Kód závodu : 3300
Název : Veřejný závod (Jarní skály)
Datum : 12.03.2016
Místo konání : Podkost
Mapa : Kost JIH 2015
Pořadatel : TUV - SOK TJ Turnov
Ředitel závodu : Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí : Hladíková Jana - R3
Stavitel tratí : Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel, Šritr Martin - R3
JURY : Havlík Jaroslav, Rýdlová Magda, Nehasil Vladislav
Kategorie: H21C
H21C 6.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orientee 52:07
2. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 53:28 + 1:21
3. Valášek Jan KAM9400 OK Kamenice 54:40 + 2:33
4. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Gó 57:04 + 4:57
5. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 58:52 + 6:45
6. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec 58:59 + 6:52
7. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 59:31 + 7:24
8. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec 59:43 + 7:36
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 60:01 + 7:54
10. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 61:22 + 9:15
11. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králov 62:27 + 10:20
12. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec 63:23 + 11:16
13. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 63:34 + 11:27
14. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:46 + 13:39
15. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 68:10 + 16:03
16. Uher Petr VSP5001 USK Praha 68:25 + 16:18
17. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 68:46 + 16:39
18. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 69:25 + 17:18
19. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 71:26 + 19:19
20. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Tepli 72:49 + 20:42
21. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 73:08 + 21:01
22. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 75:23 + 23:16
23. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:07 + 24:00
24. Rod Jan VSP7423 USK Praha 76:56 + 24:49
25. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 77:25 + 25:18
26. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 78:25 + 26:18
27. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 80:58 + 28:51
28. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 81:48 + 29:41
29. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 82:16 + 30:09
30. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 82:34 + 30:27
31. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Gó 83:33 + 31:26
32. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 87:13 + 35:06
33. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 89:07 + 37:00
34. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 89:31 + 37:24
35. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 89:44 + 37:37
36. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 90:11 + 38:04
37. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 90:18 + 38:11
38. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 90:39 + 38:32
39. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 91:38 + 39:31
40. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 93:02 + 40:55
41. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 93:22 + 41:15
42. Kruk Wojciech 88P0100 MKS Paulinum Jelenia Gó 94:06 + 41:59
43. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec 96:23 + 44:16
44. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 98:14 + 46:07
45. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec 99:21 + 47:14
46. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 101:57 + 49:50
47. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orientee 107:39 + 55:32
48. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 110:51 + 58:44
49. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Tepli 118:35 + 66:28
50. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 122:43 + 70:36
51. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 129:40 + 77:33
52. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec 141:35 + 89:28
Szenczi Gabriel SJC8705 Sportcentrum Jičín DISK
Samulski Trystian 88P0003 MKS Paulinum Jelenia Gó DISK
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK
--------------------------------------------------------------------------------