Kód závodu          : 3481
Název               : Cena východních Čech - E1
Datum               : 26.08.2016
Místo konání        : Radvanice
Mapa                : Závora
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí     : Kunart Tomáš - R2
Ředitel závodu      : Balcar Aleš - R3
Stavitel tratí      : Vítek Tomáš - R1

D10N 1.78 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chlupáčová Anežka                  OB T.J. Sokol Žamberk    26:45          
  2. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  29:03   + 2:18 
  3. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:02   + 4:17 
  4. Rotková Veronika         ZBM0854   SK Žabovřesky Brno       32:41   + 5:56 
  5. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              32:49   + 6:04 
  6. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                34:38   + 7:53 
  7. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:13   + 8:28 
  8. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  35:25   + 8:40 
  9. Mácová Natálie           81C0750   Cirkus Čakovice          35:51   + 9:06 
 10. Skřivanková Anna         1XC0800   Skřivankovi              37:11   + 10:26
 11. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             37:41   + 10:56
 12. Strýčková Bára           ADA0852   OOB Spartak Adamov       38:40   + 11:55
 13. Kucharska Julia          2FP0650   Biały Szkwał             44:41   + 17:56
 14. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    46:08   + 19:23
 15. Kucharska Karolina       2FP0950   Biały Szkwał             50:48   + 24:03
 16. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:15   + 31:30
 17. Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Chemopetrol Litvíno  71:37   + 44:52
     Pokorná Ema              PGP0950   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.85 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        25:45          
  2. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             27:17   + 1:32 
  3. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  27:28   + 1:43 
  4. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  29:18   + 3:33 
  5. Vodičková Veronika       LPU0651   OK Lokomotiva Pardubice  33:24   + 7:39 
  6. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  36:03   + 10:18
  7. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  37:59   + 12:14
  8. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  38:04   + 12:19
  9. Rychlá Karolína          KRN0757   KOS TJ Lokomotiva Krnov  42:11   + 16:26
 10. Mácová Štěpánka          81C0650   Cirkus Čakovice          44:05   + 18:20
 11. Seidenglanzová Johana    SSU0650   SK Severka Šumperk       63:01   + 37:16
 12. Voláková Viktorie        BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  69:29   + 43:44
--------------------------------------------------------------------------------

D12A 2.19 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     20:35          
  2. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       25:59   + 5:24 
  3. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       28:18   + 7:43 
  4. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:49   + 8:14 
  5. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                30:54   + 10:19
  6. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              31:30   + 10:55
  7. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:02   + 11:27
  8. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                33:20   + 12:45
  9. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                34:14   + 13:39
 10. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:42   + 15:07
 11. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     36:23   + 15:48
 12. Batani Valeria           TZL0550   SKOB Zlín                38:09   + 17:34
 13. Junková Anna                       OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:31   + 17:56
 14. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     42:10   + 21:35
 15. Matochová Adéla          TZL0552   SKOB Zlín                42:34   + 21:59
 16. Vorlová Eva              ASU0499   Magnus Orienteering      43:25   + 22:50
 17. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:02   + 23:27
 18. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:17   + 25:42
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.08 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  33:26          
  2. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             33:41   + 0:15 
  3. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             34:15   + 0:49 
  4. Navrátilová Marie        ASU0599   Magnus Orienteering      35:27   + 2:01 
  5. Moskvová Agáta           ZLH0550   OOB TJ Zlaté Hory        35:53   + 2:27 
  6. Chrbolková Klára         LPU0454   OK Lokomotiva Pardubice  36:08   + 2:42 
  7. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  36:39   + 3:13 
  8. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             37:16   + 3:50 
  9. Kociánová Hana           SHK0453   OK Slavia Hradec Králov  38:06   + 4:40 
 10. Neradová Natálie         BOR0452   OK Jiskra Nový Bor       42:09   + 8:43 
 11. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  47:05   + 13:39
 12. Blažková Simona          ASU0498   Magnus Orienteering      50:38   + 17:12
 13. Drozdová Anna            ASU0497   Magnus Orienteering      60:05   + 26:39
 14. Lacinová Monika                    OK Lokomotiva Pardubice  89:32   + 56:06
 15. Pokorná Nela             PGP0552   SK Praga                104:09   + 70:43
     Oujeská Simona           ADA0551   OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 2.47 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              23:57          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     25:43   + 1:46 
  3. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    25:45   + 1:48 
  4. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  26:05   + 2:08 
  5. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  27:43   + 3:46 
  6. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             28:00   + 4:03 
  7. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  28:58   + 5:01 
  8. Chabiera Lena            28P0351   UNTS Warszawa            29:07   + 5:10 
  9. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            29:24   + 5:27 
 10. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                30:17   + 6:20 
 11. Greschnerová Tereza      ASU0299   Magnus Orienteering      31:08   + 7:11 
 12. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  31:38   + 7:41 
 13. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  31:46   + 7:49 
 14. Smolková Sabina          STE0250   SK SKI-OB Šternberk      33:17   + 9:20 
 15. Šritrová Lenka           TUV0252   SOK TJ Turnov            34:00   + 10:03
 16. Nitsch Aleksandra        28P0352   UNTS Warszawa            34:54   + 10:57
 17. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         35:03   + 11:06
 18. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  35:52   + 11:55
 19. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        36:31   + 12:34
 20. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              36:49   + 12:52
 21. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             38:19   + 14:22
 22. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  38:32   + 14:35
 23. Kinclová Natálie         LTU0350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:23   + 33:26
 24. Pató Johanna             SHK0356   OK Slavia Hradec Králov  68:27   + 44:30
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.14 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednaříková Emma         VLI0359   Slavia Liberec orientee  23:55          
  2. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:55   + 2:00 
  3. Slámová Taťána           OSN0250   SK Orientační sporty No  26:15   + 2:20 
  4. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  28:27   + 4:32 
  5. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             31:02   + 7:07 
  6. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  33:20   + 9:25 
  7. Gillich Luca             58H0250   Tatai Tömegsport és Táj  35:19   + 11:24
  8. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  37:47   + 13:52
  9. Brožíková Barbora        SHK0358   OK Slavia Hradec Králov  43:55   + 20:00
 10. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  53:24   + 29:29
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 2.67 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        27:14          
  2. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  28:41   + 1:27 
  3. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  29:27   + 2:13 
  4. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       31:49   + 4:35 
  5. Mianowska Julia          28P0150   UNTS Warszawa            33:15   + 6:01 
  6. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        33:34   + 6:20 
  7. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     34:32   + 7:18 
  8. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        34:54   + 7:40 
  9. Zimová Barbora           SHK0151   OK Slavia Hradec Králov  35:28   + 8:14 
 10. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                35:32   + 8:18 
 11. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  36:11   + 8:57 
 12. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         36:23   + 9:09 
 13. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               37:01   + 9:47 
 14. Olszanka Gabriela        23P0151   OK!Sport Warszawa        38:05   + 10:51
 15. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       38:31   + 11:17
 16. Piwko Gabiela            88P0050   MKS Paulinum Jelenia Gó  38:49   + 11:35
 17. Dvořáková Anna           JIL0154   OK Jilemnice             38:58   + 11:44
 18. Staszak Alicja           28P0151   UNTS Warszawa            46:49   + 19:35
 19. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     47:46   + 20:32
 20. Müllerová Erika          OTK0050   OOB TJ Jiskra Otrokovic  49:46   + 22:32
 21. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:46   + 23:32
 22. Glowacz Julia            28P0050   UNTS Warszawa            57:02   + 29:48
 23. Čížková Eliška           ADA0051   OOB Spartak Adamov       57:10   + 29:56
 24. Vacková Anna             CHT0051   OOB SK Chrast            66:52   + 39:38
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 2.72 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matoušová Kateřina       VRL9955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:54          
  2. Korpasová Tereza         LBM9898   TJ Lokomotiva Ingstav B  34:58   + 2:04 
  3. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       36:51   + 3:57 
  4. Nechutová Aneta          PZR9951   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:20   + 5:26 
  5. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     41:39   + 8:45 
  6. Marek Wiktoria           28P9950   UNTS Warszawa            42:18   + 9:24 
  7. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                43:47   + 10:53
  8. Pilcová Sabina           JPV9898   Oddíl OS SK Prostějov    44:11   + 11:17
  9. Gillich Dóra             58H9950   Tatai Tömegsport és Táj  53:53   + 20:59
 10. Jeřábková Ema            BOR9957   OK Jiskra Nový Bor       65:32   + 32:38
 11. Antonowicz Anna Maria    28P9850   UNTS Warszawa            82:26   + 49:32
 12. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha       173:41   + 140:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 4.07 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       41:26          
  2. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  42:21   + 0:55 
  3. Hrušková Barbora         ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       42:52   + 1:26 
  4. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  43:04   + 1:38 
  5. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        44:00   + 2:34 
  6. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  45:04   + 3:38 
  7. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       47:50   + 6:24 
  8. Tesařová Markéta         ZBM9456   SK Žabovřesky Brno       49:42   + 8:16 
  9. Szeliga Malgorzata       STB9399   TJ Stadion Nový Bor      50:05   + 8:39 
 10. Kociánová Lenka          VBM8553   VSK Mendelu Brno         50:49   + 9:23 
 11. Kubicka Zuzanna          28P9350   UNTS Warszawa            50:57   + 9:31 
 12. Mrázková Romana          SJC8351   Sportcentrum Jičín       51:28   + 10:02
 13. Kopcová Michaela         KRN8456   KOS TJ Lokomotiva Krnov  55:16   + 13:50
 14. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno       56:36   + 15:10
 15. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  56:45   + 15:19
 16. Myslivcová Pavla         SHK9352   OK Slavia Hradec Králov  66:03   + 24:37
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.28 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  44:52          
  2. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         45:15   + 0:23 
  3. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:03   + 2:11 
  4. Drągowska Maria          23P9550   OK!Sport Warszawa        47:04   + 2:12 
  5. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  47:29   + 2:37 
  6. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Chemopetrol Litvíno  50:41   + 5:49 
  7. Píšová Monika            NPA8151   SK LOB Nová Paka         51:15   + 6:23 
  8. Korecká Lenka            CHT8053   OOB SK Chrast            51:48   + 6:56 
  9. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       54:08   + 9:16 
 10. Štáfková Jitka           PGP8056   SK Praga                 58:58   + 14:06
 11. Rychlá Pavlína           KRN8559   KOS TJ Lokomotiva Krnov  60:22   + 15:30
 12. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:39   + 15:47
 13. Matrasová Kateřina       CHT8353   OOB SK Chrast            63:33   + 18:41
 14. Rešová Kateřina          ASU9090   Magnus Orienteering     113:44   + 68:52
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 2.98 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                37:59          
  2. Horčičková Eva           UOL7051   SOB Olomouc              41:51   + 3:52 
  3. Veljačiková Hana         PGP9756   SK Praga                 43:01   + 5:02 
  4. Andršová Jana            SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  48:37   + 10:38
  4. Vlažná Lucie             LCE8751   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:37   + 10:38
  6. Matrasová Vendula        CHT8251   OOB SK Chrast            50:02   + 12:03
  7. Křenková Geislerová BlankLLI8450   TJ Loko Liberec          50:29   + 12:30
  8. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  52:18   + 14:19
  9. Besedová Petra           CHT7654   OOB SK Chrast            53:15   + 15:16
 10. Kondělková Radka         HOS7951   TJ Tatran Hostinné       53:43   + 15:44
 11. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        54:18   + 16:19
 12. Voleská Alice            KAM8050   OK Kamenice              55:48   + 17:49
 13. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  56:30   + 18:31
 14. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        58:32   + 20:33
 15. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  58:48   + 20:49
 16. Čížková Markéta          ADA9652   OOB Spartak Adamov       59:26   + 21:27
 17. Fátorová Barbora         DOB7878   KOB Dobruška             60:22   + 22:23
 18. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                61:01   + 23:02
 19. Maliňáková Petra         SVS8751   Orientklub Vsetín        62:22   + 24:23
 20. Štěpánková Petra         LBM8651   TJ Lokomotiva Ingstav B  62:24   + 24:25
 21. Krejsová Martina         CHT8152   OOB SK Chrast            62:25   + 24:26
 22. Wylezok Dominika                   MKS Paulinum Jelenia Gó  62:48   + 24:49
 23. Hrušková Kristýna        ZBM9156   SK Žabovřesky Brno       66:37   + 28:38
 24. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       70:50   + 32:51
 25. Fidrmucová Linda         UOL8650   SOB Olomouc              73:59   + 36:00
 26. Müllerová Petra          VAM9098   OOB Vamberk              79:18   + 41:19
 27. Davidová Anežka          JIL9752   OK Jilemnice             79:54   + 41:55
 28. Chvílová Hana            6ZX9500   Hana Chvílová            81:58   + 43:59
 29. Binková Jana             CHT8651   OOB SK Chrast           151:01   + 113:02
 30. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha       166:08   + 128:09
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 2.35 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              31:44          
  2. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        33:54   + 2:10 
  3. Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:29   + 2:45 
  4. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              39:30   + 7:46 
  5. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             42:23   + 10:39
  6. Milánová Jindřiška       TBM7475   KOS TJ Tesla Brno        45:32   + 13:48
  7. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  46:38   + 14:54
  8. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  46:50   + 15:06
  9. Bukovacová Alena         ZBM7454   SK Žabovřesky Brno       52:02   + 20:18
 10. Cicvárková Lucie         ZBM7651   SK Žabovřesky Brno       52:08   + 20:24
 11. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 67:39   + 35:55
 12. Procházková Lucie        ADA7651   OOB Spartak Adamov       77:47   + 46:03
     Janků Renata             STE7251   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 2.43 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       43:55          
  2. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  48:29   + 4:34 
  3. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             57:18   + 13:23
  4. Švidrnochová Hana        OOP7751   TJ Opava                 59:03   + 15:08
  5. Bednaříková Daniela      VLI7759   Slavia Liberec orientee  59:15   + 15:20
  6. Vacková Petra            CHT7852   OOB SK Chrast            61:17   + 17:22
  7. Suchardová Jana          JIL7555   OK Jilemnice             63:52   + 19:57
  8. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       65:40   + 21:45
  9. Navrátilová Helena       ASU7799   Magnus Orienteering      73:25   + 29:30
 10. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  80:38   + 36:43
 11. Neradová Zuzana          BOR7950   OK Jiskra Nový Bor      109:17   + 65:22
 12. Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník           116:36   + 72:41
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.04 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                41:19          
  2. Batani Hana              TZL7351   SKOB Zlín                42:29   + 1:10 
  3. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    47:13   + 5:54 
  4. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  50:49   + 9:30 
  5. Włodarczyk-Szymańska Anna          Paulinum J.G.            51:25   + 10:06
  6. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:35   + 11:16
  7. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  52:48   + 11:29
  8. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                56:01   + 14:42
  9. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    60:25   + 19:06
 10. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                63:03   + 21:44
 11. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                64:38   + 23:19
 12. Semíková Iva             KAM6850   OK Kamenice              67:07   + 25:48
 13. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  67:26   + 26:07
 14. Zlesáková Stáňa          CHT7352   OOB SK Chrast            70:49   + 29:30
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 2.42 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:07          
  2. Pavlicová Anna                     SKOB Kobra Vsetín        48:56   + 9:49 
  3. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  50:10   + 11:03
  4. Kubcová Lenka            DOB7451   KOB Dobruška             50:14   + 11:07
  5. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        52:09   + 13:02
  6. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        53:26   + 14:19
  7. Finstrlová Alena         ZBM7550   SK Žabovřesky Brno       55:54   + 16:47
  8. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       56:56   + 17:49
  9. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              58:22   + 19:15
 10. Federics Eva             58H7250   Tatai Tömegsport és Táj  59:36   + 20:29
 11. Obrátilová Naďa          ABM6654   KOB Moira Brno           61:12   + 22:05
 12. Strachotová Eva          ASU6099   Magnus Orienteering      66:42   + 27:35
 13. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:46   + 32:39
 14. Urbanová Edita           STE7454   SK SKI-OB Šternberk      73:55   + 34:48
 15. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:04   + 35:57
 16. Urbánková Lenka                    Neregistrovaná - Urbánk  77:55   + 38:48
 17. Christodoulou Iva        ASU7599   Magnus Orienteering      88:49   + 49:42
     Klangová Bohumila        ZBM7676   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 2.72 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         36:19          
  2. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  39:11   + 2:52 
  3. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850   UNTS Warszawa            41:26   + 5:07 
  4. Kostková Jana            AOP7151   Orientační Běh Opava     42:19   + 6:00 
  5. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         43:21   + 7:02 
  6. Hrušková Lenka           ZBM6251   SK Žabovřesky Brno       50:06   + 13:47
  7. Müllerová Zorka          3XX6700   POT                      52:50   + 16:31
  8. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     74:37   + 38:18
  9. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                96:59   + 60:40
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 2.15 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         51:21          
  2. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:08   + 5:47 
  3. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  62:28   + 11:07
  4. Suchá Helena             ABM6664   KOB Moira Brno           88:27   + 37:06
  5. Tomanová Elena           ABM6666   KOB Moira Brno           89:54   + 38:33
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.42 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                40:41          
  2. Wurzelová Dana           CHT6654   OOB SK Chrast            41:57   + 1:16 
  3. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        47:04   + 6:23 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389   KOB Konice               47:33   + 6:52 
  5. Veljačiková Markéta      SCP6451   OK Sparta Praha          54:59   + 14:18
  6. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:27   + 14:46
  7. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  63:15   + 22:34
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 2.45 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  34:54          
  2. Syslová Iva              TTR6151   OOB Třebíč               36:47   + 1:53 
  3. Jašková Monika           TBM6363   KOS TJ Tesla Brno        38:34   + 3:40 
  4. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       39:19   + 4:25 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            49:19   + 14:25
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.45 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         34:26          
  2. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                39:10   + 4:44 
  3. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            40:30   + 6:04 
  4. Vlažná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:56   + 9:30 
  5. Smičková Eva             KON5887   KOB Konice               45:32   + 11:06
  6. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  46:00   + 11:34
  7. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            46:33   + 12:07
  8. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             49:58   + 15:32
  9. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:16   + 15:50
 10. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  64:48   + 30:22
 11. Jelínková Dagmar         TZL5757   SKOB Zlín               125:05   + 90:39
--------------------------------------------------------------------------------

D60 2.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                34:03          
  2. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        38:00   + 3:57 
  3. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         39:59   + 5:56 
  4. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 40:32   + 6:29 
  5. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             43:01   + 8:58 
  6. Kolaříková Věra          SBK5251   KOB Start Blansko        44:04   + 10:01
  7. Štáblová Jitka           HSU5350   Horizont klub Šumperk    48:12   + 14:09
  8. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  48:50   + 14:47
  8. Salajková Věra           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  48:50   + 14:47
 10. Kabáthová Jitka          ZBM5582   SK Žabovřesky Brno       50:53   + 16:50
 11. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         51:17   + 17:14
 12. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  52:16   + 18:13
 13. Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor       57:08   + 23:05
 14. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  72:38   + 38:35
     Kosińska Halina          2FP5550   Biały Szkwał              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.75 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bogdálková Věra          LBM4858   TJ Lokomotiva Ingstav B  48:13          
  2. Kupcová Věroslava        HSU4850   Horizont klub Šumperk    74:42   + 26:29
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.78 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800   SK SKI-OB Šternberk      25:11          
  2. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                29:02   + 3:51 
  3. Švestka Štěpán                     SKOB Kobra Vsetín        32:15   + 7:04 
  4. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  32:54   + 7:43 
  5. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              36:14   + 11:03
  6. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              40:19   + 15:08
  7. Mrkvica Václav           ZLH0800   OOB TJ Zlaté Hory        49:25   + 24:14
  8. Kunt Martin                        OB T.J. Sokol Žamberk    74:02   + 48:51
     Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.85 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:54          
  2. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             26:29   + 6:35 
  3. Cicvárek Radim           ZBM0601   SK Žabovřesky Brno       27:48   + 7:54 
  4. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     30:51   + 10:57
  5. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    33:53   + 13:59
  6. Gasienica-Samek Adam     28P0601   UNTS Warszawa            34:15   + 14:21
  7. Navrátil Pavel           ASU0747   Magnus Orienteering      35:18   + 15:24
  8. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                36:06   + 16:12
  9. Macek Vojtěch            ASU0748   Magnus Orienteering      36:23   + 16:29
 10. Golinowski Piotr                   HKS Azymut Mochy         43:35   + 23:41
 11. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        46:51   + 26:57
 12. Král Ondřej              ASU0746   Magnus Orienteering      50:21   + 30:27
     Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                 DISK          
     Oujeský Dan              ADA0701   OOB Spartak Adamov        DISK          
     Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12A 2.64 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonowicz Jan           28P0600   UNTS Warszawa            26:10          
  2. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  26:23   + 0:13 
  3. Gryc Ondřej              TBM0406   KOS TJ Tesla Brno        28:05   + 1:55 
  4. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  28:24   + 2:14 
  5. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                28:25   + 2:15 
  6. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  29:02   + 2:52 
  7. Strýček Jan              ADA0503   OOB Spartak Adamov       29:36   + 3:26 
  8. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                30:17   + 4:07 
  9. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505   SK Žabovřesky Brno       32:36   + 6:26 
 10. Novosad Pavel            TZL0404   SKOB Zlín                32:38   + 6:28 
 11. Kolář Šimon              HOR0400   TJ Jiskra Hořice         32:40   + 6:30 
 12. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                34:39   + 8:29 
 13. Bukovác Filip            ZBM0501   SK Žabovřesky Brno       35:17   + 9:07 
 14. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     35:49   + 9:39 
 15. Wójtowicz Krzysztof      28P0401   UNTS Warszawa            36:59   + 10:49
 16. Wołek Stanisław          28P0400   UNTS Warszawa            37:11   + 11:01
 17. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:26   + 11:16
 18. Janků Martin             STE0404   SK SKI-OB Šternberk      44:40   + 18:30
 19. Štoudek Martin           ASU0448   Magnus Orienteering      46:35   + 20:25
 20. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:56   + 20:46
 21. Pirožek Vojtěch          LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:06   + 24:56
 22. Kasza Tomáš              ZBM0512   SK Žabovřesky Brno       54:51   + 28:41
 23. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB T.J. Sokol Žamberk    62:49   + 36:39
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.08 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         21:33          
  2. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         21:49   + 0:16 
  3. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         25:23   + 3:50 
  4. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  25:52   + 4:19 
  5. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:52   + 5:19 
  6. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             27:18   + 5:45 
  7. Wieczorek Hubert         28P0505   UNTS Warszawa            27:29   + 5:56 
  8. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         27:32   + 5:59 
  9. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  27:47   + 6:14 
 10. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  30:01   + 8:28 
 11. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         30:28   + 8:55 
 12. Drosik Oskar             28P0407   UNTS Warszawa            32:19   + 10:46
 13. Bartášek Tomáš           ASU0447   Magnus Orienteering      32:30   + 10:57
 14. Juška Michal             LPU0504   OK Lokomotiva Pardubice  32:48   + 11:15
 15. Jach Bartha Jan          28P0411   UNTS Warszawa            32:54   + 11:21
 16. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  33:32   + 11:59
 17. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    34:59   + 13:26
 18. Oujeský Lukáš            ADA0504   OOB Spartak Adamov       37:00   + 15:27
 19. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       37:57   + 16:24
 20. Koblic Jan               VAM0400   OOB Vamberk              40:43   + 19:10
 21. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 23:32
 22. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  47:45   + 26:12
 23. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Chemopetrol Litvíno  52:11   + 30:38
 24. Serafin Kacper           28P0408   UNTS Warszawa            54:55   + 33:22
 25. Kobylka David            ASU0546   Magnus Orienteering      54:57   + 33:24
 26. Prusinski Kacper         28P0404   UNTS Warszawa            58:00   + 36:27
 27. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  68:10   + 46:37
 28. Lacina Marek                       OK Lokomotiva Pardubice 113:11   + 91:38
     Greschner Adam           ASU0547   Magnus Orienteering       DISK          
     Urbankiewicz Kacper      28P0405   UNTS Warszawa             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 2.67 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411   KOS TJ Tesla Brno        22:13          
  2. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      22:33   + 0:20 
  3. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:32   + 2:19 
  4. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  25:07   + 2:54 
  5. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  25:12   + 2:59 
  6. Lička Adam               TBM0326   KOS TJ Tesla Brno        26:17   + 4:04 
  7. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  26:32   + 4:19 
  8. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  26:48   + 4:35 
  9. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  28:20   + 6:07 
 10. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     28:33   + 6:20 
 11. Chovanec Václav          TZL0201   SKOB Zlín                29:45   + 7:32 
 12. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  30:26   + 8:13 
 13. Rusin Vojtěch            BRU0301   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:27   + 8:14 
 14. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  31:44   + 9:31 
 15. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  33:12   + 10:59
 16. Seidenglanz Jáchym       SSU0202   SK Severka Šumperk       36:14   + 14:01
 17. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:07   + 17:54
 18. Kruk Wojtek              NEG       NEREG                    46:44   + 24:31
 19. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  48:19   + 26:06
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 2.14 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  19:53          
  2. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  23:37   + 3:44 
  3. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                24:00   + 4:07 
  4. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:03   + 4:10 
  5. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             25:16   + 5:23 
  6. Vébr Tomáš               HAV0200   OB Havířov               25:41   + 5:48 
  7. Jończy Jakub             88P0300   MKS Paulinum Jelenia Gó  26:37   + 6:44 
  8. Švestka Jakub                      SKOB Kobra Vsetín        26:52   + 6:59 
  9. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  27:26   + 7:33 
 10. Kamil Omri                         SK Haná orienteering     29:38   + 9:45 
 11. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  30:19   + 10:26
 12. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  33:37   + 13:44
 13. Lacina Jindřich          LPU0211   OK Lokomotiva Pardubice  47:51   + 27:58
 14. Gorsky Kiril                       SK Haná orienteering     78:06   + 58:13
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 2.92 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  25:23          
  2. Milán Tomáš              TBM0111   KOS TJ Tesla Brno        28:26   + 3:03 
  3. Pierzchala Michal        28P0101   UNTS Warszawa            29:47   + 4:24 
  4. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        30:23   + 5:00 
  5. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         34:28   + 9:05 
  6. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             34:49   + 9:26 
  7. Zur Amir                           SK Haná orienteering     36:44   + 11:21
  8. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             37:39   + 12:16
  9. Samek Tomáš                        OK 99 Hradec Králové     38:11   + 12:48
 10. Kučera Jan               PHK0100   OK 99 Hradec Králové     38:39   + 13:16
 11. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:27   + 15:04
 12. Pawłowicz Bruno          88P0000   MKS Paulinum Jelenia Gó  41:05   + 15:42
 13. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:18   + 16:55
 14. Yarden Gilad                       SK Haná orienteering     42:56   + 17:33
 15. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha                45:17   + 19:54
 16. Burket Vojtěch           JIL0105   OK Jilemnice             46:39   + 21:16
 17. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:25   + 22:02
 18. Kaprál Jan               SSU0000   SK Severka Šumperk       52:53   + 27:30
 19. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             52:56   + 27:33
 20. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  57:21   + 31:58
 21. Salomon Noam                       SK Haná orienteering     65:15   + 39:52
 22. Uzan Dror                          SK Haná orienteering     71:18   + 45:55
 23. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová   104:19   + 78:56
 24. Shavit Yuval                       SK Haná orienteering    112:15   + 86:52
     Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Beri Yakir                         SK Haná orienteering      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             41:51          
  2. Kučera Kryšpín           PHK9900   OK 99 Hradec Králové     44:56   + 3:05 
  3. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  45:01   + 3:10 
  4. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             49:17   + 7:26 
  5. Šklíba Michal            SRK9900   SOOB Spartak Rychnov n.  51:37   + 9:46 
  6. Burket Tomáš             JIL9805   OK Jilemnice             66:02   + 24:11
  7. Švestka Vít                        SKOB Kobra Vsetín        72:38   + 30:47
     Juhász Matěj             LTU9900   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 5.52 km, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       45:19          
  2. Chromý Adam              ZBM8841   SK Žabovřesky Brno       46:34   + 1:15 
  3. Schuster Marek           AOP9303   Orientační Běh Opava     46:57   + 1:38 
  4. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  47:23   + 2:04 
  5. Kolovský František       LPM9202   OK Lokomotiva Plzeň      47:47   + 2:28 
  6. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       48:44   + 3:25 
  7. Komanec Václav           SHK8406   OK Slavia Hradec Králov  49:43   + 4:24 
  8. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  50:08   + 4:49 
  9. Valenta Jiří             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic  50:49   + 5:30 
 10. Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov            52:46   + 7:27 
 11. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            53:55   + 8:36 
 12. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      53:58   + 8:39 
 13. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        54:30   + 9:11 
 14. Kopec Tomáš              KRN8203   KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:46   + 9:27 
 15. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  56:08   + 10:49
 16. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno       56:46   + 11:27
 17. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                59:41   + 14:22
 18. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            59:43   + 14:24
 19. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov  60:08   + 14:49
 20. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             61:45   + 16:26
 21. Benroth Martin           TZL9206   SKOB Zlín                64:26   + 19:07
 22. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       64:59   + 19:40
 23. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  66:37   + 21:18
 24. Bencúr Juraj             LCE7701   OOB TJ Slovan Luhačovic  67:01   + 21:42
 25. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  67:33   + 22:14
 26. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            69:50   + 24:31
 27. Pachnik Wojciech         STB9101   TJ Stadion Nový Bor      70:59   + 25:40
 28. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  73:38   + 28:19
 29. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 76:25   + 31:06
 30. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec   77:08   + 31:49
 31. Červinka Jan             OKP8901   SK OK 24 Praha           79:06   + 33:47
 32. Gazda Viktor             TRI9203   TJ TŽ Třinec             79:42   + 34:23
 33. Kolárik Jan              TZL9003   SKOB Zlín                82:49   + 37:30
     Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.16 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Tomáš            TZL9302   SKOB Zlín                49:12          
  2. Bukovac Maroš            ZBM7605   SK Žabovřesky Brno       52:57   + 3:45 
  3. Bořil Tomáš              ZBM8833   SK Žabovřesky Brno       53:43   + 4:31 
  4. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        54:43   + 5:31 
  5. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       55:54   + 6:42 
  6. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  56:40   + 7:28 
  7. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            58:02   + 8:50 
  8. Dvorský Vojtěch          SKM9401   KOB Směr Kroměříž        59:13   + 10:01
  9. Mrkvica Petr             ZLH7800   OOB TJ Zlaté Hory        59:25   + 10:13
 10. Skřivanek Marcel         JPV7713   Oddíl OS SK Prostějov    60:50   + 11:38
 11. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  63:00   + 13:48
 12. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  65:25   + 16:13
 13. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov       66:39   + 17:27
 14. Korecký Miroslav         CHT7901   OOB SK Chrast            66:42   + 17:30
 15. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno         73:01   + 23:49
 16. Rohan Tomáš              ASU9009   Magnus Orienteering      74:46   + 25:34
 17. Dvorský Petr             SKM9601   KOB Směr Kroměříž        77:33   + 28:21
 18. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       79:52   + 30:40
 19. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        84:14   + 35:02
 20. Oujeský Tomáš            ADA7433   OOB Spartak Adamov       92:01   + 42:49
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 3.68 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         37:57          
  2. Semík Luboš              KAM6201   OK Kamenice              39:18   + 1:21 
  3. Bubela Tomáš             ASU8101   Magnus Orienteering      44:18   + 6:21 
  4. Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             45:02   + 7:05 
  5. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  47:49   + 9:52 
  6. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        49:11   + 11:14
  7. Horčička Petr            UOL7007   SOB Olomouc              50:14   + 12:17
  8. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:54   + 12:57
  9. Kulich Martin            ZBM9009   SK Žabovřesky Brno       50:58   + 13:01
 10. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               51:04   + 13:07
 11. Obrátil Štěpán           ABM9409   KOB Moira Brno           53:30   + 15:33
 12. Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast            54:34   + 16:37
 13. Bouzek Petr              SVS7901   Orientklub Vsetín        54:37   + 16:40
 14. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        55:41   + 17:44
 15. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Chemopetrol Litvíno  56:42   + 18:45
 16. Důrek Milan              NNN9102   Neregistrovaní (NNN)     60:17   + 22:20
 17. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  60:25   + 22:28
 18. Křenek Tomáš             LLI8300   TJ Loko Liberec          60:32   + 22:35
 19. Voleský Leoš             KAM7900   OK Kamenice              75:42   + 37:45
 20. Toman Viktor             1ZS9300   Neregistrovaní SVK       80:01   + 42:04
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.01 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243   Magnus Orienteering      46:23          
  2. Goldner Yakir                      SK Haná orienteering     51:48   + 5:25 
  3. Zlámal Aleš                        OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:40   + 12:17
  4. Procházka Martin         LTU8101   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:50   + 14:27
  5. Jirčák Ondřej            SRK8805   SOOB Spartak Rychnov n.  61:04   + 14:41
  6. Kutálek Jan              TAP8301   KOB TRETRA Praha         63:54   + 17:31
  7. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  76:16   + 29:53
  8. Andrš Petr               ZAM8401   OB T.J. Sokol Žamberk    79:13   + 32:50
  9. Štěpán Pavel             PHK9201   OK 99 Hradec Králové     79:17   + 32:54
 10. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        90:03   + 43:40
 11. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá               92:12   + 45:49
 12. Knotek Vojtěch           NNN9203   Neregistrovaní (NNN)    130:02   + 83:39
     Sombota Jiří             LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Kuban Jiří               CHT8401   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.25 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              34:04          
  2. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        34:51   + 0:47 
  3. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  37:06   + 3:02 
  4. Janků Marek              STE7102   SK SKI-OB Šternberk      37:49   + 3:45 
  5. Rigó Marek               ODR7101   SKOB Odry                40:28   + 6:24 
  6. Binar Robert             UOL7500   SOB Olomouc              41:08   + 7:04 
  7. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  42:32   + 8:28 
  8. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       43:40   + 9:36 
  9. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  43:53   + 9:49 
 10. Beneš Michal             TJP7800   TJ Sokol Troja           43:56   + 9:52 
 11. Golinowski Paweł                   HKS Azymut Mochy         44:02   + 9:58 
 12. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  45:47   + 11:43
 13. Vébr Radek               HAV7103   OB Havířov               45:53   + 11:49
 14. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  46:52   + 12:48
 15. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          46:57   + 12:53
 16. Čížek Petr               ADA7101   OOB Spartak Adamov       53:17   + 19:13
 17. Cicvárek Ivo             ZBM7504   SK Žabovřesky Brno       56:05   + 22:01
 18. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       56:11   + 22:07
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.46 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bercha Šimon             TEP7700   Tempo Praha              40:58          
  2. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             50:14   + 9:16 
  3. Seidenglanz Marek        SSU7401   SK Severka Šumperk       79:36   + 38:38
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.25 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Evžen            TZL7007   SKOB Zlín                34:19          
  2. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                36:26   + 2:07 
  3. Kaplan Jan               LPU6401   OK Lokomotiva Pardubice  38:57   + 4:38 
  4. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                43:08   + 8:49 
  5. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              43:41   + 9:22 
  6. Koblic Jan               VAM7601   OOB Vamberk              44:26   + 10:07
  7. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  45:47   + 11:28
  8. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          46:31   + 12:12
  9. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  48:46   + 14:27
 10. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  49:46   + 15:27
 11. Švestka Vítězslav        KVS7301   SKOB Kobra Vsetín        50:23   + 16:04
 12. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  50:50   + 16:31
 13. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice         52:32   + 18:13
 14. Klvaňa Milan             CHT7500   OOB SK Chrast            53:09   + 18:50
 15. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:15   + 20:56
 16. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice             57:28   + 23:09
 17. Müller Kamil             VAM7501   OOB Vamberk              60:58   + 26:39
 18. Zlesák Martin            CHT7302   OOB SK Chrast            63:24   + 29:05
 19. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  63:54   + 29:35
 20. Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast            68:59   + 34:40
     Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 2.98 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirous Jiří              TAP7201   KOB TRETRA Praha         43:58          
  2. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       50:35   + 6:37 
  3. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     51:09   + 7:11 
  4. Bartášek Jiří            ASU7448   Magnus Orienteering      51:15   + 7:17 
  5. Novosad Pavel            5QC7400   Zlínské Prašivky         57:09   + 13:11
  6. Müller Libor             OTK7201   OOB TJ Jiskra Otrokovic  57:43   + 13:45
  7. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  61:34   + 17:36
  8. Navrátil Martin          ASU7449   Magnus Orienteering      61:55   + 17:57
  9. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  65:04   + 21:06
 10. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             70:48   + 26:50
 11. Macek Karel              ASU7102   Magnus Orienteering      97:21   + 53:23
     Kunt Stanislav                     OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 2.97 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Jan                 TBM6709   KOS TJ Tesla Brno        40:28          
  2. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             40:46   + 0:18 
  3. Křivda Ivan              2PC6700   Sportovní klub hasičů K  42:36   + 2:08 
  4. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        42:52   + 2:24 
  5. Smolka Martin            STE7100   SK SKI-OB Šternberk      43:12   + 2:44 
  6. Valenta Jiří             SSU6301   SK Severka Šumperk       49:16   + 8:48 
  7. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             49:50   + 9:22 
  8. Gillich György           58H6800   Tatai Tömegsport és Táj  49:58   + 9:30 
  9. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            50:40   + 10:12
 10. Szczygieł Marcin         49P7100   DFS Wrocław              51:52   + 11:24
 11. Mareček Petr             OSN6900   SK Orientační sporty No  52:36   + 12:08
 12. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  53:31   + 13:03
 13. Sláma Jaroslav           OSN6901   SK Orientační sporty No  54:56   + 14:28
 14. Láznička Robert          TZL6309   SKOB Zlín                55:22   + 14:54
 15. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             59:17   + 18:49
 16. Galík Svatopluk          TZL6301   SKOB Zlín                60:28   + 20:00
 17. Müller Robert            3XX6900   POT                      64:05   + 23:37
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 2.18 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       42:55          
  2. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            49:36   + 6:41 
  3. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:46   + 11:51
  4. Kasza Ladislav           ZBM7100   SK Žabovřesky Brno       66:33   + 23:38
  5. Strýček Jiří             ADA6701   OOB Spartak Adamov       83:49   + 40:54
  6. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice 102:36   + 59:41
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 2.98 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              28:37          
  2. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                33:50   + 5:13 
  3. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               35:27   + 6:50 
  4. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                36:07   + 7:30 
  5. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  37:49   + 9:12 
  6. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          38:01   + 9:24 
  7. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         38:25   + 9:48 
  8. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:35   + 9:58 
  9. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       39:00   + 10:23
 10. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:37   + 13:00
 11. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         42:05   + 13:28
 12. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425   KOB ZPV Prostějov        42:20   + 13:43
 13. Peřinka Jan              AOP6301   Orientační Běh Opava     43:31   + 14:54
 14. Neumann Jaroslav         STE5902   SK SKI-OB Šternberk      43:50   + 15:13
 15. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:58   + 17:21
 16. Kniebugl Anton           39S6401   KOBRA Bratislava         47:46   + 19:09
 17. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               49:40   + 21:03
 18. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:40   + 40:03
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 2.72 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    34:58          
  2. Sysel Svatobor           TTR6202   OOB Třebíč               41:17   + 6:19 
  3. Rykala Karel             VAM6401   OOB Vamberk              42:49   + 7:51 
  4. Žemlík Radim             KVS6401   SKOB Kobra Vsetín        44:05   + 9:07 
  5. Hlava Miroslav           KON6515   KOB Konice               45:28   + 10:30
  6. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            48:43   + 13:45
  7. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            48:57   + 13:59
  8. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         56:37   + 21:39
  9. Hruška Tomáš             ZBM6401   SK Žabovřesky Brno       61:25   + 26:27
 10. Světnický Alexandr       STE6333   SK SKI-OB Šternberk      61:39   + 26:41
 11. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        63:21   + 28:23
     Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 2.72 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         31:13          
  2. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               35:45   + 4:32 
  3. Zdráhal Robert           OOL5707   SK Haná orienteering     37:40   + 6:27 
  4. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         38:05   + 6:52 
  5. Ryšavý Jiří              OOP5803   TJ Opava                 38:32   + 7:19 
  5. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            38:32   + 7:19 
  7. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:37   + 7:24 
  8. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            41:04   + 9:51 
  9. Tomášek Pavel            OTK5800   OOB TJ Jiskra Otrokovic  41:38   + 10:25
 10. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    41:40   + 10:27
 11. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           41:48   + 10:35
 12. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  43:34   + 12:21
 13. Drągowski Robert         23P5900   OK!Sport Warszawa        45:36   + 14:23
 14. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  51:24   + 20:11
 15. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  54:52   + 23:39
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 2.78 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kršák Karel              VIC5902   OB Vizovice              40:32          
  2. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  49:38   + 9:06 
  3. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     49:54   + 9:22 
  4. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  50:22   + 9:50 
  5. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             53:31   + 12:59
  6. Pilc Oldřich             ZPV5100   KOB ZPV Prostějov        53:41   + 13:09
  7. Grivalský Michal         PGP5900   SK Praga                 62:02   + 21:30
  8. Jelínek Roman            ADA5506   OOB Spartak Adamov       91:06   + 50:34
--------------------------------------------------------------------------------

H60 2.78 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302   TJ Opava                 33:26          
  2. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             38:19   + 4:53 
  3. Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:13   + 5:47 
  4. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   39:30   + 6:04 
  5. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             40:37   + 7:11 
  6. Kolařík Zdeněk           SBK5406   KOB Start Blansko        40:44   + 7:18 
  7. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  42:06   + 8:40 
  8. Štěpánek Jiří            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  42:36   + 9:10 
  9. Maliňák Josef            SVS5501   Orientklub Vsetín        43:36   + 10:10
 10. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         43:43   + 10:17
 11. Hrbas Vladimír           KVS5301   SKOB Kobra Vsetín        44:41   + 11:15
 12. Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast            46:35   + 13:09
 13. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               46:44   + 13:18
 14. Kosiński Leszek          2FP5500   Biały Szkwał             76:29   + 43:03
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.78 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                36:35          
  2. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:20   + 1:45 
  3. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    40:24   + 3:49 
  4. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:51   + 4:16 
  5. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  42:28   + 5:53 
  6. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:36   + 6:01 
  7. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                44:53   + 8:18 
  8. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    47:19   + 10:44
  9. Jelínek Vít              TZL5102   SKOB Zlín                48:55   + 12:20
 10. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:22   + 18:47
 11. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          56:08   + 19:33
 12. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc              57:58   + 21:23
 13. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         58:04   + 21:29
 14. Šponar Josef             ZAM4701   OB T.J. Sokol Žamberk    58:56   + 22:21
 15. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 59:34   + 22:59
 16. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:41   + 23:06
 17. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             69:54   + 33:19
 18. Starka František         CHT4801   OOB SK Chrast            71:59   + 35:24
 19. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        83:42   + 47:07
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            28:31          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       36:41   + 8:10 
  3. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  41:30   + 12:59
  4. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       41:35   + 13:04
  5. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  46:08   + 17:37
  6. Mrkvica Miroslav         ZLH4600   OOB TJ Zlaté Hory        63:53   + 35:22
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.75 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jiří               OTK4001   OOB TJ Jiskra Otrokovic  44:03          
  2. Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov 109:34   + 65:31
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.84 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bercha Matouš            TEP0800   Tempo Praha              22:06          
  2. Lička Jakub                        VSK Mendelu Brno         23:32   + 1:26 
  3. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             24:33   + 2:27 
  4. Bercha Jonáš             TEP1000   Tempo Praha              24:49   + 2:43 
  5. Švec Jakub                         SKOB Kobra Vsetín        28:37   + 6:31 
  6. Belžíková Nelly                    SKOB Kobra Vsetín        28:43   + 6:37 
  7. Mácová Barbora           81C1050   Cirkus Čakovice          29:29   + 7:23 
  8. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             31:42   + 9:36 
  9. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        31:46   + 9:40 
 10. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  32:49   + 10:43
 11. Salajka Viktor           LBM1000   TJ Lokomotiva Ingstav B  33:59   + 11:53
 12. Panáčková Alžběta        8MC0850   Papiyon                  34:29   + 12:23
 13. Folprecht Mia                      Jelínková                35:19   + 13:13
 14. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  35:42   + 13:36
 15. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  35:43   + 13:37
 16. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  36:05   + 13:59
 17. Matěásko Marek                     OK Jilemnice             36:51   + 14:45
 18. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                36:52   + 14:46
 19. Besedová Barborka        CHT1051   OOB SK Chrast            37:02   + 14:56
 20. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  37:16   + 15:10
 21. Salajka Michal           LBM0701   TJ Lokomotiva Ingstav B  37:24   + 15:18
 22. Pavlica Bedřich                    SKOB Kobra Vsetín        37:38   + 15:32
 23. Balcar Jiří              SHK0600   OK Slavia Hradec Králov  37:46   + 15:40
 24. Škorpil Marek                      Sportcentrum Jičín       37:55   + 15:49
 25. Švestka Patrik                     SKOB Kobra Vsetín        38:55   + 16:49
 26. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  39:01   + 16:55
 27. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  41:43   + 19:37
 28. Krumphanzl Šimon                   NEREG                    46:52   + 24:46
 29. Musilová Anna            NER       NEREG                    47:32   + 25:26
 30. Janků Michaela           STE       SK SKI-OB Šternberk      48:28   + 26:22
 31. Mrkvica Jan                        OOB TJ Zlaté Hory        49:32   + 27:26
 32. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       49:47   + 27:41
 33. Svatoň David                       NEREG                    50:02   + 27:56
 34. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  50:09   + 28:03
 35. Korecká Eva              CHT1054   OOB SK Chrast            53:43   + 31:37
 36. Baláž Samuel                       OK Slavia Hradec Králov  55:38   + 33:32
 37. Sedláková Anna           LIP1550   SOS Mamuti z Lipovky     58:09   + 36:03
 38. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  59:07   + 37:01
 39. Viktor Baláž             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  59:16   + 37:10
 40. Neyrinck Nina                      USK Praha                60:20   + 38:14
 41. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              60:30   + 38:24
 42. Novosadová Klára         5QC0950   Zlínské Prašivky         60:48   + 38:42
 43. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       61:25   + 39:19
 44. Kutlvašr Vláďa           VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:10   + 40:04
 45. Lhotský Lukáš            SHK       OK Slavia Hradec Králov  62:31   + 40:25
 46. Matys Richard                      OK Slavia Hradec Králov  62:34   + 40:28
 47. Aleš Mikuláš             ZBM1017   SK Žabovřesky Brno       74:42   + 52:36
 48. Alešová Anna             ZBM1077   SK Žabovřesky Brno       75:09   + 53:03
 49. Bouzek David             SVS8151   Orientklub Vsetín       107:17   + 85:11
     Matys Eduard                       OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Vítková Eliška                     OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.02 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koláriková Lucie                   Koláriková               19:48          
  2. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          21:29   + 1:41 
  3. Hauptfleisch Filip                 Kociánová                21:57   + 2:09 
  4. Zdráhalová de Oliveira PaOOL       SK Haná orienteering     22:09   + 2:21 
  5. Strachota Jaroslav       ASU5600   Magnus Orienteering      22:59   + 3:11 
  6. Romportl Dušan                     Romportl                 23:21   + 3:33 
  7. Kociánová Barbora                  Kociánová                23:52   + 4:04 
  8. Belžík Karel                       SKOB Kobra Vsetín        23:58   + 4:10 
  9. Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice             25:05   + 5:17 
 10. Lacina Martin                      OK Lokomotiva Pardubice  28:24   + 8:36 
 11. Kynčlová Dagmar                    OK Jilemnice             28:45   + 8:57 
 12. Novotný Michal                     Neregistrovaný - Novotn  28:59   + 9:11 
 13. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             29:06   + 9:18 
 13. Švestka Jiří                       SKOB Kobra Vsetín        29:06   + 9:18 
 15. Jaromír Rémiš                      OK Slavia Hradec Králov  29:12   + 9:24 
 16. Greshner Luboš           ASU7848   Magnus Orienteering      29:13   + 9:25 
 17. Opravil Daniel           ASU       Magnus Orienteering      30:06   + 10:18
 18. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:41   + 10:53
 19. Strýčková Monika         ADA7454   OOB Spartak Adamov       30:45   + 10:57
 20. Golinowska Ela                     HKS Azymut Mochy         31:35   + 11:47
 21. Koblicová Milena         VAM7651   OOB Vamberk              31:38   + 11:50
 22. Matěásko Dušan           OK JIL    OK Jilemnice             32:14   + 12:26
 23. Švestková Jana                     SKOB Kobra Vsetín        32:15   + 12:27
 24. Pleskač Jiří                       OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:45   + 12:57
 25. Jelinkova Irena                    Jelínková                33:49   + 14:01
 26. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:08   + 14:20
 27. Pavlica Jiří                       SKOB Kobra Vsetín        34:27   + 14:39
 28. Hrabicová Iva            OOP6150   TJ Opava                 35:50   + 16:02
 29. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:13   + 16:25
 30. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  36:56   + 17:08
 31. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:11   + 17:23
 32. Procházka Jiří                     OOB Spartak Adamov       38:17   + 18:29
 33. Třešňák Miloš                      OK Jilemnice             38:43   + 18:55
 34. Juríček Jakub                      Koláriková               40:24   + 20:36
 35. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     40:41   + 20:53
 36. Třešňáková Blanka                  OK Jilemnice             41:38   + 21:50
 37. Vébrová Šárka            HAV7050   OB Havířov               48:24   + 28:36
 38. Pásková Pavlína          CHT       OOB SK Chrast            48:41   + 28:53
 39. Bendáková Eliška         NER       NEREG                    48:57   + 29:09
 40. Karlík Jan               NER       NEREG                    50:01   + 30:13
 41. Doubravová Blanka        ASU7499   Magnus Orienteering      58:29   + 38:41
 42. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:57   + 42:09
 43. Špinková Markéta         TJP8550   TJ Sokol Troja           62:54   + 43:06
 44. Chejn Aleš                         OK Lokomotiva Pardubice  62:57   + 43:09
 45. Král Martin              OTK0100   OOB TJ Jiskra Otrokovic  65:42   + 45:54
 46. Lacinová Renata                    OK Lokomotiva Pardubice  66:24   + 46:36
 47. Králová Věra                       OOB TJ Jiskra Otrokovic  69:26   + 49:38
     Suchá Simona                       OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.96 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Killar Marek                       NEREG                    35:26          
  2. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                40:26   + 5:00 
  3. Chmelař Martin           ASU9505   Magnus Orienteering      43:44   + 8:18 
  4. Chromá Adéla             ZBM8870   SK Žabovřesky Brno       44:36   + 9:10 
  5. Bohuš Peter                        Farmaceut Bratislava     45:06   + 9:40 
  6. Musil Radek              NER       NEREG                    45:20   + 9:54 
  7. Kratochvílová Silvie               Kratochvílová            57:25   + 21:59
  8. Fejlek Vojtěch           SHK       OK Slavia Hradec Králov  60:45   + 25:19
  9. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov  62:57   + 27:31
 10. Šváb Jan                 VSP 5801   USK Praha                63:10   + 27:44
 11. Folprecht Jaroslav                 Jelínková                65:17   + 29:51
 12. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi                66:39   + 31:13
 13. Skryja Ondřej            PZR9502   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:52   + 36:26
 14. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi                83:25   + 47:59
 15. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc              85:14   + 49:48
 16. Botiková Daniela                   OOB TJ Slovan Luhačovic  89:33   + 54:07
 17. Tauchmanová Ivana        NPA7852   SK LOB Nová Paka         89:56   + 54:30
--------------------------------------------------------------------------------