Kód závodu : 3488
Název : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Datum : 13.05.2017
Místo konání : Paprsek
Mapa : Paprsek, 1:15 000; Palaš, 1:10 000
Pořadatel : SSU - SK Severka Šumperk
Ředitel závodu : Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí : Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí : Poklop Martin - R1, Král Václav - R2
JURY : Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Kategorie: H21B
H21B 10.50 km, 440 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 78:31
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:20 + 4:49
3. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 85:06 + 6:35
4. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 89:59 + 11:28
5. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 91:35 + 13:04
6. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty No 91:56 + 13:25
7. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 92:54 + 14:23
8. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 93:00 + 14:29
9. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic 93:47 + 15:16
10. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 95:13 + 16:42
11. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 96:12 + 17:41
12. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 97:20 + 18:49
13. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 101:11 + 22:40
14. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 103:06 + 24:35
15. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 103:57 + 25:26
16. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 109:35 + 31:04
17. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 111:10 + 32:39
18. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 112:40 + 34:09
19. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic 116:26 + 37:55
20. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 116:41 + 38:10
21. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 118:39 + 40:08
22. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 119:44 + 41:13
23. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 140:31 + 62:00
24. Fujak Vladimir 37S7200 C Kysucke Nove Mesto 147:12 + 68:41
25. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 163:37 + 85:06
26. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 169:10 + 90:39
--------------------------------------------------------------------------------