Kód závodu          : 3405
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 16.10.2016
Místo konání        : Dvořisko
Mapa                : Jedlinka, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2016
Pořadatel           : CHC - K.O.B. Choceň
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí     : Sháněl Jan - R3
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Stavitel tratí      : Pešek Ondřej - R3

D10N 2.50 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:42          
  2. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     26:33   + 1:51 
  3. Macková Nela             LPU0661   OK Lokomotiva Pardubice  27:33   + 2:51 
  4. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  28:39   + 3:57 
  5. Trlidová Anika           LPU0855   OK Lokomotiva Pardubice  30:17   + 5:35 
  6. Trlidová Adriana         LPU0856   OK Lokomotiva Pardubice  30:55   + 6:13 
  7. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  31:06   + 6:24 
  8. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:46   + 7:04 
  9. Růžková Markéta          LPU0758   OK Lokomotiva Pardubice  32:35   + 7:53 
 10. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  34:03   + 9:21 
 11. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  35:14   + 10:32
 12. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:08   + 18:26
 13. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    44:37   + 19:55
 14. Zemanová Eliška          LPU0960   OK Lokomotiva Pardubice  53:27   + 28:45
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.50 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  19:23          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  20:24   + 1:01 
  3. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  21:50   + 2:27 
  4. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     23:14   + 3:51 
  5. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  23:21   + 3:58 
  6. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       25:13   + 5:50 
  7. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     25:22   + 5:59 
  8. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  25:36   + 6:13 
  9. Pešanová Emma            LTU0850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:26   + 8:03 
 10. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  27:39   + 8:16 
 11. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  27:59   + 8:36 
 12. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB T.J. Sokol Žamberk    28:27   + 9:04 
 13. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:25   + 11:02
 14. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  31:26   + 12:03
 15. Vodičková Veronika       LPU0651   OK Lokomotiva Pardubice  31:43   + 12:20
 16. Pešanová Valerie         LTU0650   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:10   + 13:47
 17. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  40:55   + 21:32
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.80 km, 30 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     20:16          
  2. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     21:49   + 1:33 
  3. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:07   + 2:51 
  4. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     23:14   + 2:58 
  5. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:58   + 4:42 
  6. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  25:54   + 5:38 
  7. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              26:05   + 5:49 
  8. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  26:05   + 5:49 
  9. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  27:39   + 7:23 
 10. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     28:57   + 8:41 
 11. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      29:04   + 8:48 
 12. Rychterová Lucie         PHK0557   OK 99 Hradec Králové     31:00   + 10:44
 13. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:25   + 11:09
 14. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  31:59   + 11:43
 15. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:15   + 12:59
 16. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     33:52   + 13:36
 17. Trlidová Agáta           LPU0554   OK Lokomotiva Pardubice  35:00   + 14:44
 18. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     35:59   + 15:43
 19. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  36:09   + 15:53
 20. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:03   + 16:47
 21. Kociánová Hana           SHK0453   OK Slavia Hradec Králov  39:12   + 18:56
 22. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     44:35   + 24:19
 23. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       54:40   + 34:24
 24. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     61:25   + 41:09
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.70 km, 25 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  28:02          
  2. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB T.J. Sokol Žamberk    28:23   + 0:21 
  3. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:53   + 3:51 
  4. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              32:42   + 4:40 
  5. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              32:54   + 4:52 
  6. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB T.J. Sokol Žamberk    32:57   + 4:55 
  7. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  45:09   + 17:07
  8. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  46:52   + 18:50
  9. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  61:23   + 33:21
 10. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  62:56   + 34:54
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.10 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     22:14          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  22:59   + 0:45 
  3. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  24:34   + 2:20 
  4. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  25:13   + 2:59 
  5. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  25:55   + 3:41 
  6. Suchánková Eliška        PHK0250   OK 99 Hradec Králové     27:06   + 4:52 
  7. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  28:00   + 5:46 
  8. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     29:35   + 7:21 
  9. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     29:59   + 7:45 
 10. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              30:40   + 8:26 
 11. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  30:55   + 8:41 
 12. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         31:11   + 8:57 
 13. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:14   + 9:00 
 14. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  32:28   + 10:14
 15. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     33:08   + 10:54
 16. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       34:40   + 12:26
 17. Mikysková Doubravka      ZAM0251   OB T.J. Sokol Žamberk    38:14   + 16:00
 18. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  39:30   + 17:16
 19. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  46:01   + 23:47
 20. Anna Navrátilová         SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  59:02   + 36:48
 21. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              65:13   + 42:59
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.40 km, 45 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  25:34          
  2. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  27:41   + 2:07 
  3. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       27:50   + 2:16 
  4. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              31:40   + 6:06 
  5. Zimová Barbora           SHK0151   OK Slavia Hradec Králov  31:47   + 6:13 
  6. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      32:01   + 6:27 
  7. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      33:25   + 7:51 
  8. Dvořáková Anna           JIL0154   OK Jilemnice             34:48   + 9:14 
  9. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              35:34   + 10:00
 10. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              35:50   + 10:16
 11. Pachelová Anna           ZAM0053   OB T.J. Sokol Žamberk    38:38   + 13:04
 12. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  41:10   + 15:36
 13. Procházková Tereza       ZAM0054   OB T.J. Sokol Žamberk    46:27   + 20:53
 14. Charvátová Kateřina      SHK0050   OK Slavia Hradec Králov  47:44   + 22:10
 15. Hnátnická Zuzana         ZAM0152   OB T.J. Sokol Žamberk    49:38   + 24:04
 16. Obermajerová Gabriela    KUN0150   TJ Sokol Kunvald         58:28   + 32:54
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.50 km, 50 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterová Jana            LPU0057   OK Lokomotiva Pardubice  29:12          
  2. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       30:25   + 1:13 
  3. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  35:19   + 6:07 
  4. Boková Ivana             ZAM9952   OB T.J. Sokol Žamberk    46:44   + 17:32
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.90 km, 95 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gwozdz Ewa               1JP9050   Polish Military Team     37:50          
  2. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  38:00   + 0:10 
  3. Kulhavá Šárka            LPU9357   OK Lokomotiva Pardubice  38:23   + 0:33 
  4. Chládková Simona         LPU9658   OK Lokomotiva Pardubice  38:43   + 0:53 
  5. Stankiewicz Agata        1JP9450   Polish Military Team     40:11   + 2:21 
  6. Lučanová Marta           LPU7957   OK Lokomotiva Pardubice  41:40   + 3:50 
  7. Novotná Barbora          SHK8658   OK Slavia Hradec Králov  43:09   + 5:19 
  8. Tihonová Martina         PHK8651   OK 99 Hradec Králové     43:24   + 5:34 
  9. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     44:23   + 6:33 
 10. Jebavá Lucie             VRL9254   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:42   + 6:52 
 11. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             45:39   + 7:49 
 12. Matrasová Vendula        CHT8251   OOB SK Chrast            46:48   + 8:58 
 13. Škodová Šárka            LTU8951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:35   + 9:45 
 14. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              48:00   + 10:10
 15. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             48:16   + 10:26
 16. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             50:00   + 12:10
 17. Matušincová Lucie        PHK8152   OK 99 Hradec Králové     53:09   + 15:19
 18. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  53:11   + 15:21
 19. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:10   + 20:20
 20. Besedová Petra           CHT7654   OOB SK Chrast            59:58   + 22:08
 21. Chládková Zuzana         ZAM9153   OB T.J. Sokol Žamberk    63:03   + 25:13
 22. Pilíková Veronika        CET8152   TJ Loko Česká Třebová    65:59   + 28:09
 23. Skalická Karolína        ZAM9652   OB T.J. Sokol Žamberk    66:42   + 28:52
 24. Trdá Lucie               69X8651   HO Humanita              72:40   + 34:50
 25. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        81:36   + 43:46
     Kopáčková Iva            CHT8851   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.20 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venclová Veronika        ZAM8251   OB T.J. Sokol Žamberk    40:15          
  2. Grundmanová Lenka        CHC86     K.O.B. Choceň            41:21   + 1:06 
  3. Kodytková Iva            VAM7751   OOB Vamberk              42:37   + 2:22 
  4. Stulíková Barbora        SHK8552   OK Slavia Hradec Králov  44:42   + 4:27 
  5. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  47:34   + 7:19 
  6. Hostinská Jana           VAM8451   OOB Vamberk              48:14   + 7:59 
  7. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  49:31   + 9:16 
  8. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     52:17   + 12:02
  9. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  52:18   + 12:03
 10. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     53:32   + 13:17
 11. Sokolová Tereza          BRM8451   Sokol Burdych            55:37   + 15:22
 12. Šiffelová Lenka          ZAM8452   OB T.J. Sokol Žamberk    60:39   + 20:24
 13. Müllerová Petra          VAM9098   OOB Vamberk              62:34   + 22:19
 14. Říhová Kateřina          PHK8052   OK 99 Hradec Králové     64:09   + 23:54
 15. Sojková Petra            ALB8950   OOB Albrechtice nad Orl  72:17   + 32:02
 16. Kubečková Veronika       PHK9853   OK 99 Hradec Králové     76:59   + 36:44
     Chládková Eva            ZAM7051   OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.30 km, 50 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              34:25          
  2. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       35:51   + 1:26 
  3. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:01   + 2:36 
  4. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  37:49   + 3:24 
  5. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     40:19   + 5:54 
  6. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     40:42   + 6:17 
  7. Myslivcová Lenka         SHK7051   OK Slavia Hradec Králov  41:18   + 6:53 
  8. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  42:01   + 7:36 
  9. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  42:38   + 8:13 
 10. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    42:39   + 8:14 
 11. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  44:17   + 9:52 
 12. Rychterová Kateřina      PHK7752   OK 99 Hradec Králové     44:37   + 10:12
 13. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  45:40   + 11:15
 14. Sršňová Kateřina         VAM8150   OOB Vamberk              45:41   + 11:16
 15. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  46:37   + 12:12
 16. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  49:41   + 15:16
 17. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        59:37   + 25:12
     Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.40 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  30:28          
  2. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    31:15   + 0:47 
  3. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       32:40   + 2:12 
  4. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  34:06   + 3:38 
  5. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  34:10   + 3:42 
  6. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              34:40   + 4:12 
  7. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     34:51   + 4:23 
  8. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  35:01   + 4:33 
  9. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  35:50   + 5:22 
 10. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              36:09   + 5:41 
 11. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              36:22   + 5:54 
 12. Śkopova Jana             CET7551   TJ Loko Česká Třebová    36:43   + 6:15 
 13. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  37:43   + 7:15 
 14. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  38:00   + 7:32 
 15. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:47   + 9:19 
 16. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  40:34   + 10:06
 17. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  40:54   + 10:26
 18. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  41:47   + 11:19
 19. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  42:10   + 11:42
 20. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      42:12   + 11:44
 21. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              43:12   + 12:44
 22. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  44:34   + 14:06
 23. Raková Miroslava         SHK7250   OK Slavia Hradec Králov  45:08   + 14:40
 24. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:36   + 15:08
 25. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  45:46   + 15:18
 26. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  46:22   + 15:54
 27. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  46:33   + 16:05
 28. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  52:06   + 21:38
 29. Langrová Lenka           KOR7450   OB DDM Kostelec nad Orl  52:38   + 22:10
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.60 km, 55 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  34:22          
  2. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              34:34   + 0:12 
  3. Kavalírová Kateřina      PHK6756   OK 99 Hradec Králové     35:51   + 1:29 
  4. Horáková Jindra          LPU6854   OK Lokomotiva Pardubice  35:54   + 1:32 
  5. Novotná Iva              SHK6151   OK Slavia Hradec Králov  37:55   + 3:33 
  6. Müllerová Zorka          3XX6700   POT                      38:44   + 4:22 
  7. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:18   + 4:56 
  8. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:57   + 7:35 
  9. Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:05   + 7:43 
 10. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     42:30   + 8:08 
 11. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      43:03   + 8:41 
 12. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  43:34   + 9:12 
 13. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  44:40   + 10:18
 14. Cabalková Ivana          ZAM6351   OB T.J. Sokol Žamberk    46:26   + 12:04
 15. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:34   + 12:12
 16. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  46:41   + 12:19
 17. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  47:27   + 13:05
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.20 km, 30 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       37:28          
  2. Kalousová Dana           ZAM5951   OB T.J. Sokol Žamberk    39:10   + 1:42 
  3. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         42:52   + 5:24 
  4. Balcarová Eva            PHK5952   OK 99 Hradec Králové     43:39   + 6:11 
  5. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              44:08   + 6:40 
  6. Divecká Růžena           SHK6753   OK Slavia Hradec Králov  44:56   + 7:28 
  7. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     48:09   + 10:41
  8. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB T.J. Sokol Žamberk    49:31   + 12:03
  9. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          61:30   + 24:02
 10. Bürgerová Kateřina       LPU6755   OK Lokomotiva Pardubice  61:47   + 24:19
 11. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  64:00   + 26:32
 12. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  72:57   + 35:29
 13. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             73:46   + 36:18
 14. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    90:41   + 53:13
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.20 km, 30 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  30:28          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     31:05   + 0:37 
  3. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  34:17   + 3:49 
  4. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  37:11   + 6:43 
  5. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  37:17   + 6:49 
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             37:23   + 6:55 
  7. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:27   + 8:59 
  8. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     41:13   + 10:45
  9. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             41:13   + 10:45
 10. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  42:19   + 11:51
 11. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  43:32   + 13:04
 12. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  44:44   + 14:16
 13. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  48:20   + 17:52
 14. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  49:13   + 18:45
 15. Lulayová Věra            LPU5651   OK Lokomotiva Pardubice  67:21   + 36:53
     Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.00 km, 35 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martincová Helena        ZAM5051   OB T.J. Sokol Žamberk    39:23          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:17   + 1:54 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  46:53   + 7:30 
  4. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:06   + 7:43 
  5. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  51:54   + 12:31
  6. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  51:57   + 12:34
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.50 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     21:19          
  2. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  25:35   + 4:16 
  3. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  26:46   + 5:27 
  4. Zeman Lukáš              LPU0705   OK Lokomotiva Pardubice  28:13   + 6:54 
  5. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     28:14   + 6:55 
  6. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  30:00   + 8:41 
  7. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  30:43   + 9:24 
  8. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       31:17   + 9:58 
  9. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  38:10   + 16:51
 10. Kunt Martin              ZAM0701   OB T.J. Sokol Žamberk    42:05   + 20:46
 11. Matušinec Jakub          PHK0802   OK 99 Hradec Králové     42:22   + 21:03
 12. Vávra Jakub              LPU0702   OK Lokomotiva Pardubice  55:19   + 34:00
 13. Macas Petr               LPU0815   OK Lokomotiva Pardubice 126:09   + 104:50
     Vondra Matěj             LTU0702   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.50 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  19:59          
  2. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     20:44   + 0:45 
  3. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    23:06   + 3:07 
  4. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  24:04   + 4:05 
  5. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     26:19   + 6:20 
  6. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  28:16   + 8:17 
  7. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  29:11   + 9:12 
  8. Vicenec Martin           ZAM0601   OB T.J. Sokol Žamberk    29:53   + 9:54 
  9. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  30:33   + 10:34
 10. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:25   + 12:26
 11. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     34:30   + 14:31
 12. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     35:16   + 15:17
 13. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  36:09   + 16:10
 14. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          36:17   + 16:18
 15. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  43:23   + 23:24
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.10 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  22:27          
  2. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  23:44   + 1:17 
  3. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  23:50   + 1:23 
  4. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         24:00   + 1:33 
  5. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     24:00   + 1:33 
  6. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  24:32   + 2:05 
  7. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:25   + 2:58 
  8. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  27:19   + 4:52 
  9. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     27:44   + 5:17 
 10. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     29:49   + 7:22 
 11. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  29:56   + 7:29 
 12. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:07   + 7:40 
 13. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  30:36   + 8:09 
 14. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         33:22   + 10:55
 15. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     33:32   + 11:05
 16. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:56   + 11:29
 17. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       34:37   + 12:10
 18. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          35:14   + 12:47
 19. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:18   + 13:51
 20. Novotný Lukáš            PHK0505   OK 99 Hradec Králové     36:39   + 14:12
 21. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       36:47   + 14:20
 22. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       37:15   + 14:48
 23. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:18   + 14:51
 24. Vodička Igor             LPU0507   OK Lokomotiva Pardubice  39:01   + 16:34
 25. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  46:33   + 24:06
 26. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              56:14   + 33:47
 27. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  57:31   + 35:04
 28. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  62:42   + 40:15
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 3.00 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  26:40          
  2. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  28:43   + 2:03 
  3. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  36:58   + 10:18
  4. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB T.J. Sokol Žamberk    37:42   + 11:02
  5. Tměj Adam                SJC0407   Sportcentrum Jičín       40:36   + 13:56
  6. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:35   + 15:55
  7. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  43:11   + 16:31
  8. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  43:33   + 16:53
  9. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  44:43   + 18:03
 10. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  45:43   + 19:03
 11. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    48:43   + 22:03
 12. Lesák Lukáš              ZAM0502   OB T.J. Sokol Žamberk    49:20   + 22:40
 13. Šlajs Tomáš              CHC05     K.O.B. Choceň            66:21   + 39:41
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.40 km, 45 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     22:42          
  2. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  25:38   + 2:56 
  3. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  26:25   + 3:43 
  4. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  27:22   + 4:40 
  5. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  27:37   + 4:55 
  6. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  28:39   + 5:57 
  7. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:05   + 8:23 
  8. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  31:59   + 9:17 
  9. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  32:43   + 10:01
 10. Šípek Stanislav          SRK0304   SOOB Spartak Rychnov n.  34:36   + 11:54
 11. Franta Jonáš             SJC0201   Sportcentrum Jičín       35:08   + 12:26
 12. Ráček Jan                KUO0302   KOB Ústí nad Orlicí      35:24   + 12:42
 13. Pokorný Dominik          SRK0301   SOOB Spartak Rychnov n.  36:02   + 13:20
 14. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  36:08   + 13:26
 15. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     38:03   + 15:21
 16. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  38:49   + 16:07
 17. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     39:48   + 17:06
 18. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  40:00   + 17:18
 19. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      41:45   + 19:03
 20. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:44   + 33:02
     Pachel Jakub             ZAM0202   OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.10 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Satranský Martin         NPA0201   SK LOB Nová Paka         29:30          
  2. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       30:52   + 1:22 
  3. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      35:46   + 6:16 
  4. Kudrna Dalibor           KUO0201   KOB Ústí nad Orlicí      36:56   + 7:26 
  5. Moravec Jan              ZAM0205   OB T.J. Sokol Žamberk    38:11   + 8:41 
  6. Krsek Šimon              ZAM0204   OB T.J. Sokol Žamberk    38:28   + 8:58 
  7. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  39:21   + 9:51 
  8. Beneš Robin              KOR0301   OB DDM Kostelec nad Orl  51:32   + 22:02
  9. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  82:28   + 52:58
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.70 km, 60 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  27:48          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:05   + 0:17 
  3. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              28:41   + 0:53 
  4. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      29:20   + 1:32 
  5. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  35:40   + 7:52 
  6. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       38:39   + 10:51
  7. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:58   + 11:10
  8. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  42:35   + 14:47
  9. Bürger Matěj             LPU0009   OK Lokomotiva Pardubice  44:53   + 17:05
 10. Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:02   + 22:14
 11. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    52:35   + 24:47
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.10 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  29:18          
  2. Kalenský Aleš            STH9801   SK Studenec              31:16   + 1:58 
  3. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      31:21   + 2:03 
  4. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             32:26   + 3:08 
  5. Novotný Matěj            ZAM9802   OB T.J. Sokol Žamberk    34:19   + 5:01 
  6. Lauterbach David         ZAM9801   OB T.J. Sokol Žamberk    36:00   + 6:42 
  7. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB T.J. Sokol Žamberk    41:02   + 11:44
  8. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  41:26   + 12:08
  9. Friml Dominik            ZAM9901   OB T.J. Sokol Žamberk    42:22   + 13:04
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.80 km, 95 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wenslaw Mateusz          1JP8700   Polish Military Team     32:26          
  2. Richert Marcin           1JP7900   Polish Military Team     32:44   + 0:18 
  3. Podzinski Rafal          1JP9100   Polish Military Team     34:32   + 2:06 
  4. Potštejnský Jan          SRK7807   SOOB Spartak Rychnov n.  37:26   + 5:00 
  5. Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové     37:26   + 5:00 
  6. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            39:39   + 7:13 
  7. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     39:43   + 7:17 
  8. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     40:16   + 7:50 
  9. Weiner Jakub             SHK7911   OK Slavia Hradec Králov  40:49   + 8:23 
 10. Skalický Matyáš          KUO9605   KOB Ústí nad Orlicí      41:13   + 8:47 
 11. Klícha Martin            8MX8800   STALAK RK                42:24   + 9:58 
 12. Prášil Ondřej            SJC8401   Sportcentrum Jičín       43:05   + 10:39
 13. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  43:09   + 10:43
 14. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 11:29
 15. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  43:59   + 11:33
 16. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  44:16   + 11:50
 17. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  44:16   + 11:50
 18. Handl Jindřich           SRK9201   SOOB Spartak Rychnov n.  44:37   + 12:11
 19. Lazák Tomáš              LTU9102   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:46   + 12:20
 20. Smutný Šimon             VAM9301   OOB Vamberk              45:55   + 13:29
 21. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  46:10   + 13:44
 22. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  46:17   + 13:51
 23. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            46:22   + 13:56
 24. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  46:44   + 14:18
 25. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        47:23   + 14:57
 26. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  47:31   + 15:05
 27. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              47:38   + 15:12
 28. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  47:58   + 15:32
 29. Čáp Ondřej               DOB7405   KOB Dobruška             48:32   + 16:06
 30. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  50:12   + 17:46
 31. Lán Filip                SHK8003   OK Slavia Hradec Králov  50:21   + 17:55
 32. Ďoubal Jan               DOB8600   KOB Dobruška             50:39   + 18:13
 33. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  50:53   + 18:27
 34. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:20   + 18:54
 35. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška             52:56   + 20:30
 36. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              54:15   + 21:49
 37. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          55:05   + 22:39
 38. Lesák Jakub              ZAM9603   OB T.J. Sokol Žamberk    56:33   + 24:07
 39. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      58:27   + 26:01
 40. Záveský Marek            CET9001   TJ Loko Česká Třebová    58:33   + 26:07
 41. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  60:39   + 28:13
 42. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  61:53   + 29:27
 43. Pešan Jan                LTU7400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:22   + 33:56
 44. Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast            68:14   + 35:48
     Škoda Jáchym             LTU8700   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.80 km, 75 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          38:11          
  2. Andrš Petr               ZAM8401   OB T.J. Sokol Žamberk    40:06   + 1:55 
  3. Sojka Lukáš              ALB8500   OOB Albrechtice nad Orl  40:39   + 2:28 
  4. Fleischmann Aleš         SRK8912   SOOB Spartak Rychnov n.  44:03   + 5:52 
  5. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     45:13   + 7:02 
  6. Seidl Jakub              LPU9104   OK Lokomotiva Pardubice  46:36   + 8:25 
  7. Moravec Filip            KUN8801   TJ Sokol Kunvald         48:01   + 9:50 
  8. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             48:45   + 10:34
  9. Růžička Daniel           KOR9000   OB DDM Kostelec nad Orl  50:30   + 12:19
 10. Roll Martin              ALB8401   OOB Albrechtice nad Orl  56:06   + 17:55
 11. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              58:31   + 20:20
 12. Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř           60:44   + 22:33
 13. Holý Michal              3FX7800   OMT Pardubice            61:04   + 22:53
 14. Lux Martin               KUN9301   TJ Sokol Kunvald         64:55   + 26:44
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.40 km, 95 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Porzycz Janusz           1JP7300   Polish Military Team     35:56          
  2. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              36:24   + 0:28 
  3. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              39:21   + 3:25 
  4. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  39:50   + 3:54 
  5. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      41:07   + 5:11 
  6. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  42:46   + 6:50 
  7. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  43:17   + 7:21 
  8. Vítek Pavel              CHT7501   OOB SK Chrast            44:30   + 8:34 
  9. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  44:39   + 8:43 
 10. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     47:37   + 11:41
 11. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              48:42   + 12:46
 12. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  49:17   + 13:21
 13. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  51:09   + 15:13
 14. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n.  57:51   + 21:55
 15. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  61:46   + 25:50
 16. Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast            61:53   + 25:57
 17. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:03   + 26:07
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.20 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       37:13          
  2. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  40:36   + 3:23 
  3. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  41:18   + 4:05 
  4. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  41:22   + 4:09 
  5. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     44:16   + 7:03 
  6. Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice  45:14   + 8:01 
  7. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  46:32   + 9:19 
  8. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     47:46   + 10:33
  9. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  49:22   + 12:09
 10. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  49:26   + 12:13
 11. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  50:14   + 13:01
 12. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     50:17   + 13:04
 13. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB T.J. Sokol Žamberk    52:17   + 15:04
 14. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  54:55   + 17:42
 15. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:00   + 22:47
 16. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             66:26   + 29:13
 17. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              71:16   + 34:03
 18. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  71:16   + 34:03
     Műller Kamil             VAM7501   OOB Vamberk               DISK          
     Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.80 km, 75 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalír Karel            PHK6503   OK 99 Hradec Králové     36:07          
  2. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  37:09   + 1:02 
  3. Smutný Michal            4JC0002   nereg                    37:38   + 1:31 
  4. Hausvater Karel          SHK5801   OK Slavia Hradec Králov  38:48   + 2:41 
  5. Chmelař Pavel            SHK6402   OK Slavia Hradec Králov  39:04   + 2:57 
  6. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  39:16   + 3:09 
  7. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:52   + 3:45 
  8. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         40:37   + 4:30 
  9. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         41:43   + 5:36 
 10. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  42:28   + 6:21 
 11. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  42:54   + 6:47 
 12. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:28   + 7:21 
 13. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      45:17   + 9:10 
 14. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      45:42   + 9:35 
 15. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  45:54   + 9:47 
 16. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  50:01   + 13:54
 17. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     51:48   + 15:41
 18. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  52:33   + 16:26
 19. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  54:25   + 18:18
 20. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     56:11   + 20:04
 21. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:09   + 23:02
 22. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  62:24   + 26:17
 23. Müller Robert            3XX6900   POT                      62:42   + 26:35
 24. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    64:31   + 28:24
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.60 km, 55 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  31:37          
  2. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          33:24   + 1:47 
  3. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  35:43   + 4:06 
  4. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  36:00   + 4:23 
  5. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          36:02   + 4:25 
  6. Levý Tomáš               ZAM6801   OB T.J. Sokol Žamberk    36:21   + 4:44 
  7. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  37:16   + 5:39 
  8. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         37:19   + 5:42 
  9. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  37:25   + 5:48 
 10. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  38:49   + 7:12 
 11. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            39:38   + 8:01 
 12. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  41:17   + 9:40 
 13. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  42:13   + 10:36
 14. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  42:35   + 10:58
 15. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:08   + 11:31
 16. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     46:36   + 14:59
     Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.30 km, 50 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          36:46          
  2. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     38:45   + 1:59 
  3. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  39:11   + 2:25 
  4. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  39:23   + 2:37 
  5. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  39:26   + 2:40 
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         40:03   + 3:17 
  7. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              40:36   + 3:50 
  8. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  40:52   + 4:06 
  9. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             42:23   + 5:37 
 10. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         42:49   + 6:03 
 11. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  43:10   + 6:24 
 12. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  45:37   + 8:51 
 13. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  49:56   + 13:10
 14. Chládek Josef            ZAM5901   OB T.J. Sokol Žamberk    50:53   + 14:07
 15. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  53:06   + 16:20
 16. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             53:08   + 16:22
 17. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         53:37   + 16:51
 18. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:58   + 23:12
 19. Andrš Milan              ZAM5801   OB T.J. Sokol Žamberk    64:09   + 27:23
 20. Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli  70:52   + 34:06
 21. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  73:55   + 37:09
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.40 km, 40 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  31:56          
  2. Vízek Luděk              SHK6001   OK Slavia Hradec Králov  33:39   + 1:43 
  3. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  36:08   + 4:12 
  4. Balcar Aleš              PHK5703   OK 99 Hradec Králové     36:28   + 4:32 
  5. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  37:07   + 5:11 
  6. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  37:52   + 5:56 
  7. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  39:42   + 7:46 
  8. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     42:14   + 10:18
  9. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  44:50   + 12:54
 10. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  46:44   + 14:48
 11. Pross Josef              KOR6100   OB DDM Kostelec nad Orl  52:52   + 20:56
 12. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  53:11   + 21:15
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.20 km, 30 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    31:24          
  2. Tobiška Václav           ZAM4401   OB T.J. Sokol Žamberk    33:15   + 1:51 
  3. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:29   + 3:05 
  4. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov n.  38:29   + 7:05 
  5. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:25   + 8:01 
  6. Šponar Josef             ZAM4701   OB T.J. Sokol Žamberk    41:23   + 9:59 
  7. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             43:01   + 11:37
  8. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  58:20   + 26:56
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.00 km, 35 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       34:43          
  2. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          40:38   + 5:55 
  3. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     46:24   + 11:41
  4. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  48:08   + 13:25
  5. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     60:01   + 25:18
  6. Koudelka Karel           LPU4001   OK Lokomotiva Pardubice  64:59   + 30:16
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.50 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    22:00          
  2. Goláň František          LPU0803   OK Lokomotiva Pardubice  22:39   + 0:39 
  3. Goláň Antonín            LPU0804   OK Lokomotiva Pardubice  23:56   + 1:56 
  4. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        24:38   + 2:38 
  5. Prudič Vítek             CHC       K.O.B. Choceň            25:27   + 3:27 
  6. Adamec Marek                                                26:27   + 4:27 
  7. Janeba Viktor            CHC       K.O.B. Choceň            26:50   + 4:50 
  8. Štangler Jiří            CHC06     K.O.B. Choceň            27:26   + 5:26 
  9. Dvořáková Marie                                             27:33   + 5:33 
 10. Valentová Veronika       LPU1152   OK Lokomotiva Pardubice  27:49   + 5:49 
 11. Zdotsinský Oliver                                           27:55   + 5:55 
 12. Málková Michaela         PHK       OK 99 Hradec Králové     28:05   + 6:05 
 13. Pelán Vojtěch            BRU0000   Ulita-HOBRA Orienteerin  28:13   + 6:13 
 14. Havelka Pepča            SJC1000   Sportcentrum Jičín       28:24   + 6:24 
 15. Pozdílková Zuzana        PHK       OK 99 Hradec Králové     29:02   + 7:02 
 16. Koutský Vojtěch                                             29:24   + 7:24 
 17. Cach Jan                 LPU0805   OK Lokomotiva Pardubice  30:16   + 8:16 
 18. Balcarová Marie          CHC       K.O.B. Choceň            31:30   + 9:30 
 19. Čiháková Zuzana          ZAM0956   OB T.J. Sokol Žamberk    31:52   + 9:52 
 20. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  31:57   + 9:57 
 21. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  32:09   + 10:09
 22. Horáková Eliška                                             33:36   + 11:36
 23. Macháčková Eliška        LPU1153   OK Lokomotiva Pardubice  33:46   + 11:46
 24. Besedová Barborka        CHT1051   OOB SK Chrast            33:51   + 11:51
 25. Langrová Tereza          KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  34:26   + 12:26
 26. Valentová Kateřina       LPU0852   OK Lokomotiva Pardubice  34:33   + 12:33
 27. Drahokoupil Josef        SHK0900   OK Slavia Hradec Králov  35:05   + 13:05
 28. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  36:16   + 14:16
 29. Macháčková Kateřina      CHC0951   K.O.B. Choceň            37:13   + 15:13
 30. Severa Matyáš                                               38:03   + 16:03
 31. Pozdílková Kateřina      PHK       OK 99 Hradec Králové     38:08   + 16:08
 32. Zdobinská Klára                                             38:21   + 16:21
 33. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  38:33   + 16:33
 34. Čermák Jan                                                  39:39   + 17:39
 35. Nekvapil Lukáš           LPU1040   OK Lokomotiva Pardubice  40:12   + 18:12
 36. Lučan Matěj              LPU0903   OK Lokomotiva Pardubice  41:19   + 19:19
 37. Sádecká Karolína                                            41:48   + 19:48
 38. Svejštil Martin          ZAM1001   OB T.J. Sokol Žamberk    42:57   + 20:57
 39. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       43:18   + 21:18
 40. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  43:54   + 21:54
 41. Čiháková Vendula         ZAM1157   OB T.J. Sokol Žamberk    44:45   + 22:45
 42. Macek Dan                LPU1103   OK Lokomotiva Pardubice  47:42   + 25:42
 43. Hladká Emma              KOR1350   OB DDM Kostelec nad Orl  48:15   + 26:15
 44. Vít Petr                 KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  49:11   + 27:11
 45. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  49:31   + 27:31
 46. Lučan Ondřej             LPU1101   OK Lokomotiva Pardubice  50:08   + 28:08
 47. Zahradník Václav         44C1202   Neregistrovaní           51:58   + 29:58
 48. Novák Michal             ZAM1101   OB T.J. Sokol Žamberk    54:55   + 32:55
 49. Kutlvašr Vláďa           VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:41   + 38:41
     Burda Jiří               TYN       OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.60 km, 30 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Pavel              CHC93     K.O.B. Choceň            22:39          
  2. Zahradník Jakub          6YC8600   Neregistrovaní           26:45   + 4:06 
  3. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  26:56   + 4:17 
  4. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  26:56   + 4:17 
  5. Holubář Patrik           KUO       KOB Ústí nad Orlicí      27:44   + 5:05 
  6. Košťálková Julie                                            28:45   + 6:06 
  7. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     29:26   + 6:47 
  8. Kmentová Lenka                                              29:54   + 7:15 
  9. Vlčková Pavla            TYN       OOB SK Týniště nad Orli  30:50   + 8:11 
 10. Mudruňková Romana                                           32:03   + 9:24 
 11. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  32:12   + 9:33 
 12. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              32:40   + 10:01
 13. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     33:20   + 10:41
 14. Kašparová Lucie                                             33:25   + 10:46
 15. Fejfarová Petra          LPU       OK Lokomotiva Pardubice  33:41   + 11:02
 16. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:50   + 11:11
 17. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:55   + 11:16
 18. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  34:25   + 11:46
 19. Rychtera Petr                                               34:28   + 11:49
 20. Vrábelová Hana           PHK       OK 99 Hradec Králové     35:22   + 12:43
 21. Knobová Šárka                                               35:46   + 13:07
 22. Vicenec Tomáš                                               36:18   + 13:39
 23. Mach Jan                 ALB       OOB Albrechtice nad Orl  36:31   + 13:52
 24. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  36:36   + 13:57
 25. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         36:36   + 13:57
 26. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  40:03   + 17:24
 27. Zurynek Pavel                                               41:34   + 18:55
 28. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     42:29   + 19:50
 29. Lebar Anton                                                 42:40   + 20:01
 30. Krejčí Milan             KOR7400   OB DDM Kostelec nad Orl  43:54   + 21:15
 31. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     44:53   + 22:14
 32. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  46:28   + 23:49
 33. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:52   + 25:13
 34. Ryšavá Marta                                                48:48   + 26:09
 35. Košťálková Blanka                                           49:54   + 27:15
 36. Junková Iva              LTU7351   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:55   + 28:16
 37. Luxová Petra                                                53:28   + 30:49
 38. Lhotská Hana             ZAM4651   OB T.J. Sokol Žamberk    54:05   + 31:26
 39. Vých Luboš               KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  54:13   + 31:34
 40. Petera Josef                                                57:43   + 35:04
 41. Půlpánová Andrea                                            59:17   + 36:38
 42. Severová Radka                                              59:30   + 36:51
 43. Smrčková Olga            LPU2224   OK Lokomotiva Pardubice  60:26   + 37:47
 44. Burdová Eva              TYN       OOB SK Týniště nad Orli  61:09   + 38:30
 45. Krejčí Lenka             KOR7951   OB DDM Kostelec nad Orl  61:26   + 38:47
 46. Burda Jiří               TYN       OOB SK Týniště nad Orli  62:02   + 39:23
 47. Sokol Milan              BRM7201   Sokol Burdych            67:30   + 44:51
 48. Hammová Dita             KOR7050   OB DDM Kostelec nad Orl  68:55   + 46:16
 49. Růžková Kamila           LPU2266   OK Lokomotiva Pardubice  69:22   + 46:43
 50. Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov  99:43   + 77:04
 51. Potštejnská Dagmar                                         114:33   + 91:54
     Waňková Dita             LPU       OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.20 km, 95 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  38:47          
  2. Hruška Petr              CET8601   TJ Loko Česká Třebová    48:16   + 9:29 
  3. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     53:15   + 14:28
  4. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               53:18   + 14:31
  5. Nárovec Václav                                              55:57   + 17:10
  6. Moravec Jiří                                                58:19   + 19:32
  7. Vojta Marek              SHK8804   OK Slavia Hradec Králov  61:40   + 22:53
  8. Procházková Gabriela                                        62:57   + 24:10
  9. Novotný Petr             4JC0001   nereg                    62:58   + 24:11
 10. Škorpil Jaromír                                             69:54   + 31:07
 11. Brožek Jan                                                  74:13   + 35:26
 12. Michálek Marcel          4JC0003   nereg                    75:03   + 36:16
 13. Skalka Michal            LTUzzzz   OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:56   + 45:09
 14. Neumann David                                               87:41   + 48:54
 15. Košťálek Radim                                              93:42   + 54:55
 16. Šebrle Jiří                                                 94:42   + 55:55
 17. Pelán Kamil              BRU6601   Ulita-HOBRA Orienteerin 110:05   + 71:18
 18. Cinková Daniela          CET       TJ Loko Česká Třebová   119:32   + 80:45
 19. Cink Lubomír             CET5901   TJ Loko Česká Třebová   119:41   + 80:54
     Prokeš Tomáš             SHK7503   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Nárovec Jiří                                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------