Kód závodu          : 3303
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 20.03.2016
Místo konání        : Chodouny u Roudnice nad Labem
Mapa                : Vyšecko
Pořadatel           : ROU - SKOB Roudnice nad Labem, DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Ředitel závodu      : Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí     : Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí      : Buková Jana - R3
Kategorie: D21K

D21K 7.20 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lavičková Michaela       PGP9656 B SK Praga                 49:58          
  2. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha        52:47   + 2:49 
  3. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       55:22   + 5:24 
  4. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         57:01   + 7:03 
  5. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             58:05   + 8:07 
  6. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        59:14   + 9:16 
  7. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       59:16   + 9:18 
  8. Dubková Petra            NNN       Neregistrovaní           60:27   + 10:29
  9. Hanušová Petra           STB8297 C TJ Stadion Nový Bor      64:48   + 14:50
 10. Stehlíková Anna          RIC9750 C OB Říčany                68:10   + 18:12
 11. Krausová Barbora         TJP9150 C TJ Sokol Troja           72:49   + 22:51
 12. Rydlová Eva              FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta P  73:12   + 23:14
 13. Foglarová Kamila         DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        75:40   + 25:42
 14. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  76:59   + 27:01
 15. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          77:03   + 27:05
 16. Klusáková Barbora        DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka        77:58   + 28:00
 17. Petříčková Zuzana        MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov  81:06   + 31:08
 18. Korejčíková Dáďa         LLI5550 C TJ Loko Liberec          82:27   + 32:29
 19. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   85:02   + 35:04
 20. Müllerová Petra          VAM9098 C OOB Vamberk              89:32   + 39:34
 21. Prouzová Jitka           DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka        98:49   + 48:51
 22. Neradová Eva             LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvíno 118:30   + 68:32
     Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------