran Jan                SHK9702   OK Slavia Hradec Králov  73:39   + 9:24 
  8. Johansson Henrik         1PS9600   Umeå OK                  79:34   + 15:19
  9. Zschäckel Robin          85D9700   LV Berlin                80:08   + 15:53
 10. Graumann Leo             85D9600   LV Berlin                80:33   + 16:18
 11. Kollenbach Leon          38D9600   Ski-Club Helsa           82:49   + 18:34
 12. Bettega Simone           29I3700   Junior Team Trentino     82:57   + 18:42
 13. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   90:48   + 26:33
 14. Hultqvist Andreas        54S9601   Tullinge SK             100:35   + 36:20
 15. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem 102:45   + 38:30
 16. Pae Markus Rene          27E9700   Estonian Junior Team    115:05   + 50:50
 17. Sadílek Jan              TZL9601   SKOB Zlín               117:38   + 53:23
 18. Hlubuček Tomáš           CHA9704   OK Chrastava            123:51   + 59:36
 19. Pettersson Joel          54S9602   Tullinge SK             124:56   + 60:41
 20. Peřinka Šimon            BBM9700   BETA URSUS Orienteering 135:34   + 71:19
 21. Kallhauge Jonas          1US9700   Snättringe SK           144:02   + 79:47
     Kostol Ole               33N9702   Kristiansand OK           DISK          
     Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 10.24 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       67:24          
  2. Imark Simon              54S9800   Tullinge SK              73:52   + 6:28 
  3. Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov            74:58   + 7:34 
  4. Müller Philipp                     Post SV Dresden          76:05   + 8:41 
  5. Glännefors Magnus        54S9300   Tullinge SK              77:32   + 10:08
  6. Wolowczyk Krzysztof      28P9501   UNTS Warszawa            77:55   + 10:31
  7. Stefański Dawid          95P8900   Wrocław                  78:09   + 10:45
  8. Kundisch Wieland         71D8500   USV TU Dresden           79:11   + 11:47
  9. Wolf Filip               LLI9603   TJ Loko Liberec          79:18   + 11:54
 10. Debertolis Mattia        29I9600   Junior Team Trentino     80:31   + 13:07
 11. Döllgast Moritz          TUR9504   OOB TJ Turnov            81:43   + 14:19
 12. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       81:44   + 14:20
 13. Sundqvist Niklas         54S9600   Tullinge SK              81:49   + 14:25
 14. Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                 81:50   + 14:26
 15. Garbacik Michal          SHK9501   OK Slavia Hradec Králov  81:55   + 14:31
 16. Slodowski Veit           25D9801   German O-Team            82:00   + 14:36
 17. Grätsch Markus           TUR9603   OOB TJ Turnov            82:55   + 15:31
 18. Horáček Michal           VLI7700   Slavia Liberec orientee  82:56   + 15:32
 19. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            83:10   + 15:46
 20. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            83:21   + 15:57
 21. Jirásek Michal           SHK8901   OK Slavia Hradec Králov  83:38   + 16:14
 22. Habán Ivo                VLI7707   Slavia Liberec orientee  84:30   + 17:06
 23. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  85:31   + 18:07
 24. Neumann Josef            TUR8407   OOB TJ Turnov            85:38   + 18:14
 25. Andersson Emil           54S9500   Tullinge SK              86:26   + 19:02
 26. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  87:07   + 19:43
 27. Wolf Daniel              TUR9100   OOB TJ Turnov            87:59   + 20:35
 28. Mielec Jaromír           AOP9701   Orientační Běh Opava     88:27   + 21:03
 29. Hanslian David           LCE7835   OOB TJ Slovan Luhačovic  88:37   + 21:13
 30. Bettega Fabiano          29I9601   Junior Team Trentino     89:19   + 21:55
 31. Pek Daniel               SHK9803   OK Slavia Hradec Králov  89:59   + 22:35
 32. Stormoen Havar B         33N8900   Kristiansand OK          90:08   + 22:44
 33. Kalata Michał            88P8901   MKS Paulinum Jelenia Gó  90:11   + 22:47
 34. Šafka Jan                SLP7704   OOB Slavia Praha         91:20   + 23:56
 35. Gaio Aaron               29I8800   Junior Team Trentino     91:45   + 24:21
 36. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       92:22   + 24:58
 37. Bettega Walter           29I9501   Junior Team Trentino     92:33   + 25:09
 38. Zakouřil Vít             TUR9301   OOB TJ Turnov            94:17   + 26:53
 39. Čechlovský Jan                     OK Chrastava             95:53   + 28:29
 40. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 96:43   + 29:19
 41. Forsman Petri            83F       Multisport               97:51   + 30:27
 42. Hadač Filip              AOP9301   Orientační Běh Opava     98:08   + 30:44
 43. Hector David             1US9500   Snättringe SK            99:11   + 31:47
 44. Holas Tomáš              AOP7802   Orientační Běh Opava     99:55   + 32:31
 45. Pavlovec Jan             BOR9503   OK Jiskra Nový Bor      101:11   + 33:47
 46. Lehner Korbinian         25D9600   German O-Team           101:36   + 34:12
 47. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov 105:29   + 38:05
 48. Tait Samuele             29I9700   Junior Team Trentino    108:29   + 41:05
 49. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov           109:31   + 42:07
 50. Karlberg Tintin          54S9302   Tullinge SK             110:25   + 43:01
 51. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov           122:26   + 55:02
 52. Vondra Jiří              FSP7600   VŠTJ Stavební fakulta P 128:47   + 61:23
 53. Wartbichler Christian    32A8800   HSV OL Wiener Neustadt  130:25   + 63:01
     Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Jorgensen Morten         33N9500   Kristiansand OK           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 9.19 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov  72:48          
  2. Plohn Markus             32A8200   HSV OL Wiener Neustadt   72:58   + 0:10 
  3. Oma Jakub                TUR8002   OOB TJ Turnov            73:23   + 0:35 
  4. Svoboda Honza            SMR7901   SK SNS Smržovka          73:51   + 1:03 
  5. Henek Vladan             VBM8002   VSK Mendelu Brno         76:04   + 3:16 
  6. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 76:42   + 3:54 
  7. Piłkowski Tadeusz        23P9001   OK!Sport                 77:01   + 4:13 
  8. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            77:30   + 4:42 
  9. Leideck Karsten          71D8600   USV TU Dresden           77:37   + 4:49 
 10. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          78:09   + 5:21 
 11. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 81:44   + 8:56 
 12. Pabich Mariusz           66P8800   UKS Azymut Pabianice     82:19   + 9:31 
 13. Stridh Dag               1PS9100   Umeå OK                  83:07   + 10:19
 14. Šákr Vít                 BOR9301   OK Jiskra Nový Bor       83:26   + 10:38
 15. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               84:05   + 11:17
 16. Krasuski Marcin          26P7200   orienteering.waw.pl      84:10   + 11:22
 17. Pabich Tomasz            66P8200   UKS Azymut Pabianice     84:12   + 11:24
 18. Karvánek Matouš          BOR9006   OK Jiskra Nový Bor       86:21   + 13:33
 19. Kopec Tomáš              KRN8203   KOS TJ Lokomotiva Krnov  87:00   + 14:12
 20. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     87:16   + 14:28
 21. Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko     88:21   + 15:33
 22. Bartłomiej Mazan                   WKS Śląsk Wrocław        91:05   + 18:17
 23. Picek Jan                TJN9101   OOB TJ Tatran Jablonec   91:48   + 19:00
 24. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 91:59   + 19:11
 25. Kočíb Jan                TJN9303   OOB TJ Tatran Jablonec   93:24   + 20:36
 26. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                93:28   + 20:40
 27. Šrubař Michal            ASU8606   Magnus Orienteering      94:32   + 21:44
 28. Zajíc Josef              LOV7601   lepus.cz                 96:27   + 23:39
 29. Richter Friedmar         71D8100   USV TU Dresden          101:07   + 28:19
 30. Francke Jan              DOK8400   OK Doksy                105:07   + 32:19
 31. Jendrych Marek           23P1500   OK!Sport                105:51   + 33:03
 32. Boeck Sascha             13D8900   Kaulsdorfer OLV Berlin  106:00   + 33:12
 33. Schütz Benno             64D8400   OLF Mainz               108:00   + 35:12
 34. Beneš Miroslav           PGP8108   SK Praga                108:35   + 35:47
 35. Buhler Stefan            71D9100   USV TU Dresden          110:59   + 38:11
 36. Olunczek Andrei          71D0000   USV TU Dresden          112:37   + 39:49
 37. Knitsch Sebastian        71D9001   USV TU Dresden          113:14   + 40:26
 38. Uhlíř Marek              PGP9405   SK Praga                115:25   + 42:37
 39. Drągowski Piotr          23P8200   OK!Sport                116:47   + 43:59
 40. Tomalík Ondřej           SHK8904   OK Slavia Hradec Králov 117:25   + 44:37
 41. Lenk Andreas             71D7301   USV TU Dresden          117:39   + 44:51
 42. Cwalina Karol                      OK!Sport                122:48   + 50:00
 43. Schramm Erwin            13D8500   Kaulsdorfer OLV Berlin  125:22   + 52:34
 44. Patommel Jens            18D7700   Post SV Dresden         132:46   + 59:58
 45. Firaha Dzmitry           39D8800   OL-Team Köln            142:46   + 69:58
 46. Dudnikov Vladimir        46R8500   O-MEPHI                 143:19   + 70:31
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 8.14 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kobr Tomáš               VLI8901   Slavia Liberec orientee  70:56          
  2. Moravec Marek                      Neregistrovaní           81:15   + 10:19
  3. Fajkus Radim             JPV9509   Oddíl OS SK Prostějov    84:41   + 13:45
  4. Svoboda Jakub            ROU9301   SKOB Roudnice nad Labem  89:41   + 18:45
  5. Suchomel Vít             MBM8448   O-mikron                 90:07   + 19:11
  6. Procházka Vít            KPY8000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:08   + 19:12
  7. Schroth Peter                      Post SV Dresden          91:45   + 20:49
  8. Raus Stefano             29I9500   Junior Team Trentino     94:45   + 23:49
  9. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                    96:51   + 25:55
 10. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee  97:33   + 26:37
 11. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      98:50   + 27:54
 12. Horáček Matěj            TUV8501   SOK TJ Turnov           103:31   + 32:35
 13. Schmotz Martin           71D8201   USV TU Dresden          105:03   + 34:07
 14. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí     105:50   + 34:54
 15. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov 108:13   + 37:17
 16. Bezzi Marco              29I7800   Junior Team Trentino    108:29   + 37:33
 17. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja          111:54   + 40:58
 18. Kryściński Sebastian     66P8801   UKS Azymut Pabianice    114:02   + 43:06
 19. Dumnitz Bastian          1YD8800   OLV Uslar               119:35   + 48:39
 20. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                122:01   + 51:05
 21. Šámal Václav             OKP5600   SK OK 24 Praha          123:42   + 52:46
 22. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha         125:01   + 54:05
 23. Křenek Tomáš             LLI8300   TJ Loko Liberec         125:20   + 54:24
 24. Kolman Jan               LTP8501   OOB TJ Lokomotiva Tepli 127:08   + 56:12
 25. Kula Tadeáš              VAM9749   OOB Vamberk             129:17   + 58:21
 26. Štěpán Marek             OOL8900   SK Haná orienteering    131:01   + 60:05
 27. Červinka Jaroslav        OKP9000   SK OK 24 Praha          133:35   + 62:39
     Kašpar František         SLA9800   SKOB Slaný                DISK          
     Nemec Juraj              17S8900   Ekonom Banska Bystrica    DISK          
     Střelba Ondřej           KTA7501   SK Kotnov Tábor           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 8.26 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stockmayer Michael       32A6801   HSV OL Wiener Neustadt   64:55          
  2. Dittmann Robert          19D7901   SSV Planeta Radebeul     66:30   + 1:35 
  3. Golinowski Paweł                   Tukan Iwiny              68:11   + 3:16 
  4. Přinda Lukáš             VLI7701   Slavia Liberec orientee  70:35   + 5:40 
  5. Tkaczuk Tomasz           66P7613   UKS Azymut Pabianice     75:53   + 10:58
  6. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     76:14   + 11:19
  7. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       80:20   + 15:25
  8. Hrouza Jan               KRN8100   KOS TJ Lokomotiva Krnov  84:49   + 19:54
  9. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      86:32   + 21:37
 10. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  88:04   + 23:09
 11. Všetečka Michal          SJC7503   Sportcentrum Jičín       89:27   + 24:32
 12. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         91:46   + 26:51
 13. Myslivec Tomáš           SHK7002   OK Slavia Hradec Králov  92:20   + 27:25
 14. Simr Pavel               ROU7504   SKOB Roudnice nad Labem  93:49   + 28:54
 15. Mikluš Marián            47S7200   Rapid Bratislava         95:55   + 31:00
 16. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               96:21   + 31:26
 17. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    97:14   + 32:19
 18. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  98:26   + 33:31
 19. Knaup Jan                84D7700   MTV Braunschweig        101:51   + 36:56
 20. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov 109:48   + 44:53
 21. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem 110:28   + 45:33
 22. Žitný Tomáš              SMB6401   SKOB Sig-Mat Mladá Bole 113:10   + 48:15
 23. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering     113:59   + 49:04
 24. Haenelt Stephan          1QD7900   SV IHW Alex 78 Berlin   117:25   + 52:30
 25. Collis Mark              15G7700   DRONGO                  117:34   + 52:39
 26. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                   118:03   + 53:08
 27. Dvořák Pavel             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň     120:34   + 55:39
 28. Červený Mojmír           ROU7402   SKOB Roudnice nad Labem 160:21   + 95:26
     Šlapánek René            ROU7904   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Důrek Milan                        KOB Dobruška            184:54   + 119:59
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.27 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivan Yakhin              12R8000   Individual Russia        69:12          
  2. Fremder Lars             48D7700   OL-Team Wehrsdorf        73:03   + 3:51 
  3. Ekert Vladimír           VLI7600   Slavia Liberec orientee  73:51   + 4:39 
  4. Bercha Šimon             TEP7700   Tempo Praha              82:21   + 13:09
  5. Žebrák Zbyněk            LOV7101   lepus.cz                 83:20   + 14:08
  6. Cermak Patrik            17S7700   Ekonom Banska Bystrica   85:07   + 15:55
  7. Jirous Jiří              TAP7201   KOB TRETRA Praha         89:37   + 20:25
  8. Sixta Martin             MOV7601   SKOB Ostrava             98:52   + 29:40
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 7.64 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ahlström Johan           65S7300   Västerås SOK             69:54          
  2. Kovalčík Tomáš           AOP7301   Orientační Běh Opava     72:08   + 2:14 
  3. Zschäckel Raik           85D6700   LV Berlin                72:47   + 2:53 
  4. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             74:34   + 4:40 
  5. Hadač Miroslav           AOP6501   Orientační Běh Opava     75:13   + 5:19 
  6. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  75:23   + 5:29 
  7. Valík Luděk              AOP7101   Orientační Běh Opava     76:40   + 6:46 
  8. Vácha Tomáš              BOR7409   OK Jiskra Nový Bor       77:01   + 7:07 
  9. Lange Udo                          SV IHW Alex 78 e. V.     79:29   + 9:35 
 10. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice            79:53   + 9:59 
 11. Sandri Eddy              29I6800   Junior Team Trentino     80:08   + 10:14
 12. Šafařík Ivo              CST7401   OB Strakonice            80:22   + 10:28
 13. Čech Tomáš               AOP7001   Orientační Běh Opava     80:25   + 10:31
 14. Vaher Vallo              27E7600   Estonian Junior Team     83:17   + 13:23
 15. Löhning Michael          71D7300   USV TU Dresden           83:44   + 13:50
 16. Poborský Petr            EKP7500   VŠTJ Ekonom Praha        84:09   + 14:15
 17. Borunský Tomáš           AOP7402   Orientační Běh Opava     84:19   + 14:25
 18. Hill Richard             21G7600   Airienteers              84:42   + 14:48
 19. Cherniavsky Sergey       89D7200   OC München               85:57   + 16:03
 20. Uwe Röhner               1QD7200   SV IHW Alex 78 Berlin    86:57   + 17:03
 21. Šesták Marek             VLI7403   Slavia Liberec orientee  87:07   + 17:13
 22. Adorjan Peter                      berlin tsc               87:35   + 17:41
 23. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              87:43   + 17:49
 24. Vlašímský Robert         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   88:51   + 18:57
 25. Jelínek Jan              AOP6401   Orientační Běh Opava    102:59   + 33:05
 25. Söderlund Niklas         93S7200   Avesta OK               102:59   + 33:05
 27. Kaufmann Torsten         71D7100   USV TU Dresden          106:43   + 36:49
 28. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov      109:27   + 39:33
 29. Sklenář Miroslav         AOP6302   Orientační Běh Opava    112:33   + 42:39
 30. Šmol Marcel              DOK7300   OK Doksy                116:48   + 46:54
 31. Peřinka Jan              AOP6301   Orientační Běh Opava    119:09   + 49:15
 32. Krček Martin             AOP7302   Orientační Běh Opava    163:38   + 93:44
 33. Müller Marko                       Post SV Dresden         164:54   + 95:00
     Krempiński Piotr         66P7600   UKS Azymut Pabianice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 5.18 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Jan              BOR7200   OK Jiskra Nový Bor       54:59          
  2. Vřešťál Jan              TUR7301   OOB TJ Turnov            56:50   + 1:51 
  3. Műller Kamil             VAM7501   OOB Vamberk              72:39   + 17:40
  3. Kándl Filip              DCE7400   KOB Dobřichovice         72:39   + 17:40
  5. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              78:09   + 23:10
  6. Zábranský Luboš          SLA7400   SKOB Slaný               89:05   + 34:06
  7. Dejnožka Jiří            TJN7503   OOB TJ Tatran Jablonec   90:38   + 35:39
  8. Zeman Tomáš              DCE7500   KOB Dobřichovice         92:19   + 37:20
  9. Pobuda Michal            SJH7403   SJH Jindřichův Hradec    95:55   + 40:56
 10. Hájek Jan                TUV7301   SOK TJ Turnov           101:53   + 46:54
 11. Knaack Mario                       OK Mark Brandenburg     104:26   + 49:27
 12. Zbořil Ctirad            UOL7200   SOB Olomouc             109:41   + 54:42
 13. Spejchal Petr            BOR7512   OK Jiskra Nový Bor      113:30   + 58:31
 14. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                207:46   + 152:47
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 7.48 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílek Martin           VIC6901   OB Vizovice              65:27          
  2. Schmiedeberg Nils        45D6700   SV Turbine Neubrandenbu  66:46   + 1:19 
  3. Mager Holger             74D7100   ESV Dresden MTBO         68:24   + 2:57 
  4. Palm Robert              65S6800   Västerås SOK             68:54   + 3:27 
  5. Sundén Johan             65S7000   Västerås SOK             69:02   + 3:35 
  6. Sjöberg Lars             54S6900   Tullinge SK              69:09   + 3:42 
  7. Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník            72:08   + 6:41 
  8. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 72:23   + 6:56 
  9. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB KAS                  74:14   + 8:47 
 10. Brettschneider Uwe       85D6800   LV Berlin                77:04   + 11:37
 11. Ratajczak Piotr          23P6901   OK!Sport                 77:38   + 12:11
 12. Smolka Martin            STE7100   SK SKI-OB Šternberk      77:52   + 12:25
 13. Jönsson Kenneth          54S6700   Tullinge SK              77:59   + 12:32
 14. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    79:52   + 14:25
 15. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  81:45   + 16:18
 15. Kovář Jindřich           MAS6800   KČT Aš                   81:45   + 16:18
 17. Näslund Torgny                     Skogslöparna             81:56   + 16:29
 18. Eades David              28G6700   Interlopers              82:35   + 17:08
 19. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             82:38   + 17:11
 20. Siegl Roman              MFP6700   VŠSK MFF UK Praha        84:06   + 18:39
 21. Urbaniak Krzysztof       58P6700   Ks Spójnia Warszawa      84:29   + 19:02
 22. Fürst Aleš               LLI6801   TJ Loko Liberec          86:57   + 21:30
 23. Hájek Jiří               ONO6400   SKOB Ostrov              87:04   + 21:37
 24. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:34   + 22:07
 25. Karmazín Pavel           LBE6800   TJ Lokomotiva Beroun     87:39   + 22:12
 26. Olisauskas Raimondas               berlin tsc               88:23   + 22:56
 27. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            90:16   + 24:49
 28. Cederberg Claus                    Ballerup OK              92:32   + 27:05
 29. Röhl Stefan              64D6800   OLF Mainz                93:55   + 28:28
 30. Larsson Magnus           65S6700   Västerås SOK             95:21   + 29:54
 31. Pařízek Petr             SMR7001   SK SNS Smržovka          96:58   + 31:31
 32. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               96:59   + 31:32
 33. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  98:59   + 33:32
 34. Ahlström Joakim          65S6701   Västerås SOK            100:07   + 34:40
 35. Průšek Petr              STB7000   TJ Stadion Nový Bor     100:12   + 34:45
 36. Reisenberger Roland                Orienteering Klosterneu 102:53   + 37:26
 37. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli 105:20   + 39:53
 38. Müller Robert            3XX6900   POT                     108:55   + 43:28
 39. Krasuski Bartłomiej      53P7000   Team 360                112:54   + 47:27
 40. Hejna Stanislav          LLI6900   TJ Loko Liberec         116:56   + 51:29
 41. Eichler Petr             KAS6900   KOB KAS                 120:27   + 55:00
 42. Kovář Boris              LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Tepli 122:42   + 57:15
 43. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov 126:28   + 61:01
 44. Lipphart-Kirchmeir Harald32A6700   HSV OL Wiener Neustadt  130:15   + 64:48
 45. Škácha Michal            KAM7102   OK Kamenice             135:03   + 69:36
 46. Lindgren David           65S7004   Västerås SOK            143:29   + 78:02
 47. Mieske Frank             13D6700   Kaulsdorfer OLV Berlin  167:04   + 101:37
     Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.06 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  54:31          
  2. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         59:42   + 5:11 
  3. Matoušek Martin          SLA7100   SKOB Slaný               60:51   + 6:20 
  4. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      65:06   + 10:35
  5. Weinert Rolf                       Post SV Dresden          76:01   + 21:30
  6. Rothkegel Thomas                   Post SV Dresden          80:56   + 26:25
  7. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  81:20   + 26:49
  8. Levý Tomáš               ZAM6801   OB T.J. Sokol Žamberk    84:40   + 30:09
  9. Marszałek Marcin         23P7000   OK!Sport                 90:31   + 36:00
 10. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee 101:37   + 47:06
 11. Vavřík René              MOV7000   SKOB Ostrava            102:32   + 48:01
 12. Hall Lars                65S7003   Västerås SOK            106:39   + 52:08
 13. Hloušek František        ADA5801   OOB Spartak Adamov      115:31   + 61:00
 14. Sztranek Paweł           66P7612   UKS Azymut Pabianice    115:32   + 61:01
 15. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n 123:18   + 68:47
--------------------------------------------------------------------------------

H50A 6.27 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonek Peter              66A6400   NF Wien                  54:13          
  2. Müller Mathias                     Post SV Dresden          55:06   + 0:53 
  3. Sundqvist Hans           54S6401   Tullinge SK              55:16   + 1:03 
  4. Hermann Claus                      HSV OL Wiener Neustadt   58:26   + 4:13 
  5. Karlsson Anders          1US6500   Snättringe SK            61:35   + 7:22 
  6. Kallhauge Per            1US6301   Snättringe SK            63:40   + 9:27 
  7. Sundström Per            65S6301   Västerås SOK             64:56   + 10:43
  8. Cruse Kay                24D6600   SV Robotron Dresden      65:10   + 10:57
  9. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           65:46   + 11:33
 10. Axelsson Jörgen          54S6400   Tullinge SK              65:56   + 11:43
 11. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   66:35   + 12:22
 12. Nieke Hagen              71D6300   USV TU Dresden           68:12   + 13:59
 13. Axelsson Magnus          1VS6200   Strängnäs Malmby OL      68:24   + 14:11
 14. Drechsel Michael         71D6501   USV TU Dresden           68:37   + 14:24
 15. Waelchli Jürg                      Ulu's Reisewelt          69:20   + 15:07
 16. Hellmann René            71D6301   USV TU Dresden           70:38   + 16:25
 17. Hector Jorgen            1US6300   Snättringe SK            71:50   + 17:37
 18. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          72:07   + 17:54
 19. Wolowczyk Marek          28P6300   UNTS Warszawa            72:57   + 18:44
 20. Huhtanen Ossi            38F6300   Tampereen Pyrintö        74:16   + 20:03
 21. Iversen Atle             34N6400   BUL Tromsø               74:17   + 20:04
 22. Göschl Erich             42A6600   OLC Währing              74:18   + 20:05
 23. Demmig Sven              85D6600   LV Berlin                77:22   + 23:09
 24. Yngvesson Mikael                   Robertsfors IK           77:27   + 23:14
 25. Wolgast Per              1US6401   Snättringe SK            77:48   + 23:35
 26. Pavlovec Petr            BOR6303   OK Jiskra Nový Bor       78:20   + 24:07
 27. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      80:40   + 26:27
 28. Kellner Gerhard                    HSV OL Wiener Neustadt   81:10   + 26:57
 29. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    81:33   + 27:20
 30. Lauri Bo                 1US6302   Snättringe SK            83:23   + 29:10
 31. Graumann Bernd                     ESV Lok Berlin-Schönewe  86:15   + 32:02
 32. Buhler Gerhard-Michael   71D6200   USV TU Dresden           86:28   + 32:15
 33. Törnqvist Stefan         65S6300   Västerås SOK             87:04   + 32:51
 34. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  88:00   + 33:47
 35. Kollenbach Peter         38D6500   Ski-Club Helsa           89:29   + 35:16
 36. Hinkel Udo                         SV Robotron Dresden      90:46   + 36:33
 37. Bern Mats                1US6400   Snättringe SK            90:47   + 36:34
 38. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           91:38   + 37:25
 39. Rossberg Veit            29D6500   USG Chemnitz             93:25   + 39:12
 40. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov   102:06   + 47:53
 41. Stanisław Płytnik                  BnO Szczecin            105:09   + 50:56
 42. Jaroš Vojtěch            ZPV5706   KOB ZPV Prostějov       105:22   + 51:09
 43. Kapischke Andreas                  OK Mark Brandenburg     107:44   + 53:31
 44. Bouwman Jan              39D6600   OL-Team Köln            124:18   + 70:05
     Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 4.26 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raudkepp Einar           24E6500   Värska OK Peko           46:21          
  2. Käding Bernd             13D6400   Kaulsdorfer OLV Berlin   54:43   + 8:22 
  3. Kršák Karel              VIC5902   OB Vizovice              57:28   + 11:07
  4. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         59:03   + 12:42
  5. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        59:31   + 13:10
  6. Ptáček Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  60:46   + 14:25
  7. Nemec Juraj              17S1401   Ekonom Banska Bystrica   62:25   + 16:04
  8. Kurr Maik                          SV IHW Alex 78 e. V.     63:55   + 17:34
  9. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          65:33   + 19:12
 10. Hering Peter                       SV Robotron Dresden      66:06   + 19:45
 11. Patočka Petr             BBM6300   BETA URSUS Orienteering  66:36   + 20:15
 12. Ščehovič Roman           17S6400   Ekonom Banska Bystrica   69:11   + 22:50
 13. Pompura Ladislav                   Terezka Banska Bystrica  70:24   + 24:03
 14. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            75:45   + 29:24
 15. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     83:35   + 37:14
 16. Boeck Thomas             13D6600   Kaulsdorfer OLV Berlin   84:29   + 38:08
 17. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            86:29   + 40:08
 18. Melichar Jaromír         LLI6301   TJ Loko Liberec          87:15   + 40:54
 19. Doškář Boris             BOR6400   OK Jiskra Nový Bor       88:13   + 41:52
 20. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  97:15   + 50:54
 21. Mellan Martin            TUV6304   SOK TJ Turnov           116:32   + 70:11
 22. Roessler Udo                       OLA TSV Deggendorf      119:12   + 72:51
 23. Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem 123:26   + 77:05
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.18 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nyberg Stefan            93S5900   Avesta OK                47:59          
  2. Aeschlimann Ulu                    Ulu's Reisewelt          51:56   + 3:57 
  3. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       53:07   + 5:08 
  4. Neumann Jaroslav         STE5902   SK SKI-OB Šternberk      54:31   + 6:32 
  5. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     54:55   + 6:56 
  6. Drągowski Robert         23P5900   OK!Sport                 56:47   + 8:48 
  7. Bjornsen Jack            33N5800   Kristiansand OK          57:26   + 9:27 
  8. Sucharda Jiří            BOR5802   OK Jiskra Nový Bor       57:28   + 9:29 
  9. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           59:08   + 11:09
 10. Köck Erwin               32A6100   HSV OL Wiener Neustadt   60:06   + 12:07
 11. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         61:40   + 13:41
 12. Novotný Otakar           TJN5604   OOB TJ Tatran Jablonec   63:41   + 15:42
 13. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     65:31   + 17:32
 14. Višňa Milan              OOL5904   SK Haná orienteering     65:54   + 17:55
 15. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            66:56   + 18:57
 16. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  67:12   + 19:13
 17. Kula Jiří                VAM6100   OOB Vamberk              68:19   + 20:20
 18. Gurka Jiří               TUV4601   SOK TJ Turnov            68:27   + 20:28
 19. Kraemer Werner           18D5800   Post SV Dresden          69:28   + 21:29
 20. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          71:09   + 23:10
 21. Jensch Fred                        OK Mark Brandenburg      71:22   + 23:23
 22. Pávek Miloš              BOR5801   OK Jiskra Nový Bor       71:33   + 23:34
 23. Wiedenfeld Frank         19D0001   SSV Planeta Radebeul     75:17   + 27:18
 24. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          80:49   + 32:50
 25. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          84:17   + 36:18
 26. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         96:48   + 48:49
 27. Böhm Karel               TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec  102:42   + 54:43
 28. Janovič Ondřej           SKV5901   TJ Slovan Karlovy Vary  113:21   + 65:22
 29. Jalový Jaroslav          RBK5719   SK Radioklub Blansko    129:29   + 81:30
     Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Hasíková Kristýna                  Neregistrovaný          123:52   + 75:53
--------------------------------------------------------------------------------

H60 5.06 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 51:24          
  2. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  52:04   + 0:40 
  3. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   54:56   + 3:32 
  4. Biland Christian                   Ulu's Reisewelt          56:17   + 4:53 
  5. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     59:45   + 8:21 
  6. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  60:35   + 9:11 
  7. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  60:38   + 9:14 
  8. Piják Vlado                        KOB Sokol Pezinok        63:47   + 12:23
  9. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                64:50   + 13:26
 10. Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov  67:13   + 15:49
 11. Juřeník Josef            MOV5201   SKOB Ostrava             67:14   + 15:50
 12. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  67:16   + 15:52
 13. Pospíšil Jaromír         LDC5301   KOB Děčín                68:57   + 17:33
 14. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           69:48   + 18:24
 15. Kohler Hans                        Ulu's Reisewelt          71:19   + 19:55
 16. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         71:36   + 20:12
 17. Otterbjörk Tjelvar       1PS5600   Umeå OK                  72:09   + 20:45
 18. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             73:09   + 21:45
 19. Schweifer Erwin          32A5200   HSV OL Wiener Neustadt   73:57   + 22:33
 20. Sandewall Mats           1PS5300   Umeå OK                  76:55   + 25:31
 21. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 77:15   + 25:51
 22. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  79:27   + 28:03
 23. Fremder Dietmar          48D5600   OL-Team Wehrsdorf        81:08   + 29:44
 24. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                82:28   + 31:04
 25. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        88:08   + 36:44
 26. Juckelandt Wolf-Gerold   71D5500   USV TU Dresden           90:21   + 38:57
 27. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  92:10   + 40:46
 28. Janošík Zdeněk           UOL5600   SOB Olomouc             102:27   + 51:03
     Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.26 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  44:09          
  2. Conrad Helmut            71D4000   USV TU Dresden           46:09   + 2:00 
  3. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  46:45   + 2:36 
  4. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                50:01   + 5:52 
  5. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            50:05   + 5:56 
  6. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                50:09   + 6:00 
  7. Härtelt Helmut           19D0002   SSV Planeta Radebeul     51:36   + 7:27 
  8. Jorgensen Jorgen                   Silkeborg OK             56:07   + 11:58
  9. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  59:54   + 15:45
  9. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            59:54   + 15:45
 11. Horáček Miroslav         VLI5000   Slavia Liberec orientee  60:37   + 16:28
 12. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             63:11   + 19:02
 13. Schwanitz Juergen                  OLA TSV Deggendorf       63:58   + 19:49
 14. Böhm Eduard              17A4800   ASKÖ Salzburg/Henndorf   66:38   + 22:29
 15. Peterka Josef            LLI4702   TJ Loko Liberec          66:41   + 22:32
 16. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  67:58   + 23:49
 17. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    68:12   + 24:03
 18. Kraus Jan                LLI4501   TJ Loko Liberec          72:40   + 28:31
 19. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    72:57   + 28:48
 20. Pospíšil Jiří            TUV4701   SOK TJ Turnov            75:18   + 31:09
 21. Lukavec Míla             TJN4901   OOB TJ Tatran Jablonec   76:48   + 32:39
 22. Švec Zdeněk              SLA4700   SKOB Slaný               77:26   + 33:17
 22. Urválek Jiří             19N4700   Porsgrunn OL             77:26   + 33:17
 24. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov            78:23   + 34:14
 25. Fiala Miloš              KSH4801   OB Kašperské Hory        94:49   + 50:40
 26. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           94:57   + 50:48
 27. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  95:40   + 51:31
 28. Rothweiler Kurt                    Ulu's Reisewelt         103:38   + 59:29
     Kalfasová Daniela                  Neregistrovaný            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 3.28 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Moosberger Max                     Ulu's Reisewelt          40:04          
  2. Fišák Jan                MLA4401   MLOK Mariánské Lázně     45:38   + 5:34 
  3. Werner George Klawun Ke            Sachsen-Marathon         45:42   + 5:38 
  4. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               52:21   + 12:17
  5. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  56:16   + 16:12
  6. Siegenthaler Fritz                 Ulu's Reisewelt          60:16   + 20:12
  7. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    61:19   + 21:15
  8. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         63:39   + 23:35
  9. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KOB KAS                  64:25   + 24:21
 10. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     65:37   + 25:33
 11. Schindler Udo                      Neregistrovaný           68:16   + 28:12
 12. Lisý Jan                 ONO4201   SKOB Ostrov              69:53   + 29:49
 13. Sedlář Vladimír          AOP4201   Orientační Běh Opava     74:16   + 34:12
 14. Müller Rainer            71D4500   USV TU Dresden           88:06   + 48:02
 15. Paulsson Hardy           1PS4500   Umeå OK                 131:28   + 91:24
     Eiglerová xxx                      SKOB Roudnice nad Labem  93:47   + 53:43
     Manethová Jana                     SKOB Roudnice nad Labem 182:04   + 142:00
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.65 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       43:12          
  2. Úlehla Zdeněk            BOR4001   OK Jiskra Nový Bor       57:46   + 14:34
  3. Štrojsa Josef            KAS4000   KOB KAS                  59:22   + 16:10
  4. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       61:58   + 18:46
  5. Lemnitzer Eberhard       13D3750   Kaulsdorfer OLV Berlin   75:15   + 32:03
  6. Andris Kalnins           39L3800   RIGA SENIORS             85:26   + 42:14
     Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80 2.65 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kempf Adolf                        KTV Altdtorf             65:25          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         79:58   + 14:33
  3. Hanák Milan              FSP3400   VŠTJ Stavební fakulta P 105:25   + 40:00
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.08 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bercha Matouš            TEP       Tempo Praha              20:51          
  2. Vilém Štěpán                       Neregistrovaní           22:30   + 1:39 
  3. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  25:59   + 5:08 
  4. Přinda Vojtěch           VLI1000   Slavia Liberec orientee  27:06   + 6:15 
  5. Sztranek Maciej          66P7609   UKS Azymut Pabianice     27:16   + 6:25 
  6. Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov            28:58   + 8:07 
  7. Strýčková Bára           ADA0852   OOB Spartak Adamov       29:14   + 8:23 
  8. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  30:40   + 9:49 
  9. Milotová Barbora                   OK Kamenice              31:14   + 10:23
 10. Valyavka Viktoriya       38S0850   VZA Žilina               33:32   + 12:41
 11. Krempiński Franek        66P7603   UKS Azymut Pabianice     35:12   + 14:21
 12. Göttlich Vít             BOR0800   OK Jiskra Nový Bor       35:19   + 14:28
 13. Pospíšil Filip           BZP       Báječné ženy v orientač  38:17   + 17:26
 14. Šestáková Johana         VLI0853   Slavia Liberec orientee  38:36   + 17:45
 15. Kellner Claudia                    HSV OL Wiener Neustadt   40:05   + 19:14
 16. Bradáč Adam                        Neregistrovaní           40:27   + 19:36
 17. Hill Daisy                         Neregistrovaní           41:16   + 20:25
 18. Hanák Kryštof            SLA1100   SKOB Slaný               42:33   + 21:42
 19. Coufalová Klára          ROU0951   SKOB Roudnice nad Labem  42:34   + 21:43
 20. Pabich Hanna             66P7605   UKS Azymut Pabianice     42:42   + 21:51
 21. Žerava František         JEN0502   OB Jenišovice            43:34   + 22:43
 22. Uhlířová Marie                     TJ Lokomotiva Beroun     43:58   + 23:07
 23. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     44:21   + 23:30
 24. Bercha Jonáš             TEP       Tempo Praha              44:32   + 23:41
 25. Podhrázský Tomáš                   Neregistrovaní           46:02   + 25:11
 26. Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                 46:19   + 25:28
 27. Dvořáková Kateřina       LPM0750   OK Lokomotiva Plzeň      46:40   + 25:49
 28. Volkova Maja             38S0950   VZA Žilina               46:52   + 26:01
 29. Müllerová Kateřina       VAM0750   OOB Vamberk              47:47   + 26:56
 30. Janata Matěj             DKP1111   Oddíl OB Kotlářka        50:03   + 29:12
 31. Moraweck Hannah                    Neregistrovaní           51:06   + 30:15
 32. Všetečková Dora                    Sportcentrum Jičín       54:31   + 33:40
 33. Broschová Alžběta        RBK1151   SK Radioklub Blansko     54:35   + 33:44
 34. Kalenský Tomáš           SUL0600   OOB TJ Slavoj Severotuk  54:42   + 33:51
 35. Dobiáš Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem  55:16   + 34:25
 35. Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem  55:16   + 34:25
 37. Manethová Anna                     SKOB Roudnice nad Labem  56:13   + 35:22
 38. Moravcová Anežka                   Neregistrovaní           56:16   + 35:25
 39. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       57:05   + 36:14
 40. Pocnerová Alena          ROU       SKOB Roudnice nad Labem  58:08   + 37:17
 41. Zakouřil František       TUV1201   SOK TJ Turnov            58:54   + 38:03
 42. Borunská Alžběta         AOP0950   Orientační Běh Opava     60:57   + 40:06
 43. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        63:59   + 43:08
 44. Pocnerová Magdaléna      ROU       SKOB Roudnice nad Labem  68:00   + 47:09
 45. Všetečková Stela                   Sportcentrum Jičín       71:41   + 50:50
 46. Vítová Marianne          EKP1158   VŠTJ Ekonom Praha        86:14   + 65:23
 47. Šitrová Štěpánka         LPM0850   OK Lokomotiva Plzeň      94:27   + 73:36
 48. Vít Damien               EKP1305   VŠTJ Ekonom Praha        94:53   + 74:02
 49. Tesařová Lucie           AOP1451   Orientační Běh Opava     98:25   + 77:34
 50. Collis Emma a Helena     15G1250   DRONGO                   99:04   + 78:13
 51. Raisrová Soňa            VLI1250   Slavia Liberec orientee 104:01   + 83:10
 52. Raisrová Štěpánka        VLI1054   Slavia Liberec orientee 104:14   + 83:23
 53. Jalová Kristýna          RBK1151   SK Radioklub Blansko    112:14   + 91:23
     Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha           DISK          
     Kalenská Pavla           SUL0950   OOB TJ Slavoj Severotuk   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.19 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hartošová Ivana                    Neregistrovaní           34:25          
  2. Šnyrchová Božena         OOL5050   SK Haná orienteering     35:14   + 0:49 
  3. Červená Alena            ROU7952   SKOB Roudnice nad Labem  36:45   + 2:20 
  4. Kasalová Edita           ROU       SKOB Roudnice nad Labem  37:24   + 2:59 
  5. Kasalová Aneta           ROU       SKOB Roudnice nad Labem  37:28   + 3:03 
  6. Vrtalová Gabriela        UOL7050   SOB Olomouc              39:38   + 5:13 
  7. Bredlerová Gabriela      SKV7451   TJ Slovan Karlovy Vary   39:51   + 5:26 
  8. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:29   + 7:04 
  9. Vavříková Iveta          MOV7450   SKOB Ostrava             41:40   + 7:15 
 10. Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                 41:58   + 7:33 
 11. Bradáčová Marie          LLI7550   TJ Loko Liberec          42:04   + 7:39 
 12. Karpíšková Gabriela      LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:24   + 7:59 
 13. Coufal Marek                       SKOB Roudnice nad Labem  43:35   + 9:10 
 14. Záborcová Karolína                 Neregistrovaní           46:09   + 11:44
 15. Haider Anna                        HSV Ried                 48:02   + 13:37
 16. Juřeník Jiří             MOV7901   SKOB Ostrava             49:31   + 15:06
 17. Smolková Dagmar          STE6451   SK SKI-OB Šternberk      50:41   + 16:16
 18. Kasal Vlastimil          ROU       SKOB Roudnice nad Labem  51:25   + 17:00
 19. Štěpánová Michaela                 Neregistrovaní           55:37   + 21:12
 20. Havláková Daniela        ROU7951   SKOB Roudnice nad Labem  61:55   + 27:30
 21. Červená Ema              ROU0452   SKOB Roudnice nad Labem 105:56   + 71:31
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.96 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kořínek Jindřich                   OOB TJ Turnov            26:49          
  2. Kraemer Karin                      Post SV Dresden          30:42   + 3:53 
  3. Pražáková Tereza                   OK Slavia Hradec Králov  32:41   + 5:52 
  4. Burdová Adéla            BOR9161   OK Jiskra Nový Bor       33:05   + 6:16 
  5. Štemberk Oldřich         LBE6450   TJ Lokomotiva Beroun     38:45   + 11:56
  6. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 39:03   + 12:14
  7. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  40:57   + 14:08
  8. Fajkusová Jitka          JPV6773   Oddíl OS SK Prostějov    42:43   + 15:54
  9. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             43:51   + 17:02
 10. Nedvídková Iva           RUM8551   ZOOB Rumburk             44:09   + 17:20
 11. Miturová Radka           MLA6552   MLOK Mariánské Lázně     44:35   + 17:46
 12. Votava Petr                        Neregistrovaný           44:41   + 17:52
 13. Jelínek Jan              AOP0101   Orientační Běh Opava     44:50   + 18:01
 14. Wiedenfeld Anne          19D8650   SSV Planeta Radebeul     44:56   + 18:07
 15. Votavová Renata                    Neregistrovaní           45:30   + 18:41
 16. Herrmann Cathleen        48D7850   OL-Team Wehrsdorf        45:38   + 18:49
 17. Vystavěl Dušan           JVP6317   Oddíl OS SK Prostějov    46:41   + 19:52
 18. Dohnalová Daniela                  USK Praha                46:52   + 20:03
 19. Boerner Wolfgang         2KD5400   SG Dittersdorf           48:26   + 21:37
 20. Popová Veronika          TAP7450   KOB TRETRA Praha         48:32   + 21:43
 21. Hadačová Tereza          AOP9051   Orientační Běh Opava     49:10   + 22:21
 22. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      49:14   + 22:25
 23. Fukalová Martina         AOV9550   OOB TJ Baník Ostrava     49:20   + 22:31
 24. Schallberger Josef                 OLG Goldau               49:33   + 22:44
 25. Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha          49:48   + 22:59
 26. Krupová Tereza                     Neregistrovaní           50:02   + 23:13
 27. Košek Ladislav           LLI5903   TJ Loko Liberec          51:00   + 24:11
 28. Hadačová Gabriela        AOP6751   Orientační Běh Opava     51:46   + 24:57
 29. Omová Jana               TUR5150   OOB TJ Turnov            52:07   + 25:18
 30. Jurgová Martina                    Kruté kruté krůty        53:46   + 26:57
 31. Procházková Jana                   Neregistrovaní           54:12   + 27:23
 32. Turakainen Olli          21F6900   Helsingin Suunnistajat   54:43   + 27:54
 33. Veselská Kateřina        VLI6551   Slavia Liberec orientee  55:00   + 28:11
 34. Polgar Erika                       berlin tsc               55:54   + 29:05
 35. Červenka Jiří            MLA5804   MLOK Mariánské Lázně     56:00   + 29:11
 36. Straka Tomáš                       SKOB Slaný               57:13   + 30:24
 37. Schneider Anne                     OLA TSV Deggendorf       59:40   + 32:51
 38. Beňo Matúš                         Orientační Běh Opava     60:08   + 33:19
 39. Knitsch Beate            57D6750   Post-SV Chemnitz         61:51   + 35:02
 40. Knitsch Wolfram          57D6500   Post-SV Chemnitz         61:57   + 35:08
 41. Kärkkalnen Ritva                   Avesta OK                64:19   + 37:30
 42. Bláhová Kateřina         SJP7350   KČT Slavoj Praha         65:35   + 38:46
 43. Řezníková Renáta         AOP5451   Orientační Běh Opava     66:13   + 39:24
 44. Vellech Aleš             AOV8000   OOB TJ Baník Ostrava     66:16   + 39:27
 45. Dohnal Josef                       USK Praha                67:14   + 40:25
 46. Pompura Jan                        Terezka Banska Bystrica  67:48   + 40:59
 47. Schmiedeberg Anke        45D6751   SV Turbine Neubrandenbu  68:25   + 41:36
 48. Rakovec Miloš                      OK Sparta Praha          70:46   + 43:57
 49. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  70:53   + 44:04
 50. Leníková Jana            DLT6151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  76:00   + 49:11
 51. Vondroušová Jana                   Neregistrovaní           79:07   + 52:18
 52. Votavová Žofie                     Neregistrovaní           79:12   + 52:23
 53. Braatz Monika                      Neregistrovaný           80:31   + 53:42
 54. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  80:56   + 54:07
 55. Pelikánová Lucie         MFP6950   VŠSK MFF UK Praha        86:55   + 60:06
 56. Jelínková Radka          MLA6951   MLOK Mariánské Lázně     93:58   + 67:09
 57. Anonymous 1                        OLA TSV Deggendorf      118:54   + 92:05
 58. Anonymous 2                        OLA TSV Deggendorf      118:58   + 92:09
     Švagerová Pavla          TUV8350   SOK TJ Turnov             DISK          
     Karpíšek Tomáš           LTP6807   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Yeung Ralph Chun Hin     85D9900   LV Berlin                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T6 6.33 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Petr                       SK Praga                 57:35          
  2. Jurga Vojtěch                      Kruté kruté krůty        57:51   + 0:16 
  3. Tesař Jiří               AOP6702   Orientační Běh Opava     62:31   + 4:56 
  4. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:45   + 5:10 
  5. Černý Ondřej                       Neregistrovaní           63:22   + 5:47 
  6. Novák Oldřich                      Oddíl OB Kotlářka        64:17   + 6:42 
  7. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  64:22   + 6:47 
  8. Brosch Petr              RBK7111   SK Radioklub Blansko     66:15   + 8:40 
  9. Jurga Václav                       Kruté kruté krůty        67:07   + 9:32 
 10. Havel Michal             LDC8901   KOB Děčín                67:21   + 9:46 
 11. Toth Tamas               12H6902   Tipo TKE                 67:37   + 10:02
 12. Procházková Zuzana                 Neregistrovaní           71:52   + 14:17
 13. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             72:24   + 14:49
 14. Hesse Holger             85D9100   LV Berlin                72:27   + 14:52
 15. Švarc Jiří                         Neregistrovaný           72:45   + 15:10
 16. Kalenská Lenka           SUL7853   OOB TJ Slavoj Severotuk  73:15   + 15:40
 17. Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně     73:19   + 15:44
 18. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   73:28   + 15:53
 19. Hudský Vlastimil         TUR5100   OOB TJ Turnov            74:00   + 16:25
 20. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          74:59   + 17:24
 21. Bernášek Jiří                      TJ Stadion Nový Bor      77:33   + 19:58
 22. Heřmánek Michal          TUR7702   OOB TJ Turnov            79:00   + 21:25
 23. Moraweck Karolin                   Neregistrovaní           79:48   + 22:13
 24. Moraweck Sebastian                 Neregistrovaní           80:07   + 22:32
 25. Hoetzelová Zuzana        JEN7754   OB Jenišovice            81:19   + 23:44
 26. Braatz Frank                       32D Treptower SV 1949    82:34   + 24:59
 27. Bravená Martina          VBM8751   VSK Mendelu Brno         82:44   + 25:09
 28. Linková Kateřina         SUL9250   OOB TJ Slavoj Severotuk  83:01   + 25:26
 29. Vít David                EKP7200   VŠTJ Ekonom Praha        83:43   + 26:08
 30. Kohl Jiří                          SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:38   + 27:03
 31. Hanajová Káťa            SMR8451   SK SNS Smržovka          88:13   + 30:38
 32. Linka Vladislav          SUL5701   OOB TJ Slavoj Severotuk  88:21   + 30:46
 33. Forštová Jitka           PGP7558   SK Praga                 90:22   + 32:47
 34. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     93:36   + 36:01
 35. Šrajtová Monika                    Oddíl OB Kotlářka        97:15   + 39:40
 36. Vellechová Radka         AOV8050   OOB TJ Baník Ostrava     97:30   + 39:55
 37. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  97:53   + 40:18
 38. Dittrt Štěpán                      SK Los Mělník            99:56   + 42:21
 39. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                101:23   + 43:48
 40. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha               102:23   + 44:48
 41. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem 104:45   + 47:10
 42. Fukalová Radmila         AOV7051   OOB TJ Baník Ostrava    105:26   + 47:51
 43. Mareš Hynek                        Neregistrovaní          106:23   + 48:48
 44. Zubíčková Jana           6KC8300   Neregistrovaný          109:49   + 52:14
 45. Hlaváč Jaroslav          SMB4801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole 111:30   + 53:55
 46. Dobeš Jan                LCE7801   OOB TJ Slovan Luhačovic 118:24   + 60:49
 47. Stensson Carina          54S6901   Tullinge SK             118:58   + 61:23
 48. Silovská Hana                      Neregistrovaní          120:24   + 62:49
 49. Dittrtová Lucie          LME6852   SK Los Mělník           146:55   + 89:20
 50. Moravec Tomáš                      Neregistrovaní          151:18   + 93:43
 51. Hamák Ondřej                       OOB TJ Tatran Jablonec  154:07   + 96:32
 52. Žeravová Markéta         JEN7152   OB Jenišovice           163:30   + 105:55
     Košek Ladislav           LLI5903   TJ Loko Liberec           DISK          
     Stránský Vojta           SHK7911   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------