Kód závodu          : 3488
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum               : 13.05.2017
Místo konání        : Paprsek
Mapa                : Paprsek, 1:15 000; Palaš, 1:10 000
Pořadatel           : SSU - SK Severka Šumperk
Ředitel závodu      : Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí     : Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí      : Poklop Martin - R1, Král Václav - R3
JURY                : Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav

D10C 1.80 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:30          
  2. Jílková Pavla            KON0799 C KOB Konice               19:16   + 0:46 
  3. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  19:42   + 1:12 
  4. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  23:05   + 4:35 
  5. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           25:25   + 6:55 
  6. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     25:31   + 7:01 
  7. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      25:51   + 7:21 
  8. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       28:12   + 9:42 
  9. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     28:31   + 10:01
 10. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       28:57   + 10:27
 11. Škodová Štěpánka         LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:40   + 34:10
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.20 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        17:33          
  2. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        22:11   + 4:38 
  3. Jílková Lenka            KON0666 C KOB Konice               22:16   + 4:43 
  4. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       22:39   + 5:06 
  5. Gallo Natálie            AOP0652 C Orientační Běh Opava     22:41   + 5:08 
  6. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        23:18   + 5:45 
  7. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      24:04   + 6:31 
  8. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB Moira Brno           24:09   + 6:36 
  9. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    24:17   + 6:44 
 10. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       25:20   + 7:47 
 11. Šaňáková Marie           UOL0651 C SOB Olomouc              26:07   + 8:34 
 12. Burdová Helena           STE0653 C SK SKI-OB Šternberk      26:27   + 8:54 
 13. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         26:52   + 9:19 
 14. Holubářová Viktorie      KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí      27:32   + 9:59 
 15. Kopecká Nela             UOL0650 C SOB Olomouc              28:08   + 10:35
 16. Zatloukalová Julie       STE0650 C SK SKI-OB Šternberk      28:17   + 10:44
 17. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  30:30   + 12:57
 17. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 C Magnus Orienteering      30:30   + 12:57
 19. Konečná Julie            KSU0550 C Klub vytrvalostních spo  30:34   + 13:01
 20. Pachmannová Katka        AOP0551 C Orientační Běh Opava     35:01   + 17:28
 21. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB Moira Brno           36:50   + 19:17
 22. Přikrylová Jana          JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov    38:31   + 20:58
 23. Přikrylová Ivana         JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov    42:26   + 24:53
 24. Pattermanová Magdalena   KSU0660 C Klub vytrvalostních spo  59:24   + 41:51
     Stryková Karolína        KSU0656 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Cetlová Magdaléna        AOP0552 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.00 km, 100 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 B KOB Moira Brno           31:47          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  32:06   + 0:19 
  3. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              35:50   + 4:03 
  4. Chabiera Lena            STE0350 C SK SKI-OB Šternberk      37:58   + 6:11 
  5. Lukašáková Sára          STE0450 B SK SKI-OB Šternberk      38:02   + 6:15 
  6. Nitsch Aleksandra        STE0351 C SK SKI-OB Šternberk      38:50   + 7:03 
  7. Mrkvičková Ema           TZL0451 B SKOB Zlín                39:38   + 7:51 
  8. Smékalová Karolína       UOL0451 B SOB Olomouc              39:52   + 8:05 
  9. Rotková Markéta          ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno       40:26   + 8:39 
 10. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     40:55   + 9:08 
 11. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         41:45   + 9:58 
 12. Haltofová Romana         TRI0451 B TJ TŽ Třinec             44:53   + 13:06
 13. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              44:59   + 13:12
 14. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  45:10   + 13:23
 15. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      45:36   + 13:49
 16. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        47:32   + 15:45
 17. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       48:20   + 16:33
 18. Černochová Michaela      PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov         48:37   + 16:50
 19. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             49:00   + 17:13
 20. Šánová Julie             KSU0494 B Klub vytrvalostních spo  49:58   + 18:11
 21. Králová Jolana           TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno        50:00   + 18:13
 22. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     51:50   + 20:03
 23. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      52:41   + 20:54
 24. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:05   + 22:18
 25. Skoumalová Petra         KSU0484 B Klub vytrvalostních spo  56:57   + 25:10
 26. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                64:21   + 32:34
 27. Kolaříková Eliška        TZL0452 B SKOB Zlín                74:20   + 42:33
     Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.80 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachmannová Bára         AOP0351 C Orientační Běh Opava     36:27          
  2. Heclová Marie            KSU0454 B Klub vytrvalostních spo  42:06   + 5:39 
  3. Hartmannová Anna         PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov         51:38   + 15:11
  4. Lubrichová Veronika      STE0451 C SK SKI-OB Šternberk      53:03   + 16:36
  5. Knyplová Tereza          KSU0464 C Klub vytrvalostních spo  63:00   + 26:33
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 4.30 km, 235 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     37:57          
  2. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    39:26   + 1:29 
  3. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 40:15   + 2:18 
  4. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň      40:42   + 2:45 
  5. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      41:35   + 3:38 
  6. Rydlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   42:01   + 4:04 
  7. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       42:26   + 4:29 
  8. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              42:32   + 4:35 
  9. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              42:57   + 5:00 
 10. Rydlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   43:03   + 5:06 
 11. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   43:06   + 5:09 
 12. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        43:30   + 5:33 
 13. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        43:46   + 5:49 
 14. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  43:47   + 5:50 
 14. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň      43:47   + 5:50 
 16. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      44:01   + 6:04 
 17. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  44:18   + 6:21 
 18. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  44:33   + 6:36 
 19. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  44:35   + 6:38 
 20. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                45:15   + 7:18 
 21. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              45:20   + 7:23 
 22. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                46:15   + 8:18 
 23. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       46:59   + 9:02 
 24. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A                          47:21   + 9:24 
 25. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        47:44   + 9:47 
 26. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             48:39   + 10:42
 27. Kuchařová Rozálie        SJC0251 A Sportcentrum Jičín       49:49   + 11:52
 28. Mianowska Julia          STE0151 C SK SKI-OB Šternberk      51:19   + 13:22
 29. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  51:51   + 13:54
 30. Miklušová Tamara         ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno       52:12   + 14:15
 31. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   53:43   + 15:46
 32. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                53:58   + 16:01
 33. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       54:53   + 16:56
 34. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.  63:00   + 25:03
 35. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      91:44   + 53:47
     Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.90 km, 115 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Vlaďka         UOL0253 B SOB Olomouc              43:58          
  2. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                47:30   + 3:32 
  3. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      50:40   + 6:42 
  4. Plášková Anna            LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovic  51:05   + 7:07 
  5. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:29   + 10:31
  6. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  54:38   + 10:40
  7. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      56:24   + 12:26
  8. Čeleďová Justýna         TZL0152 B SKOB Zlín                57:09   + 13:11
  9. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      61:06   + 17:08
 10. Šuráňová Pavlína         TZL0257 B SKOB Zlín                61:35   + 17:37
 11. Hajduková Jana           KSU0197 B Klub vytrvalostních spo  63:50   + 19:52
 12. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             64:19   + 20:21
 13. Patassiová Michaela      27S0250 C Farmaceut Bratislava     88:59   + 45:01
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.30 km, 85 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Raclavská Zuzana         UOL0251 C SOB Olomouc              47:07          
  2. Vránová Eliška           UOL0151 C SOB Olomouc              49:08   + 2:01 
  3. Raclavská Lenka          UOL0252 C SOB Olomouc              55:41   + 8:34 
  4. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice             107:41   + 60:34
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.30 km, 310 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              52:48          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  56:20   + 3:32 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 58:58   + 6:10 
  4. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       60:48   + 8:00 
  5. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                61:15   + 8:27 
  6. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  61:34   + 8:46 
  7. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     61:39   + 8:51 
  8. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  62:32   + 9:44 
  9. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  64:27   + 11:39
 10. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       65:07   + 12:19
 11. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       65:39   + 12:51
 12. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  65:42   + 12:54
 13. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       66:07   + 13:19
 14. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     66:30   + 13:42
 15. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:40   + 13:52
 16. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      66:42   + 13:54
 17. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  67:37   + 14:49
 18. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            68:34   + 15:46
 19. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               68:35   + 15:47
 20. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  68:46   + 15:58
 21. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        69:17   + 16:29
 22. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     70:27   + 17:39
 23. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  70:31   + 17:43
 24. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             70:45   + 17:57
 25. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       72:13   + 19:25
 26. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  72:19   + 19:31
 27. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  72:23   + 19:35
 28. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:47   + 19:59
 29. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                72:52   + 20:04
 30. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        73:25   + 20:37
 31. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            74:31   + 21:43
 32. Urbanová Markéta         STH9953 A SK Studenec              76:32   + 23:44
 33. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        77:09   + 24:21
 34. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              77:12   + 24:24
 35. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      78:09   + 25:21
 36. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  79:26   + 26:38
 37. Utíkalová Kateřina       TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno        79:49   + 27:01
 38. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             82:29   + 29:41
 39. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               83:15   + 30:27
 40. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              84:36   + 31:48
 41. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  86:44   + 33:56
 42. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  86:54   + 34:06
 43. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      90:22   + 37:34
 44. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                91:33   + 38:45
 45. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     99:21   + 46:33
     Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.30 km, 160 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  60:09          
  2. Švidrnochová Lenka       SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava      73:52   + 13:43
  3. Šabršulová Natálie       LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovic  74:34   + 14:25
  4. Pšenčíková Adéla         KSU0050 B Klub vytrvalostních spo  75:55   + 15:46
  5. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       80:30   + 20:21
  6. Křečková Jana            ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov        83:31   + 23:22
  7. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory       102:38   + 42:29
  8. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno       109:09   + 49:00
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 6.90 km, 290 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              61:33          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                63:02   + 1:29 
  3. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       67:56   + 6:23 
  4. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       68:29   + 6:56 
  5. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                69:22   + 7:49 
  6. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        70:23   + 8:50 
  7. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 72:20   + 10:47
  8. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     73:32   + 11:59
  9. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              73:43   + 12:10
 10. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             74:49   + 13:16
 11. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        74:55   + 13:22
 12. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                75:29   + 13:56
 13. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      76:12   + 14:39
 14. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  76:28   + 14:55
 15. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       77:21   + 15:48
 16. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      77:47   + 16:14
 17. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec             84:06   + 22:33
 18. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            88:53   + 27:20
 19. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      89:01   + 27:28
 20. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            89:54   + 28:21
     Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.40 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Habigerová Jana          KSU9888 B Klub vytrvalostních spo  75:16          
  2. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               79:35   + 4:19 
  3. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        81:40   + 6:24 
  4. Holečková Anna           UOL9853 C SOB Olomouc              99:03   + 23:47
     Koporová Lenka           ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 9.00 km, 345 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 72:49          
  2. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       75:19   + 2:30 
  3. Hrušková Barbora         ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       76:37   + 3:48 
  4. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           76:38   + 3:49 
  5. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       76:48   + 3:59 
  6. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       76:52   + 4:03 
  7. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       79:38   + 6:49 
  8. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       80:01   + 7:12 
  9. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  80:25   + 7:36 
 10. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  81:43   + 8:54 
 11. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        81:59   + 9:10 
 12. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     82:46   + 9:57 
 13. Chromá Kateřina          ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno       83:12   + 10:23
 14. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      83:21   + 10:32
 15. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       86:08   + 13:19
 16. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           86:50   + 14:01
 17. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              87:10   + 14:21
 18. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        90:27   + 17:38
 19. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      94:27   + 21:38
 20. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  98:32   + 25:43
 21. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  99:01   + 26:12
 22. Kubicka Zuzanna          28P9350 C UNTS Warszawa           108:56   + 36:07
     Procházková Marie        KAM9554 E OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.90 km, 330 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Udržalová Pavla          LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice  64:29          
  2. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  66:49   + 2:20 
  3. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               70:37   + 6:08 
  4. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 70:51   + 6:22 
  5. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               71:33   + 7:04 
  6. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      72:02   + 7:33 
  7. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                72:10   + 7:41 
  8. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       72:26   + 7:57 
  9. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  74:09   + 9:40 
 10. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  74:11   + 9:42 
 11. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     75:07   + 10:38
 12. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        77:16   + 12:47
 13. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      77:40   + 13:11
 14. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  79:03   + 14:34
 15. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     80:10   + 15:41
 16. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  81:49   + 17:20
 17. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             83:11   + 18:42
 18. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      83:49   + 19:20
 19. Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic  85:44   + 21:15
 20. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                87:22   + 22:53
 21. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      92:28   + 27:59
 22. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno      114:47   + 50:18
 23. Panchenko Olena          28P8650 C UNTS Warszawa           144:33   + 80:04
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.20 km, 270 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dékány Pavla             LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovic  63:17          
  2. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      67:03   + 3:46 
  3. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:11   + 5:54 
  4. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  72:38   + 9:21 
  5. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        72:45   + 9:28 
  6. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 74:25   + 11:08
  7. Boháčová Lucie           PTE8771 C TJ Sokol Ptení           75:52   + 12:35
  8. Šarmanová Alena          AOP9352 C Orientační Běh Opava     76:00   + 12:43
  9. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     84:53   + 21:36
 10. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  86:28   + 23:11
 11. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     87:28   + 24:11
 12. Končáková Klára          LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:19   + 26:02
 13. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 91:11   + 27:54
 14. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      91:44   + 28:27
 15. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín               139:08   + 75:51
     Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.40 km, 160 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  54:58          
  2. Jančová Jana             KAM9450 C OK Kamenice              65:41   + 10:43
  3. Janošíková Lenka         UOL7651 C SOB Olomouc              72:47   + 17:49
  4. Chládková Zuzana         ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk    74:20   + 19:22
  5. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 75:15   + 20:17
  6. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               80:40   + 25:42
  7. Christovová Neli         SKM9151 C KOB Směr Kroměříž        81:14   + 26:16
  8. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  81:17   + 26:19
  9. Beranová Kristína        TZL8553 C SKOB Zlín                81:46   + 26:48
 10. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  83:09   + 28:11
 11. Svačinková Kateřina      VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně  86:35   + 31:37
 12. Pěčková Veronika         SKM9651 C KOB Směr Kroměříž        89:02   + 34:04
 13. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB Start Blansko        89:23   + 34:25
 14. Chládková Eva            ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk    94:30   + 39:32
 15. Sádovská Petra           55X8750 C ManasssSupport          105:55   + 50:57
 16. Štětínská Soňa           MOV7650 C SKOB Ostrava            127:29   + 72:31
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.80 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Eva           UOL7051 C SOB Olomouc              60:02          
  2. Chupekova Silvia         VZA7250 C Slávia ŽU Žilina         63:42   + 3:40 
  3. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        64:32   + 4:30 
  4. Gallo Martina            AOP7951 C Orientační Běh Opava     64:53   + 4:51 
  5. Otrubová Johana          PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov         67:08   + 7:06 
  6. Krtičková Michaela       CHA7952 C OK Chrastava             67:43   + 7:41 
  7. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        68:17   + 8:15 
  8. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        71:17   + 11:15
  9. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      74:24   + 14:22
 10. Horáčková Vladimíra      MOV7750 C SKOB Ostrava             83:33   + 23:31
 11. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 86:48   + 26:46
 12. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                90:39   + 30:37
     Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.90 km, 135 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           43:12          
  2. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             45:19   + 2:07 
  3. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  48:20   + 5:08 
  4. Slavíková Lenka          VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně  51:18   + 8:06 
  5. Siatková Silvie          ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory        53:44   + 10:32
  6. Svačinková Jitka         VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně  54:25   + 11:13
  7. Jílková Hana             KON8080 C KOB Konice               54:28   + 11:16
  8. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        55:32   + 12:20
  9. Maťátková Marcela        STE7159 C SK SKI-OB Šternberk      56:08   + 12:56
 10. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov        57:29   + 14:17
 11. Pattermanová Ivana       KSU7551 C Klub vytrvalostních spo  61:17   + 18:05
 12. Ondráčková Adéla         KSU7676 C Klub vytrvalostních spo  61:46   + 18:34
 13. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  64:26   + 21:14
 14. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering      66:35   + 23:23
 15. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  68:22   + 25:10
 16. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering      71:13   + 28:01
 17. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             74:26   + 31:14
 18. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               78:34   + 35:22
 19. Šaňáková Šárka           UOL7650 C SOB Olomouc              91:49   + 48:37
 20. Stryková Vlasta          KSU7667 C Klub vytrvalostních spo  93:23   + 50:11
 21. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              95:45   + 52:33
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.30 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                53:21          
  2. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              56:22   + 3:01 
  3. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              57:23   + 4:02 
  4. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         59:10   + 5:49 
  5. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        61:07   + 7:46 
  6. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  63:21   + 10:00
  7. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  64:31   + 11:10
  8. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    65:06   + 11:45
  9. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      65:21   + 12:00
 10. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  66:31   + 13:10
 11. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                67:36   + 14:15
 12. Chmelářová Radka         JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov    67:54   + 14:33
 13. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                69:44   + 16:23
 14. Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava     70:36   + 17:15
 15. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk      73:34   + 20:13
 16. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             74:17   + 20:56
 17. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         74:53   + 21:32
 18. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      76:45   + 23:24
 19. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  77:46   + 24:25
 20. Mudráková Tereza         LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovic  79:12   + 25:51
 21. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     101:49   + 48:28
 22. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno      104:05   + 50:44
 23. Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering     106:21   + 53:00
     Nitsch Joanna            28P7301 C UNTS Warszawa             DISK          
     Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.30 km, 145 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     42:47          
  2. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             42:51   + 0:04 
  3. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                45:46   + 2:59 
  4. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        46:51   + 4:04 
  5. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  49:07   + 6:20 
  6. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  50:02   + 7:15 
  7. Vidmuchová Martina       PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov         51:35   + 8:48 
  8. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        52:10   + 9:23 
  9. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        52:50   + 10:03
 10. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      55:17   + 12:30
 11. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              55:51   + 13:04
 12. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     59:29   + 16:42
 13. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         62:08   + 19:21
 14. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             63:30   + 20:43
 15. Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň            64:19   + 21:32
 16. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  64:56   + 22:09
 17. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:21   + 22:34
 18. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        66:54   + 24:07
 19. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  67:19   + 24:32
 20. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Havířov             71:24   + 28:37
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.70 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      46:26          
  2. Holečková Lenka          UOL6750 C SOB Olomouc              46:42   + 0:16 
  3. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  46:50   + 0:24 
  4. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        49:40   + 3:14 
  5. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              50:37   + 4:11 
  6. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        54:21   + 7:55 
  7. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SOB Olomouc              55:57   + 9:31 
  8. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     55:58   + 9:32 
  9. Pšenčíková Eva           KSU6950 C Klub vytrvalostních spo  56:12   + 9:46 
 10. Mielcová Elena           AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava     59:10   + 12:44
 11. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      62:17   + 15:51
 12. Kotrlová Gita            UOL6953 C SOB Olomouc              66:07   + 19:41
 13. Kliglová Radka           TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno        67:37   + 21:11
 14. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        72:47   + 26:21
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.20 km, 145 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:52          
  2. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                46:40   + 0:48 
  3. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              47:10   + 1:18 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               47:18   + 1:26 
  5. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              50:59   + 5:07 
  6. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:11   + 5:19 
  7. Glabazňová Jana          AOP6151 C Orientační Běh Opava     52:35   + 6:43 
  8. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        53:55   + 8:03 
  9. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             54:56   + 9:04 
 10. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Havířov             57:13   + 11:21
 11. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:26   + 12:34
 12. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               60:48   + 14:56
 13. Opletalová Pavlína       HAV6652 C SKOB Havířov             63:03   + 17:11
 14. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              66:47   + 20:55
 15. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      71:01   + 25:09
 16. Kukolová Alena           LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovic  75:38   + 29:46
 17. Hanzlová Svatava         HAV6651 C SKOB Havířov             77:59   + 32:07
 18. Mižúrová Jana            27S6350 C Farmaceut Bratislava     82:03   + 36:11
 19. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  96:03   + 50:11
 20. Šarmanová Jarmila        MOV6750 C SKOB Ostrava            105:06   + 59:14
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.80 km, 145 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      49:19          
  2. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         52:38   + 3:19 
  3. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         54:36   + 5:17 
  4. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                62:33   + 13:14
  5. Valentová Eva            LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovic  64:34   + 15:15
  6. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         66:55   + 17:36
  7. Sochorová Hana           HAV6250 C SKOB Havířov             74:18   + 24:59
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.40 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štáblová Jitka           HSU5350 C Horizont klub Šumperk    59:37          
  2. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              60:49   + 1:12 
  3. Hrubanová Věra           UOL5953 C SOB Olomouc              63:09   + 3:32 
  4. Kupcová Věroslava        HSU4850 C Horizont klub Šumperk    65:31   + 5:54 
  5. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              77:26   + 17:49
  6. Čadilová Alena           HSU5050 C Horizont klub Šumperk   110:28   + 50:51
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.80 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                78:17          
  2. Řezníková Renáta         AOP5451 C Orientační Běh Opava     97:17   + 19:00
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.60 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        60:24          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      71:33   + 11:09
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.40 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlachová Renata          AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava     69:15          
--------------------------------------------------------------------------------

DH10N 1.80 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krtičková Ester          CHA0754 C OK Chrastava             21:07          
  2. Koňařík Vojtéch          SVS0701 C Orientklub Vsetín        22:46   + 1:39 
  3. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  23:43   + 2:36 
  4. Skřivanková Anna         TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno        24:04   + 2:57 
  5. Otrubová Karolína        PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov         24:52   + 3:45 
  6. Dittrich Matouš          SKM1000 C KOB Směr Kroměříž        27:51   + 6:44 
  7. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  34:14   + 13:07
  8. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  38:15   + 17:08
  9. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo  38:18   + 17:11
 10. Kočandrlová Natálie      KSU0979 C Klub vytrvalostních spo  64:42   + 43:35
     Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.80 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jonáš             TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno        16:31          
  2. Gallo Ondřej             AOP0802 C Orientační Běh Opava     17:46   + 1:15 
  3. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  18:43   + 2:12 
  4. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      20:27   + 3:56 
  5. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      22:56   + 6:25 
  6. Mlček Vincenc            KSU0700 C Klub vytrvalostních spo  23:07   + 6:36 
  7. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      25:55   + 9:24 
  8. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  26:12   + 9:41 
  9. Golinowski Piotr         1VP0900 C                          26:47   + 10:16
 10. Polášek Filip            KSU0818 C Klub vytrvalostních spo  27:47   + 11:16
 11. Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž        29:22   + 12:51
 12. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          30:49   + 14:18
 13. Kunt Martin              ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk    45:18   + 28:47
     Janda Oskar              STE0801 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  19:32          
  2. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                19:54   + 0:22 
  3. Antonowicz Jan           STE0503 C SK SKI-OB Šternberk      20:19   + 0:47 
  4. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       20:35   + 1:03 
  5. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         20:38   + 1:06 
  6. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         21:36   + 2:04 
  7. Vodička Igor             UOL0502 B SOB Olomouc              23:00   + 3:28 
  8. Šána Robert              KSU0616 B Klub vytrvalostních spo  25:48   + 6:16 
  9. Strakoš Ondřej           TZL0601 C SKOB Zlín                27:24   + 7:52 
 10. Hájek Dominik            CET0601 C TJ Loko Česká Třebová    28:28   + 8:56 
 11. Ondráček Viktor          KSU0600 C Klub vytrvalostních spo  29:00   + 9:28 
 12. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    29:04   + 9:32 
 13. Sikora Matěj             TRI0501 C TJ TŽ Třinec             29:15   + 9:43 
 14. Kasza Tomáš              ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno       29:21   + 9:49 
 15. Kroul Jiří               KSU0505 C Klub vytrvalostních spo  29:44   + 10:12
 16. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          35:05   + 15:33
 17. Jordán Alexandr          KSU0626 C Klub vytrvalostních spo  35:51   + 16:19
 18. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         39:04   + 19:32
 19. Maťátko Václav           STE0500 C SK SKI-OB Šternberk      39:34   + 20:02
 20. Bláha Adam               KSU0525 C Klub vytrvalostních spo  41:19   + 21:47
 21. Opravil Vojtěch          KSU0515 C Klub vytrvalostních spo  42:27   + 22:55
 22. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      42:28   + 22:56
 23. Slavík Ondřej            VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně  90:16   + 70:44
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.00 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        44:53          
  2. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     45:43   + 0:50 
  3. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        46:50   + 1:57 
  4. Čech Vít                 AOP0302 B Orientační Běh Opava     47:42   + 2:49 
  5. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        49:32   + 4:39 
  6. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       50:26   + 5:33 
  7. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  55:09   + 10:16
  8. Bialožyt Marek           TRI0301 A TJ TŽ Třinec             55:27   + 10:34
  9. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  55:34   + 10:41
 10. Bjolek Michal            BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek     57:29   + 12:36
 11. Ehl Ondřej               TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno        57:35   + 12:42
 12. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               58:31   + 13:38
 13. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             60:29   + 15:36
 14. Novosad Pavel            TZL0404 B SKOB Zlín                63:26   + 18:33
 15. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     63:49   + 18:56
 16. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       64:10   + 19:17
 17. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  68:16   + 23:23
 18. Peňáz Vojtěch            VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně  68:28   + 23:35
 19. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             75:04   + 30:11
 20. Šemnický Jakub           TZL0400 B SKOB Zlín                75:06   + 30:13
 21. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB Moira Brno           75:18   + 30:25
 22. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      78:46   + 33:53
 23. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       79:56   + 35:03
 24. Janků Martin             STE0404 B SK SKI-OB Šternberk      94:02   + 49:09
 25. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        95:48   + 50:55
 26. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  96:17   + 51:24
     Haltof Adam              TRI0300 B TJ TŽ Třinec              DISK          
     Hájek Petr               LCE0306 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Humeník David            LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.90 km, 145 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Musil Štěpán             TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno        52:04          
  2. Patterman Prokop         KSU0333 C Klub vytrvalostních spo  58:30   + 6:26 
  3. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  83:00   + 30:56
  4. Rajman Filip             UOL0301 C SOB Olomouc              87:06   + 35:02
  5. Bjolek Jan               BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek     95:51   + 43:47
  6. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering     102:13   + 50:09
  7. Špaček Vojtěch           UOL0403 C SOB Olomouc             110:17   + 58:13
  8. Polášek Vít              KSU0402 C Klub vytrvalostních spo 116:51   + 64:47
     Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž         DISK          
     Gruss Zdeněk             VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 6.50 km, 315 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              48:06          
  2. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  49:53   + 1:47 
  3. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     49:56   + 1:50 
  4. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň      50:30   + 2:24 
  5. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            50:42   + 2:36 
  6. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  50:54   + 2:48 
  7. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 51:23   + 3:17 
  8. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  52:32   + 4:26 
  9. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        53:12   + 5:06 
 10. Grebík Radim             ASU0101 A Magnus Orienteering      53:28   + 5:22 
 11. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              53:59   + 5:53 
 12. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        54:13   + 6:07 
 13. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              54:36   + 6:30 
 14. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:43   + 6:37 
 15. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      55:13   + 7:07 
 16. Adámek Filip             ABM0101 A KOB Moira Brno           55:45   + 7:39 
 17. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 55:52   + 7:46 
 18. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   56:19   + 8:13 
 19. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   58:01   + 9:55 
 20. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 58:09   + 10:03
 21. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       58:20   + 10:14
 22. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 58:29   + 10:23
 23. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        58:43   + 10:37
 24. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     59:28   + 11:22
 25. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                61:12   + 13:06
 26. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       61:22   + 13:16
 27. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  61:54   + 13:48
 28. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  62:09   + 14:03
 29. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              62:20   + 14:14
 30. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             62:57   + 14:51
 31. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 63:00   + 14:54
 32. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      63:49   + 15:43
 33. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             64:45   + 16:39
 34. Newiak Nick              NEK0101 A                          65:50   + 17:44
 35. Tuma Matěj               SJC0202 A Sportcentrum Jičín       66:58   + 18:52
 36. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        68:48   + 20:42
     Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň       DISK          
     Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 4.30 km, 155 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      42:41          
  2. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                43:51   + 1:10 
  3. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             45:23   + 2:42 
  4. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                45:29   + 2:48 
  5. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        45:42   + 3:01 
  6. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  47:29   + 4:48 
  7. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      49:11   + 6:30 
  8. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                50:14   + 7:33 
  9. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  51:39   + 8:58 
 10. Babišta Antonín          KSU0111 C Klub vytrvalostních spo  52:31   + 9:50 
 11. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              54:54   + 12:13
 12. Matuš Vít                VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně  62:30   + 19:49
 13. Svoboda Martin           TBM0105 B KOS TJ Tesla Brno        63:54   + 21:13
 14. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              68:49   + 26:08
 15. Koňařík Vít              SVS0200 B Orientklub Vsetín        70:04   + 27:23
 16. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        73:08   + 30:27
 17. Zvoníček Jiří            SKM0101 B KOB Směr Kroměříž        74:51   + 32:10
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.20 km, 115 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann David            STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      46:46          
  2. Chmelář Jan              37C0100 C Bez registrace           58:01   + 11:15
  3. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 100:42   + 53:56
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 8.60 km, 340 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            59:44          
  2. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     63:48   + 4:04 
  3. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  65:36   + 5:52 
  4. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  65:45   + 6:01 
  5. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  66:23   + 6:39 
  6. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  67:16   + 7:32 
  7. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  67:30   + 7:46 
  8. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  67:48   + 8:04 
  9. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              67:51   + 8:07 
 10. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            68:02   + 8:18 
 11. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      68:51   + 9:07 
 12. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               70:08   + 10:24
 13. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     70:22   + 10:38
 14. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  71:11   + 11:27
 15. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   73:14   + 13:30
 16. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  73:36   + 13:52
 17. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     74:26   + 14:42
 18. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       75:11   + 15:27
 19. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  75:24   + 15:40
 20. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň      75:36   + 15:52
 21. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             77:32   + 17:48
 22. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          77:48   + 18:04
 23. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  78:44   + 19:00
 24. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    79:03   + 19:19
 25. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  80:03   + 20:19
 26. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  80:09   + 20:25
 27. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        81:44   + 22:00
 28. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec    83:07   + 23:23
 29. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň      83:14   + 23:30
 30. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 87:01   + 27:17
 31. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  89:47   + 30:03
 32. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     90:36   + 30:52
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.20 km, 310 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       60:03          
  2. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              65:52   + 5:49 
  3. Král Jan                 ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno       67:11   + 7:08 
  4. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             67:27   + 7:24 
  5. Prachař Matouš           UOL0000 B SOB Olomouc              72:09   + 12:06
  6. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        72:32   + 12:29
  7. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      73:12   + 13:09
  8. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             75:13   + 15:10
  9. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           75:26   + 15:23
 10. Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic  76:17   + 16:14
 11. Bitto Maxim              LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovic  77:34   + 17:31
 12. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           78:07   + 18:04
 13. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               78:35   + 18:32
 14. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        78:52   + 18:49
 15. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      81:56   + 21:53
 16. Ondráček Radek           KSU9933 B Klub vytrvalostních spo  84:16   + 24:13
 17. Šnyrch Jakub             ABM9906 B KOB Moira Brno           88:23   + 28:20
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.40 km, 315 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Honkyš Jan               JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov   114:37          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 9.90 km, 370 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     63:27          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  63:49   + 0:22 
  3. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       66:36   + 3:09 
  4. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     66:54   + 3:27 
  5. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  68:51   + 5:24 
  6. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               73:19   + 9:52 
  7. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 75:58   + 12:31
  8. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       76:37   + 13:10
  9. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            76:44   + 13:17
 10. Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov  77:42   + 14:15
 11. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                78:03   + 14:36
 12. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  78:26   + 14:59
 13. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     78:45   + 15:18
 14. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    79:27   + 16:00
 15. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 83:52   + 20:25
 16. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  84:32   + 21:05
 17. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   85:44   + 22:17
 18. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       86:48   + 23:21
 19. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              87:12   + 23:45
 20. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        87:23   + 23:56
 21. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  89:44   + 26:17
 22. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   90:11   + 26:44
 23. Novák Filip              TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec   94:17   + 30:50
 24. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   95:15   + 31:48
 25. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí     105:48   + 42:21
 26. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 110:01   + 46:34
 27. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava              110:23   + 46:56
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.10 km, 275 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             82:39          
  2. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering  85:45   + 3:06 
  3. Zvoníček Jan             SKM9801 B KOB Směr Kroměříž        89:28   + 6:49 
  4. Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 109:48   + 27:09
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 13.70 km, 600 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     89:49          
  2. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  95:30   + 5:41 
  3. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      96:18   + 6:29 
  4. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      96:53   + 7:04 
  5. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      98:32   + 8:43 
  6. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              99:11   + 9:22 
  7. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 100:07   + 10:18
  8. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice             100:34   + 10:45
  9. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 100:53   + 11:04
 10. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno      100:55   + 11:06
 11. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno      101:01   + 11:12
 12. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín               102:11   + 12:22
 13. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec            102:36   + 12:47
 14. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 103:02   + 13:13
 15. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava              104:35   + 14:46
 16. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                105:28   + 15:39
 17. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic 105:39   + 15:50
 18. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic 106:18   + 16:29
 19. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno      107:10   + 17:21
 20. Horvát Petr              ASU9447 R Magnus Orienteering     107:28   + 17:39
 21. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno      108:37   + 18:48
 22. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno       109:17   + 19:28
 23. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov 109:20   + 19:31
 24. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec            110:02   + 20:13
 25. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice             110:21   + 20:32
 26. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové    111:30   + 21:41
 27. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo 111:33   + 21:44
 28. Landovský Jakub          PGP9601 A SK Praga                113:30   + 23:41
 29. Hruška Jakub             ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno      113:51   + 24:02
 30. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava    114:08   + 24:19
 31. Hubáček Michal           LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovic 116:44   + 26:55
 32. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic 116:53   + 27:04
 33. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň           120:25   + 30:36
 34. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                123:18   + 33:29
 35. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering     131:23   + 41:34
     Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.00 km, 485 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nečas Jiří               TZL9101 R SKOB Zlín                85:27          
  2. Losman Petr              PHK7901 R OK 99 Hradec Králové     87:23   + 1:56 
  3. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        88:46   + 3:19 
  4. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic  90:27   + 5:00 
  5. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  92:40   + 7:13 
  6. Hubáček Josef            LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic  92:44   + 7:17 
  7. Kamaryt Tomáš            VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň      92:58   + 7:31 
  8. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       96:19   + 10:52
  9. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        96:49   + 11:22
 10. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 97:29   + 12:02
 11. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  98:49   + 13:22
 12. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      99:07   + 13:40
 13. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            99:28   + 14:01
 14. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno      100:46   + 15:19
 15. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové    100:58   + 15:31
 16. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín               101:22   + 15:55
 17. Kalata Michał            88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Gó 101:39   + 16:12
 18. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                102:01   + 16:34
 19. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      102:26   + 16:59
 20. Matuš Vojtěch            VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně 102:41   + 17:14
 21. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava    102:53   + 17:26
 22. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava              103:50   + 18:23
 23. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 104:02   + 18:35
 24. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      104:16   + 18:49
 25. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové    104:26   + 18:59
 26. Terpai Dmytro            28P8500 C UNTS Warszawa           104:42   + 19:15
 27. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín               104:55   + 19:28
 28. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo 104:57   + 19:30
 29. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 105:01   + 19:34
 30. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín               105:23   + 19:56
 31. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno      106:24   + 20:57
 32. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň           107:27   + 22:00
 33. Jirka Michal             ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno      109:22   + 23:55
 34. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov   109:53   + 24:26
 35. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové    110:07   + 24:40
 36. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava    110:49   + 25:22
 37. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod         112:05   + 26:38
 38. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno       112:23   + 26:56
 39. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov 112:33   + 27:06
 40. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor      114:30   + 29:03
 41. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž       115:05   + 29:38
 42. Walach Ondřej            TRI9601 C TJ TŽ Třinec            115:14   + 29:47
 43. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic 116:01   + 30:34
 44. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno      116:56   + 31:29
 45. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering    117:52   + 32:25
 46. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     118:21   + 32:54
 47. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic 118:25   + 32:58
 48. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka       118:26   + 32:59
 49. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava    119:04   + 33:37
 50. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno        119:22   + 33:55
 51. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín               121:26   + 35:59
 52. Jurica Jan               LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 121:28   + 36:01
 53. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 122:13   + 36:46
 54. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové    128:18   + 42:51
 55. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No 128:23   + 42:56
     Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice               DISK          
     Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.50 km, 440 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           78:31          
  2. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  83:20   + 4:49 
  3. Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod          85:06   + 6:35 
  4. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     89:59   + 11:28
  5. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov    91:35   + 13:04
  6. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  91:56   + 13:25
  7. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  92:54   + 14:23
  8. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           93:00   + 14:29
  9. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  93:47   + 15:16
 10. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           95:13   + 16:42
 11. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       96:12   + 17:41
 12. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                97:20   + 18:49
 13. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering    101:11   + 22:40
 14. Deml Tomáš               LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 103:06   + 24:35
 15. Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška            103:57   + 25:26
 16. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk     109:35   + 31:04
 17. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice             111:10   + 32:39
 18. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                112:40   + 34:09
 19. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic 116:26   + 37:55
 20. Krajcar Ivo              SKM9501 C KOB Směr Kroměříž       116:41   + 38:10
 21. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka       118:39   + 40:08
 22. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk     119:44   + 41:13
 23. Pátek Richard            ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno      140:31   + 62:00
 24. Fujak Vladimir           37S7200 C Kysucke Nove Mesto      147:12   + 68:41
 25. Karásek Michal           ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov       163:37   + 85:06
 26. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      169:10   + 90:39
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 7.70 km, 295 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  58:46          
  2. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       61:41   + 2:55 
  3. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  62:37   + 3:51 
  4. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  71:25   + 12:39
  5. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      71:41   + 12:55
  6. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    74:56   + 16:10
  7. Jirka Jakub              VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň      76:44   + 17:58
  8. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      77:03   + 18:17
  9. Kopecký David            UOL7800 C SOB Olomouc              78:56   + 20:10
 10. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB Moira Brno           80:07   + 21:21
 11. Souček Jan               KSU6504 C Klub vytrvalostních spo  82:29   + 23:43
 12. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       92:17   + 33:31
 13. Schäfer Jan              TZL9301 C SKOB Zlín                95:46   + 37:00
 14. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno      104:24   + 45:38
 15. Beran Pavel              TZL7920 C SKOB Zlín               111:40   + 52:54
 16. Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice             136:55   + 78:09
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.00 km, 205 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   54:15          
  2. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        76:01   + 21:46
  3. Erben Martin             SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava      90:35   + 36:20
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.10 km, 275 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  63:34          
  2. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    63:45   + 0:11 
  3. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  64:59   + 1:25 
  4. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        65:49   + 2:15 
  5. Golinowski Paweł         1VP7900 C                          65:56   + 2:22 
  6. Svoboda Lukáš            SHK7905 C OK Slavia Hradec Králov  69:15   + 5:41 
  7. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        69:23   + 5:49 
  8. Chupek Jozef             VZA7100 C Slávia ŽU Žilina         69:30   + 5:56 
  9. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      73:45   + 10:11
 10. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        74:13   + 10:39
 11. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      74:36   + 11:02
 12. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  81:16   + 17:42
 13. Krtička Jan              PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov         81:49   + 18:15
 14. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        87:26   + 23:52
 15. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       89:16   + 25:42
 16. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              90:42   + 27:08
 17. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek     99:50   + 36:16
 18. Pěček Martin             SKM7301 C KOB Směr Kroměříž       103:39   + 40:05
 19. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n. 104:00   + 40:26
 20. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec            105:16   + 41:42
 21. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov       111:18   + 47:44
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.40 km, 315 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      68:06          
  2. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno           74:27   + 6:21 
  3. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo  92:41   + 24:35
  4. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering     103:43   + 35:37
  5. Kočandrle Jaroslav       KSU7700 C Klub vytrvalostních spo 107:12   + 39:06
  6. Přikryl Jiří             JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov   114:49   + 46:43
  7. Chmelář Jan              JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov   118:44   + 50:38
  8. Patterman Pavel          KSU7337 C Klub vytrvalostních spo 120:01   + 51:55
  9. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc             140:34   + 72:28
 10. Good Martin              SBR7800 C SKOB Bruntál            144:22   + 76:16
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.60 km, 330 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     63:13          
  2. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  64:13   + 1:00 
  3. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                65:48   + 2:35 
  4. Škoda František          LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic  66:01   + 2:48 
  5. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                66:46   + 3:33 
  6. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     67:39   + 4:26 
  7. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            72:00   + 8:47 
  8. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      73:47   + 10:34
  9. Binar Robert             OOL7501 C SK Haná orienteering     74:57   + 11:44
 10. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        76:24   + 13:11
 11. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             78:15   + 15:02
 12. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  78:32   + 15:19
 13. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    78:42   + 15:29
 14. Tuma Jaroslav            SJC7305 C Sportcentrum Jičín       80:18   + 17:05
 15. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        86:07   + 22:54
 16. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     88:49   + 25:36
 17. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        90:40   + 27:27
 18. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                91:55   + 28:42
 19. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              93:14   + 30:01
 20. Mastela Rafal            HAV7300 C SKOB Havířov             94:47   + 31:34
 21. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        96:34   + 33:21
 22. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  96:36   + 33:23
 23. Sedlák Radek             LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky    103:27   + 40:14
 24. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk   107:40   + 44:27
 25. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž       107:41   + 44:28
 26. Masny Krzysztof          MOV7600 C SKOB Ostrava            108:58   + 45:45
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.20 km, 270 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      55:32          
  2. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              56:05   + 0:33 
  3. Mátl Pavel               KSU6844 C Klub vytrvalostních spo  60:38   + 5:06 
  4. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              64:08   + 8:36 
  5. Rydl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   68:42   + 13:10
  6. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C SKOB Havířov             70:28   + 14:56
  7. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                72:23   + 16:51
  8. Müller Libor             OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  73:09   + 17:37
  9. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  73:13   + 17:41
 10. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                73:54   + 18:22
 11. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                78:26   + 22:54
 12. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                78:59   + 23:27
 13. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             79:07   + 23:35
 14. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               80:55   + 25:23
 14. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  80:55   + 25:23
 16. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              83:20   + 27:48
 17. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     83:50   + 28:18
 18. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          85:15   + 29:43
 19. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  85:55   + 30:23
 20. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  87:16   + 31:44
 21. Zvoníček Josef           SKM6901 C KOB Směr Kroměříž        91:19   + 35:47
 22. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  95:00   + 39:28
 23. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering      96:41   + 41:09
 24. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava            102:13   + 46:41
 25. Riessler Otto            OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 104:03   + 48:31
 26. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 104:29   + 48:57
 27. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               112:49   + 57:17
 28. Kasza Ladislav           ZBM7100 C SK Žabovřesky Brno      115:34   + 60:02
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.60 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně  44:55          
  2. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      48:01   + 3:06 
  3. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        49:05   + 4:10 
  4. Antonowicz Jerzy         28P6800 C UNTS Warszawa            51:06   + 6:11 
  5. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SOB Olomouc              52:02   + 7:07 
  6. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  53:07   + 8:12 
  7. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      54:56   + 10:01
  8. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov         56:30   + 11:35
  9. Navrátil Antonín         UOL5301 C SOB Olomouc              56:56   + 12:01
 10. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB Moira Brno           58:19   + 13:24
 11. Zbořil Ctirad            UOL7200 C SOB Olomouc              59:59   + 15:04
 12. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        61:55   + 17:00
 13. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     63:54   + 18:59
 14. Holubář David            KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí      77:32   + 32:37
 15. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        79:26   + 34:31
 16. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc              93:56   + 49:01
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.10 km, 210 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     57:11          
  2. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             60:09   + 2:58 
  3. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     60:14   + 3:03 
  4. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        62:16   + 5:05 
  5. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               63:17   + 6:06 
  6. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              63:56   + 6:45 
  7. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň      64:51   + 7:40 
  8. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  65:11   + 8:00 
  9. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    66:16   + 9:05 
 10. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      69:12   + 12:01
 11. Wolowczyk Marek          28P6300 C UNTS Warszawa            69:51   + 12:40
 12. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 69:56   + 12:45
 13. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    70:38   + 13:27
 14. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             71:14   + 14:03
 15. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        72:51   + 15:40
 16. Šarman Radim             MOV6201 C SKOB Ostrava             73:12   + 16:01
 17. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             74:54   + 17:43
 18. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     78:23   + 21:12
 19. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  85:45   + 28:34
 20. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                90:58   + 33:47
 20. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               90:58   + 33:47
 22. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     92:20   + 35:09
 23. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             92:22   + 35:11
 24. Strakoš Bohumil          TZL6345 C SKOB Zlín                92:57   + 35:46
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.60 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        41:50          
  2. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              43:51   + 2:01 
  3. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         44:03   + 2:13 
  4. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  45:32   + 3:42 
  5. Lužný Ladislav           HAV6000 C SKOB Havířov             46:26   + 4:36 
  6. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  47:25   + 5:35 
  7. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:28   + 6:38 
  8. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             49:30   + 7:40 
  9. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:50   + 13:00
 10. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         55:31   + 13:41
 11. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         58:24   + 16:34
 12. Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava               59:00   + 17:10
 13. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      60:09   + 18:19
 14. Chládek Josef            ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk    75:26   + 33:36
 15. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             75:52   + 34:02
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.80 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     48:59          
  2. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:18   + 5:19 
  2. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     54:18   + 5:19 
  4. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  61:12   + 12:13
  5. Kolář Leopold            VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně  64:27   + 15:28
  6. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc              65:33   + 16:34
  7. Kostka Evžen             AOP5701 C Orientační Běh Opava     67:20   + 18:21
  8. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     69:10   + 20:11
  9. Polínek Jaroslav         OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  73:07   + 24:08
 10. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc              73:08   + 24:09
 11. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              83:41   + 34:42
 12. Labudík Milan            VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně  91:45   + 42:46
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.20 km, 150 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     43:09          
  2. Michalec Jan             DCH5701 C Radioelektronika Cheb    44:36   + 1:27 
  3. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 44:39   + 1:30 
  4. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      50:49   + 7:40 
  5. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   51:45   + 8:36 
  6. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                51:56   + 8:47 
  7. Komínek Jaroslav         KON5713 C KOB Konice               54:50   + 11:41
  8. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     69:40   + 26:31
  9. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         79:54   + 36:45
 10. Poklop Lubomír           UOL5601 C SOB Olomouc              84:17   + 41:08
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.80 km, 120 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                44:33          
  2. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         46:50   + 2:17 
  3. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    46:58   + 2:25 
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             48:57   + 4:24 
  5. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        49:37   + 5:04 
  6. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        50:58   + 6:25 
  7. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        51:09   + 6:36 
  8. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                51:54   + 7:21 
  9. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         54:41   + 10:08
 10. Pospíšil Karel           VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně  56:49   + 12:16
 11. Pěček Vítězslav          SKM4903 C KOB Směr Kroměříž        58:46   + 14:13
 12. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      62:50   + 18:17
 13. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  64:23   + 19:50
 14. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      66:00   + 21:27
 15. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        67:59   + 23:26
 16. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  69:36   + 25:03
 17. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         75:06   + 30:33
 18. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     75:17   + 30:44
 19. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                80:20   + 35:47
     Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.80 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            51:16          
  2. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     71:30   + 20:14
  3. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             74:27   + 23:11
  4. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        81:52   + 30:36
  5. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             92:23   + 41:07
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.60 km, 105 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                44:05          
  2. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             75:46   + 31:41
  3. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        83:17   + 39:12
  4. Beneš Karel              HAV4201 C SKOB Havířov             90:10   + 46:05
  5. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Orientační Běh Opava    112:11   + 68:06
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek David            TZL1000 C SKOB Zlín                19:10          
  2. Holý Štěpán              SBR0802 C SKOB Bruntál             22:30   + 3:20 
  3. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       24:34   + 5:24 
  4. Paulíčková Tereza        UOL     C SOB Olomouc              24:35   + 5:25 
  5. Pěček Tobiáš             SKM1100 C KOB Směr Kroměříž        24:52   + 5:42 
  6. Lerch David              NNN0001 C Neregistrovaní           25:37   + 6:27 
  7. Zatloukal Vojtěch        STE     C SK SKI-OB Šternberk      25:40   + 6:30 
  8. Graubner Mikuláš         13C0002 C SKK Tatanka Zlín         25:45   + 6:35 
  9. Krtička Jáchym           CHA1000 C OK Chrastava             26:12   + 7:02 
 10. Hýblová Eliška           JPV0001 C Oddíl OS SK Prostějov    27:09   + 7:59 
 11. Vysocký Ondřej           UOL1100 C SOB Olomouc              27:14   + 8:04 
 12. Pavelková Eva            KSU     C Klub vytrvalostních spo  27:37   + 8:27 
 13. Marek Martin             STE1100 C SK SKI-OB Šternberk      27:50   + 8:40 
 14. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             28:18   + 9:08 
 15. Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic  28:28   + 9:18 
 16. Holá Veronika            SBR1050 C SKOB Bruntál             29:54   + 10:44
 17. Kvapilová Simona         NNN0000 C Neregistrovaní           30:04   + 10:54
 18. Kvapilová Markéta        PHK0950 C OK 99 Hradec Králové     31:13   + 12:03
 19. Burian Jarda             NNN1301 C Neregistrovaní           31:40   + 12:30
 20. Soldánová Pavlína        PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov         31:46   + 12:36
 21. Kubíčková Lucie          VIC0952 C OB Vizovice              32:41   + 13:31
 22. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                33:01   + 13:51
 23. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      33:23   + 14:13
 24. Mátl Jáchym              KSU     C Klub vytrvalostních spo  33:42   + 14:32
 25. Kroul František          KSU1010 C Klub vytrvalostních spo  34:36   + 15:26
 26. Gregor Marek             CTB0901 C SK OB Chotěboř           34:42   + 15:32
 27. Mrkvica Jan              ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory        35:02   + 15:52
 28. Burdová Hana             STE0852 C SK SKI-OB Šternberk      38:36   + 19:26
 29. Skřivanek František      1XC1200 C Skřivankovi              41:42   + 22:32
 30. Daněk František          SBK1010 C KOB Start Blansko        42:14   + 23:04
 31. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 45:14   + 26:04
 32. Tichá Anna               SSU1150 C SK Severka Šumperk       46:55   + 27:45
 33. Tinková Barbora          JPV0002 C Oddíl OS SK Prostějov    49:19   + 30:09
 34. Hübner Václav            CTB1102 C SK OB Chotěboř           53:20   + 34:10
 35. Svoboda Marek            NNN1300 C Neregistrovaní           54:38   + 35:28
 36. Smola Jakub              NNN1100 C Neregistrovaní           56:39   + 37:29
 37. Kopecká Tereza           UOL1050 C SOB Olomouc              56:54   + 37:44
 38. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     97:40   + 78:30
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  22:09          
  2. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  22:10   + 0:01 
  3. Vlach Jan                JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov    23:00   + 0:51 
  4. Graubnerová Martina      13C0004 C SKK Tatanka Zlín         27:21   + 5:12 
  5. Polášková Jana           KSU7171 C Klub vytrvalostních spo  28:44   + 6:35 
  6. Graubner Tadeáš          13C0001 C SKK Tatanka Zlín         28:53   + 6:44 
  6. Pěčková Monika           SKM7350 C KOB Směr Kroměříž        28:53   + 6:44 
  8. Ondráček Martin          KSU7222 C Klub vytrvalostních spo  29:48   + 7:39 
  9. Jurčák David             SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava      33:59   + 11:50
 10. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  34:29   + 12:20
 11. Burda Tomáš              STE     C SK SKI-OB Šternberk      35:10   + 13:01
 12. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk      35:27   + 13:18
 13. Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec             35:35   + 13:26
 14. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně  37:41   + 15:32
 15. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      39:22   + 17:13
 16. Musilová Jana            ASUXXYY C Magnus Orienteering      40:33   + 18:24
 17. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž        42:00   + 19:51
 18. Pospíšilová Lucie        STE7551 C SK SKI-OB Šternberk      43:24   + 21:15
 19. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      43:52   + 21:43
 20. Tomčíková Hana           NNN     C Neregistrovaní           46:15   + 24:06
 21. Smolková Dagmar          STE6451 C SK SKI-OB Šternberk      49:32   + 27:23
 22. Chmelář Pavel            37C0300 C Bez registrace           50:33   + 28:24
 23. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      50:49   + 28:40
 24. Ondruchová Anna          ASU0699 C Magnus Orienteering      52:16   + 30:07
 25. Tabarková Lenka          8VX7050 C                          52:21   + 30:12
 26. Cetlová Helena           AOP7550 C Orientační Běh Opava     55:44   + 33:35
 27. Skoumalová Marie         KON4589 C KOB Konice               60:28   + 38:19
 28. Přikrylová Jitka         JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov    67:55   + 45:46
 29. Dostálová Jindra         8VX0050 C                          73:12   + 51:03
 30. Dostálová Eva            NNN     C Neregistrovaní           75:15   + 53:06
--------------------------------------------------------------------------------

T3 2.90 km, 90 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zatloukal Radek          STE     C SK SKI-OB Šternberk      36:37          
  2. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        40:38   + 4:01 
  3. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             44:24   + 7:47 
  4. Benroth Miroslav         NNN0005 C Neregistrovaní           44:33   + 7:56 
  5. Paloncý Jana             KSU7878 C Klub vytrvalostních spo  45:29   + 8:52 
  6. Miklušová Dagmar         47S7350 C Rapid Bratislava         46:55   + 10:18
  7. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        51:42   + 15:05
  8. Kubíčková Diana                  C SAK Lenora               59:52   + 23:15
  9. Šauman Petr              ODR6100 C SKOB Odry                63:55   + 27:18
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.00 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Graubner Jan             TZL8236 C SKOB Zlín                41:42          
  2. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              43:43   + 2:01 
  3. Otruba Karel             PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov         45:39   + 3:57 
  4. Mikluš Marián            47S7200 C Rapid Bratislava         48:52   + 7:10 
  5. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       64:18   + 22:36
  6. Benrothová Irena         NNN0006 C Neregistrovaní           69:11   + 27:29
  7. Marcinkowski Adam        1VP     C                          71:26   + 29:44
  8. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     74:00   + 32:18
  9. Muchová Barbora          KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín        82:36   + 40:54
 10. Jakubková Vendula        ABM9262 C KOB Moira Brno           83:12   + 41:30
 11. Moczydlak Damian         1VP     C                          84:55   + 43:13
 12. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           85:12   + 43:30
 13. Sitnicki Mariusz         1VP     C                          85:47   + 44:05
 14. Lerch Martin             NNN0003 C Neregistrovaní           86:02   + 44:20
 15. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek     92:02   + 50:20
 16. Matulíková Aneta         TZL0050 C SKOB Zlín               104:36   + 62:54
     Venev Simeon             BGO     C                           DISK          
     Paulíček Michal          UOL     C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------