Kód závodu          : 3292
Název               : Litoměřický TULIPÁN E4
Datum               : 08.05.2016
Místo konání        : Roudnice
Mapa                : HLUBÁK, 1 : 2 500, E 2m, stav 2012, autor P. Simr, A4, aktualizováno
Pořadatel           : DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice, ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Ředitel závodu      : Nosek Martina
Hlavní rozhodčí     : Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí      : Nosek Martina

D0 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohoutová Zdeňka         DKL0651 C KOB Kladno               14:01          
  2. Průšová Johana Marie     DLT       KrOB Rozmarýn Litoměřic  19:09   + 5:08 
     Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                 DISK          
     Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D1 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  10:18          
  2. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  15:25   + 5:07 
  3. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:18   + 7:00 
  4. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:41   + 7:23 
  5. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  18:32   + 8:14 
  6. Červená Alena            ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem  19:48   + 9:30 
  7. Dobiášová Anna           ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem  20:31   + 10:13
  8. Karpíšková Kateřina      LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:43   + 12:25
  9. Karpíšková Gabriela      LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:57   + 12:39
 10. Červená Ema              ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem  26:50   + 16:32
 11. Červená Anna             ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem  27:00   + 16:42
 12. Pěkná Eva                ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem  29:58   + 19:40
--------------------------------------------------------------------------------

D2 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosíková Eliška          VSP0051 C USK Praha                15:15          
  2. Dittrtová Lucie          LME6852 C SK Los Mělník            19:12   + 3:57 
  3. Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov            20:31   + 5:16 
  4. Kubecová Magdalena       STB0550 C TJ Stadion Nový Bor      21:42   + 6:27 
  5. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        22:04   + 6:49 
  6. Stibalová Věra           LDC6051 C KOB Děčín                22:26   + 7:11 
  7. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        22:32   + 7:17 
  8. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          23:14   + 7:59 
  9. Koucká Barbora           EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha        23:37   + 8:22 
 10. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  23:42   + 8:27 
 11. Dobiášová Jitka          ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem  23:51   + 8:36 
 12. Pološčuková Monika       SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  23:58   + 8:43 
 13. Táchová Lenka            NNN0051   Neregistrovaní           24:06   + 8:51 
 14. Kosíková Helena          VSP6550 C USK Praha                25:19   + 10:04
 15. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               26:04   + 10:49
 16. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  26:14   + 10:59
 17. Nehasilová Veronika      LDC0350 C KOB Děčín                27:30   + 12:15
 18. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               28:02   + 12:47
 19. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka        28:23   + 13:08
 20. Švarcová Simona                    TUR OOB TJ Turnov        30:15   + 15:00
 21. Šritrová Lenka           TUV0252 C SOK TJ Turnov            31:27   + 16:12
 22. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  31:32   + 16:17
 23. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        31:33   + 16:18
 24. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             32:04   + 16:49
 25. Vokálová Jaroslava       CHA8250   OK Chrastava             34:59   + 19:44
 26. Bednaříková Olga Marie   VLI5151 C Slavia Liberec orientee  35:53   + 20:38
     Hrdličková Ludmila       SLA9851 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D3 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eckardt Cornelia         71D6900   USV TU Dresden           15:05          
  2. Kraemer Karin            18D6350   Post SV Dresden          17:09   + 2:04 
  3. Andrade Milena           24C7550   OK Vršovice              17:54   + 2:49 
  4. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:08   + 3:03 
  5. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  18:18   + 3:13 
  6. Juckelandt Sabine        71D6350   USV TU Dresden           18:37   + 3:32 
  7. Marková Jana             LLI7152 C TJ Loko Liberec          18:41   + 3:36 
  8. Derksen Antje            51D8050   SV Bad Düben             19:09   + 4:04 
  9. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        19:26   + 4:21 
 10. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        19:35   + 4:30 
 11. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:54   + 4:49 
 12. Löhning Susanne          71D7850   USV TU Dresden           20:26   + 5:21 
 13. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  20:33   + 5:28 
 14. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  20:35   + 5:30 
 15. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      20:38   + 5:33 
 16. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       20:42   + 5:37 
 17. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  20:43   + 5:38 
 18. JUCKELANDT Wolf-Gerold   24D5551   SV Robotron Dresden      20:47   + 5:42 
 19. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 22:54   + 7:49 
 20. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           23:03   + 7:58 
 21. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          25:24   + 10:19
 22. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        25:31   + 10:26
 23. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                27:18   + 12:13
 24. Berková Květa            TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec   32:32   + 17:27
 25. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  34:08   + 19:03
 26. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          39:56   + 24:51
--------------------------------------------------------------------------------

D4 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Košťálová Petra          DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka        19:49          
  2. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             20:38   + 0:49 
  3. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                23:02   + 3:13 
  4. Křenková Geislerová BlankLLI8450 C TJ Loko Liberec          27:57   + 8:08 
  5. Pološčuková Lucie        SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  33:23   + 13:34
  6. Dubnová Kateřina         LDC8250 C KOB Děčín                35:42   + 15:53
--------------------------------------------------------------------------------

D5 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                30:28          
  2. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  33:08   + 2:40 
  3. Matějková Martina        LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:05   + 8:37 
--------------------------------------------------------------------------------

H0 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  12:53          
  2. Havlák Štěpán            ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem  24:35   + 11:42
  3. Coufal Kryštof           ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem  26:35   + 13:42
  4. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          32:10   + 19:17
  5. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        35:20   + 22:27
     Berka Ondřej             TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H1 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heller Jiří              ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem  11:48          
  2. Kuc Radim                SCP0400 C OK Sparta Praha          13:22   + 1:34 
  3. Hampl Jakub              LME0500 C SK Los Mělník            13:53   + 2:05 
  4. Průša Josef              DLT       KrOB Rozmarýn Litoměřic  20:12   + 8:24 
  5. KLAWUN KENDRAY           NNN4201   Neregistrovaní           20:13   + 8:25 
  6. Löhning Jakob            71D0500   USV TU Dresden           20:49   + 9:01 
  7. Vanžura David            ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem  24:11   + 12:23
  8. Přibyl Adam              LDC9100 C KOB Děčín                62:57   + 51:09
     Havlák René              ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H2 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            13:46          
  2. Stibal Ivan              LDC5701 C KOB Děčín                17:41   + 3:55 
  3. Švarc Lukáš                        TUR OOB TJ Turnov        19:07   + 5:21 
  4. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          19:34   + 5:48 
  5. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  19:41   + 5:55 
  6. Kern Wilmar              51D4500   SV Bad Düben             20:25   + 6:39 
  7. Průša Josef              DLT       KrOB Rozmarýn Litoměřic  25:38   + 11:52
  8. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 26:04   + 12:18
  9. Šašek Jan                LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:18   + 17:32
 10. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     32:15   + 18:29
 11. Bednařík Libor           VLI5200 C Slavia Liberec orientee  35:38   + 21:52
     Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H3 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:04          
  2. Gossel Heiko             71D6500   USV TU Dresden           15:20   + 0:16 
  3. Bílý Jakub               LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:23   + 0:19 
  4. Kruschina Jan            LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:02   + 1:58 
  5. Hnízdil Matěj            KAS0301 C KOB Kamenický Šenov      17:04   + 2:00 
  6. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                17:10   + 2:06 
  7. Šlapánek René            ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem  17:48   + 2:44 
  8. Táborský Ondřej          TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:53   + 2:49 
  8. Kraemer Werner           18D5800   Post SV Dresden          17:53   + 2:49 
 10. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:57   + 2:53 
 11. Juren Lukáš              LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:12   + 3:08 
 12. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      18:19   + 3:15 
 13. CONRAD Helmut            NNN4001   Neregistrovaní           18:59   + 3:55 
 14. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:23   + 4:19 
 15. Kohout Zdeněk            DKL7200 C KOB Kladno               20:54   + 5:50 
 16. Šašek Jan                LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:57   + 5:53 
 17. Karpíšek Tomáš           LTP6807   OOB TJ Lokomotiva Tepli  21:18   + 6:14 
 18. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:13   + 7:09 
 19. Hulha Lukáš              LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:21   + 7:17 
 20. Hulha Karel              LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:43   + 7:39 
 21. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:06   + 8:02 
 22. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          23:39   + 8:35 
 23. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          23:45   + 8:41 
 24. Coufal Marek             ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem  24:30   + 9:26 
 25. Přibyl Luboš             LDC6600 C KOB Děčín                24:39   + 9:35 
 26. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                29:24   + 14:20
 27. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 37:34   + 22:30
 28. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         48:07   + 33:03
--------------------------------------------------------------------------------

H4 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Löhning Michael          71D7300   USV TU Dresden           17:36          
  2. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             17:43   + 0:07 
  3. Derksen Andre            51D7300   SV Bad Düben             17:57   + 0:21 
  4. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 17:58   + 0:22 
  5. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          22:16   + 4:40 
  6. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka        23:44   + 6:08 
  7. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        24:21   + 6:45 
  8. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            24:34   + 6:58 
  9. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               27:12   + 9:36 
 10. Vokál Vojtěch            CHA7900 C OK Chrastava             27:27   + 9:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H5 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundisch Wieland         71D8500   USV TU Dresden           17:34          
  2. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        20:11   + 2:37 
  3. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           20:15   + 2:41 
  4. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  20:32   + 2:58 
  5. Buk Michal               ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem  21:05   + 3:31 
  6. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       21:31   + 3:57 
  7. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                22:17   + 4:43 
  8. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                23:18   + 5:44 
  9. Duben Jiří               LDC8101 C KOB Děčín                23:36   + 6:02 
 10. Forejt Michal            ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem  23:46   + 6:12 
 11. Marek Martin             LLI7000 C TJ Loko Liberec          24:06   + 6:32 
 12. Kolorenč Pavel jr.       LDC8601 C KOB Děčín                24:38   + 7:04 
 13. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      27:51   + 10:17
 14. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  28:05   + 10:31
 15. Hromádka Miroslav        SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk  29:05   + 11:31
 16. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          33:49   + 16:15
 17. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                35:45   + 18:11
     Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Červený Mojmír           ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR-DH10L 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šašek Jakub              LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:46          
  2. Votava Vojtěch           VLI1201 C Slavia Liberec orientee  16:18   + 0:32 
  3. Löhning Lisa             71D       USV TU Dresden           17:03   + 1:17 
  4. Mrázkovi Berta a Emil    SJC1151 C Sportcentrum Jičín       17:31   + 1:45 
  5. Škorpil Marek            SJC09     Sportcentrum Jičín       23:07   + 7:21 
  6. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                24:36   + 8:50 
  7. van Dongen Tim           DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka        26:22   + 10:36
  8. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  31:11   + 15:25
  9. Hampl Jan                LME0900 C SK Los Mělník            40:15   + 24:29
--------------------------------------------------------------------------------