Kód závodu : 3371
Název : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum : 12.06.2016
Místo konání : obec Milíře, Rádlo
Mapa : 1 : 10 000, e=5 m, dle ISOM 2000, stav červen 2016, formát A4, autoři Ivo Habán, Martin Lejsek, Josef Borůvka a Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa bude vodovzdorně upravena
Pořadatel : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu : Žucha Jiří
Hlavní rozhodčí : Rýdl Jiří - R2
Stavitel tratí : Novotný Dušan - R1
JURY : Kašková Kateřina, Burda Matěj, Podrábská Marie
Kategorie: H21L
H21L 11.00 km, 430 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 78:58
2. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orientee 79:27 + 0:29
3. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 81:00 + 2:02
4. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 82:18 + 3:20
5. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orientee 83:33 + 4:35
6. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 84:06 + 5:08
7. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 84:44 + 5:46
8. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orientee 85:32 + 6:34
9. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 86:03 + 7:05
10. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 86:53 + 7:55
11. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 87:53 + 8:55
12. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 88:51 + 9:53
13. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 89:08 + 10:10
14. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 90:21 + 11:23
15. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 90:35 + 11:37
16. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 91:28 + 12:30
17. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 91:33 + 12:35
18. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 91:42 + 12:44
19. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 91:56 + 12:58
20. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 93:30 + 14:32
21. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 94:10 + 15:12
22. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 95:24 + 16:26
23. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 95:48 + 16:50
24. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 98:23 + 19:25
25. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:31 + 19:33
26. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 101:43 + 22:45
27. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 102:47 + 23:49
27. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orientee 102:47 + 23:49
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 103:22 + 24:24
30. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 103:37 + 24:39
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 103:39 + 24:41
32. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 106:20 + 27:22
33. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 108:57 + 29:59
34. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 110:40 + 31:42
35. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 111:13 + 32:15
36. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 117:27 + 38:29
37. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 119:24 + 40:26
38. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 120:43 + 41:45
39. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 126:30 + 47:32
40. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orientee 138:37 + 59:39
Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvíno DISK
Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov DISK
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK
--------------------------------------------------------------------------------