Kód závodu : 3280
Název : Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)
Datum : 10.06.2017
Místo konání : Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Mapa : Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Pořadatel : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu : Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí : Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí : Krejsa Jan - R2
Kategorie: D21D
D21D 4.40 km, 125 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 29:15
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic 30:11 + 0:56
3. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 30:37 + 1:22
4. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 31:17 + 2:02
5. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 32:32 + 3:17
6. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 32:46 + 3:31
7. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 32:57 + 3:42
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 4:05
9. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov 34:51 + 5:36
10. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 34:53 + 5:38
11. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 35:09 + 5:54
12. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 35:11 + 5:56
13. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 36:05 + 6:50
14. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 36:06 + 6:51
15. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních spo 36:08 + 6:53
16. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 7:02
17. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 37:30 + 8:15
18. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 39:38 + 10:23
19. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 39:51 + 10:36
20. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 41:12 + 11:57
21. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních spo 42:35 + 13:20
22. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 43:30 + 14:15
23. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 14:55
24. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 46:10 + 16:55
25. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 50:49 + 21:34
26. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport Warszawa 55:46 + 26:31
--------------------------------------------------------------------------------