Kód závodu          : 3450
Název               : Grand prix Silesia - E5
Datum               : 16.07.2016
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Stavitel tratí      : Valík Luděk - R2

D10 2.00 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holasová Barbora         AOP0651 E Orientační Běh Opava     21:55          
  2. Gallo Natálie            AOP0652 E Orientační Běh Opava     25:58   + 4:03 
  3. Benešová Michaela        SJH0651 E SJH Jindřichův Hradec    28:03   + 6:08 
  4. Rychla Karolina          KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:33   + 6:38 
  5. Mianowska Tosia          6DC0751 E SILVA OCamp              31:06   + 9:11 
  6. Chabiera Filomena        6DC0750 E SILVA OCamp              34:25   + 12:30
  7. Komárková Zbyňka         SJH0751 E SJH Jindřichův Hradec    38:32   + 16:37
  8. Valyavka Viktoriya       6DC0850 E SILVA OCamp              56:49   + 34:54
  9. Cetlová Karolína         AOP0752 E Orientační Běh Opava     74:43   + 52:48
     Feyza Ozdemir            6DC0899 E SILVA OCamp               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 2.00 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Eva           TZL0950 E SKOB Zlín                36:57          
  2. Pachmannová Iva          AOP0852 E Orientační Běh Opava     46:15   + 9:18 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.30 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátilová Johana        PHK0450 E OK 99 Hradec Králové     22:49          
  2. Dovhan Anna              6DC0455 E SILVA OCamp              24:41   + 1:52 
  3. Smékalová Viktorie       6DC0451 E SILVA OCamp              26:00   + 3:11 
  4. Smékalová Karolina       6DC0452 E SILVA OCamp              27:47   + 4:58 
  5. Lukašáková Sára          6DC0453 E SILVA OCamp              28:11   + 5:22 
  6. Binarová Adéla           6DC0454 E SILVA OCamp              29:03   + 6:14 
  7. Výchová Veronika         KOR0550 E OB DDM Kostelec nad Orl  29:48   + 6:59 
  8. Klechová Karolína        AOP0452 E Orientační Běh Opava     31:31   + 8:42 
  9. Komárková Jindra         SJH0453 E SJH Jindřichův Hradec    35:21   + 12:32
 10. Swobodzińska Aniela      6DC0553 E SILVA OCamp              35:51   + 13:02
 11. Mihaličová Simona        6DC0550 E SILVA OCamp              39:06   + 16:17
 12. Pachmannová Katka        AOP0551 E Orientační Běh Opava     40:04   + 17:15
 13. Porubská Lenka           6DC0450 E SILVA OCamp              42:16   + 19:27
 14. Oujeská Simona           6DC0551 E SILVA OCamp              44:37   + 21:48
 15. Kostyuk Anastasiya       6DC0552 E SILVA OCamp              74:49   + 52:00
 16. Beste Ipek Kara          6DC0457 E SILVA OCamp              99:00   + 76:11
 17. Brabbing Noa             6DC0499 E SILVA OCamp             107:45   + 84:56
 18. Eylul Dalboy             6DC0554 E SILVA OCamp             109:04   + 86:15
 19. Senay Cengiz             6DC0458 E SILVA OCamp             123:00   + 100:11
     Mia Feldman              6DC0456 E SILVA OCamp               DISK          
  MS Cetlová Magdalena        AOP0552 E Orientační Běh Opava     61:38   + 38:49
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.50 km, 90 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Ema              6DC0253 E SILVA OCamp              26:00          
  2. Šmelíková Dorota         6DC0254 E SILVA OCamp              27:40   + 1:40 
  3. Hubáčková Dagmar         LCE0351 E OOB TJ Slovan Luhačovic  31:10   + 5:10 
  4. Genova Paolina           6DC0255 E SILVA OCamp              34:11   + 8:11 
  5. Černochová Michaela      6DC0350 E SILVA OCamp              34:23   + 8:23 
  6. Polewka Aleksandra       6DC0261 E SILVA OCamp              35:08   + 9:08 
  7. Chabiera Lena            6DC0357 E SILVA OCamp              35:37   + 9:37 
  8. Alicia Claramunt Moraga  6DC0259 E SILVA OCamp              35:47   + 9:47 
  9. Raclavská Vlaďka         6DC0250 E SILVA OCamp              37:04   + 11:04
 10. Ana Madoz De Vidal       6DC0260 E SILVA OCamp              38:01   + 12:01
 11. Němečková Kateřina       6DC0353 E SILVA OCamp              38:49   + 12:49
 12. Nitsch Aleksandra        6DC0358 E SILVA OCamp              41:21   + 15:21
 13. Laura Fidalgo Casares    6DC0258 E SILVA OCamp              44:10   + 18:10
 14. Hartmannová Anna         6DC0352 E SILVA OCamp              47:15   + 21:15
 15. Gabriela Estrada Ferrero 6DC0355 E SILVA OCamp              47:21   + 21:21
 16. Paola Villa Rodriguez    6DC0256 E SILVA OCamp              48:52   + 22:52
 17. Sara Arnau Ochando       6DC0257 E SILVA OCamp              49:36   + 23:36
 18. Gąsienica-Samek Anna     6DC0359 E SILVA OCamp              49:51   + 23:51
 19. Pachmannová Bára         AOP0351 E Orientační Běh Opava     50:12   + 24:12
 20. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 E OOB TJ Slovan Luhačovic  52:11   + 26:11
 21. Teresa Ríos Alonso       6DC0356 E SILVA OCamp              61:46   + 35:46
 22. Duygu Yigen              6DC0360 E SILVA OCamp              73:30   + 47:30
 23. Ayse Asli Ceyhan         6DC0361 E SILVA OCamp              84:41   + 58:41
 24. Zeynep Sude Gultekin     6DC0262 E SILVA OCamp              87:31   + 61:31
 25. Raclavská Lenka          6DC0252 E SILVA OCamp              95:28   + 69:28
 26. Gozde Berin Ungor        6DC0362 E SILVA OCamp              96:45   + 70:45
 27. Cohen Gali               6DC0851 E SILVA OCamp             102:06   + 76:06
 28. Trepacova Gabriela       6DC0351 E SILVA OCamp             114:21   + 88:21
     Yordanova Desislava      6DC0354 E SILVA OCamp               DISK          
     Raclavská Zuzana         6DC0251 E SILVA OCamp               DISK          
  MS Krčková Helena           AOP0251 E Orientační Běh Opava     41:29   + 15:29
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.60 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dermendzhieva Mariya     6DC0052 E SILVA OCamp              23:43          
  2. Zrníková Adéla           OSN0099 E SK Orientační sporty No  24:56   + 1:13 
  3. Plhalová Šárka           ASU0097 E Magnus Orienteering      26:36   + 2:53 
  4. Hrabošová Magdalena      ASU0099 E Magnus Orienteering      28:49   + 5:06 
  5. Ozge Bozca               6DC0062 E SILVA OCamp              28:58   + 5:15 
  6. Susek Julia              6DC0158 E SILVA OCamp              29:48   + 6:05 
  7. Angeles Lopez Ruiz       6DC0054 E SILVA OCamp              30:30   + 6:47 
  8. Ana Isabel Toledo Navarro6DC0060 E SILVA OCamp              30:45   + 7:02 
  9. Rosochacka Karolina      2DP0051 E UKS OSiR Gora Kalwaria   32:49   + 9:06 
 10. Svobodová Barbora        6DC0151 E SILVA OCamp              33:06   + 9:23 
 11. Melisa Altinci           6DC0159 E SILVA OCamp              34:25   + 10:42
 12. Anna Illa Camps          6DC0055 E SILVA OCamp              34:39   + 10:56
 13. Novotná Tereza           6DC0050 E SILVA OCamp              35:23   + 11:40
 14. Laura Andrés Arnaiz      6DC0058 E SILVA OCamp              36:30   + 12:47
 15. Mianowska Julia          6DC0157 E SILVA OCamp              36:35   + 12:52
 16. Sumeyra Gokcul           6DC0063 E SILVA OCamp              37:15   + 13:32
 17. Inés Pozo Prada          6DC0059 E SILVA OCamp              38:32   + 14:49
 18. Claudia Gomez Iglesias   6DC0056 E SILVA OCamp              38:36   + 14:53
 19. Hilal Arslan             6DC0061 E SILVA OCamp              38:56   + 15:13
 20. Klabouchová Veronika     6DC0150 E SILVA OCamp              42:49   + 19:06
 21. Roháčová Viktória        6DC0051 E SILVA OCamp              44:32   + 20:49
 22. Ana Defez Cernicharo     6DC0156 E SILVA OCamp              45:58   + 22:15
 23. Laura Estrada Ferrero    6DC0152 E SILVA OCamp              47:12   + 23:29
 24. Lucía Iruzubieta Pinillos6DC0153 E SILVA OCamp              48:32   + 24:49
 25. Alba Serra Reyes         6DC0057 E SILVA OCamp              53:03   + 29:20
 26. Carlota Miranda Junco    6DC0154 E SILVA OCamp              53:58   + 30:15
 27. Evgenieva Anna-Maria     6DC0053 E SILVA OCamp              58:29   + 34:46
 28. Sara García Rodriguez    6DC0155 E SILVA OCamp              68:44   + 45:01
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.90 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitkova Borislava        6DC9952 E SILVA OCamp              30:19          
  2. Zimmerová Kateřina       KAM9850 E OK Kamenice              34:58   + 4:39 
  3. Hájková Eliška           KAM9851 E OK Kamenice              35:37   + 5:18 
  4. Hojná Dominika           SJH9852 E SJH Jindřichův Hradec    36:21   + 6:02 
  5. Betul Esner              6DC9961 E SILVA OCamp              37:27   + 7:08 
  6. Marek Wiktoria           6DC9960 E SILVA OCamp              38:17   + 7:58 
  7. Zatloukalová Romana      SSU9950 E SK Severka Šumperk       38:50   + 8:31 
  8. Novotná Klára            ZLH9851 E OOB TJ Zlaté Hory        44:38   + 14:19
  9. Svačinková Kateřina      VRB9899 E Sportovní klub ve Vrbně  55:50   + 25:31
 10. Julia Fuertes Saco       6DC9958 E SILVA OCamp              56:42   + 26:23
 11. Sara Ricoy Rajoy         6DC9956 E SILVA OCamp              58:09   + 27:50
 12. Laia Medina Olmos        6DC9953 E SILVA OCamp              60:04   + 29:45
 13. Slovenčíková Eliška      6DC9950 E SILVA OCamp              61:39   + 31:20
 14. Marta Garnacho Velasco   6DC9957 E SILVA OCamp              62:23   + 32:04
 15. Nerea Madoz De Vidal     6DC9959 E SILVA OCamp              63:31   + 33:12
 16. Irene Morales Jiménez    6DC9954 E SILVA OCamp              65:46   + 35:27
 17. Paula Amalia S. Gomez    6DC9955 E SILVA OCamp              69:48   + 39:29
     Pazourová Tereza         ASU9998 E Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.00 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. WANCZYK Zuzanna          25P9751 E PUKS Mlode Orly          32:17          
  2. DOMINIAK Dagmara         25P9752 E PUKS Mlode Orly          34:42   + 2:25 
  3. SZMULKOWSKA Magdalena    25P9753 E PUKS Mlode Orly          47:06   + 14:49
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.70 km, 180 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doležalová Monika        KAM8851 E OK Kamenice              40:02          
  2. Kopcová Michaela         KRN8456 E KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:32   + 1:30 
  3. Wysocka Malwina          DOB8585 E KOB Dobruška             46:50   + 6:48 
  4. Klíchová Jana            SSU8151 E SK Severka Šumperk       50:01   + 9:59 
  5. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 E Slavia Liberec orientee  50:06   + 10:04
  6. Fátorová Barbora         DOB7878 E KOB Dobruška             55:58   + 15:56
  7. Rychlá Pavlína           KRN8559 E KOS TJ Lokomotiva Krnov  59:00   + 18:58
     Kukolová Šárka           LCE9251 E OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Stoszkova Jana           AOP8850 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.10 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žitná Jana               SMB9251 E SKOB Sig-Mat Mladá Bole  45:38          
  2. Andršová Jana            SRK8756 E SOOB Spartak Rychnov n.  47:13   + 1:35 
  3. Kalata Agnieszka         88P8950 E MKS Paulinum Jelenia Gó  47:37   + 1:59 
  4. Jergušová Hana           84S9101 E Akademik TU Košice       50:51   + 5:13 
  5. Dušková Pavla            KOR9050 E OB DDM Kostelec nad Orl  52:33   + 6:55 
  6. Dettlaff Anna            87P8951 E UKS Wloczykij            57:39   + 12:01
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 3.10 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Jana          TZL7350 E SKOB Zlín                50:39          
  2. Fukalová Radmila         AOV7051 E OOB TJ Baník Ostrava     56:09   + 5:30 
  3. Pecharová Michaela       TJP6550 E TJ Sokol Troja           67:41   + 17:02
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 2.60 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Włodarczyk Anna-Maria    88P7600 E MKS Paulinum Jelenia Gó  34:42          
  2. Chvátilová Pavlína       PHK7450 E OK 99 Hradec Králové     37:29   + 2:47 
  3. Rykalová Jitka           VAM7251 E OOB Vamberk              37:35   + 2:53 
  4. Svačinková Jitka         VRB7777 E Sportovní klub ve Vrbně  38:23   + 3:41 
  5. Slavíková Lenka          VRB7373 E Sportovní klub ve Vrbně  38:44   + 4:02 
  6. Tršová Daniela           PBM7375 E TJ Spartak 1. Brněnská   40:26   + 5:44 
  7. Schejbalová Karina       8XC8050 E NER - Neregistrovaní     40:48   + 6:06 
  8. Němečková Věra           PLU7777 E TJ SOKOL Plumlov         40:55   + 6:13 
  9. Zbraňková Magda          STE7352 E SK SKI-OB Šternberk      41:19   + 6:37 
 10. Junková Petra            STH7451 E SK Studenec              44:28   + 9:46 
 11. Hladká Petra             KOR7950 E OB DDM Kostelec nad Orl  46:27   + 11:45
 12. Langrová Lenka           KOR7450 E OB DDM Kostelec nad Orl  54:41   + 19:59
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 2.80 km, 130 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 E OOB TJ Slovan Luhačovic  32:45          
  2. Barcíková Renáta         AOP6753 E Orientační Běh Opava     35:03   + 2:18 
  3. Benešová Iva             SJH7051 E SJH Jindřichův Hradec    40:52   + 8:07 
  4. Vričanová Sylva          HAV6751 E OB Havířov               46:03   + 13:18
  5. Poklopová Ivana          UOL6451 E SOB Olomouc              47:49   + 15:04
  6. Kaděrová Barbora         HAV7051 E OB Havířov               50:21   + 17:36
  7. Forstová Lenka           MFP6850 E VŠSK MFF UK Praha        52:04   + 19:19
  8. Veljačiková Markéta      SCP6451 E OK Sparta Praha          57:03   + 24:18
  9. Trykozko Urszula         53P6951 E Team 360                 78:08   + 45:23
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 2.20 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sibileva Maria           33S7070 E Karlskrona SOK           29:54          
  2. Ostřanská Iveta          SSU6591 E SK Severka Šumperk       33:52   + 3:58 
  3. Syslová Iva              TTR6151 E OOB Třebíč               36:08   + 6:14 
  4. Jirková Renata           ZPV6553 E KOB ZPV Prostějov        39:18   + 9:24 
  5. Peřinková Irena          BBM6550 E BETA URSUS Orienteering  41:48   + 11:54
  6. Nechutová Alena          PZR6969 E UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:42   + 13:48
  7. Holinkova Milada         AOP5951 C Orientační Běh Opava     46:08   + 16:14
  8. Pelikánová Lucie         MFP6950 E VŠSK MFF UK Praha        59:42   + 29:48
  9. Douchová Jaroslava       SNA7155 E TJ START Náchod          63:13   + 33:19
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.10 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750 E Privat                   26:21          
  2. Vlažná Mirka             LCE5852 E OOB TJ Slovan Luhačovic  27:14   + 0:53 
  3. Mrázová Pavla            DCE5550 E KOB Dobřichovice         29:58   + 3:37 
  4. Wysocka Jolanta          24P5650 E Slask O-Team             31:01   + 4:40 
  5. Freyová Michaela         KPY6050 E SOOB TJ Sokol Kralupy n  33:44   + 7:23 
  6. Štrossová Jiřina         DCE5650 E KOB Dobřichovice         34:19   + 7:58 
  7. Procházková Helena       TBM5351 E KOS TJ Tesla Brno        39:05   + 12:44
  8. Štáblová Jitka           HSU5350 E Horizont klub Šumperk    39:26   + 13:05
  9. Dudíková Eva             JPV5757 E Oddíl OS SK Prostějov    65:18   + 38:57
 10. Olbrycht Anna            73P5650 E OLBnO                    71:19   + 44:58
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.80 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 E UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:25          
  2. Ender Irina              11D5050 E HSG TURBINE ZITTAU       43:08   + 5:43 
  3. Kupcová Věroslava        HSU4850 E Horizont klub Šumperk    44:04   + 6:39 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.10 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janšo Jakub Karol        6DC0602 E SILVA OCamp              21:42          
  2. Yordanov Filip           6DC0749 E SILVA OCamp              27:28   + 5:46 
  3. Gąsienica-Samek Adam     6DC0603 E SILVA OCamp              27:35   + 5:53 
  4. Kundrata Vít             TZL0700 E SKOB Zlín                28:14   + 6:32 
  5. Balabanov Yelizar        6DC0650 E SILVA OCamp              32:45   + 11:03
  6. Volkov Maksym            6DC0700 E SILVA OCamp              38:18   + 16:36
  7. Vekhnovskyi Renat        6DC0900 E SILVA OCamp              43:01   + 21:19
  8. Denemarek Max            TBM0800 E KOS TJ Tesla Brno        47:51   + 26:09
  9. Cetl Jan                 AOP0902 E Orientační Běh Opava     52:58   + 31:16
 10. Borunský Matěj           AOP0600 E Orientační Běh Opava     55:31   + 33:49
 11. Jelínek Jakub            AOP0601 E Orientační Běh Opava     59:31   + 37:49
 12. Oujeský Dan              6DC0701 E SILVA OCamp              64:12   + 42:30
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gallo Ondřej             AOP0802 E Orientační Běh Opava     26:26          
  2. Kubisiak Tomasz          6DC0702 E SILVA OCamp              28:45   + 2:19 
  3. Hladký Radovan           KOR0900 E OB DDM Kostelec nad Orl  30:51   + 4:25 
  4. Hladký Matěj             KOR0700 E OB DDM Kostelec nad Orl  31:49   + 5:23 
  5. Světnický Antonín        6DC0800 E SILVA OCamp              33:49   + 7:23 
  MS Holas Štěpán             AOP0900 E Orientační Běh Opava     25:06   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.40 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černoch Martin           6DC0502 E SILVA OCamp              22:20          
  2. Bolehovský Daniel        EKP0508 E VŠTJ Ekonom Praha        22:50   + 0:30 
  3. Antonowicz Jan           6DC0509 E SILVA OCamp              23:16   + 0:56 
  4. Langr Jakub              KOR0401 E OB DDM Kostelec nad Orl  24:40   + 2:20 
  5. Tomášek Adam             6DC0401 E SILVA OCamp              26:36   + 4:16 
  6. Wójtowicz Krzysztof      6DC0402 E SILVA OCamp              28:38   + 6:18 
  7. Otruba František         6DC0500 E SILVA OCamp              30:38   + 8:18 
  8. Štorek Jan               6DC0504 E SILVA OCamp              32:32   + 10:12
  9. Wołek Stanisław          6DC0404 E SILVA OCamp              33:03   + 10:43
 10. Rutka Antoni             6DC0508 E SILVA OCamp              34:56   + 12:36
 11. Kirschner Damian         6DC0505 E SILVA OCamp              35:47   + 13:27
 12. Dundáček Karel           SJH0401 E SJH Jindřichův Hradec    37:06   + 14:46
 13. Doucha Martin            SNA0501 E TJ START Náchod          39:40   + 17:20
 14. Trepáč Adam              6DC0501 E SILVA OCamp              41:12   + 18:52
 15. Dermendzhiev Alexander   6DC0507 E SILVA OCamp              46:06   + 23:46
 16. Karásek Antonín          6DC0503 E SILVA OCamp              48:35   + 26:15
 17. Oujeský Lukáš            6DC0506 E SILVA OCamp              50:10   + 27:50
 18. Chojka Krzysztof         6DC0403 E SILVA OCamp              66:32   + 44:12
     Emre Sarp                6DC0510 E SILVA OCamp               DISK          
  MS Krček Jan                AOP0500 E Orientační Běh Opava     30:03   + 7:43 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.70 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gustav W. Gonzalez       6DC0248 E SILVA OCamp              24:47          
  2. Valík Adam               AOP0301 E Orientační Běh Opava     24:49   + 0:02 
  3. Světnický František      6DC0201 E SILVA OCamp              25:42   + 0:55 
  4. Lukašák Šimon            6DC0205 E SILVA OCamp              26:15   + 1:28 
  5. Bolehovský Michal        EKP0200 E VŠTJ Ekonom Praha        27:07   + 2:20 
  6. Kundrata Jan             TZL0203 E SKOB Zlín                31:02   + 6:15 
  7. Marcos B. Carbonel       6DC0311 E SILVA OCamp              31:08   + 6:21 
  8. Bialožyt Marek           6DC0306 E SILVA OCamp              31:20   + 6:33 
  9. Svoboda Radek            6DC0200 E SILVA OCamp              31:42   + 6:55 
 10. Čech Vít                 AOP0302 E Orientační Běh Opava     33:00   + 8:13 
 11. Törnqvist Anton          6DC0318 E SILVA OCamp              34:10   + 9:23 
 12. Kostka Jiří              AOP0201 E Orientační Běh Opava     34:52   + 10:05
 13. Manuel Saz Roba          6DC0309 E SILVA OCamp              35:29   + 10:42
 14. Pablo Tribino Cordal     6DC0210 E SILVA OCamp              35:48   + 11:01
 15. Novota Lukáš Mário       6DC0302 E SILVA OCamp              37:06   + 12:19
 16. Dostál František         6DC0206 E SILVA OCamp              39:02   + 14:15
 17. Novotný Erik             6DC0301 E SILVA OCamp              39:33   + 14:46
 18. Marte Igor               6DC0317 E SILVA OCamp              39:56   + 15:09
 19. Jirka Matyáš             ZPV0201 E KOB ZPV Prostějov        40:34   + 15:47
 20. Štorek David             6DC0204 E SILVA OCamp              40:39   + 15:52
 21. Ivri Matan               6DC0214 E SILVA OCamp              40:43   + 15:56
 22. Roháč Martin             6DC0305 E SILVA OCamp              40:55   + 16:08
 23. Alberto García Romo      6DC0312 E SILVA OCamp              41:12   + 16:25
 24. Samuel Fernandez Diaz    6DC0249 E SILVA OCamp              42:09   + 17:22
 25. Nicolas Velez Munoz      6DC0308 E SILVA OCamp              42:43   + 17:56
 26. Yavsaev Adar             6DC0315 E SILVA OCamp              43:23   + 18:36
 27. Vébr Tomáš               6DC0202 E SILVA OCamp              43:29   + 18:42
 28. Levi Inbar               6DC0217 E SILVA OCamp              43:31   + 18:44
 29. Pablo Morinigo Alvarez   6DC0208 E SILVA OCamp              44:09   + 19:22
 30. Zorea Tal                6DC0314 E SILVA OCamp              44:54   + 20:07
 31. Mindel Barak             6DC0215 E SILVA OCamp              46:05   + 21:18
 32. Javier Saz Basanta       6DC0209 E SILVA OCamp              47:09   + 22:22
 33. Yogev Maayan             6DC0316 E SILVA OCamp              50:23   + 25:36
 34. Eric Loré Amigó          6DC0313 E SILVA OCamp              51:01   + 26:14
 35. Heler Daniel             6DC0220 E SILVA OCamp              52:42   + 27:55
 36. Horesh Gal               6DC0212 E SILVA OCamp              54:25   + 29:38
 37. Nikolov Grigoriy         6DC0307 E SILVA OCamp              58:10   + 33:23
 38. Samoilenko Pavlo         6DC0207 E SILVA OCamp              63:16   + 38:29
 39. Kubisiak Witek           6DC0221 E SILVA OCamp              66:18   + 41:31
 40. Hollander Chen           6DC0211 E SILVA OCamp              66:37   + 41:50
 41. Dekel Barak              6DC0218 E SILVA OCamp              68:54   + 44:07
 42. Juan Tribino Cordal      6DC0310 E SILVA OCamp              69:03   + 44:16
 43. Shick Amit               6DC0219 E SILVA OCamp              70:28   + 45:41
 44. Švestka Jakub            6DC0300 E SILVA OCamp              74:22   + 49:35
 45. Neumark Amit             6DC0213 E SILVA OCamp              75:06   + 50:19
 46. Partuk Amit              6DC0216 E SILVA OCamp              79:42   + 54:55
 47. Enes Cetin               6DC0319 E SILVA OCamp              81:37   + 56:50
 48. Orbay Fatih Yildiz       6DC0320 E SILVA OCamp              95:16   + 70:29
     Ege Sarp                 6DC0222 E SILVA OCamp               DISK          
     Sláma Michal             6DC0304 E SILVA OCamp               DISK          
     Sláma Richard            6DC0303 E SILVA OCamp               DISK          
  MS Kutluhan Ozcelik         6DC0223 E SILVA OCamp              82:39   + 57:52
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.40 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikuláš            STE0000 E SK SKI-OB Šternberk      28:15          
  2. Ivandjikov Boyan         6DC0008 E SILVA OCamp              28:29   + 0:14 
  3. Hasman Ondřej            VPM0002 E KOS Slavia VŠ Plzeň      30:37   + 2:22 
  4. Dovhan Danylo            6DC0105 E SILVA OCamp              30:52   + 2:37 
  5. Pierzchała Michał        6DC0117 E SILVA OCamp              32:13   + 3:58 
  6. Lapko Volodymyr          6DC0005 E SILVA OCamp              33:05   + 4:50 
  7. Manuel Franco Pire       6DC0013 E SILVA OCamp              33:37   + 5:22 
  8. Kotkov Toma              6DC0009 E SILVA OCamp              35:21   + 7:06 
  9. Samoilenko Kostiantyn    6DC0007 E SILVA OCamp              35:51   + 7:36 
 10. Ángel Laruelo García     6DC0014 E SILVA OCamp              36:15   + 8:00 
 11. Yordanov Martin          6DC0106 E SILVA OCamp              37:20   + 9:05 
 12. Voloshyn Dmytro          6DC0104 E SILVA OCamp              37:44   + 9:29 
 13. Héctor H.D. L Torre Diaz 6DC0017 E SILVA OCamp              38:25   + 10:10
 14. Pol Canosa Vidal         6DC0018 E SILVA OCamp              38:47   + 10:32
 15. Kaprál Jan               6DC0001 E SILVA OCamp              39:58   + 11:43
 16. Vavřík Tomáš             MOV0004 E SKOB Ostrava             40:55   + 12:40
 17. Adrián Tamarit Royo      6DC0111 E SILVA OCamp              41:52   + 13:37
 18. Pompura Daniel           1TS0001 E Terezka Banska Bystrica  42:07   + 13:52
 19. Jesús Armas Ibánez       6DC0011 E SILVA OCamp              42:31   + 14:16
 20. Karásek Adam             6DC0003 E SILVA OCamp              43:34   + 15:19
 21. Noé Bermejo Gallego      6DC0012 E SILVA OCamp              45:21   + 17:06
 22. Ondrejka Tomáš           6DC0000 E SILVA OCamp              48:07   + 19:52
 23. Holusek Jiří             6DC0102 E SILVA OCamp              49:25   + 21:10
 24. Filipov Vladislav        6DC0006 E SILVA OCamp              53:15   + 25:00
 25. Hašek Jan                VPM0001 E KOS Slavia VŠ Plzeň      53:20   + 25:05
 26. Dimitrov Martin          6DC0107 E SILVA OCamp              53:26   + 25:11
 27. Pablo Fernández Pardo    6DC0108 E SILVA OCamp              53:55   + 25:40
 28. Demirhan Demirok         6DC0118 E SILVA OCamp              54:05   + 25:50
 29. Porubský Peter           6DC0002 E SILVA OCamp              54:13   + 25:58
 30. Alvaro Casado Gomez      6DC0010 E SILVA OCamp              56:14   + 27:59
 31. David De Santos Sánchez  6DC0016 E SILVA OCamp              58:34   + 30:19
 32. Tomášek Ondřej           6DC0103 E SILVA OCamp              60:43   + 32:28
 33. Sela Zamir               6DC0114 E SILVA OCamp              61:25   + 33:10
 34. Neumann David            6DC0100 E SILVA OCamp              62:01   + 33:46
 35. Rodrigo Laseca Esteban   6DC0112 E SILVA OCamp              63:27   + 35:12
 36. Dadák Petr               6DC0101 E SILVA OCamp              70:01   + 41:46
 37. Weinshel Yoav            6DC0115 E SILVA OCamp              71:57   + 43:42
 38. Aaron García García      6DC0110 E SILVA OCamp              81:04   + 52:49
 39. Andrés Valentín Barrio   6DC0109 E SILVA OCamp              83:06   + 54:51
 40. Lichtenstein Itay        6DC0116 E SILVA OCamp              88:26   + 60:11
 41. Manor Noam               6DC0019 E SILVA OCamp              91:52   + 63:37
     Iker Martínez Pacheco    6DC0015 E SILVA OCamp               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.70 km, 160 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátil Šimon            PHK9908 E OK 99 Hradec Králové     30:55          
  2. Jorge Caraça Barrera     6DC9901 E SILVA OCamp              38:17   + 7:22 
  3. Quim Vich Diaz-Guerra    6DC9801 E SILVA OCamp              40:29   + 9:34 
  4. Kašpar Petr              JPV9915 E Oddíl OS SK Prostějov    42:31   + 11:36
  5. Eros G. M. Rodríguez     6DC9803 E SILVA OCamp              45:04   + 14:09
  6. Benes Mirek              6DC9915 C SILVA OCamp              47:58   + 17:03
  7. Kimetz Galarraga Lopez   6DC9903 E SILVA OCamp              52:40   + 21:45
  8. Óscar Lobato Martínez    6DC9802 E SILVA OCamp              53:24   + 22:29
  9. Miguel Corral Suarez     6DC9849 E SILVA OCamp              54:18   + 23:23
 10. Juan Cornejo García      6DC9904 E SILVA OCamp              60:43   + 29:48
 11. Arnau Loro Sansa         6DC9902 E SILVA OCamp              60:50   + 29:55
 12. Pelikán Lukáš            DKL9802 E KOB Kladno               62:53   + 31:58
 13. Tsuker Matan             6DC9905 E SILVA OCamp              85:29   + 54:34
 14. Mazanec Jakub            6DC9800 E SILVA OCamp             110:05   + 79:10
     Honkyš Jan               6DC9949 E SILVA OCamp               DISK          
     Mašata Metoděj           NNN9905 E Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 3.80 km, 160 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirill Pivovarov         6DC9704 E SILVA OCamp              43:30          
  2. Jurczyk Maciej           51P9800 E UKS Sparta Czyżowice     52:48   + 9:18 
  3. Dídac San José           6DC9701 E SILVA OCamp              60:13   + 16:43
  4. Brais Pineiro Fraga      6DC9600 E SILVA OCamp              75:35   + 32:05
  5. Honkyš Pavel             6DC9700 E SILVA OCamp             100:52   + 57:22
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 4.70 km, 220 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              33:42          
  2. Rusý Tomáš               KAM9301 E OK Kamenice              37:29   + 3:47 
  3. Rychlý Pavel             KRN8505 E KOS TJ Lokomotiva Krnov  37:43   + 4:01 
  4. Galicz Karol             27P8600 E BKS Wataha Warszawa      37:45   + 4:03 
  5. Hadač Filip              AOP9301 E Orientační Běh Opava     38:05   + 4:23 
  6. Král Václav              SSU8243 E SK Severka Šumperk       39:22   + 5:40 
  7. Bencúr Juraj             LCE7701 E OOB TJ Slovan Luhačovic  40:17   + 6:35 
  8. Kalata Michał            88P8901 E MKS Paulinum Jelenia Gó  42:52   + 9:10 
  8. Jurczyk Tomasz           51P9400 E UKS Sparta Czyżowice     42:52   + 9:10 
 10. Kopec Tomáš              KRN8203 E KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:03   + 9:21 
 11. Oľhava Rastislav         ASU8949 E Magnus Orienteering      43:58   + 10:16
 12. Otruba Marek             PLU7417 E TJ SOKOL Plumlov         44:45   + 11:03
 13. Strachota Petr           TJN8700 E OOB TJ Tatran Jablonec   46:22   + 12:40
 14. Huzeyfe Sigirci          6DC9500 E SILVA OCamp              47:14   + 13:32
 15. Krasuski Marcin          26P7200 E orienteering.waw.pl      47:42   + 14:00
 16. Borgiel Jarosław         11P9700 E UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  52:47   + 19:05
 17. Sklenář Martin           AOP9501 E Orientační Běh Opava     54:20   + 20:38
 18. Doucha Jiří              SNA7105 E TJ START Náchod          60:02   + 26:20
 19. Karel Štěpán             8RC9002 E BZP                      62:07   + 28:25
 20. Fankidejski Artur        87P7801 E UKS Wloczykij            62:45   + 29:03
 21. Komárek Arnošt           SJH7702 E SJH Jindřichův Hradec    78:49   + 45:07
  MS Holas Tomáš              AOP7802 E Orientační Běh Opava     43:02   + 9:20 
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 3.70 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fajkus Radim             JPV9509 E Oddíl OS SK Prostějov    33:41          
  2. Mašata Roman             PHK7107 E OK 99 Hradec Králové     33:57   + 0:16 
  3. Dragowski Piotr          DOB8200 E KOB Dobruška             41:22   + 7:41 
  4. Trávníček Jan            UOL7501 E SOB Olomouc              41:25   + 7:44 
  5. Jaros Mariusz            2CP9001 E 10BKPanc                 45:52   + 12:11
  6. Dudík Petr               JPV8917 E Oddíl OS SK Prostějov    46:51   + 13:10
  7. Suchomel Vít             MBM8448 E O-mikron                 47:41   + 14:00
  8. Krajcar Ivo              SKM9501 E KOB Směr Kroměříž        49:16   + 15:35
  9. Cwalina Karol            23P0000 E OK!Sport                 52:30   + 18:49
 10. Kula Tadeáš              VAM9749 E OOB Vamberk              53:21   + 19:40
 11. Andrš Petr               ZAM8401 E OB T.J. Sokol Žamberk    54:03   + 20:22
 12. Kolaja Jan               VLI8100 E Slavia Liberec orientee  61:40   + 27:59
 13. Sadowski Michal          91P9010 E NEPTUN GDANSK            66:55   + 33:14
 14. Kindl Jakob              ASU9643 E Magnus Orienteering      68:46   + 35:05
     Hladký Viktor            VAM8201 E OOB Vamberk               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 3.60 km, 150 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Golinowski Pawel         2CP8001 E 10BKPanc                 31:56          
  2. Vyoral Jan               VIC7615 E OB Vizovice              34:27   + 2:31 
  3. Junek Petr               STH7801 E SK Studenec              35:35   + 3:39 
  4. Dubec Pavel              SCP8003 E OK Sparta Praha          36:30   + 4:34 
  5. Švestka Vítězslav        KVS7301 E SKOB Kobra Vsetín        38:13   + 6:17 
  6. Bolehovský Pavel         EKP7103 E VŠTJ Ekonom Praha        38:21   + 6:25 
  7. Barcík Peter             AOP6601 E Orientační Běh Opava     45:28   + 13:32
  8. Porubský Július          66S7300 E ŠK Cart-print Nitra      49:00   + 17:04
  9. Žitný Tomáš              SMB6401 E SKOB Sig-Mat Mladá Bole  58:39   + 26:43
 10. Smékal David             UOL7503 E SOB Olomouc              69:44   + 37:48
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.00 km, 130 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátil Jiří             PHK7200 E OK 99 Hradec Králové     39:04          
  2. Stibor Zbyněk            KAR7601 E SK Karlovice             39:08   + 0:04 
  3. Denemarek Ivo            BBM7901 E BETA URSUS Orienteering  39:22   + 0:18 
  4. Kalsztein Karol          91P8011 E NEPTUN GDANSK            46:18   + 7:14 
  5. Kaczynski Jakub          91P8010 E NEPTUN GDANSK            50:02   + 10:58
  6. Svoboda Martin           BFM6701 E SKOB Frýdek - Místek     53:07   + 14:03
  7. Nečas David              TBM7611 E KOS TJ Tesla Brno        57:54   + 18:50
  8. Kunt Stanislav           ZAM7401 E OB T.J. Sokol Žamberk    75:41   + 36:37
  9. Možný Stanislav          SSU7700 E SK Severka Šumperk       77:23   + 38:19
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 3.40 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100 E SOB Olomouc              31:01          
  2. Sytov Nikolay            16R7100 E Mosmeridian              32:14   + 1:13 
  3. Ratajczak Piotr          23P6901 E OK!Sport                 36:19   + 5:18 
  4. Beneš Jan                SJH7001 E SJH Jindřichův Hradec    38:23   + 7:22 
  5. Veljačik Pavel           SCP6200 E OK Sparta Praha          39:46   + 8:45 
  6. Klasa Tomasz             97P7010 E KS Hades Poznań          42:45   + 11:44
  7. Pernica Jiří             UOL6501 E SOB Olomouc              44:07   + 13:06
  8. Hubáček Jaroslav         LCE6311 E OOB TJ Slovan Luhačovic  44:31   + 13:30
  9. Dundáček Milan           SJH6902 E SJH Jindřichův Hradec    46:14   + 15:13
 10. Hošek Ladislav           SCP6001 E OK Sparta Praha          55:00   + 23:59
 11. Mizera Ladislav          ROV5301 E OK Zubří                 58:13   + 27:12
 12. Kohl Jiří                KPY6201 E SOOB TJ Sokol Kralupy n  59:48   + 28:47
 13. Holec Honza              MOV6701 E SKOB Ostrava             60:16   + 29:15
 14. Hlaváček Lubomír         PHK6401 E OK 99 Hradec Králové     61:54   + 30:53
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.00 km, 110 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 E Sportovní klub ve Vrbně  34:14          
  2. Chmelař Miroslav         JPV6217 E Oddíl OS SK Prostějov    38:38   + 4:24 
  3. Jordanov Nikolaj         VBM6501 E VSK Mendelu Brno         42:18   + 8:04 
  4. Rykala Karel             VAM6401 E OOB Vamberk              43:14   + 9:00 
  5. Višňa Milan              OOL5904 E SK Haná orienteering     47:14   + 13:00
  6. Pšenička Jiří            TCB6301 E SK Technik České Budějo  47:43   + 13:29
  7. Sysel Svatobor           TTR6202 E OOB Třebíč               49:51   + 15:37
  8. Lukašák Štefan           STE6700 E SK SKI-OB Šternberk      52:36   + 18:22
  9. Malinowski Zbigniew      76P6800 E Rodzina z Teresina       54:15   + 20:01
 10. Nechuta Milan            PZR7007 E UNITOP SKP Žďár nad Sáz  68:14   + 34:00
 11. Pompura Ladislav         1TS7101 E Terezka Banska Bystrica  69:51   + 35:37
 12. Světnický Alexandr       STE6333 E SK SKI-OB Šternberk      73:49   + 39:35
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 3.20 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kula Jiří                VAM6100 E OOB Vamberk              43:03          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201 E Slavia Liberec orientee  43:26   + 0:23 
  3. Gurka Jiří               TUV4601 E SOK TJ Turnov            46:01   + 2:58 
  4. Hornik Zbigniew          2BP5601 E SKO Kompas               50:31   + 7:28 
  5. Jaroš Vladimír           DCE5400 E KOB Dobřichovice         51:34   + 8:31 
  6. Sypula Slawomir          28P6006 E UNTS Warszawa            64:28   + 21:25
  7. Polewski Dariusz         2AP6100 E Jedynka Zdzieszowicw     68:01   + 24:58
  8. Poklop Lubomír           UOL5601 E SOB Olomouc              68:59   + 25:56
  9. Olbrycht Janusz          73P5500 E OLBnO                    83:16   + 40:13
     Zeman Jaroslav           SJI5901 E OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 2.60 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Törnqvist Kent           33S6006 E Karlskrona SOK           32:12          
  2. Pilc Oldřich             ZPV5100 E KOB ZPV Prostějov        49:55   + 17:43
  3. Černý Petr               ALB6000 E OOB Albrechtice nad Orl  50:49   + 18:37
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.60 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 E SKOB Zlín                31:38          
  2. Hořínek Jaroslav         VSP5000 E USK Praha                32:09   + 0:31 
  3. Pospíšil Jaromír         PZR4417 E UNITOP SKP Žďár nad Sáz  33:00   + 1:22 
  4. Čípa Jiří                CET5002 E TJ Loko Česká Třebová    37:08   + 5:30 
  5. Babický Tomáš            RUM5001 E ZOOB Rumburk             39:27   + 7:49 
  6. Denemarek Oldřich        BBM5100 E BETA URSUS Orienteering  43:28   + 11:50
  7. Hlaváč Jaroslav          SMB4801 E SKOB Sig-Mat Mladá Bole  46:55   + 15:17
  8. Wysocki Andrzej          24P5100 E Slask O-Team             47:29   + 15:51
  9. KMIECINSKI Józef         25P5101 E PUKS Mlode Orly          50:57   + 19:19
 10. Kříž Pavel               PZR4800 E UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:13   + 19:35
 11. Pospíšil Karel           KAR5001 E SK Karlovice             58:43   + 27:05
 12. Skácel Jaroslav          KON4617 E KOB Konice               60:27   + 28:49
 13. Jurčák Karel             SOP5101 E OOB TJ Slezan Opava      60:49   + 29:11
 14. Ender Wolker             11D5010 E HSG TURBINE ZITTAU       62:29   + 30:51
 15. Procházka Jan            TBM4907 E KOS TJ Tesla Brno        83:16   + 51:38
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.20 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 E TJ Baník Ostrava OKD     33:34          
  2. Ostřanský Josef          SSU4302 E SK Severka Šumperk       36:49   + 3:15 
  3. Bauer Emil               VBM4410 E VSK Mendelu Brno         38:47   + 5:13 
  4. Novotný František        PUL4200 E OOB USK Slavie Ústí n.L  39:10   + 5:36 
  5. Dufek Jan                TBM4231 E KOS TJ Tesla Brno        40:01   + 6:27 
  6. Mrkvica Miroslav         ZLH4600 E OOB TJ Zlaté Hory        47:39   + 14:05
  7. Havlík Jaroslav          SJC3601 E Sportcentrum Jičín       57:57   + 24:23
     Horký Jan                UOL4600 E SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kruliš Janek             8KC1000 E ZŠ a MŠ Chotyně          25:49          
  2. Slavík Ondřej            VRB0505 E Sportovní klub ve Vrbně  27:25   + 1:36 
  3. Stiborová Blanka         KAR7650 E SK Karlovice             40:29   + 14:40
  4. Švestka Štěpán           KVS0601 E SKOB Kobra Vsetín        43:33   + 17:44
  5. Švec Jakub               KVS0801 E SKOB Kobra Vsetín        43:35   + 17:46
  6. Pavlica Bedrich          NNN     C Neregistrovaní (NNN)     47:57   + 22:08
  7. Vyoralová Šárka          VIC0950 E OB Vizovice              54:52   + 29:03
  8. Švestka Patrik           KVS0703 E SKOB Kobra Vsetín        57:29   + 31:40
  9. Doucha Tomáš             SNA0801 E TJ START Náchod          58:40   + 32:51
 10. Holinková Mariana        NNN0016 E Neregistrovaní (NNN)     82:46   + 56:57
--------------------------------------------------------------------------------

TK 2.60 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. José Samper García       6DC5300 E SILVA OCamp              35:27          
  2. Vlachová Eliška          6DC8870 E SILVA OCamp              37:56   + 2:29 
  3. Hanuš Pavel              LTU6501 E OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:59   + 3:32 
  4. Czajka Iza               23P8250 E OK!Sport                 40:19   + 4:52 
  5. Najbrtová Veronika       KVS8651 E SKOB Kobra Vsetín        41:45   + 6:18 
  6. Avital Ofer              6DC5100 E SILVA OCamp              42:36   + 7:09 
  7. Tamara Denysenko         6DC8874 E SILVA OCamp              43:07   + 7:40 
  8. Cirkowska Marzena        NNN0012 E Neregistrovaní (NNN)     45:12   + 9:45 
  9. Hornova Lenka            KON0017 E KOB Konice               50:03   + 14:36
 10. Grygarova Veronika       KON0014 E KOB Konice               50:46   + 15:19
 11. Slavickova Katerina      6DC     C SILVA OCamp              52:27   + 17:00
 12. Zaoral Jan               VRB4703 E Sportovní klub ve Vrbně  57:20   + 21:53
 13. Ludka Zbyněk             6DC8801 E SILVA OCamp              58:58   + 23:31
 14. Chmelařová Blanka        25C6750 E péčkaři                  59:50   + 24:23
 15. Vých Luboš               KOR7300 E OB DDM Kostelec nad Orl  60:10   + 24:43
 16. Kašpar Josef             HOB4601 E SKOB Horní Benešov       70:04   + 34:37
 17. Hanus Jaroslav           HOB0014 E SKOB Horní Benešov       70:58   + 35:31
 18. Kucharova Anna           4HC0019 E PSÍ TÝM                  77:32   + 42:05
 19. Ricardo Iniguez Crespo   6DC5100 E SILVA OCamp              80:26   + 44:59
 20. Hanušová Jitka           LTU6352 E OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:47   + 48:20
     Ognyanov Ognyan          6DC8875 E SILVA OCamp               DISK          
     Oksana Oskalenko         6DC8873 E SILVA OCamp               DISK          
     Rudakova Olena           6DC8872 E SILVA OCamp               DISK          
     Meir Anat                6DC7450 E SILVA OCamp               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TL 3.80 km, 160 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Avner Asaf               6DC8823 E SILVA OCamp              33:52          
  2. Dimitrov Teodor          6DC8824 E SILVA OCamp              34:26   + 0:34 
  3. Zdráhal Tomáš            6DC8806 E SILVA OCamp              37:56   + 4:04 
  4. Kašparová Iva            6DC8851 E SILVA OCamp              41:48   + 7:56 
  5. Mrkvica Petr             6DC8811 E SILVA OCamp              43:04   + 9:12 
  6. Binar Robert             UOL7500 E SOB Olomouc              43:38   + 9:46 
  7. Hladík Ladislav          6DC8805 E SILVA OCamp              44:17   + 10:25
  8. Horčičková Eva           6DC8857 E SILVA OCamp              45:03   + 11:11
  9. Gornicka-Antonowicz Anna 6DC6850 E SILVA OCamp              45:20   + 11:28
 10. Novotný Tomáš            6DC8808 E SILVA OCamp              46:30   + 12:38
 11. Carmen Patino Deniz      6DC9450 E SILVA OCamp              47:08   + 13:16
 12. Óscar Hernáiz Sánchez    6DC8900 E SILVA OCamp              49:31   + 15:39
 13. Kašparová Zuzana         UOL9661 E SOB Olomouc              50:01   + 16:09
 14. Řeháček Petr             SBR6302 E SKOB Bruntál             50:19   + 16:27
 15. Oded Verbin              6DC     C SILVA OCamp              51:09   + 17:17
 16. Jonay Perez Diaz         6DC7500 E SILVA OCamp              51:16   + 17:24
 17. Joaquín González Pérez   6DC7300 E SILVA OCamp              51:27   + 17:35
 18. Svarc Jiri               NNN0024 E Neregistrovaní (NNN)     52:35   + 18:43
 19. Kuchar Jiri              4HC0018 E PSÍ TÝM                  53:00   + 19:08
 20. Vítková Lucie            6DC8860 E SILVA OCamp              55:21   + 21:29
 21. Silnoušek Jiří           6DC8810 E SILVA OCamp              56:14   + 22:22
 22. Pavlica Jiri             NNN     C Neregistrovaní (NNN)     56:54   + 23:02
 23. Pavlicova Anna           NNN     C Neregistrovaní (NNN)     56:55   + 23:03
 24. Vereš Lukáš              8TC8800 E Tempo                    58:31   + 24:39
 25. Zdráhalová Pavla         6DC8854 E SILVA OCamp              58:46   + 24:54
 26. Soldán Vladimír          6DC8802 E SILVA OCamp              58:47   + 24:55
 27. Josivan Oliveira Juan    6DC8821 E SILVA OCamp              60:09   + 26:17
 28. Beran Jakub              8TC8700 E Tempo                    60:11   + 26:19
 29. Trš Lubomír              PBM7302 E TJ Spartak 1. Brněnská   65:06   + 31:14
 30. Feldman Shalev           6DC8822 E SILVA OCamp              68:23   + 34:31
 31. Probozsova Zuzana        6DC8812 E SILVA OCamp              72:11   + 38:19
 32. Schejbal Vladimir        NNN0022 E Neregistrovaní (NNN)     83:49   + 49:57
 33. Golinowska Ela           2CP0013 E 10BKPanc                 92:03   + 58:11
 34. Švestka Jiří             KVS6804 E SKOB Kobra Vsetín        94:44   + 60:52
 35. Labudík Milan            VRB6202 E Sportovní klub ve Vrbně 113:52   + 80:00
 36. Schejbalova Kristina     NNN0023 E Neregistrovaní (NNN)    127:32   + 93:40
     Bosakova Eva             NNN0011 E Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Koray Dever              6DC6100 E SILVA OCamp               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------