Kód závodu          : 3482
Název               : Cena východních Čech - E2
Datum               : 27.08.2016
Místo konání        : Radvanice
Mapa                : Závora
Pořadatel           : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu      : Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí     : Kubíček Radek - R3
Ředitel závodu      : Balcar Aleš - R3
Stavitel tratí      : Panchártek Jan - R3

D10N 1.47 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  36:05          
  2. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             36:50   + 0:45 
  3. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              38:01   + 1:56 
  4. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  38:14   + 2:09 
  5. Chlupáčová Anežka                  OB T.J. Sokol Žamberk    39:14   + 3:09 
  6. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:47   + 4:42 
  7. Rotková Veronika         ZBM0854   SK Žabovřesky Brno       41:43   + 5:38 
  8. Skřivanková Anna         1XC0800   Skřivankovi              47:34   + 11:29
  9. Kucharska Julia          2FP0650   Biały Szkwał             49:27   + 13:22
 10. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:29   + 13:24
 11. Kucharska Karolina       2FP0950   Biały Szkwał             57:11   + 21:06
 12. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                59:35   + 23:30
 13. Mácová Natálie           81C0750   Cirkus Čakovice          59:51   + 23:46
 14. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    63:33   + 27:28
 15. Strýčková Bára           ADA0852   OOB Spartak Adamov       71:23   + 35:18
 16. Pokorná Ema              PGP0950   SK Praga                 76:15   + 40:10
 17. Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Chemopetrol Litvíno 145:09   + 109:04
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.26 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        29:52          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  34:15   + 4:23 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     36:02   + 6:10 
  4. Vodičková Veronika       LPU0651   OK Lokomotiva Pardubice  40:19   + 10:27
  5. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  43:00   + 13:08
  6. Rychlá Karolína          KRN0757   KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:39   + 13:47
  7. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  46:44   + 16:52
  8. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  52:09   + 22:17
  9. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  56:13   + 26:21
 10. Mácová Štěpánka          81C0650   Cirkus Čakovice          57:08   + 27:16
 11. Pattermanová Magdalena   KSU0660   Klub vytrvalostních spo  58:08   + 28:16
 12. Seidenglanzová Johana    SSU0650   SK Severka Šumperk       85:36   + 55:44
     Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12A 2.95 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     35:03          
  2. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:54   + 0:51 
  3. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              39:12   + 4:09 
  4. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     40:19   + 5:16 
  5. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       42:15   + 7:12 
  6. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                42:59   + 7:56 
  7. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:20   + 10:17
  8. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:55   + 10:52
  9. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                46:29   + 11:26
 10. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       48:26   + 13:23
 11. Vorlová Eva              ASU0499   Magnus Orienteering      52:17   + 17:14
 12. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:32   + 17:29
 13. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                53:00   + 17:57
 14. Batani Valeria           TZL0550   SKOB Zlín                55:50   + 20:47
 15. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:54   + 20:51
 16. Matochová Adéla          TZL0552   SKOB Zlín                73:33   + 38:30
 17. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     74:51   + 39:48
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.26 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátilová Marie        ASU0599   Magnus Orienteering      30:40          
  2. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  34:54   + 4:14 
  3. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  35:35   + 4:55 
  4. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             36:09   + 5:29 
  5. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  38:44   + 8:04 
  6. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             39:50   + 9:10 
  7. Kociánová Hana           SHK0453   OK Slavia Hradec Králov  41:27   + 10:47
  8. Chrbolková Klára         LPU0454   OK Lokomotiva Pardubice  45:00   + 14:20
  9. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             45:36   + 14:56
 10. Moskvová Agáta           ZLH0550   OOB TJ Zlaté Hory        46:54   + 16:14
 11. Drozdová Anna            ASU0497   Magnus Orienteering      49:44   + 19:04
 12. Blažková Simona          ASU0498   Magnus Orienteering      55:47   + 25:07
 13. Pokorná Nela             PGP0552   SK Praga                 57:29   + 26:49
 14. Neradová Natálie         BOR0452   OK Jiskra Nový Bor       58:20   + 27:40
 15. Lacinová Monika                    OK Lokomotiva Pardubice  64:01   + 33:21
     Oujeská Simona           ADA0551   OOB Spartak Adamov        DISK          
     Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                133:31   + 102:51
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 3.32 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                45:38          
  2. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  46:12   + 0:34 
  3. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              46:13   + 0:35 
  4. Chabiera Lena            28P0351   UNTS Warszawa            46:30   + 0:52 
  5. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  47:47   + 2:09 
  6. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             47:52   + 2:14 
  7. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  47:54   + 2:16 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     48:32   + 2:54 
  9. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    49:15   + 3:37 
 10. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         52:45   + 7:07 
 11. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             54:32   + 8:54 
 12. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  54:42   + 9:04 
 13. Šritrová Lenka           TUV0252   SOK TJ Turnov            54:48   + 9:10 
 14. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            55:14   + 9:36 
 15. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              58:17   + 12:39
 16. Smolková Sabina          STE0250   SK SKI-OB Šternberk      61:02   + 15:24
 17. Nitsch Aleksandra        28P0352   UNTS Warszawa            63:53   + 18:15
 18. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  64:46   + 19:08
 19. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  67:53   + 22:15
 20. Greschnerová Tereza      ASU0299   Magnus Orienteering      70:49   + 25:11
 21. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        73:31   + 27:53
 22. Kinclová Natálie         LTU0350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:47   + 28:09
     Pató Johanna             SHK0356   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.07 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednaříková Emma         VLI0359   Slavia Liberec orientee  49:53          
  2. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             55:30   + 5:37 
  3. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  55:34   + 5:41 
  4. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:15   + 14:22
  5. Ďoubalíková Lenka        CHT0351   OOB SK Chrast            67:41   + 17:48
  6. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  70:01   + 20:08
  7. Brožíková Barbora        SHK0358   OK Slavia Hradec Králov  73:22   + 23:29
  8. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  78:58   + 29:05
  9. Gillich Luca             58H0250   Tatai Tömegsport és Táj  85:34   + 35:41
 10. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice 113:28   + 63:35
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.06 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        45:20          
  2. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        46:12   + 0:52 
  3. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  46:14   + 0:54 
  4. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       49:01   + 3:41 
  5. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        52:13   + 6:53 
  6. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         54:25   + 9:05 
  7. Mianowska Julia          28P0150   UNTS Warszawa            57:55   + 12:35
  8. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       58:24   + 13:04
  9. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     58:34   + 13:14
 10. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                60:20   + 15:00
 11. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  60:44   + 15:24
 12. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  61:27   + 16:07
 13. Dvořáková Anna           JIL0154   OK Jilemnice             62:39   + 17:19
 14. Olszanka Gabriela        23P0151   OK!Sport Warszawa        63:38   + 18:18
 15. Zimová Barbora           SHK0151   OK Slavia Hradec Králov  64:38   + 19:18
 16. Glowacz Julia            28P0050   UNTS Warszawa            68:16   + 22:56
 17. Piwko Gabiela            88P0050   MKS Paulinum Jelenia Gó  70:33   + 25:13
 18. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               76:32   + 31:12
 19. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  84:59   + 39:39
 20. Staszak Alicja           28P0151   UNTS Warszawa            88:16   + 42:56
 21. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     88:39   + 43:19
 22. Müllerová Erika          OTK0050   OOB TJ Jiskra Otrokovic 105:01   + 59:41
 23. Čížková Eliška           ADA0051   OOB Spartak Adamov      108:50   + 63:30
 24. Ďoubalíková Marie        CHT       OOB SK Chrast           119:28   + 74:08
 25. Vacková Anna             CHT0051   OOB SK Chrast           121:27   + 76:07
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.42 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       62:34          
  2. Korpasová Tereza         LBM9898   TJ Lokomotiva Ingstav B  65:28   + 2:54 
  3. Matoušová Kateřina       VRL9955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:39   + 9:05 
  4. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha        73:40   + 11:06
  5. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     75:44   + 13:10
  6. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                77:07   + 14:33
  7. Nechutová Aneta          PZR9951   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:41   + 16:07
  8. Marek Wiktoria           28P9950   UNTS Warszawa            87:43   + 25:09
  9. Pilcová Sabina           JPV9898   Oddíl OS SK Prostějov    99:46   + 37:12
 10. Antonowicz Anna Maria    28P9850   UNTS Warszawa           106:14   + 43:40
 11. Jeřábková Ema            BOR9957   OK Jiskra Nový Bor      130:44   + 68:10
     Gillich Dóra             58H9950   Tatai Tömegsport és Táj   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 7.71 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrušková Barbora         ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       69:06          
  2. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       72:57   + 3:51 
  3. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  73:50   + 4:44 
  4. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  78:20   + 9:14 
  5. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        78:49   + 9:43 
  6. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  80:32   + 11:26
  7. Kociánová Lenka          VBM8553   VSK Mendelu Brno         86:49   + 17:43
  8. Kopcová Michaela         KRN8456   KOS TJ Lokomotiva Krnov  88:40   + 19:34
  9. Tesařová Markéta         ZBM9456   SK Žabovřesky Brno       89:20   + 20:14
 10. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  90:03   + 20:57
 11. Szeliga Malgorzata       STB9399   TJ Stadion Nový Bor      93:26   + 24:20
 12. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       95:06   + 26:00
 13. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno      108:07   + 39:01
     Kubicka Zuzanna          28P9350   UNTS Warszawa             DISK          
     Myslivcová Pavla         SHK9352   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.34 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  61:36          
  2. Matrasová Kateřina       CHT8353   OOB SK Chrast            72:31   + 10:55
  3. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         72:43   + 11:07
  4. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:04   + 15:28
  5. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:17   + 15:41
  6. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  77:52   + 16:16
  7. Píšová Monika            NPA2151   SK LOB Nová Paka         78:28   + 16:52
  8. Drągowska Maria          23P9550   OK!Sport Warszawa        79:01   + 17:25
  9. Korecká Lenka            CHT8053   OOB SK Chrast            84:16   + 22:40
 10. Štáfková Jitka           PGP8056   SK Praga                 89:25   + 27:49
 11. Muselíková Vladislava    ABM9151   KOB Moira Brno           91:04   + 29:28
 12. Rychlá Pavlína           KRN8559   KOS TJ Lokomotiva Krnov  91:38   + 30:02
 13. Kameníková Andrea        BOR9751   OK Jiskra Nový Bor      103:09   + 41:33
 14. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Chemopetrol Litvíno 106:24   + 44:48
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.93 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veljačiková Hana         PGP9756   SK Praga                 55:15          
  2. Horčičková Eva           UOL7051   SOB Olomouc              55:16   + 0:01 
  3. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                56:45   + 1:30 
  4. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        59:50   + 4:35 
  5. Andršová Jana            SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  62:46   + 7:31 
  6. Vlažná Lucie             LCE8751   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:22   + 11:07
  7. Voleská Alice            KAM8050   OK Kamenice              66:31   + 11:16
  8. Švábková Anna            TUR9352   OOB TJ Turnov            67:21   + 12:06
  9. Kalata Agnieszka         88P8950   MKS Paulinum Jelenia Gó  68:54   + 13:39
 10. Matrasová Vendula        CHT8251   OOB SK Chrast            69:23   + 14:08
 11. Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice  70:20   + 15:05
 12. Kondělková Radka         HOS7951   TJ Tatran Hostinné       71:28   + 16:13
 13. Pokorná Kristýna         EKP8351   VŠTJ Ekonom Praha        71:44   + 16:29
 14. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  73:15   + 18:00
 15. Štěpánková Petra         LBM8651   TJ Lokomotiva Ingstav B  74:16   + 19:01
 16. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        75:39   + 20:24
 17. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       78:01   + 22:46
 18. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        78:27   + 23:12
 19. Besedová Petra           CHT7654   OOB SK Chrast            79:03   + 23:48
 20. Chvílová Hana            6ZX9500   Hana Chvílová            82:20   + 27:05
 21. Tesařová Eva             RBK9253   SK Radioklub Blansko     82:29   + 27:14
 22. Křenková Geislerová BlankLLI8450   TJ Loko Liberec          83:25   + 28:10
 23. Hrušková Kristýna        ZBM9156   SK Žabovřesky Brno       87:17   + 32:02
 24. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                87:21   + 32:06
 25. Beranová Kristína        TZL8553   SKOB Zlín                89:50   + 34:35
 26. Fidrmucová Linda         UOL8650   SOB Olomouc              90:04   + 34:49
 27. Davidová Anežka          JIL9752   OK Jilemnice             91:43   + 36:28
 28. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  92:34   + 37:19
 29. Maliňáková Petra         SVS8751   Orientklub Vsetín        93:30   + 38:15
 30. Müllerová Petra          VAM9098   OOB Vamberk              99:30   + 44:15
 31. Čížková Markéta          ADA9652   OOB Spartak Adamov      101:03   + 45:48
 32. Krejsová Martina         CHT8152   OOB SK Chrast           111:43   + 56:28
 33. Binková Jana             CHT8651   OOB SK Chrast           118:11   + 62:56
 34. Rochlová Kateřina        SRK8751   SOOB Spartak Rychnov n. 129:40   + 74:25
     Nešetřil Tomáš           JHB9160   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  82:13   + 26:58
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milánová Jindřiška       TBM7475   KOS TJ Tesla Brno        57:04          
  2. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        58:05   + 1:01 
  3. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 59:52   + 2:48 
  4. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              61:34   + 4:30 
  5. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             62:56   + 5:52 
  6. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              65:51   + 8:47 
  7. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  68:11   + 11:07
  8. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  75:05   + 18:01
  9. Ďoubalíková Veronika     CHT7351   OOB SK Chrast            76:28   + 19:24
 10. Procházková Lucie        ADA7651   OOB Spartak Adamov       77:56   + 20:52
 11. Cicvárková Lucie         ZBM7651   SK Žabovřesky Brno       78:26   + 21:22
 12. Bukovacová Alena         ZBM7454   SK Žabovřesky Brno       78:34   + 21:30
 13. Janků Renata             STE7251   SK SKI-OB Šternberk      80:59   + 23:55
     Růžičková Jana           KSU7797   Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.01 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimková Markéta          LME7755   SK Los Mělník            62:15          
  2. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             62:18   + 0:03 
  3. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       63:43   + 1:28 
  4. Bednaříková Daniela      VLI7759   Slavia Liberec orientee  67:01   + 4:46 
  5. Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       67:48   + 5:33 
  6. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  68:26   + 6:11 
  7. Vacková Petra            CHT7852   OOB SK Chrast            70:24   + 8:09 
  8. Suchardová Jana          JIL7555   OK Jilemnice             71:17   + 9:02 
  9. Švidrnochová Hana        OOP7751   TJ Opava                 74:12   + 11:57
 10. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                75:49   + 13:34
 11. Štáblová Michaela        KSU7787   Klub vytrvalostních spo  75:51   + 13:36
 12. Navrátilová Helena       ASU7799   Magnus Orienteering      76:16   + 14:01
 13. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  76:23   + 14:08
 14. Pattermanová Ivana       KSU7551   Klub vytrvalostních spo  95:05   + 32:50
 15. Neradová Zuzana          BOR7950   OK Jiskra Nový Bor      121:41   + 59:26
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.01 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351   SKOB Zlín                47:59          
  2. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                50:08   + 2:09 
  3. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    53:08   + 5:09 
  4. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                53:39   + 5:40 
  5. Włodarczyk-Szymańska Anna          Paulinum J.G.            53:45   + 5:46 
  6. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    57:19   + 9:20 
  7. Chovancová Jana          TZL7352   SKOB Zlín                58:35   + 10:36
  8. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  59:27   + 11:28
  9. Zlesáková Stáňa          CHT7352   OOB SK Chrast            59:40   + 11:41
 10. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  59:53   + 11:54
 11. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  65:43   + 17:44
 12. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                66:40   + 18:41
 13. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  67:13   + 19:14
 14. Semíková Iva             KAM6850   OK Kamenice              67:36   + 19:37
 15. Ježková Dana                       VŠTJ Ekonom Praha        78:50   + 30:51
     Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 3.64 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:30          
  2. Kubcová Lenka            DOB7451   KOB Dobruška             67:27   + 0:57 
  3. Pavlicová Anna                     SKOB Kobra Vsetín        73:28   + 6:58 
  4. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        73:32   + 7:02 
  5. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        74:21   + 7:51 
  6. Obrátilová Naďa          ABM6654   KOB Moira Brno           74:33   + 8:03 
  7. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  74:47   + 8:17 
  8. Strachotová Eva          ASU6099   Magnus Orienteering      82:40   + 16:10
  9. Finstrlová Alena         ZBM7550   SK Žabovřesky Brno       84:24   + 17:54
 10. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              88:14   + 21:44
 11. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  90:32   + 24:02
 12. Urbánková Lenka                    Neregistrovaná - Urbánk  99:33   + 33:03
 13. Urbanová Edita           STE7454   SK SKI-OB Šternberk     101:31   + 35:01
 14. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor      103:18   + 36:48
 15. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:16   + 62:46
 16. Christodoulou Iva        ASU7599   Magnus Orienteering     132:17   + 65:47
     Klangová Bohumila        ZBM7676   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Federics Eva             58H7250   Tatai Tömegsport és Táj   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.64 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         50:09          
  2. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850   UNTS Warszawa            52:56   + 2:47 
  3. Jemelíková Lada          VBM6555   VSK Mendelu Brno         56:25   + 6:16 
  4. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  59:56   + 9:47 
  5. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                60:34   + 10:25
  6. Müllerová Zorka          3XX6700   POT                      60:56   + 10:47
  7. Kostková Jana            AOP7151   Orientační Běh Opava     75:14   + 25:05
  8. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     86:11   + 36:02
  9. Hrušková Lenka           ZBM6251   SK Žabovřesky Brno       87:28   + 37:19
 10. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  97:26   + 47:17
 11. Tesařová Jitka           RBK6451   SK Radioklub Blansko    145:11   + 95:02
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         61:35          
  2. Wysocka Joanna           49P7150   DFS Wrocław              76:21   + 14:46
  3. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  82:20   + 20:45
  4. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  89:14   + 27:39
  5. Nadera Agata             CX-80     NEREG                    93:05   + 31:30
  6. Tomanová Elena           ABM6666   KOB Moira Brno          109:34   + 47:59
  7. Suchá Helena             ABM6664   KOB Moira Brno          145:15   + 83:40
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.46 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           CHT6654   OOB SK Chrast            45:19          
  2. Hlavová Miroslava        KON6389   KOB Konice               47:54   + 2:35 
  3. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  51:24   + 6:05 
  4. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        51:38   + 6:19 
  5. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                54:05   + 8:46 
  6. Veljačiková Markéta      SCP6451   OK Sparta Praha          54:12   + 8:53 
  7. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  88:08   + 42:49
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 3.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Syslová Iva              TTR6151   OOB Třebíč               48:46          
  2. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  50:41   + 1:55 
  3. Ostřanská Iveta          SSU6591   SK Severka Šumperk       60:50   + 12:04
  4. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            70:43   + 21:57
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                54:56          
  2. Vlažná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:14   + 0:18 
  3. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         60:27   + 5:31 
  4. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:29   + 7:33 
  5. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             62:56   + 8:00 
  6. Smičková Eva             KON5887   KOB Konice               73:48   + 18:52
  7. Řezníčková Hana          CHT6051   OOB SK Chrast            78:24   + 23:28
  8. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            80:49   + 25:53
     Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Jelínková Dagmar         TZL5757   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 2.84 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                41:55          
  2. Kabáthová Jitka          ZBM5582   SK Žabovřesky Brno       43:59   + 2:04 
  3. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        51:40   + 9:45 
  4. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         56:10   + 14:15
  5. Kolaříková Věra          SBK5251   KOB Start Blansko        57:41   + 15:46
  6. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  60:36   + 18:41
  7. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         60:48   + 18:53
  8. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 62:49   + 20:54
  9. Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor       64:16   + 22:21
 10. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             64:44   + 22:49
 11. Salajková Věra           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  70:12   + 28:17
 12. Štáblová Jitka           HSU5350   Horizont klub Šumperk    74:52   + 32:57
 13. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  75:43   + 33:48
 14. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  83:17   + 41:22
     Kosińska Halina          2FP5550   Biały Szkwał              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.84 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kupcová Věroslava        HSU4850   Horizont klub Šumperk    55:10          
  2. Bogdálková Věra          LBM4858   TJ Lokomotiva Ingstav B  80:45   + 25:35
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.47 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800   SK SKI-OB Šternberk      27:03          
  2. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              35:06   + 8:03 
  3. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  35:18   + 8:15 
  4. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             35:30   + 8:27 
  5. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                40:35   + 13:32
  6. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              45:58   + 18:55
  7. Švestka Štěpán                     SKOB Kobra Vsetín        47:08   + 20:05
  8. Mrkvica Václav           ZLH0800   OOB TJ Zlaté Hory        49:36   + 22:33
  9. Kunt Martin                        OB T.J. Sokol Žamberk   111:12   + 84:09
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.26 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:08          
  2. Cicvárek Radim           ZBM0601   SK Žabovřesky Brno       29:04   + 3:56 
  3. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                34:38   + 9:30 
  4. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             38:26   + 13:18
  5. Gasienica-Samek Adam     28P0601   UNTS Warszawa            38:30   + 13:22
  6. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     41:49   + 16:41
  7. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno        43:10   + 18:02
  8. Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                45:53   + 20:45
  9. Navrátil Pavel           ASU0747   Magnus Orienteering      49:40   + 24:32
 10. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    52:02   + 26:54
 11. Macek Vojtěch            ASU0748   Magnus Orienteering      54:05   + 28:57
 12. Oujeský Dan              ADA0701   OOB Spartak Adamov       57:44   + 32:36
     Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Král Ondřej              ASU0746   Magnus Orienteering       DISK          
     Golinowski Piotr                   HKS Azymut Mochy          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12A 3.07 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonowicz Jan           28P0600   UNTS Warszawa            36:58          
  2. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     38:30   + 1:32 
  3. Štábl Patrik             KSU0606   Klub vytrvalostních spo  38:43   + 1:45 
  4. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  38:46   + 1:48 
  5. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     39:09   + 2:11 
  6. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                40:11   + 3:13 
  7. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                40:15   + 3:17 
  8. Novosad Pavel            TZL0404   SKOB Zlín                40:53   + 3:55 
  9. Kolář Šimon              HOR0400   TJ Jiskra Hořice         41:10   + 4:12 
 10. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505   SK Žabovřesky Brno       42:10   + 5:12 
 11. Gryc Ondřej              TBM0406   KOS TJ Tesla Brno        45:21   + 8:23 
 12. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                47:32   + 10:34
 13. Wójtowicz Krzysztof      28P0401   UNTS Warszawa            48:41   + 11:43
 14. Strýček Jan              ADA0503   OOB Spartak Adamov       49:29   + 12:31
 15. Bukovác Filip            ZBM0501   SK Žabovřesky Brno       49:40   + 12:42
 16. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  52:55   + 15:57
 17. Janků Martin             STE0404   SK SKI-OB Šternberk      52:57   + 15:59
 18. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  53:39   + 16:41
 19. Pirožek Vojtěch          LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:14   + 20:16
 20. Štoudek Martin           ASU0448   Magnus Orienteering      59:59   + 23:01
 21. Wołek Stanisław          28P0400   UNTS Warszawa            62:19   + 25:21
 22. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:34   + 25:36
 23. Kasza Tomáš              ZBM0512   SK Žabovřesky Brno       79:26   + 42:28
 24. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  85:20   + 48:22
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.95 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         33:49          
  2. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         37:48   + 3:59 
  3. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         40:39   + 6:50 
  4. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  41:24   + 7:35 
  5. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:12   + 9:23 
  6. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         46:53   + 13:04
  7. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             50:57   + 17:08
  8. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         51:34   + 17:45
  9. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  52:34   + 18:45
 10. Prusinski Kacper         28P0404   UNTS Warszawa            59:53   + 26:04
 11. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  61:00   + 27:11
 12. Koblic Jan               VAM0400   OOB Vamberk              63:36   + 29:47
 13. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  66:19   + 32:30
 14. Jach Bartha Jan          28P0411   UNTS Warszawa            67:43   + 33:54
 15. Juška Michal             LPU0504   OK Lokomotiva Pardubice  68:42   + 34:53
 16. Bartášek Tomáš           ASU0447   Magnus Orienteering      69:00   + 35:11
 17. Drosik Oskar             28P0407   UNTS Warszawa            71:56   + 38:07
 18. Kobylka David            ASU0546   Magnus Orienteering      73:24   + 39:35
 19. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       76:23   + 42:34
 20. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  77:34   + 43:45
 21. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    80:32   + 46:43
 22. Urbankiewicz Kacper      28P0405   UNTS Warszawa            81:46   + 47:57
 23. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Chemopetrol Litvíno  81:56   + 48:07
 24. Oujeský Lukáš            ADA0504   OOB Spartak Adamov       84:41   + 50:52
 25. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  85:11   + 51:22
 26. Greschner Adam           ASU0547   Magnus Orienteering      85:58   + 52:09
 27. Lacina Marek                       OK Lokomotiva Pardubice 101:11   + 67:22
     Wieczorek Hubert         28P0505   UNTS Warszawa             DISK          
     Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 5.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  46:54          
  2. Milán Jakub              TBM0411   KOS TJ Tesla Brno        49:33   + 2:39 
  3. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      49:34   + 2:40 
  4. Macek Ondřej             LPU0209   OK Lokomotiva Pardubice  55:36   + 8:42 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:11   + 11:17
  6. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  58:40   + 11:46
  7. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  58:56   + 12:02
  8. Chovanec Václav          TZL0201   SKOB Zlín                59:16   + 12:22
  9. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     61:01   + 14:07
 10. Lička Adam               TBM0326   KOS TJ Tesla Brno        66:24   + 19:30
 11. Seidenglanz Jáchym       SSU0202   SK Severka Šumperk       68:00   + 21:06
 12. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  69:09   + 22:15
 13. Štábl Adam               KSU0401   Klub vytrvalostních spo  69:31   + 22:37
 14. Hecl František           KSU0201   Klub vytrvalostních spo  75:36   + 28:42
 15. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  78:35   + 31:41
 16. Rusin Vojtěch            BRU0301   Ulita-HOBRA Orienteerin  83:09   + 36:15
 17. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  83:23   + 36:29
 18. Stryk Štěpán             KSU0306   Klub vytrvalostních spo  88:01   + 41:07
 19. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  89:00   + 42:06
 20. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  91:52   + 44:58
 21. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov 118:53   + 71:59
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.52 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  41:43          
  2. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  46:13   + 4:30 
  3. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:34   + 5:51 
  4. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:14   + 6:31 
  5. Jończy Jakub             88P0300   MKS Paulinum Jelenia Gó  49:58   + 8:15 
  6. Patterman Prokop         KSU0333   Klub vytrvalostních spo  50:09   + 8:26 
  7. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                50:35   + 8:52 
  8. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  52:49   + 11:06
  9. Vébr Tomáš               HAV0200   OB Havířov               59:09   + 17:26
 10. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             60:59   + 19:16
 11. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  70:33   + 28:50
 12. Kamil Omri                         SK Haná orienteering     73:01   + 31:18
 13. Švestka Jakub                      SKOB Kobra Vsetín        74:25   + 32:42
 14. Lacina Jindřich          LPU0211   OK Lokomotiva Pardubice  75:47   + 34:04
     David Chen                         SK Haná orienteering      DISK          
     Gorsky Kiril                       SK Haná orienteering      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.88 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pierzchala Michal        28P0101   UNTS Warszawa            56:30          
  2. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  57:57   + 1:27 
  3. Milán Tomáš              TBM0111   KOS TJ Tesla Brno        61:01   + 4:31 
  4. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         63:47   + 7:17 
  5. Zur Amir                           SK Haná orienteering     64:00   + 7:30 
  6. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        65:14   + 8:44 
  7. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             65:46   + 9:16 
  8. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha                70:37   + 14:07
  9. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             72:03   + 15:33
 10. Samek Tomáš                        OK 99 Hradec Králové     74:39   + 18:09
 11. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  75:19   + 18:49
 12. Burket Vojtěch           JIL0105   OK Jilemnice             80:10   + 23:40
 13. Yarden Gilad                       SK Haná orienteering     87:10   + 30:40
 14. Kaprál Jan               SSU0000   SK Severka Šumperk       90:12   + 33:42
 15. Uzan Dror                          SK Haná orienteering     93:15   + 36:45
 16. Kučera Jan               PHK0100   OK 99 Hradec Králové     94:44   + 38:14
 17. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  98:38   + 42:08
 18. Kynčl Vojtěch            JIL0101   OK Jilemnice             99:06   + 42:36
 19. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov 101:37   + 45:07
 20. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:32   + 59:02
 21. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová   138:47   + 82:17
     Pawłowicz Bruno          88P0000   MKS Paulinum Jelenia Gó   DISK          
     Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Shavit Yuval                       SK Haná orienteering      DISK          
     Salomon Noam                       SK Haná orienteering      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  67:24          
  2. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     67:56   + 0:32 
  3. Burket Tomáš             JIL9805   OK Jilemnice             76:40   + 9:16 
  4. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             80:13   + 12:49
  5. Šklíba Michal            SRK9900   SOOB Spartak Rychnov n.  82:06   + 14:42
  6. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             88:47   + 21:23
  7. Kučera Kryšpín           PHK9900   OK 99 Hradec Králové    101:49   + 34:25
     Švestka Vít                        SKOB Kobra Vsetín         DISK          
     Juhász Matěj             LTU9900   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 10.87 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              ZBM8841   SK Žabovřesky Brno       77:29          
  2. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  78:21   + 0:52 
  3. Kolovský František       LPM9202   OK Lokomotiva Plzeň      80:33   + 3:04 
  4. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       81:07   + 3:38 
  5. Komanec Václav           SHK8406   OK Slavia Hradec Králov  82:12   + 4:43 
  6. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  82:53   + 5:24 
  7. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       83:48   + 6:19 
  8. Schuster Marek           AOP9303   Orientační Běh Opava     85:16   + 7:47 
  9. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      85:31   + 8:02 
 10. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                87:32   + 10:03
 11. Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov            87:53   + 10:24
 12. Kopec Tomáš              KRN8203   KOS TJ Lokomotiva Krnov  94:30   + 17:01
 13. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno       95:25   + 17:56
 14. Dwojak Wojciech          SHK8101   OK Slavia Hradec Králov  95:57   + 18:28
 15. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo  97:00   + 19:31
 16. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            99:15   + 21:46
 17. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       99:41   + 22:12
 18. Pachnik Wojciech         STB9101   TJ Stadion Nový Bor     100:14   + 22:45
 19. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka       100:55   + 23:26
 20. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice 101:08   + 23:39
 21. Bencúr Juraj             LCE7701   OOB TJ Slovan Luhačovic 102:35   + 25:06
 22. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:43   + 25:14
 23. Valenta Jiří             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic 103:43   + 26:14
 24. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                106:36   + 29:07
 25. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška            111:18   + 33:49
 26. Kolárik Jan              TZL9003   SKOB Zlín               114:48   + 37:19
 27. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice 115:44   + 38:15
 28. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec  119:00   + 41:31
 29. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast           121:19   + 43:50
 30. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice 122:26   + 44:57
 31. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast           123:45   + 46:16
     Červinka Jan             OKP8901   SK OK 24 Praha            DISK          
     Gazda Viktor             TRI9203   TJ TŽ Třinec              DISK          
     Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Lenner Miroslav          LPU8605   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Benroth Martin           TZL9206   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 9.26 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  80:55          
  2. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       80:59   + 0:04 
  3. Kolárik Tomáš            TZL9302   SKOB Zlín                82:04   + 1:09 
  4. Bukovac Maroš            ZBM7605   SK Žabovřesky Brno       83:30   + 2:35 
  5. Mrkvica Petr             ZLH7800   OOB TJ Zlaté Hory        84:13   + 3:18 
  6. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        87:10   + 6:15 
  7. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 87:31   + 6:36 
  8. Bořil Tomáš              ZBM8833   SK Žabovřesky Brno       89:09   + 8:14 
  9. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  91:08   + 10:13
 10. Skřivanek Marcel         JPV7713   Oddíl OS SK Prostějov    93:37   + 12:42
 11. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       94:34   + 13:39
 12. Dvorský Vojtěch          SKM9401   KOB Směr Kroměříž       102:21   + 21:26
 13. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic 103:24   + 22:29
 14. Rohan Tomáš              ASU9009   Magnus Orienteering     109:41   + 28:46
 15. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov      110:41   + 29:46
 16. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast           114:04   + 33:09
 17. Korecký Miroslav         CHT7901   OOB SK Chrast           115:52   + 34:57
 18. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice 118:24   + 37:29
 19. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno        122:01   + 41:06
 20. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž       124:28   + 43:33
 21. Dvorský Petr             SKM9601   KOB Směr Kroměříž       124:41   + 43:46
 22. Oujeský Tomáš            ADA7433   OOB Spartak Adamov      140:16   + 59:21
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 7.78 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalata Michał            88P8901   MKS Paulinum Jelenia Gó  68:36          
  2. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        74:38   + 6:02 
  3. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:49   + 7:13 
  4. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         77:02   + 8:26 
  5. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  78:21   + 9:45 
  6. Semík Luboš              KAM6201   OK Kamenice              83:57   + 15:21
  7. Kočí Martin              VBM8702   VSK Mendelu Brno         84:35   + 15:59
  8. Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             85:20   + 16:44
  9. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               87:52   + 19:16
 10. Bubela Tomáš             ASU8101   Magnus Orienteering      87:55   + 19:19
 11. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        88:33   + 19:57
 12. Horčička Petr            UOL7007   SOB Olomouc              89:59   + 21:23
 13. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Chemopetrol Litvíno  91:03   + 22:27
 14. Kulich Martin            ZBM9009   SK Žabovřesky Brno       91:43   + 23:07
 15. Obrátil Štěpán           ABM9409   KOB Moira Brno           94:49   + 26:13
 16. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  96:18   + 27:42
 17. Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast            97:53   + 29:17
 18. Kala Matěj               OOL8901   SK Haná orienteering    101:51   + 33:15
 19. Vašíček Michal           ABM8908   KOB Moira Brno          105:11   + 36:35
 20. Bouzek Petr              SVS7901   Orientklub Vsetín       112:45   + 44:09
 21. Křenek Tomáš             LLI8300   TJ Loko Liberec         113:42   + 45:06
 22. Důrek Milan              NNN9102   Neregistrovaní (NNN)    114:04   + 45:28
 23. Voleský Leoš             KAM7900   OK Kamenice             127:17   + 58:41
 24. Toman Viktor             1ZS9300   Neregistrovaní SVK      156:05   + 87:29
     Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.16 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243   Magnus Orienteering      63:40          
  2. Goldner Yakir                      SK Haná orienteering     64:00   + 0:20 
  3. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  70:52   + 7:12 
  4. Jirčák Ondřej            SRK8805   SOOB Spartak Rychnov n.  77:45   + 14:05
  5. Štěpán Pavel             PHK9201   OK 99 Hradec Králové     79:51   + 16:11
  6. Andrš Petr               ZAM8401   OB T.J. Sokol Žamberk    87:39   + 23:59
  7. Kutálek Jan              TAP8301   KOB TRETRA Praha         89:39   + 25:59
  8. Panovec Jan              VIC8931   OB Vizovice              90:08   + 26:28
  9. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno       101:49   + 38:09
 10. Beran Pavel              TZL7920   SKOB Zlín               104:12   + 40:32
 11. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá              108:33   + 44:53
 12. Knotek Vojtěch           NNN9203   Neregistrovaní (NNN)    110:36   + 46:56
 13. Seitler Milan            ASU9148   Magnus Orienteering     116:10   + 52:30
 14. Sombota Jiří             LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn 125:13   + 61:33
     Procházka Martin         LTU8101   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Hyka Jan                 TUR9002   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 7.96 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janků Marek              STE7102   SK SKI-OB Šternberk      72:47          
  2. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        75:20   + 2:33 
  3. Golinowski Paweł                   HKS Azymut Mochy         75:52   + 3:05 
  4. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              76:23   + 3:36 
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  78:56   + 6:09 
  6. Toužil Karel             SHK7602   OK Slavia Hradec Králov  79:32   + 6:45 
  7. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  85:27   + 12:40
  8. Binar Robert             UOL7500   SOB Olomouc              88:18   + 15:31
  9. Vébr Radek               HAV7103   OB Havířov               89:59   + 17:12
 10. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          90:31   + 17:44
 11. Rigó Marek               ODR7101   SKOB Odry                93:31   + 20:44
 12. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       93:46   + 20:59
 13. Cicvárek Ivo             ZBM7504   SK Žabovřesky Brno       95:18   + 22:31
 14. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       97:13   + 24:26
 15. Beneš Michal             TJP7800   TJ Sokol Troja           99:12   + 26:25
 16. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov 103:38   + 30:51
 17. Čížek Petr               ADA7101   OOB Spartak Adamov      104:40   + 31:53
 18. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice 151:55   + 79:08
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.99 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hecl Miloš               KSU7601   Klub vytrvalostních spo  67:03          
  2. Bercha Šimon             TEP7700   Tempo Praha              75:27   + 8:24 
  3. Seidenglanz Marek        SSU7401   SK Severka Šumperk      101:15   + 34:12
  4. Pavelka Martin           KSU7503   Klub vytrvalostních spo 107:26   + 40:23
  5. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice            109:17   + 42:14
  6. Tejkl Jiří               81C7700   Cirkus Čakovice         110:49   + 43:46
  7. Štábl Roman              KSU7501   Klub vytrvalostních spo 111:23   + 44:20
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.71 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                76:03          
  2. Pekárek Evžen            TZL7007   SKOB Zlín                80:38   + 4:35 
  3. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              90:56   + 14:53
  4. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  90:59   + 14:56
  5. Kaplan Jan               LPU6401   OK Lokomotiva Pardubice  93:11   + 17:08
  6. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice 100:07   + 24:04
  7. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin 100:55   + 24:52
  8. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice        106:41   + 30:38
  9. Švestka Vítězslav        KVS7301   SKOB Kobra Vsetín       108:32   + 32:29
 10. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod         111:07   + 35:04
 11. Zlesák Martin            CHT7302   OOB SK Chrast           112:42   + 36:39
 12. Koblic Jan               VAM7601   OOB Vamberk             113:20   + 37:17
 13. Müller Kamil             VAM7501   OOB Vamberk             117:02   + 40:59
 14. Klvaňa Milan             CHT7500   OOB SK Chrast           117:16   + 41:13
 15. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice 133:12   + 57:09
 16. Ježek Zdenek             JIL7301   OK Jilemnice            152:16   + 76:13
 17. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice 173:55   + 97:52
     Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast             DISK          
     Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 5.42 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       72:01          
  2. Jirous Jiří              TAP7201   KOB TRETRA Praha         79:18   + 7:17 
  3. Novosad Pavel            5QC7400   Zlínské Prašivky         80:54   + 8:53 
  4. Müller Libor             OTK7201   OOB TJ Jiskra Otrokovic  82:06   + 10:05
  5. Harazin Martin           VLI7400   Slavia Liberec orientee  82:41   + 10:40
  6. Bartášek Jiří            ASU7448   Magnus Orienteering      84:38   + 12:37
  7. Macek Karel              ASU7102   Magnus Orienteering      88:10   + 16:09
  8. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     90:15   + 18:14
  9. Navrátil Martin          ASU7449   Magnus Orienteering      90:40   + 18:39
 10. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee 104:54   + 32:53
 11. Kunt Stanislav                     OB T.J. Sokol Žamberk   105:14   + 33:13
 12. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli 121:08   + 49:07
 13. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice            131:14   + 59:13
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.99 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mareček Petr             OSN6900   SK Orientační sporty No  61:42          
  2. Gillich György           58H6800   Tatai Tömegsport és Táj  61:49   + 0:07 
  3. Smolka Martin            STE7100   SK SKI-OB Šternberk      63:43   + 2:01 
  4. Křivda Ivan              2PC6700   Sportovní klub hasičů K  64:00   + 2:18 
  5. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             64:21   + 2:39 
  6. Gryc Jan                 TBM6709   KOS TJ Tesla Brno        65:45   + 4:03 
  7. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             69:46   + 8:04 
  8. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            70:28   + 8:46 
  9. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             71:41   + 9:59 
 10. Nadera Dariusz           CX-80     NEREG                    76:53   + 15:11
 11. Valenta Jiří             SSU6301   SK Severka Šumperk       78:38   + 16:56
 12. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        79:44   + 18:02
 13. Szczygieł Marcin         49P7100   DFS Wrocław              81:14   + 19:32
 14. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  84:07   + 22:25
 15. Láznička Robert          TZL6309   SKOB Zlín                90:39   + 28:57
 16. Galík Svatopluk          TZL6301   SKOB Zlín                91:27   + 29:45
 17. Sláma Jaroslav           OSN6901   SK Orientační sporty No 100:56   + 39:14
 18. Kresta Aleš                        Krestovi                106:24   + 44:42
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.58 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:08          
  2. Wysocki Romuald          49P6800   DFS Wrocław              66:34   + 7:26 
  3. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  72:21   + 13:13
  4. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            75:14   + 16:06
  5. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       79:39   + 20:31
  6. Kasza Ladislav           ZBM7100   SK Žabovřesky Brno       91:46   + 32:38
  7. Strýček Jiří             ADA6701   OOB Spartak Adamov      110:30   + 51:22
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 5.42 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                57:50          
  2. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              60:48   + 2:58 
  3. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                61:48   + 3:58 
  4. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       63:30   + 5:40 
  5. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               64:42   + 6:52 
  6. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         66:50   + 9:00 
  7. Neumann Jaroslav         STE5902   SK SKI-OB Šternberk      67:28   + 9:38 
  8. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:29   + 10:39
  9. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          71:31   + 13:41
 10. Kniebugl Anton           39S6401   KOBRA Bratislava         72:42   + 14:52
 11. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  73:17   + 15:27
 12. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:27   + 19:37
 13. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         79:17   + 21:27
 14. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:38   + 21:48
 15. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425   KOB ZPV Prostějov        87:16   + 29:26
 16. Peřinka Jan              AOP6301   Orientační Běh Opava     97:21   + 39:31
 17. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava              109:20   + 51:30
 18. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:43   + 69:53
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 4.43 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    61:15          
  2. Žemlík Radim             KVS6401   SKOB Kobra Vsetín        65:52   + 4:37 
  3. Jašek Milan              TBM6201   KOS TJ Tesla Brno        66:13   + 4:58 
  4. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            69:07   + 7:52 
  5. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          70:53   + 9:38 
  6. Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník            74:17   + 13:02
  7. Hlava Miroslav           KON6515   KOB Konice               74:29   + 13:14
  8. Světnický Alexandr       STE6333   SK SKI-OB Šternberk      77:31   + 16:16
  9. Sysel Svatobor           TTR6202   OOB Třebíč               82:26   + 21:11
 10. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          82:50   + 21:35
 11. Hruška Tomáš             ZBM6401   SK Žabovřesky Brno       90:26   + 29:11
 12. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         92:52   + 31:37
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.43 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         43:00          
  2. Zdráhal Robert           OOL5707   SK Haná orienteering     48:16   + 5:16 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               54:36   + 11:36
  4. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            55:29   + 12:29
  5. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  60:21   + 17:21
  6. Drągowski Robert         23P5900   OK!Sport Warszawa        60:51   + 17:51
  7. Ryšavý Jiří              OOP5803   TJ Opava                 61:16   + 18:16
  8. Jeřábek Luboš            JPV6112   Oddíl OS SK Prostějov    62:02   + 19:02
  9. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            62:22   + 19:22
 10. Tomášek Pavel            OTK5800   OOB TJ Jiskra Otrokovic  64:15   + 21:15
 11. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         64:23   + 21:23
 12. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  64:44   + 21:44
 13. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           68:00   + 25:00
 14. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:09   + 28:09
 15. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  83:57   + 40:57
     Janů Zdeněk              KSU5749   Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kršák Karel              VIC5902   OB Vizovice              44:55          
  2. Mutina Vlastimil         BFM5701   SKOB Frýdek - Místek     54:46   + 9:51 
  3. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  55:30   + 10:35
  4. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  56:01   + 11:06
  5. Grivalský Michal         PGP5900   SK Praga                 57:34   + 12:39
  6. Pilc Oldřich             ZPV5100   KOB ZPV Prostějov        58:22   + 13:27
  7. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             58:59   + 14:04
  8. Jelínek Roman            ADA5506   OOB Spartak Adamov       75:38   + 30:43
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Miloš             OOP5302   TJ Opava                 37:57          
  2. Hrouza Jan               KRN5401   KOS TJ Lokomotiva Krnov  40:24   + 2:27 
  3. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               41:52   + 3:55 
  4. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   42:36   + 4:39 
  5. Hrbas Vladimír           KVS5301   SKOB Kobra Vsetín        43:40   + 5:43 
  6. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         44:05   + 6:08 
  7. Kolařík Zdeněk           SBK5406   KOB Start Blansko        45:42   + 7:45 
  8. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  46:14   + 8:17 
  9. Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast            46:47   + 8:50 
 10. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             50:58   + 13:01
 11. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             52:22   + 14:25
 12. Maliňák Josef            SVS5501   Orientklub Vsetín        53:40   + 15:43
 13. Štěpánek Jiří            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  55:10   + 17:13
 14. Kosiński Leszek          2FP5500   Biały Szkwał             93:58   + 56:01
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.29 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:03          
  2. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                37:23   + 1:20 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:23   + 5:20 
  4. Jelínek Vít              TZL5102   SKOB Zlín                44:03   + 8:00 
  5. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  44:56   + 8:53 
  6. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                46:12   + 10:09
  7. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          47:06   + 11:03
  7. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    47:06   + 11:03
  9. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:26   + 16:23
 10. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    52:30   + 16:27
 11. Šponar Josef             ZAM4701   OB T.J. Sokol Žamberk    52:51   + 16:48
 12. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:55   + 18:52
 13. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         57:51   + 21:48
 14. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc              63:31   + 27:28
 15. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             65:51   + 29:48
 16. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:02   + 30:59
 17. Starka František         CHT4801   OOB SK Chrast            67:58   + 31:55
 18. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 72:18   + 36:15
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.84 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            43:27          
  2. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 3:01 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302   SK Severka Šumperk       54:48   + 11:21
  4. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       55:25   + 11:58
  5. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  57:57   + 14:30
  6. Mrkvica Miroslav         ZLH4600   OOB TJ Zlaté Hory        85:31   + 42:04
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.84 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jiří               OTK4001   OOB TJ Jiskra Otrokovic 101:18          
  2. Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov 226:33   + 125:15
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.78 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lička Jakub                        VSK Mendelu Brno         20:34          
  2. Kynčlová Anna            JIL0852   OK Jilemnice             26:07   + 5:33 
  3. Mácová Barbora           81C1050   Cirkus Čakovice          26:34   + 6:00 
  4. Bercha Matouš            TEP0800   Tempo Praha              26:59   + 6:25 
  5. Bercha Jonáš             TEP1000   Tempo Praha              27:16   + 6:42 
  6. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        27:48   + 7:14 
  7. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             28:06   + 7:32 
  8. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  28:54   + 8:20 
  9. Belžíková Nelly                    SKOB Kobra Vsetín        30:08   + 9:34 
 10. Kubeček Antonín          LIP08     SOS Mamuti z Lipovky     30:52   + 10:18
 11. Tejkl Štěpán             81C0800   Cirkus Čakovice          31:23   + 10:49
 12. Harazinová Zuzana        VLI0650   Slavia Liberec orientee  32:01   + 11:27
 12. Harazinová Tereza        VLI0850   Slavia Liberec orientee  32:01   + 11:27
 14. Švec Jakub                         SKOB Kobra Vsetín        32:46   + 12:12
 15. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                33:26   + 12:52
 16. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       34:59   + 14:25
 17. Salajka Viktor           LBM1000   TJ Lokomotiva Ingstav B  35:24   + 14:50
 18. Panáčková Alžběta        8MC0850   Papiyon                  36:18   + 15:44
 19. Michalina Wysocka        49P0451   DFS Wrocław              36:29   + 15:55
 20. Matěásko Marek                     OK Jilemnice             37:30   + 16:56
 21. Pavlica Bedřich                    SKOB Kobra Vsetín        37:59   + 17:25
 22. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  38:37   + 18:03
 23. Tejkalová Anna                     NEREG                    39:37   + 19:03
 24. Švestka Patrik                     SKOB Kobra Vsetín        40:12   + 19:38
 25. Kresta Tomáš                       Krestovi                 40:56   + 20:22
 26. Korecká Eva              CHT1054   OOB SK Chrast            42:58   + 22:24
 27. Novosadová Klára         5QC0950   Zlínské Prašivky         43:20   + 22:46
 28. Sedláková Anna           LIP1550   SOS Mamuti z Lipovky     44:11   + 23:37
 29. Fojtík Martin                      Los Brňos                44:44   + 24:10
 30. Folprecht Mia                      Jelínková                45:05   + 24:31
 31. Škorpil Marek                      Sportcentrum Jičín       48:25   + 27:51
 32. Ehlerová Michaela                  USK Praha                50:57   + 30:23
 33. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          51:29   + 30:55
 34. Růžička Matěj            KSU0901   Klub vytrvalostních spo  51:42   + 31:08
 35. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  52:57   + 32:23
 36. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  53:11   + 32:37
 37. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  53:54   + 33:20
 38. Fojtíková Petra                    Los Brňos                54:25   + 33:51
 39. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                55:04   + 34:30
 40. Baláž Samuel                       OK Slavia Hradec Králov  57:31   + 36:57
 41. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  57:41   + 37:07
 42. Svatoň David             NER       NEREG                    58:15   + 37:41
 43. Mrkvica Jan                        OOB TJ Zlaté Hory        59:00   + 38:26
 44. Salajka Michal           LBM0701   TJ Lokomotiva Ingstav B  60:48   + 40:14
 45. Viktor Baláž             SHK0803   OK Slavia Hradec Králov  61:17   + 40:43
 46. Musilová Anna            NER       NEREG                    62:36   + 42:02
 47. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              62:56   + 42:22
 48. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  66:09   + 45:35
 49. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  67:14   + 46:40
 50. Zahradník Václav                   Neregistrovaní           67:28   + 46:54
 51. Lhotský Lukáš            SHK       OK Slavia Hradec Králov  67:59   + 47:25
 52. Aleš Mikuláš             ZBM1017   SK Žabovřesky Brno       68:00   + 47:26
 53. Alešová Anna             ZBM1077   SK Žabovřesky Brno       68:23   + 47:49
 54. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  69:22   + 48:48
 55. Robotková Tereza         PBM       TJ Spartak 1. Brněnská   80:46   + 60:12
 56. Tejklová Stela                     NEREG                    83:11   + 62:37
 57. Neyrinck Nina                      USK Praha                85:45   + 65:11
 58. Matys Richard                      OK Slavia Hradec Králov 141:40   + 121:06
     Matys Eduard                       OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Balcar Jiří              SHK0600   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.96 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hauptfleisch Filip                 Kociánová                35:46          
  2. Strachota Jaroslav       ASU5600   Magnus Orienteering      38:31   + 2:45 
  3. Zdráhalová de Oliveira PaOOL       SK Haná orienteering     44:41   + 8:55 
  4. Matěásko Dušan           OK JIL    OK Jilemnice             44:43   + 8:57 
  5. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          45:33   + 9:47 
  6. Kociánová Barbora                  Kociánová                46:18   + 10:32
  7. Skonieczny Andrzej       29P5701   Paulinum J.G.            47:25   + 11:39
  8. Belžík Karel                       SKOB Kobra Vsetín        47:55   + 12:09
  9. Koláriková Lucie                   Koláriková               49:02   + 13:16
 10. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             49:13   + 13:27
 11. Handlová Andrea          NER       NEREG                    50:25   + 14:39
 12. Greshner Luboš           ASU7848   Magnus Orienteering      51:14   + 15:28
 13. Strýčková Monika         ADA7454   OOB Spartak Adamov       54:08   + 18:22
 14. Zahradník Jakub          6YC8600   Neregistrovaní           55:19   + 19:33
 15. Koblicová Milena         VAM7651   OOB Vamberk              56:24   + 20:38
 16. Pavlica Jiří                       SKOB Kobra Vsetín        57:32   + 21:46
 17. Hudečková Petra          OOP       TJ Opava                 58:18   + 22:32
 18. Jaromír Rémiš                      OK Slavia Hradec Králov  59:06   + 23:20
 19. Řeháková Jana            BFM7152   SKOB Frýdek - Místek     59:42   + 23:56
 20. Hrabicová Iva            OOP6150   TJ Opava                 60:20   + 24:34
 21. Pleskač Jiří                       OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:41   + 24:55
 22. Sedláčková Dagmar                  NEREG                    61:22   + 25:36
 23. Lacina Martin                      OK Lokomotiva Pardubice  64:37   + 28:51
 24. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:18   + 30:32
 25. Pásková Pavlína          CHT       OOB SK Chrast            66:30   + 30:44
 26. Opravil Daniel           ASU       Magnus Orienteering      67:37   + 31:51
 27. Novotný Michal                     Neregistrovaný - Novotn  68:15   + 32:29
 28. Jelinkova Irena                    Jelínková                69:00   + 33:14
 29. Karlík Jan               NER       NEREG                    69:05   + 33:19
 30. Golinowska Ela                     HKS Azymut Mochy         69:16   + 33:30
 31. Kukolová Alena           LCE       OOB TJ Slovan Luhačovic  72:04   + 36:18
 32. Juríček Jakub                      Koláriková               73:04   + 37:18
 33. Kopecká Alena            VSP       USK Praha                73:49   + 38:03
 34. Junková Anna             LTU0453   OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:07   + 38:21
 35. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:21   + 38:35
 36. Junková Iva                        OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:13   + 39:27
 37. Kuban Jiří               CHT8401   OOB SK Chrast            76:29   + 40:43
 38. Robotková Lenka          PBM5451   TJ Spartak 1. Brněnská   76:58   + 41:12
 39. Kobylka Roman                      Magnus Orienteering      78:10   + 42:24
 40. Kynčlová Dagmar                    OK Jilemnice             78:23   + 42:37
 41. Švestková Jana                     SKOB Kobra Vsetín        78:28   + 42:42
 42. Třešňák Miloš                      OK Jilemnice             80:09   + 44:23
 43. Bendáková Eliška         NER       NEREG                    81:05   + 45:19
 44. Třešňáková Blanka                  OK Jilemnice             81:11   + 45:25
 45. Švestka Jiří                       SKOB Kobra Vsetín        82:05   + 46:19
 46. Augusta Jiří             VSP       USK Praha                83:13   + 47:27
 47. Metelka Jiří             9CC8600   NEREG                    85:55   + 50:09
 48. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  88:25   + 52:39
 49. Vébrová Šárka            HAV7050   OB Havířov               89:02   + 53:16
 50. Kubeček Josef            LIP04     SOS Mamuti z Lipovky     89:41   + 53:55
 51. Volencová Ivana                    NEREG                    94:59   + 59:13
 52. Hančová Alice                      OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:05   + 66:19
 53. Král Martin              OTK0100   OOB TJ Jiskra Otrokovic 104:30   + 68:44
 54. Králová Věra                       OOB TJ Jiskra Otrokovic 105:34   + 69:48
 55. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice 107:04   + 71:18
 56. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:21   + 74:35
 57. Trnka Marek              VSP0402   USK Praha               136:23   + 100:37
     Pitrmucová Šárka         JIL7852   OK Jilemnice              DISK          
     Doubravová Blanka        ASU7499   Magnus Orienteering       DISK          
     Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Špinková Markéta         TJP8550   TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 6.01 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            76:04          
  2. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                78:11   + 2:07 
  3. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  89:25   + 13:21
  4. Máca Petr                          Cirkus Čakovice          89:32   + 13:28
  5. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       93:35   + 17:31
  6. Musil Radek              NER       NEREG                   100:11   + 24:07
  7. Grundmannová Hana        LTU9251   OOB TJ Lokomotiva Trutn 102:50   + 26:46
  8. Folprecht Jaroslav                 Jelínková               108:38   + 32:34
  9. Souček Karel             SHK6601   OK Slavia Hradec Králov 108:49   + 32:45
 10. Rešová Kateřina          ASU9090   Magnus Orienteering     110:06   + 34:02
 11. Botiková Daniela                   OOB TJ Slovan Luhačovic 111:16   + 35:12
 12. Kratochvílová Silvie               Kratochvílová           118:18   + 42:14
 13. Bogulak Adam                       MKS Paulinum Jelenia Gó 142:30   + 66:26
 14. Šváb Jan                 VSP 5801   USK Praha               145:00   + 68:56
 15. Hanč Jaroslav                      OOS TJ Spartak Vrchlabí 145:56   + 69:52
 16. Skryja Ondřej            PZR9502   UNITOP SKP Žďár nad Sáz 146:22   + 70:18
 17. Maliňáková Dana          SVS       Orientklub Vsetín       153:31   + 77:27
 18. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc             154:11   + 78:07
 19. Pánek Tomáš              NER       NEREG                   162:16   + 86:12
 20. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi               166:46   + 90:42
 21. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi               167:18   + 91:14
     Tauchmanová Ivana        NPA7852   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Chromá Adéla             ZBM8870   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------