Kód závodu          : 3325
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 09.04.2016
Místo konání        : Smrčná
Mapa                : Puchýrna, duben 2014, 1:10.000, rozměr A4, hlavní kartograf M. Kratochvíl.
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí     : Kaňák Petr - R3
Stavitel tratí      : Petráček Aleš - R2
JURY                : Šťastná Lenka, Beneš Jan, Hladílek Jan
Kategorie: D21C

D21C 4.50 km, 165 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Jana            SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec    38:48          
  2. Králová Michaela         MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha        42:10   + 3:22 
  3. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           43:16   + 4:28 
  4. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            46:41   + 7:53 
  5. Polednová Hana           RUZ8051 C TJ Růžená                46:53   + 8:05 
  6. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           47:01   + 8:13 
  7. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            47:04   + 8:16 
  8. Hojná Dominika           SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec    48:40   + 9:52 
  9. Fencíková Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  48:47   + 9:59 
 10. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       49:43   + 10:55
 11. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  50:54   + 12:06
 12. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:32   + 16:44
 13. Parkanová Veronika       SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec    56:47   + 17:59
 14. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            58:11   + 19:23
 15. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            59:12   + 20:24
 16. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            65:24   + 26:36
 17. Kubešová Eva             RUZ8151 C TJ Růžená                67:48   + 29:00
 18. Míková Michaela          SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec    67:56   + 29:08
 19. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  71:31   + 32:43
 20. Nešetřilová Markéta      8RC8650 C BZP                     108:41   + 69:53
--------------------------------------------------------------------------------