Kód závodu          : 3348
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 07.05.2016
Místo konání        : Vítkova hora
Pořadatel           : SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Ředitel závodu      : Eretová Kateřina
Hlavní rozhodčí     : Žandová Marie - R3
Stavitel tratí      : Kubát Jaroslav, Kubínová Romana

D10 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Katerina Kozísková       LPM0652   OK Lokomotiva Plzeň      22:22          
  2. Bára Vlasímská           SKV0651   TJ Slovan Karlovy Vary   38:57   + 16:35
  3. Anna Gelnerová           KRL0653   Kometa Kralovice         40:07   + 17:45
  4. Eva Urbánková            ONO0650   SKOB Ostrov              40:09   + 17:47
  5. Mirka Reháková           SKV0652   TJ Slovan Karlovy Vary   42:25   + 20:03
  6. Klára Kohoutková         BSO0650   KOB Baník Sokolov        43:33   + 21:11
  7. Markéta Gelnerová        KRL0952   Kometa Kralovice         46:02   + 23:40
  8. Marcela Cadková          KRL0654   Kometa Kralovice         46:27   + 24:05
  9. Sára Lostáková           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:37   + 26:15
  MS Zuzana Mechurova         NNN       Neregistrovaní           33:52   + 11:30
  MS Matej Andrs              NNN       Neregistrovaní           54:02   + 31:40
  MS Anika Zazvorkova         NNN       Neregistrovaní           51:55   + 29:33
--------------------------------------------------------------------------------

D12 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Katerina Sauli           VPM0456   KOS Slavia VŠ Plzeň      33:28          
  2. Veronika Ziebová         NEJ0450   TJ Jiskra Nejdek         39:53   + 6:25 
  3. Ema Kolenata             44C9956   Neregistrovaní           44:21   + 10:53
  4. Stepánka Dvoráková       ONO0451   SKOB Ostrov              46:36   + 13:08
  5. Olga Zmarzláková         KRL0552   Kometa Kralovice         48:45   + 15:17
  6. Adéla Postránská         MLA0551   MLOK Mariánské Lázně     50:46   + 17:18
  7. Adéla Kolovratová        3TX0452   Neregistrovaní zavodníc  52:10   + 18:42
  8. Linda Linhová            ONO0551   SKOB Ostrov              54:37   + 21:09
  9. Marie Krízková           MAS0450   KČT Aš                   56:43   + 23:15
 10. Anezka Sevcíková         ONO0550   SKOB Ostrov              57:04   + 23:36
 11. Simona Holíková          NEJ0551   TJ Jiskra Nejdek         58:27   + 24:59
 12. Adéla Vlachová           KRL0551   Kometa Kralovice         63:25   + 29:57
 13. Ivana Cesáková           37C0551   Bez registrace           66:09   + 32:41
 14. Klára Cáslavská          NEJ0550   TJ Jiskra Nejdek         66:17   + 32:49
 15. Zuzka Perinová           44C9957   Neregistrovaní           72:23   + 38:55
 16. Zuzana Studlarová        3TX0551   Neregistrovaní zavodníc  76:10   + 42:42
 17. Víta Smejkalová          3TX0451   Neregistrovaní zavodníc  81:15   + 47:47
 18. Johanka Novácková        3TX0453   Neregistrovaní zavodníc  86:11   + 52:43
 19. Eliska Cesáková          37C0451   Bez registrace           86:28   + 53:00
     Magda Polívková          VPM0550   KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamila Richtrová         VPM0451   KOS Slavia VŠ Plzeň      28:57          
  2. Eliska Fisarová          KRL0351   Kometa Kralovice         32:40   + 3:43 
  3. Iva Nádenícková          NEJ0350   TJ Jiskra Nejdek         33:26   + 4:29 
  4. Gabriela Reháková        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   33:39   + 4:42 
  5. Radka Stanková           VPM0452   KOS Slavia VŠ Plzeň      36:13   + 7:16 
  6. Klára Maresová           NEJ0250   TJ Jiskra Nejdek         36:34   + 7:37 
  7. Lucie Kovárová           VPM0350   KOS Slavia VŠ Plzeň      37:38   + 8:41 
  8. Lucie Vítová             BSO0250   KOB Baník Sokolov        40:37   + 11:40
  9. Daniela Krízová          MAS0250   KČT Aš                   40:49   + 11:52
 10. Sárka Havlíková          44C9958   Neregistrovaní           57:16   + 28:19
 11. Michaela Zierhutová      LCV0250   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  62:54   + 33:57
 12. Adéla Petríková          MAS0352   KČT Aš                   76:43   + 47:46
 13. Anna Turcinová           37C0251   Bez registrace          114:10   + 85:13
  MS Michaela Cesáková        37C7651   Bez registrace           46:50   + 17:53
  MS Petra Kriklavová         37C7951   Bez registrace           66:04   + 37:07
  MS Ilona Váchová            37C7751   Bez registrace           51:13   + 22:16
  MS Libor Jirkovsky                                             64:40   + 35:43
--------------------------------------------------------------------------------

D16 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Markéta Stanková         VPM0153   KOS Slavia VŠ Plzeň      44:39          
  2. Bára Zampachová          3TX0151   Neregistrovaní zavodníc  56:25   + 11:46
--------------------------------------------------------------------------------

D18 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenka Hanakova           KRL951    Kometa Kralovice         42:09          
  2. Dagmar Biersaková        KRL0051   Kometa Kralovice         52:42   + 10:33
  3. Tereza Pelcová           MAS9853   KČT Aš                   53:06   + 10:57
  4. Dorotka Dolezalová       VPM9950   KOS Slavia VŠ Plzeň      54:14   + 12:05
  5. Alexandra Maresova       NEJ9950   TJ Jiskra Nejdek         61:42   + 19:33
  6. Veronika Koldinská       61X9850   koldi                   146:03   + 103:54
--------------------------------------------------------------------------------

D21 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Monika Procházková       BSO9150   KOB Baník Sokolov        74:44          
  2. Katerina Ondrová         SKV8951   TJ Slovan Karlovy Vary   76:07   + 1:23 
  3. Radana Kavkova           8950                               78:30   + 3:46 
     Lucie Silhavá            LPM9451   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Monika Václavíková       VPM8750   KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucie Mestková           TEP7850   Tempo Praha              40:01          
  2. Hana Fisáková            MLA7750   MLOK Mariánské Lázně     43:27   + 3:26 
  3. Petra Sevcíková          ONO7450   SKOB Ostrov              43:55   + 3:54 
  4. Jana Sobotová            VPM7250   KOS Slavia VŠ Plzeň      44:14   + 4:13 
  5. Ivana Lostáková          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:40   + 4:39 
  6. Jana Urbánková           ONO7851   SKOB Ostrov              46:32   + 6:31 
  7. Dana Kavková             SCP6150   OK Sparta Praha          47:09   + 7:08 
  8. Monika Lisá              ONO6750   SKOB Ostrov              49:49   + 9:48 
  9. Jana Hejduková           BSO7250   KOB Baník Sokolov        53:39   + 13:38
 10. Iva Pechová              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      54:16   + 14:15
 11. Eva Nduwimana            5MC8000   LK Slovan K.Vary         56:38   + 16:37
 12. Jitka Kovárová           VPM7350   KOS Slavia VŠ Plzeň      57:08   + 17:07
 13. Lucie Richtrová          VPM7451   KOS Slavia VŠ Plzeň      58:08   + 18:07
 14. Janka Danihelová         NEJ6550   TJ Jiskra Nejdek         59:34   + 19:33
 15. Petra Soukupová          SKV7851   TJ Slovan Karlovy Vary   61:33   + 21:32
 16. Katerina Riby            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:44   + 25:43
 17. Marcela Krausová         LCV7351   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  68:57   + 28:56
 18. Hana Sustrová            KSH7755   OB Kašperské Hory        69:32   + 29:31
 19. Marcela Maresová         NEJ7450   TJ Jiskra Nejdek         70:11   + 30:10
 20. Marie Naporowská         BSO7950   KOB Baník Sokolov        73:31   + 33:30
 21. Jitka Steklová           ONO7751   SKOB Ostrov              77:59   + 37:58
 22. Jitka Krízková           MAS8050   KČT Aš                   81:18   + 41:17
 23. Lucie Sitrová            LPM7857   OK Lokomotiva Plzeň      89:43   + 49:42
--------------------------------------------------------------------------------

D45 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcela Stanková         VPM6951   KOS Slavia VŠ Plzeň      45:57          
  2. Jana Bejcková            DKL7150   KOB Kladno               46:21   + 0:24 
  3. Martina Kamarytová       MLA6651   MLOK Mariánské Lázně     46:29   + 0:32 
  4. Jana Silhavá             LPM5951   OK Lokomotiva Plzeň      59:45   + 13:48
  5. Jana Soupová             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      60:09   + 14:12
  6. Regina Tokárová          NEJ6950   TJ Jiskra Nejdek         64:57   + 19:00
  7. Helena Tenglerová        MLA6551   MLOK Mariánské Lázně     66:41   + 20:44
  8. Hana Jandová             LCV7150   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  66:54   + 20:57
  9. Michaela Zierhutová      LCV7151   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  70:36   + 24:39
 10. Karla Smejkalová         MLA6256   MLOK Mariánské Lázně     94:23   + 48:26
--------------------------------------------------------------------------------

D55 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivana Mágrová            LCV5550   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  61:22          
  2. Libena Dolezalová        VPM5950   KOS Slavia VŠ Plzeň      63:35   + 2:13 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Mestková             TEP4851   Tempo Praha              44:01          
  2. Vera Bohuslavová         LPM4850   OK Lokomotiva Plzeň      51:28   + 7:27 
  3. Miluse Zenkerová         LCV4550   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  65:14   + 21:13
  4. Magdalena Horáková       NEJ4950   TJ Jiskra Nejdek         84:00   + 39:59
     Jindra Brabcová          LCV4750   TJ Lokomotiva, o.s. Cho   DISK          
     Helena Nyklová           9XC5501   Neregistr                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václav Mestka            VSP0600   USK Praha                29:16          
  2. Jakub Stehlík            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      29:44   + 0:28 
  3. Jakub Donda              ONO0700   SKOB Ostrov              32:15   + 2:59 
  4. Mikulás Janoch           MLA0700   MLOK Mariánské Lázně     34:07   + 4:51 
  5. Petr Biersak             KRL0701   Kometa Kralovice         40:35   + 11:19
  6. Michael Skrle            KRL0702   Kometa Kralovice         40:37   + 11:21
  7. Philip Riby              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:16   + 22:00
     Josef Bejvancicky        KRL0703   Kometa Kralovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marek Sterba             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   26:41          
  2. Samuel Janoch            MLA0502   MLOK Mariánské Lázně     34:34   + 7:53 
  3. Matyás Bauer             SKV0402   TJ Slovan Karlovy Vary   37:22   + 10:41
  4. Jirí Donda               ONO0403   SKOB Ostrov              40:21   + 13:40
  5. Jakub Hasman             VPM0501   KOS Slavia VŠ Plzeň      41:34   + 14:53
  6. Ondrej Sobota            VPM0502   KOS Slavia VŠ Plzeň      46:19   + 19:38
  7. Tobiás Kosina            SKV0502   TJ Slovan Karlovy Vary   48:10   + 21:29
  8. Simon Stehlík            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      48:39   + 21:58
  9. Niky Kollár              3TX0404   Neregistrovaní zavodníc  50:33   + 23:52
 10. Martin Soupa             LPM0500   OK Lokomotiva Plzeň      55:33   + 28:52
 11. Ondra Kulhánek           3TX0402   Neregistrovaní zavodníc  59:04   + 32:23
 12. Ondrej Sustr             KSH0501   OB Kašperské Hory        69:14   + 42:33
 13. Jindrich Houska          LPM0303   OK Lokomotiva Plzeň      77:58   + 51:17
 14. Jan Turcin               37C0402   Bez registrace           86:14   + 59:33
 15. Matous Gasek             3TX0403   Neregistrovaní zavodníc  94:54   + 68:13
 16. Stepan Kovac             3TX0401   Neregistrovaní zavodníc  96:21   + 69:40
 17. Mikes Rádl               3TX0501   Neregistrovaní zavodníc 108:49   + 82:08
 18. David Cáslavsky          NEJ0401   TJ Jiskra Nejdek        114:45   + 88:04
     Ondrej Kurz              VPM0503   KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
     Matyás Frühauf           SKV0501   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
     Adam Kriklava            37C0401   Bez registrace            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Oncirk               ONO0301   SKOB Ostrov              27:32          
  2. Filip Sauli              VPM0301   KOS Slavia VŠ Plzeň      30:44   + 3:12 
  3. Ondrej Kovár             VPM0200   KOS Slavia VŠ Plzeň      35:15   + 7:43 
  4. Stepán Sesták            MLA0302   MLOK Mariánské Lázně     36:36   + 9:04 
  5. Simon Mayer              KSH0202   OB Kašperské Hory        36:40   + 9:08 
  6. Zdenek Hejduk            BSO0201   KOB Baník Sokolov        39:56   + 12:24
  7. Oldrich Kohoutek         BSO0301   KOB Baník Sokolov        42:15   + 14:43
  8. Antonín Sustr            KSH0201   OB Kašperské Hory        43:26   + 15:54
  9. Tomás Vendelberger       MAS0302   KČT Aš                   44:28   + 16:56
 10. Petr Lill                BSO0203   KOB Baník Sokolov        45:05   + 17:33
 11. Josef Krízek             MAS0201   KČT Aš                   47:29   + 19:57
 12. Samuel Weissar           LPM0300   OK Lokomotiva Plzeň      53:32   + 26:00
 13. Vratislav Polívka        VPM0203   KOS Slavia VŠ Plzeň      54:34   + 27:02
 14. Thomas Riby              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:41   + 37:09
 15. Filip Krízek             MAS0301   KČT Aš                   68:07   + 40:35
 16. Vojtech Brecka           LPM0302   OK Lokomotiva Plzeň      78:02   + 50:30
 17. Marek Dlabac             37C0301   Bez registrace          122:32   + 95:00
--------------------------------------------------------------------------------

H16 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adam Solomko             BSO0002   KOB Baník Sokolov        38:32          
  2. Jan Hejduk               BSO0001   KOB Baník Sokolov        43:48   + 5:16 
  3. Jan Cerny                MAS0100   KČT Aš                   46:57   + 8:25 
  4. Jakub Kriklava           37C0101   Bez registrace           80:13   + 41:41
--------------------------------------------------------------------------------

H21 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petr Stehlík             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň      43:55          
  2. Karel Pilar              BSO7801   KOB Baník Sokolov        45:55   + 2:00 
  3. Petr Boranek             VSP7000   USK Praha                47:28   + 3:33 
  4. Jan Václavík             VPM8701   KOS Slavia VŠ Plzeň      48:01   + 4:06 
  5. Ondrej Falta             DKP8502   Oddíl OB Kotlářka        48:15   + 4:20 
  6. Jakub Silhavy            LPM8500   OK Lokomotiva Plzeň      51:02   + 7:07 
  7. Robert Martínek          VPM7700   KOS Slavia VŠ Plzeň      55:06   + 11:11
  8. Petr Schimm              BSO8202   KOB Baník Sokolov        57:28   + 13:33
  9. Jakub Zieba              NEJ9800   TJ Jiskra Nejdek         59:26   + 15:31
 10. Jan Michalek             NNN       Neregistrovaní           75:15   + 31:20
 11. Adam Vonásek             LPM9101   OK Lokomotiva Plzeň      75:39   + 31:44
 12. Ondrej Smejkal           MLA8700   MLOK Mariánské Lázně     78:53   + 34:58
 13. Jan Mika                 NNN9001   Neregistrovaní           96:03   + 52:08
 14. Jan Dousa                NNN9401   Neregistrovaní           97:26   + 53:31
 15. Daniel Augustin                                            146:16   + 102:21
--------------------------------------------------------------------------------

H35 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Vlasimsky         SKV7201   TJ Slovan Karlovy Vary   44:58          
  2. Zdenek Kurz              VPM6301   KOS Slavia VŠ Plzeň      46:53   + 1:55 
  3. Pavel Kalensky           SUL7600   OOB TJ Slavoj Severotuk  50:49   + 5:51 
  4. Ales Richtr              VPM6601   KOS Slavia VŠ Plzeň      51:57   + 6:59 
  5. Alexander Mares          NEJ7300   TJ Jiskra Nejdek         52:49   + 7:51 
  6. Pavel Fiser                                                 56:27   + 11:29
  7. Ladislav Nejedly         ONO7501   SKOB Ostrov              58:22   + 13:24
  8. Miroslav Rehák           KAD7101   Originální Vivalín Team  58:39   + 13:41
  9. Jiri Pavek               NEJ7500   TJ Jiskra Nejdek         60:09   + 15:11
 10. Pavel Dvorák             LPM7805   OK Lokomotiva Plzeň      63:07   + 18:09
 11. Martin Pekarek           NNN       Neregistrovaní           72:17   + 27:19
 12. Vilém Stekl              ONO7201   SKOB Ostrov              91:46   + 46:48
 13. Daniel Kaválek           ONO7202   SKOB Ostrov             101:29   + 56:31
 14. Marcel Cerny             MAS7201   KČT Aš                  124:55   + 79:57
     Filip Krízek             MAS7800   KČT Aš                    DISK          
     Martin Sobota                                                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jindrich Kovár           MAS6800   KČT Aš                   33:40          
  2. Karel Pilar              MAS5501   KČT Aš                   38:29   + 4:49 
  3. Lumír Urbánek            ONO6701   SKOB Ostrov              45:00   + 11:20
  4. Jaroslav Horínek         VSP5000   USK Praha                45:01   + 11:21
  5. Rostislav Stanek         VPM6801   KOS Slavia VŠ Plzeň      45:12   + 11:32
  6. Petr Weissar             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      45:58   + 12:18
  7. Oldrich Kohoutek         BSO7100   KOB Baník Sokolov        49:53   + 16:13
  8. Jirí Kavka               SCP5900   OK Sparta Praha          50:16   + 16:36
  9. Vratislav Polívka        VPM7003   KOS Slavia VŠ Plzeň      51:26   + 17:46
 10. Karel Soupa              LPM6900   OK Lokomotiva Plzeň      54:45   + 21:05
 11. Jan Picka                VOS                                56:56   + 23:16
 12. Petr Cech                DCH6002   Radioelektronika Cheb    65:46   + 32:06
 13. Tomás Mayer              KSH6900   OB Kašperské Hory        66:37   + 32:57
 14. Jaroslav Zieba           NEJ6500   TJ Jiskra Nejdek         73:23   + 39:43
 15. Vladimír Solomko         BSO7003   KOB Baník Sokolov        73:27   + 39:47
 16. Jan Kozelka              LCV7000   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  84:07   + 50:27
 17. Petr Koldinsky           61X7000   koldi                    98:28   + 64:48
 18. Vladimír Trop            44C9906   Neregistrovaní          112:28   + 78:48
  MS Ladislav Fruhauf         SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   40:01   + 6:21 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václav Choteticky        MAS5200   KČT Aš                   48:01          
  2. Karel Tengler            MLA       MLOK Mariánské Lázně     59:19   + 11:18
  3. Jirí Pech                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      61:46   + 13:45
  4. Jan Dolezal              VPM5701   KOS Slavia VŠ Plzeň      80:27   + 32:26
  5. Ladislav Schejbal        DCH5301   Radioelektronika Cheb   109:24   + 61:23
--------------------------------------------------------------------------------

H65 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaroslav Jirásek         DCH4701   Radioelektronika Cheb    43:33          
  2. Josef Janda              KAD4701   Originální Vivalín Team  43:46   + 0:13 
  3. Zdenek Svec              SLA4700   SKOB Slaný               45:52   + 2:19 
  4. Václav Bohuslav          LPM4201   OK Lokomotiva Plzeň      49:25   + 5:52 
  5. Jan Sklenár              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     50:19   + 6:46 
  6. Vladimír Nykles          VPM4702   KOS Slavia VŠ Plzeň      51:36   + 8:03 
  7. Milos Fiala              KSH4801   OB Kašperské Hory        56:30   + 12:57
  8. Zdenek Mágr              LCV5000   TJ Lokomotiva, o.s. Cho  58:54   + 15:21
  9. Jaromír Frey             NEJ4100   TJ Jiskra Nejdek         59:53   + 16:20
 10. Dieter Schimm            BSO4401   KOB Baník Sokolov        62:16   + 18:43
 11. Milan Hanák              FSP3400   VŠTJ Stavební fakulta P 105:58   + 62:25
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Stekl              ONO0501   SKOB Ostrov              28:01          
  2. Honzík Dvorák            ONO9999   SKOB Ostrov              28:16   + 0:15 
  3. Misa Dvorak              44C9963   Neregistrovaní           30:07   + 2:06 
  4. Lukas Sterba             SKV       TJ Slovan Karlovy Vary   31:12   + 3:11 
  5. Matyás Mála              MAS0800   KČT Aš                   31:23   + 3:22 
  5. Katerina Havlíková       44C9953   Neregistrovaní           31:23   + 3:22 
  7. Jan Kaválek              ONO1101   SKOB Ostrov              31:28   + 3:27 
  8. Jindrich Hasman          VPM       KOS Slavia VŠ Plzeň      32:43   + 4:42 
  9. Adam Postránsky          MLA0900   MLOK Mariánské Lázně     32:47   + 4:46 
 10. Mísa Dvorák              44C9904   Neregistrovaní           37:01   + 9:00 
 10. Viktorie Bursikova       NNN       Neregistrovaní           37:01   + 9:00 
 12. Pavla Kalenská           37C0950   Bez registrace           38:33   + 10:32
 13. Marketa Fiveberova       NNN       Neregistrovaní           40:03   + 12:02
 14. Jirí Vavrík              44C9907   Neregistrovaní           40:11   + 12:10
 15. Lída Ritterová           37C0851   Bez registrace           40:27   + 12:26
 16. Lisa Nduwimana           5MC0950   LK Slovan K.Vary         40:57   + 12:56
 17. Libor Halík              MAS0700   KČT Aš                   41:52   + 13:51
 18. Ivo Krízek               MAS0801   KČT Aš                   42:44   + 14:43
 19. Verunka Fejtová          44C9954   Neregistrovaní           42:55   + 14:54
 20. Vilém Krízek             MAS1000   KČT Aš                   43:24   + 15:23
 21. Majda Ciprysová          44C9951   Neregistrovaní           43:25   + 15:24
 22. Tobiás Holy              44C9903   Neregistrovaní           43:27   + 15:26
 23. Tomás Kalensky           SUL0600   OOB TJ Slavoj Severotuk  44:14   + 16:13
 24. Julinka Frühaufová       44C9964   Neregistrovaní           44:32   + 16:31
 25. Veronika Michalkova      NNN       Neregistrovaní           44:34   + 16:33
 26. Kornelka Bártová         44C9965   Neregistrovaní           44:37   + 16:36
 27. Lucie Urbánková          ONO1150   SKOB Ostrov              45:03   + 17:02
 28. Viktor Vlach             NNN       Neregistrovaní           45:27   + 17:26
 29. Jakub Ritter             37C1001   Bez registrace           46:22   + 18:21
 30. Michal Fiveber           NNN       Neregistrovaní           46:50   + 18:49
 31. Jakub Paur               NNN9999   Neregistrovaní           48:00   + 19:59
 32. Lukas Robik              44C9905   Neregistrovaní           48:13   + 20:12
 33. Verunka Havlíková        44C9952   Neregistrovaní           49:04   + 21:03
 34. Kamilka Nedbalová        44C9966   Neregistrovaní           50:34   + 22:33
 35. Tereza Stehlíková        LPM0951   OK Lokomotiva Plzeň      56:10   + 28:09
 36. Karina Mechurova         NNN       Neregistrovaní           56:11   + 28:10
 37. MIchal Misek             NNN       Neregistrovaní           59:24   + 31:23
 38. David Nezkusil           44C9902   Neregistrovaní           62:49   + 34:48
 38. Lukás Jirkovsky          37C0903   Bez registrace           62:49   + 34:48
 40. Ondrej Gregor            BSO1200   KOB Baník Sokolov        64:19   + 36:18
 41. Matej Kvapil             37C0902   Bez registrace           64:30   + 36:29
 42. Adam Nezkusil            44C9901   Neregistrovaní           64:46   + 36:45
 42. Tomás Nuc                37C0910   Bez registrace           64:46   + 36:45
 44. Tereza Dvorakova         LPM1001   OK Lokomotiva Plzeň      65:37   + 37:36
 45. Karel Pilar              LPM1200   OK Lokomotiva Plzeň      90:25   + 62:24
 46. Marie Pilarová           LPM1050   OK Lokomotiva Plzeň      90:36   + 62:35
     Doubravka Kaválková      ONO0850   SKOB Ostrov               DISK          
     Betka Ciprysová          44C       Neregistrovaní            DISK          
     Ivuska Sperlová          44C9955   Neregistrovaní            DISK          
  MS Vít Sevcík               ONO1100   SKOB Ostrov              45:05   + 17:04
--------------------------------------------------------------------------------

Linie 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petr Nuc                 37C0710   Bez registrace           29:27          
  2. Katerina Sobotová        VPM0851   KOS Slavia VŠ Plzeň      30:18   + 0:51 
  3. Lukas Triska             LPM0800   OK Lokomotiva Plzeň      31:44   + 2:17 
  4. Robert Smejkal           3TX0601   Neregistrovaní zavodníc  32:50   + 3:23 
  5. Mísa Sedá                44C9960   Neregistrovaní           33:39   + 4:12 
  6. Katerina Dvoráková       LPM0750   OK Lokomotiva Plzeň      36:15   + 6:48 
  7. Aneta Bauerová           SKV0752   TJ Slovan Karlovy Vary   37:39   + 8:12 
  8. Katerina Miseková        KAM0756   OK Kamenice              38:35   + 9:08 
  9. Alice Cesáková           37C0751   Bez registrace           40:17   + 10:50
 10. Jáchym Kulhánek          3TX0602   Neregistrovaní zavodníc  41:59   + 12:32
 11. Stepánka Sitrová         LPM0850   OK Lokomotiva Plzeň      44:10   + 14:43
 12. Ondra Stekl              ONO0801   SKOB Ostrov              46:00   + 16:33
 13. Ela Lostáková            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:38   + 18:11
 14. Lucie Miseková           KAM1050   OK Kamenice              48:34   + 19:07
 15. Richard Gregor           BSO0900   KOB Baník Sokolov        49:15   + 19:48
 16. Daniela Mayerová         KSH0852   OB Kašperské Hory        49:50   + 20:23
 17. Eliska Perinová          44C9962   Neregistrovaní           52:31   + 23:04
 18. Honza Vyskocil           3TX       Neregistrovaní zavodníc  67:43   + 38:16
 19. Magdalena Kriklavová     37C0652   Bez registrace           74:55   + 45:28
 20. Adam Pjencák             MAS0802   KČT Aš                   78:08   + 48:41
 21. Karolína Vlasímská       SKV0851   TJ Slovan Karlovy Vary   80:58   + 51:31
     Stepán Pávek             NEJ0700   TJ Jiskra Nejdek          DISK          
     Valérie Holá             44C9959   Neregistrovaní            DISK          
     Simon Gasek              44C9909   Neregistrovaní            DISK          
     Tereza Kolovratová       3TX0651   Neregistrovaní zavodníc   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petr Sevcík              ONO7200   SKOB Ostrov              27:23          
  2. Vladimir Sitra           LPM7904   OK Lokomotiva Plzeň      31:26   + 4:03 
  3. Jana Faltova             NNN       Neregistrovaní           36:45   + 9:22 
  4. Lenka Pavrova            NNN       Neregistrovaní           43:57   + 16:34
  5. Karel Dyk                DKL9999   KOB Kladno               44:35   + 17:12
  6. Martina Miseková         KAM7851   OK Kamenice              46:02   + 18:39
  7. Jana Kaválková           ONO7551   SKOB Ostrov              50:36   + 23:13
  8. Anna Reichelova          NNN       Neregistrovaní           51:21   + 23:58
  9. Radka Linhová            ONO7451   SKOB Ostrov              56:47   + 29:24
 10. Jana Fiveberova          NNN       Neregistrovaní           59:39   + 32:16
 11. Josef Cadek              KRL7151   Kometa Kralovice         62:01   + 34:38
 12. Hana Skrlova             KRL6951   Kometa Kralovice         73:30   + 46:07
 13. Daniel Sevcík            ONO0200   SKOB Ostrov              77:12   + 49:49
     Anicka Pavkova           NEJ7200   TJ Jiskra Nejdek          DISK          
     Zuzka Pospisilova        NNN       Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------