Kód závodu          : 3458
Název               : Eduard 2016 - E2
Datum               : 30.07.2016
Místo konání        : Sportovní areál EDUARD
Mapa                : Rovnost
Pořadatel           : ONO - SKOB Ostrov, EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Ředitel závodu      : Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí     : Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí      : Ševčík Petr - R3
JURY                : Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav
Kategorie: H21A

H21A 9.10 km, 285 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              57:01          
  2. Horvát Petr              ASU9447 R Magnus Orienteering      57:24   + 0:23 
  3. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       60:32   + 3:31 
  4. Dlabaja Tomáš            TUR8303 E OOB TJ Turnov            60:42   + 3:41 
  5. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             61:32   + 4:31 
  6. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              61:36   + 4:35 
  7. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              62:51   + 5:50 
  8. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  63:22   + 6:21 
  9. Kamaryt Tomáš            VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň      64:11   + 7:10 
 10. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 64:38   + 7:37 
 11. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            65:07   + 8:06 
 12. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       65:35   + 8:34 
 13. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:01   + 9:00 
 14. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        67:55   + 10:54
 15. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                68:29   + 11:28
 16. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         69:35   + 12:34
 17. Fujáček Jan              SCP7506 C OK Sparta Praha          69:53   + 12:52
 18. Ďoubal Jan               DOB8600 C KOB Dobruška             70:27   + 13:26
 19. Luštický Martin          TUR8700 R OOB TJ Turnov            71:38   + 14:37
 20. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         71:46   + 14:45
 21. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        72:32   + 15:31
 22. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                72:41   + 15:40
 23. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                73:00   + 15:59
 24. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            73:15   + 16:14
 25. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              73:43   + 16:42
 26. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  73:44   + 16:43
 27. Schulhof Jan             TUR8900 C OOB TJ Turnov            75:18   + 18:17
 28. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             75:25   + 18:24
 29. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         77:08   + 20:07
 30. Šafka Daniel             KAM9105 C OK Kamenice              77:55   + 20:54
 31. Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín       78:21   + 21:20
 32. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          78:58   + 21:57
 33. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        79:38   + 22:37
 34. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  79:55   + 22:54
 35. Benda Lukáš              EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha        81:36   + 24:35
 36. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         82:27   + 25:26
 37. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  86:31   + 29:30
 38. Junek Vladimír           TJP8400 C TJ Sokol Troja           88:36   + 31:35
 39. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 90:47   + 33:46
 40. Tůma Martin              69X8200 C HO Humanita              91:12   + 34:11
 41. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         94:22   + 37:21
 42. Martínek Robert          VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň      99:06   + 42:05
--------------------------------------------------------------------------------