Kód závodu : 3473
Název : Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1
Datum : 19.08.2016
Pořadatel : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu : Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí : Baier Martin - R2
Stavitel tratí : Omová Jana - R3, Omová Michaela
Kategorie: H21B
H21B 3.11 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 35:23
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 36:42 + 1:19
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:46 + 2:23
4. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec 40:46 + 5:23
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 6:07
6. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 42:21 + 6:58
7. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 43:16 + 7:53
8. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec 43:30 + 8:07
9. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orientee 44:07 + 8:44
10. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 44:11 + 8:48
11. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec 44:24 + 9:01
12. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n. 44:25 + 9:02
13. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvíno 44:31 + 9:08
14. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 45:45 + 10:22
15. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 46:16 + 10:53
16. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 47:52 + 12:29
17. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:07 + 12:44
18. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 48:53 + 13:30
19. Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc 49:12 + 13:49
20. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n 49:17 + 13:54
21. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 14:11
22. Prášek Přemysl KAM9305 OK Kamenice 49:43 + 14:20
23. Randík Jan SOB8703 SOBSA 50:47 + 15:24
24. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:16 + 15:53
25. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec 52:40 + 17:17
26. Polák Robert 69X7800 HO Humanita 53:32 + 18:09
27. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 54:40 + 19:17
28. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 57:31 + 22:08
29. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 60:05 + 24:42
30. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 63:08 + 27:45
31. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:39 + 31:16
32. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 69:18 + 33:55
33. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 35:08
34. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvíno 73:06 + 37:43
35. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvíno 77:43 + 42:20
36. Kala Matěj OOL8901 SK Haná orienteering 119:19 + 83:56
Torgau Moritz 47D8700 Team Saarland DISK
--------------------------------------------------------------------------------