Kód závodu          : 3280
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)
Datum               : 10.06.2017
Místo konání        : Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Mapa                : Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě, JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí      : Krejsa Jan - R2
Kategorie: H21D

H21D 5.70 km, 155 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            32:01          
  2. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            32:39   + 0:38 
  3. Döllgast Moritz          TUR9504 C OOB TJ Turnov            33:45   + 1:44 
  4. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              33:48   + 1:47 
  5. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             33:55   + 1:54 
  6. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              34:15   + 2:14 
  7. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  34:28   + 2:27 
  8. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  34:34   + 2:33 
  9. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor       35:27   + 3:26 
 10. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       35:41   + 3:40 
 11. Dragowski Kuba           TUR9003 R OOB TJ Turnov            35:55   + 3:54 
 12. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              36:01   + 4:00 
 13. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     36:05   + 4:04 
 14. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       36:31   + 4:30 
 15. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       36:34   + 4:33 
 16. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:43   + 4:42 
 17. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 36:53   + 4:52 
 18. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          37:33   + 5:32 
 19. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        37:43   + 5:42 
 20. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  38:00   + 5:59 
 21. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  38:03   + 6:02 
 22. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               38:21   + 6:20 
 23. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:23   + 6:22 
 24. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       38:53   + 6:52 
 25. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        39:02   + 7:01 
 26. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:08   + 7:07 
 27. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 39:09   + 7:08 
 28. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            39:20   + 7:19 
 29. Grätsch Markus           71D9600 C USV TU Dresden           39:23   + 7:22 
 30. Vlček Martin             TUR8702 C OOB TJ Turnov            39:58   + 7:57 
 31. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     40:26   + 8:25 
 32. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      42:08   + 10:07
 33. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        42:17   + 10:16
 34. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             42:41   + 10:40
 35. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      43:35   + 11:34
 36. Slíva Jan                LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:07   + 12:06
 37. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            45:05   + 13:04
 38. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:48   + 14:47
 39. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              49:00   + 16:59
     Sanderberg Noak          11S1001 C Finspangs SOK             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------