Kód závodu          : 3333
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 16.04.2016
Místo konání        : louka v bývalé obci Jabloneček (Ralsko)
Mapa                : Jabloneček
Pořadatel           : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu      : Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí     : Baier Martin - R2
Stavitel tratí      : Dlabaja Tomáš - R3
Kategorie: H21L

H21L 9.83 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Wojciech         STB9101   TJ Stadion Nový Bor      60:09          
  2. Žaloudek Petr            SJC8309   Sportcentrum Jičín       60:17   + 0:08 
  3. Janata Martin            DKP8306   Oddíl OB Kotlářka        60:27   + 0:18 
  4. Falta Ondřej             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        62:48   + 2:39 
  5. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       63:34   + 3:25 
  6. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 63:56   + 3:47 
  7. Švihovský Jaromír        SJC8005   Sportcentrum Jičín       64:05   + 3:56 
  8. Šafka Jan                SLP7704   OOB Slavia Praha         64:28   + 4:19 
  9. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       64:45   + 4:36 
 10. Kobr Tomáš               VLI8901   Slavia Liberec orientee  65:19   + 5:10 
 11. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        68:06   + 7:57 
 12. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          68:29   + 8:20 
 13. Kapal Tomáš              KAM9402   OK Kamenice              70:29   + 10:20
 14. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        70:40   + 10:31
 15. Hlaváč Jaroslav          EKP9205   VŠTJ Ekonom Praha        71:18   + 11:09
 16. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                72:37   + 12:28
 17. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               73:29   + 13:20
 18. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            73:30   + 13:21
 19. Kalina Miroslav          EKP8211   VŠTJ Ekonom Praha        74:36   + 14:27
 20. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB TRETRA Praha         76:16   + 16:07
 21. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        77:02   + 16:53
 22. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                77:07   + 16:58
 23. Čechlovský Jan           CHA9300   OK Chrastava             77:55   + 17:46
 24. Vejstrk Daniel           CHA9105   OK Chrastava             81:42   + 21:33
 25. Štemberg Milan           EKP8608   VŠTJ Ekonom Praha        82:31   + 22:22
 26. Pávek Petr               BOR9008   OK Jiskra Nový Bor       84:11   + 24:02
 27. Čech Jan                 FSP7900   VŠTJ Stavební fakulta P  84:13   + 24:04
 28. Tůma Martin              69X8200   HO Humanita              85:06   + 24:57
 29. Nývlt Petr               DKP8004   Oddíl OB Kotlářka        90:31   + 30:22
 30. Vrabec Tomáš             SCP8700   OK Sparta Praha          91:39   + 31:30
 31. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              94:57   + 34:48
 32. Lužnický Jiří            69X8500   HO Humanita              95:14   + 35:05
 33. Hromádka Miroslav        SUL6000   OOB TJ Slavoj Severotuk  99:40   + 39:31
 34. Ženíšek Radek            SUL7601   OOB TJ Slavoj Severotuk 100:10   + 40:01
 35. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady         100:12   + 40:03
 36. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha       105:45   + 45:36
 37. Zatloukal Václav                   Neregistrovaní          116:19   + 56:10
     Schröter Pavel           CHA7203   OK Chrastava              DISK          
     Havel Michal             LDC8901   KOB Děčín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------